המתח בעיצומו לקראת שידור המצעד הגדולהמתח בעיצומו לקראת שידור המצעד הגדול
י"ב בתשרי תשפא | 30.09.20
מי היו אנשי השנה שלכם במוזיקה לשנת תש"פ? מי זמר השנה? מהו שיר השנה? ואיזה מעבד הכי אהבתם? כל התוצאות ישודרו כאן בלייב ביום שני של חוה"מ סוכות (מוזיקה)
שטוב עם שליח חב"דמדוע הדגים בהודו מתו אחרי ה'תשליך' • צפוזלמן שטוב2
השבוע מתארח ב'המבדיל' עם זלמן שטוב, שליח חבד בפושקר שבהודו - הרב שימי גולדשטיין, לשיחה על האזור אליו כל הדתיים בימים הנוראים, ולמה הדגים מתו אחרי התשליך (חרדי)
בן דוד חיתן: 3 דורות בבמה אחת - ושיר חדשבן דוד חיתן: 3 דורות בבמה אחת - ושיר חדשאיציק אוחנה23
תיעוד משמחת נישואי נכדו של גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד, חושף שיר חדש שהלחין, אותו הפיק יואלי דיקמן • וגם: שלושה דורות - על במה אחת • צפו בתיעוד המיוחד (מוזיקה)
הרגלי חיים כהתמכרות והקשר לקורונה. צפוהרגלי חיים כהתמכרות והקשר לקורונה. צפוכיכר השבת4
לקראת יום כיפור, ובתוך ימי התשובה מתארח באולפן הרב איתן אקשטיין, מנכ"ל רטורנו, לשיחה על התמכרויות: "גם המכור בעצמו יכול להרגיש - אם רק יתבונן, שהוא מכור". צפו (מעניין)
'המבדיל': הצצה להכנת בירה ביתית • צפו'המבדיל': הצצה להכנת בירה ביתית • צפוכיכר השבת6
השבוע מתארח ב'המבדיל', חנוך בקר, יצרן בירות ביתיות, שמספר על התהליך הדי פשוט ליצור בירה בבית. "ייתכן שאני חוסך כמה שקלים, אך המטרה העיקרית היא החוויה" (מעניין)
צפו: מוטי שטיינמץ וחיים ישראל במופע אדיר ובלתי נשכח בסיום מופעי "קיץ חי" של קול חיצפו: מוטי שטיינמץ וחיים ישראל במופע אדיר ובלתי נשכח בסיום מופעי "קיץ חי" של קול חיכיכר השבת, בשיתוף קול חי3
צפו: מוטי שטיינמץ וחיים ישראל במופע אדיר ובלתי נשכח בסיום מופעי "קיץ חי" של קול חי שנערכו במשך שבועיים עם מיטב הזמרים במוזיקה היהודית (חדשות מוזיקה)
'שיחת המוסר' השמחה ביותר שתשמעו באלול'שיחת המוסר' השמחה ביותר שתשמעו באלולכיכר השבת5
לכבוד חודש אלול ולכבוד השנה החדשה' מתארח באולפן ד"ר מיכה גודמן, מחברם של רבי מכר בתחום המחשבה היהודית, לשיחה מרתקת על התשובה, על מנהיגות ועל מציאות (מעניין)
שידור חוזר: חיים ישראל ומוטי שטיינמץ במופעשידור חוזר: חיים ישראל ומוטי שטיינמץ במופעכיכר השבת בשיתוף קול חי20
"קיץ חי", מיזם הקיץ הגדול של "קול חי", קול חי מיוזיק" ודוד פדידה מגיע לסיומו עם מופע ענק. הבונוס: חמש שעות של סיכום הרגעים הגדולים מכל מופעי בין הזמנים • צפו (מוזיקה)
הצטרפו לשידור החי: מופע הוקרה ל-MBDהצטרפו לשידור החי: מופע הוקרה ל-MBDכיכר השבת בשיתוף קול חי5
"קיץ חי", מיזם הקיץ הגדול בתולדות המוזיקה היהודית של "קול חי", קול חי מיוזיק" ודוד פדידה – עכשיו באוויר והערב מופע הוקרה ענק לרגל יובל של יצירה למרדכי בן דוד (מוזיקה)
צפו: אלי הרצליך מארח את פיני אינהורן ואבי אילסון על במת "קיץ חי"צפו: אלי הרצליך מארח את פיני אינהורן ואבי אילסון על במת "קיץ חי"כיכר השבת בשיתוף קול חי1
