hbhr..  njer  אבי אילסון..  אבי דלבנטי
הפסנתרן של פריד בטור לזכרו של פיאמנטההפסנתרן של פריד בטור לזכרו של פיאמנטהאחיה אשר כהן אלורו8
אחיה אשר כהן אלורו שמנגן עם מיטב היוצרים הכיר את הגיטריסט יוסי פיאמנטה ז"ל כבר מגיל צעיר. לרגל יום היארצייט הוא מספר כיצד פיאמנטה שינה את חייו כיוצר (דעה)
הבדלה מוסיקלית - 'קרליבך' עם זלמן שטובהבדלה מוסיקלית - 'קרליבך' עם זלמן שטובכיכר השבת6
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע ואת הלב בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות - TV)
3000 איש השתתפו בהופעת המחאה בירושלים3000 איש השתתפו בהופעת המחאה בירושליםנתנאל לייפר15
3000 השתתפו בקומזינג המחאה בבנייני האומה שהופק תוך 48 שעות בלבד בליווי תזמורת 'המנגנים' של מוישי רוט ועם גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד שריגש את הקהל (מוזיקה)
'הבדלה מוזיקלית' עם זלמן שטוב • הצטרפו'הבדלה מוזיקלית' עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת11
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח קרליבך, שתפתח לכם את השבוע, את חודש אלול ואת הלב - בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
פסטיבל ראשון שכולו עבור המגזר החרדיפסטיבל ראשון שכולו עבור המגזר החרדייאיר טוקר8
באשקלון מצהירים על רצונם להוות דמות לחיקוי עם הפסטיבל הראשון למגזר החרדי בישראל בצל כל ההתנכלות למופעים המותאמים לציבור החרדי, אלפים הגיעו מכל הארץ (מוזיקה)
יעקב שוואקי בלייב פארק • גלריה מהפנטתיעקב שוואקי בלייב פארק • גלריה מהפנטתכיכר השבת14
המופע היוקרתי והמושקע ביותר בסצנת המוזיקה היהודית הבינלאומית התרחש אמש (רביעי) בלייב פארק ראשון לציון, בהופעתו של הזמר יעקב שוואקי. צפו בתיעוד ענק (מוזיקה)
צפו: המתופף האגדי אשר פדי מגיע לשוואקי בלייב פארקצפו: המתופף האגדי אשר פדי מגיע לשוואקי בלייב פארקיאיר טוקר3
יעקב שוואקי, יופיע מחר (רביעי) לראשונה על במת הלייב פארק בראשון לציון • המתופף האגדי אשר פדי הגיע במיוחד מלוס אנג'לס • צפו בווידאו (מוזיקה)
חזנים בנשמה? בואו לפתח את הכישרון שלכםחזנים בנשמה? בואו לפתח את הכישרון שלכםכיכר בשיתוף רון שולמית1
מקהלת 'גשר המיתרים' בניצוחו של המנצח והמוזיקאי הבינלאומי ניסים ברוך עם תכנית לימודים מותאמת ליחידים ולקבוצות (שיווקי, מוזיקה)
ההופעה התבטלה, ישי לפידות התנדב לשירההופעה התבטלה, ישי לפידות התנדב לשיראיציק אוחנה23
המופע הנפרד בחיפה התבטל בהוראת בית המשפט, חובבי המוזיקה המאוכזבים ערכו זיץ ספונטני בחוף הסמוך, מי שהתנדב לבוא ולשמח אותם היה הזמר ישי לפידות (מוזיקה)
מה הטעם שלכם במוזיקה אומר עליכם?מה הטעם שלכם במוזיקה אומר עליכם?כיכר השבת4
השירים שאתם מפזמים לעצמכם ברחבי הבית אינם מעידים רק לאיזה זמר אתם אוהבים להאזין, אלא, מחקר מראה שהסגנון המוזיקלי המועדף עליכם יכול לחשוף משהו על דרך החשיבה שלכם (מוזיקה)
זיו יחזקאל הנעים לגר"מ מאזוז את החופשהזיו יחזקאל הנעים לגר"מ מאזוז את החופשהיאיר טוקר6
הגאון רבי מאיר מאזוז יצא לחופשה קצרה במושב בצפון, אליו התלווה הזמר זיו יחזקאל ואיש היח"צ ליאור מיכאל לערב שירה ופיוט בליווי משפחתו ומקורביו של הרב. צפו בתיעוד (מזרחי)
יעקב שוואקי הפתיע וישב עם הנערים בזולהיעקב שוואקי הפתיע וישב עם הנערים בזולהיאיר טוקר15
כוכב הזמר היהודי יעקב שוואקי הגיע אמש ל'זולה של חצרוני' בי-ם היכן שמתאספים נוער מתמודד וישב עם הצוות והנערים במשך כשעתיים ושר איתם שירי נשמה ושמחה • צפו (מוזיקה)
שוואקי, שלומי שבת ורזאל בחזרות ללייב פארקשוואקי, שלומי שבת ורזאל בחזרות ללייב פארקיאיר טוקר11
ברביעי הקרוב לראשונה שוואקי על במת הלייב פארק בראשל״צ. בסופ״ש האחרון נכנסו שוואקי, שלומי שבת ויונתן רזאל לחזרה לקראת המופע. קבלו הצצה בלעדית לחדר החזרות (מוזיקה)
הבדלה מוזיקלית עם זלמן שטוב • הצטרפוהבדלה מוזיקלית עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת18
