מלך..  קול תורה  עומר אדם  הרב אלבז
דיווח: "מחסנים חשובים" של איראן - הותקפודיווח: "מחסנים חשובים" של איראן - הותקפוב. ניסני1
שני יעדים הותקפו הלילה בסוריה, בהם שוכנים "מחסנים חשובים" של משמרות המהפכה. התקיפה גרמה לרעידת אדמה. באיראן דווח כי 18 איראנים, בהם בכיר, נהרגו (חדשות)
קים ג'ונג און - התנאי של צפון קוריאה להתפרקות מהנשקהתנאי של צפון קוריאה להתפרקות מהנשקדניאל הרץ1
על פי גורמים בכירים בדרום קוריאה לעיתון האמריקאי ה"ניו יורק טיימס", הדיקטטור קים ג'ונג און, מוכן להתפרק מנשקו הגרעיני רק אם ארה"ב תתחייב שלא לפלוש לארצו (בעולם)
מזכיר המדינה החדש בביקורו בסעודיה - קולות בארה"ב: "להטיל שוב סנקציות על איראן"קולות בארה"ב: "להטיל שוב סנקציות על איראן"דניאל הרץ
יועצו הבכיר של מזכיר המדינה האמריקאי החדש, מייק פומפאו, אמר כי על העולם לרסם את תכנית הטילים של האיראנים שמסכנת במיוחד את סעודיה ואת ישראל (חדשות בעולם)
המפגש ההיסטורי - לעיני העולם: קים יסגור את אתר הגרעיןלעיני העולם: קים יסגור את אתר הגרעיןדניאל הרץ1
הרודן הצפון קוריאני הודיע כי יסגור את אתר הניסויים הגרעיניים שלו לעיני העולם והתקשורת וכי יזמין לאירוע הסגירה שייערך כבר בחודש הבא מומחים ועיתונאים (בעולם)
נתניהו טוראמפ. ארכיון - טראמפ: יתכן ואגיע לפתיחת השגרירות בי-םטראמפ: יתכן ואגיע לפתיחת השגרירות בי-םיוסי נכטיגל
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ התייחס לפתיחת שגירות ארה"ב בירושלים ואמר כי עדיין יתכן ויגיע לטקס הפתיחה החגיגי ב-14 במאי והצהיר: "איראן לא תמשיך ליצור נשק גרעיני" (בעולם)
היום שאחרי מפגן הכיפות בברלין: "קיבלנו תמיכה אדירה״היום שאחרי מפגן הכיפות בברלין: "קיבלנו תמיכה אדירה״דניאל הרץ3
ביום שאחרי 'מפגן הכיפות', ברלין היהודית התרגשה מהתמיכה חוצת מגזרים ומפלגות. יהודי העיר, כמו גם כלי התקשורת, הופתעו והתרגשו לראות גם מקומיים שבאו להזדהות (בעולם)
שני המנהיגים נפגשים לראשונה - פגישה היסטורית בין מנהיגי שתי הקוריאותפגישה היסטורית בין מנהיגי שתי הקוריאותדניאל הרץ
נשיא צפון קוריאה ונשיא דרום קוריאה נפגשו לראשונה מאז המלחמה ביניהם לפגישה שפתחה וועידת שלום על גבול שתי המדינות כשהם מביעים ידידות רבה ביניהם (חדשות בעולם)
מישל נואם בבית הכנסת הגדול בבריסל - ר"מ בלגיה: "בלי יהודים אנחנו לא אותו דבר"ר"מ בלגיה: "בלי יהודים אנחנו לא אותו דבר"דניאל הרץ1
ראש ממשלת בלגיה, שארל מישל, נשא דברים בבית הכנסת המרכזי בבריסל לציון 70 שנה לישראל והתייחס לאנטישמיות בבלגיה ובאירופה והצהיר כי יילחם בתופעה הבזויה (בעולם)
המחבל פאדי אל בטש וזירת החיסול - פרטים חדשים: המוסד חיסל "מתווך נשק"פרטים חדשים: המוסד חיסל "מתווך נשק"דניאל הרץ
