5 כתבות  satmer..  אברהם פריד  אברהם פריד..
הברכה של הרב יגאל כהן על הראשון לציוןהברכה של הרב יגאל כהן על הראשון לציוןשאול כהנא4
הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף השתתף השבוע לראשונה בשיעורו הקבוע של הגאון רבי יגאל כהן בבני ברק. בכניסתו, בירך הרב יגאל כהן "שחלק מחכמתו" בשם ומלכות (אקטואלי)
מעצר חרדים, אילוסטרציהתיעדו רוכשי סלולאר ונעצרו בחשד לתקיפהחיים גולדברג9
הקיצונים עמדו ליד חנות סלולאר וצילמו את הבאים לקנות סמארטפונים. לאחר שנעצרו התברר כי הם מבוקשים לחקירה בחשד לתקיפת שוטרים ונלקחו לתחנת המשטרה (אקטואליה)
הראב"ד תקף: הכופרים קוראים לנו פרזיטיםהראב"ד תקף: הכופרים קוראים לנו פרזיטיםאבי רבינא12
ראב"ד העדה החרדית, שנמנה על בוגרי ישיבת חברון, הגיע הערב באורח נדיר למסור שיעור בהיכל הישיבה, ותקף: "הכופרים חיים כבהמות אוכלים ושותים ושמחים ומתים" (חרדי)
בראשות הראש"ל: הילדים קיבלו את התורהבראשות הראש"ל: הילדים קיבלו את התורהשאול כהנא4
הראשון לציון הגאון רבי אליהו בקשי דורון שטרח והגיע להשתתף במעמד, חגגו כשמונים תלמידי ת"ת תורת אמך בי-ם את התחלת לימוד החומש. הרב בירך את התלמידים (חרדים)
הפתרון לילדי הת"ת הספרדי שנזרקו לרחובהפתרון לילדי הת"ת הספרדי שנזרקו לרחובאבי רבינא11
ילדי תלמוד תורה הספרדי "החדש" בירושלים שנזרקו לרחוב צפויים להיכנס כבר בשבועות הקרובים למבנה של עיריית ירושלים, עד למציאת פתרון קבע ומבנה המתאים לת"ת (חרדי)
צפו: האברכים שרו, מרן נשאר שקוע בלימודוצפו: האברכים שרו, מרן נשאר שקוע בלימודושאול כהנא24
קבוצת אברכים הגיעה לביתו של מרן שר התורה, הגר"ח קנייבסקי, שישב שקוע מעל הגמרא ובמשך עשרים דקות, למרות שירתם, לא הרים את ראשו ולמד עוד 4 דפים (חרדים)
כתב ההגנה של המשטרה: השוטר השתמש בכוח שלא כדיןכתב ההגנה של המשטרה: השוטר השתמש בכוח שלא כדיןחיים גולדברג26
בתשובתה לבית המשפט, מאשרת המשטרה, בהתבסס על תיעוד וידאו מצולם, כי אחד השוטרים השתמש לכאורה בכוח שלא כדין, אך טוענת כי יש לדחות את בקשת התובע לקבלת פיצוי כספי (ארץ)
מלון חדש של רשת 'ליטוב' ועכשיו בסמוך ל'כותל המערבי'מלון חדש של רשת 'ליטוב' ועכשיו בסמוך ל'כותל המערבי'כיכר בשיתוף 'ליטוב'1
מלון בוטיק "ליטוב בכותל" אירוח באוירה מרוממת במפלס הכותל, 30 מטר ממתחם הכותל, 19 חדרי אירוח מפנקים. בבוקר יום חול - קפה/תה ועוגות. בשבתות וחגים פנסיון מלא עם אוכל בכשרות בד"ץ העדה החרדית. פתרון נפלא לחוגגי הבר מצווה בכותל(שיווקי)
רבבות בעצרות תפילה והודיה ברחבי העולם לציון 'יום השחרור וההצלה'רבבות בעצרות תפילה והודיה ברחבי העולם לציון 'יום השחרור וההצלה'כיכר השבת2
