יידל+ורדיגר  מטוסים  מקהלת מלכות  משחקים
קונצרט 'האסק' השנתי ה-31 • גלריה נוצצתקונצרט 'האסק' השנתי ה-31 • גלריה נוצצתכיכר השבת6
מיטב זמרי המוזיקה החסידית בארה"ב השתתפו במופע השנתי היוקרתי של ארגון האסק. כוכב הערב היה אברהם פריד כשלצדו הופיעו אמנים רבים ושונים עם חלקם עבר בעבר (מוזיקה)
הצצה לשיר השחרור של רובשקין - יוניטי 2הצצה לשיר השחרור של רובשקין - יוניטי 2יאיר טוקר19
לפני כ-8 שנים הוציא הבמאי דני פינקלמן את השיר 'יוניטי' בהשתתפות כוכבי הזמר החסידי בקריאה לשחרור רובשקין. עכשיו לאחר השחרור קבלו הצצה לגרסה חדשה לשיר(מוזיקה)
מופע קונסרבטוריון רון שולמית."לראות את הקולות": מקצועיות שנוגעת בלב ובנשמהkikar.co.il בשיתוף רון שולמית2
המופע המושקע והמקצועי "לראות את הקולות" 2 נכתב על ידי שושי ברוידא ותזמורת זמורה שעל ידי רון שולמית ביצעה בו קטעים מקצועיים ומרגשים: ""סיפור המופע המטלטל והמרגש כאחד, הוא בעצם הסיפור של כולנו" (מוזיקה, שיווקי)
וידאו נדיר: בני פרידמן בגיל 13, בחצר של רובשקיןוידאו נדיר: בני פרידמן בגיל 13, בחצר של רובשקיןכיכר השבת5
הפעם הראשונה בה בני פרידמן שר מול קהל, הייתה בגיל 13, בחצר האחורית של שלום מרדכי רובשקין בפוסטוויל, איווה. עכשיו, לאחר שחרורו של רובשקין מהכלא, הוא הגיע לסגור מעגל (מוזיקה)
בירושלים נערכה החתונה היהודית הגדולה בעולםבירושלים נערכה החתונה היהודית הגדולה בעולםיאיר טוקר35
אברהם פריד, מרדכי בן דוד, איציק דדיה, בן סנוף, אמיר חדד, הכנר דניאל אהביאל והרכב הזמרים ווקאל'ס, הופיעו בחתונה היסטורית שנערכה בסוף השבוע בירושלים (חדשות המוזיקה)
אברהם פריד, יונתן רזאל וישי ריבו בהפתעהאברהם פריד, יונתן רזאל וישי ריבו בהפתעהנתנאל לייפר25
שלושת הזמרים הפופולריים בסרטון ביתי וספונטני מבצעים את להיט החנוכה הישן והטוב "על הניסים" בלחנו של דב פרימר שבוצע לראשונה על ידי להקת הילדים "עמודי שיש" (מוזיקה)
ילד הפלא התרגש מהלחן של המיליונר, וביצע קאברילד הפלא התרגש מהלחן של המיליונר, וביצע קאבריאיר טוקר19
ילד הפלא נתנאל מנת בביצוע חדש לשיר "והראינו", בלחנו של הנגיד שלמה יהודה רכניץ. בהפקה מספרים כי מנת הילד "התרגש משיר זה, ומבצע אותו מתוך חיבור עמוק ללחניו הגדולים והמרגשים" (מוזיקה)
הפעם בלי מסקינגטייפ: רזאל ב'צמאה' • צפוהפעם בלי מסקינגטייפ: רזאל ב'צמאה' • צפוכיכר השבת13
בבהתוועדות שסחפה אלפים הערב, כחלק מאירוע "צמאה" בבנייני האומה, סחף את הקהל יונתן רזאל, הזמר שעמד במוקד הסערה לאחר שכיסה את עיניו מול נשים. צפו (מוזיקה)
מופע 'צמאה' אמשהערב: התוועדות "צמאה" בשידור חי ב'כיכר'כיכר השבת1
