ילד הפלא  מטוסים  מצוה טאנץ  מצווה טאנ
אילוסטרציה (צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)חרדי נדרש להסיר את הכיפה: "הושפלתי"ישראל כהן45
ישראלים מושפלים בטורקיה? חרדי חווה אנטישמיות חמורה דווקא בשדה תעופה ביוון. אנשי האבטחה דרשו: תוריד את הכיפה, או שלא תעלה למטוס (חדשות, ארץ)
אחד הנימולים הטרייםשתי בריתות לא שגרתיות במוסקבהאברהם הלוי5
מעל חמשת אלפי בריתות כבר ערך המוהל של רוסיה ד"ר ר' ישעיהו שאפיט. רובן ככולן נערכו בשנים האחרונות ברוסיה, בעיקר במוסקבה, שם גם נמצאת המרפאה הייחודית
(צילומים: גימיק למהדרין)הטורקים מציגים: בשר מהדרין בחנויותשאול כהנא4
קרע עם הטורקים? ברוסיה משתפים איתם פעולה: אנשי עסקים טורקיים השיקו מחלקת מוצרי בשר ועוף מהדרין ברשת מרכולים גדולה. "זו תחילתה של מהפיכה" (ארץ)
דגל טורקיה על פניו של ילד (צילום: פלאש 90)ההערכה: יהודים יימלטו מטורקיה לישראלשושי הלר6
המשבר ההולך ומחמיר בין ישראל לטורקיה צפוי להביא לנטישה המונית של יהודי המדינה. הקהילה במדינה מונה כ-25 אלף איש, האם יעלו בקרוב לישראל? (בתפוצות)
טורקיה (צילום: פלאש 90)השפלה בטורקיה: עשרות ישראלים נעצרואברהם הלוי15
40 ישראלים שנחתו בנמל התעופה של איסטנבול עוכבו לחקירה על ידי הרשויות במקום. אחרי שדרכוניהם נלקחו מהם, הם הועברו לתשאול שנמשך שעה ארוכה (חדשות)
(תמונת אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה)אברך סרבן הוכה; בית-הדין ביטל הגטישראל כהן71
עבריינים פרצו לדירה בבורו-פארק והיכו אברך מישראל בשל סירובו לתת גט לאשתו. האברך התלונן בבית-הדין והרבנים הוציאו כרוז: לגט אין תוקף. חשיפה (ארה"ב)
"חבל שהיטלר לא גמר אתכם", צעקו באומן"חבל שהיטלר לא גמר אתכם", צעקו באומןשאול כהנא47
אנטישמיות חמורה סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב: פורעים אנטישמים השחיתו בערב שבת את אוהל הכנסת אורחים שהוקם. הם צעקו: "חבל שהיטלר לא גמר אתכם"
בניין ה"מתיבתא" החדש שנפתח השבוע במוסקבה בירת רוסיההצלצול הראשון הוחלף בתקיעת שופרכיכר השבת
אין כמעט ילד או מבוגר בארצות חבר העמים שהמושג ששמו ה'צלצול הראשון' לא מדבר אליו, זהו היום הראשון לפתיחת שנת הלימודים ועמו נפתחת השנה
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)רבנים קוראים לבני ישיבות: אל תסעו לישראל, זו סכנה רוחניתשאול כהנא50
"זמן אלול": שורת רבנים בכירים מארה"ב קוראים לבני הישיבות שלא לנסוע ללומד בישיבות בישראל. הסיבה: סכנות רוחניות האורבות להם בארץ הקודש. דיינים, ראשי קהילות וישיבות מארה"ב חתומים על המכתב. מזהירים את ההורים: "מי שביכולתו להימנע מלשלוח את בנו כלל לשם" (בעולם)
מתפללים באומן (צילום: מאיר אלפסי)אומן תשע"ב: נערכים ל-50 אלף מתפלליםשאול כהנא77
פרויקט אומן של ראש השנה תשע"ב, יהיה הריכוז הגדול ביותר של יהודים בעולם. המספרים מדהימים: בין 40 אלף ל-50 אלף יהודים ישהו במקום. צפו בתיעוד (אקטואליה)
עצור יפן על רקע בית-הכלאאחרי 4 שנים בכלא: יואל גולדשטיין זכאיישראל כהן22
4 שנים של סבל ממושך בכלא היפני מגיעות לסיומן: בית המשפט של מחוז צ'יבה ביפן זיכה את הבחור יואל זאב גולדשטיין. הפרקליטות צפויה לערער על כך (אקטואליה)
צפו: המסע החשאי של חסידי ברסלב לירדןצפו: המסע החשאי של חסידי ברסלב לירדןשאול כהנא81
כשהם מחופשים לחילונים וחלקם עוטים כאפיה, נסעה קבוצת חסידי ברסלב לירדן, כדי להשתטח על קברו של אהרן הכהן. כתב ערוץ 2 מגיש תיעוד מרתק (בחדשות)
אחרי המבול. ניו-יורק, היום (צילום: אתר חב"ד COL)ניו-יורק נושמת לרווחה: סופת 'איירין' עברה ולא גרמה לנזקמישאל לוי18
אחרי ימים מורטי עצבים, פחד ואימה, הסופה 'איירין', עברה הערב את ניו-יורק בלי לגרום לנזק משמעותי, או אבידות בנפש ● הסופה הגדולה נחלשה והיא כעת בדרכה לקנדה. המיליונים שפונו מבתיהם יוכלו לשוב בתוך שעות ספורות ● מוקדם יותר, קרס כבל חשמל במונסי ופגע באברך. האברך נהרג (בעולם)
