ההמונים הערב בהלווייה ליד ביהכנ"ס לדרמןתורה לוחכת בעפר ● קינת התלמיד על רבואחד מתלמידיו5
פיהו שהגה בחכמה. נשק אדמה, במיתה משונה. טהר לפני עלייתו, לטהר ביאתו. בעלייתו השמימה, אחר כיפור ומחילה ● קינה שכתב היום תלמידו של הרה"ג משה גפן
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)אנא, אלוקייאבישי פרי.4
ראה את נהר הדמעות של הכיסופין והערגה, אשר יורד וחוצה גבולות של מדינות, תל-אביב וירושלים, איך העם הזה ביום הזה מגלה את עצמו, ואת יהדותו ודתו (תוכן)
(צילום: פלאש 90)היגיון של שמאלניםשמואל קורייב9
בזמני פיגועים למיניהם וטרור מתמשך, ירי רקטות בדרום הארץ, וכמובן בל נשכח את הרצח של אשר פלמר ובנו הי"ד לפני כשבוע וחצי בקריית ארבע, לא נשמע קולה של תקשורת השמאל
אלרוב (צילום: פלאש 90)איציק אלרוב, לדוגמהנתי שטיין3
כשזה אחד 'משלנו', כשיש מטרה טובה ואמיתית גם אנו כקומץ, במיעוט, יכולים לסחוף אחרנו את כל המדינה, אין לנו מושג איזה כח ועוצמה יש לנו לו רק אנו רוצים משהו
אי אפשר לברוח מהקב"האי אפשר לברוח מהקב"האבישי פרי.7
מהאלוקים, כך למדנו מיונה הנביא שניסה לברוח מהאלוקים, לא ניתן לנוס בחפזה. לא ניתן להצפין ולהיעלם. הכל בשליטה בשלט רחוק. אין לאן לברוח! אחי החילונים: הסכיתו!
(צילום: פלאש 90)כיסוי ראש – גם לרווקותאפריון145
כבר מלפני מאות שנים, מנהג הספרדים בזה היה שגם הבנות הרווקות מכסות ראשן לפחות בשעת התפלה. בדור האחרון, החלו לזלזל במנהג (תוכן גולשים, דעה)
הרוגי התאונהתקשורת השמאל רוקדת על הדםשמואל קורייב13
תקשורת שמאלנית איומ,ה עד מתי תהיי אוהדת מחבלים ורוצחים שכל רצונם הוא הרג יהודים חפים מפשע שכל חטאם הוא שהם יהודים שגרים באדמת מולדתם ארץ הקודש ותרדפו אותם?
(צילום: פלאש 90)הניצחון של שלי יחימוביץ' הוא חג לחרדיםאבישי פרי.14
למרות שנישאה על גלי אהדה, למרות שתפסה כותרות ראשיות בעיתונים הגדולים, שלי יחימוביץ' נשארה נקיה, הגונה וישרה. כמה מילים על היו"ר החדש של "העבודה"
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)על אהבה, שנאה ומחלוקתעצמוני ביותר53
בתוך עמי אנוכי יושבת, ותוהה לכמה פלגים התפלגנו. יש כל-כך הרבה עדות, מגזרים וחוגים. ובתוך כל אחד גם יש התפלגויות והסתעפויות עד אין קץ (בתוכן גולשים, דעה)
מלאכי חלה או פשוט מחבלים?הרב עובדיה צדק: השמאלנים מלאכי חבלהשמואל קורייב79
עבור אלו התומכים מחד ברוצחים וטוענים בעד שחרורם, ומאידך - מנסים להביא לעקירת מאות אלפי יהודים מבתיהם, התואר "מלאכי חבלה" הוא מינימאלי ביותר
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)מדינת סדוםאבישי פרי.51
אלה רגעי הפרפור והגסיסה של הישראליות. היא רואה שלצערה הצבא ושאר מוסדות השלטון משנים את פניהם באופן טוטאלי. בעקבות פרשת החיילים הדתיים (תוכן)
שומרי מצוות בצה"לרוצים דתיים בצה"ל? כבדו אותםמולי יקיר3
או שאתם לא רוצים חיילים דתיים חרדים בצה"ל ואז תעשו כרצונכם ולא תצטרכו לקבל מעט חוקי תורה הנוגדים את אמונתם של חיילי צה"ל שומרי התורה שבאמת רוצים לשרת ולא רוצים להתקלקל בצה"ל ולכבדם, או שתכבדו את חוקי התורה
(צילום: פלאש 90)ישראל גאה להציג: מחדלים תוצרת הארץאבישי פרי.12
מדינתנו הקטנטונת היא הקלאסיקה של ה"ותרד מטה מטה" – מחדל רודף מחדל, פאשלה גוררת פאשלה, זאת, למרות ועל אף ההוד וההילה שנכרכו סביבה (ת' גולשים)
אילוסטרציה (צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)אמא כותבת: כך הצלתי את חייו של בניavigail66
