שמחת בית..  ישי ריבו  www.kyoook..  www.cnfysl..
אַל תַּעְלֵם אָזְנֶיךָ | צפו בסליחות ב"אור החיים"אַל תַּעְלֵם אָזְנֶיךָ | צפו בסליחות ב"אור החיים"צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת5
בכל לילה מאז תחילת חודש אלול מתקבצים המונים בישיבת "אור החיים" לאמירת הסליחות עם הגאון רבי ראובן אלבז, ראש המוסדות וחבר מועצת חכמי התורה • צפו בתיעוד (חרדים)
היכל פוניבז'הצדדים בפוניבז' מתעקשים; המאבק יחזור?אבי רבינא26
בעוד "השונאים" מוכנים להתפשר רק על חלוקה של 70:30 - לטובתם - בבית המדרש, "המחבלים" דורשים ללכת לפי דין תורה. האם העימותים יחזרו היום להיכל פוניבז'? (חרדים בארץ)
תיעוד: במאה שערים מתכוננים לחג הסוכותתיעוד: במאה שערים מתכוננים לחג הסוכותכיכר השבת
עוד לפני יום הכיפורים, בשכונת מאה שערים החלו להיערך לחג הסוכות ושוק ארבעת המינים נפתח • צפו בתיעוד של בדיקת ההידור באתרוג וההדס (חרדים)
מתחם עבודות בבני ברק. ארכיוןהיומונים במחאה נגד חילול השבת בבני ברקכיכר השבת12
לאחר חשיפת "כיכר השבת" כי עבודות הרכבת הקלה בבני ברק נמשכו גם בשבת ובראש השנה, 'המודיע' ו'המבשר' יוצאים במחאה • "אוי לנו שכך עלתה בימינו", נכתב (חדשות)
כך עצרו "הסמויים" את נשות השאלים. צפוכך עצרו "הסמויים" את נשות השאלים. צפוכיכר השבת13
המשטרה עצרה שתי נשים מ"כת השאלים" בחשד שחטפו את ילדיהן מהאבות, אך הן שוחררו בערב החג. תיעוד דרמטי חושף את רגעי המעצר של אחת הנעשים וחילוץ הילדים. צפו (בארץ)
זירת התאונה הקשהאב ובנו נפגעו בתאונה קשה במרכז ירושליםקובי רוזן27
הפצוע, חסיד כבן 40, פונה בניידת טיפול נמרץ לבי"ח, כשהוא סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון, כתוצאה מפגיעת הרכב. בנו הבחור, שראה הכל, נתקף חרדה (חרדים)
בקברי צדיקים: 'ונתנה תוקף' מר' ברוך מרדכיבקברי צדיקים: 'ונתנה תוקף' מר' ברוך מרדכיכיכר השבת10
לפני שנתיים, במהלך מסע התעוררות שקיים בקברי צדיקים בפולין, פתח חבר המועצת וראש ישיבת עטרת ישראל הגרב"מ אזרחי בתפילת "ונתנה תוקף" • צפו בשירתו המרגשת (חרדים)
'אשת השאלים' מדברת. הראיון המלא'אשת השאלים' על חברותיה החשודות: "הן לא מרושעות"אלי רוטמן116
החשדות החמורים נגד שתיים מ'נשות השאלים', שחטפו והזניחו את ילדיהן, מקוממים את חברתן - שמתייצבת מול מצלמות "כיכר השבת", מוסרת את גרסתה ומתארת את אורח חיי הקהילה (חרדים)
הקמת מאהל המחאה, היוםברמות מתעקשים: עוד לחץ - העירייה תיכנעאלי רוטמן17
מאות מתושבי רמות, שלא מקבלים את ההסדר עליו הצהירה עיריית ירושלים שפינתה אותם לפני ר"ה מהקראוונים שהציבו עבור בתי כנסת, הקימו אוהל מחאה ולא מתכוונים לוותר (ארץ)
בשל התקלות: יוקם פורום עם חברת חשמלבשל התקלות: יוקם פורום עם חברת חשמלאבי רבינא4
ביוזמת ח"כ משה גפני ולאור התקלות הקשות במהלך ימי ראש השנה, הוחלט כי יוקם פורום ראשי רשויות ועסקנים מהציבור החרדי יחד עם חברת החשמל להערכות לחגים (חרדים)
בנה סוכה בעלי הכהן ונפצע ממסור חשמליבנה סוכה בעלי הכהן ונפצע ממסור חשמלידניאל הרץ3
אדם שעסק בבניית סוכה ברחוב עלי הכהן בירושלים נפצע באורח בינוני לאחר נחתך ממסור דיסק חשמלי. הוא טופל במקום על ידי כוחות ההצלה ופונה לבית החולים (חרדים)
אירועי ר"ה תשע"ט בבתי גדולי ומאורי הדוראירועי ר"ה תשע"ט בבתי גדולי ומאורי הדוראבי רבינא11
היכן עשה הגר"ח תשליך, היכן קרסו מערכות החשמל ונזקקו לתיקון בידי גויים במשך כל הלילה והיכן לא מצאו המתפללים את מקומותיהם וקיבלו התנצלות מהאדמו"ר (חדשות חרדים)
אילוסטרציהצעיר בן 23 נפטר באומן במהלך ראש השנהדניאל הרץ14
במהלך החג נקבע במרפאת איחוד הצלה באומן, מותו של צעיר בן 23 לאחר החייאה שהתבצעה בו במקום. הלווייתו יצאה באומן. 2700 בני אדם טופלו במהלך החג כולו (חרדים)
אילוסטרציהשנת שלום ומחלוקת // חיים אילוזחיים אילוז3
