התפללו לרפואת החזן יצחק מאיר הלפגוטהתפללו לרפואת החזן יצחק מאיר הלפגוט
ז' בניסן תשפ | 01.04.20
החזן העולמי יצחק מאיר הלפגוט, המתגורר בארה"ב חלה בקורונה והוא מאושפז כעת בבית החולים ומצבו יציב. משפחתו מבקשת מהציבור להתפלל לרפואתו השלמה בקרוב (מוזיקה)
צמד הפופ המצליח כבר לא? הרשת גועשתצמד הפופ המצליח כבר לא? הרשת גועשתנתנאל לייפר353
הלם בעולם המוזיקה היהודית: צמד הפופ המצליח שרולי ונתנאל מפרידים כוחות. השניים פרסמו ברשתות החברתיות הודעות על יציאה לדרך עצמאית והרשת גועשת (מוזיקה)
'כיכר Show': פרויקט הענק של 'כיכר השבת''כיכר Show': פרויקט הענק של 'כיכר השבת'נתנאל לייפר22
הכירו: מותג חדש של 'כיכר השבת' עולה לאוויר - 'כיכר שואו'; בימים טרופים אלו, התגייסו מיטב האמנים בתעשיית המוזיקה היהודית - כדי להנעים לכם את השהייה בבית (חדשות מוזיקה)
זלמן שטוב בקבלת שבת מהמרפסת • צפוזלמן שטוב בקבלת שבת מהמרפסת • צפוכיכר השבת17
הטרנד החדש: בעקבות הנחיות משרד הבריאות האוסרות על קיום מניין בתוך מבנה, רבים עברו להתפלל מהמרפסות. צפו בקבלת שבת של הזמר זלמן שטוב במרפסות של הר נוף (מוזיקה, מעניין)
כשהשיר של יניב בן משיח חזה את העתידכשהשיר של יניב בן משיח חזה את העתידנתנאל לייפר22
כוכב הזמר המזרחי, יניב בן משיח, הוציא שיר לא מזרחי בכלל לפני שנתיים בו מנבא הכותב, אלעד טרי, את כל מה שקורה לנו היום א' בניסן. האזינו לשיר המצמרר במיוחד (מוזיקה)
'כיכר השבת' מעניק לכם אלבום פסח לילדים'כיכר השבת' מעניק לכם אלבום פסח לילדיםכיכר השבת4
'כיכר השבת' מעניק לכם ולילדיכם אלבום פסח חדש וחינמי של ר' אהרלה וינטרוב, עם מאות מדרשים והרבה מאוד חיוכים - והכל בשירה בחרוזים לקראת חג הפסח • כנסו והורידו (מוזיקה)
'קומזיץ לייב' עם הזמר בני פרידמן • צפו'קומזיץ לייב' עם הזמר בני פרידמן • צפונתנאל לייפר4
הזמר בני פרידמן התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה והפעם באולפנים נפרדים בשל הקורונה (מוזיקה)
עודד מנשרי מספר 'מעשה מאבידת בת מלך'עודד מנשרי מספר 'מעשה מאבידת בת מלך'כיכר השבת1
הזמר והיוצר הברסלבי עודד ישראל מנשרי, מנצל את המצב כדי להקליט את אחת מהמעשיות הידועות ביותר של רבי נחמן מברסלב. רבע שעה של סיפור מלווה במוזיקה (חדשות מוזיקה)
נפתלי קמפה חושף סיפורים מאחורי השיריםנפתלי קמפה חושף סיפורים מאחורי השיריםנתנאל לייפר5
לפני שבועיים יצא אלבומו החדש של נפתלי קמפה ״אנה אלך״ שכבר גורף שבחים, צפו בוידאו עם מקצת מהסיפורים שמאחורי הלחנים והעבודה על האלבום בו גם נוטלים חלק צמד המעבדים אלי קליין ואיצי ברי (חדשות המוזיקה)
'קומזיץ לייב' עם הזמר יידי ביאלסטוצקי'קומזיץ לייב' עם הזמר יידי ביאלסטוצקינתנאל לייפר
הזמר ייד ביאליסטוצקי התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
כשהרב אלבז התלהב מהביצוע של 'הפייטן'כשהרב אלבז התלהב מהביצוע של 'הפייטן'איציק אוחנה5
במהלך שמחת שבע ברכות שנערכה השבוע, הגאון רבי ראובן אלבז, ציטט את השיר 'מקלט לדמעותי' של הזמר והפייטן אליה והב לאחר שהתפעל מהביצוע שביצע הזמר • צפו (מוזיקה)
מרגש: עשרות האלפים רוקדים בסיום הש"סמרגש: עשרות האלפים רוקדים בסיום הש"סנתנאל לייפר3
בסיום הש"ס שהתקיים ביום ראשון בערב, פצחו עשרות האלפים בריקודים נלהבים כשהם מלווים בתזמורת של 50 נגנים ובמיטב הזמרים החסידיים שהגיעו לאירוע (מוזיקה)
איתן כ"ץ אירח את אביו החזן אבשלום כ"ץ  • צפואיתן כ"ץ אירח את אביו החזן אבשלום כ"ץ • צפונתנאל לייפר
במהלך הופעה שהתקיימה סמוך לבית שמש בקיבוץ צרעה לציבור האמריקאי-חרדי, הפתיע הזמר והיוצר איתן כ"ץ את הקהל והזמין את "מי שלימד אותו לשיר והרבה מעבר לזה" (מוזיקה)
פריד וריבו בהופעת הענק של ספר התורה המהודר ביותר בעולםפריד וריבו בהופעת הענק של ספר התורה המהודר ביותר בעולםיאיר טוקר7