לפתע, חלה ירידה במשקל גופו בעקבות דיכוי התיאבון היומיומי. בגיל 10 שקל 22 ק"ג. עור ועצמות. ואז גם באו ה'טיקים'. האם אפשר להציל את ילדי ה-ADHD? (טור)
ציפי לבניפרצופה האמיתי של ציפי לבניאבישי פרי.8
רק בהגיע עידן הבחירות, כשהיא מגלה שהם בני ביתה הקרובים והיא זקוקה להם, או אז מסע החנפנות וההתרפסות הזולה מחל. היא מסבירה למה היא הכי מתעצבת עם החרדים בקואליציה אחת
(צילום: פלאש 90)התקשורת רצחה את מרגולאבישי פרי.30
את הזמרת המדוברת אחזו, ואם נלך על דימוי של "רצח", כתשו את נפשה, רצצו את גולגולתה מכל עבריה ונופפוה כנבלה סרוחה לכל עבר לעין כל
(צילום: פלאש 90)בגלל הלחץ: החרדים משלמים מחיר יקרmrottman33
זוגות צעירים בלחץ לפני החתונה למצוא דירה ומשום כך אין להם זמן מספיק לבירור ולכן כשמוצאים דירה ב10 - 20 אלף דולר יותר, משלמים את זה ועל ידי כך מעלים לכולם את המחיר
מטייל בפארק (צילום: פלאש 90)נמצא הפתרון המושלם למצוקת הדיוראבישי פרי.4
כשאתה רואה את כל זאת אתה פוער עיניים בהשתאות ושואל עצמך בכנות: על איזה "מצוקת קרקעות" מדבר השר הנכבד שלנו וחבר מרעיו? כלום הוא חי בסרט פוליטי בלתי מקורקע
(צילום: פלאש 90)חלום בלהות: המוסלמים כובשים את העולםמשה מור17
בערים אירופאיות ואמריקאיות שהיו עד לאחרונה נקיות לחלוטין ממוסלמים צצים להם צריחי מסגדים בהמוניהם וקבוצות אסלאמיות משגשגות בהן ומתרבות (בגולשים)
(צילום: פלאש 90)ההר הוליד רכבת קלהאבישי פרי.23
עשור{!] חלף מאז החלה לקרום עור וגידים, ומה הכינו לנו בתוצאה? קטע קטן וזעיר למדי, יחסית, של חצייה ארוכה ומדוקדקת לעייפה של מרכז-העיר. זהו זה? (תוכן גולש)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)אשכנזי בחדר ייחוד? היה לא תהיהאפריון211
באותו יום, אסף הרב פרצקוביץ את צוות הישיבה לדיון סוער: "כל מי שיש לו מוח בקודקודו מבין את הבעייתיות בענין. בחור שיעשה זאת בחתונתו, פשוט יוחרם" (תוכן)
(צילום: פלאש 90)למחאת הדיור אין סיכוייהודה תכלת17
הסיכוי שיחלקו דירות בחינם או שבנק ישראל יתן משכנתא על 100% משווי הדירה ואף יוזיל את הריבית - שואף לסיכוי שמדינת ישראל תעשה שלום עם החמאס
דגם בית המקדש (צילום: פלאש 90)עזכו אתכם מהדיור, הנה מחאה אמיתיתאליהו רוזנברג8
אם נעשה את המהפיכה הזאת אז יהיו דירות בשפע. תהיה פרנסה בשפע לכולם. לא יחסר שום דבר לאף אחד. כולם יהיו מאושרים ומסופקים. נשמע דמיוני?
אין עתיד ללא שמירת השבת. ביאליקח. נחמן ביאליק: "בלי שבת אין ישראל"א. לוי43
"בלי שבת אין ישראל, אין א"י, ואין תרבות ישראל. שבת היא התרבות". מכתבו של 'המשורר הלאומי' ח.נחמן ביאליק שהזהיר על השבת לפני 78 שנה (תוכן גולשים)
מערכות הכשרות המובילותמחירי מוצרי המהדרין: צדיק אחד בסדוםאפריון65
יש רק צדיק בסדום, אחד מגדולי התורה בדורנו, אשר לא חת מאיש, וזעק על הפקעת המחירים הנוראה במערכות הכשרות. מי האיש? הגולש אפריון חושף (תוכן גולשים)
פני המחאה (צילום: פלאש 90)"צדק חברתי" לבלייניםאבישי פרי.3
שאון חיים תל-אביבי אופייני – קייצי, תוסס ועולץ בדמות הפגנות המוניות ועולצות, קרקסים ססגוניים, הופעות רחוב צבעוניות, ופיקניקים. פני המחאה (בתוכן גולשים)

תוכן גולשים

דעות בכיכר השבת - הבמה המרכזית של הציבור החרדי להבעת דעות בנושאים אקטואליים. כותבים, פובליציסטים והוגים מובילים חולקים עמכם הגיגים, בטורים מרתקים ומסעירים.

כיכר facebook
הפגנה בירושלים
נח טוניק
העיר שחובלה לה יחדיו // נח טוניק
ד' בחשוון תשעח56
השוב"בים של ניר
יצחק פלדר
השוב"בים של ניר
כ"ט בטבת תשעד2
גבי גזית
יואל אבן-שם
ה"חפיפניקיות" של הרב עובדיה
ט' בתמוז תשעג27