משה קליין מבצע לייב ב'המבקר': שיר פשוטמשה קליין מבצע לייב ב'המבקר': שיר פשוטנתנאל לייפר27
לקראת הופעת אלבום הבכורה, הגיע משה קליין לראיון התכנית 'המבקר' באולפן 'כיכר השבת'. במהלך התכנית שתשודר מחר, ביצע את "שיר פשוט" מלווה ביוקלילי של נתנאל לייפר (מוזיקה)
צפו: איתן כ"ץ וחברים במופע לייב מיוחדצפו: איתן כ"ץ וחברים במופע לייב מיוחדנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר איתן כ"ץ במופע לכבוד טו בשבט ושבת שירה, בהנחייתו של ידידיה מאיר, בו יארח איתן את הרב הלל פלאי ואהרן רזאל. צפו במופע ששודר בלייב ב'כיכר השבת' (מוזיקה)
רוצים לשאול משהו דחוף את יעקב שוואקי?רוצים לשאול משהו דחוף את יעקב שוואקי?כיכר השבת211
זה הזמן שלכם לשאול את כל השאלות שרציתם לשאול ולא היה לכם איך. הזמר יעקב שוואקי יהיה בשידור וידאו מיוחד עם נתנאל לייפר כאן בכיכר השבת. שלחו את שאלותיכם (מוזיקה)
צפו: גפן ופריד משוחחים על הדואט 'בצורת'צפו: גפן ופריד משוחחים על הדואט 'בצורת'איציק אוחנה59
לקראת הדואט המשותף - 'בצורת', שוחחו אביב גפן ואברהם פריד בשיחת וידאו; גפן: "כולי בדמעות וצמרמורות; תודה על האומץ", פריד: "שנהיה שליחים לאחד את העם"; צפו (מוזיקה)
פריד וגפןאביב גפן ואברהם פריד שרו בדואט: "בצורת"איציק אוחנה26
שיתוף פעולה מוזיקלי היסטורי: גדול הזמר החסידי אברהם פריד והזמר החילוני אביב גפן הודיעו כי הקליטו יחדיו שיר חדש, בשם 'בצורת'. לכיכר נודע, כי הוא יופץ בראשון הקרוב (מוזיקה)
ישי ריבו בבית החולים הדסהכשישי ריבו שימח את הילדים החולים • צפויאיר טוקר49
הזמר והיוצר ישי ריבו, הגיע לרגל ימי החנוכה, לשמח ילדים חולים בבית החולים 'הדסה'; "כיף לעשות לכם טוב, תשירו איתנו ותחייכו וימשיכו להתרחש כאן ניסים גדולים" • צפו (חרדי)
משה פלד מתייחס למצב בתגובה מפתיעהמשה פלד מתייחס למצב בתגובה מפתיעהיאיר טוקר1
מה עשה היוצר משה פלד, כשהבידוד איים לעכב את ההשקה של הסינגל קליפ החדש שלו? צפו (חדשות המוזיקה)
כשאלי כהן סחף את נתניהו ושגריר ארה"בכשאלי כהן סחף את נתניהו ושגריר ארה"באיציק אוחנה3
במעמד הדלקת נר ראשון של חנוכה בכותל המערבי השתתפו ראש הממשלה ושגריר ארצות הברית בישראל • על החלק המוזיקלי הופקד אלי כהן שזכה למחיאות כפיים • צפו (מוזיקה)
קבלו הצצה להקלטות של יואלי דיקמן • צפוקבלו הצצה להקלטות של יואלי דיקמן • צפונתנאל לייפר27
קבלו הצצה מיוחדת אל מאחורי הקלעים ליצירה על הפיוט ״הנרות הללו״ בהשתתפות גדולי הזמר ומיטב המקהלות שיראה אור במהלך החנוכה בעיבודו ובניצוחו של יואלי דיקמן (מוזיקה)
הזמר החסידי הודיע במפתיע על פרישתוהזמר החסידי הודיע במפתיע על פרישתואיציק אוחנה31
