מאות שרו על קברו של ר' שלמה קרליבך ז"למאות שרו על קברו של ר' שלמה קרליבך ז"לנתנאל לייפר
כמידי שנה, עלו מאות מחסידיו ואוהדיו של ר' שלמה קרליבך ז"ל לקברו בהר המנוחות כשהם שרים ומנגנים את שיריו הרבים בליווי הזמר חיזקי סופר ותלמידי ר' שלמה ז"ל (מוזיקה)
טעימות מהמופע הגדול לזכרו של ר' שלמהטעימות מהמופע הגדול לזכרו של ר' שלמהיאיר טוקר
צפו בקטעים קצרים ומקפיצים מתוך המופע הגדול שנערך בבניני האומה עם מיטב זמרי המוזיקה היהודית לזכרו של ר' שלמה קרליבך שהיום מלאו 25 שנה לפטירתו (חדשות מוזיקה)
כשאהרן רזאל פצח בריקוד מאחורי הקלעיםכשאהרן רזאל פצח בריקוד מאחורי הקלעיםיאיר טוקר4
אלפים גודשים הערב את בנייני האומה בירושלים למופע הזיכרון לר' שלמה קרליבך ז"ל במלאות 25 שנה לפטירתו. צפו בטעימה קצרה מתוך הערב בו מופיעים מיטב הזמרים (מוזיקה)
סודות בניית האולפן נחשפים • תיעוד מיוחדסודות בניית האולפן נחשפים • תיעוד מיוחדיאיר טוקר7
המוזיקאי ואיש האולפנים עדי נתנאלי חושף בסרטון חדש את סודות בניית אולפן B שלו החל מהרצפה החשופה לגמרי, חיפוי ומילוי הקירות והתקרה ועד לאולפן הסופי והמפואר (מוזיקה)
'הלב שלי': כשסולני הקינדרלעך ריגשו את הטיילת באילת'הלב שלי': כשסולני הקינדרלעך ריגשו את הטיילת באילתיאיר טוקר7
לאחר שסיימו הופעה בפני אלפי מטיילים בעיר אילת, צעדו חברי להקת קינדרלעך בחזרה אל המלון. בדרך, נתקלו בפסנתר המוצב בטיילת, והתיישבו לביצוע ספונטני ללהיט ׳הלב שלי׳ של ישי ריבו. המטיילים הרבים התאספו סביבם מיד והצטרפו לשירה (מוזיקה)
הבדלה מוזיקלית עם זלמן שטוב • הצטרפוהבדלה מוזיקלית עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת1
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע, וגם את הלב - בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
מרדכי בן דוד אירח את שלומי גרטנר • תיעודמרדכי בן דוד אירח את שלומי גרטנר • תיעודיאיר טוקר5
גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד אירח את הזמר שלומי גרטנר במעמד "ועתה כתבו לכם" בביתר עילית, בליווי מוישי רוט ותזמורת "המנגנים" ומקהלת "נשמה". צפו בגלריה (מוזיקה)
הבדלה בנוסח קרליבך - עם זלמן שטוב • צפוהבדלה בנוסח קרליבך - עם זלמן שטוב • צפוכיכר השבת4
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע, וגם את הלב - בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
כשריבו והקהל שרו יחד את "סדר העבודה"כשריבו והקהל שרו יחד את "סדר העבודה"דנה ורון42
הם היו שם רבבה, מכל הסוגים והמינים. אולי בגלל זה לא הצלחתי להאמין? לא הצלחתי להישאר אדישה כשהם פתחו את הפה ושרו כולם ביחד את המילים של סדר העבודה (דעה)
צפו: הזמר החב"די שימח בסוכת נכד הגר"חצפו: הזמר החב"די שימח בסוכת נכד הגר"חאיציק אוחנה6
‏שמחה חסידית בסוכה הליטאית: הזמר בני פרידמן הופיע בשמחת בית השואבה בסוכתו של הרב אריה קנייבסקי נאמן ביתו של מרן שר התורה ויו"ר 'אורחות יושר'. צפו (מוזיקה)
צפו בילד הערבי שר 'אני מאמין';  עם פרידמןצפו בילד הערבי שר 'אני מאמין'; עם פרידמןחנני ברייטקופף18
במהלך אחת ההופעות של הזמר בני פרידמן בבתי החולים, הגיע ילד ערבי לבמה - ולהפתעת הנוכחים החל לפצוח בשירת 'אני מאמין', ובעוד כמה שירים של פרידמן. צפו בתיעוד (סוכות)
ישי ריבו הופתע במופע וקיבל "אלבום זהב"ישי ריבו הופתע במופע וקיבל "אלבום זהב"נתנאל לייפר22
הזמר והיוצר ישי ריבו הופתע אמש לעיני 7000 צופים בפסטיבל התמר שם הופיע עם עומר אדם וקיבל "אלבום זהב" על מכירות מעל 15 אלף עותקים מאלבומו החדש (מוזיקה)
סימפוניה של עוצמה בבנייני האומה • תיעודסימפוניה של עוצמה בבנייני האומה • תיעודיאיר טוקר6
אלפים נטלו חלק במופע מרהיב שנערך אתמול בבנייני האומה, בו אירח ענק הזמר מלונדון שלוימי גרטנר שורת כוכבים נוצצת, הכוללת את יונתן רזאל, נפתלי קמפה, וארי היל בליווי תזמורת "המנגנים" ומקהלת "נשמה" ובהפקתו של שלום וגשל (מוזיקה)
