אישה בשאל (צילום: פלאש 90)ה"שאלים" האמיתייםאבישי פרי.92
ישנם פריצויות בתחום הפאות הארוכות ודומיהם, כך שהפריצות – ה"שאלים" האמיתיים, הם נמצאים שם. הפריצות החרדית הינה גם בגדר "שטות", והיא גם מפריעה לחיינו
תמונה מפרשת עמנואל (צילום: פלאש 90)חילונים, אל תדברו איתנו על גזענותאוהד שקד5
האם יש הבדל בין אופן הלימוד של שופט מזרחי במחוזי לחברו האשכנזי? האם יש שוני באופן הפסיקה? האם יש שוני בחוקים שהם פוסקים על-פיהם? (תוכן גולש, דעות)
(צילום: פלאש 90)ופתאום התקשורת זועקתאבישי פרי.2
כמה אירוני, שהתקשורת עצמה, נשואת החוק, האובייקטיבית כביכול, שכעת מתכוונים להצר את צעדיה הבלתי מוגבלים כמעט, מגייסת את כל המי ומי ממתרס המתנגדים לחוק
אסירות עמנואל (צילום: מנדי הכטמן, COL)ההתקדשו כל האמצעים?אמ7
אינני יודע למה, אבל בהביטי אל פניהם של "מנהלי המהפכה" השוצפים אל מול כל מקרופון המוכן להציע את עצמו לתפקיד, משהוא 'מרגיש' לי, שהאינטרס של המעשה הזה, אינו חלק מהאמת הצרופה
האדמו"ר במהלך השיחהאחד על אחד עם כ"ק האדמו"ר מנובומינסקאבישי פרי.3
הרבי, לאחר יום עמוס של קבלת קהל, ביניהם האדמו"ר מטשרנוביל מבני-ברק, מותש, קשה עליו הדיבור, ומשכך לא רצינו להטריחו יתרה מזו. שיחה נדירה (תוכן גולשים)
אילוסטרציה (פלאש 90)צעירים עלייך ישראלאבישי פרי.13
צא וראה אל הרחוב הסואן, איך שכבוד ההורים נרמס לעין-כל. כבודם כבר פס מזמן בעיני הנערים הצעירים שחשים חכמים יותר מההורים המיושנים והאנכרוניסטיים שלא טעמו טעמו של אייפוד S4
(צילום: פלאש 90)ממשלת ישראל ישראל תכבדו את הנשיאישי טובול28
היום בית המשפט גזר עליו 7 שנות מאסר שוב, יש דין ויש דין את זה תוכלו להגיד במשפט שבית דין רבני מקיים, כאן בבית המשפט שלצערנו לא נוהגים לפי חוקי התורה אין אפשרות לומר זאת!
רבי צבי נתן פינקל זצ"לאבא, על מי נטשת הצאן?אבישי פרי.11
התעוררנו לבוקר סגרירי, אבל גילינו שהשמים מטו עלינו. קשה לעכל. הדמעות ניגרות מאין הפוגות, הרב נתן צבי פינקל איננו! בשורת האיוב נקשה בחלוננו (תוכן גולשים)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)פרצופה האמיתי של הציונותפפ גווארדיולה140
ואיפה שמירת התורה? איפה מצוות השם? איפה השמירה על העיניים וכו', איפה הכשרות? איפה יראת השמים של אותם מסכנים שנופלים בפח הזה?
(צילום: פלאש 90)למה אנחנו כאלה נחיתים?זאק9
יש הרבה אנשים שחושבים דברים כאלו ואחרים אל דאגה יש לכולם מקום במחלקות מאוד מסויימות. לא חדר חקירה הפתרון... עכשיו אני שואל מי מקור הבעיה של עם ישראל? רמז: לא הציבור החרדי.
והחי ייתן אל ליבווהחי ייתן אל ליבואיילוש חזן18
עברו חמישה חודשים, אי אפשר לתאר ולשער עד מה יתומים אנחנו, עד כמה אומללים אנחנו, שצדיק כזה גדול כזה חזק, צדיק בן צדיק למעלה בקודש דורות רבים
(צילום: פלאש 90)אנשי הסדום של ימינואבישי פרי.19
גם אם אתה זומם רע, אם אתה נחש, תהיה ”דיפלומט“ - תראה פנים נאותות, אך לא שוחקות מידי, אל תהיה גס מלקק. לדמותם של המטיפים הלאומיים (תוכן גולשים)
נתניהוביבי, הגיע הזמן להיות "חזק מול החמאס"משה קושמרו15
בירושלים יושב ראש ממשלה שאחראי להגן ולהבטיח את שלומם של תושבי מדינת ישראל בעזרת ה' כמובן, אך הבעיה שאיש זה שאיש זה שהבטיח ודיבר לפני כל בחירות שהוא "חזק מול החמאס"
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)יופיו של השטןMoshe Yonatan13
