מפגינים ליד לשכת הגיוסצה"ל שוקל לבטל את גיוסם של כל החרדים?אבי רבינא22
הוועדה שמינה כוכבי, כדי לבחון את זיוף מספרי החרדים שגויסו לצבא, צפויה להמליץ בקרוב על הורדה מדורגת של גיל הפטור מגיוס לחרדים, עד כדי ביטול מוחלט של 'מגבלת הגיל' (בארץ)
הרכב התהפך ונהרס: האבא ושני ילדיו ניצלוהרכב התהפך ונהרס: האבא ושני ילדיו ניצלודניאל הרץ1
אב ושני ילדיו נפצעו קל בתאונה עצמית בכניסה לרמת בית שמש ג'. הרכב התהפך על צדו ושלושת הנוסעים הצליחו לצאת ממנו בכוחות עצמם עם פציעות קלות בלבד (חרדים)
רה"י תוקף: "בג"צ הם בהמות וכלבים"  • צפורה"י תוקף: "בג"צ הם בהמות וכלבים" • צפושאול כהנא53
בתיעוד המתפרסם הערב, תוקף ר"י כסא רחמים, הגר"מ מאזוז את שופטי בית המשפט העליון בחריפות ואומר: "העליון. מה זה בהמה? ב-ית, המ-שפט, ה-עליון. הם בהמות" • תיעוד (חרדים)
ע"י רב חרדי: היועצים  של טראמפ - התחתנוע"י רב חרדי: היועצים של טראמפ - התחתנויוסי נכטיגל7
סטיבן מילר וקייטי וולדמן, שני יהודים הנמנים על יועציו הבכירים של הנשיא טראמפ, התחתנו אמש בוושינגטון. • הרב אריה לייטסטון, יועצו של השגריר פרידמן, סידר קידושין (עולם)
'עוצמה' נגד המפלגות החרדיות: 'לא שכחנו' • צפו'עוצמה' נגד המפלגות החרדיות: 'לא שכחנו' • צפוכיכר השבת8
המטה החרדי של 'עוצמה יהודית', החליט ללכת על הראש של יהדות התורה, ובסרטון שהם מפיצים היום, הם מוכיחים לציבור כי החברי כנסת של יהדות התורה לא ממש "ימניים" • צפו (חרדים)
הטבריינים חגגו את הדחתו של רון קובי • צפוהטבריינים חגגו את הדחתו של רון קובי • צפויענקי כץ22
לאחר הכרזת בג"צ, על הדחתו של רון קובי, תושבי טבריה התאספו בישיבתו של הרב קוק ורפצו בשמחה ובריקודים • קובי יעתור לבג"צ ויבקש דיון חוזר בהרכב מורחב • תיעוד (חרדים)
בישיבה ה'צולית': האם פקחים ניסו להכשיל?בישיבה ה'צולית': האם פקחים ניסו להכשיל?יענקי כץ1
דקות ספורות, לפני סיום הסדר בישיבת 'בית מדרש עליון', נכנסו פקחי משרד החינוך להיכל בית המדרש כדי לערוך ביקורת לבחורים. עד עתה, לא ברור האם הישיבה עברה (ארץ)
כוחות המשטרה מחוץ לתלמוד התורה'רב'ה הרביץ לי': ילד הסגיר את רבו למשטרהאלי רוטמן17
אירוע חריג במונרו: תלמיד התקשר למשטרה והגיש תלונה נגד ה'מלמד' שלו, בטענה שהיכה אותו. בתום בירור קצר שנערך בתלמוד התורה החסידי, עצרו השוטרים את ה'מלמד' (חרדים)
הוריה של נעמה יששכר התברכו ממרן ובתוהוריה של נעמה יששכר התברכו ממרן ובתואיציק אוחנה10
מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, ובתו הרבנית לאה קולדצקי, קיבלו היום לברכה ודברי חיזוק את הוריה של נעמה יששכר, הצעירה שנשלחה לכלא הרוסי בגלל מעט חשיש. צפו (חרדים)
חברי מועצת גדולי התורה של אגו"י התכנסוחברי מועצת גדולי התורה של אגו"י התכנסואבי רבינא4
האדמו"רים החברים במועצת גדולי התורה של אגו"י התכנסו הערב, לקראת חתימתם על 'קול קורא' להצביע בבחירות רק עבור יהדות התורה. אמירה מדינית לא תצא ככל הנראה (ארץ)
אילוסטרציהעקב אחרי הילדה בחושך - וניסה לתקוףדוד הכהן4
המשטרה הצליחה לאתר היום גבר בן 53, החשוד כי ניסה לתקוף באכזריות ילדה חרדית בת 8, ויתכן שפגע בילדות נוספות בקהילה; בית המשפט האריך עוד את מעצרו (חרדים)
סמוטריץ' זעם ואיים; ביהדות התורה התנצלוסמוטריץ' זעם ואיים; ביהדות התורה התנצלואבי רבינא2
לאחר המתקפה שיצאה מהמטה הציוני דתי נגד השר סמוטריץ' ו'ימינה', נערכה שיחה קשה בין השר סמוטריץ' לח"כ משה גפני, וביהדות התורה מפיקים לקחים (חדשות חרדים)
נערי שוליים שלפו סכין והותקפו ע"י אברכיםנערי שוליים שלפו סכין והותקפו ע"י אברכיםחנני ברייטקופף39
הנערים ביקשו מהחסידים סיגריה, ולאחר שסורבו, החלו לקלל - ואחד מהם אף שלף סכין • בתגובה, החלו האברכים להכות אותם, ואף ניפצו את שמשת הרכב איתו הגיעו לאזור (חרדים)
אילוסטרציהכך חברות הסלולר פוגעות בלקוחות החרדיםיענקי כץ18
