(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)ביקור ברמות ההמומה לאחר הפיגועאבישי פרי.4
מהיום, לא נשכח, יש גלעד שליט במצפה הילה, אבל יש עוד חמש וחצי מליון גלעד-שליטים פונטצייאליים השבויים בידי הטרור הרצחני הארור. הרהורים אחר הפיגוע (טור)
(צילום: פלאש 90)ביבי, אנחנו כבר לא טיפשיםאבישי פרי.33
ביבי לחיץ יקר! אנחנו יודעים שהבחירות קרבות ובוחשות באוויר המצחין, אנחנו יודעים שאתה צריך כאוויר לנשימה מהלך פוליטי. בפעם הבאה, כבר לא נצביע לך (גולשים)
הרבנית קנייבסקי (צילום: עוזי ברק)סיפורי מופת על הרבנית קנייבסקי ע"המריה5
האישה לא כל כך היתה מתאימה לבית יעקב בלבושה. הרבנית ראתה אותה ואמרה לה שהיא לא יכולה לקבל ולברך אותה בצורה כזו רק אחרי שתחליף את בגדיה.
רוצחים משתחררים והתקשורת חוגגתרוצחים משתחררים והתקשורת חוגגתא. לוי5
מדינה מושפלת צעד אחרי צעד גם שהעסקה לכאורה נסגרה, ממשיכים לצחוק עלינו ואומרים, יש עוד אסירות רוצחות שצריך לשחרר, אחרת לא תצא העסקה לפועל
הפגנת הרופאים (צילום: פלאש 90)התפטרות המומחים - אטימות הממשלהחנן שפריר
כל סיבת התפטרות המומחים היא משום שאינם מקבלים תמורה הוגנת לתפקידם ולמעמדם כמו שמתמחים באירופה מקבלים אז מדוע שרופאים ...ומתמחים ממדינות מפותחות יבואו הנה?
הרב יונה מצגר (צילום: פלאש 90)כבוד הרב, למה החילונים שונאים אותנו?אבישי פרי.3
"הבעיה העיקרית שהתקשורת רוצה להימכר. כל דבר שלילי, התקשורת זוללת, לאו דווקא חרדי. לזרוק רפש על אדם לא טוב". הרב הראשי הרב מצגר בראיון (תוכן גולש)
סוכות (צילום: פלאש 90)מסר מאחד מחג הסוכותuzi chen3
חייבים להתאחד ולהיות כאיש אחד בלב אחד ולהרבות באהבה ואחווה ושעל ידי זה נזכה להינצל מכל אויבינו
תורה לוחכת בעפר ● קינת התלמיד על רבותורה לוחכת בעפר ● קינת התלמיד על רבואחד מתלמידיו5
פיהו שהגה בחכמה. נשק אדמה, במיתה משונה. טהר לפני עלייתו, לטהר ביאתו. בעלייתו השמימה, אחר כיפור ומחילה ● קינה שכתב היום תלמידו של הרה"ג משה גפן
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)אנא, אלוקייאבישי פרי.4
ראה את נהר הדמעות של הכיסופין והערגה, אשר יורד וחוצה גבולות של מדינות, תל-אביב וירושלים, איך העם הזה ביום הזה מגלה את עצמו, ואת יהדותו ודתו (תוכן)
(צילום: פלאש 90)היגיון של שמאלניםשמואל קורייב9
בזמני פיגועים למיניהם וטרור מתמשך, ירי רקטות בדרום הארץ, וכמובן בל נשכח את הרצח של אשר פלמר ובנו הי"ד לפני כשבוע וחצי בקריית ארבע, לא נשמע קולה של תקשורת השמאל
אלרוב (צילום: פלאש 90)איציק אלרוב, לדוגמהנתי שטיין3
כשזה אחד 'משלנו', כשיש מטרה טובה ואמיתית גם אנו כקומץ, במיעוט, יכולים לסחוף אחרנו את כל המדינה, אין לנו מושג איזה כח ועוצמה יש לנו לו רק אנו רוצים משהו
אי אפשר לברוח מהקב"האבישי פרי.7
מהאלוקים, כך למדנו מיונה הנביא שניסה לברוח מהאלוקים, לא ניתן לנוס בחפזה. לא ניתן להצפין ולהיעלם. הכל בשליטה בשלט רחוק. אין לאן לברוח! אחי החילונים: הסכיתו!
(צילום: פלאש 90)כיסוי ראש – גם לרווקותאפריון145
כבר מלפני מאות שנים, מנהג הספרדים בזה היה שגם הבנות הרווקות מכסות ראשן לפחות בשעת התפלה. בדור האחרון, החלו לזלזל במנהג (תוכן גולשים, דעה)
תקשורת השמאל רוקדת על הדםתקשורת השמאל רוקדת על הדםשמואל קורייב13
תקשורת שמאלנית איומ,ה עד מתי תהיי אוהדת מחבלים ורוצחים שכל רצונם הוא הרג יהודים חפים מפשע שכל חטאם הוא שהם יהודים שגרים באדמת מולדתם ארץ הקודש ותרדפו אותם?
(צילום: פלאש 90)הניצחון של שלי יחימוביץ' הוא חג לחרדיםאבישי פרי.14
