מכירת חמץ  נאום של..  מכות
הכניסה לבני ברק, אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהמועדון הימורים בפרדס כץ - פועל גם בשבתשאול כהנא10
בשכונת פרדס כץ בבני ברק, הקימו תושבים מאריתראה מועדון קלפים - והחלו להפעילו גם בשבת. אברכים ערכו מחאה ופנו לראש העיר שהנחה - למנוע את פעילות המועדון (חרדים)
"יום הבחירות" בטלז סטון • תיעוד מיוחד"יום הבחירות" בטלז סטון • תיעוד מיוחדצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת50
צלם "כיכר השבת" חיים גולדברג הגיע לטלז סטון ותיעד את אווירת יום הבחירות ביישוב, בקרב על הראשות בין יצחק רביץ - מועמד 'דגל התורה' ליענקי פלאי - המועמד העצמאי (חדשות)
שמחה אייכנשטייןהמחוקק החסידי זכה ב-5 ועדות נחשבותיוחנן בלייך
שמחה אייכנשטיין, האברך החסידי שהחליף את דב הייקינד בייצוגה של בורו פארק בבית הנבחרים הניו-יורקי, מונה כחבר בחמש ועדות, שבהן הוא מתכוון לסייע לציבור החרדי (חרדים)
הרב נבנצל1,500 אברכים התבשרו: תקבלו 5,000 שקלחזקי שטרן12
1,500 אברכים שלמדו לפני שנתיים בכולל של הגאון רבי אביגדור נבנצל התבשרו כי בימים הקרובים יקבלו 5,000 שקל, עבור המלגות שלא שולמו להם במשך חודשים רבים (חדשות)
מרן הגר"ח הסביר: כך תלמיד יצליח בלימודומרן הגר"ח הסביר: כך תלמיד יצליח בלימודושאול כהנא10
רבני ישיבת "אורחות התלמוד" עלו אל מרן הגר"ח קנייבסקי, לקבלת עצה וברכה, ושאלו מספר שאלות בענייני חינוך, בהם - האם עדיף לתלמיד לישון בפנימיה או לחזור לביתו? (חדשות)
הפשקוויל השקרי המופץ בטלז סטון"אין לי פרנסה", התחנן המועמד - אך נדחהאבי רבינא13
כך ניסה יענקי פלאי, המתמודד היום בטלז סטון, לקבל את תמיכתו של ראב"ד 'העדה' אליו הוא מקורב מאז 'פרשת הקברים' בבית שמש; תשובת הרב היתה חד משמעית (חרדים)
ה'שבעה' אצל האחים הרבנים לבית פינטוה'שבעה' אצל האחים הרבנים לבית פינטושאול כהנא3
אלפים נהרו לניחום אבלים אצל האחים, רבה של אשדוד וקריית מלאכי הגאון רבי חיים פינטו, והגאון הצדיק רבי דוד חנניה פינטו, שישבו שבעה על פטירת אמם הצדקנית (חרדים)
ההתפוצצות - והבריחהמפחיד: הזגוגית התנפצה על עובר אורח. צפואלי רוטמן37
בעקבות הרוחות החזקות, נשבר חלון ראווה באחת החנויות בצומת רבי עקיבא-חזון איש בב"ב, בדיוק כשעבר שם תלמיד ישיבה. 'הצלה' שעבר במקום טיפל בחתכים בידיו. צפו (חרדים)
המכינה הקדם-צבאית החרדית הראשונה והיחידה בארץהמכינה הקדם-צבאית החרדית הראשונה והיחידה בארץכיכר בשיתוף הררי ציון8
מכינת "הררי ציון" הינה המכינה הקדם-צבאית החרדית הראשונה והיחידה בארץ, שהחלה לפעול לפני 6 שנים, באלול תשע"ג (חרדים בצבא, שיווקי)
אילוסטרציהאיש התקשורת החרדי שהתמוטט - התעוררדניאל הרץ2
מבית החולים נמסר כי איש התקשורת שאיבד את הכרתו, התעורר בחסדי שמים - והוא כעת בהכרה מלאה. הציבור מתבקש להמשיך ולהתפלל לרפואתו השלמה (חרדים)
כמה מהעצורים בפרשההורשע בזיוף בחירות בבית שמש ו'יצא בזול'אלי רוטמן6
פרשת הבחירות המזויפות בבית שמש, במערכת הסוערת הקודמת, מגיעה לסיומה, עם גזר דין מיקל במיוחד למורשע האחרון: במקום עונש מאסר בפועל - עבודות שירות (חרדים)
אריה דרעי, בשבוע שעברהנציגים שדרעי מחפש: נאמנים - בכל מקרהישי כהן16
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי פועל כעת לבנות רשימה של ח"כים שיהיו קרובים אליו במידה ויצטרך לפרוש מהחיים הפוליטיים כחלק מהסכם עם היועמ"ש - טוען גורם בתנועה (אקטואליה)
הגר"מ שטרנבוךהראב"ד על השמועות בטלז סטון: "הן שקר"אבי רבינא16
3,205 בעלי זכות הצבעה יוצאים היום לבחור ראש מועצה • תומכיו של פלאי הרץ לראשות מול רביץ מהממסד הליטאי, הפיצו שהגר"מ שטרנבוך תומך בו - אך הוא מכחיש (חרדים)
ביה"ד הכריע: כך ישלם בעל כתובה בלירותביה"ד הכריע: כך ישלם בעל כתובה בלירותישי כהן6
בעל שגירש את אישתו דרש לשלם את דמי הכתובה עליה חתם, 100 אלף לירות. אך בית הדין בפ"ת, שהסתמך על מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, פסק שעליו לשלם 15 אלף דולר (יהדות)
