צפו בטעימה מה'תורה-זיץ' שישודר במוצ"שצפו בטעימה מה'תורה-זיץ' שישודר במוצ"ש
ד' בסיון תשפ | 27.05.20
ביוזמת הזמר ישי שלר התכנסו מיטב אומני המוסיקה החסידית בצפון למופע שירי תורה מיוחד, באורך מלא, שישודר בלעדית ב'כיכר השבת' במוצאי השבת וחג מתן תורה (חדשות המוזיקה)
הבדלת קרליבך וקומזיץ לחג השבועות • צפוהבדלת קרליבך וקומזיץ לחג השבועות • צפוכיכר השבת7
הצטרפו להבדלה מוזיקלית בנוסח הרב שלמה קרליבך עם הזמר זלמן שטוב שמארח השבוע חברים לקראת חג השבועות, לקומזיץ סוחף עם מיטב שירי וחידושי ר' שלמה על החג (חגים)
צפו: ישי ריבו ויונתן רזאל בחגיגת יום ירושליםצפו: ישי ריבו ויונתן רזאל בחגיגת יום ירושליםנתנאל לייפר10
הזמרים ישי ריבו ויונתן רזאל חגגו אמש בישיבת מרכז הרב את יום ירושלים באירוע המסורתי שהשנה התקיים ללא קהל. מי שהפתיע היה הזמר נפתלי קמפה שביצע את להיטו (מוזיקה)
ערב ההשקה לתחנת הרדיו החדשה 'קול פליי' • צפו בגלריהערב ההשקה לתחנת הרדיו החדשה 'קול פליי' • צפו בגלריהיאיר טוקר21
במוצ"ש האחרון נחשף שמה של תחנת הרדיו המוזיקלית החרדית החדשה "קול פליי" באירוע מיוחד עם מיטב הזמרים החסידיים מלווים במנהל המוזיקלי של התחנה, יואלי דיקמן (מוזיקה)
הבדלה מוזיקלית ושיחה עם ה'דיבייטור'. צפוהבדלה מוזיקלית ושיחה עם ה'דיבייטור'. צפוכיכר השבת5
הצטרפו להבדלה מוזיקלית בנוסח קרליבך עם הזמר זלמן שטוב שמארח השבוע, מיד אחרי ההבדלה, את דוד אפרתי - 'דיבייטור', אדם שעסוק במחלוקת לשם שמים (מוזיקה, מעניין)
שיר לירושלים: הצביעו לשיר האהוב עליכםשיר לירושלים: הצביעו לשיר האהוב עליכםנתנאל לייפר12
לקראת יום ירושלים, עיריית ירושלים בשיתוף 'כיכר השבת' במצעד שירי ירושלים ענק בו אתם הגולשים בוחרים את שיר ירושלים האהוב עליכם לקראת המופע הגדול שיתקיים (מוזיקה)
הצטרפו לשידור: יניב בן משיח במופע מלאהצטרפו לשידור: יניב בן משיח במופע מלאכיכר השבת4
גדול הזמר המזרחי, יניב בן משיח, במופע חי ומלא לכבוד הילולת רבי שמעון בר יוחאי זיע"א, בליווי עשרה נגנים. הצטרפו למופע שמשודר כעת בשידור חי באתר 'כיכר השבת' (מוזיקה)
'הבדלה ווקאלית' עם זלמן שטוב • הצטרפו'הבדלה ווקאלית' עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת7
'המבדיל' - הבדלת קרליבך ווקאלית עם הזמר זלמן שטוב, כשהשבוע מתארח ראבינוס יוסף גרמון, יו"ר הפדרציה ההומניטרית, על לב אנושי ועל עזרה מסביב לעולם (מוזיקה)
'הבדלה ווקאלית' עם זלמן שטוב • הצטרפו'הבדלה ווקאלית' עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת4
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה ווקאלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע, וגם את הלב - בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
שרולי ונתנאל חושפים: כך יוצרים מוזיקה ווקאליתשרולי ונתנאל חושפים: כך יוצרים מוזיקה ווקאליתנתנאל לייפר206
צמד הפופ היהודי שרולי ונתנאל בוולוג אולפני מיוחד, בו הם חושפים את תהליך יצירת השיר הווקאלי החדש שלהם שיוצא בקרוב בעזרת השם בבכורה ב'כיכר השבת' (חדשות המוזיקה)
צפו: מימונה באולפן כיכר עם מיטב הפייטניםצפו: מימונה באולפן כיכר עם מיטב הפייטניםכיכר השבת7
הצטרפו לחגיגת המימונה המסורתית באולפני 'כיכר השבת' עם הרב יצחק אבוחצירא והפייטנים ליאור אלמליח ואבי דלבנטי ובהגשתו של ליאור מיכאל עם דברי תורה ושירי מסורת (מוזיקה)
הזמרים שימחו את ביתר עילית • צפו בתיעודהזמרים שימחו את ביתר עילית • צפו בתיעודיאיר טוקר17
אמש אירח הקלידן אשר גבאי בביתו בביתר עילית הופעת מרפסת לאלפי תושבים המתגוררים בסמוך עם הזמרים אהרון רזאל, משה קליין, שרוליק קלצקין, יוסף חיים שוואקי וחונה דייטש. שכנו סגן ראש העיר, יהודה עובידי דאג לכל מה שמאחורי הקלעים. צפו בקטעים נבחרים מהשמחה (מוזיקה)
כך שימח ליפא שמלצר את תושבי פלאטבושכך שימח ליפא שמלצר את תושבי פלאטבושיאיר טוקר1
