קבלו ראשונים הצצה ליצירה הסיום של מונהקבלו ראשונים הצצה ליצירה הסיום של מונה
ז' בכסלו תשפ | 05.12.19
16 שנה אחרי ה'הדרן' המונומנטלי עם עמית ליסטוונד: מונה רוזנבלום יחשוף יצירה מוזיקאלית מלאה באורך 12 דקות, בסיום הש"ס של 'דרשו' למילים "בהתאסף ראשי עם" (מוזיקה)
אילוסטרציהתזמורת הנשים החרדית הרשימה את חברות המשלחת הבינלאומיתכיכר בשיתוף רון שולמית
תזמורת 'זמורה' מבית הקונסרבטוריון החרדי 'רון שולמית' הופיעו בטקס אירוח רשמי שערכה עיריית ירושלים לפילנתרופיות מארה"ב • "ייצוג מעורר כבוד לירושלים" (מקודם)
באווירת הימים: אסף שפר בג'ינגל מחויך - "לא לבחירות"באווירת הימים: אסף שפר בג'ינגל מחויך - "לא לבחירות"יאיר טוקר8
באווירת התקופה שר הזמר אסף שפר ג'ינגל מחויך שנקרא 'לא לבחירות'. לחן: אסף שפר, מילים: נחמן שטרן ואסף שפר, עיבוד והפקה מוזיקלית: יהודה בן משה (חדשות המוזקה)
שטיינמץ, ריבו ואברהם פריד בחתונה • צפושטיינמץ, ריבו ואברהם פריד בחתונה • צפויאיר טוקר41
אורחי משפחות בן חמו-בוסו באולמי כתר הרימון נהנו מהופעות של מוטי שטיינמץ, ישי ריבו ואברהם פריד ובליווי תזמורתו של יואלי דיקמן עם האח רולי דיקמן ומקהלת 'נרננה' (מוזיקה)
כשד"ר אבשלום קור פצח בריקוד סוער • צפוכשד"ר אבשלום קור פצח בריקוד סוער • צפויאיר טוקר4
אמש התקיים ב'משכן האופרה' המופע המסורתי של שירי קרליבך. צפו ב'אדיר הוא' עם כל זמרי המופע ו-200 קולות, סימפונט רעננה והכל בניצוחו של יענקלה רוטנר (מוזיקה)
עומר אדם אירח את ישי ריבו • צפו בטעימהעומר אדם אירח את ישי ריבו • צפו בטעימהנתנאל לייפר20
הזמר הישראלי המצליח, עומר אדם, אירח אמש בארנה בירושלים את הזמר והיוצר ישי ריבו ששר יחד איתו את הלהיט "והיא שעמדה". ריבו יתארח גם במופע שיערך היום (מוזיקה)
מאות השתתפו בערב לזכרו של בן ציון שנקרמאות השתתפו בערב לזכרו של בן ציון שנקרנתנאל לייפר1
במוצאי שבת התאספו אוהביו וידידיו, זמרים חזנים וקהל רב לכבודו ולזכרו של רבי בן ציון שנקר זצ"ל שביום ראשון חל יום השנה השלישי לפטירתו. צפו בתיעוד מתוך האירוע (מוזיקה)
יצחק מאיר ערך קומזיץ קרליבך בירושליםיצחק מאיר ערך קומזיץ קרליבך בירושליםיאיר טוקר2
במוצאי שבת התאספו בבית הכנסת 'אוהבי ציון' בנחלאות עשרות רבות מאוהדיו של ר' שלמה קרליבך בליווי הזמר יצחק מאיר וכלי נגינה ושרו את שיריו המרגשים. צפו בתיעוד (מוזיקה)
עמירן דביר חושף את כל סודות המקצועעמירן דביר חושף את כל סודות המקצועעמירן דביר17
הזמר היוצר ואיש החתונות כבר 25 שנה, עמירן דביר, בטור מיוחד לגולשי 'כיכר השבת', בו הוא מגלה את הסוד המקצועי כיצד הוא מצליח להיות רלוונטי כל כך הרבה שנים (טור אישי)
הבדלה בנוסח 'קרליבך' עם זלמן שטוב • צפוהבדלה בנוסח 'קרליבך' עם זלמן שטוב • צפוכיכר השבת1
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע, וגם את הלב - בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
מאות קפצו והתרגשו בקומזיץ קרליבך בי-םמאות קפצו והתרגשו בקומזיץ קרליבך בי-םנתנאל לייפר1
כמידי שנה ביום היארצייט של ר' שלמה קרליבך, נערך קומזיץ מיוחד בביהמ"ד מוזס ברמת שרת בהשתתפות זמרים, מוזיקאים ומאות בחורי ישיבה ששרו את הלחנים המרגשים (מוזיקה)
מאות שרו על קברו של ר' שלמה קרליבך ז"למאות שרו על קברו של ר' שלמה קרליבך ז"לנתנאל לייפר
כמידי שנה, עלו מאות מחסידיו ואוהדיו של ר' שלמה קרליבך ז"ל לקברו בהר המנוחות כשהם שרים ומנגנים את שיריו הרבים בליווי הזמר חיזקי סופר ותלמידי ר' שלמה ז"ל (מוזיקה)
טעימות מהמופע הגדול לזכרו של ר' שלמהטעימות מהמופע הגדול לזכרו של ר' שלמהיאיר טוקר
צפו בקטעים קצרים ומקפיצים מתוך המופע הגדול שנערך בבניני האומה עם מיטב זמרי המוזיקה היהודית לזכרו של ר' שלמה קרליבך שהיום מלאו 25 שנה לפטירתו (חדשות מוזיקה)
כשאהרן רזאל פצח בריקוד מאחורי הקלעיםכשאהרן רזאל פצח בריקוד מאחורי הקלעיםיאיר טוקר4
