201015  EKHPHO  kubdr  kve, prjh
העשן שמיתמר מעל בסיס החלל האיראנישוב: האיראנים ניסו לשגר לווין לחלל ונכשלודניאל הרץ
האיראנים ניסו, בפעם השלישית השנה, לשגר לויין לחלל, אך שוב נכשלו במשימה - כשהפעם התפוצץ הטיל כבר על כן השיגור. תמונות לווין מראות עשן כבד שמיתמר במקום (עולם)
הסייבר סיכל השתלטות איראנית על מכליותהסייבר סיכל השתלטות איראנית על מכליותיוסי נכטיגל
בכירים בארה"ב טענו כי מתקפת סייבר מוצלחת שביצעו נגד ממשרות המהפכה, הביאה למחיקת מידע קריטי, כך שאיראן לא השתלטה על מכליות נפט נוספות במפרץ הפרסי (בעולם)
יוטיוב youtube"אנחנו משאירים בכוונה סרטונים פוגעניים"שירות כלכליסט2
לדברי סוזן וויצ'יסקי, שירות הווידאו הפופולרי בוחר שלא להסיר תוכן שנוי במחלוקת כדי לשמור על פתיחות והצגת מגוון דעות. כמו כן, אמרה שתוכן פוגעני מהווה פחות מאחוז אחד מכלל הווידאו ביוטיוב
טראמפ: מוכן לפגוש את נשיא איראן רוחאניטראמפ: מוכן לפגוש את נשיא איראן רוחאנייוסי נכטיגל1
נשיא ארצות הברית הפתיע כאשר הצהיר כי בתנאים מסוימים, יהיה מוכן לפגוש את רוחאני • נשיא צרפת, עמנואל מקרון: מקווה כי הפגישה תצא לפועל כבר בשבועות הקרובים (בעולם)
נסראללה נואםנסראללה: "ישראל עשתה דבר מאוד מסוכן"יוסי נכטיגל3
מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה התייחס בנאום מוקלט לאירועים האחרונים בגזרת הצפון ואמר כי "מטוסים ישראלים ללא טייס מעל שמי ביירות, התפתחות מאוד מאוד מאוד מסוכנת" (עולם)
מל"ט, אילוסטרציהמל"ט תקף מיליציה שיעית בגבול של עיראקב. ניסני2
ברקע המתיחות בצפון ואחרי ששני מל"טים חדרו ללבנון ואחד מהם התפוצץ ברובע דאחיה שבביירות, מדווחים בעיראק כי מל"ט תקף שני כלי רכב של מיליציית "הגיוס העממי" (חדשות)
העשן והלהבות באי סאמוסשריפה באי היווני סאמוס; שני בתי מלון - פונודניאל הרץ1
שריפה פרצה אמש באיזור מיוער באי היווני סאמוס הסמוך לטורקיה. כמה בתי מלון פונו מחשש שלהבות הענק יגיעו אליהם. בין המפונים גם כעשרים תיירים ישראלים (אקטואליה)
הצבא מקרב כוחותעל אף הכאוס: התושבים עשו חיבור אנושיכיכר השבת
המצב הרגיש בהונג קונג עם המעצמה הסינית מחמיר, התושבים המוחים החליטו לשנות אסטרטגיה ועשו שרשרת אנושית מרהיבה כמחווה למחאה הבלטית לפני 30 שנה (ארץ)
שריפה באמזונס, ארכיוןיערות הגשם עולים באש? נשיא ברזיל זועםדניאל הרץ
"הריאה של כדור הארץ" כפי שמכונים יערות הגשם באמזונס עולה באש, כך על פי נתונים של מכוני מחקר בברזיל. הנשיא בולסונארו טוען כי לא ניתן לאכוף בשטח גדול כל כך (בעולם)
הילד שננשךדוד הילד שננשך מנמר: המשפחה בטראומהאיציק אוחנה22
דודו של הילד שנכח באירוע הקשה מתאר את רגעי האימה בהן התנפל הנמר על אחיינו בן השנה וחצי ועל הריצה המסויטת לבית החולים כשהפעוט המותקף מדמם בידיו (חדשות בעולם)
נמר עם תיירים בתאילנדילד ישראלי ננשך על ידי נמר בטיול בתיאלנדיענקי כץ12
האטרקציה המקומית בתאילנד התגלתה כמסוכנת במיוחד. ילד ישראלי שנסע עם משפחתו לאי קוסומוי שבתאילנד נפצע באורח קשה מנשיכת נמר בפניו. היום הוא ינותח (בעולם)
היסטוריה בבריסק: ה"הקדש שול" - נרכשהיסטוריה בבריסק: ה"הקדש שול" - נרכשכיכר השבת10
השבוע נקבעה מזוזה בפתח הבניין המפורסם, אשר שימש בעבר כ'הקדש שול של בריסק', וזאת לאחר השלמת רכישתו, בתום מאמצים רבים שנמשכו כ-16 שנה. תמונות (אקטואליה)
מורד ח'ותידיווח: ישראל תרחיב את התקיפות עד תימן?יוסי נכטיגל1
העיתון הכוויתי אל ג'רידה מדווח: אמ"ן גילה כי איראן מעבירה אמצעי לחימה לכוחות המזוהים עימה בתימן, וכי בישראל הוחלט על תקיפות האוויריות נגד המורדים הח'ותים (אקטואלי)
יהודי המצביע לדמוקרטים לא נאמן לישראליהודי המצביע לדמוקרטים לא נאמן לישראליוסי נכטיגל15