לרגל "חג הגאולה", יום שחרורו מהכלא של האדמו"ר הזקן מייסד החסידות, תיערך בבנייני האומה התוועדות רבתי עם ה'חוזר' המיתולוגי, שתועבר ב'כיכר השבת' בשידור חי (מוזיקה)
שידור חוזר מירושלים: קומזיץ אל תוך הלילהשידור חוזר מירושלים: קומזיץ אל תוך הלילהכיכר השבת
במסגרת סדרת אירועי "צמאה" נערך קומזיץ מוזיקלי מיוחד בבנייני האומה בהשתתפות המשפיע ר' מענדל ראטה ומאות תלמידי ישיבות • 'כיכר השבת' בשידור חוזר מהקומזיץ (מוזיקה)
שרולי ברונכר"בזמן הזה": שרולי ברונכר מתכונן לחנוכהכיכר השבת9
נרות, סופגניות, סביבונים, אווירת ניסים והרבה שירים - חנוכה כבר כאן: המפיק והמעבד שרולי ברונכר, משחרר באווירת החג הממשמש ובא את הסינגל "בזמן הזה", בו מתארח הזמר החסידי דוד אשר. האזינו (מוזיקה)
המופע, אמשמקורבי רזאל: "יונתן דווקא התחשב בנשים"אלי רוטמן49
"חשוך, חוזר לימי הביניים, פנאט?" מקורביו של המוזיקאי יונתן רזאל מגיבים לעליהום נגדו ברשתות החברתיות: "הוא הבין שהנשים הן אלו שהרגישו שלא בנוח לרקוד" (מוזיקה, חדשות)
אברהם פריד מזמין אתכם לאירועי "צמאה"אברהם פריד מזמין אתכם לאירועי "צמאה"כיכר השבת1
הפרויקט המוזיקלי המוכר 'צמאה', שמספק כל פעם גרסאות חדשות ומרעננות לניגוני חב"ד היפים, יארח בי"ט כסליו גם את גדול הזמר אברהם פריד. הנה ההזמנה שלו • צפו (מוזיקה)
חני וינרוטכשחני וינרוט ז"ל ביקשה בשיר עוד דקת חיים • האזינונתנאל לייפר19
וינרוט כתבה שירים רבים, אחד מהם הולחן לפני שנתיים על ידי הזמר והיוצר יהודה דים. שיר מרגש במיוחד העוסק במשמעות החיים מתוך המחלה הקשה ממנה סבלה (חדשות המוזיקה)
אלי שוובלההופעה של הזמר החרדי שמעוררת סערהישראל כהן24
אלי שוובל, יוצר מוכר בסצנת המוזיקה החסידית צפוי להשתתף באירוע בקהילה רפורמית, למען נוער שאורח חייו מוגדר על פי התורה כ"תועבה". שוובל ל"כיכר": "אני רק רוצה לחזק" (עולם)
השירים החדשים לזכרו של מרן הרב עובדיההשירים החדשים לזכרו של מרן הרב עובדיהכיכר השבת3
דמותו של מרן ממשיכה לעורר געגועים עזים בקרב רבים, חלקם מביעים אותם באמצעות שירים מרגשים • האזינו וצפו בשירים החדשים שנכתבו השנה לזכר מרן (חדשות מוזיקה)
החפלה החסידית של קובי גרינבוים, יונתן רזאל ואשר גבאיהחפלה החסידית של קובי גרינבוים, יונתן רזאל ואשר גבאיכיכר השבת1
קובי גרינבוים, יונתן רזאל ואשר גבאי ערכו אמש (רביעי) חפלה חסידית סוחפת במהלך חתונה • צפו בביצוע הסוחף והמרקיד לשיר - "הטוב כי לא כלו רחמיך" (מוזיקה)
המשטרה עצרה - דוד קליגר והקלרינט הצילו את המצבהמשטרה עצרה - דוד קליגר והקלרינט הצילו את המצביאיר טוקר4
