עימות  אסתי..  סורוצקין  ישי ריבו
המפיק שלום וגשל: "זו הופעה היסטורית - מכל הבחינות"המפיק שלום וגשל: "זו הופעה היסטורית - מכל הבחינות"נתנאל לייפר6
מפיק המופע ההיסטורי בחולון עם מרדכי בן דוד ואברהם פריד חושף את המורכבות של ההפקה של שני הכוכבים הגדולים של המוזיקה החסידית ואת ההשקעה העצומה (חדשות מוזיקה)
השירה על המטוסהתבקשו ושרו: "אדון עולם" על המטוס • צפויאיר טוקר27
הנוסעים על המטוס שהמריא ממנצ'סטר שבאנגליה לסאן לואיס שבצרפת, דרך שווייץ, פגשו לצידם חברי מקהלה של בית כנסת מקומי וביקשו מהם: תופיעו פה • זה מה שקרה (מוזיקה)
אברהם פריד עם 'אדרבה' תחת השלג • צפואברהם פריד עם 'אדרבה' תחת השלג • צפויאיר טוקר4
גדול הזמר החסידי אברהם פריד, שכה מזוהה עם שירו 'אדרבה' שהלחין יוסי גרין למילותיו של ר' אלימלך מליזנסק, נעמד תחת פתיתי השלג בארה"ב, והחל לשיר • צפו (מוזיקה)
גד אלבז פתח סבב הופעות בניו יורק • גלריהגד אלבז פתח סבב הופעות בניו יורק • גלריהיאיר טוקר13
הזמר גד אלבז פתח את סבב המופעים לאלבומו האחרון "לחיים" במופע מיוחד בתיאטרון 'קינג' ההיסטורי בהשתתפות זמרים רבים ביניהם אביו בני ובנו בנימין (חדשות המוזיקה)
אברהם פריד שימח בישיבת רמת גן • צפואברהם פריד שימח בישיבת רמת גן • צפויאיר טוקר4
גדול הזמר החסידי אברהם פריד הגיע כמידי שנה לישיבה התיכונית ברמת גן כשהוא מלווה בתזמורתו של עמי כהן ובמקהלה של שרולי הרשטיק. הצלם נתן איבגי תיעד (מוזיקה)
מאחורי הקלעים של אלבומו של לוי פאלקוביץ • צפומאחורי הקלעים של אלבומו של לוי פאלקוביץ • צפויאיר טוקר6
26 דקות מאחורי הקלעים של הפקת האלבום ״טוב לי״ של לוי פאלקוביץ׳. תיעוד מדהים מזמן אמת של ההקלטות, העיבודים, האתגרים וההקפדה על כל תו עד לתוצאה המושלמת (מוזיקה)
מתוך הקליפהגרסה הכשרה ל'סופרבול': מושקוביץ במופע המחציתכיכר השבת6
לקראת משחק ההכרעה של ליגת הפוטבול האמריקנית, ה-52 במספר, שבמחציתו מתקיים מופע מוזיקלי מרשים, הכירו את הגרסה הכשרה: אוהד מושקוביץ במקום הכוכב הבינלאומי (מוזיקה)
האלבום הופץ ברשת חינם וישי לפידות זועםהאלבום הופץ ברשת חינם וישי לפידות זועםישי לפידות27
הזמר והיוצר ישי לפידות, מביע את כעסו ואכזבתו מהדלפת אלבומם של אברימי רוט ויוסי גרין לרשת. "שנתיים של עמל הושלכו בחצי דקה ולחיצת 3-4 מתגים" (חדשות המוזיקה)
ישי ריבו משחרר אלבום חדש - "שטח אפור"ישי ריבו משחרר אלבום חדש - "שטח אפור"נתנאל לייפר14
הזמר והיוצר המצליח, ישי ריבו, משיק את אלבומו השלישי - "שטח אפור" למכירה מוקדמת ממנו כבר התפרסמו הלהיטים "ימים באים" ו"לשוב הביתה" כשהוא מודיע על הופעה ב..קיסריה (מוזיקה)