הזמר והיוצר החסידי, החליט לצאת ולשמח ברחובות השכונה הניו יורקית את התושבים שנמצאים בתקופה קשה במיוחד בצל מגיפת הקורונה שמכה בשבועיים האחרונים בעוז (מוזיקה)
צפו ביואלי ורולי דיקמן בתפילת חג מוזיקליתצפו ביואלי ורולי דיקמן בתפילת חג מוזיקליתכיכר השבת32
במיוחד לגולשי 'כיכר השבת' צמד האחים המוכשרים, המעבד והיוצר יואלי דיקמן והזמר החסידי רולי דיקמן בתפילת חג מוזיקלית חגיגית שמשודרת מביתם. צפו בשידור חוזר (מוזיקה)
אברהם פריד צירף לראשונה את בניו לברכהאברהם פריד צירף לראשונה את בניו לברכהנתנאל לייפר50
מביתם בשכונת קראון הייטס שבברוקלין, שולחים אברהם פריד ובניו לקראת חג הפסח ובשל המצב, ברכת "ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום", לכלל ישראל, בכל אתר ואתר • צפו (מוזיקה)
החופה האחרונה לפני פסח מול הכותל  • צפוהחופה האחרונה לפני פסח מול הכותל • צפויאיר טוקר
כך סיימו הזמר שלמה כהן והמעבד בני לאופר את עונת החתונות המורכבת, בחופה מול שריד בית מקדשנו השומם כששלמה כהן שר את הלהיט הגדול "מכניסי רחמים" (מוזיקה)
"כיכר Show": הערב המופע הראשון בסדרה"כיכר Show": הערב המופע הראשון בסדרהנתנאל לייפר4
הערב (חמישי) יעלה המופע הראשון של מותג ההופעות החדש והמושקע של 'כיכר השבת', עם הזמר והיוצר המצליח, יונתן רזאל במופע פסנתר אינטימי אצלכם בסלון (מוזיקה)
התפללו לרפואת החזן יצחק מאיר הלפגוטהתפללו לרפואת החזן יצחק מאיר הלפגוטיאיר טוקר8
החזן העולמי יצחק מאיר הלפגוט, המתגורר בארה"ב חלה בקורונה והוא מאושפז כעת בבית החולים ומצבו יציב. משפחתו מבקשת מהציבור להתפלל לרפואתו השלמה בקרוב (מוזיקה)
צמד הפופ המצליח כבר לא? הרשת גועשתצמד הפופ המצליח כבר לא? הרשת גועשתנתנאל לייפר386
הלם בעולם המוזיקה היהודית: צמד הפופ המצליח שרולי ונתנאל מפרידים כוחות. השניים פרסמו ברשתות החברתיות הודעות על יציאה לדרך עצמאית והרשת גועשת (מוזיקה)
'כיכר Show': פרויקט הענק של 'כיכר השבת''כיכר Show': פרויקט הענק של 'כיכר השבת'נתנאל לייפר24
הכירו: מותג חדש של 'כיכר השבת' עולה לאוויר - 'כיכר שואו'; בימים טרופים אלו, התגייסו מיטב האמנים בתעשיית המוזיקה היהודית - כדי להנעים לכם את השהייה בבית (חדשות מוזיקה)
זלמן שטוב בקבלת שבת מהמרפסת • צפוזלמן שטוב בקבלת שבת מהמרפסת • צפוכיכר השבת19
הטרנד החדש: בעקבות הנחיות משרד הבריאות האוסרות על קיום מניין בתוך מבנה, רבים עברו להתפלל מהמרפסות. צפו בקבלת שבת של הזמר זלמן שטוב במרפסות של הר נוף (מוזיקה, מעניין)
כשהשיר של יניב בן משיח חזה את העתידכשהשיר של יניב בן משיח חזה את העתידנתנאל לייפר23
כוכב הזמר המזרחי, יניב בן משיח, הוציא שיר לא מזרחי בכלל לפני שנתיים בו מנבא הכותב, אלעד טרי, את כל מה שקורה לנו היום א' בניסן. האזינו לשיר המצמרר במיוחד (מוזיקה)
'כיכר השבת' מעניק לכם אלבום פסח לילדים'כיכר השבת' מעניק לכם אלבום פסח לילדיםכיכר השבת4
'כיכר השבת' מעניק לכם ולילדיכם אלבום פסח חדש וחינמי של ר' אהרלה וינטרוב, עם מאות מדרשים והרבה מאוד חיוכים - והכל בשירה בחרוזים לקראת חג הפסח • כנסו והורידו (מוזיקה)
'קומזיץ לייב' עם הזמר בני פרידמן • צפו'קומזיץ לייב' עם הזמר בני פרידמן • צפונתנאל לייפר4
הזמר בני פרידמן התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה והפעם באולפנים נפרדים בשל הקורונה (מוזיקה)
עודד מנשרי מספר 'מעשה מאבידת בת מלך'עודד מנשרי מספר 'מעשה מאבידת בת מלך'כיכר השבת1
הזמר והיוצר הברסלבי עודד ישראל מנשרי, מנצל את המצב כדי להקליט את אחת מהמעשיות הידועות ביותר של רבי נחמן מברסלב. רבע שעה של סיפור מלווה במוזיקה (חדשות מוזיקה)
נפתלי קמפה חושף סיפורים מאחורי השיריםנפתלי קמפה חושף סיפורים מאחורי השיריםנתנאל לייפר5
לפני שבועיים יצא אלבומו החדש של נפתלי קמפה ״אנה אלך״ שכבר גורף שבחים, צפו בוידאו עם מקצת מהסיפורים שמאחורי הלחנים והעבודה על האלבום בו גם נוטלים חלק צמד המעבדים אלי קליין ואיצי ברי (חדשות המוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

כיכר facebook