druchhx  fk vkhkv  German..  vupgv..
הזמרים נפגשו לארוחת גיבוש ו... שרו • צפוהזמרים נפגשו לארוחת גיבוש ו... שרו • צפויאיר טוקר23
אמש התקיים ערב גיבוש לחברי מקהלת 'נגינה voice' בשיתוף עם אמנים נוספים של האמרגן והמפיק מוטי הכט. לקראת סיום הערב התיישבו חברי המקהלה לקומזיץ סוחף (מוזיקה)
ליפא שמלצער ומוטי שטיינמץ מרגשים • צפוליפא שמלצער ומוטי שטיינמץ מרגשים • צפונתנאל לייפר6
טעימה מיוחדת מערב מופע ההאסק לגברים שנערך אמש בניו יורק, לראשונה. צפו בביצוע ללהיט "נפשי" בהשתתפות המפיק המוזיקלי של הערב ליפא ומוטי שטיינמץ (מוזיקה)
שוואקי לעומר אדם: אתה מקדש שם שמיםשוואקי לעומר אדם: אתה מקדש שם שמיםנתנאל לייפר40
בסרטון שמסתובב ברשת נצפו גדול הזמר היהודי יעקב שוואקי והזמר המצליח בישראל עומר אדם באירוע פרטי שנערך השבוע בדרום הארץ, כשהם מבצעים יחד את "והיא שעמדה"(מוזיקה)
המוזיקאי איבד את ביתו, עכשיו הוא מתלוצץהמוזיקאי איבד את ביתו, עכשיו הוא מתלוצץנתנאל לייפר14
נגן המנדולינה וחבר להקת האחים סולומון, שרולי סולומון, איבד את ביתו וכל רכושו בשריפה הגדולה במבוא מודיעים. כעת הוא מתמודד עם המצב בהומור משעשע • צפו (מוזיקה)
המג"בניק הפתיע את הזמר בני פרידמן • צפוהמג"בניק הפתיע את הזמר בני פרידמן • צפונתנאל לייפר11
הזמר החסידי המצליח בני פרידמן נמצא בימים אלו בביקור קצר בישראל כשסמוך לכותל הוא פגש את האמן והיוצר ישי רביבו שמשמש כלוחם במשמר הגבול שהפתיע אותו בביצוע מוזיקלי ייחודי • צפו (חדשות המוזיקה)
קליפ חדש לאיתן כ"ץ: "ותן בליבנו"קליפ חדש לאיתן כ"ץ: "ותן בליבנו"נתנאל לייפר
לפני מספר שבועות השיק איתן כ"ץ את אלבומו העשירי במספר – "אשריך", וכעת הוא משחרר קליפ אולפן חדש, שכולל לא רק תמונות ווידיאו, אלא גם את הדברים הקטנים שעושים את האלבום הגדול (מוזיקה)
אברהם פריד הקפיץ את 'מרכז הרב' • צפואברהם פריד הקפיץ את 'מרכז הרב' • צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת11
כמידי שנה השתתף גדול הזמר החסידי, אברהם פריד, באירועי יום ירושלים בישיבת 'מרכז הרב' והקפיץ את ההמונים בליווי תזמורת 'להבה'. צפו בדואט הספונטני עם משה ליאון (מוזיקה)
חתן יום ההולדת וזיו יחזקאלהיחצ"ן ליאור מיכאל חגג - הזמרים התייצבויאיר טוקר8
ליאור מיכאל שמייצג כמה מהאמנים הבולטים בתחום המוזיקה היהודית והפיוט חגג יום הולדת בהשתתפות מיטב הזמרים בז'אנר שהגיעו לכבד ולברך את חתן היום הולדת (חדשות)
אברהם פריד, איציק דדיה ומרדכי שפירא במחרוזת חתונותאברהם פריד, איציק דדיה ומרדכי שפירא במחרוזת חתונותיאיר טוקר29