ההקפות השניות בישיבת 'משכנות התורה' הופסקו על ידי המשטרה בשל הרעש. מי שהוזעק להציל את המצב היה נגן הקלרינט דוד קליגר שהגיע כדי לנגן במהלך ההקפות (מוזיקה)
שמחת חג הסוכות עם הזמר מוטי הרמן • צפושמחת חג הסוכות עם הזמר מוטי הרמן • צפויאיר טוקר1
הזמר מוטי הרמן שימח אלפים במהלך שמחת בית השואבה המרכזית בפתח תקווה, יחד עם הקלידן והמעבד שמואל יפת • לאחר מכן הגיע לסוכתו של הרב הראשי הגאון רבי דוד לאו, שם שר וניגן יחד עם הזמר נפתלי דוד, באירוע שהופק על ידי רדיו קול חי • צפו בווידאו (מוזיקה)
זיץ הושענא רבה עם הרב קלמן גולדשמידט ואברהם פרידזיץ הושענא רבה עם הרב קלמן גולדשמידט ואברהם פרידיאיר טוקר5
גדול הזמר החסידי אברהם פריד ערך אמש זיץ מוזיקלי עם הרב קלמן גולדשמידט עם ריקודים סוערים וגם שירי רגש כמיטב המסורת של פריד. צפו בטעימה מהערב המיוחד (מוזיקה)
גלריה מיוחדת מהמופע של 'אוהד' בניו יורקגלריה מיוחדת מהמופע של 'אוהד' בניו יורקיאיר טוקר11
אוהד מושקוביץ אירח את איציק דדיה, עוזיה צדוק ולהקת קינדרלעך למופע מיוחד ומרשים שהתקיים בניו יורק עם מיטב הלהיטים שלהם מכל הזמנים (חדשות המוזיקה)
החשמל נפל בהופעה של פריד, וזה מה שקרההחשמל נפל בהופעה של פריד, וזה מה שקרהכיכר השבת12
במהלך הופעה שקיים ביום חמישי האחרון הזמר החסידי אברהם פריד בחדרה, נפל החשמל שהפעיל את מערכת ההגברה במקום. הקהל המשיך לשיר, ופריד הפעיל אותם מהבמה - ללא מיקרופון. צפו (מוזיקה)
האזינו ל"כאייל תערוג", מתוך האלבום"ליל שישי": האלבום החדש של יוסי גריןכיכר השבת2
יוסי גרין מארח את שלמה שמחה ל"חמישה סדרים" (מחרוזות) ממיטב הלחנים של גרין לאורך השנים. האזינו ל"כאייל תערוג" מתוך האלבום (חדשות המוזיקה)
שלמה גיסין וזכריה גולדשמידט"כשהלבוש החסידי מתקלף, רואים עולם צבעוני"נתנאל לייפר4
להקת זושא הפכה תוך כמה שנים ללהקה היהודית המשפיעה ביותר בעולם המוזיקה היהודית, עכשיו הם יוצאים באלבום חדש. הסולן שלמה גיסין בראיון מיוחד ל'כיכר השבת' (מגזין)
אשר אסבג בפארודיה מהחוויות בבית הכנסת • צפואשר אסבג בפארודיה מהחוויות בבית הכנסת • צפונתנאל לייפר6
סולן להקת הרוק היהודית מפלורידה 'כשר רוק', אשר אסבג, ישראלי בעברו כתב פארודיה משעשעת במיוחד מחוויותיו בביה"כ בקריאת התורה. צפו בביצוע הקולח והמחויך (מוזיקה)
אהרן רזאל אירח את אלי פרידמן - צפו בדואטאהרן רזאל אירח את אלי פרידמן - צפו בדואטיאיר טוקר2
אמש במופע קומזיץ מיוחד לבני הישיבות בפתח תקווה ביוזמת העירייה, אירח הזמר אהרן רזאל את אלי פרידמן. הבחורים גדשו את האולם והאווירה הייתה מרוממת. צפו בביצועים של השניים (מוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

עדכונים
כיכר facebook