מיכה גמרמן, הזמר החסידי מברזיל, הודיע בפייסבוק שלו כי לנוכח קשיים אישיים הוא פורש לחלוטין מעולם המוזיקה. "מי ששופט ומבקר אותי, יודע מעט על חיי הפרטיים" (מוזיקה)
שוואקי מקבל את 'מגן פלטינה'הישג: 100,000 מנויים ליעקב שוואקי ביוטיובאיציק אוחנה26
יעקב שוואקי, הוא הזמר הראשון בתעשיית המוסיקה החסידית שהצליח להגיע למעמד של מעל מאה אלף מנויים בחשבון היוטיוב שלו וקיבל מהחברה את 'מגן פלטינה' (חדשות, מוזיקה)
אברהם פריד, שלום למר ואלי מרקוס: "ידיד נפש"אברהם פריד, שלום למר ואלי מרקוס: "ידיד נפש"יאיר טוקר4
ביצוע מתוך המופע הגדול השבוע בארה"ב של פריד והפילהרמונית בהפקתו של דוידי קרומבי, כשהוא מארח את הזמר הבינלאומי שלום למר ואת אחיינו הזמר אלי מרקוס. עיבוד: יובל סטופל (סינגלים)
אמן המוזיקה הבינלאומי ספד לרב זקס זצ"לאמן המוזיקה הבינלאומי ספד לרב זקס זצ"לאיציק אוחנה, נתנאל לייפר
הזמר והיוצר הבינלאומי, אלכס קלייר, אחד מכוכבי המוזיקה הישראלים המוכרים ביותר בעולם, ששב בתשובה לפני כעשור, סיפר כיצד השפיע הרב זקס על הקריירה הייחודית שלו (מוזיקה)
צפו בשידור חוזר: המופע הגדול של קרליבךצפו בשידור חוזר: המופע הגדול של קרליבךנתנאל לייפר2
"שיר השירים אשר לשלמה": המופע המרכזי השנתי ביוזמת המחלקה למורשת ישראל בעיריית ירושלים, ובהפקת עמותת "שיר לשלמה", עם מיטב האמנים בז'אנר בשידור חוזר (מוזיקה)
צפו בהצצה לחזרות: האחים רזאל מרגשיםצפו בהצצה לחזרות: האחים רזאל מרגשיםיאיר טוקר1
נשלמות ההכנות למופע 'שיר השירים' לזכרו של ר' שלמה קרליבך, שישודר מחר כאן ב״כיכר השבת״ בהשתתפות מיטב אמני הז'אנר שישירו את מיטב שירי 'הרבי המרקד' (מוזיקה)
הביצוע הבלתי אפשרי: משה לוק ויוסי ברגר מפתיעיםהביצוע הבלתי אפשרי: משה לוק ויוסי ברגר מפתיעיםיאיר טוקר22
לא פחות מתשע מודולציות בביצוע אחד, זה מספר העליות בטון המוזיקלי שביצעו הצמד המוכשר משה לוק ויוסי ברגר ב'ליל שישי' האחרון מלווים בישראל סוסנה ותזמורתו (מוזיקה)
לייזר הופמן ונרננה "שרים ובוכים" פיטסבורגלייזר הופמן ונרננה "שרים ובוכים" פיטסבורגיאיר טוקר2
בעל המנגן לייזר הופמן שהיה מקורב לאדמו"ר מפיטסבורג זצ"ל ומקהלת נרננה במחרוזת מיוחדת ומרגשת משיריו של הרבי שהלך לעולמו מנגיף הקורונה בחג הסוכות האחרון (מוזיקה)
הזמר הברסלבי דדי בן עמי נפטר מהקורונההזמר הברסלבי דדי בן עמי נפטר מהקורונהנתנאל לייפר40
הזמר הברסלבי הנודע דוד רפאל בן עמי-פיינשיל נפטר היום מנגיף הקורונה והוא בן 70. בן עמי היה מראשוני החוזרים בתשובה ומאלו שהקליטו את ניגוני ברסלב העתיקים (מוזיקה)
שמחת חג מחומות י-ם עם הדיקמנים • צפושמחת חג מחומות י-ם עם הדיקמנים • צפוכיכר השבת10
