gur  ha rhcu  hah rhcu..  www.cnfysl..
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבהסוכת הנייעסנים // גואל ועקניןגואל ועקנין8
נציג ציבור נשלח לכנסת כדי לסייע לציבור ששלח אותו ושבגללו הוא זוכה לשכר הולם ולתנאים מפליגים, ואם אחרי כל אלו הוא לא מספק את הסחורה אז הוא מועל בתפקידו (דעות)
הגר"צ פרידמן עם מאיר בלוי. ארכיוןפרסום ראשון: רבני הפלג הקימו ועדה חדשהיענקי כץ8
רבנים ב'פלג הירושלמי' הקימו את 'אגודת שומרי תורה' שתחליף את 'הוועדה להצלת עולם התורה' שהוקמה לפני כשש שנים ע"י הגר"ש אוירבך זצ"ל • כל הפרטים (אקטואליה)
הסוכות של אלעד - בתיעוד מהרחפן • צפוהסוכות של אלעד - בתיעוד מהרחפן • צפוכיכר השבת5
חיים לוריא, דובר עיריית אלעד, העלה את הרחפן לאוויר ותיעד היום (ראשון) ערב החג, את כל הסוכות של תושבי העיר - בתיעוד מרהיב ומיוחד, מהאוויר • צפו בגלריה המדהימה (ארץ)
הקבלת פני רבו לראש"ל רבה של ירושלים הגרש"מ עמארהקבלת פני רבו לראש"ל רבה של ירושלים הגרש"מ עמאר'כיכר השבת' בשיתוף המועצה הדתית ירושלים7
נשלמות ההכנות לקראת מעמד הקבלת פני רבו לראשון לציון ורבה של ירושלים, הגאון הרב שלמה משה עמאר במעמד אלפים שיתקיים בימי חול המועד סוכות (חדשות חרדים)
מוטיהתפילה שבוקעת את הרקיעים // משה מנסמשה מנס7
בפעם הראשונה שהוא עשה את הקולות, הייתה לי הרגשה לא נוחה. מה זה הקולות האלו? אולי הוא מפריע? טור אישי מרגש על תפילתו הייחודית של הנער עם שיתוק המוחין (טור אישי)
תיעוד השמחה בשנים שעברולראשונה: שמחת בית השואבה בבית הגר"ח תוקרן לקהליענקי כץ11
השנה הוחלט כי לראשונה יתאפשר לקהל הרחב לחזות בשמחת בית השואבה שמתקיימת מידי שנה בסוכתו של מרן שר התורה, הגר"ח קנייבסקי. האירוע יוקרן על מסכים בסמוך לבית הגר"ח (חרדים)
צפו: הגר"מ סילמן הוכתר בבית שר התורה צפו: הגר"מ סילמן הוכתר בבית שר התורה יענקי כץ13
במעמד ההכתרה לבנו של הדיין הגר"י סילמן, השתתפו שורה של רבנים וראשי ישיבות. מרן שר התורה התבטא כי מדובר ברב שמגיע מבית של דיינות וגדל מקטנות בבית של רב גדול (חרדים)
הגאון רבי ברוך ויסבקר אושפז בבית החוליםהגאון רבי ברוך ויסבקר אושפז בבית החוליםיענקי כץ4
ראש ישיבת "בית מתתיהו", הגאון רבי ברוך ויסבקר בן צביה, שחלה לאחרונה ונמצא בשיאם של טיפולים לא קלים, אושפז בבית החולים. הציבור מתבקש להרבות בתפילה עבורו (חרדים)
משה ליאון בחר אתרוג אצל הרב אופיר מלכהמשה ליאון בחר אתרוג אצל הרב אופיר מלכהכיכר השבת11
ראש עיריית ירושלים משה ליאון הגיע, לצד סגנו מש"ס צביקה כהן, לבחור אתרוג בשוק ד' המינים בשכונת הבוכרים בירושלים, ובחר אתרוג מהודר בחנות 'מרכז האתרוגים המרוקאים', בה פוסק הגאון רבי אופיר מלכה (חרדים)
וגשל במופע הגדול בבנייני האומהשלום וגשל: "הרבנים הבינו את הצורך והמלחמות הפסיקו"נתנאל לייפר8
מפיק האירועים החרדי המוביל, בראיון מיוחד באולפני 'כיכר השבת', על סוגיית המאבקים באירועים המופרדים ומופעי התרבות במגזר החרדי. "פעם המאבק היה פנימה, היום המאבק החוצה" (חרדים)
מאות יחידות דיור אושרו לבנייה בביתר עיליתמאות יחידות דיור אושרו לבנייה בביתר עיליתדניאל הרץ6
לאחר קיפאון יחסי בשוק הדיור החרדי אושרו היום 560 יחידות דיור לבנייה בעיר ביתר עילית. האישור הגיע אחרי קמפיין לחץ של ראש העיר שהסתייע בראשי הסיעות החרדיות (חרדים)
המדריך המלא: שמחות בית השואבה תש"פהמדריך המלא: שמחות בית השואבה תש"פכיכר השבת44
שמחות בית השואבה, אירועי הקבלת פני רבו, הופעות, הקפות שניות ושאר האירועים המיוחדים של החג • "כיכר השבת" מגיש את המדריך המלא לכל אירועי חג הסוכות (חרדים, בארץ)
אקדמאים, חרדי וחילוני, בלימוד גמרארעיון 'לימודי ליבה' לחרדים - מתרסק לחלוטיןכיכר השבת57
מאמר חדש, מעניין במיוחד, מעמיד את הנחות היסוד המוכרות באשר לצורך ב'לימודי ליבה' בציבור החרדי, ומעמת אותן עם שלל נתונים מחקריים, אמינים - כולל מהשנה האחרונה (דעה)
