מלך..  באבוב  גד אלבז  עומר אדם
מרדכי בן דוד. ארכיון - מרדכי בן דוד ביטל את הופעתו בכנס של גורמרדכי בן דוד ביטל את הופעתו בכנס של גורישראל כהן5
שעות ספורות בלבד לפני המופע הענק של איחוד מוסדות גור, הודיע מלך המוזיקה החסידית מרדכי בן דוד על ביטול הופעתו בה. 'הוא לא מרגיש טוב' עדכנו גורמים המעורים בנושא (עולם)
ברוך שלום באלבום קאברים חדש - "נשמה"ברוך שלום באלבום קאברים חדש - "נשמה"יאיר טוקר
הזמר ברוך שלום בלסופסקי באלבום להיטים חדש - "ריקוד הנשמה" בו הוא מבצע את מיטב הלהיטים של השנים האחרונות בעיבודו ובהפקתו של המוזיקאי רולי אזרחי (מוזיקה)
כזה עוד לא שמעתם: קרליבך, גרסת הרוק הכבדכזה עוד לא שמעתם: קרליבך, גרסת הרוק הכבדיאיר טוקר6
אליהו (אלי) דאלי, החל להתפלל במניין בנוסח קרליבך, התאהב בלחניו של הרבי המרקד והחליט ליצור מחרוזת מטאל המורכבת משלושה ניגונים מוכרים של ר' שלמה ז"ל. האזינו (מוזיקה)
צפו: אלי הרצליך מבצע את "קשר של קיימא" בלייבצפו: אלי הרצליך מבצע את "קשר של קיימא" בלייביאיר טוקר4
במוצאי-השבת האחרונה, התארח כוכב הזמר החסידי אלי הרצליך בתכנית "מוצ"ש חי" עם מנחם טוקר ברדיו "קול חי", למופע אולפן חגיגי בעקבות להיטו החדש "קשר של קיימא", וביצע אותו בשידור חי עם תזמורתו של דני אבידני. צפו בווידאו
איזה אמנים התארחו השנה בהאסק 30? צפו בגלריהאיזה אמנים התארחו השנה בהאסק 30? צפו בגלריהיאיר טוקר12
הקהל לא ידע מי יופיע בפניו, אבל התנפל על הכרטיסים: היכל לינקולן סנטר במנהטן התמלא בהמונים במהלך אירוע האסק ה-30. הצלם הרשמי של הקונצרט חיים טויטו בגלריה מיוחדת (מוזיקה)
אברהם פריד או מנדי פלין: מי ניצח בדו-קרב תופים?אברהם פריד או מנדי פלין: מי ניצח בדו-קרב תופים?יאיר טוקר2
במהלך אירוע שנערך לאחרונה, התחרו ביניהם הזמר החסידי אברהם פריד והקומיקאי מנדי פלין בדו-קרב תופים, שנחתם בביצוע של פריד. מי ניצח? צפו בווידאו (מעניין)
האולם כבר מוכן ומחכה לאורחים, - איזה אמנים ישתתפו ב'האסק 30' היוקרתי?איזה אמנים ישתתפו ב'האסק 30' היוקרתי?יאיר טוקר6
אפלה מוחלטת בכל הנוגע לזהות האמנים שישתתפו בקונצרט היוקרתי שמתקיים מידי שנה בניו יורק עבור ארגון האסק. המופע נחשב למופע החסידי המושקע ביותר מידי שנה (מוזיקה)
ראש ישיבת מערבא, הרב ברוך צ'ייט - קומזיץ מיוחד במערבא עם הרב ברוך צ'ייט • צפוקומזיץ מיוחד במערבא עם הרב ברוך צ'ייט • צפוכיכר השבת7
הרב ברוך צ'ייט שעומד מאחורי כמה מהלחנים הגדולים ביותר במוזיקה היהודית קיים קומזיץ מיוחד בישיבת מערבא שהוא עומד בראשה. האירוע שודר בתכניתו של מנחם טוקר (מוזיקה)
צפו בווידאו: המופע של אלי פרידמן בבית שמשצפו בווידאו: המופע של אלי פרידמן בבית שמשכיכר השבת8