שמחת בית השואבה מחומות ירושלים לרגל חג הסוכות. בהשתתפות יואלי דיקמן, רולי דיקמן, הרב ברוך צ'ייט ובנו הרב אהרון צ'ייט • הצטרפו לשידור החי, החל מהשעה 21:00 (מוזיקה)
בשידור חי מהכותל: יענקי היל ומוטי גולדמןבשידור חי מהכותל: יענקי היל ומוטי גולדמןכיכר השבת2
צפו בשידור החי מהכותל המערבי בירושלים: הזמרים יענקי היל ומוטי גולדמן, מלווים במקהלת 'נשמה' ותזמורת 'פייער' בשמחת חג (חדשות המוזיקה)
מחר, בשעה 20:00: המצעד הגדול של 'כיכר'מחר, בשעה 20:00: המצעד הגדול של 'כיכר'כיכר השבת220
מי היו אנשי השנה שלכם במוזיקה לשנת תש"פ? מי זמר השנה? מהו שיר השנה? ואיזה מעבד הכי אהבתם? כל התוצאות ישודרו כאן בלייב ביום שני של חוה"מ סוכות (מוזיקה)
מפתיע: הצמד החרדי מהמושמעים בישראלמפתיע: הצמד החרדי מהמושמעים בישראלנתנאל לייפר13
צמד המעבדים והיוצרים החרדים, אלי קליין ואיצי ברי, מגיעים לעשיריית המעבדים המוזיקלייים המושמעים ביותר בישראל בשנה האחרונה, שנת תש"פ על פי אקו"ם (חדשות מוזיקה)
עדי נתנאלי ו'כיכר' מפנקים באלבום מתנהעדי נתנאלי ו'כיכר' מפנקים באלבום מתנהנתנאל לייפר5
המעבד והיוצר עדי נתנאלי מגיש לכבוד חג הסוכות מתנה לגולשי 'כיכר השבת' אלבום מוזיקלי מושקע בהשתתפות ישי ריבו, ליפא שמעלצר, משה דוויק ומקהלת 'ידידים' (מוזיקה)
בן דוד חיתן: 3 דורות בבמה אחת - ושיר חדשבן דוד חיתן: 3 דורות בבמה אחת - ושיר חדשאיציק אוחנה24
תיעוד משמחת נישואי נכדו של גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד, חושף שיר חדש שהלחין, אותו הפיק יואלי דיקמן • וגם: שלושה דורות - על במה אחת • צפו בתיעוד המיוחד (מוזיקה)
צפו: מוטי שטיינמץ וחיים ישראל במופע אדיר ובלתי נשכח בסיום מופעי "קיץ חי" של קול חיצפו: מוטי שטיינמץ וחיים ישראל במופע אדיר ובלתי נשכח בסיום מופעי "קיץ חי" של קול חיכיכר השבת, בשיתוף קול חי3
צפו: מוטי שטיינמץ וחיים ישראל במופע אדיר ובלתי נשכח בסיום מופעי "קיץ חי" של קול חי שנערכו במשך שבועיים עם מיטב הזמרים במוזיקה היהודית (חדשות מוזיקה)
שידור חוזר: חיים ישראל ומוטי שטיינמץ במופעשידור חוזר: חיים ישראל ומוטי שטיינמץ במופעכיכר השבת בשיתוף קול חי23
"קיץ חי", מיזם הקיץ הגדול של "קול חי", קול חי מיוזיק" ודוד פדידה מגיע לסיומו עם מופע ענק. הבונוס: חמש שעות של סיכום הרגעים הגדולים מכל מופעי בין הזמנים • צפו (מוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

כיכר facebook
מאבק הזמרים הוא לא מאבק אישי // דעה
יוסי לחיאני
מאבק הזמרים הוא לא מאבק אישי // דעה
כ"ב בסיון תשפ7
עמירן דביר חושף את כל סודות המקצוע
עמירן דביר
עמירן דביר חושף את כל סודות המקצוע
י"ח בחשוון תשפ19