על פי דיווחים בעיתון הניו יורק טיימס, מהנדס חמאס שחוסל בסוף השבוע תיווך עסקאות נשק עם צפון קוריאה בתחום המל"טים. לדברי העיתון הוא חוסל על ידי 'המוסד' (בעולם)
אתר הגרעין הצפון קוריאני - הסיבה האמתית להפסקת הגרעין הקוריאני?הסיבה האמתית להפסקת הגרעין הקוריאני?דניאל הרץ3
האם התגלתה הסיבה האמיתית להודעתו המפתיעה של הרודן הצפון קוריאני כי ארצו תפסיק את הניסויים הגרעיניים? לדברי המומחים אתר הגרעין שלהם קרס ויצא מכלל שימוש (בעולם)
טילי S-300 במצעד צבאי ברוסיה - רוסיה תעביר טילים מתקדמים לידי סוריהרוסיה תעביר טילים מתקדמים לידי סוריהדניאל הרץ
הרוסים הודיעו כ יעבירו בקרוב לסוריה מערכות הגנה אוויריות חדשות לאור התקיפה האמריקאית על משטרו של בשאר אסד. ישראל חוששת מפני טילי ה-S-300 המתקדמים (בעולם)
ברית מילה. אילוסטרציה - באיסלנד מודים: חוק איסור ברית המילה - רעבאיסלנד מודים: חוק איסור ברית המילה - רעאלי רוטמן1
משרד החוץ באיסלנד מציג חוות דעת ראשונית ומפתיעה, לפיה החוק שמבקש לאסור קיום ברית מילה, מזיק למדינה ואף נוגד את אמנת זכויות הילד של האו"ם וחופש הדת (אקטואליה)
אלג'יריה - עונשי מוות ומאסר ל"מרגלים ישראלים"עונשי מוות ומאסר ל"מרגלים ישראלים"יוסי נכטיגל1
בית המשפט באלג'יריה גזר עונש מוות ועונשי מאסר על נאשמים בריגול לטובת ישראל. "ראש החולייה" נידון למוות ועל שישה מורשעים נוספים נגזר עשר שנות מאסר (אקטואליה)
מפקד המשטרה עם התמונה החדשה - מלזיה מציגה: תמונה חדשה של "המחסל"מלזיה מציגה: תמונה חדשה של "המחסל"כיכר השבת3
משטרת מלזיה הפיצה במסיבת עיתונאים שערכה, תמונה חדשה של אחד החשודים בחיסולו של מהנדס חמאס, פאדי אל-בטש בסוף השבוע. הלווייתו תיערך בעזה הערב (בעולם)
טראמפ מפרגן לקים ג'ונג און: "איש מכובד"טראמפ מפרגן לקים ג'ונג און: "איש מכובד"יוסי נכטיגל2
נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ מפרגן לשליט צפון קוריאה קים ג'ונג און ואומר כי מדובר באיש מכובד מאוד. וזה לאחר שבעבר כינה אותו, בין היתר: "איש הטילים הקטן" (חדשות)
טראמפ ומקרון, הערב - "איראן תאיים? היא תשלם מחיר כבד ביותר""איראן תאיים? היא תשלם מחיר כבד ביותר"יוני גבאי3
במסיבת עיתונאים עם נשיא צרפת עמנואל מקרון, איים דונלד טראמפ כי אם איראן תאיים על ארצות הברית, היא תשלם מחיר "שרק מדינות בודדות ברחבי העולם שילמו בעבר" (אקטואליה)
טראמפ ומקרון, היום - המחווה המביכה של טראמפ לנשיא הצרפתיהמחווה המביכה של טראמפ לנשיא הצרפתיכיכר השבת4
אחרי לחיצות הידיים הארוכות, טראמפ מצא דרך חדשה להפוך את פגישותיו עם מנהיגים לוויראליות? בפגישה עם נשיא צרפת עמנואל מקרון, הסיר טראמפ קשקש מחליפת עמיתו (חדשות)
חובשי כיפה בכותל - דיון בגרמניה: האם להסיר את הכיפה ברחוב?דיון בגרמניה: האם להסיר את הכיפה ברחוב?כיכר השבת2