אמש בחתונה יוקרתית במנהטן הופיעו ענקי הזמר אברהם פריד, איציק דדיה ומרדכי שפירא. שעלו בזה אחר זה על הבמה הנוצצת וביצעו את מיטב הלהיטים במוזיקה החסידית. צפו במחרוזת שירי חתונה בביצוע משותף של שלושתם בליווי תזמורת 'קרוהומה' בהרכב נגנים מורחב (מוזיקה)
מוטי שטיינמץ ריגש את רבבות מירון • צפומוטי שטיינמץ ריגש את רבבות מירון • צפויאיר טוקר9
רבבות במעמד ההדלקה של הראשל"צ הרה"ג הרב עמאר, עם מוטי שטיינמץ, הקלידן יענקי לנדאו ומקהלת נרננה. צפו בתיעוד מהאירוע (סינגלים)
ז'אק הודק ויונתן רזאלהזמר הקרואטי הפתיע, יונתן רזאל התרגשנתנאל לייפר18
הזמר והיוצר הקרואטי ז'אק הודיק הפתיע בביצוע ווקאלי מרגש של 'קטונתי' במסיבת העיתונאים לפני האירווויזיון, הזמר והיוצר יונתן רזאל השיב בסרטון: "תודה רבה אני מאד נרגש" (מוזיקה)
קאהן, ברסון והאחים דיקמן: ביצוע יווני חגיגיקאהן, ברסון והאחים דיקמן: ביצוע יווני חגיגייאיר טוקר7
בעיצומו של חג הפסח, המריאו הזמרים מיילך קאהן, חיים דוד ברסון, רולי דיקמן ונגני תזמורתו של מאסטרו יואלי דיקמן לאי כרתים שביוון, להופעת חג מיוחדת • צפו בביצוע חגיגי (מוזיקה)
צפו בכניסה הדרמטית של ליפא שמלצערצפו בכניסה הדרמטית של ליפא שמלצערנתנאל לייפר11
הזמר והיוצר החסידי המצליח הקפיץ את מאות הנופשים בקרואטיה במופע מלא עם מיטב להיטיו כשהוא מלא אנרגיות וזורם בספונטניות עם אחד הילדים מהקהל (חדשות המוזיקה)
"שמע בני": הילד חיים ולדר - שר סולו • צפו"שמע בני": הילד חיים ולדר - שר סולו • צפויאיר טוקר14
במופע ההצדעה לרב חיים בנט, לו מניות יסוד בהצלחת המוזיקה החסידית בדורנו, הוקרן תיעוד נדיר ממקהלתו המיתולוגית - בו נחשפה שירתו של ילד חיפאי ביישן (מוזיקה)
המוזיקה היהודית חגגה 50 שנות יצירה לר' חיים בנטהמוזיקה היהודית חגגה 50 שנות יצירה לר' חיים בנטנתנאל לייפר4
בהיכל התרבות בפתח תקווה התכנסו גדולי הזמר החסידי יחד עם מאות בחורי ישיבות ואברכים להוקיר תודה לרגל 50 שנות יצירה למלחין ר' חיים בנט. צפו בתיעוד מהאירוע המרגש (מוזיקה)
אחת הגיטרות שיחולקוהפרס המפתיע והיוקרתי לבחורי הישיבהנתנאל לייפר13
המעבד והיוצר יואלי דיקמן החליט לחלק בתכניתו פרס יוקרתי וחריג - מאות גיטרות איכותיות וממותגות שיוצרו במיוחד עבורו. "רוצה לעודד יצירה ומוזיקה בקרב בחורי הישיבות" (מוזיקה)
כש'פאברוטי היהודי' הופיע באזרבייג'אן • צפוכש'פאברוטי היהודי' הופיע באזרבייג'אן • צפויאיר טוקר9
זמר האופרה והפייטן שמעון סיבוני הוזמן למופע מיוחד באזרבייג'אן המוסלמית, שם בחר לבצע דווקא פיוטים ושירים ישראליים אותנטיים. צפו בקטע מתוך המופע הייחודי (מוזיקה)
צפו בביצוע: השיר המנצח בתחרות המלחיניםצפו בביצוע: השיר המנצח בתחרות המלחיניםיאיר טוקר12