נזקי הסופה (צילום: גולש כיכר השבת)טרגדיה במונסי: כבל חשמל קרס, אברך נהרג וילד נפצעאברהם הלוי12
הסופה גובה קורבנות גם בריכוזים חרדיים: כלי התקשורת מדווחים על הצפות ושיטפונות בניו-יורק, לאחר שהסופה זרעה הרס בניו-ג'רזי השכנה ● לפני שעה קלה דווח כי בעקבות מזג האוויר הסוער, קרס כבל חשמל במונסי ופגע באברך שצעד ברחוב. צוות הצלה קבע את מותו במקום. ילד נפצע (ארץ)
(צילום: גולש 'כיכר השבת')גולש תיעד: נזקי הסופה בארה"בהמייל האדום16
קרוב למיליון בתים נותרו ללא חשמל, לאחר שהסופה הכתה במדינותיהם. עד כה נהרגו 11 בני-אדם ובהם ילד. ניו-יורק נערכת לסופה הגדולה. צפו בתמונות (בעולם)
הרב ניר בן ארצימקורבי הרב ניר בן ארצי: "הוא חזה את הסופה לפני שבועות"ישראל כהן160
האם הרב ניר בן ארצי חזה לפני שבועות ארוכים את סופת ההוריקן שמאיימת על ארה"ב? תלמידיו של הרב אומרים ל"כיכר השבת" כי הרב בן ארצי דיבר על אסון טבע בדרשתו לפני שבועיים. "הרב אמר כי איתני הטבע ימשיכו לפעול בעוז, הקב"ה מפרק את כל העולם הרע" (אקטואליה, חדשות)
שליח חב"ד ובתו. נגמר בנסהעוזרת מכחישה: "לא חטפתי את הילדה"שאול כהנא5
המהגרת שחטפה את בתם של שלוחי חב"ד הובאה להארכת מעצר והכחישה את החשדות המיוחסים לה. התובע: "היא ניסתה לטשטש את עקבותיה" (בעולם)
הוריקן (צילום: פלאש 90)מיליונים פונו, מאות אלפים נותרו ללא חשמלאברהם הלוי44
סופת ההוריקן "איירין" שצפויה להגיע לחוף המזרחי של ארה"ב הביאה לפינוי כשני מליון בני אדם. הנשיא אובמה מזהיר: "מוכרחים להערך לתרחיש הגרוע ביותר" (עולם)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)אסון בפתח? סופת ענק מאיימת על ניו-יורקאברהם הלוי33
סופת ההוריקן "איירין" צפויה להכות בחוף המזרחי של ארה"ב בימים הקרובים. הוכרז מצב חירום. בקהילה החרדית ישאירו בשבת את מקלטי הרדיו פתוחים (ארץ)
המנהיג הנמלט קדאפי, על רקע ההמונים החוגגים את נפילתוהמורדים בלוב צרים על מחבואו של קדאפייוסי וייס6
האם קרוב סופו של השליט הלובי המודח? על פי דיווחי המורדים מהשעה האחרונה, הם צרים על המקום בו שוהה קאדפי, ואף מצאו ראיות להיותו במקום (בעולם)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)מדהים: האדמה רעדה, חירש החל לשמועשאול כהנא11
רגעי האימה שחוו מיליונים ברעידת הענק בארה"ב, היו רגעיו המאושרים של אדם אחד, חולה סרטן, שהשמיעה שבה אליו אחרי תקופה ארוכה. איך זה קרה? (בכיכר)
שליח חב"ד עם בתו התינוקת (צילום: קראון-הייטס אינפו)ארה"ב: בתם של שלוחי חב"ד נחטפהישראל אהרן4
אסתי חיימפור, בתם הקטנה של שלוחי חב"ד מארה"ב, הרב יצחק ותמר חיימפור, נחטפה אתמול בידי המטפלת, ואותרה רק לאחר שעה ארוכה מורטת עצבים (בעולם)
אומן תשע"ב: העירייה החלה בשיפוציםאומן תשע"ב: העירייה החלה בשיפוציםיצחק רבינוביץ41
מרכז ברסלב בשיתוף עיריית אומן נערכים לקראת ראש השנה תשע"ב באומן: כבישי הגישה לציון הקדוש של רבי נחמן מברסלב נסללו מחדש, והרחבת הקלויז (בתפוצות)
יהודים מתימן (צילום אילוסטרציה: פלאש 90)חשיפה: סאטמר הבריחה יהודים מתימןיוסי פוקס52
בזמן שבתימן מתנהל קרב בין המורדים לנאמני הנשיא, חסידים מסאטמר הצליחו לחלץ עשרות יהודים ולהבריח אותם לארגנטינה - כך נודע ל'כיכר השבת' (בעולם)
ניו-יורק (צילום: פלאש 90)'זה התחיל חלש, פתאום נהיה חזק ומפחיד'יוסי וייס25
"החנות שלי ממוקמת ב-13 אבניו", מספר תושב בורו פארק אלחנן שטאובר, "חשבתי בהתחלה שזה כלום. אח"כ יצאתי החוצה וראיתי זקנה כמעט נופלת" (בעולם)
היסטוריה בלוב: המורדים הביסו את קדאפיהיסטוריה בלוב: המורדים הביסו את קדאפיניצן ארליך3
חודשים הוא נלחם, אבל המורדים גברו: מועמר קדאפי, הובס הערב על-ידי מתנגדיו. תוך קרבות עזים, המורדים השתלטו על המעוז האחרון של השליט המודח (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

עדכונים
כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1