סÃ..  K,D CGUR  אביהם של..  תרגיל
תמונת הסינגללהקת ארמוני-ה קרובה לאלבום חדשדוד קליגר4
להקת ארמוני-ה הוציאה לפני כשנה וחצי אלבום חתונה - "השמיעיני" שמו. כעת הם בדרך לאלבום חדש עם מילים מקוריות. הסינגל הראשון מתוכו נקרא "קרוב מתמיד"
(צילום: ברלה שיינר)מהשבוע: מלווים את "שירה חדשה"יאיר טוקר146
"כיכר השבת" ילווה החל מהשבוע, את "שירה חדשה", התוכנית המוזיקלית החדשה של תחנת "קול ברמה". בפנים: האזינו לחלק הראשון. ומה דעתכם? (בכיכר)
אורלב (צילום: יח"צ)להמשיך: איתן ואיציק אורלב בדואט מרגשדוד קליגר7
הזמר איתן לא עוצר, ואחרי הסינגל עם גד אלבז הוא מציג את "להמשיך" דואט עם איציק אורלב, מתוך אלבום שיראה אור בחודש הקרוב. האזינו (בניגונים, חדשים)
לוגו החנותחנן בן ארי מבצע: שיר לחנות החדשהדוד קליגר2
רשת "דַבְּרִי שיר" חונכת הערב חנות חדשה בתחנה המרכזית בירושלים ומציינת 5 שנים להיווסדה. הזמר חנן בן ארי, שחיבר שיר מיוחד לאירוע, יבצע אותו בגירסה מיוחדת. האזינו
יוסי אייזנטלדיקמן הלחין: פתיח חדש ליוסי אייזנטלאיטל קציר ודוד קליגר63
רגע לפני פתיחת עונת הקיץ של תוכנית המוסיקה ברדיו "קול חי", נחשף הפתיח החדש של "מוצ"ש מוזיקלי" עם יוסי אייזנטל. המלחין והמעבד: יואלי דיקמן (בניגונים)
לראשונה במערת המכפלה: שבת חזנותלראשונה במערת המכפלה: שבת חזנותאיטל קציר7
לרגל שנת ה-40 לחידוש היישוב קרית-ארבע - חברון, התקיים אירוע חזנות ייחודי במערת המכפלה, יחד עם החזנים נפתלי הרשטיק ודובלה הלר (חדשות המוזיקה)
צילום וסאונד: מנדי אור75 שנה לאמן הכלייזמר: ניגון חדש נחשףדוד קליגר7
אמן הכלייזמר הבינלאומי גיורא פיידמן חוגג 75 שנים. חנן בר סלע מארגן ערב הצדעה לפיידמן, בהשתתפות אמנים בעלי שם. האזינו: הניגון החדש של האמן (שירים, חדש)
האחים אשואל הרימו את האולפןהאחים אשואל הרימו את האולפןדוד קליגר20
האחים אבישי ואיציק אשל התארחו במוצ"ש בתוכניתו של יוסי אייזנטל ברדיו "קול חי", וחשפו שיר חדש מתוך אלבומו של אבישי. האזינו לשידור התוסס תוסס (שירים, מזרחי)
אחרי השקת האלבום: אוהד בסבב הופעותאחרי השקת האלבום: אוהד בסבב הופעותיאיר טוקר, צילום: קובי הרשברג40
אחרי השקת אלבומו החדש, אוהד מושקוביץ החל בסבב הופעות. ההופעה הראשונה נערכה בירושלים. הצטרפו: שיינפלד, לפידות, הלפגוט ויוסי גרין. בואו לראות (שיר)
גלריה: פריד ומב"ד בתהלוכת ל"ג בעומרגלריה: פריד ומב"ד בתהלוכת ל"ג בעומרצילום: ברוך עזאגווי18
זוכרים את ה´טלטון´ וה´בנקעט´? קבלו מושג חב"די חדש: ´פאראד´ (=תהלוכה). בניו-יורק נערכה תהלוכת ל"ג בעומר הגדולה בעולם. פריד ומב"ד הופיעו (גלריה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

כיכר facebook