בתוניסיה ובסין, באיטליה צרפת וגרמניה, אוסטריה הולנד ופולין, ארגנטינה בריטניה ורוסיה, הונגריה ארה"ב בלארוס אוקראינה ואוסטרליה קיימו עשרות מרבני 'ועידת רבני אירופה' עצרות תפילה והודיה במעמד נציגי בעלות הברית וניצולים * נשיא הועידה הגר"פ גולדשמידט בעצרת המרכזית באירופה; 'צו השעה' להודות ולזכור ולהתפלל שאירופה לא תשכח (חרדים)
ישראל מאיר נחומברג וד״ר מיכאיל סאמר מהמחלקה לכירורגיה בהדסה.הבחור שנפצע בפיגוע הדקירה שוחרר לביתודניאל הרץ17
פחות משבוע לאחר פיגוע הדקירה בו נפצע הבחור ישראל מאיר נחומברג באורח בינוני, הוא משוחרר היום מבית החולים לביתו. שיפור גם במצבו של הרב גבריאל לביא (חדשות חרדים)
זירת הפיגועהאברך שנפצע בפיגוע עובר ניתוח מסובךכיכר השבת3
האברך שניצל מפיגוע הדקירה ביום שישי האחרון בשער שכם אך נפצע קשה, נכנס בשעה האחרונה לניתוח מסובך בכתף • הרבו בתפילה עבור ר' גבריאל בן אינס, לרפואה שלמה (חרדים)
הרב נבנצלהגר"ב נבנצל נגד בר מצוות בכותל הדרומיכיכר השבת1
רבה של העיר העתיקה, הגאון רבי אביגדור נבנצל, יוצא במכתב תקיף נגד מארגני ומפיקי בר מצוות, שעוזרים לארגן בר מצוות ברחבת הכותל הדרומי. "חדל מעשות זאת", כתב (בארץ)
רה"י בעת מסירת השיעורהגר"ד לנדו מסר שיעור בישיבת 'סולובייצ'יק'כיכר השבת8
ראש ישיבת סלבודקא, הגאון רבי דב לנדו, עלה הערב לירושלים כדי למסור שיעור כללי לפני שלושת ימי ההגבלה, לבקשתו של ראש ישיבת תורת זאב הגר"ב סולובייצ'יק (חרדים)
הרב רפאל כהן על רקע הסמינר החדשבמדינה מוסלמית: נחנך סמינר חרדי בג'רבהחנני ברייטקופף13
לאחר חרם של שנים ארוכות שאסר על לימודי צרפתית בבתי הספר היהודיים בג'רבה, השבוע נחנך סמינר חרדי בראשותו של הרב רפאל כהן מצפת ע"פ הוראתו של מרן הגר"ע (חרדים)
מבקר המדינה התברך אצל נשיא המועצתמבקר המדינה התברך אצל נשיא המועצתישי כהן3
מבקר המדינה הנבחר, מתניהו אנגלמן, ביקר אצל נשיא המועצת חכם שלום כהן להתברך לרגל מינויו לתפקיד. "תפעל ברגישות", ביקש ראש הישיבה ובירכו בחמימות. תיעוד (חרדים)
חוף בהרצליה. ארכיון. למצולמים אין קשר לכתבהבגלל המעבר: חשש לבעיות צניעות בחוף הנפרד בהרצליהשאול כהנא12
במשך 20 שנה פעל 'החוף הנפרד' בהרצליה לרווחת תושבי בני ברק - בשיתוף פעולה ייחודי בין שתי העיריות, אך בעקבות מעבר שנועד לרצות את החילונים - רבני ב"ב חוששים מבעיות צניעות (חרדים)
מנהל אולפן: אריאל ליבארוחי פרייר: "אני רק נהיית יותר ויותר חרדית"כיכר השבת41
על תעסוקת חרדים, פמיניזם וערכאות: השופטת החרדית הראשונה, רוחי פרייר, התארחה ב'אולפן כיכר' עם בתה וסיפרה על פריצת הדרך - וכיצד עיסוקיה משפיעים על ילדיה (חרדים)
אילוסטרציהאיסוף בקבוקים למחזור עבור רכישת נביאיםשאול כהנא8