החלום האישי של המוזיקאים  • צפו בקליפהחלום האישי של המוזיקאים • צפו בקליפיאיר טוקר
לרגל האלבום החדש של הזמר דודי קנופלר מארה"ב - 'החלום שלי' - כמה מזמרי המוזיקה החסידית במחווה מיוחדת, מברכים את קנופלר ומספרים על החלומות שלהם (חדשות המוזיקה)
סיור ייחודי של בכירי עיריית ירושלים."הגיע העת להשקיע גם בפיתוח המוזיקה במגזר החרדי"kikar.co.il בשיתוף רון שולמית
בסיור ייחודי של בכירי עיריית ירושלים בקונסרבטוריון רון שולמית נדהמו לראות את לימודי המוזיקה המקצועיים ביותר בי-ם ובארץ לציבור החרדי, אשר מתקיימים בתנאים מחפירים ממש. סגן ומ"מ ראש העיר יוסי דייטש: "הקונסרבטוריון עושה עבודת קודש, בקונסרבטוריון מתעסקים במוזיקה לנשמה, ידוע כמה מוזיקה בונה את האישיות וכמה כתוב בשבחה במקורות היהדות" (מוזיקה, שיווקי)
קונצרט 'האסק' השנתי ה-31 • גלריה נוצצתקונצרט 'האסק' השנתי ה-31 • גלריה נוצצתכיכר השבת6
מיטב זמרי המוזיקה החסידית בארה"ב השתתפו במופע השנתי היוקרתי של ארגון האסק. כוכב הערב היה אברהם פריד כשלצדו הופיעו אמנים רבים ושונים עם חלקם עבר בעבר (מוזיקה)
הצצה לשיר השחרור של רובשקין - יוניטי 2הצצה לשיר השחרור של רובשקין - יוניטי 2יאיר טוקר19
לפני כ-8 שנים הוציא הבמאי דני פינקלמן את השיר 'יוניטי' בהשתתפות כוכבי הזמר החסידי בקריאה לשחרור רובשקין. עכשיו לאחר השחרור קבלו הצצה לגרסה חדשה לשיר(מוזיקה)
מופע קונסרבטוריון רון שולמית."לראות את הקולות": מקצועיות שנוגעת בלב ובנשמהkikar.co.il בשיתוף רון שולמית2
המופע המושקע והמקצועי "לראות את הקולות" 2 נכתב על ידי שושי ברוידא ותזמורת זמורה שעל ידי רון שולמית ביצעה בו קטעים מקצועיים ומרגשים: ""סיפור המופע המטלטל והמרגש כאחד, הוא בעצם הסיפור של כולנו" (מוזיקה, שיווקי)
וידאו נדיר: בני פרידמן בגיל 13, בחצר של רובשקיןוידאו נדיר: בני פרידמן בגיל 13, בחצר של רובשקיןכיכר השבת5
הפעם הראשונה בה בני פרידמן שר מול קהל, הייתה בגיל 13, בחצר האחורית של שלום מרדכי רובשקין בפוסטוויל, איווה. עכשיו, לאחר שחרורו של רובשקין מהכלא, הוא הגיע לסגור מעגל (מוזיקה)
בירושלים נערכה החתונה היהודית הגדולה בעולםבירושלים נערכה החתונה היהודית הגדולה בעולםיאיר טוקר35
אברהם פריד, מרדכי בן דוד, איציק דדיה, בן סנוף, אמיר חדד, הכנר דניאל אהביאל והרכב הזמרים ווקאל'ס, הופיעו בחתונה היסטורית שנערכה בסוף השבוע בירושלים (חדשות המוזיקה)
אברהם פריד, יונתן רזאל וישי ריבו בהפתעהאברהם פריד, יונתן רזאל וישי ריבו בהפתעהנתנאל לייפר23
שלושת הזמרים הפופולריים בסרטון ביתי וספונטני מבצעים את להיט החנוכה הישן והטוב "על הניסים" בלחנו של דב פרימר שבוצע לראשונה על ידי להקת הילדים "עמודי שיש" (מוזיקה)