מה גורם לסטודנטית מצליחה לזנוח הכל - ולדבוק בדרך שאינה מתגמלת, מדכאת נשים באופן כללי, ומחייב שינוי דרמטי כל כך בחייה? אם קם שטן, עלי לבדוק בציציותיי
פאההפאה והסילוףיענקי רייכמן318
הגולש יענקי רייכמן בסדרת שאלות לחובשות מטפחת: אם היא נועדה לסמן נשים נשואות, היש לך חוסר צניעות גדול מזה? איסור גילוי שערות - 'גזירת הכתוב' (תוכן)
(צילום: פלאש 90)מכתב לח"כ אמסלםאבישי פרי.106
רק שבאבניק, כזה שמחציף לרבותיו בוולגריות ובעזות-מצח, יכול לראות את העולם הישיבתי בצבע זהה – שבבאניקיות, פשע, ותו-לא מידי
(צילום: מהיר חימה)הגיעו מים עד נפשאיילוש חזן24
הגיעו מים עד נפש ממה שעשו לאישה וילדים בבתי וורשא, אבל הגיעו מים עד נפש שהציבור החרדי הגיע למעשה נבזה כזה אפילו האלה שהכו אותו התעקמה מרוב חוזק ההכאות. מה שהיה במאה שערים בחודשים האחרונים עבר כל גבול
נטורי קרתא. יש היוצאים מן הכלל (צילום: פלאש 90)להיות חרדי זה להיות ציונימשה מור45
לא מעט יהודים בעלי חזות "אנטי ציונית" מובהקת על פי הגדרות התקשורת הכללית שמם הנו "בן ציון". הגולש משה מור יצא לבדוק: מיהו ציוני אמיתי? (תוכן גולשים)
גלעד שליט (צילום: פלאש 90)עד לגלעד הבאנאור שי שם-טוב13
הבעיה האמיתית היא: "גלעד שליט2". ומדוע לא מדברים על-כך? מכיון שגלעד השני שותק, והמשפחות השכולות משמיעות את קולם. נאור שי שם-טוב עושה סדר (גולש)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)ביקור ברמות ההמומה לאחר הפיגועאבישי פרי.4
מהיום, לא נשכח, יש גלעד שליט במצפה הילה, אבל יש עוד חמש וחצי מליון גלעד-שליטים פונטצייאליים השבויים בידי הטרור הרצחני הארור. הרהורים אחר הפיגוע (טור)
(צילום: פלאש 90)ביבי, אנחנו כבר לא טיפשיםאבישי פרי.33
ביבי לחיץ יקר! אנחנו יודעים שהבחירות קרבות ובוחשות באוויר המצחין, אנחנו יודעים שאתה צריך כאוויר לנשימה מהלך פוליטי. בפעם הבאה, כבר לא נצביע לך (גולשים)
הרבנית קנייבסקי (צילום: עוזי ברק)סיפורי מופת על הרבנית קנייבסקי ע"המריה5
האישה לא כל כך היתה מתאימה לבית יעקב בלבושה. הרבנית ראתה אותה ואמרה לה שהיא לא יכולה לקבל ולברך אותה בצורה כזו רק אחרי שתחליף את בגדיה.
גלעד שליטרוצחים משתחררים והתקשורת חוגגתא. לוי5
מדינה מושפלת צעד אחרי צעד גם שהעסקה לכאורה נסגרה, ממשיכים לצחוק עלינו ואומרים, יש עוד אסירות רוצחות שצריך לשחרר, אחרת לא תצא העסקה לפועל
הפגנת הרופאים (צילום: פלאש 90)התפטרות המומחים - אטימות הממשלהחנן שפריר
כל סיבת התפטרות המומחים היא משום שאינם מקבלים תמורה הוגנת לתפקידם ולמעמדם כמו שמתמחים באירופה מקבלים אז מדוע שרופאים ...ומתמחים ממדינות מפותחות יבואו הנה?
הרב יונה מצגר (צילום: פלאש 90)כבוד הרב, למה החילונים שונאים אותנו?אבישי פרי.3
"הבעיה העיקרית שהתקשורת רוצה להימכר. כל דבר שלילי, התקשורת זוללת, לאו דווקא חרדי. לזרוק רפש על אדם לא טוב". הרב הראשי הרב מצגר בראיון (תוכן גולש)
סוכות (צילום: פלאש 90)מסר מאחד מחג הסוכותuzi chen3
חייבים להתאחד ולהיות כאיש אחד בלב אחד ולהרבות באהבה ואחווה ושעל ידי זה נזכה להינצל מכל אויבינו

תוכן גולשים

דעות בכיכר השבת - הבמה המרכזית של הציבור החרדי להבעת דעות בנושאים אקטואליים. כותבים, פובליציסטים והוגים מובילים חולקים עמכם הגיגים, בטורים מרתקים ומסעירים.

כיכר facebook
הפגנה בירושלים
נח טוניק
העיר שחובלה לה יחדיו // נח טוניק
ד' בחשוון תשעח56
השוב"בים של ניר
יצחק פלדר
השוב"בים של ניר
כ"ט בטבת תשעד2
גבי גזית
יואל אבן-שם
ה"חפיפניקיות" של הרב עובדיה
ט' בתמוז תשעג27