שנת תשע"ח נפתחה בבשורת 'השלום הספרדי', אך מסתיימת לה במחלוקת פנימית עזה. הלוואי ומי שצריך יתעשת וכמה שיותר מהר, ולו כדי להציל את מה שעדיין ניתן, וניתן (מאמרים)
בית המשפט שחרר את "נשות השאלים"בית המשפט שחרר את "נשות השאלים"כיכר השבת5
בית משפט השלום שחרר בצהריים (ראשון), שעות ספורות לפני ראש השנה, את "נשות השאלים" - שנעצרו בטענה כי "חטפו" את ילדיהן והזניחו אותם - למעצר בית בן 5 ימים (ארץ)
הגאון רבי יצחק לוי, בשבוע שעבראיש השנה שלי הוא רבי יצחק לוי // ישי כהןישי כהן32
"הוא עוד יהיה הרב הראשי והראשון לציון" • ישי כהן על איש השנה שלו: הגאון רבי יצחק לוי, שבתוך שנה הפך מרב מושב לרב העיר נשר וחבר מועצת הרבנות הראשית (מסכמים שנה)
אילוסטרציהעריק חרדי יישאר בכלא הצבאי בראש השנהיוסי נכטיגל4
חסיד ברסלב שעשה את דרכו לאומן לקראת ראש השנה נעצר בנתב"ג באשמת עריקות ונשפט ל-20 יום בכלא הצבאי - ובו ישהה גם במהלך ימי ראש השנה. חבריו הפגינו באומן (חרדים)
אילוסטרציהמבהיל! 500 ילדים חרדים התייתמו השנהאלי רוטמן34
הרשימה ארוכה-ארוכה: כ-200 מבני הציבור החרדי נקטפו השנה בדמי ימיהם • מִי בַמַיִם וּמִי בָאֵשׁ, מִי בַחֲנִיקָה וּמִי בַסְּקִילָה • לקרוא - ולהתעורר - שלא נכלל ח"ו ברשימה הבאה (חרדים)
איך להתמודד עם הימים הנורא(י)ים? // טוראיך להתמודד עם הימים הנורא(י)ים? // טוריהושע בוקסבוים4
אני במתח! אני לא אוהב את הימים הללו; אני לא אוהב את התקופה של אלול. ראש השנה ויום-כיפור; לא מעט בני תורה חווים את אלול והימים הנוראים - כימים נוראיים, למה? (מיוחד)
רגעי ההוד והשיא של ראש השנה בישיבותרגעי ההוד והשיא של ראש השנה בישיבותאבי רבינא2
לקראת ראש השנה, 'כיכר השבת' מביא לכם תיעוד מרטיט מרגעי התפילה, המנהגים והאווירה הייחודית השוררת בימים אלו, הימים הנוראים, בהיכלי הישיבות הקדושות (חרדים, בארץ)
ערב יום הדין: הגר"ח קנייבסקי סיים חצי ש"סערב יום הדין: הגר"ח קנייבסקי סיים חצי ש"סאבי רבינא
מאות השתתפו בערב ראש השנה במעמד סיום חצי ש"ס אצל מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שהתקיים בבית הכנסת לדרמן הסמוך לביתו לאחר תפילת שחרית (חרדים)
בתי הכנסת ברמות א' ייאטמו בראש השנהבתי הכנסת ברמות א' ייאטמו בראש השנהאבי רבינא12
בית המשפט קבע הלילה כי ביהכנ"ס שהוצבו באופן לא חוקי ברחוב טרומן ברמות א', אמנם לא ייהרסו בינתיים אך ייאטם עד השעה 12 בצהריים. אוהלים יוצבו למתפללים בחג (חרדים)
שכונת רמות, הערבעימות ברמות מחשש לעימות שני בתי כנסתקובי רוזן18
עובדי עיריית ירושלים, בגיבוי כוחות משטרה, הגיעו לפנות קראוון שהונח בשטח מריבה בשכונת רמות בירושלים • במקום התפתחו עימותים בין כוחות מג"ב לתושבים • צפו (אקטואליה)
הצצה נדירה לחדר החזרות של המנצח  • צפוהצצה נדירה לחדר החזרות של המנצח • צפואבי רבינא ואריאל ליבא8
"כיכר השבת" מספק הצצה נדירה ומיוחדת לחזרות עם המאסטרו אלי יפה לקראת תפילות הימים הנוראים בבית הכנסת הגדול בירושלים • צפו בכתבת הווידאו (מגזין החג)
מוצ"ש באומן: גשם זלעפות וריקודים. תיעודמוצ"ש באומן: גשם זלעפות וריקודים. תיעודיוסי נכטיגל6
מזג האוויר הסוער בעייריה אומן שבאוקראינה לא מרתיע את ההמונים השוהים במסוך לציון ריב נחמן מברסלב שפצחו בריקודים עם צאת השבת • צפו בתיעוד וידאו (חדשות חרדים)
המונים בסליחות בראשות הראשל"צ הגר"ש עמארהמונים בסליחות בראשות הראשל"צ הגר"ש עמארכיכר השבת2
המונים השתתפו, בליל שישי, במעמד הסליחות המרכזי - בחצות לילה - ברחבת הכותל המערבי בראשות הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר • צפו בתיעוד (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
הרב אברהם בורודיאנסקי
הרב אברהם בורודיאנסקי
למה נוטשים את החרדיות? // טור דעה נוקב
י"ב בתשרי תשעט109