לאחר עונת חורף ארוכה של תחרות "המלחינים", שנערכה מידי שבוע במוצ"ש, ברדיו קול חי, בה עלו לשיפוט מאות לחנים של המאזינים, נערך במוצ"ש האחרון גמר התחרות (מוזיקה)
שמחה מתפרצת במסע לאוקראינה • צפושמחה מתפרצת במסע לאוקראינה • צפונתנאל לייפר8
קבוצת מוזיקאים מהשורה הראשונה מכפר האמנים תקוע, נסעה למסע בקברות צדיקים באוקראינה, בדרך כל אחד שלף כלי והשמחה פרצה גבולות. צפו בביצוע ללהיט "ברוך השם" של "זושא" (מוזיקה)
בין הפטיש לסדן - כף הקלע המוסיקלי שליבין הפטיש לסדן - כף הקלע המוסיקלי שליעמירן דביר26
עמירן דביר בטור עמוס ברגשות על ההתמודדות בחתונות עם כל הנוגעים בדבר וגם בכמה הצעות מעניינות בין היתר לזנוח את ייבוא הלהיטים מבחוץ ולהתמקד בשירים "משלנו" (דעה)
עדי נתנאלי מציג: ״שלשה אורגנים במה אחת 2"עדי נתנאלי מציג: ״שלשה אורגנים במה אחת 2"יאיר טוקר5
הקלידן ואיש הסאונדים, עדי נתנאלי, ערך מופע מושקע בו הציג בהשתתפות זמרים, נגנים מהשורה הראשונה ואורחים נוספים את הפיתוחים החדשים בתחום הקלידים (מוזיקה)
ילד הפלא לשעבר יונתן שיינפלד שר לכלתוילד הפלא לשעבר יונתן שיינפלד שר לכלתויאיר טוקר24
ילד הפלא לשעבר, והחתן בהווה, יונתן שיינפלד, ביצע הלילה בחתונתו שיר חדש שהלחין לכבוד כלתו. צפו בביצוע המרגש של שיינפלד שמתכוון לחזור לבמות לאחר החתונה (קליפים)
שמחת החיים 8: צפו בכל הכוכבים שריםשמחת החיים 8: צפו בכל הכוכבים שריםיאיר טוקר3
כמידי שנה יוצא אלבום שמחת החיים כשהשנה מדובר כבר במספר 8. באלבום מתארחים מיטב הזמרים החסידיים בארה"ב וגם בישראל. צפו בטעימות (מוזיקה)
חי ״על הבמה״ - מופע ההשקהחי ״על הבמה״ - מופע ההשקהיאיר טוקר1
במוצאי השבת האחרונה באולמי ׳הדודאים׳ בבני ברק התקיים מופע ההשקה לאלבום ״על הבמה״ - עם תזמורת ״המנגנים״ וכוכב הזמר מארה״ב שנחת בישראל שמילי אונגר (מוזיקה)
המופע הענק של שוואקי בלב פריז • צפוהמופע הענק של שוואקי בלב פריז • צפויאיר טוקר6
3,500 יהודים השתתפו במופע ענק ומרגש של יעקב שוואקי באחד האולמות היוקרתיים באירופה, בסמוך לשער הניצחון בפריז • המשתתפים ליוו את השירה עם דגלי ישראל (מוזיקה)
מרגש: ליפא מקפיץ ומשמח בחתונת היתוםמרגש: ליפא מקפיץ ומשמח בחתונת היתוםנתנאל לייפר16
הזמר והיוצר ליפא שמלצר התגייס לשיר בחתונתו של חתן שאביו ואמו נפטרו בשנה האחרונה ממחלה קשה. ליפא שר, חרז בהתרגשות ולא וויתר על ריקוד סוער עם החתן (מוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

עדכונים
כיכר facebook
'וקול דממה דקה ישמע': קול השופר של דדי
דדי גראוכר
'וקול דממה דקה ישמע': קול השופר של דדי
כ"ו באלול תשעט4
הפסנתרן של פריד בטור לזכרו של פיאמנטה
אחיה אשר כהן אלורו
הפסנתרן של פריד בטור לזכרו של פיאמנטה
ח' באלול תשעט8