בית שמש  זלזניק  ישיבת חברון  מתמודדים
זירת התאונהאוטובוס עלה על נערה חרדית; מצבה בינוניכיכר השבת13
נערה כבת 15 נפצעה הערב (מוצאי שבת) באורח בינוני מפגיעת אוטובוס בכניסה לעיר החרדית מודיעין עילית. היא פונתה עם קטיעה חלקית לבית החולים שיבא (חדשות חרדים)
הגר"א כהנמןבתשעת הימים: הגר"א כהנמן יטוס לחו"לישראל כהן12
בהוראת ראשי ישיבת פוניבז', יצא הערב (מוצ"ש) נשיא ישיבת פוניבז', הגאון רבי אליעזר כהנמן, למסע גיוס כספים בלונדון לטובת הישיבה - זאת למרות שמדובר בתשעת הימים (חרדים)
בית הכנסת 'אשי ישראל'. ארכיוןבני ברק: מפגיני 'הפלג' גרמו לחילול שבתישראל כהן37
מפגני 'הפלג' שהתפללו בסמוך לביתו של יו"ר 'דגל' ח"כ משה גפני, יצאו בליל שבת במחאה נגדו וגרמו לניידת משטרה להגיע למקום, לאחר שהמחאה נקלטה במצלמות (אקטואליה)
התלמידים מסיימים את המסכתהבחורים סיימו מסכת במעמד נשיא המועצתכיכר השבת5
תלמידי ישיבה צעירים שהתחייבו לפני כשנה לנשיא המועצת ראש הישיבה חכם שלום כהן לסיים מסכת, ערכו השבוע את הסיום המובטח ונשיא המועצת הגיע במיוחד להשתתף (בארץ)
המקובל רבי שריה דבילצקי זצ"לנפטר המקובל רבי שריה דבילצקי זצ"לישראל כהן30
בליל שבת קודש נסתלק לגנזי מרומים המקובל הגאון רבי שריה דבילצקי זצ"ל, והוא בגיל 93 • לאחר חצות הלילה הוא פונה לבית החולים, אך מצבו הידרדר וכעבור זמן קצר נפטר (חרדים)
זירת התאונהילד חרדי רכב על אופניו ונפצע באורח קשהכיכר השבת15
ילד חרדי כבן 8 נפצע בצהריים (ערב שבת קודש) באורח קשה לאחר שנפגע מרכב בעת שרכב על אופניו ברחוב חניתה פינת טרומפלדור בחיפה. הוא סובל מפגיעה רב מערכתית (חרדים)
מזוודה בשדה תעופה. אילוסטרציההמדבקה נפלה; ראש הישיבה נותר חסר כלאלי רוטמן14
ר"י בית מדרש עליון המריא לפנמה למסע התרמה, ונדהם לגלות כי המזוודה עם כל חפציו האישיים והמסמכים הנדרשים, סורבה כניסה למדינה המרוחקת - מסיבה ביטחונית (חרדים)
"הסכם שלום" ראשוני בין הנהלת הישיבה למובילי המרד"הסכם שלום" ראשוני בין הנהלת הישיבה למובילי המרדאבי רבינא128
הסכם שלום ראשוני בין הנהלת הישיבה למובילי המרד בישיבת חברון • בחורי הישיבה ישובו לפקוד את בית המדרש ואת השיעורים כאשר במקביל יימשך המו"מ על המים החמים במקלחות (חרדים, בארץ)
גפני ליצחק רביץ: קשה להיכשל אבל תתחזקגפני ליצחק רביץ: קשה להיכשל אבל תתחזקישראל כהן14
יו"ר דגל התורה פגש את חבר מועצת העיר ביתר עילית, יצחק רביץ שהודח בפריימריז הפנימיים בעיר ועודד אותו. "רביץ הוא אחד הנציגים הטובים המוכשרים והמסורים של דגל" (חרדים)
הרכב שנפגעתאונה באומן עם רכב הסעות של חרדיותכיכר השבת10
קבוצת נשים ישראלית נפגעה בתאונת דרכים בכביש המוביל בין קייב לאומן. למרבה הנס לא נגרמו להן פציעות קשות, אך הן פונו לבית החולים לבדיקות רפואיות כנדרש (חדשות חרדים)
הרבנים: "במצב חירום לא סופרים את הרב"הרבנים: "במצב חירום לא סופרים את הרב"כיכר השבת5
רבנים בכנס רבני השכונות בירושלים הביעו את דאגתם. "המצב כיום הוא בלתי אפשרי. במצב חירום לא סופרים את הרב, האיש שמכיר את האנשים בקהילה טוב מכולם" (חרדים)
מהפך בירושלים? ה'פלג הירושלמי' יריץ את חיים אפשטייןמהפך בירושלים? ה'פלג הירושלמי' יריץ את חיים אפשטייןאבי רבינא וישראל כהן77
תנועת 'בני תורה' של הפלג הירושלמי שוב טורפת את הקלפים כשהיא מודיעה כי תריץ שוב מועמד עצמאי בבחירות לעיריית ירושלים. המועמד יהיה נציגה במועצת העיר, סגר"ע חיים אפשטיין (חרדים)
בית כנסת 'אשי ישראל', מוקד היציאה להפגנותמצלמות אבטחה הותקנו מעל ביכנ"ס 'הפלג'ישראל כהן2
ההפגנות מול ביתו של ח"כ גפני, שהופכות עם הזמן ליותר מסיתות, לא הותירו לאנשי מערך האבטחה ברירה אלא להציב מצלמות מעל בית הכנסת של הפלג העומד מאחוריהן (חרדים)
האדמו"ר מגוראייכלר נועד עם הרבי מגור לגבי "חוק הגיוס"ישראל כהן1