תיעוד: מסע החיזוק של נשיא המועצת בדרוםתיעוד: מסע החיזוק של נשיא המועצת בדרוםישי כהן1
נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן החל אמש במסע חיזוק ברחבי הארץ • היוזמה: כל אברך ייקח לעצמו חברותא לחיזוק וקירוב • התחנות הראשונות: קרית גת ואשקלון • צפו (חרדים)
צוריאל קריספליו"ר ש"ס: "לא ניטול חלק בקרקס של פרוש"אבי רבינא57
מכתבו של מנכ"ל עיריית אלעד, בו זומנו חברי המועצה לישיבה לא שגרתית לצורך ניסיון נוסף לאישור תקציב העיר, הקפיץ את יו"ר ש"ס המקומי קריספל - המתנגד לו יחד עם 'דגל' (חדשות)
הפגינו נגד 'שת"פ עם הציונים' ונשטפו במיםהפגינו נגד 'שת"פ עם הציונים' ונשטפו במיםאלי רוטמן20
קומץ של חרדים מחוגי הקיצונים בי-ם מחו היום בקולניות נגד קיומו של כנס מטעם המנהל הקהילתי באזור מגוריהם, ונתקלו בזרם מים שפתח עליהם מלמעלה אחד השכנים. צפו (חרדים)
דירת הבחורים השרופההפנימייה בערה; כבאים שלפו בחור מהמיטהאלי רוטמן7
תלמידי ישיבה בשכונת בית ישראל בי-ם, שהיו שקועים בשנת בוקר מאוחרת, נבהלו כשהתעוררו לפתע וגילו לידם את לוחמי האש ואת דירת המגורים שלהם עולה בלהבות • צפו (חרדים)
אילוסטרציהילד בן 3 וחצי חזר מהחיידר - ונפצע בתאונהקובי רוזן17
ילד חרדי בן 3 וחצי נפגע באורח קשה בתאונת דרכים בשכונת רמת שלמה בירושלים. לאחר טיפול רפואי מציל חיים בזירת התאונה, הובהל הילד לביה"ח • בפנים: שמו לתפילה (חרדים)
שוטרים איריים בדבליןצלב קרס רוסס על קיר בית הכנסת החרדייוחנן בלייך
בסוף השבוע שעבר התגלתה כתובת הנאצה על אחת מחומות בית הכנסת של 'הקהילה העברית' בדבלין שבאירלנד • מדובר בבית כנסת שאף הוצת לפני כ-50 שנה, ומאז שוקם (חרדים)
לוגו ההילולההילולת סידנא בבא סאלי עם הכנסת ספר תורה בציון הק'כיכר השבת1
הרשות לפיתוח הנגב ועירית נתיבות יקיימו ביום רביעי את ההילולה המסורתית שמושכת אליה כ150,000 איש מרחבי הארץ, ההילולה תתקיים במתחם הציון בנתיבות בראשות האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא (חדשות חרדים)
הרב מרדכי בלויאזהרה: מי שלא יתמוך ברביץ - ילדיו יבלו באבו גושחזקי שטרן132
המחנך הרב מרדכי בלוי, יוצא בחריפות נגד מתגדיו של יצחק רביץ לראשות מועצת טלז סטון, ומזהיר כי מי שלא יתמוך ברביץ - "ילדיו ילמדו ממנו לצפצף על גדו"י עד שילכו חלילה לבלות באבו גוש" (חרדים)
הגאון רבי יצחק זילברשטייןחושש שנדבק - האם יכול לברוח באוטובוס?חזקי שטרן10
אדם שחושד כי נדבק בחצבת ורוצה לברוח מהמקום בו נדבקו כולם - האם יוכל לברוח באוטובוס, למרות החשש שמא נדבק וידביק אחרים? זו פסיקתו של הגאון רבי יצחק זילברשטיין (ארץ)
הראב"ד הגר"מ שטרנבוךהראב"ד מזהיר: רוצים לטמא בעלות תשובהאבי רבינא5
ראב"ד 'העדה החרדית', הגאון רבי משה שטרנבוך, יוצא במתקפה חריפה וטוען כי מנסים לגייס בעלות תשובה, כדי לטמא אותן. "שולחים אותן למאסר עד שייכנעו" • האזינו (ארץ)
הגר"נ קרליץרבי ניסים משפיע - "אפילו אם אינו מדבר"חזקי שטרן2
מרנן הגר"ח קנייבסקי והגר"ג אדלשטיין במכתב להתפלל לרפואתו של הגאב"ד הגר"נ קרליץ. "השפעתו של רבי ניסים ניכרת, אפילו אם אינו מדבר כלום, הוא אדם קדוש" (חדשות)
בני המשפחה עלו לקבר הילד שנרצח במגדלבני המשפחה עלו לקבר הילד שנרצח במגדלשאול כהנא3
במלאות שנתיים להירצחו של הילד נחמן עתיה ז"ל, עלו אתמול (ראשון) בני המשפחה לקברו של הילד שנרצח לפני שנתיים באכזריות בטבריה, בידי השכן שרצח את אשתו ושני בניו (ארץ)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
מפגינים קיצונים נגד כנס לימודים לחרדים
הרב אברהם בורודיאנסקי
הגיע הזמן לעצור את הטרפת!!! // טור נוקב
י"ב בשבט תשעט16
אילוסטרציה
אריאל אלחרר
רוצים אחדות אבל בלי אחידות // טור דעה
ה' בשבט תשעט19
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
בחירות במחשבה נוספת // הרב ישראל גליס
כ"ה בטבת תשעט17