(צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)קינת עמנואליאיר צוריאל15
שועלים חיבלו כרמייך, גם לא ליקקו דמעייך/ על משכבך בלילות כאשר על ערסך התהפכו מעייך/ כל חטאך הוא, רצונך ללמוד תורת אלוקייך (תוכן)
(צילום: פלאש 90)כולם צודקיםש´ הלר26
צודקים חסידי סלונים, צודקים ההורים הספרדים, צודקים בני האליטות הספרדיות, וגם העותרים, החסידים והילטאים. ובג"ץ? דעה (תוכן גולשים)
כותב השורותפרשת עמנואל: מלחמה בבעלי-תשובההרב יעקב בצלאל חרר101
עד כדי כך אנו ציבור בעלי התשובה מאוסים, שמאה ושלושים אלף איש מהצבור החרדי טרחו לבא ולהשמיע באזנינו לא! גשו הלאה! (תוכן גולשים)
שיח תושבים בעמנואל (צילום: אתר COL)פרשת עמנואל: מה באמת קרה שם?י ב33
חברים יקרים, אותם אלו שהלכו "לכלא" בסך הכל הלכו לפיקניק, הם נמצאים בתוך מתחם לבד ומבודד משאר האסירים. אז מי כאן באמת סובל?
(צילום: פלאש 90)האחדות הצליחה לבלבל את העובדותש. הלר85
במהלך ההתרחשויות הצליחו חסידי סלונים להשכיח מהציבור את חומת ההפרדה שיצרו בין בנותיהם לבנות ספרדיות מהיישוב (תוכן גולשים)
הרב יעקב בצלאל חרררבותי! איננו בגרמניה, אנחנו בישראלהרב יעקב בצלאל חרר52
אמרו לי ידידי! הידעתם כי בתלמודי תורה הנמצאים בריכוזים החרדים אחד המפיינים הבולטים בטיבו של התלמוד תורה הוא כמה אחוזי מזרחיים יש בו. לא יאומן כי יסופר!
ההלוויה, אמש (צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)פטירת הגר"מ: "יתד" פרסם רבע עמודאלעד117
עיתון "יתד נאמן" העדיף את החדשות מספינת הנשק ודיווח על פטירתו של הגר"מ אליהו בצנעה. הגיעו הזמן לומר להם: די, עד כאן! (תוכן גולשים)
הרשל´ה (פותח האשכול)התשובה החרדית להסתה הטורקיתמבינים33
חברי פורום "פרוג", המארח גרפיקאים חרדיים, החליטו להשיב מלחמה לטורקים בדרכם שלהם. כל אחד מהם עיצב כרזה בנושא (תוכן גולשים)
(צילום: מתוך הוידאו)בואו לקחת חלק בהסברה הישראליתאמנון שבו10
כנסו ללינק, צפו בעצמכם גם כדי שתירשם צפייה. זה הזמן באמת להשקיע ולהפיץ את האמת כמות שהיא לעולם. אל תהיו אדישים! (תוכן גולשים)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)בראשית היתה חומה • שיר לאפליהאסתר שושן20
"ילדות בנות שש סומנו כאויבות האומה וישבו בבית.סתם. שנים היתה הסכמה שבשתיקה. האם החומה סוף-סוף התפוררה?" (תוכן גולשים, דעה)
כתבת באל-גז´ירה משדרת תחת אש, אמשהמזוכיזם הישראליאמנון שבו11
לכלי-התקשורת הישראלים יש הרבה, הרבה מה ללמוד מכלי-התקשורת הערביים. אלה מחבקים את מדינתם, אצלנו בוכים, רוטנים ותוקפים (דעה)
ציון משה רבינו? מערת המכפלה (פלאש 90)האם משה רבינו קבור במערת המכפלהמרדכי לאנד8
איפה נטמן משה רבינו ע"ה, ולאן ראוי לעלות ביום ז´ אדר. רשב"י? כיף אל חארס? מרדכי לאנד טוען, שדווקא במערת המכפלה (תוכן גולשים)
נפצים (צילום אילוסטרציה: COL)למה לפוצץ את השמחה?שלמה אפריון7
"מימים של ששון ויקר, אנו עוברים לימי אימה רעד וחלחלה". לקראת "ימי הנפצים" גולש שיגר מאמר בצירוף מונולוג של אבא. הגיבו (תוכן גולשים)
הרמב"םמה פרענק כבר מבין ברמב"ם? • דעהשלמה אפריון, תוכן גולשים25
מעשיה נאה בראש ישיבת ´דרכי ההשקפה´ שפגש ספרדי עם חי"ת ועי"ן בעולם האמת. גולש כיכר השבת בעקבות קרב ´ההשקפה´ (תוכן גולשים)
ספינג´ (צילום: הגולש יונתן)מתכון: ספינג´, הסופגניות המרוקאיותיונתן4
הגולש יונתן שיגר לנו מתכון מיוחד לחנוכה, לאלה המחפשים תחליף ראוי לסופגניות ולביבות. בכתבה: כך תכינו ספינג´ איכותי (תוכן גולשים)
אילוסטרציה: פלאש 90מר צור, אנחנו מקפידים יותר על הלכהתוכן גולשים31
"איבדנו את הראש? נהיינו קיצונים ופנאטיים? כנגדנו, מה יש לך להציע? מה האלטרנטיבה". הגולשת רבקה זועמת על אבישי צור (דעות)
ותודה לגולשת מרילין • מתכון לחגותודה לגולשת מרילין • מתכון לחגכיכר השבת
גולשות כיכר השבת ממשיכות לשגר הצעות למתכוני בשר חגיגיים וטעימים לסוכות, והפעם: המתכון יוצא הדופן של מרילין (מתכונים, אוכל)
שוליים, ברור ששוליים. צילום: פלאש 90אל הנער הזה ● דעהצ. רועד6
מה לא נאמר כבר על הפגנות השבת בירושלים? גם אם בליבכם אתם חושבים כי אלו נערי שוליים, אל לכם להדביק להם כינויים מעליבים (דעות)
מה זה? נוער שוליים? צילום: פלאש 90ביש על העדה ● דעהעמרם ב. כץ14
הוא היה עורך "העיירה", הוא כתב כמעט הכל על העסקנים, וניסה להבעיר אש. אבל יש מי שחושב כי הוא לא מייצג אפילו את עצמו ● מכתב דמיוני גלוי לדודו טופז של מאה שערים (דעות)

תוכן גולשים

דעות בכיכר השבת - הבמה המרכזית של הציבור החרדי להבעת דעות בנושאים אקטואליים. כותבים, פובליציסטים והוגים מובילים חולקים עמכם הגיגים, בטורים מרתקים ומסעירים.

כיכר facebook
הפגנה בירושלים
נח טוניק
העיר שחובלה לה יחדיו // נח טוניק
ד' בחשוון תשעח56
השוב"בים של ניר
יצחק פלדר
השוב"בים של ניר
כ"ט בטבת תשעד2
גבי גזית
יואל אבן-שם
ה"חפיפניקיות" של הרב עובדיה
ט' בתמוז תשעג27