אוהד מושקוביץ ושולם למר בדואט • צפואוהד מושקוביץ ושולם למר בדואט • צפונתנאל לייפר4
דואט מיוחד של ענקי הזמר אוהד מושקוביץ ושולם למר לשיר ׳ברכת הבנים׳ במופע השנתי של ארגון סולם שנערך הערב במלון וולדורף אסטוריה בירושלים • הפקה מוזיקלית: גרשון פריישטט (מוזיקה)
'הבדלה מוזיקלית' עם זלמן שטוב • הצטרפו'הבדלה מוזיקלית' עם זלמן שטוב • הצטרפוכיכר השבת1
בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע, תסכם את יום כיפור ותכין אתכם לחג הסוכות בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)
'זמר השנה' השיק את אלבומו החדש במופע'זמר השנה' השיק את אלבומו החדש במופענתנאל לייפר29
הזמר והיוצר ישי ריבו, השיק את אלבום הפיוטים שלו במופע מיוחד במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. המופע הסתיים בשיר "סדר העבודה" בקריאה 'ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד' עם הקהל כולו (מוזיקה)
יום ולילה ביתם פתוח לקרב להאיר ולנווטהשיר המרגש על הרב קוק שהכינו תלמידיו: "אנא אֶחי"כיכר בשיתוף מאורות רפאל1
לרגל המגבית המיוחדת לטובת המוסדות, תלמידיו של הרב קוק השיקו שיר מיוחד המסמל את אהבתם לרב קוק (מוזיקה, מקודם)
מיטב המוסיקה היהודית השורשית בביצוע אמנותיאלפי משתתפות במופעי הסליחות של תזמורת הנשים "זמורה" ברחבי הארץכיכר בשיתוף רון שולמית
מופע אלול המרטיט של תזמורת הנשים החרדית מבית 'רון שולמית' סחף את הריכוזים החרדים (מוזיקה, שיווקי)
סליחות מוזיקליות בבית הכנסת העתיק • צפוסליחות מוזיקליות בבית הכנסת העתיק • צפואיציק אוחנה4
בין הסמטאות הפסטורליות של שכונת נווה צדק נמצא בית הכנסת העתיק "גרינוואלד" בראשות הרב צבי הורביץ שם נערך אמש סליחות בנוסח קרליבך בהובלתו של המוזיקאי יהונתן ניצן (חדשות מוזיקה)
כשילד הפלא פגש את הקומזיצר בשדה  • צפוכשילד הפלא פגש את הקומזיצר בשדה • צפויאיר טוקר7
כשילד הפלא דודי לינקר פגש בקומזיצר מאיר צ'רטקוב בשדה התעופה בקייב בדרכם חזרה ארצה אחר שהיו בר"ה באומן, טבעי היה להוציא את הגיטרה ולהשתפך יחד בשירי רגש (מוזיקה)
ילדי בית היתומים הפתיעו את ליפא • צפוילדי בית היתומים הפתיעו את ליפא • צפויאיר טוקר1
כוכב הזמר החסידי ליפא שמלצער בביקור מרגש אצל הרב אברהם וולף, שליח חב"ד ורבה הראשי של אודסה ודרום אוקראינה - בבית היתומים ״משפחה״ של חב״ד באודסה. לקראת הביקור הפתיעו הילדים הצעירים את ״ליפא״ בריקוד ושיר משיריו (מוזיקה)
ליפא מקפיץ באוהל של שיינר באומן  • צפוליפא מקפיץ באוהל של שיינר באומן • צפואיציק אוחנה7
הזמר והיוצר ליפא שמלצער, שעשה בשנה האחרונה שינוי דרסטי בהתנהלותו כשהוא חוזר למראה החסידי ולמוזיקה האותנטית יותר, מקפיץ את האלפים באומן במוצ"ש (מוזיקה)
בדרך לאומן: הפסנתרן ועשרות הנוסעים שרובדרך לאומן: הפסנתרן ועשרות הנוסעים שרויאיר טוקר2
באמצע הדרך לאומן, אי שם בשדה התעופה ברומא, הקלידן נחמן גולדמן, קולט בזווית העין פסנתר כנף מדהים. הוא ניגש אליו ומתחיל לנגן את 'מכניסי רחמים', כשעשרות הנוסעים פוצחים בשירה מרגשת (מוזיקה)
'וקול דממה דקה ישמע': קול השופר של דדי'וקול דממה דקה ישמע': קול השופר של דדידדי גראוכר4
הזמר דדי גראוכר בטור מיוחד ל'כיכר השבת' בו הוא מספר על השנה הקשה שעבר ועל "קול השופר" שמצא במהלכה בחדר בית החולים האפל בקצה המחלקה בה שכב. טור מרגש (דעה)
צפו: ידידיה מאיר על הסליחות של יהודה גריןצפו: ידידיה מאיר על הסליחות של יהודה גריןיאיר טוקר3
ידידיה מאיר השתתף בסליחות של יהודה גרין והתרגש: "כל הצילומים שראיתי, כל מה שדמיינתי כל השנים - ודמיינתי - על הסליחות של יהודה גרין, לא הכינו אותי לדבר האמיתי" • תיעוד
הסליחות עם זלמן שטוב בעיר העתיקה. צפוהסליחות עם זלמן שטוב בעיר העתיקה. צפוכיכר השבת1
מאות אנשים התקבצו אמש (מוצאי שבת) לאמירת סליחות בבית הכנסת העתיק יוחנן בן זכאי ברובע היהודי, בהובלתו של האמן ובעל התפילה זלמן שטוב. צפו בתיעוד (מוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

כיכר facebook