חתונת..  קרב מגע  קינדרלעך  ליפא שמלצער
להקת זושא, אלישע מולטק קיצוני משמאל - ממייסדי להקת 'זושא' פורש לדרך עצמאיתממייסדי להקת 'זושא' פורש לדרך עצמאיתנתנאל לייפר
נגן כלי ההקשה והזמר אלישע מלוטק פורש לעת עתה מלהקת זושא המצליחה אותה ייסד עם שני חבריו ויצא לדרך עצמאית. "מאחלים לך את הטוב ביותר, שינית את חיינו" (מוזיקה)
באישון לילה: האוטובוס מ"עברי אנוכי" הוצתבאישון לילה: האוטובוס מ"עברי אנוכי" הוצתיאיר טוקר13
האוטובוס הצבעוני והמרהיב ששימש כתפאורה לקליפ הלהיט הגדול של בני פרידמן "עברי אנוכי" הוצת הלילה בקראון הייטס על ידי גורמים לא ידועים ונשרף כליל • צפו (חדשות המוזיקה)
לחן תפילה מרגש של יוסי עלוש לשלום החיייליםלחן תפילה מרגש של יוסי עלוש לשלום החיייליםkikar.co.il בשיתוף יוסי עלוש2
עיבוד למזמור התהילים "שיר המעלות" שנכתב על ידי יוסי עלוש שגם הלחין. השיר מוקדש לכל חייל וחייל שנשלח לבצע את שליחותו. עיבוד: ניר קפטן ואייבי זקס, ובביצועו של ניר קפטן. צפו בקליפ (מוזיקה, שיווקי)
כבש את השופטים: עוף ניגן את השיר הפטריוטיכבש את השופטים: עוף ניגן את השיר הפטריוטייאיר טוקר6
"אמריקה היפה" ("America the Beautiful") הוא אחד השירים הפטריוטים המושמעים ביותר בארצות הברית. כעת, הוא זוכה לביצוע של לא אחר מאשר... תרנגול! צפו בווידאו (מוזיקה)
"בני פרידמן מסביב לעולם" מארח את מרדכי בן דוד"בני פרידמן מסביב לעולם" מארח את מרדכי בן דודיאיר טוקר4
בני פרידמן במסע מצולם למקסיקו בה הוא מופיע יחד עם גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד שחושף איך התחילה הקריירה שלו כשפרידמן מספר על התחרות בין דודו לבין מ.ב.ד (מוזיקה)
הזמר ברי וובר הקפיץ את ההמונים במירון • צפוהזמר ברי וובר הקפיץ את ההמונים במירון • צפוכיכר השבת2
הזמר ברי וובר מארה"ב הגיע הבוקר (ראשון) למירון והקפיץ את ההמונים בשירי וניגוני ל"ג בעומר לכבוד התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי • צפו בשמחה ובריקודים הסוערים (מוזיקה)
שירים סביב המדורה: משדר חגיגי להילולת רשב"ישירים סביב המדורה: משדר חגיגי להילולת רשב"ייאיר טוקר
ל"ג בעומר כבר כאן וגם המוזיקה חוזרת לאחר ימי האבל על תלמידי רבי עקיבא. "כיכר השבת" מגיש משדר ליום חגו של רבי שמעון בר יוחאי, עם השירים הכי טובים שיקפיצו אתכם כל הדרך למירון (שירים)
מתוך החזרות - 17 הפסנתרים שילוו את ישי ריבו... מדומים17 הפסנתרים שילוו את ישי ריבו... מדומיםיאיר טוקר18
הזמר ישי ריבו יופיע בטקס הדלקת המשואות בהר הרצל עם שירו "תוכו רצוף אהבה", כשעל פי התכנית הוא ישיר אותו בליווי 17 פסנתרנים, אלא שמתברר כי הכל הצגה (מוזיקה)
דודו פישר: "לבוא עם בני זו דרך לומר ניצחנו"דודו פישר: "לבוא עם בני זו דרך לומר ניצחנו"יאיר טוקר7
