וינרוט  גינזבורג  עץ  גינגל
נושאים תפילות בקבר מרן זצוק"ל • גלריהנושאים תפילות בקבר מרן זצוק"ל • גלריהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת4
אלפים הגיעו ומגיעים ביממה האחרונה לקברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל בבית העלמין סנהדריה במרכז ירושלים. צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג תיעד את המתפללים (חרדים)
האם השכולה: "אקיים את הבטחתי לבנותי"האם השכולה: "אקיים את הבטחתי לבנותי"כיכר השבת18
אסון השריפה בביתר לא יורד מסדר היום, והמוני בית ישראל מתגלים בשעתם היפה ומתגייסים לסייע למשפחת גינזבורג שאיבדה את צבי ואפרת בתוך הלהבות • ווידאו מצמרר (אברץ)
הרב רפאל זר: "כשמרן נסע על משאית". צפוהרב רפאל זר: "כשמרן נסע על משאית". צפוכיכר השבת4
במלאות חמש שנים לפטירת מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל, מספר הרב רפאל זר, ראש מוסדות "קרבנו לעבודתך", סיפור נפלא על מרן והנסיעה במשאית בשביל ילד אחד (בארץ)
צפו: הקדיש של הראש"ל בציון מרן זצוק"לצפו: הקדיש של הראש"ל בציון מרן זצוק"לישי כהן5
הראשון לציון והרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף התפלל הבוקר (שישי) בציונו של אביו, מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל לרגל יום ההילולה, ג' במר חשוון. צפו בתיעוד (חרדים)
זירת התאונהתושב אלעד נפצע בהתנגשות ברכבים חוניםקובי רוזן1
אדם כבן 35, נהג רכב מסחרי, התנגש לפנות בוקר עם מכוניתו בשורת רכבים חונים בעיר אלעד. הוא נפצע בגפיים, ולאחר טיפול בזירה, הוא הועבר בטיפול נמרץ לבית החולים (חרדים)
צפו: הראשון לציון בחדרו של מרן פוסק הדורצפו: הראשון לציון בחדרו של מרן פוסק הדורישי כהן2
הראשון לציון ורבה של ירושלים הגאון רבי שלמה עמאר הגיע אמש, סמוך לחצות לילה, לחדר הלימוד של מרן פוסק הדור הגר"ע יוסף זצ"ל, ברחוב הקבלן 45, לרגל יום האזכרה (חרדים)
אסון: חרדית נמצאה בביתה - ללא רוח חייםאסון: חרדית נמצאה בביתה - ללא רוח חייםיוחנן בלייך21
הבעל הגיע לביתו, ולא האמין למראה עיניו: רעייתו היתה מוטלת על הארץ כשהיא ללא דופק וללא נשימה. הותירה אחריה חמישה ילדים, בגילאי 11 עד חודש בלבד (אקטואליה)
ישראל פרוש, אמשישראל פרוש: 'תגלו שלפיד צדיק לעומתי'. צפואבי רבינא108
מערכת הבחירות הסוערת בעיר אלעד, הולכת ונהפכת לקרב אישי שמנהל ישראל פרוש על המשך כהונתו כראש עיר. בכינוס בחירות שנערך אמש, הכין פרוש את התושבים לקראת הצפוי. צפו (ארץ)
אלפים בקברו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"לאלפים בקברו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"לצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת8
אלפים הגיעו אמש לקברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל בבית העלמין בסנהדריה, לרגל יום השנה החמישי לפטירתו. צלם 'כיכר השבת' תיעד את האלפים נושאים תפילה (חרדים)
הילולת מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל: שידור חוזרהילולת מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל: שידור חוזרכיכר השבת3
אלפים השתתפו אמש בהילולת מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל, בבית העלמין סנהדריה בי-ם, במלאות חמש שנים להסתלקותו. צפו בשידור חוזר מהתכנסות ההמונים (אקטואלי)
הרב יגאל כהן על מרן זצ"להרב יגאל כהן: "אני תוצר של הרב עובדיה"כיכר השבת2
במלאות חמש שנים לפטירת מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצ"ל - הגאון רבי יגאל כהן, ראש מוסדות "יביע אומר", בקטע מרגש על מה אנחנו צריכים ללמוד ממרן זצ"ל • צפו (חרדים)
ילדי נתיבות משה באחת ההפגנות נגד יהבבש"ס חיפה מציגים פתרון לבי"ס המריבהאבי רבינא35
בכנס של ש"ס המיועד להורים ב"נתיבות משה" חשף ח"כ מרגי שטיפל לאורך הקדנציה בסוגיה כי ש"ס הציבה את מציאת הפתרון לת"ת כתנאי במו"מ עם יונה יהב (חדשות חרדים)
'בית המוסר': חלומו של האברך שרץ לעירייה'בית המוסר': חלומו של האברך שרץ לעירייהאריאל ליבא4