טראמפ הבהיר את אמירתו שעוררה סערה כי יהודי המצביע למפלגה הדמוקרטית הוא לא נאמן, ואמר כי הם "לא נאמנים לישראל או לעם היהודי" • ברני סנדרס: אני יהודי גאה (עולם)
"ארה"ב הכניסה לעיראק כלי טיס ישראליים""ארה"ב הכניסה לעיראק כלי טיס ישראליים"דניאל הרץ
המיליציות השיעיות שהותקפו מאשימות את ארה"ב כי אפשרו למל"טים של ישראל להיכנס לשטח המדינה דרך אזרבייג'ן. "נגן על עצמנו עם הנשק שברשותנו" אמר בכיר בארגון (עולם)
טראמפ: יהודי שמצביע לדמוקרטים לא נאמןטראמפ: יהודי שמצביע לדמוקרטים לא נאמןדניאל הרץ8
הנשיא, דונלד טראמפ, אמר בעקבות סערת שתי חברות הקונגרס הפלסטיניות שכניסתן לישראל נאסרה כי קריאותיהן וקריאות מפלגתן מלמדות על היחס שלהם לישראל (בעולם)
תקיפה בעיראקדיווח: פיצוצים והרוגים בבסיס צבאי בעיראקב. ניסני
בסיס חיל האוויר העיראקי "אל-בכר", בו נמצאים חברי מיליציה צבאית המזוהים עם איראן, הופצץ הערב. תקיפות קודמות בעיראק שויכו לפי גורמים זרים לחיל האוויר הישראלי (בעולם)
המנהיג האיראני רוחאניבכיר איראני: לא רוצים להשמיד את ישראלדניאל הרץ3
עלי שמחאני, בכיר במשטר האיראני, אמר בראיון לתקשורת האמריקאית, כי איראן לא מעוניינת בהשמדת ישראל ומי שלדעתו עושה זאת בפועל היא דווקא ארה"ב (העולם הערבי)
'לשלוח את שרה לאושוויץ ללמוד לכבד לחם''לשלוח את שרה לאושוויץ ללמוד לכבד לחם'יוסי נכטיגל48
הרוחות באוקראינה סוערות בעקבות פרסום הקטע בו אשת ראש הממשלה זורקת את החלה שהעניקו לה בטקס קבלת הפנים במדינה. האנטישמים שולחים אותה לאושוויץ (חדשות)
תמונת המעצרצעיר אנטישמי איים על מרכז יהודי - ונעצרדניאל הרץ4
רשויות החוק האמריקאיות עצרו בסוף השבוע האחרון צעיר אנטישמי, בן 20, שאיים על הקהילה היהודית בעיר יאנגסטאון שבאוהיו. בביתו נמצאה תחמושת רבה וציוד צבאי (אקטואלי)
מוסלמי התחפש לחב"דניק ושוטט ב-'770'מוסלמי התחפש לחב"דניק ושוטט ב-'770'יוסי נכטיגל9
האדם, ממוצא קווקזי, שכבר נעצר בעבר בגין איום בהרג יהודים, נכנס לבוש כמו חסיד חב"ד לתוך מרכז חב"ד העולמי, ה-770. "המראה שלו עשוי להונות", אומרים ב'שמירה' (עולם)
מדבר המלח בדנקילישראלית נהרגה במהלך טיול רגלי באתיופיהדניאל הרץ
לאחר חיפושים שהחלו ביום שישי, נמצאה הבוקר באתיופיה גופתה של איה נעמאנה, סטודנטית בטכניון בת 21. ככל הנראה איבדה את דרכה בטיול רגלי ונפלה מגובה רב (בעולם)
איראן: חיזבאללה יכול לחסל את ישראל לבדואיראן: חיזבאללה יכול לחסל את ישראל לבדויוסי נכטיגל6
מפקד משמרות המהפכה, חוסיין סלאמי ציין שחיזבאללה רכש את היכולות החדשות מסוריה ואמר: "האויב מנסה לכפות עלינו להיכנע. אנו נפתח את יכולות ההגנה הצבאיות שלנו" (בעולם)
המהומות בהונג קונג; הסינים מקרבים כוחותהמהומות בהונג קונג; הסינים מקרבים כוחותיוסי נכטיגל
סין ריכזה כוחות צבא גדולים ליד הגבול של הטריטוריה ומנהיגת הונג קונג מפצירה באזרחים להפסיק את ההפגנות: "הגענו לנקודת האל-חזור" • טראמפ: סיטואציה מאוד מורכבת (עולם)
צפו: ניקוב צמיגי מכוניות של חרדים מלייקוודצפו: ניקוב צמיגי מכוניות של חרדים מלייקוודיוסי נכטיגל5
אלמוני תועד במצלמות האבטחה משחית ומנקב צמיגים מכמעט מאה מכוניות השייכות למשפחות מהציבור החרדי בעיר לייקווד. המשטרה פתחה בחקירת פשע השנאה (בעולם)
דיווח בעיראק: פיצוץ נוסף במחסן נשק  שיעידיווח בעיראק: פיצוץ נוסף במחסן נשק שיעיב. ניסני1
המיליציה הפרו איראנית, הותקפה מספר פעמים בתקופה האחרונה ולפי דיווחים זרים, אחת התקיפות מיוחסות לישראל. פצצות מרגמה נחתו סמוך לשגרירות ארה"ב בבגדד (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

עדכונים
כיכר facebook
אירופה אנטישמית יותר מתמיד // טור דעה
עו"ד יצחק שינפלד
אירופה אנטישמית יותר מתמיד // טור דעה
כ"א באדר א' תשעט1
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1