ילד הפלא התרגש מהלחן של המיליונר, וביצע קאברילד הפלא התרגש מהלחן של המיליונר, וביצע קאבריאיר טוקר18
ילד הפלא נתנאל מנת בביצוע חדש לשיר "והראינו", בלחנו של הנגיד שלמה יהודה רכניץ. בהפקה מספרים כי מנת הילד "התרגש משיר זה, ומבצע אותו מתוך חיבור עמוק ללחניו הגדולים והמרגשים" (מוזיקה)
הפעם בלי מסקינגטייפ: רזאל ב'צמאה' • צפוהפעם בלי מסקינגטייפ: רזאל ב'צמאה' • צפוכיכר השבת13
בבהתוועדות שסחפה אלפים הערב, כחלק מאירוע "צמאה" בבנייני האומה, סחף את הקהל יונתן רזאל, הזמר שעמד במוקד הסערה לאחר שכיסה את עיניו מול נשים. צפו (מוזיקה)
מופע 'צמאה' אמשהערב: התוועדות "צמאה" בשידור חי ב'כיכר'כיכר השבת1
לרגל "חג הגאולה", יום שחרורו מהכלא של האדמו"ר הזקן מייסד החסידות, תיערך בבנייני האומה התוועדות רבתי עם ה'חוזר' המיתולוגי, שתועבר ב'כיכר השבת' בשידור חי (מוזיקה)
שידור חוזר מירושלים: קומזיץ אל תוך הלילהשידור חוזר מירושלים: קומזיץ אל תוך הלילהכיכר השבת
במסגרת סדרת אירועי "צמאה" נערך קומזיץ מוזיקלי מיוחד בבנייני האומה בהשתתפות המשפיע ר' מענדל ראטה ומאות תלמידי ישיבות • 'כיכר השבת' בשידור חוזר מהקומזיץ (מוזיקה)
שרולי ברונכר"בזמן הזה": שרולי ברונכר מתכונן לחנוכהכיכר השבת9
נרות, סופגניות, סביבונים, אווירת ניסים והרבה שירים - חנוכה כבר כאן: המפיק והמעבד שרולי ברונכר, משחרר באווירת החג הממשמש ובא את הסינגל "בזמן הזה", בו מתארח הזמר החסידי דוד אשר. האזינו (מוזיקה)
המופע, אמשמקורבי רזאל: "יונתן דווקא התחשב בנשים"אלי רוטמן49
"חשוך, חוזר לימי הביניים, פנאט?" מקורביו של המוזיקאי יונתן רזאל מגיבים לעליהום נגדו ברשתות החברתיות: "הוא הבין שהנשים הן אלו שהרגישו שלא בנוח לרקוד" (מוזיקה, חדשות)
אברהם פריד מזמין אתכם לאירועי "צמאה"אברהם פריד מזמין אתכם לאירועי "צמאה"כיכר השבת1
הפרויקט המוזיקלי המוכר 'צמאה', שמספק כל פעם גרסאות חדשות ומרעננות לניגוני חב"ד היפים, יארח בי"ט כסליו גם את גדול הזמר אברהם פריד. הנה ההזמנה שלו • צפו (מוזיקה)
חני וינרוטכשחני וינרוט ז"ל ביקשה בשיר עוד דקת חיים • האזינונתנאל לייפר19
וינרוט כתבה שירים רבים, אחד מהם הולחן לפני שנתיים על ידי הזמר והיוצר יהודה דים. שיר מרגש במיוחד העוסק במשמעות החיים מתוך המחלה הקשה ממנה סבלה (חדשות המוזיקה)
אלי שוובלההופעה של הזמר החרדי שמעוררת סערהישראל כהן24
אלי שוובל, יוצר מוכר בסצנת המוזיקה החסידית צפוי להשתתף באירוע בקהילה רפורמית, למען נוער שאורח חייו מוגדר על פי התורה כ"תועבה". שוובל ל"כיכר": "אני רק רוצה לחזק" (עולם)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

עדכונים
כיכר facebook