אילוסטרציההמורשת של דורית ביינישמני מ.7
היא לא הספיקה להטביע את חותמה ולהסעיר את אמות הסיפין ואיך היא תוכל להרשם על דפי ההיסטוריה של מערכת המשפט בישראל? היום שאחרי בייניש (גולשים)
שלמה בניזריהרב שלמה בניזרי, ברוך שובךשמעון לוגסי29
אמנם שבו את גופך אך לעולם לא יכולים לשבוא את רוחך, את כוחך, היית חסר לנו בכלל ולי בפרט. לכבוד חזרתו של השר לשעבר, שלמה בניזרי (תוכן גולשים)
אילוסטרציהמהי הזכות הקיומית של מדינת ישראל?משה מור35
מי שמחפש לנתק את ישראל מסלע הקיום שלו - יתקשה למצוא תשובה טובה למיליארד הערבים השואלים אותו – מה אתה עושה פה?! מאת משה מור (תוכן גולשים, דעה)
רזי ברקאי בביקור בנני ברקאיך אנחנו נראים מהמתרס השנימני מ.1
שכחנו פרט קטן - שגם איש תקשורת מהשורה ראשונה צריך להביא את הסיפור הבא ואם לא היום אז מחר על הציבור החרדי. בעקבות ביקורו של רזי ברקאי (גולשים)
אילוסטרציה (פלאש 90)תוכן גולשים: פשוט לכתוב שו"תאפריון3
את חילוקי הדעות הם משאירים בישיבה. כאן, זה לא מעניין אף אחד. כאן, כולם מתאחדים סביב הנושא ההלכתי עליו הם כתבו השבוע. זה תופס את כל כולם, מאתגר אותם
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)החילונים לא יכולים לחיות בלי החרדיםעברייה69
הציבור החילוני זקוק לחרדים, רק כדי שיהיה טעם לחייו. העולם החילוני, ריק, חלול שכן עולם חומרני בלבד, הינו נטול משמעות אנושית. זה הזמן להתאחד (תוכן גולש)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)על קנאים, חרדים, ומה שביניהםרמי199
יש סיקריקים, קנאים, חרדים עובדים ויש חרדים חדשים וחרדים ישנים ומשודרגים, חרדים עם פאות וחרדים עם מטפחות, חרדים עם צ'אדורים. לדמותם (תוכן גולשים)
אילוסטרציה (פלאש 90)חילונים וחרדים, כאחדעברייה23
שונא יהדות, כופר, עוכר ישראל, שוטים חרדים, נבער מדעת וחסר כל ידיעה והבנה לגבי האלוקות, או תינוק שנשבה ותו לאו. מאמר תגובה (תוכן גולשים, דעה)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)די לשנאהי. ר.11
למה השנאה בין אשכנזים וספרדים? למה השנאה בין חסידים לליטאים? למה השנאה בין דתיים לחילונים? למה השנאה הזאת? (תוכן גולשים)
חייל דתי (צילום: פלאש 90)צביעות חילונית: מי כאן באמת המשתמט?אוהד שקד55
עשרות אחוזים מקרב המשתמטים הם חילונים! והם אינם חילונים שמשתחררים ברובם הגדול בשל בעיות רפואיות אמיתיות. אז מי כאן באמת המשתמט? (בתוכן גולשים)
(צילום: פלאש 90)בוקר טוב, הדף היומי כבר למדת?דף יומי1
"כיכר השבת" מגיש את שיעור הדף היומי, כמידי בוקר. כאן תוכלו להאזין מדי יום לשיעור מרתק בדף היומי עם הרב בנימין מילצקי, המסביר את דברי הגמרא (יהדות)
הרבנים הראשייםתוכן גולשים: מי מפחד מהרבנות?משה מור9
נראה כי הלוחמים בממסד הדתי מנסים להוכיח שפגמים וכשלים - הנם ביטויים אינטגראליים של כל מערכת שעל ניהולה מופקדים שומרי מצוות. מאמר נוקב (תוכן גולש)
טומי לפיד (צילום: פלאש 90)הש"סניקים בונים את שינוי החדשהאלי גוזלן3
האם אותם דוברים מוכשרים שקלו את הנזק והסכנה בתגובתם שגורמת לחיזוק מפלגתו של לפיד על כל סיכוניה. היום שאחרי הודעת יאיר לפיד (תוכן גולשים)
(צילום: פלאש 90)לפיד של חושךגואל ועקנין8
היום יותר מתמיד אני מבין את הביטוי "לשקר אין רגליים" אפילו לא כסא גלגלים. עוד לא יבשו דמעותיה של נעמה ואפילו לא נמחו אגלי זיעת המוחים (תוכן גולשים)
(צילום: פלאש 90)חילונים יקרים, נמאסתםאבישי פרי.19