אלי פרידמן כבר ממזמן לא רק נגן חתונות - אלא יוצר וזמר שהלחין שרים שהפכו לנכסי צאן ברזל במוזיקה החסידית. ביום רביעי האחרון, הופיע פרידמן ביחד עם מרדכי בן דוד. צפו בתיעוד (מוזיקה)
יניב בן משיח - השירים של יניב בן משיח - לא ב"קול ברמה"השירים של יניב בן משיח - לא ב"קול ברמה"ניסים פרץ228
"כל מה שקורה כבר לא יחזור מחר", שר הזמר הים-תיכוני יניב בן משיח בסינגל החדש שלו "הראש בעננים" - וצודק: מעתה שיריו לא יושמעו בתחנת הרדיו החרדית "קול ברמה" (מוזיקה)
אז אגמור בשיר מזמור: משדר לנר שמיני של חנוכהאז אגמור בשיר מזמור: משדר לנר שמיני של חנוכהיאיר טוקר
בימים ההם בזמן הזה: לכבוד נר שמיני של חנוכה, אתר 'כיכר השבת' מגיש בשיתוף עם 'טוקר FM', שעה של שירי חנוכה מכל הזמנים, חדשים לצד ישנים. הקליקו והאזינו (חגי ישראל)
בואי כלה: הסינגל החדש של חיים דבשבואי כלה: הסינגל החדש של חיים דבשיאיר טוקר3
את המילים שכתב חיים דבש מעמקי נשמתו, הוא הלביש על הלחן של השיר "wind beneath my wings" של הזמרת היהודייה בט מידלר, שיר עליו גדל בילדותו, טרם חזר בתשובה. האזינו (מוזיקה)
צפו: הביצוע המיוחד של שלום למר ל"שמע ישראל"צפו: הביצוע המיוחד של שלום למר ל"שמע ישראל"יאיר טוקר4
בהפקה מיוחדת לדינר של חסידות באבוב, בוצעה היצירה "שמע ישראל" - שהולחנה ע"י החזן שמואל מלבסקי - על ידי הזמר והחזן שלום למר, ילד הפלא אברהם חיים גרין ומקהלת שירה. צפו (מוזיקה)
הבוגר הדתי של דה וויס: "לא תמיד אביב זה נעים"הבוגר הדתי של דה וויס: "לא תמיד אביב זה נעים"נתנאל לייפר35
הזמר והיוצר איל כהן, בוגר התכנית דה וויס, בטקסט וידאו חושפני וכנה במיוחד בו הוא מדבר על אור הזרקורים ומתייחס גם לאביב גפן שהיה המנטור שלו בתכנית (חדשות המוזיקה)
ארכיון - מכל הזמנים והחצרות: משדר לנר שלישימכל הזמנים והחצרות: משדר לנר שלישייאיר טוקר
"כיכר השבת" מתכבד להגיש לכם מקבץ שלישי של שירי חנוכה, לנר שלישי. בכל יום כאן ב"כיכר", שירים תוססים לחג באדיבות רדיו 'ישראל 1' (חנוכה, מוזיקה)
ארכיון - נאה לשבח: משדר מקפיץ לנר שני של חנוכהנאה לשבח: משדר מקפיץ לנר שני של חנוכהיאיר טוקר
"מעוז צור ישועתי לך נאה לשבח": אחרי שהאזנתם למקבץ הראשון, אתר "כיכר השבת" מתכבד להגיש לכם מקבץ שני של שירי חנוכה תוססים לכבוד נר שני של חנוכה • האזינו (חנוכה)
מרדכי בן דוד הופתע בקרית מלאכי • צפומרדכי בן דוד הופתע בקרית מלאכי • צפויאיר טוקר1
הפקת ענק בקרית מלאכי, ורגע מרגש במיוחד: מארגן האירוע חבר העיריה עו"ד צלי מזרחי הזמין את הילד לייזר גלפרין, שהפתיע מצידו את מרדכי בן-דוד והעניק לו שי מיוחד (מוזיקה)
יוסי גרין ביקש והשיר הוסר. ארכיון - יוסי גרין איים, והרב יוסף משה כהנא התקפליוסי גרין איים, והרב יוסף משה כהנא התקפלכיכר השבת8
כ-10 דקות לאחר שהועלה ליוטיוב ביצוע קאבר ללחן של יוסי גרין, האחרון איים בתביעה נגד המפיק הרב יוסף משה כהנא אם הסרטון לא יוסר. "חשבנו שהוא יתרגש מהביצוע" (מוזיקה)
