151020  jhki  trix  www..
ה'הבדלה' של מרן שר התורה • צפו בווידאוה'הבדלה' של מרן שר התורה • צפו בווידאויענקי כץ3
תיעוד מיוחד של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי עורך אמש את ההבדלה בביתו, מברך על הבשמים ועל הנר ולאחר מכן בוצע על החלה לסעודת 'מלווה מלכה' • צפו בווידאו (חרדים)
הגרב"מ והראשון לציון, אמששבת שובה: הגרב"מ אזרחי בשיעור השבועיישי כהן10
ראש ישיבת 'עטרת ישראל' הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי השתתף אמש בשיעורו השבועי של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, שלאחריו התקיים מעמד הסליחות • תיעוד (חרדים)
ניידת משטרה, אילוסטרציהחרדית עוכבה בשבת; 'שוטרים עישנו בניידת'אבי רבינא68
עימות שהתפתח בשל שירי שבת שנשמעו מבית של בני זוג חרדים הוביל לעיכובה של אשה חרדית, שלטענתה במהלך הנסיעה בניידת השוטרים עישנו. בהמשך היא שוחררה (בארץ)
'כמו סרדינים': מאות בנות סמינר צפופות בתח"צ בירושלים'כמו סרדינים': מאות בנות סמינר צפופות בתח"צ בירושליםאבי רבינא88
הסיוט הזה מתרחש מדי בוקר בבירה. אלפי המשתמשים החרדים בתחבורה הציבורית בי-ם עוברים סבל תמידי. הסיבה: אלפי בנות סמינר הנאלצות להתנייד באמצעות קווי התחבורה הרגילים (חרדים)
צפו בתיעוד: בעל ה'ההלכה ברורה' אירס בנוצפו בתיעוד: בעל ה'ההלכה ברורה' אירס בנוכיכר השבת21
הגאון רבי דוד יוסף, בעל ה'הלכה ברורה' וחבר מועצת חכמי התורה, אירס - בשעה טובה - את בנו אלחנן • רבנים, דיינים ואישי ציבור הגיעו לאחל מזל טוב • תיעוד מהאירוע (חרדים)
צפו: מעמד הסליחות בראשות הראשון לציוןצפו: מעמד הסליחות בראשות הראשון לציוןכיכר השבת1
המונים השתתפו אמש במעמד הסליחות, בבית המדרש 'דור ודור' בשכונת רמת שלמה בי-ם, בראשות הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר והגאון רבי שמעון בן טוב • תיעוד (ארץ)
הגר"ש בן עזרא מוכתר ע"י הראש"ל והגר"ז כהןאחרי עשרים שנה: הגר"ש בן עזרא הוכתרישי כהן5
אחרי עשרים שנה של דיונים משפטיים והתערבות של בג"צ, התקיימה אמש הבטחתו של מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל, והגאון רבי שלמה בן עזרא הוכתר לרבה של מבשרת (חרדים)
נתב"ג, בדרך לאומן. אילוסטרציהכך תינוק חרדי ש'אינו קיים' הוצא מישראלחיים גולדברג21
אם צעירה, מ"נשות השאלים", טסה לקברו של רבי נחמן עם בנה, למרות שהוא לא מופיע ברשויות המדינה - לאחר שילדה אותו בבית, כחלק מאורח חייה החריג כ'אשת שאלים' (חרדים)
האוטובוס ברח; האימא פרצה בבכי • צפוהאוטובוס ברח; האימא פרצה בבכי • צפואיציק אוחנה52
נהג אוטובוס סירב לבקשתה של אישה חרדית לעצור לרגע, אך זו התעקשה ופתחה בריצה מטורפת ברחוב הראשי - עד שעובר אורח נחלץ לעזרתה. החברה: זו גרסה שקרית (חרדים)
קשש אצל מרן הגר"ח, היוםפרוש פיטר את המנכ"ל מ'דגל'; גפני מאייםחנני ברייטקופף41
איש 'דגל התורה' זאב קשש פוטר מתפקידו כמנכ"ל עיריית אלעד על ידי ראש העיר פרוש, והצית בכך את זעמו של יו"ר התנועה ח"כ משה גפני, שאומר ל'כיכר': "יש גם מחר..." (ארץ)
ישיבת 'נחלת דן'. אילוסטרציהבחורים ספרדים חויבו לשלם וזעמו: מרן התירחנני ברייטקופף78
בישיבה הספרדית, המנוהלת על ידי ראשי ישיבה אשכנזים, החליטו לחייב את הבחורים בתשלום חודשי על 'גנרטור שבת', למרות שהם כלל לא מעוניינים בהחמרה הלכתית זו (חרדים)
אלו הם 'אנשי השנה' של גולשי 'כיכר השבת'אלו הם 'אנשי השנה' של גולשי 'כיכר השבת'כיכר השבת57
עשרות אלפי גולשים נענו לאתגר ובחרו את אנשי השנה שלהם - לשנת תשע"ט, ב-3 קטגוריות: בפוליטיקה, במוזיקה ובתקשורת • הקרב הצמוד הוכרע ואלו הנבחרים (אקטואלי)
מפגינים מ'הפלג' חסמו את כביש מספר אחדמפגינים מ'הפלג' חסמו את כביש מספר אחדאלי רוטמן20
פעילים בודדים של 'הפלג' חסמו אחר הצהרים את אחד הנתיבים המרכזיים במדינה - כביש אחד, במחלף בן שמן, לכיוון ירושלים, זאת על רקע המאבק המוכר ב"גזירת הגיוס" (חרדים)