בבית כנסת בשכונת קרית הרצוג בבני ברק יצאו במבצע לילדים - איסוף 100 אלף בקבוקים שיועברו למחזור - כאשר בכסף שיתקבל עבורם ירכשו 'נביאים' לבית הכנסת (חדשות)
השרים אישרו: פרוש ימונה לסגן שר החינוךהשרים אישרו: פרוש ימונה לסגן שר החינוךיוני גבאי3
כהונתו של מאיר פרוש כסגן שר החינוך נפסקה עם פיטורי נפתלי בנט ממשרד החינוך. במשאל טלפוני, אישרו השרים את מינויו מחדש לתפקיד, והודעה על כך נמסרה במליאה (חרדים)
גבריאל לביאבשורה: הנדקר החרדי נושם בכוחות עצמוכיכר השבת6
מצבו של גבריאל לביא, החרדי שנדקר בפיגוע בעיר העתיקה בירושלים, משתפר. הוא החל לנשום בכוחות עצמו והועבר מטיפול נמרץ למחלקה רגילה בבית החולים שערי צדק (בארץ)
רה"י הספרדי ימסור שיעור בישיבה הליטאיתרה"י הספרדי ימסור שיעור בישיבה הליטאיתשאול כהנא23
ראש ישיבת 'אהבת שלום', הגאון המקובל רבי יעקב הלל, צפוי למסור הערב שיעור כללי ושיחת מוסר לקראת מתן תורה בהיכל הישיבה הליטאית 'בית מדרש עליון' בב"ב. כל הפרטים (חרדים)
המונים במעמד התפילה בציון רבי אבדימי דמן חיפההמונים במעמד התפילה בציון רבי אבדימי דמן חיפהכיכר בשיתוף רינה של תורה4
בשעת חצות הלילה נערך בציונו הקדוש של האמורא רבי אבדימי דמן חיפה מעמד תפילה בהשתתפות המונים (חרדים, שיווקי)
ההתנצלות של אריה דרעיההלם של אריה דרעי - והבחירות // ישי כהןישי כהן35
בקשת הסליחה הנדירה של יו"ר ש"ס • עיתוי הבחירות - ב'סליחות' • היערכות המפלגות החרדיות • וגם: כך תקלעו נכון לתוצאות האמת, יותר מסקר. רמז? תהמרו... / טורו של ישי כהן
רב הקהילה הרב משה מזרחי שליט"ארב הקהילה: נמכור ס"ת - ונפדה את האברךחנני ברייטקופף9
הרב משה מזרחי, רבו של האברך הבני-ברקי הכלוא בפולין, אומר ל'כיכר': 'מאז ששמעתי על האפשרות להציל אותו, סגרתי את הגמרא; הקהילה גם תמכור ספר תורה בשביל זה' (חרדים)
מעצר במאה שערים. ארכיוןהנחיה חדשה: לבצע מעצר בכל מהומה באזור מאה שעריםחיים גולדברג26
מפקד מחוז י-ם במשטרה, ניצב דורון ידיד, החליט לשנות את מדיניות קודמו בתפקיד, והורה על ביצוע מעצרים בכל הפגנה במאה שערים • התושבים - נגד הקיצונים: 'הפסיקו להפגין פה מדי יום' (חרדים)
המבקר שניצח ביקש את ברכת הראשל"צהמבקר שניצח ביקש את ברכת הראשל"צישי כהן2
זו לא הפעם הראשונה לאנגלמן במעונו של זקן הראשל"צים, אלא שהפעם הוא הגיע אליו כמנצח, לאחר שסחף אחריו את הח"כים, שבחרו בו ברוב גדול למבקר המדינה הבא (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב בן ציון נורדמן
כיכר השבת
מזל טוב // הרב בן ציון נורדמן
י' בסיון תשעט3
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
אתם 'דוברים של ה''? "הוא לא צריך אתכם!"
ט' בסיון תשעט30
הרב בן ציון נורדמן
הרב בן ציון נורדמן
כאיש אחד בלב אחד // הרב בן ציון נורדמן
ד' בסיון תשעט