הנציג הבעלזאי הבכיר הגיע למעונו של האדמו"ר מגור, ככל הנראה בניסיון לגבש עמדה אחידה של חברי ה'מועצת' החסידית באשר לשינויים הנדרשים בנוסח 'חוק הגיוס' (חרדים)
האדמו"ר מסלונים בכניסה לישיבת ה'מועצת' הדרמטיתסלונים נגד דגל: 'מנהלים נגדנו קמפיין שקרי'ישראל כהן24
פרסום ראשון: גורמים בכירים בחסידות סלונים כועסים על דגל התורה, בעיקר בשל ציטוטים של ח"כ מהתנועה הליטאית נגד קיצוניות עמדת רבני החסידות בסוגיית "חוק הגיוס" (חרדים)
אילוסטרציה"מנהלים אשכנזים; אל תתעסקו עם בנותינו"אלי רוטמן39
ח"כ מרגי תוקף בחריפות את מנהלי הסמינרים האשכנזים, שלדבריו מנציחים את אפליית הספרדיות בגלל כסף • וגם אגודת ישראל לא יוצאת נקיה משבט לשונו • האזינו (חרדים)
רבי קלמן גולדשמידט זצ"לבתו של המשפיע רבי קלמן זצ"ל - התארסהאבי רבינא10
כחודש וחצי לאחר פטירת המשפיע הברסלבאי הנודע רבי קלמן גולדשמידט זצ"ל, בתום שנות התמודדות כואבת עם מחלה קשה, שמחה במשפחתו: בתו הדסה התארסה (חרדים)
זירת התאונהילד בן 12 נפצע בינוני מפגיעת רכב באופניודניאל הרץ6
תאונת דרכים בבני ברק בין ילד שרכב על אופניו ברחוב הרב כהנמן לבין רכב פרטי. הילד שנפגע באורח בינוני טופל על ידי כוחות ההצלה במקום והועבר לביה"ח להמשך טיפול (חרדים)
ישיבת חברון, וראש הישיבה ר"ד כהןראש הישיבה החליט על פסק זמן משיעוריואבי רבינא202
המחאה השבוע בהיכל ישיבת חברון, שפרצה בשל טענות התלמידים, ממחסור במים חמים במקלחות ועד סילוק בחורים ללא תיאום, הובילה את הגר"ד כהן להחלטה דרמטית (חרדים)
למרות הפרשה: מונטג יחזור לגמ"ח המרכזילמרות הפרשה: מונטג יחזור לגמ"ח המרכזיאבי רבינא4
חבר מועצת עיריית בית שמש משה מונטג, יוכל לחזור לתפקידו מזה שנים כמנכ"ל הגמ"ח המרכזי, כך על פי החלטת בית המשפט המחוזי ובניגוד לבקשת המשטרה (אקטואליה, חרדים)
המוט ושלולית הדםהחתן שנפצע קשה שוחרר מבית החוליםכיכר השבת5
החתן יהושע צבי כהנא נפצע באורח קשה ממוט שנפל על ראשו בכיכר השבת בירושלים. שבועיים לאחר מכן הוא שוחרר מבית החולים, לאחר שב"ה מצבו השתפר (חדשות חרדים)
כל דור שאינו נבנה בימיו, כאילו נחרב בימיו. אבלים בכותל, בתשעה באבה'צדיקים' שהביאו חורבן / טור לבין המיצריםנח טוניק8
הנצי"ב, שסיים את חייו בצער בשל התערבות בתכני הלימודים, אמר בצורה שאינה משתמעת לשני פנים שיש "צדיקים" שאין הקב"ה סובלם. בגללם, בית המקדש לא נבנה עד היום (טורים)
היכל ישיבת חברון. ארכיוןחברון שלי // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס44
לא יתכן שבחור יושב בישיבה, אוכל וישן, ועושה בה כרצונו. ואם צריך לסלק עוד כמה, ראוי לראשי הישיבה לעשות את זה ללא חשש • הרב ישראל גליס על הישיבה שבעין הסערה (חרדים)
הגרב"מ זעק: "מי כמוני מכיר אותך?!" • צפוהגרב"מ זעק: "מי כמוני מכיר אותך?!" • צפוכיכר השבת2
מאות תלמידים בראשות ראשי ישיבות ורבנים ליוו למנוחות את ראש ישיבת 'עטרת ישראל' לצעירים, הגאון רבי אפרים קשש זצ"ל • צפו בווידאו מהתהילים והספד הגרב"מ אזרחי (חרדים)
המונים בהלווית ראש ישיבת 'עטרת ישראל'המונים בהלווית ראש ישיבת 'עטרת ישראל'כיכר השבת7
ראשי ישיבות, רבנים ומאות מתלמידיו השתתפו בהלווית ראש ישיבת 'עטרת ישראל' לצעירים, הגאון רבי אפרים קשש זצ"ל, שהלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה • גלריה (דיין האמת)
מקלב: הקואליציה תמשיך גם בלי חוק הגיוסמקלב: הקואליציה תמשיך גם בלי חוק הגיוסישראל כהן3
לאחר דיון בוועדת החוקה תיעדו מצלמות הוועדה שיחה בין ח"כ אורי מקלב ליו"ר הוועדה סלומינסקי, על חוק הגיוס ש"לא יגיע" ועל כך ש"הקואליציה תמשיך בכל מקרה" • צפו (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
טכנולוגיה. אילוסטרציה
אליהו פולק
אני הוא הקיצון… // אליהו פולק
ו' באב תשעח8
המלחמה הכושלת באינטרנט. אילוסטרציה
כיכר השבת וצריך עיון
לגרש, להילחם ולהפחיד? לא! להתמודד...
ה' באב תשעח7