יו"ר המועצה המרכזית של יהודי גרמניה, יוסף שוסטר, קרא ליהודים להסתיר את הכיפה בערים הגדולות. הרה"ר הגר"ד לאו מתנגד וקורא ליהודים שלא להסיר את הכיפה (אקטואליה)
זירת החיסול - האופנוע ששימש את שני המחסלים - נתפסהאופנוע ששימש את שני המחסלים - נתפסיוסי נכטיגל2
המשטרה במלזיה דיווחה כי הצליחה לאתר את האופנוע - מסוג BMW - ששימש את שני המחסלים שירו למוות במהנדס חמאס אך אינה יודעת אם המתנקשים עדיין במדינה (חדשות)
הכתובות על האנדרטה בפולטובה - אנטישמיות באוקראינה: חגיגת יום הולדת להיטלראנטישמיות באוקראינה: חגיגת יום הולדת להיטלרדניאל הרץ
הניאו נאצים והאנטישמים באוקראינה חגגו ביום שישי האחרון את יום הולדתו של הצורר הנאצי כשהם מרססים צלבי קרס וכתובות אנטישמיות על אנדרטאות לזכר רצח היהודים (בעולם)
ג'ורג' בוש האבץ ארכיון - ג'ורג' בוש האב אושפז; נשקפת סכנה לחייוג'ורג' בוש האב אושפז; נשקפת סכנה לחייויוסי נכטיגל1
שבוע לאחר מות אשתו ברברה, אושפז נשיא ארצות הברית לשעבר ג'ורג' בוש האב, בן ה-93, בעקבות זיהום קשה. מצבו קשה ולפי הדיווחים הוא נמצא בסכנת חיים (חדשות, בעולם)
פאדי אל בטאש - מהנדס חמאס שחוסל עסק בפיתוח מל"טיםמהנדס חמאס שחוסל עסק בפיתוח מל"טיםדניאל הרץ
מחקר של מהנדס חמאס פאדי אל בטאש שחוסל במלזיה חושף כי הוא עסק בפיתוחם של כלי טייס בלתי מאוישים ככל הנראה כדי לשפר את יכולות הכלים למטרות טרור (חדשות)
כך נעצר הנהג הדורס - דריסה בטורונטו: בן 25 דהר למדרכה, 10 נהרגו ו-15 נפצעודריסה בטורונטו: בן 25 דהר למדרכה, 10 נהרגו ו-15 נפצעוכיכר השבת4
אלק מינסיאן, בן 25, דהר ברכב מסחרי על המדרכה, דרס הולכי רגל - בזה אחר זה - והרג עשרה בני אדם ופצע 15 נוספים - 7 מהם במצב אנוש וקשה • עד ראיה: "זה טרור. הוא הרג אנשים" (חדשות)
הזוג המאושר עם התינוק החדש - התינוק שמסעיר את הממלכה הבריטיתהתינוק שמסעיר את הממלכה הבריטיתכיכר השבת7
בן שלישי נולד לנסיך וויליאם, נין למלכה אליזבת. בממלכה חגגו את הלידה והמונים חיכו ליד בית החולים עם בקבוקי שמפניה כדי לחגוג עם ההורים. גם הנשיא רובי ריבלין בירך (בעולם)
זירת האירוע - חשד לפיגוע דריסה בטורנטו: עשרה נפגעיםחשד לפיגוע דריסה בטורנטו: עשרה נפגעיםדניאל הרץ
חשד לפיגוע דריסה באמצעות רכב מסחרי בעיר טורונטו שבקנדה. לפחות עשרה בני אדם נפגעו באירוע. כוחות הביטחון המקומיים חוקרים את האירוע (חדשות בעולם)
ההצדעה שעלתה 4000 ש"ח - אירי אילף את כלבו להצדיע במועל יד ונקנסאירי אילף את כלבו להצדיע במועל יד ונקנסכיכר השבת
ראיתם פעם כלב מוכשר מאוד? כדאי לכם ללמד אותו להשתמש בכשרונו באופן מכובד ומנומס, כדי שלא יגרום לבעלים שלו לשלם קנס מיותר על הלצה סרת טעם (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1