אמש, על במת קיץ חי של 'קול חי', 'קול חי מיוזיק' והמפיק דוד פדידה, הופיעו אמני משרד 'וגשלובין' למופע מרגש, סוחף ומהנה. צפו בתיעוד מהמופע העשיר והמגוון (חדשות המוזיקה)
מרגש: ההופעה של קמפה "מול" הבחוריםמרגש: ההופעה של קמפה "מול" הבחוריםנתנאל לייפר6
מאות בחורי מיר ברכפלד זכו להופעה לא שגרתית של הזמר והיוצר נפתלי קמפה, לקראת פתיחת זמן אלול במתווה הקפסולות, צפו בתיעוד של הבחורים שרים מהחלונות (מוזיקה)
הערב בווידאו LIVE:  אלי הרצליך מארח • צפוהערב בווידאו LIVE: אלי הרצליך מארח • צפוכיכר השבת בשיתוף קול חי
מופעי הקיץ של "קול חי" ו"קול חי מיוזיק". והערב בווידאו LIVE: אלי הרצליך מארח את פיני איינהורן ואבי אילסון, בהנחיית אפרים קמיסר. ליווי מוסיקלי: עמי כהן ותזמורתו • צפו (מוזיקה)
צפו: קובי ברומר במופע סוחף ואנרגטי על במת "קיץ חי" כפי שמעולם לא ראיתםצפו: קובי ברומר במופע סוחף ואנרגטי על במת "קיץ חי" כפי שמעולם לא ראיתםכיכר השבת בשיתוף קול חי10
אמש, על במת קיץ חי של 'קול חי', 'קול חי מיוזיק' והמפיק דוד פדידה, השיק הזמר הפופולרי קובי ברומר את הסינגל החדש שלו 'כמה טוב ה', באירוע מושקע ונוצץ שכמותו לא ראתה המוזיקה החסידית זמן רב (מוזיקה)
מופעי הקיץ של "קול חי" ו"קול חי מיוזיק". והערב בוידאו LIVE: קובי ברומר מארח אמנים עם תזמורת בת 25 נגניםמופעי הקיץ של "קול חי" ו"קול חי מיוזיק". והערב בוידאו LIVE: קובי ברומר מארח אמנים עם תזמורת בת 25 נגניםכיכר השבת בשיתוף קול חי14
מיזם הקיץ הגדול בתולדות המוזיקה היהודית של "קול חי", קול חי מיוזיק" ודוד פדידה – עכשיו באוויר, באירוע הוקרה למתנדבי "חברים" ולארגון "רחשי לב" עם הזמר קובי ברומר (מוזיקה)
במת 'קיץ חי': שולי רנד במופע סוחף ומרגשבמת 'קיץ חי': שולי רנד במופע סוחף ומרגשכיכר בשיתוף רדיו קול חי4
ביד אמן ליהטט שולי רנד בין השירים ועבר בקלילות מדרמה לצחוק ומשמחה לכאב. במהלך הערב זכו להיטיו הגדולים 'דע בני אהובי', 'מה התכלית', ובין קודש לחול לעיבוד לייב (מוזיקה)
שידור חוזר: שולי רנד במופע להקה מלא ומרגששידור חוזר: שולי רנד במופע להקה מלא ומרגשכיכר השבת בשיתוף קול חי18
מופעי הקיץ של "קול חי" ו"קול חי מיוזיק". והערב בוידאו LIVE: הזמר והיוצר המצליח שולי רנד, במופע להקה מלא. מופע פתיחה: הזמר והיוצר אברומי וינברג. צפו (חדשות המוזיקה)
"נס גדול"; התאונה של זלמן שטוב - והבדלה"נס גדול"; התאונה של זלמן שטוב - והבדלהכיכר השבת5
לפעמים אנחנו ממשיכים לחיות בכח, בלי לחוות את החיים, את הרצון לחיות באמת, עד שמגיעה תאונה, שעוצרת אותנו לרגע, וזה הזמן לתפוס שוב את העוצמה שבחיים • צפו (מעניין)
מופע ההוקרה הגדול למלחין משה לאופרמופע ההוקרה הגדול למלחין משה לאופרכיכר השבת בשיתוף קול חי11
"קיץ חי", מיזם הקיץ הגדול בתולדות המוזיקה היהודית של "קול חי", קול חי מיוזיק" ודוד פדידה – עכשיו באוויר. והערב מופע הוקרה ענק למלחין והמעבד האגדי משה לאופר (מוזיקה)