הזמר והחזן הבינלאומי דודו פישר, רגע לפני ההופעה בטקס מצעד החיים היוצא מאשוויץ לבירקנאו, סיפר על ההתרגשות הגדולה להופיע מידי שנה בטקס המרכזי (חדשות המוזיקה)
בואו והצביעו לקליפ הפסח האהוב עליכםבואו והצביעו לקליפ הפסח האהוב עליכםכיכר השבת20
כמידי שנה מוציאים להקות הווקאל בארה"ב ואמנים נוספים קליפי פסח מושקעים ומופקים היטב. בחרו את קליפ פסח תשע"ז האהוב עליכם מתוך המבחר העשיר (חדשות המוזיקה)
האחיינים הפתיעו, אברהם פריד הזיל דמעההאחיינים הפתיעו, אברהם פריד הזיל דמעהנתנאל לייפר18
גדול הזמר החסידי, אברהם פריד הופיע במלון הילטון באריזונה שם הפתיעו אותו המפיק שייע מנדלוביץ' והמעבד יובל סטופל במחרוזת משיריו הישנים בהשתתפות אחייניו הזמרים (מוזיקה)
צפו ב'הלל קרליבך' עם הזמר זלמן שטובצפו ב'הלל קרליבך' עם הזמר זלמן שטוביאיר טוקר31
כמידי שנה, זו הפעם החמישית, מתקיים מניין קרליבך גדול בחול המועד בשכונת הר נוף הירושלמית בהובלתו של בעל התפילה והזמר זלמן שטוב ובליווי כלי נגינה (חדשות המוזיקה)
"יומם": לוי פאלקוביץ' עושה קאבר למיילך קהאן"יומם": לוי פאלקוביץ' עושה קאבר למיילך קהאןיאיר טוקר3
השיר "יומם" של מיילך קהאן כבש את המגזר החרדי ומתנגן כמעט בכל שמחה חרדית בארץ ובעולם. כעת, לוי פאלקוביץ', מקהלת "ידידים" ולוי לעסין מציגים את הקאבר שלהם לשיר (מוזיקה)
"כולם נקבצו" – הצצה ראשונה ללהיט החדש. - "כולם נקבצו" – הצצה ראשונה ללהיט החדש"כולם נקבצו" – הצצה ראשונה ללהיט החדשkikar.co.il בשיתוף אל המעיין2
בימים אלה שוקדים ברשת החינוך התורני "בני יוסף" על הקלטת הלהיט המוסיקאלי החדש שילווה את מעמד הרבבות "קבלת פני רבו" של ארגון אל המעיין במעמד מועצת חכמי התורה בנשיאות חכם שלום הכהן, שיתקיים בחול המועד פסח בירושלים (מוזיקה, שיווקי)
בנו הצעיר של הרב לאו מבצע "למלך" • צפובנו הצעיר של הרב לאו מבצע "למלך" • צפויאיר טוקר11
חתונת בנו של הרב הראשי, הגאון רבי דוד לאו התקיימה אמש במלון דיוויד אינטר קונטיננטל בת"א. על הבמה, אוהד מושקוביץ בליווי הרכב בניצוחו של גרשון פריישטט (מוזיקה)
החסידים התאספו ושרו 'מנחה', העגלון רקדהחסידים התאספו ושרו 'מנחה', העגלון רקדיאיר טוקר7
בעיירה אניפולי, מקום מושבו של רבי זושא, קבוצת בחורים גילתה שהגיעה השעה להתפלל "מנחה". גם העגלון הגוי לא נותר אדיש וריקוד לצלילי שירת ניגונו של ר' מנדל ראטה (וידאו)
הבן והנכד: בנימין אלבז בביצוע סולו בחופה • צפוהבן והנכד: בנימין אלבז בביצוע סולו בחופה • צפויאיר טוקר20
בני אלבז היה לוקח את בנו הקטן גד לעבודה בכנסי ש"ס שם שרו יחד "זה קשה", עכשיו גד לוקח את בנו בנימין לעבודה - אולם החתונות, כשהוא מבצע לראשונה שיר חופה (מוזיקה)
3 אורגנים, במה אחת - עדי נתנאלי מדגים3 אורגנים, במה אחת - עדי נתנאלי מדגיםיאיר טוקר