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע ואת הלב בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
צפו: המופע ההיסטורי של ישי ריבו בקפריסיןצפו: המופע ההיסטורי של ישי ריבו בקפריסיןכיכר בשיתוף כהנא גרופ12
מאורע היסטורי התרחש בפאפוס שבקפריסין כאשר העירייה המקומית החליטה ליזום אירוע עבור הציבור היהודי שמבקר באי. בשיא הערב הצליח ישי ריבו לרגש את הקהל. צפו (עולם)
מנצח המקהלה תקף את מעריצי הזמריםמנצח המקהלה תקף את מעריצי הזמריםיאיר טוקר32
פנחס ביכלר, מנצח מקהלת 'מלכות' החסידית תקף בפאנל בקעמפ בין הזמנים זמרים מפורסמים ואת תופעת ההערצה ואמר תדעו "הם לא כאלה חכמים כמו שהם חושבים" (מוזיקה)
למה שירים 'נתקעים' לנו בראש ואיך להוציא אותם משםלמה שירים 'נתקעים' לנו בראש ואיך להוציא אותם משםתהילה אלטמן1
זה הגיוני שהסינגלים החדשים שאנו לא מפסיקים להאזין להם מוצאים את מקומם עמוק במוחנו, אבל יש הסבר רחב יותר לתופעה וגם, מה לעשות כדי להפסיק את הזמזום הבלתי פוסק (מוזיקה)
שוואקי בלייב פארק • הפרומו שאתם חייבים לראותשוואקי בלייב פארק • הפרומו שאתם חייבים לראותיאיר טוקר8
לאחר שכבש את קיסריה, נוקיה והארנה בירושלים מגיע שוואקי בשבוע הבא למופע קיץ ענק ב-"לייב פארק" ראשון לציון. ויארח את שלומי שבת ויונתן רזאל והפתעות נוספות • צפו בפרומו (מוזיקה)
הבדלה 'קרליבכית' עם זלמן שטוב • הצטרפוהבדלה 'קרליבכית' עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת23
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע ואת הלב בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
מקהלת נרננה שרו ליד החומות לבושים כלווייםמקהלת נרננה שרו ליד החומות לבושים כלווייםיאיר טוקר6
בעיר דוד, בין חומות ירושלים העתיקות, ביצעו חברי מקהלת 'נרננה' מחזמר מיוחד לבני ישיבות בין הזמנים, בו התלבשו כדוגמת הלווים וביצעו ממיטב שירי בית המקדש (מוזיקה)
ליפא שמלצער ושולם למר הופיעו יחד בספינה • צפוליפא שמלצער ושולם למר הופיעו יחד בספינה • צפונתנאל לייפר7
הזמר החסידי הנודע ליפא שמלצער והכוכב הבינלאומי שולם למר הופיעו יחד על ספינה במנהטן כשהם מלווים במקהלת שירה ובקלידן יוסי שטנדיג • קבלו טעימות (חדשות המוזיקה)
צפו בטעימות ממופע הענק בעיר בת יםצפו בטעימות ממופע הענק בעיר בת יםנתנאל לייפר1
על הבמה בבת ים הופיעו בהופעה מלאה חנן בן ארי, להקת אויף שימחעס כחלק ממסע הקאמבק העולמי יחד עם רקדני 'אסא שואו' ואירחו את קובי אפללו וגבריאל שרם • צפו (מוזיקה)
להקת הווקאל Y-studs בביצוע מחווה לזמר הבריטילהקת הווקאל Y-studs בביצוע מחווה לזמר הבריטינתנאל לייפר3
להקת הווקאל האמריקאית y-studs בביצוע מסדרון לייב ומוצלח לשירו של איתן פרייליך "להודות לך" בלחנו של איצי וואלדנר (סינגלים וקליפים)
ישי ריבו חוצה גבולות: לראשונה יופיע בקפריסין!ישי ריבו חוצה גבולות: לראשונה יופיע בקפריסין!כיכר בשיתוף כהנא גרופ8
יוזמת קיץ מרעננת ומפתיעה המגיעה דווקא מעירית פאפוס וביוזמתה בצורת פסטיבל יין ומוזיקה יהודית ובשיאו הופעת הזמר המצליח נופשים בפאפוס? קבלו קופון ספיישל (מוזיקה, תוכן מקודם)
ככה מציירים ווקאלי: הצצה מאחורי הקלעיםככה מציירים ווקאלי: הצצה מאחורי הקלעיםיאיר טוקר2
הזמר סנדי אופמן והצייר מוטי הלר עם מאחורי הקלעים של הקליפ הווקאלי 'על נהרות בבל' שהלר צייר עבור אופמן. תהליך העבודה והחשיבה שמאחורי הקליפ האומנותי (חדשות מוזיקה)
יודעים לנגן על מלפפון או גזר? צפו בתיעודיודעים לנגן על מלפפון או גזר? צפו בתיעודיאיר טוקר6
הווירטואוז בוריס סיחון, שמנגן על כ-150 כלי נגינה שונים, מדגים בסרטון כיצד ניתן להפוך כמעט כל דבר לכלי נגינה בעל צליל מעניין. בקרוב סיחון יגיע לישראל לנגן כלייזמר (מוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

עדכונים
כיכר facebook
'וקול דממה דקה ישמע': קול השופר של דדי
דדי גראוכר
'וקול דממה דקה ישמע': קול השופר של דדי
כ"ו באלול תשעט4
הפסנתרן של פריד בטור לזכרו של פיאמנטה
אחיה אשר כהן אלורו
הפסנתרן של פריד בטור לזכרו של פיאמנטה
ח' באלול תשעט8