צפו בתיעוד: ענקי הרגש שלמה כהן ואברימי רוט במופע מיוחדצפו בתיעוד: ענקי הרגש שלמה כהן ואברימי רוט במופע מיוחדכיכר השבת בשיתוף קול חי
אמש, במופע 'קיץ חי' של 'קול חי', 'קול חי מיוזיק' ודוד פדידה, התקיים אירוע מיוחד ויוצא דופן: מופע חסידי אותנטי של שני ענקי הרגש, הזמרים שלמה כהן ואברימי רוט (חדשות המוזיקה)
שידור חוזר:  שלמה כהן ואבריימי רוטשידור חוזר: שלמה כהן ואבריימי רוטכיכר השבת בשיתוף קול חי6
"קיץ חי", מיזם הקיץ הגדול בתולדות המוזיקה היהודית של "קול חי", קול חי מיוזיק" ודוד פדידה: גדול הזמר שלמה כהן יחד עם החזן והזמר אבריימי רוט - במופע ענק ומשותף (מוזיקה)
צפו: נמואל הרוש ומשה לוק במופע הוקרה ללומדי התורהצפו: נמואל הרוש ומשה לוק במופע הוקרה ללומדי התורהכיכר השבת בשיתוף קול חי3
אמש במופע 'קיץ חי' של 'קול חי', 'קול חי מיוזיק' ודוד פדידה הופיעו הזמרים נמואל הרוש ומשה לוק במופע מיוחד לכבוד לומדי התורה במסגרת חלוקת המלגות ללומדי התורה (מוזיקה)
האחים רזאל לא מתרגשים מהקורונה • צפוהאחים רזאל לא מתרגשים מהקורונה • צפוכיכר השבת בשיתוף קול חי1
ביום חמישי האחרון הופיעו בהיכל התרבות בחולון, בבמה המרכזית של 'קול חי' ודוד פדידה, האחים אהרן ויונתן רזאל. ידידיה מאיר, התיישב במופע, לשיחה עם השניים (מוזיקה)
שיר התמיכה של שוואקי בנשיא טראמפ. צפושיר התמיכה של שוואקי בנשיא טראמפ. צפונתנאל לייפר10
הסופר שרולי בסר, עורך 'משפחה' בארה"ב, כתב שיר לכבוד הנשיא טראמפ על לחן של איצי וואלדנר מאלבומו האחרון של שוואקי שביצע אותו עם מאות בני נוער במחנה קיץ (מוזיקה)
צפו: ישי ריבו במופע אדיר על במת 'קיץ חי' של "קול חי"צפו: ישי ריבו במופע אדיר על במת 'קיץ חי' של "קול חי"כיכר השבת בשיתוף קול חי33
אמש, במופע 'קיץ חי' של 'קול חי', 'קול חי מיוזיק' ודוד פדידה, חזר גדול הזמר ישי ריבו, אל הבמה, לאחר שהחלים מקורונה. צפו בקטעים מתוך המופע הייחודי (חדשות המוזיקה)
הצטרפו לשידור החי: משה לוק ונמואל הרושהצטרפו לשידור החי: משה לוק ונמואל הרושכיכר השבת בשיתוף קול חי2
"קיץ חי", מיזם הקיץ הגדול בתולדות המוזיקה היהודית של "קול חי", קול חי מיוזיק" ודוד פדידה – עכשיו באוויר והיום עם הזמרים משה לוק ונמואל הרוש במופע מוזיקלי מלא (מוזיקה)
הערב בשידור חי: הזמר ישי ריבו במופע ענקהערב בשידור חי: הזמר ישי ריבו במופע ענקכיכר השבת בשיתוף קול חי41
"קיץ חי", מיזם הקיץ הגדול בתולדות המוזיקה היהודית של "קול חי", קול חי מיוזיק" ודוד פדידה – עכשיו באוויר והערב מופע ענק עם הכוכב המצליח, ישי ריבו (חדשות המוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

כיכר facebook
מאבק הזמרים הוא לא מאבק אישי // דעה
יוסי לחיאני
מאבק הזמרים הוא לא מאבק אישי // דעה
כ"ב בסיון תשפ7
עמירן דביר חושף את כל סודות המקצוע
עמירן דביר
עמירן דביר חושף את כל סודות המקצוע
י"ח בחשוון תשפ19