כשמרדכי בן דוד אירח את יוסי גרין • האזינוכשמרדכי בן דוד אירח את יוסי גרין • האזינו
י"ט בתמוז תשפ | 11.07.20
גדול הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, אירח ביום שישי האחרון את שכנו המלחין האגדי יוסי גרין לתכנית הרדיו החדשה שלו ב'קול חי' - "שירין ורחשין" ושוחחו על הקשר ביניהם (חדשות מוזיקה)
למה 'בוצר' לובש שטריימל בלב ת"א בשבת?למה 'בוצר' לובש שטריימל בלב ת"א בשבת?כיכר השבת9
מיד לאחר הבדלה, מתארח האמן 'בוצר' לראיון עומק עם זלמן שטוב ב'המבדיל' • על דמותו הססגונית, למה נסע בגיל 22 לשליחות בהודו הרחוקה ומדוע לובש שטריימל בת"א? (מעניין)
דניאל זמיר 'מכה שנית' בביצוע מחאה הומוריסטידניאל זמיר 'מכה שנית' בביצוע מחאה הומוריסטינתנאל לייפר10
אחרי "אכלנו אותה" ששר בתחילת הקורונה, חוזר המוזיקאי הבינלאומי, דניאל זמיר, עם שיר מחאה הומוריסטי נוסף, הפעם על מנגינת ההמתנה של הביטוח הלאומי (חדשות המוזיקה)
השליח בנפאל: "הרחובות מלאים בכשפים"השליח בנפאל: "הרחובות מלאים בכשפים"כיכר השבת9
לכבוד שבת בלק ונסיונות הכישוף של בלעם, מתארח ר' חזקי ליפשיץ, שליח חב"ד בקטמנדו - נפאל, ב'המבדיל' עם זלמן שטוב, ומספר על המזרח הרחוק והכשפים ברחובות (מעניין)
שוקי סלומון מבהיר: "אני לא מכור לפלאפון"שוקי סלומון מבהיר: "אני לא מכור לפלאפון"כיכר השבת32
שוקי סלומון, האיש שכולם רגילים לראות קופצני ועליז, התיישב לראשונה לראיון עומק עם זלמן שטוב, לדבר על איך נחשף לרשת ולכוחה, ומגלה: מה הדבר שהכי מרגש אותו? (המבדיל)
צפו: שני ילדי הפלא הגדולים בכל הזמניםצפו: שני ילדי הפלא הגדולים בכל הזמניםנתנאל לייפר8
מי שהיה ילד הפלא המפורסם ביותר במוזיקה החסידית, עמית ליסטוונד, חבר בפעם הראשונה לזמר מוטי ויזל שהוכר בתור ילד כאהרן לוי, במחרוזת ניגוני חב"ד מתוך התכנית 'אזור התעשייה' של קול חי מיוזיק בהגשת שלום וגשל וישראל לובין (מוזיקה)
אלו הביצועים של זאנוויל, שלא תרצו לפספסאלו הביצועים של זאנוויל, שלא תרצו לפספסיאיר טוקר6
פנחס ביכלר, המייצג את זאנוויל ויינברגר, שילב לסרטון אחד מגוון קטעים מוזיקליים, ביצועים מעולים, אלתורים וסולמות אותם ביצע זאנוויל בהופעותיו - והכל לייב על הבמה (מוזיקה)
אילוסטרציהגדולי ישראל מכל העולם ו 15 ענקי זמר יהודי בינלאומיים בשידור חיכיכר בשיתוף תורת אליהו4
הפקת ענק לחיזוק עולם התורה ובהצדעה לעולם החינוך והמחנכים בעולם היהודי כולו – יוצאת ממקסיקו. מדובר על אירוע שישודר כמעט 24 שעות בשידור חי - בשתי שפות במקביל - לכל העולם היהודי (חדשות במוזיקה)
זירת אחד הפיצוצים שהחרידו את לונדוןהיום: כך ניצל המלחין יוסי גרין מפיגוע הטרוראפרים קמיסר2