במוצ׳ש האחרון התקיים במתחם גולה בפתח תקווה אירוע מוזיקאים יחודי וראשון מסוגו בישראל ביוזמת המוזיקאי והמעבד עדי נתנאלי ובליווי נגנים מהשורה הראשונה שהדגימו (מוזיקה)
מה קרה כשהמפיק "גנב" את המיקרופון מהזמר?מה קרה כשהמפיק "גנב" את המיקרופון מהזמר?יאיר טוקר5
המפיק המוזיקלי אלי לקס שהופיע יחד עם הזמר אורי דוידי באירוע חרדי, "גנב" לאורי את המיקרופון באמצע ההופעה וביצע את "החיים שלנו תותים". מה דעתכם על הביצוע? ספרו לנו בטוקבקים (מוזיקה)
תיעוד מהמטוס: הביצוע של "אורייתא" ל"מה תשתוחחי"תיעוד מהמטוס: הביצוע של "אורייתא" ל"מה תשתוחחי"יאיר טוקר8
מלכות? ידידים? שירה? קבלו את בחורי ישיבת ״אורייתא״ שרים בדבקות במטוס את שירו של ר' משולם גרינברגר "מה תשתוחחי" (מוזיקה)
בעל מנגן ר' משולם גרינברגר באלבום חדשבעל מנגן ר' משולם גרינברגר באלבום חדשיאיר טוקר5
ר' משולם גרינברגר ידוע בלחניו המוצלחים, ומאחוריו כבר כמה שירים שיצאו כסינגלים, עכשיו הוא יוצא באלבום חדש בהפקתו המוזיקלית של יהודה גלילי • האזינו לטעימות מתוכו (מוזיקה)
בתמונה: מנחם טוקר - "גשם גשם מטפטף", הגירסה החרדית • האזינו"גשם גשם מטפטף", הגירסה החרדית • האזינויאיר טוקר14
השדרן מנחם טוקר ביקש ממאזיניו ברדיו 'קול חי' לכתוב מילים ללהיט 'גשם גשם מטפטף', הכניס את עמירן דביר ועדי נתנאלי לאולפן והגריסה החרדית יצאה לאור • האזינו ללהיט (מוזיקה)
ההופעה של מרדכי בן דוד - צפו: ההופעה של מרדכי בן דוד בדינר של גורצפו: ההופעה של מרדכי בן דוד בדינר של גורישראל כהן21
אלפים השתתפו בדינר יוקרתי שנערך בניו ג'רזי למען איחוד מוסדות גור. לאחר סאגה מביכה, ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד הופיע בסופו של דבר בדינר המיוחד • צפו בתיעוד (מוזיקה)
מרדכי בן דוד - כן, לא, כן: מרדכי בן דוד יופיע באירוע של גורכן, לא, כן: מרדכי בן דוד יופיע באירוע של גורישראל כהן1
לאחר שעות של לחצים, החליט הזמר החסידי מרדכי בן דוד לחזור בו מהחלטתו שלא להופיע באירוע של איחוד מוסדות גור. ל"כיכר השבת" הגיע תיעוד של הזמר בדרכו לאירוע (מוזיקה)
מרדכי בן דוד. ארכיון - מרדכי בן דוד ביטל את הופעתו בכנס של גורמרדכי בן דוד ביטל את הופעתו בכנס של גורישראל כהן5
שעות ספורות בלבד לפני המופע הענק של איחוד מוסדות גור, הודיע מלך המוזיקה החסידית מרדכי בן דוד על ביטול הופעתו בה. 'הוא לא מרגיש טוב' עדכנו גורמים המעורים בנושא (עולם)
ברוך שלום באלבום קאברים חדש - "נשמה"ברוך שלום באלבום קאברים חדש - "נשמה"יאיר טוקר
הזמר ברוך שלום בלסופסקי באלבום להיטים חדש - "ריקוד הנשמה" בו הוא מבצע את מיטב הלהיטים של השנים האחרונות בעיבודו ובהפקתו של המוזיקאי רולי אזרחי (מוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

כיכר facebook