האדמו"ר מגור והרב הכהןהרב הכהן מתלבט; שיגר מכתב לרבי מגור ומצפה להבהרותאבי רבינא18
הרב החרד"לי מבת ים, שביהדות התורה דיווחו כי כבר הורה להצביע להם בבחירות הקרובות, ממש לא החליט בענין: ל'כיכר השבת' נודע, כי הוא יגבש את דעתו רק אחרי שיבקר אצל חברי ה'מועצת' (ארץ)
הגר"מ מאזוז וכרמל שאמההרב מאזוז: "שאמה - ראש עיר ברמה של גן"ישי כהן25
ראש ישיבת כסא רחמים הגאון רבי מאיר מאזוז לגלג על בראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן, לאחר שזה עלב בתושביה החרדים של בני ברק, העיר הסמוכה • צפו בדבריו (אקטואליה)
אדמו"רים ורבנים נחמו את יו"ר ועד הישיבותאדמו"רים ורבנים נחמו את יו"ר ועד הישיבותאבי רבינא
אדמו"רים, רבנים, ראשי ישיבות ואישי ציבור הגיעו לנחם את הגרח"א קאופמן, יו"ר ועד הישיבות, שישב שבעה על פטירת אימו ע"ה • צפו בתיעוד גלריה מניחום האבלים (חרדים)
הגר"ח מעתיר בתפילה בעת הדלקת נרות שבתשה"ת, נרות שבת ותפילה נדירה בשובבי"םכיכר בשיתוף קופת העיר
מגבית מיוחדת "הקרובה לפיקוח נפש" על פי הוראתו של שר התורה הגר"ח קנייבסקי נערכת בשעות אלו לטובת ידידו הקרוב של מרן שר התורה • בהוראתו ועל פי בקשתו (צדקה)
מרן שר התורההגר"ח הרגיע: 'הילדה החולה תהיה 'יענטא''יענקי כץ10
בני משפחתה של ילדה בת ארבע וחצי, שהמחלה הקשה התגלתה בראשה לאחר שנפלה פעמים רבות, שמעו את עצתו של מרן הגר"ח קנייבסקי להוסיף לה שם בלתי שגרתי (חרדים)
עודד גז. ארכיוןלמרות שאשתו נישאה: סרבן הגט יועמד לדיןישי כהן8
כשבוע לאחר שנחת והסגיר עצמו למשטרה, סרבן הגט עודד גז יועמד לדין פלילי - למרות שבית הדין בחיפה התיר לאשתו להינשא. הנימוק: "לא ייצאו חוטאים נשכרים" (אקטואלי, בארץ)
סוער בבית שמש: קיצונים נגד שלטי צניעותסוער בבית שמש: קיצונים נגד שלטי צניעותחיים גולדברג5
עובדי עיריית בית שמש שפכו צבע על הגרפיטי שאסר כניסה לשכונות החרדיות בלבוש שאינו צנוע. העובדים תלו שלט אחר עם ניסוח מעודן, אך הוא הוסר לאור התנגדות השכנים (בארץ)
רמתי, בראיון ל'כיכר השבת'רמתי: 'גם במאה שערים חיים בתנאי עבדות'חיים גולדברג34
מנהל ה"סמינר", החשוד שהתנהל עם תלמידותיו ככת, מגיב בראיון בלעדי ל'כיכר' לחשדות החמורים שהוטחו בו בביהמ"ש, וטוען כי הן באות רק מנקודת מבטו של אדם חילוני (אקטואליה)
סידור פירות לט"ו בשבטט"ו בשבט בישיבות: מדוע ליטאים לא חוגגיםחנני ברייטקופף27
בחור הישיבה מסתכל בערגה כיצד באמצע החורף, כשהלימוד שלו נדרש ל'חיזוק', מגיע ט"ו בשבט ועיניו כלות ל'חקל תפוחין קדישין' • בדקנו: מה הפשט ב'ט"ו בשבט' הליטאי? (אקטואליה)
אילוסטרציהיועץ התקשורת החרדי: התפללו על הבן שליאיציק אוחנה14
"קבלו על עצמכם לאהוב את הילדים שלכם, בלי תנאי. לחבק, לתת להם תחושה שהם כל עולמכם. אל תחכו לכאב!": הפוסט המרגש של היועץ החרדי, שווירוס תקף את בנו הפעוט (בארץ)
מצוקת הדיור החרדית: יתוכננו 92,090 יח"דמצוקת הדיור החרדית: יתוכננו 92,090 יח"דשלומי זייבלד7
משרד הבינוי והשיכון פרסם תוכנית דיור ייעודית למגזר החרדי: כמה דירות יבנו לחרדים בי-ם? האם יבנו עיר חרדית חדשה? • וגם: כמה דירות חסרות כיום למגזר? כל הפרטים (חרדים נדל"ן)
שריפה בדירה. אילוסטרציהאישום: צעיר הצית חדר בדירה ששכרו הוריוחיים גולדברג1
כתב אישום הוגש לבית המשפט השלום נגד צעיר חרדי תושב חו"ל שגרם לשריפה בדירה ששכרו הוריו ברחוב שמגר בירושלים, כאשר המניע למעשים עדיין לא ידוע (חרדים, בארץ)
סגן רה"ע איתן צנעני עם הגר"י זילברשטיין אצל הגר"ח קנייבסקיהעיר גועשת: מאמצים למנוע תח"צ בשבתאבי רבינא4
התחבורה הציבורית פועלת בשבת קודש - למרבה החרפה - כבר בשבע ערים, וכעת, בעקבות הניסיון להכניס זאת גם לכפר סבא, התגייס הגאון רבי יצחק זילברשטיין בניסיון לבלום את היוזמה (אקטואליה)
ליברמןהשימוש הציני של איווט בדברי הרמב"ם; ותגובות הגולשיםכיכר השבת60