לפני 15 שנה בדיוק, ניצל המלחין האגדי יוסי גרין מפיגוע הטרור הגדול של אל קעידה בלונדון. עוד באותו היום הוא יצר את השיר "ניסים" אותו מבצע הזמר שלוימי גרטנר (מוזיקה)
עולמו של מתנדב עם ילדים חולי סרטן • ראיוןעולמו של מתנדב עם ילדים חולי סרטן • ראיוןכיכר השבת7
השבוע מתארח באולפן אלחנן עמר, לשיחה מעניינת על התנדבות עם ילדים חולי סרטן בעולם מטריאליסטי; ההשפעות בצל השחור והמוות, ועל יכולת לתפוס את החיים בצורה שונה מהמקובל (מעניין)
מאבק הזמרים הוא לא מאבק אישי // דעהמאבק הזמרים הוא לא מאבק אישי // דעהיוסי לחיאני7
אתם, קוראי השורות, היינו איתכם באירועים ובשמחות, במופעים ובשירים ביוטיוב, המאבק שלנו הוא לא פחות מאשר המאבק שלכם. אם נקרוס גם אתם תפסידו מכך (טור דעה)
הבדלה - ומסע אל תוככי 'דרך המסעות'. צפוהבדלה - ומסע אל תוככי 'דרך המסעות'. צפוכיכר השבת5
בעקבות סיפורם של המרגלים, התארח באולפן - מיד לאחר הבדלה מוזיקלית - אברהם ליבר, היהודי הנודד, שביקר בחייו בארצות רבות, כדי לשוחח על מסעות ונדודים • צפו (מוזיקה)
כלייזמר מעורר השתאות: 7 ברכות בקרצ'מעכלייזמר מעורר השתאות: 7 ברכות בקרצ'מענתנאל לייפר3
חברי הקרצ'מע של בורשטיין, ערכו שבע ברכות לנגן הקלרינט נחמן דימנט. שילובים ספונטיים של אמני ענק ותיקים כמו אחיה כהן ונחמן צוקר, ביחד עם פרחי נגינה טריים, יצרו שילוב קסום (מוזיקה)
הפתעה: שני המשרדים הגדולים מתאחדיםהפתעה: שני המשרדים הגדולים מתאחדיםנתנאל לייפר20
שני משרדי ההפקות מהגדולים ביותר במוזיקה החסידית מתמזגים למשרד אחד "וגשלובין" בו ייצגו את מיטב השמות. השניים גם יגישו יחד תכנית רדיו שבועית משותפת (מוזיקה)
היהודי שנאבק ברוסיה על ליבו של כל יהודיהיהודי שנאבק ברוסיה על ליבו של כל יהודיכיכר השבת6
לאחר הבדלה מוזיקלית, מארח זלמן שטוב את האיש שנלחם בבריה"מ למען עליה לארץ. על רקע המהומות בארה"ב, הוא מספר על ה"הפגנות" והמאבק על הלב היהודי ברוסיה (יהדות)
עומר אדם עטור תפיליןחילונים מתקרבים, חרדים מתרחקים? / דעהיוסי לחיאני38
תופעה ראויה להערכה: זמרים יהודיים מהמגזר החילוני יוצרים ושרים שירים על בורא עולם. תופעה פחות ראויה להערכה: זמרים חרדיים מנסים להיראות ולהישמע חילוניים (טור דעה)
הבדלה מוזיקלית ושיחה על לב ואומנות. צפוהבדלה מוזיקלית ושיחה על לב ואומנות. צפוכיכר השבת5
במוצאי חג השבועות, החג שמצית את נשמתו של כל אדם, קולות וברקים, הר עשן, התיישב זלמן שטוב עם אלישיב פיטוסי לשוחח על הנקודה האומנותית שבבריאה ובתורה (מעניין)
צפו בטעימה מה'תורה-זיץ' שישודר במוצ"שצפו בטעימה מה'תורה-זיץ' שישודר במוצ"שנתנאל לייפר13
ביוזמת הזמר ישי שלר התכנסו מיטב אומני המוסיקה החסידית בצפון למופע שירי תורה מיוחד, באורך מלא, שישודר בלעדית ב'כיכר השבת' במוצאי השבת וחג מתן תורה (חדשות המוזיקה)