אלפים גודשים הערב את בנייני האומה בירושלים למופע הזיכרון לר' שלמה קרליבך ז"ל במלאות 25 שנה לפטירתו. צפו בטעימה קצרה מתוך הערב בו מופיעים מיטב הזמרים (מוזיקה)
"הנשמה לך": קומזיץ מיוחד לזכר ר' שלמה"הנשמה לך": קומזיץ מיוחד לזכר ר' שלמהנתנאל לייפר2
לרגל ט"ז חשוון, יום השנה ה-25 לפטירתו של המלחין האגדי, ר' שלמה קרליבך, צפו בטעימה מקומזיץ מיוחד משיריו וסיפוריו של הרבי המרקד עם האחים שיליץ וזלמן שטוב ובהשתתפות בחורי ישיבות (מוזיקה)
סודות בניית האולפן נחשפים • תיעוד מיוחדסודות בניית האולפן נחשפים • תיעוד מיוחדיאיר טוקר7
המוזיקאי ואיש האולפנים עדי נתנאלי חושף בסרטון חדש את סודות בניית אולפן B שלו החל מהרצפה החשופה לגמרי, חיפוי ומילוי הקירות והתקרה ועד לאולפן הסופי והמפואר (מוזיקה)
'הלב שלי': כשסולני הקינדרלעך ריגשו את הטיילת באילת'הלב שלי': כשסולני הקינדרלעך ריגשו את הטיילת באילתיאיר טוקר4
לאחר שסיימו הופעה בפני אלפי מטיילים בעיר אילת, צעדו חברי להקת קינדרלעך בחזרה אל המלון. בדרך, נתקלו בפסנתר המוצב בטיילת, והתיישבו לביצוע ספונטני ללהיט ׳הלב שלי׳ של ישי ריבו. המטיילים הרבים התאספו סביבם מיד והצטרפו לשירה (מוזיקה)
הבדלה מוזיקלית עם זלמן שטוב • הצטרפוהבדלה מוזיקלית עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת1
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע, וגם את הלב - בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
מרדכי בן דוד אירח את שלומי גרטנר • תיעודמרדכי בן דוד אירח את שלומי גרטנר • תיעודיאיר טוקר5
גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד אירח את הזמר שלומי גרטנר במעמד "ועתה כתבו לכם" בביתר עילית, בליווי מוישי רוט ותזמורת "המנגנים" ומקהלת "נשמה". צפו בגלריה (מוזיקה)
הבדלה בנוסח קרליבך - עם זלמן שטוב • צפוהבדלה בנוסח קרליבך - עם זלמן שטוב • צפוכיכר השבת4
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע, וגם את הלב - בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
כשריבו והקהל שרו יחד את "סדר העבודה"כשריבו והקהל שרו יחד את "סדר העבודה"דנה ורון39
הם היו שם רבבה, מכל הסוגים והמינים. אולי בגלל זה לא הצלחתי להאמין? לא הצלחתי להישאר אדישה כשהם פתחו את הפה ושרו כולם ביחד את המילים של סדר העבודה (דעה)
צפו: הזמר החב"די שימח בסוכת נכד הגר"חצפו: הזמר החב"די שימח בסוכת נכד הגר"חאיציק אוחנה6
‏שמחה חסידית בסוכה הליטאית: הזמר בני פרידמן הופיע בשמחת בית השואבה בסוכתו של הרב אריה קנייבסקי נאמן ביתו של מרן שר התורה ויו"ר 'אורחות יושר'. צפו (מוזיקה)
צפו בילד הערבי שר 'אני מאמין';  עם פרידמןצפו בילד הערבי שר 'אני מאמין'; עם פרידמןחנני ברייטקופף18
במהלך אחת ההופעות של הזמר בני פרידמן בבתי החולים, הגיע ילד ערבי לבמה - ולהפתעת הנוכחים החל לפצוח בשירת 'אני מאמין', ובעוד כמה שירים של פרידמן. צפו בתיעוד (סוכות)
ישי ריבו הופתע במופע וקיבל "אלבום זהב"ישי ריבו הופתע במופע וקיבל "אלבום זהב"נתנאל לייפר21
הזמר והיוצר ישי ריבו הופתע אמש לעיני 7000 צופים בפסטיבל התמר שם הופיע עם עומר אדם וקיבל "אלבום זהב" על מכירות מעל 15 אלף עותקים מאלבומו החדש (מוזיקה)
סימפוניה של עוצמה בבנייני האומה • תיעודסימפוניה של עוצמה בבנייני האומה • תיעודיאיר טוקר6
אלפים נטלו חלק במופע מרהיב שנערך אתמול בבנייני האומה, בו אירח ענק הזמר מלונדון שלוימי גרטנר שורת כוכבים נוצצת, הכוללת את יונתן רזאל, נפתלי קמפה, וארי היל בליווי תזמורת "המנגנים" ומקהלת "נשמה" ובהפקתו של שלום וגשל (מוזיקה)
אוהד מושקוביץ ושולם למר בדואט • צפואוהד מושקוביץ ושולם למר בדואט • צפונתנאל לייפר4
דואט מיוחד של ענקי הזמר אוהד מושקוביץ ושולם למר לשיר ׳ברכת הבנים׳ במופע השנתי של ארגון סולם שנערך הערב במלון וולדורף אסטוריה בירושלים • הפקה מוזיקלית: גרשון פריישטט (מוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

עדכונים
כיכר facebook