חיים זמורה, מקום תשיעי ברשימת יהדות התורה המאוחדת בבית שמש, מקים בית המוסר בבית שמש ופועל רבות למען בני הישיבות, בראיון קצר בו הוא מספר על חלומו (חדשות חרדים)
איך הגיע הספר למרן באמצע הלילה? • צפואיך הגיע הספר למרן באמצע הלילה? • צפושאול כהנא9
המקובל רבי דב קוק מטבריה חשף סיפור מעניין על מרן פוסק הדור הגר"ע יוסף זצ"ל, שהיה צריך באמצע הלילה את הספר "גינת ורדים", שלא היה לו בבית וכיצד הגיע אליו הספר (בארץ)
מרן הגר"ע יוסף זצ"לההקדשה, ההערה והכסף: גילויים חדשים משולחנו של מרןחזקי שטרן26
ההערה החריפה על 'ערוך השולחן', הקדשת הבאבא סאלי, 17,800 שקל שיצאו משימוש, ומתי כתב על עצמו "הגואל האחרון"? • 'כיכר השבת' עם סדרת גילויים נדירים ממרן הגר"ע יוסף זצ"ל (חרדים)
תלמידות נשלחו לבית: 'איפה הנציגים שלנו'תלמידות נשלחו לבית: 'איפה הנציגים שלנו'אריאל ליבא18
סמינר נוסף בבית שמש הודיע להורי התלמידות על ביטול הלימודים בקרוב, עקב המחסור בכיתות • ההורים: "התנהגות הנציגים שלנו שרוצים שנבחר בהם - מקוממת" (חרדים)
חרדים בירושלים. אילוסטרציהסקר דרמטי: המפלגות החרדיות בי-ם צונחותאבי רבינא50
הסקר שפורסם היום אודות פילוח ההצבעה הצפוי בבחירות בירושלים, עסק במועמדים לראשות העיר. כעת נחשפים גם נתוני המפלגות - בדגש על אלו החרדיות (אקטואליה, חרדים)
מרן הגר"ח קנייבסקיהמאבק ההלכתי על מקום הגר"ח ב'לדרמן'חזקי שטרן11
לאחר שבחודש האחרון עבר מרן הגר"ח קנייבסקי למקום אחר ב'לדרמן', התעורר ויכוח אם מותר לשבת במקומו הקודם. כשנשאל על כך, השיב הגר"ח: "איני רב, אפשר לשבת" (בארץ)
מרן מספר איך התחילה "פורת יוסף" • צפומרן מספר איך התחילה "פורת יוסף" • צפוכיכר השבת1
במלאות 5 שנים לפטירת מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, "כיכר השבת" מגיש תיעוד בלעדי משיחה אישית שקיים מרן זצ"ל ובה סיפר כיצד למד עם רבני 'פורת יוסף' עוד לפני קום הישיבה (חרדים)
מעמד 'ועתה כתבו לכם' בביתרמעמד 'ועתה כתבו לכם' לזכרו של מרן זצ"לכיכר השבת2
"מרן אהב כאהבת אב לבנו כל אחד ואחד" אמר הגאון רבי דוד יוסף, חבר מועצת חכמי התורה וראש מוסדות 'יחווה דעת', במהלך נאום שנשא בעצרת 'ועתה כתבו לכם' בביתר (חרדים)
המשלחת עם שר החוץ האיראנירבני נטורי קרתא נפגשו עם שר החוץ האיראני מוחמד זריףכיכר השבת67
משלחת רבנים מ"נטורי קרתא" בארצות-הברית, נפגשו ביום שישי עם שר החוץ האיראני מוחמד זריף, גינו את המדינה הציונית ורה"מ נתניהו ושיבחו את מדיניות איראן ויחסה ליהודים בארצה (אקטואליה)
3 נפצעו קל בשריפה שפרצה בישיבה בי-ם3 נפצעו קל בשריפה שפרצה בישיבה בי-םכיכר השבת3
בכיכר זוועהיל ברחוב שמואל הנביא בירושלים פרצה שריפה בבניין בו נמצאים מוסדות חינוך, בהם ישיבה וגני ילדים. שלושה בני אדם נפצעו באורח קל משאיפת עשן • תיעוד (ארץ)
פעוט חרדי נפצע בביתו מסיר מרק רותחפעוט חרדי נפצע בביתו מסיר מרק רותחכיכר השבת6
פעוט כבן שנה וחצי, בן למשפחה חרדית, נפצע בצהריים (חמישי) באורח בינוני לאחר שנכווה בביתו בבני ברק, מסיר מרק רותח שנשפך עליו. הוא פונה לבית החולים שניידר (ארץ)
החולצותהסגולה החדשה: לבישת החולצות של מרןחזקי שטרן28
רבבות יפקדו החל מהערב את ציונו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל במלאות 5 שנים לפטירה. בנתניה, ילבשו המשתתפים בעצרת הזיכרון חולצות שלבש מרן זצ"ל כסגולה. צפו בתמונות (בארץ)
עינת קלישהפילוג החרדי: 'המודיע' נגד מועמדת 'דגל'שאול כהנא25
'המודיע' מבית 'אגודה' יוצא נגד המועמדת עינת קליש, הזוכה לתמיכת 'דגל', בטענה שיוזמת מירוץ אופנים תוך חילול שבת מחפיר". ב'דגל' מגיבים עם חילולי השבת של יונה יהב (בארץ)
10,000 ילדים בעצרת לזכרו של מרן • צפו10,000 ילדים בעצרת לזכרו של מרן • צפוישי כהן5
במלאות חמש שנים להסתלקות מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצ"ל, התכנסו היום, תלמידי רשת 'בני יוסף' לכינוס מיוחד באצטדיון 'ארנה' בירושלים • שידור חוזר מהכינוס (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מתגעגעים // הרב ישראל גליס
ה' בחשוון תשעט26
אבן הזיכרון
נח טוניק
הזוג, הנשמה והשנאה // נח טוניק
כ"ט בתשרי תשעט8