קו ההסתה של ליברמן נגד החרדים, נמשך. הבוקר, הוא משתמש ברמב"ם הקדוש, כדי לטעון שצריך לצאת לעבוד. הגולשים, לא נותרו חייבים והשיבו לו מנה אחת אפיים, עם הלכות שהשמיט (אקטואלי)
צפו בשידור חוזר: מעמד סיום הש"ס בארה"בצפו בשידור חוזר: מעמד סיום הש"ס בארה"בכיכר השבת1
במעמד השתתפו כ-45 אלף יהודים מרחבי יבשת אמריקה. בראשות משלחת אדמו"רים וגדולי תורה מארה"ק ובליווי תזמורת ענק של 50 נגנים ומיטב הזמרים. צפו (חדשות חרדים)
כותב השורותלאחר ההתקפה על 'המשפיע הליטאי' // טורבצלאל כהן10
לאחר ההתקפה של ראש ישיבת 'חברון', הגר"ד כהן, על תופעת המשפיעים הליטאיים • בצלאל כהן יוצא במסע מרתק אחר "המשפיעים הליטאיים", שסוחפים את הבחורים (חרדים)
ט"ו בשבט: חג הגוונים השונים בעם ישראלט"ו בשבט: חג הגוונים השונים בעם ישראלהרב מנחם בומבך5
חז"ל קבעו את ט"ו-בשבט כראש השנה לאילנות. אנו חוגגים לא רק את התחדשות הצמיחה שבטבע, אלא גם את זו שבתוכנו המיוצגת בשבעת המינים השונים אחד מהשני (טור)
במירון ציינו את ראש השנה לאילנות בחלוקת פירותבמירון ציינו את ראש השנה לאילנות בחלוקת פירותשימי שפר1
עשרות מתפללים חגגו הערב את חג ט"ו בשבט בציונו של רבי שמעון בר יוחאי באתרא קדישא מירון. לאחר תפילת ערבית חולקו במקום ע"י 'אוהל הרשב"י' מגשי פירות גדולים שהכילו את מיטב הפירות שנשתבחה בהם ארץ ישראל (חרדים)
תיעוד ענק: נכדת הגר"ח קנייבסקי התחתנהתיעוד ענק: נכדת הגר"ח קנייבסקי התחתנהיענקי כץ8
ביום חמישי האחרון התקיימה באולמי היכלי מלכות בבני ברק שמחת נישואי נכדת מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, בת לבנו חביבו הגרי"ש. צפו בתיעוד נרחב מהאירוע (חדשות חרדים)
אילוסטרציהירושלים ואשדוד: ילדים נפצעו ממים רותחיםכיכר השבת
בשעה האחרונה, פונה פעוט מירושלים לבית החולים, לאחר שנשפכו עליו מים רותחים בביתו. שעה קלה לפני כן, פונתה ילדה מאשדוד בשל נסיבות דומות. מצב השניים - בינוני (חרדי)
זירת האסוןצעיר חרדי נהרג, כתוצאה מנפילה מגובה רבאלי רוטמן13
כונני הרפואה הוזעקו לשכונה החרדית, לאחר שתושבים מצאו מתחת לבנין צעיר חרדי שותת דם. בתום הטיפול הרפואי הראשוני בזירה, פונה הפצוע לבי"ח - שם נקבע מותו (חרדים)
לראשונה: הרב רומפלר מתנגד להארכת הצולראשונה: הרב רומפלר מתנגד להארכת הצוחיים גולדברג1
עד כה, האריך בית משפט את צו עיכוב יציאתו של החשוד בניהול כת לב טהור מהארץ, בהסכמת הצדדים. כעת, צפוי הרב רומפלר להתנגד: "שהמשטרה תראה שיש הצדקה" (ארץ)
ילדים חרדים, תמונת אילוסטרציהחשש: קיצוץ בתקציב ארגוני הנוער החרדיים יענקי כץ1
בעקבות הרצון להוסיף למועצת ארגוני הנוער גוף עם כעשרים אלף תלמידים, בלי לעלות בהתאם את תקציב המועצה, חוששים בארגוני הנוער החרדים מירידה בתקציביהם (חרדים)
חילול קברים? צפו: הקנאים בעימות עם הרבחילול קברים? צפו: הקנאים בעימות עם הרביענקי כץ9
הקנאים שהגיעו למחות נגד עבודות הבניה בעיר טבריה, במקום שלטענתם יש קברי קדמונים, נכנסו גם לבית מדרשו של הגרא"ד אוירבך שם מתפלל היזם - והחלו להתווכח (חרדים)
אחד מבתי ההימוריםהמשטרה פשטה על מרכז הימורים בבני ברקקובי רוזן3
בפשיטה שערכה המשטרה על דירות בבני ברק ור"ג, ששימשו להפעלת בתי הימורים, הוחרם ציוד ששימש להפעלת המקום, ועוכבו שתי נשים החשודות במעורבות במעשים (חדשות,ארץ)
"לעובדת החרדית יש נורמות של מסירות ומקצועיות""לעובדת החרדית יש נורמות של מסירות ומקצועיות"כיכר בשיתוף המרכז האקדמי לב
טקס חלוקת תארים של קמפוס תבונה החרדי של המרכז האקדמי לב התקיים בירושלים(חרדים, לימודים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
עו"ד רבקי לרנר
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
כ"א בשבט תשפ4
פתרון מצוקת הדיור? אנחנו לא סוג ב' / טור
עו"ד נתן רוזנבלט
פתרון מצוקת הדיור? אנחנו לא סוג ב' / טור
ט"ז בשבט תשפ19