למרות שנישאה על גלי אהדה, למרות שתפסה כותרות ראשיות בעיתונים הגדולים, שלי יחימוביץ' נשארה נקיה, הגונה וישרה. כמה מילים על היו"ר החדש של "העבודה"
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)על אהבה, שנאה ומחלוקתעצמוני ביותר53
בתוך עמי אנוכי יושבת, ותוהה לכמה פלגים התפלגנו. יש כל-כך הרבה עדות, מגזרים וחוגים. ובתוך כל אחד גם יש התפלגויות והסתעפויות עד אין קץ (בתוכן גולשים, דעה)
הרב עובדיה צדק: השמאלנים מלאכי חבלההרב עובדיה צדק: השמאלנים מלאכי חבלהשמואל קורייב79
עבור אלו התומכים מחד ברוצחים וטוענים בעד שחרורם, ומאידך - מנסים להביא לעקירת מאות אלפי יהודים מבתיהם, התואר "מלאכי חבלה" הוא מינימאלי ביותר
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)מדינת סדוםאבישי פרי.51
אלה רגעי הפרפור והגסיסה של הישראליות. היא רואה שלצערה הצבא ושאר מוסדות השלטון משנים את פניהם באופן טוטאלי. בעקבות פרשת החיילים הדתיים (תוכן)
רוצים דתיים בצה"ל? כבדו אותםרוצים דתיים בצה"ל? כבדו אותםמולי יקיר3
או שאתם לא רוצים חיילים דתיים חרדים בצה"ל ואז תעשו כרצונכם ולא תצטרכו לקבל מעט חוקי תורה הנוגדים את אמונתם של חיילי צה"ל שומרי התורה שבאמת רוצים לשרת ולא רוצים להתקלקל בצה"ל ולכבדם, או שתכבדו את חוקי התורה
(צילום: פלאש 90)ישראל גאה להציג: מחדלים תוצרת הארץאבישי פרי.12
מדינתנו הקטנטונת היא הקלאסיקה של ה"ותרד מטה מטה" – מחדל רודף מחדל, פאשלה גוררת פאשלה, זאת, למרות ועל אף ההוד וההילה שנכרכו סביבה (ת' גולשים)
אילוסטרציה (צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)אמא כותבת: כך הצלתי את חייו של בניavigail66
לפתע, חלה ירידה במשקל גופו בעקבות דיכוי התיאבון היומיומי. בגיל 10 שקל 22 ק"ג. עור ועצמות. ואז גם באו ה'טיקים'. האם אפשר להציל את ילדי ה-ADHD? (טור)
פרצופה האמיתי של ציפי לבניאבישי פרי.8
רק בהגיע עידן הבחירות, כשהיא מגלה שהם בני ביתה הקרובים והיא זקוקה להם, או אז מסע החנפנות וההתרפסות הזולה מחל. היא מסבירה למה היא הכי מתעצבת עם החרדים בקואליציה אחת
(צילום: פלאש 90)התקשורת רצחה את מרגולאבישי פרי.30
את הזמרת המדוברת אחזו, ואם נלך על דימוי של "רצח", כתשו את נפשה, רצצו את גולגולתה מכל עבריה ונופפוה כנבלה סרוחה לכל עבר לעין כל
(צילום: פלאש 90)בגלל הלחץ: החרדים משלמים מחיר יקרmrottman33
זוגות צעירים בלחץ לפני החתונה למצוא דירה ומשום כך אין להם זמן מספיק לבירור ולכן כשמוצאים דירה ב10 - 20 אלף דולר יותר, משלמים את זה ועל ידי כך מעלים לכולם את המחיר
מטייל בפארק (צילום: פלאש 90)נמצא הפתרון המושלם למצוקת הדיוראבישי פרי.4
כשאתה רואה את כל זאת אתה פוער עיניים בהשתאות ושואל עצמך בכנות: על איזה "מצוקת קרקעות" מדבר השר הנכבד שלנו וחבר מרעיו? כלום הוא חי בסרט פוליטי בלתי מקורקע
(צילום: פלאש 90)חלום בלהות: המוסלמים כובשים את העולםמשה מור17
בערים אירופאיות ואמריקאיות שהיו עד לאחרונה נקיות לחלוטין ממוסלמים צצים להם צריחי מסגדים בהמוניהם וקבוצות אסלאמיות משגשגות בהן ומתרבות (בגולשים)

תוכן גולשים

דעות בכיכר השבת - הבמה המרכזית של הציבור החרדי להבעת דעות בנושאים אקטואליים. כותבים, פובליציסטים והוגים מובילים חולקים עמכם הגיגים, בטורים מרתקים ומסעירים.

כיכר facebook
הפגנה בירושלים
נח טוניק
העיר שחובלה לה יחדיו // נח טוניק
ד' בחשוון תשעח56
השוב"בים של ניר
יצחק פלדר
השוב"בים של ניר
כ"ט בטבת תשעד2
גבי גזית
יואל אבן-שם
ה"חפיפניקיות" של הרב עובדיה
ט' בתמוז תשעג27