צמצום דרמטי של מספר הדקות בחבילות ה'ללא הגבלה' של כמה חברות סלולריות, ובקרוב מאות אלפי הלקוחות החרדים ירגישו אותו בכיסם • כל הפרטים בפרסום ראשון (חרדים, בארץ)
המקובל, בעת ה'גילוי' בתיקון חצותשמחה בטבריה: "ישלטו היהודים בשונאיהם"יענקי כץ18
בעקבות הדחתו הסופית של רון קובי מראשות עיריית טבריה, אחת החנויות בעיר הציעה הנחה ללקוחות בגלל "אנחת הרווחה" • וגם: כשהרב קוק נשכב על הרצפה; תיעוד (חרדים)
הגאונים רבי דב לנדו ורבי משה הלל הירשראשי הישיבה מינו מפקח ל'משפיע הליטאי'אלי רוטמן47
בעקבות טענות נגד שיעוריו של הגר"א ענבל, הסוחף אחריו תלמידי ישיבות רבים, החליטו שניים מהרבנים הבכירים בציבור הליטאי, בתיאום איתו, למנות 'מפקח' לבית מדרשו (אקטואליה)
חסיד וליטאי. אילוסטרציהכשה'שווער המתנגד' כמעט העיף את 'חתנו'ישראל שפירא6
היום, לפני 132 שנים, בעיצומה של שבת: רבי יהודה לֵייבּ אֵיגֶר הסתלק לעולם שכולו טוב. זהו סיפורו של נכד רבי עקיבא איגר שהפך ליהודי חסידי ועימותיו עם 'השווער המתנגד' (מעניין)
ה'גיבור ממונסי' סירב לפרס בגלל ה"ציונים"ה'גיבור ממונסי' סירב לפרס בגלל ה"ציונים"יוסי נכטיגל19
יוסף גליק, שסייע ללכוד את מבצע פיגוע המצ'טה במהלך חנוכה האחרון, סירב לפרס של 20,000 דולר בשל מעורבות ארגון ציוני, וקיבל פרס דומה באירוע בוויליאמסבורג (אקטואלי)
מלמדים וגננות לא קיבלו משכורת: "רעבים"מלמדים וגננות לא קיבלו משכורת: "רעבים"יענקי כץ73
עשרות מלמדים, גננות וסייעות, במוסדות 'אור האמת' בעיר אלעד לא מקבלים את שכרם מזה כחצי שנה והעובדים מתלוננים: "אין לנו מה לאכול בבית. כפשוטו" (חדשות חרדים)
רוטמן בבג"צ, הבוקרהשופטים הקשו - והחרדי משך את העתירהחיים גולדברג13
לאחר דיון מתוח בבג"צ החליטו פרקליטיו של דוד רוטמן למשוך את העתירה נגד החלטת מח"ש שלא להעמיד לדין פלילי את הבלש, שלטענתו, משך בזקנו במהלך מעצר בירושלים (בארץ)
המטפלת החשודהלמרות הסרטון, 'המודיע' טוען: "חשד שווא"שאול כהנא62
העיתון האגודאי שדיווח על החשד להתעללות במעון בעיר בני ברק מפרסם הבהרה בעקבות שחרורה של המטפלת ממעצר בית, למרות שהיא הורחקה מהמעון ואין חשד לשיבוש (חרדים)
השר יעקב ליצמןליצמן: מכתב הנאמנות לנתניהו - "בשבילנו"אבי רבינא5
השר ליצמן ניצל כנס פעילים למתקפה חריפה נגד גנץ - "אולי אני אקבל שר אוצר", וליברמן - "יושבים כאן שקרנים", והסביר כי ב"מכתב הנאמנות" לנתניהו - "באנו לחזק את עצמנו" • האזינו (אקטואליה)
רון קוביבג"צ דחה את עתירת רון קובי; הודח סופיתיענקי כץ40
שופטי בג"צ, דחו הבוקר (שני) את העתירה שהגיש רון קובי, ראש עיריית טבריה המודח, נגד הדחתו מהתפקיד. עם היוודע ההחלטה פצח המקובל הגר"ד קוק בריקודי שמחה (אקטואלי)
פתיחת המגבית בבית מרן שה"תגם לתלמידים לקויי תקשורת מגיע 'מדעים ויהדות'כיכר בשיתוף מדעים ויהדות
אין הרבה החלטות שניתן לכנות אותן "מהפכות". מה כבר עוד ניתן לחדש שאיש לא ניסה קודם? אם תכנסו בשערי בית הספר "פאר צור" בחדרה, תיווכחו 'מהפכה' מה היא (חרדים, מקודם)
השופטת שלעגה לרב ברלנד תוזמן לבירורהשופטת שלעגה לרב ברלנד תוזמן לבירורחיים גולדברג25
שופטת בית משפט השלום בירושלים, שרון לארי בבלי, תתייצב לבירור בעקבות החלטת נשיאת בית המשפט זאת בשל התבטאויותיה במהלך דיון בעניין הרב אליעזר ברלנד (חרדים)
רבנות מתחדשת: 'הועידה' תפעיל תוכנית מתקדמתרבנות מתחדשת: 'הועידה' תפעיל תוכנית מתקדמתחנני ברייטקופף
חדשנות בעולם הרבנות; 'ועידת רבני אירופה' החלה בהפעלת תוכנית; 'העתודה הרבנית של אירופה' לההעצמת רבני הקהילות ולהכשרתם כעתודה הרבנית בהלכה ובקירוב (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
כותב השורות
הרב בן ציון נורדמן
הכל ב'סדר' // הרב בן ציון נורדמן
כ"ה בשבט תשפ2
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
עו"ד רבקי לרנר
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
כ"א בשבט תשפ5