יוסי רפאלי ורפי פנחסובנהג המונית הודיע לספר יהודי: "אתה חטוף"איציק אוחנה29
רפי פנחסוב, בעל מספרה ברמת אשכול בירושלים, שהה בראש השנה באומן אך במוצאי החג, נקלע לסיטואציה אלימה. נהג מונית חטף אותו וכספו נשדד בידי שני אוקראינים (חרדים)
הגר"נ קרליץהגאון רבי נסים קרליץ פונה לבית החוליםיענקי כץ3
הגאב"ד הגאון רבי ניסים קרלץ, פונה בצהריים (חמישי) מביתו לבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק, לאחר שלא חש בטוב. הציבור נקרא להרבות בתפילה לרפואתו (חרדים, בארץ)
הגאון רבי יצחק זילברשטייןאסור לנסוע באוטובוסים של 'רמת גן' - לכותליענקי כץ32
עיריית רמת גן יוזמת הסעות חינם לאמירת הסליחות בכותל המערבי, כהמשך להפעלת התחבורה הציבורית בשבת. הגר"י זילברשטיין פסק כי אסור לנסוע עם האוטובוסים הללו (חדשות)
חגיגות הניצחון של 'יהדות התורה'התשיעי והעשירי של יהדות התורה - ייעדרואבי רבינא7
בטרם יצהירו אמונים לכנסת ה-22, יתכנסו ח"כי 'יהדות התורה' לישיבה סגורה, ול'כיכר השבת' נודע כי אליהו חסיד ואליהו ברוכי - שלא נבחרו, ייעדרו מהישיבה שהוגדרה 'סגורה' (בארץ)
אילוסטרציהבסוכות תשבו, ולא תרגישו בקופסת שימוריםכיכר בשיתוף כלפה
הקלילות והשמחה של סוכות כבר אוטוטו כאן, אך בלי עין הרע - המשפחות שלנו גדולות, והשהות בסוכה הופכת לעתים ללא נעימה. הנה מקבץ רעיונות שיהפכו את החג לחוויה (חרדים)
אילוסטרציההספר שעולה על שולחן גדולי הדור בעיו"ככיכר בשיתוף קרן ההסעות
שמותיהם של השותפים שאימצו ילד לחינוך תורני ייכתבו בספר מיוחד, ממנו יעתירו גדולי ישראל בימי הדין • הספר יהיה מונח על שולחנם עד לאחר יום הכיפורים (חרדים)
חרדים בשדה תעופה, אילוסטרציהבן 60 חזר מאומן, התמוטט ואיבד את הכרתוכיכר השבת4
חסיד ברסלב בשנות השישים לחייו, ששהה בימי ראש השנה סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב בעיר אומן שבאוקראינה, התמוטט עם שובו לישראל ואיבד הכרה. מצבו קשה (חרדים)
זקן רבני העדה הפרסית בדברי מוסר • צפוזקן רבני העדה הפרסית בדברי מוסר • צפוכיכר השבת
במהלך אחד הכנסים לבני העדה הפרסית, שארגן הרב שלמה זביחי לפני הימים הנוראים, נשא דברים זקן הרבנים מהעדה הפרסית בחו"ל, הרב שופט, בן ה-103 • צפו בדבריו (חרדים)
מלקות בערב יום כיפור"יום כיפור- יום בלי תירוצים" // הרב בן ציון נורדמןהרב בן ציון נורדמן
היו לו תירוצים למכביר: אבא אשם, אמא אשמה, הבת קול, הפסוק שיצא מפי התינוק המגמגם. ולפתע מה קרה? התשובה היא, יום אחד, מגיע הזמן בו כל התירוצים מתפוגגים (יהדות)
 ילדי המטופלות אופים חלות לראש השנהשבת התשובה של ניצולות יד לאחיםאסף מגידו1
למעלה ממאה ניצולות 'יד לאחים' השתתפו בשבת מרגשת של התרוממות רוח והתעלות לקראת הימים הנוראים • תְּקַע בְּשׁוֹפָר גָּדוֹל לְחֵרוּתֵנוּ (חרדים)
דוד כהןחרדי נעצר בגלל טעות ותובע את המשטרהדוד הכהן6
דוד צבי כהן מכפר סבא נעצר בעקבות פוסט שכתב דוד צבי מאשדוד, נגד קיום המצעד בעיר במהלך הקיץ האחרון. הוא תובע סכום של 70 אלף ש"ח מהמשטרה בגין הטעות (חדשות)
גנב באומן: התחפש לאיש תחזוקה ורוקן קופותגנב באומן: התחפש לאיש תחזוקה ורוקן קופותכיכר השבת3
לציון רבי נחמן באומן נכנס גנב שהלביש אפוד זוהר של איש תחזוקה, רוקן את קופות הצדקה העמוסות מהמקום וניסה לברוח עם הכסף בכיסו. הוא זוהה ונתפס במקום. צפו (חרדים)
הסרבן ניקה בבית כנסת: "לא אתן לה גט"הסרבן ניקה בבית כנסת: "לא אתן לה גט"חיים גולדברג45
מאיר גורודצקי, ששוחרר ממעצר אחרי כעשרים שנים בכלא בשל סירובו לגרש את אשתו, הגיע לשבור את הצום בבית כנסת חב"ד במאה שערים וסיפר שאין לו כסף לדירה (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
טיטולים
משה מנס
טיטולים זה דבר מצויין // משה מנס
ט"ז בתשרי תשפ11
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה
גואל ועקנין
סוכת הנייעסנים // גואל ועקנין
י"ד בתשרי תשפ7