מתברר, כי שלל המנטרות החילוניות העתיקות דוגמת "איש באמונתו יחיה", הן חד-צדדיות, ומשרתות רק "אמונות" טפלות וטפילות (תוכן גולשים)
(צילום: פלאש 90)הדרת נשים, הסיפור האמיתיעברייה11
ממתי פרישה מן הציבור (סוג אחר של הפרדה) היא הפתרון הרצוי, ההולם, הגבוה.. לפי היהדות? למיטב ידיעתי, אף פעם. נהפוך הוא.
שנאת חרדים (סריקה)להתעלם משנאת החרדיםפינחס בר10
אם היינו יותר חכמים, אם ערוצים דתיים או אתרים דתיים יתמקדו להביא ידיעות אחרות מהשטח, ולא אנחנו לא חייבים להתייחס, לא נפסיד שום דבר ואין כאן התעלמות מהאמת
(צילום: פלאש 90)לא הדרת נשים, שנאת חרדיםמשה מור10
לו התנהגות לא ראויה כלפי נשים היתה המניע האמיתי שלהם כי אז הם היו מחפשים ומוצאים בעיות חמורות לאין שיעור בקרב ערביי ישראל. משה מור תוקף (תוכן גולש)
(צילום: כיכר השבת)להקיא את הקיצוניים מתוכנויהודה בן חיים2
מלחמתנו אינה אמורה להיות רק נגד עוכרי היהדות מהצד החילוני, היא מחוייבת להיות עזה וחריפה לא פחות מול עוכרי היהדות מהצד החרדי
נעמה, הילדה שמסעירה את בית שמש (צילום: פלאש 90)יריקת פתיחהרות בוארון8
שוב מצליחים אנו הציבור החרדי לגרוף כותרות ראשיות בכל עיתון אתר ורשת. אך הפעם העניין יצא לגמרי מכלל שליטה, במרץ ובלי חת מצאו להם אנשי בליעל, את האפשרות להיכנס ולחרף בציבור החרדי לחפש ולעלות כל מרכיב שקשור ואפילו קצת לאקשן שנאה, והוצאת דיבה
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)מאסנו בכם, קיצוניים ומחללי שם שמיםיהודה ישראל28
עד להשניא אותנו, עד לעבור על "המלבין פני חברו ברבים", לא מקרה אחד ולא שתיים לאחרונה קרו באוטובוסים שבהם נשים חילוניות כונו בכינויי גנאי
חנוכה  (צילום: פלאש 90)שמן למדורהרות בוארון5
בואו יחד נקבל על עצמנו להעיר אור אמיתי בחנוכה! אור מלא אהבת ישראל, עם תפילה מהלב לאבינו שבשמים, שיתן בנו בינה ודעת, לתת דוגמא טובה לעולם (גולשים)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)רייטינג על חשבון החרדיםאבישי פרי.9
זה בדיוק, תסלחו לי, הסרט המרתק שנגלה כאן לעינינו ב"פסטיבל הדרת הנשים". עד כמה שזה ישמע אירוני ומגוחך, הנשים רגועות, לא סובלות כל-כך, אבל התקשורת מציבה תמונה עגומה וצבעונית למדי.
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)הצביעות החילונית נחשפתמשה מור4
אותם ה"מזועזעים" בקרב הצבור הכללי, אינם רותמים את כישוריהם ולהיטותם למלחמה נמרצת, חריפה והחלטית בהידרדרות החילונית המואצת שהם חשופים לה
לוגו "יתד נאמן"תלמידיו של מרן, איך שתקתם ל"יתד"?אבישי פרי.37
איך זה שאחרי השפלות שכאלו, בשחור על גבי לבן, של מנהיג רוחני בקנה מידה קשה לתיאור שכזה? העיתון עדיין קיים, וגם בועט? אבישי פרי תוקף (תוכן גולשים)
(צילום: פלאש 90)שיר השאליםרות בוארון55
"השאלים" צועקת הכתבה. ובשניה עוברים להסיקריקים במלוא עוזה. עוקבת אני בין החדשות - ישנם מלשינים ישנם ועדות, מכות איומים וכל מיני מטעמים (תוכן גולש)

תוכן גולשים

דעות בכיכר השבת - הבמה המרכזית של הציבור החרדי להבעת דעות בנושאים אקטואליים. כותבים, פובליציסטים והוגים מובילים חולקים עמכם הגיגים, בטורים מרתקים ומסעירים.

כיכר facebook
הפגנה בירושלים
נח טוניק
העיר שחובלה לה יחדיו // נח טוניק
ד' בחשוון תשעח56
השוב"בים של ניר
יצחק פלדר
השוב"בים של ניר
כ"ט בטבת תשעד2
גבי גזית
יואל אבן-שם
ה"חפיפניקיות" של הרב עובדיה
ט' בתמוז תשעג27