גרשון ורובה עם אלבום חדש - "אני ישראל"גרשון ורובה עם אלבום חדש - "אני ישראל"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר גרשון ורובה אחראי לאלבומים רבים במוזיקה היהודית בעיקר בשפה האנגלית. עכשיו הוא יוצא בפרויקט מקורי שלו, אלבום מקורי עם מיטב היוצרים והאורחים (מוזיקה)
א לחיים מיט זאנוויל - אלבום חדש וכלה: זה החודש של זאנוויל ויינברגראלבום חדש וכלה: זה החודש של זאנוויל ויינברגריאיר טוקר1
שבועות ספורים לפני חתונתו, מושק אלבום הבכורה של הכוכב הצעיר זאנוויל ויינברגר. מי שחתום על האלבום הוא הרב יוסף משה כהנא, מגדולי בעלי המנגנים החסידיים (מוזיקה)
מופע 'צמאה': כל מי שלא שם - שירוץ לשםמופע 'צמאה': כל מי שלא שם - שירוץ לשםנתנאל לייפר6
24 אלף בני אדם השתתפו השבוע במופעי י"ט כסליו בבנייני האומה, מבקר המוזיקה (הליטאי) של כיכר השבת השתתף בשמחה וחזר לספר בהתלהבות על החוויה (חדשות המוזיקה)
אלבום אידיש חדש לגראמן יונתן שוורץאלבום אידיש חדש לגראמן יונתן שוורץיאיר טוקר1
זמר הגראמן הוותיק יונתן שוורץ באלבום אידיש חדש, אלבום תשיעי ובו 9 רצועות אותן כתב בעצמו. על ההפקה המוזיקלית אחראי המעבד נפתלי שניצלער (חדשות המוזיקה)
גד אלבז - בני אלבז רותח: "גם הבן שלי עוזב את הארץ"בני אלבז רותח: "גם הבן שלי עוזב את הארץ"יאיר טוקר76
הזמר המצליח, שבשנה האחרונה זכה למיליוני צפיות ברשת יוטיוב, עוזב את הארץ - כך טוען אביו, הזמר בני אלבז, שעזב את ישראל לפני למעלה משנה (חדשות, מוזיקה)
במופע של חנן בן ארי והמועצת: ילדי השריפותבמופע של חנן בן ארי והמועצת: ילדי השריפותיאיר טוקר13
למופע המיוחד של חנן בן ארי ו"מועצת השירה היהודית" הוזמנו ילדי נווה צוף ומשפחות מבית מאיר שאיבדו את ביתם בגל השריפות בחודש האחרון. צפו בתיעוד מהאירוע (מוזיקה)
"הנה אנכי": צפו בחידוש לשיר הנוסטלגי של מרדכי בן דוד"הנה אנכי": צפו בחידוש לשיר הנוסטלגי של מרדכי בן דודיאיר טוקר10
כוחות מוזיקליים שונים חברו להם יחדיו למופע מיוחד בעיבוד מושקע של המעבד מונה רוזנבלום, וביצעו את השיר הנוסטלגי שבוצע במקור לפני כמה עשורים על ידי מרדכי בן דוד - "הנה אנכי שולח לכם את אליהו הנביא" (מוזיקה)
בני פרידמן באלבום חדש - למלא את העולם באורבני פרידמן באלבום חדש - למלא את העולם באוריאיר טוקר8
הזמר בני פרידמן באלבום חדש, רביעי במספר עם מיטב המלחינים והמעבדים במוזיקה החסידית ועם שירים במגוון סגנונות שונים. האזינו לטעימות מתוך האלבום המלא (מוזיקה)

חדשות המוזיקה

כל מה שקורה בעולם המוזיקה החסידית, המזרחית והיהודית בסיקור נרחב בערוץ מוזיקה של כיכר השבת. חדשות על זמרים חדשים, אלבומים חדשים, הופעות וכמובן מוזיקה להאזנה.

עדכונים
כיכר facebook