הבדלת קרליבך וקומזיץ לחג השבועות • צפוהבדלת קרליבך וקומזיץ לחג השבועות • צפוכיכר השבת7
הצטרפו להבדלה מוזיקלית בנוסח הרב שלמה קרליבך עם הזמר זלמן שטוב שמארח השבוע חברים לקראת חג השבועות, לקומזיץ סוחף עם מיטב שירי וחידושי ר' שלמה על החג (חגים)
צפו: ישי ריבו ויונתן רזאל בחגיגת יום ירושליםצפו: ישי ריבו ויונתן רזאל בחגיגת יום ירושליםנתנאל לייפר11
הזמרים ישי ריבו ויונתן רזאל חגגו אמש בישיבת מרכז הרב את יום ירושלים באירוע המסורתי שהשנה התקיים ללא קהל. מי שהפתיע היה הזמר נפתלי קמפה שביצע את להיטו (מוזיקה)
ערב ההשקה לתחנת הרדיו החדשה 'קול פליי' • צפו בגלריהערב ההשקה לתחנת הרדיו החדשה 'קול פליי' • צפו בגלריהיאיר טוקר25
במוצ"ש האחרון נחשף שמה של תחנת הרדיו המוזיקלית החרדית החדשה "קול פליי" באירוע מיוחד עם מיטב הזמרים החסידיים מלווים במנהל המוזיקלי של התחנה, יואלי דיקמן (מוזיקה)
הבדלה מוזיקלית ושיחה עם ה'דיבייטור'. צפוהבדלה מוזיקלית ושיחה עם ה'דיבייטור'. צפוכיכר השבת5
הצטרפו להבדלה מוזיקלית בנוסח קרליבך עם הזמר זלמן שטוב שמארח השבוע, מיד אחרי ההבדלה, את דוד אפרתי - 'דיבייטור', אדם שעסוק במחלוקת לשם שמים (מוזיקה, מעניין)
שיר לירושלים: הצביעו לשיר האהוב עליכםשיר לירושלים: הצביעו לשיר האהוב עליכםנתנאל לייפר12
לקראת יום ירושלים, עיריית ירושלים בשיתוף 'כיכר השבת' במצעד שירי ירושלים ענק בו אתם הגולשים בוחרים את שיר ירושלים האהוב עליכם לקראת המופע הגדול שיתקיים (מוזיקה)
הצטרפו לשידור: יניב בן משיח במופע מלאהצטרפו לשידור: יניב בן משיח במופע מלאכיכר השבת4
גדול הזמר המזרחי, יניב בן משיח, במופע חי ומלא לכבוד הילולת רבי שמעון בר יוחאי זיע"א, בליווי עשרה נגנים. הצטרפו למופע שמשודר כעת בשידור חי באתר 'כיכר השבת' (מוזיקה)
'הבדלה ווקאלית' עם זלמן שטוב • הצטרפו'הבדלה ווקאלית' עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת7
'המבדיל' - הבדלת קרליבך ווקאלית עם הזמר זלמן שטוב, כשהשבוע מתארח ראבינוס יוסף גרמון, יו"ר הפדרציה ההומניטרית, על לב אנושי ועל עזרה מסביב לעולם (מוזיקה)
'הבדלה ווקאלית' עם זלמן שטוב • הצטרפו'הבדלה ווקאלית' עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת4
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה ווקאלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע, וגם את הלב - בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

כיכר facebook
מאבק הזמרים הוא לא מאבק אישי // דעה
יוסי לחיאני
מאבק הזמרים הוא לא מאבק אישי // דעה
כ"ב בסיון תשפ7
עמירן דביר חושף את כל סודות המקצוע
עמירן דביר
עמירן דביר חושף את כל סודות המקצוע
י"ח בחשוון תשפ19