ה'כל נדרי' של ישיבת פוניבז' - תיעוד מרטיטה'כל נדרי' של ישיבת פוניבז' - תיעוד מרטיטיענקי כץ22
בעת תפילת 'כל נדרי' בהיכל ישיבת פוניבז', עם התקדש יום הכיפורים, צילמו מספר תלמידים - טרם שקיעת החמה - את התפילה המיוחדת שבקעה מליבם של אלפים • תיעוד (חרדים)
חלק מהמסמךכך 'ועדת הרבנים' גורמת נזק לאלפי אזרחיםאבי רבינא50
"זה רק קצה הקרחון; כשיעלו הממצאים המלאים, כולם יבינו כי הוועדה הזו צריכה להיסגר - ומיד": כך מסכמים גורמים הנאבקים ב'וועדת הרבנים לענייני תקשורת' את נזקיה (בארץ)
מקום נפילת החלון בבית הכנסתהחלון נפל על ראשו של מנהל הגמ"ח הענקיענקי כץ13
מנהל 'הגמ"ח של מיר', הרב הלל קופרמן, התפלל היום בבית הכנסת משכן באב"ד בירושלים, כשלפתע חלון רופף נפל על ראשו. הוא הובהל לבית החולים, כשמצבו מוגדר בינוני (חרדים)
העבודה של המחמירים: סוחבים סכך • תיעודהעבודה של המחמירים: סוחבים סכך • תיעודחיים גולדברג3
אנשי ירושלים ה'מקוריים' מהדרים, ולא משתמשים ב'קיינעס' הנפוצים, הנמכרים בחנויות. עובדה זו גורמת לצפיפות יתר בסמטאות 'מאה שערים' - העמוסות בסוחבי סכך טרי (חרדים)
באו בשביל הסגולה: מדוע בוני הסוכה חיכו?באו בשביל הסגולה: מדוע בוני הסוכה חיכו?חנני ברייטקופף18
זה הפך כמעט למנהג של קבע: בחורים מפוניבז' ומיר המגיעים לבנות את סוכתו של הגר"א דויטש, כסגולה לזיווג. אלא שהפעם, הם נאלצו להמתין - עד שיסיים את לימודו. צפו (ארץ)
תיעוד התקיפההחסיד נהדף בעוצמה - והוטח למדרכה • צפויוסי נכטיגל13
ברחובות השכונה החרדית, בעת שאחד החסידים שב מבית הכנסת כשהוא מתהלך בלבושו הייחודי, הגיח אלמוני - גוי אנטישמי - בהפתעה, וזרק אותו לאחור • תיעוד כואב (חרדים)
סיור: הגברים ב'מינים', הילדים ב'קוישיקלך'סיור: הגברים ב'מינים', הילדים ב'קוישיקלך'חיים גולדברג5
מאות מגיעים לחוש את אווירת הסוכות בשכונת מאה שערים, אך רק צלם 'כיכר השבת' מצליח להביא הצצה למתרחש בין התושבים עצמם • הצטרפו לסיור ברגעים המיוחדים (חרדים)
פרס תנחומים: הג'וב המסתמן של פינדרוספרס תנחומים: הג'וב המסתמן של פינדרוסאבי רבינא21
אחרי שלא נבחר לכנסת, מסתמן כי יצחק פינדרוס, הממוקם במקום השמיני ברשימת יהדות התורה יתמנה למזכ"ל תנועת "דגל התורה", תפקיד בו מחזיק כיום ח"כ יעקב אשר (חרדים)
הקהל הגדול בשנה שעברהשמחת בית השואבה הגדולה בישראל בחסידות מישקולץכיכר בשיתוף מישקולץ3
רבבות צפויים להגיע לשמחת בית השואבה במישקולץ פ"ת • והשנה עם שולי רנד, ליפא וחיים ישראל (חרדים, מקודם)
בבית מרן: 60 רבנים קיבלו תעודות הסמכהבבית מרן: 60 רבנים קיבלו תעודות הסמכהכיכר השבת9
בביתו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל התקיים טקס חלוקת תעודות הוראה לשישים רבנים שלמדו ונבחנו בבית ההוראה 'יביע אומר' שבראשות חתנו של מרן הגר"א בוטבול • תיעוד (חרדים)
הראש"ל קיבל בחיוך אתרוג תימני ענק. צפוהראש"ל קיבל בחיוך אתרוג תימני ענק. צפוכיכר השבת15
בערב החג ביקר הרב שלמה זביחי במעונו של הראשון לציון הרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף, והציג לפניו אתרוג ענק, מובחר ומהודר, מזן תימן נדיר, נקי בתכלית. צפו בתיעוד (בארץ)
נתניהו וחברי כנסת חרדים במליאה"מתווה ליברמן מוכיח שאנו בדרך לבחירות"ישי כהן7
בבוקר שאחרי פרסום מתווה ליברמן לממשלת אחדות חילונית, אחד מראשי המפלגות החרדיות התבטא בשיחה סגורה כי מדינת ישראל בדרך סלולה לבחירות שלישיות בתוך שנה (ארץ)
תיעוד: נשיא המועצת והגר"ש בעדני בכיפורתיעוד: נשיא המועצת והגר"ש בעדני בכיפורישי כהן5
"אֱמֶת מַה נֶּהְדָּר הָיָה כֹּהֵן גָּדוֹל בְּצֵאתוֹ מִבֵּית קָדְשֵׁי הַקָּדָשִׁים בְּשָׁלוֹם בְּלִי פֶגַע" • נשיא המועצת הגר"ש כהן וחבר המועצת הגר"ש בעדני בערב ומוצאי כיפור ב'פורת יוסף' • צפו (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook