שטר שותפות רישמי וגזירה מפורשת של מרן שה"ת : 'יזכה לפרנסה ברווח'שטר שותפות רישמי וגזירה מפורשת של מרן שה"ת : 'יזכה לפרנסה ברווח'כיכר בשיתוף קופת העיר3
קרן 'עוללים' רשת ביטחון תזונתית עבור לחם וחלב ל20.000 ילדים, הגזירה המפורשת של רשכבה"ג מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי שליט"א: התורם לקרן עוללים שע"י קופת העיר יזכה מידה כנגד מידה שתיהיה לו ולכל משפחתו פרנסה ברווח כל ימי חייו (חרדים, צדקה)
תמונה: מאיר אלפסיצפו: מרן מדבר על הקשר עם רבי עזרא עטיהישי כהן2
בשנה האחרונה לחייו, באחד מהשיחות האישיות שקיים, מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף זצ"ל סיפר על הקשר האישי שהיה לו עם מורו ורבו מרן הגאון רבי עזרא עטייה זצ"ל • צפו (חרדים)
מפיק: איציק אוחנה"הפרת הנחיות? מקבלי ההחלטות אשמים"ישי כהן63
ראש עיריית ביתר עילית, מאיר רובינשטיין, במתקפה חריפה: "האשמה כולה היא על מקבלי ההחלטות. הם צריכים לבקש סליחה", וגם מסביר את ההפרות במגזר החרדי • צפו (חרדים)
המסר של מנחם המרוגש"הייתי בשערי גהינום": צפו במסר של החולהאיציק אוחנה16
בגיל 40 בלבד, אושפז מנחם אלברט במצב קשה ביותר, לאחר שנדבק בקורונה. כעת, לאחר שבחסדי שמים החלים, הוא מפציר: 'תשימו מסכה, ותשמרו על ריחוק. זה אש'. צפו (חרדים)
אילוסטרציה"קרעו שמים; ילדנו נכנס לניתוח ראש"אלי רוטמן13
בני משפחתו וחבריו של עזריאל בן ה-13, שהבוקר התנגש עם אופניו בעמוד ונפצע קשות, מתחננים לכל מי שיכול - שיתפלל על חייו: לפני דקות, נכנס לניתוח • בפנים: שמו המלא (חרדים)
הראיון המלא עם יו"ר ש"סאני ומרן: השר אריה דרעי בראיון אישי • צפוישי כהן31
במלאות שבע שנים להסתלקות פוסק הדור מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, השר אריה דרעי בראיון אישי ומיוחד, על היחסים האישיים ביניהם • ההיכרות הראשונה; השיחות הסודיות; שנות האבל ו...הקורונה (חרדים)
המחלוקת על כדור הארץ ולימודי גאוגרפיההמחלוקת על כדור הארץ ולימודי גאוגרפיהישראל שפירא2
מה לומדים ממחלוקת אמוראים האם כדור הארץ עומד על שנים עשר עמודים, או שבעה, או על עמוד אחד? ומה דינם של כל לימודי הגאוגרפיה של כדור העולם, בעקבותיה? (היסטוריה)
תיעוד המקרה הקשההבחור צילם אכיפה נגד נכה; ידו נשברהאבי רבינא102
מעצר של אדם שנעזר בקביים, כי היה ללא מסכה, תועד בידי תלמיד ישיבה אנגלי. שוטר שכעס על כך הפיל את מצלמתו, ביקש ממנו את פרטיו ועצר גם אותו - בכוח • התיעוד (חרדים)
שפרה יהודית ע"הגופתה של שפרה אותרה ביער; מצלמות גילוחיים גולדברג93
שפרה יהודית פיירשטיין בת ה-22, הצעירה החרדית שמאז הלילה התנהלו אחריה חיפושים נרחבים, נמצאה לפני זמן קצר ביער בעיר, כשהיא ללא רוח חיים • משפחתה עודכנה (חרדים)
ליברמן והחרדים, בימים יפים יותרההסכם עם ליברמן הושעה - בגלל החרדיםחנני ברייטקופף8
ההסכם השנוי במחלוקת בהסתדרות הציונית העולמית, שהיה אמור להגיע לאישור בכנס הפתיחה ולהעניק כוח אדיר בידי איווט ליברמן, נדחה - לבקשת החרדים • כל הפרטים (חדשות)
דבריו הנוקבים של השר דרעידרעי: "לא מבין: למה בלי מסכות?" • צפוישי כהן86
השר דרעי, יו"ר ש"ס וחבר קבינט הקורונה, התייחס במלים נוקבות - במהלך ראיון שהעניק ליום ההילולא למרן הגר"ע יוסף זצ"ל ויפורסם בהמשך - לאלו שלא עוטים מסכות • צפו (חרדים)
דבריו של הגרי"א דינרפוסק: 'אין לנו מושג בשכר שיהיה על מסכה'אבי רבינא23
הרי"אדינר עורר בשיעורו הבוקר על החובה לעטות מסכה מפני הנגיף, וחידש מרש"י על פרשת השבוע, כמה שכר מקבל מי שעושה זאת - ומה שכרו של מי שהדבר קשה לו יותר (חרדים)
מנהל הת"ת זומן לחקירה; בן האדמו"ר ליווהמנהל הת"ת זומן לחקירה; בן האדמו"ר ליווהשימי שפר31
עשרות מפגינים הגיעו לתחנת המשטרה, כדי לתמוך במנהל ת"ת 'מאה שערים' הרב משה אורי כהן, שזומן לחקירה בשל קיום לימודים בתלמוד התורה בניגוד להנחיות (חדשות, חרדים)
זירת התאונהילד חרדי נפצע קשה; התנגש בעמודאלי רוטמן14
בשכונת נווה יעקב בירושלים נפצע נער כבן 13 באורח קשה, בתאונה עצמית: התנגש עם אופניו בעמוד. לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירה, כולל הנשמה, הוא הובהל לבית החולים (חרדים)
אילוסטרציהמי מונע "למידה מרחוק" מהילדים החרדים?אבי רבינא32
פתרון ראוי, שאמור היה לאפשר למידה מרחוק לכלל תלמידי המגזר החרדי, מעוכב בשל צו ביניים שהוציא בית המשפט בירושלי, בעקבות עתירה שהגישה חברת 'סלקום' (אקטואליה)
השאילתה והמעמהאברכי 'מיר' פנו לאשר; האוצר הבטיח פתרוןאבי רבינא6
אברכים בישיבת 'מיר' פנו לח"כ יעקב אשר בעקבות ביטול עמדות ה'אלתור' הבנקאיים להפקדת שיקים. אשר הגיש שאילתה ומשרד האוצר התגייס למצוא פתרון בהקדם (חדשות)
הסגר, התפילות והציוןיומן: אזכרת מרן הגר"ע יוסף זי"ע בציון הסגורחיים גולדברג15
המונים מציינים 7 שנים לפטירת מרן רבינו עובדיה יוסף זצ"ל. צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג, שהה הלילה באזור הציון הקדוש - שנחסם בפני ההמונים, ומגיש יומן לילי מיוחד (בארץ)
החיפושיםשפרה בת ה-22 נעדרת; יש חשש כבד לחייהכיכר השבת26
דאגה בירושלים בעקבות היעדרותה של הנערה שפרה יהודית פיירשטיין בת ה-22 מהוסטל באיזור ירושלים. קיים חשש כבד לחייה וכוחות גדולים של משטרה מחפשים אחריה (אקטואליה)
הראשל"צ הגר"ש עמאר בחדרו של מרן זצ"להראשל"צ הגר"ש עמאר בחדרו של מרן זצ"לכיכר השבת3
הראשון לציון ורבה של ירושלים, הגאון רבי שלמה משה עמאר, הגיע אמש להתפלל בחדר הלימוד של מרן פוסק הדור, רבנו עובדיה יוסף זצ"ל, במלאות שבע שנים להסתלקותו • צפו (חרדים)
אילוסטרציהבת 5 נחבלה משולחן ואיבדה את ההכרהכיכר השבת13
ילדה חרדית כבת 5 פונתה מביתה בבני ברק לביה"ח כשהיא במצב קשה מאוד לאחר שנחבלה בראשה משולחן. הילדה איבדה את הכרתה ופונתה כשהיא מורדמת ומונשמת (חרדים)
הילדים היום בתלמוד תורהראש העיר דרש והנהלת החיידר - התנערהחנני ברייטקופף33
תיעוד מרגש שפורסם ב'כיכר השבת', של ילדי חיידר פתח תקווה מתארגנים ולומדים לפני ההנחיות, הביא את ראש העיר רמי גרינברג לדרוש מההנהלה להתנער מההתארגנות (חרדים)
צפו: המונים בציונו של מרן הגר"י יוסף זיע"אצפו: המונים בציונו של מרן הגר"י יוסף זיע"אכיכר השבת8
המונים מציינים הלילה את הילולת מרן רבי עובדיה יוסף זיע"א, במלאות שבע שנים לפטירתו. בציונו בביה"ח סנהדריה בירושלים התאספו המונים לתפילה, בניגוד להנחיות (חדשות)
הסבר המלמד על הוראת הגר"ח קנייבסקיהסבר המלמד על הוראת הגר"ח קנייבסקיאבי רבינא43
הרב סענדר פרייזלר, מהמלמדים הוותיקים בחיידר בבני ברק, נדרש לסערת פתיחת החיידרים והסביר לילדי הכיתה, מה זו "דעת תורה" ותקף את "החצופים הקטנים" • האזינו (חדשות)
הרב רפאל זר עם הנהגותיו של מרן זצ"ל. צפוהרב רפאל זר עם הנהגותיו של מרן זצ"ל. צפוכיכר השבת2
במלאות שבע שנים לפטירת מרן הגר"ע יוסף זיע"א, הגאון רבי רפאל זר, ראש מוסדות "קרבנו לעבודתך", בשיעור מיוחד עם סיפורים והנהגות מהקודש פנימה • צפו בשידור חוזר (חרדים)
קול סיני: המהפכה ההלכתית של מרן זצ"לקול סיני: המהפכה ההלכתית של מרן זצ"להרב יעקב סיני4
מידי שבוע מארח הרב יעקב סיני באולפן 'כיכר השבת' ומגיש פינה על פרשת השבוע עם נושא הלכתי אקטואלי מתורתו של מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל • צפו בפינה (חרדים)
נפתלי בנט ואבא טורצקיבנט! החרדים לא עדר כבשים // אבא טורצקיהרב אבא טורצקי115
"בנט היקר תבין, הציבור החרדי הוא לא עדר של כבשים עיוורים. לא שכחנו ולא נשכח את יחסך המזלזל בציבור החרדי כשעמדנו במאבקים מהותיים" • אבא טורצקי בטור זועם (דעה)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
קצר בתקשורת // קובי נחשוני
קובי נחשוני
קצר בתקשורת // קובי נחשוני
י"א בחשוון תשפא
נתנאל לייפר
נתנאל לייפר
כשבת סמינר מתגוללת שיכורה בלילה / טור
ט' בחשוון תשפא81