תחת הכותרת "התורה היא של כולם" התקיים טקס הכנסת ספר התורה שלמעלה מ-150 אלף יהודים נטלו חלק בכתיבתו, ועם הופעת ענק של אברהם פריד וישי ריבו (חדשות המוזיקה)
מידד טסה ואביעד גיל באולפני כיכר השבתמידד טסה נפרד מאביעד גיל אחרי 13 שנהאיציק אוחנה10
הזמר מידד טסה נפרד אחר 13 שנה ממנהלו האישי אביעד גיל שליווה אותו עוד מימיו כילד פלא מצליח. הצדדים שמרו את הפרידה בשקט. את גיל יחליף בן דודו של מידד טסה (מוזיקה)
'קומזיץ לייב' בעונה חדשה עם בני פרידמן'קומזיץ לייב' בעונה חדשה עם בני פרידמןנתנאל לייפר
הזמר בני פרידמן התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
שולם למר ריגש: "אני מאמין" באו"ם • תיעודשולם למר ריגש: "אני מאמין" באו"ם • תיעודאיציק אוחנה ואריאל ליבא10
לרגל יום השואה הבינלאומי, נערך אמש טקס מיוחד גם באו"ם. הזמר החסידי שולם למר, הוזמן לומר קל מלא רחמים ולשיר "אני מאמין". למר ל'כיכר': "זה הניצחון שלנו כיהודים" (מוזיקה)
כשהזמרים החסידים שרו עומר אדם • צפוכשהזמרים החסידים שרו עומר אדם • צפואיציק אוחנה11
הזמרים החסידים פיני איינהורן ואהרל'ה סמט הופיעו אמש (חמישי) בשבע ברכות באולם שמחות בעיר הקודש ירושלים, במהלך ההופעה שרו את השיר "יום השישי" של כוכב הזמר המזרחי עומר אדם • צפו (מוזיקה)
כך ישי ריבו כבש את ה'לינקולן סנטר' • צפוכך ישי ריבו כבש את ה'לינקולן סנטר' • צפואיציק אוחנה11
הזמר ישי ריבו הופיע ב'לינקולן סנטר' במנהטן, האולם שמזוהה עם התזמורת הפילהרמונית, במסגרת קונצרט "האסק" ה-33 וכבש את המשתתפים • צפו בסיקור של סיון רהב מאיר (מוזיקה)
צפו: 'האסק' בפעם ה-33 ב'לינקולן' מנהטןצפו: 'האסק' בפעם ה-33 ב'לינקולן' מנהטןנתנאל לייפר18
כמדי שנה במשך 33 שנה, כל גדולי הזמרים החסידיים מתאספים תחת קורת גג אחת - ב'האסק', גם השנה הגיעו כל הגדולים להיכל המפואר 'לינקולן סנטר' במנהטן • צפו (מוזיקה)
הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של חזרות המקהלה לסיום הש"סהצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של חזרות המקהלה לסיום הש"סנתנאל לייפר4
שעות ספורות לפני סיום הש"ס, פנחס ביכלר עם המקהלה החסידית הגדולה בעולם, זאנוויל ויינברגר, מוטי שטיינמץ, יעקב יהודה דסקל ומאיר אדלר בחזרה ווקאלית מרגשת (מוזיקה)
פטר ורטהיימר ז"ל, סולו הסקסופון האגדי ב"קלי קלי" של מ.ב.דהנשפן פטר ורטהיימר הלך לעולמו בגיל 72נתנאל לייפר7
נגן כלי הנשיפה המוערך, פטר ורטהיימר, מי שניגן במאות אלבומי מוזיקה חסידית במהלך השנים, הופעות ענק ואלפי חתונות חרדיות, הלך לעולמו בגיל 72 (חדשות המוזיקה)
כשאברהם פריד הקפיץ עם פיוט מזרחי • צפוכשאברהם פריד הקפיץ עם פיוט מזרחי • צפונתנאל לייפר5
בחגיגות 'צמאה' בי"ט כסליו ביצע אברהם פריד את הפיוט המזרחי "עזרני א-ל חי" שהתקבל על ידי חסידי חב"ד. על העיבוד המחודש אחראי המוזיקאי נאור כרמי (חדשות המוזיקה)
יונתן רזאל ויצחק מאיר ריגשו עם "כנפי רוח"יונתן רזאל ויצחק מאיר ריגשו עם "כנפי רוח"יאיר טוקר1
הזמרים יונתן רזאל ויצחק מאיר ביצעו את הלהיט "כנפי רוח" בסיום הש"ס של מפעלות הציונות הדתית בבניני האומה. על התזמורת והמקהלה הופקדו יותם סגל ועמית בן עטר (מוזיקה)
אברהם פריד הקפיץ וריגש בסיום הש"ס • צפואברהם פריד הקפיץ וריגש בסיום הש"ס • צפויאיר טוקר5
גדול הזמר החסידי השתתף אמש בסיום הש"ס בארנה בירושלים שם הקפיץ את הקהל לצד משה לוק וארי היל שביצע עמו את הלהיט הגדול שלו "אבא" (חדשות המוזיקה)
זלמן שטוב בהלל מוזיקלי לזאת חנוכה • צפוזלמן שטוב בהלל מוזיקלי לזאת חנוכה • צפויאיר טוקר
הזמר ובעל התפילה זלמן שטוב ערך את תפילת שחרית של זאת חנוכה בבית הכנסת רמח"ל בשכונת הר נוף הירושלמית כשהוא מלווה בכלי נגינה. צפו בקטע מתוך התפילה (מוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

כיכר facebook