חסידיסטוק  ישי ריבו  גשם גשם  סערט
שוטר שם רגל לבחור כדי "שייפול" • וידאושוטר שם רגל לבחור כדי "שייפול" • וידאוכיכר השבת74
במהלך הפגנת 'הפלג הירושלמי' בירושלים אחד השוטרים שחילק מים, שם - לפי עד ראיה - רגל לבחור שהלך על הכביש. לשאלת עד הראיה - למה? השיב השוטר: "שייפול" • צפו (ארץ)
הפגנת הפלג,  הגלריה של חיים גולדברג. צפוהפגנת הפלג, הגלריה של חיים גולדברג. צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת77
37 מפגינים נעצרו במחאה הסוערת של 'הפלג הירושלמי' ברחוב שרי ישראל פינת יפו בירושלים, במחאה על מעצר עריק • צפו בגלריה של צלם "כיכר השבת" חיים גולדברג (חדשות)
צפו: מפגיני 'הפלג' חוסמים את הרכבת בי-םצפו: מפגיני 'הפלג' חוסמים את הרכבת בי-םכיכר השבת23
עשרות מפגיני 'הפלג' חוסמים את צומת הרחובות שרי ישראל ויפו בירושלים במחאה על מעצר עריק. מדי פעם מבליחים מספר מפגינים אל פסי הרכבת הקלה וחוסמים את דרכה (ארץ)
הפגנת 'הפלג' בי-ם: 46 מפגינים - נעצרוהפגנת 'הפלג' בי-ם: 46 מפגינים - נעצרוכיכר השבת70
עשרות מפגיני 'הפלג הירושלמי' חסמו את צומת הרחובות שרי ישראל - יפו בירושלים, במחאה על מעצר בחור הישיבה ניסן ראדה. 46 מפגינים נעצרו, שוטרת נפצעה קל • צפו (חדשות)
כך בני הישיבות מבלים בבין הזמנים • צפוכך בני הישיבות מבלים בבין הזמנים • צפוכיכר השבת69
הופעות רוק חסידיות, כדורגל, כדורסל, בריכה וטשולנט • תלמידי הישיבות מנצלים את ימי בין הזמנים לאגור כוח עם שלל אטרקציות • צפו בכתבה של העיתונאי עקיבא וייס (בארץ)
בשכונת הבוכרים: כך נערכים לשבת קודשבשכונת הבוכרים: כך נערכים לשבת קודשכיכר השבת4
מידי ערב שבת מגיעים תושבי ירושלים לחנות קטנה בשכונת הבוכרים בירושלים בכדי לרכוש בשמים, הדסים ונענע, לכבוד שבת קודש. צלם "כיכר השבת" יצא לתעד, צפו בגלריה (בארץ)
זירת התאונה בצרפתחברותיה של יעל בסיס: "שבר גדול, זו גזירה על עם ישראל"ישראל כהן25
יממה לאחר הטרגדיה שהתרחשה בהרי האלפים שבצרפת, חברותיה של יעל בסיס ע"ה שנהרגה בתאונה חזיתית מתקשות לעכל ומספרות: "שבר גדול. היא נלחמה כמו לביאה בשביל ילדיה" (ארץ)
מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל23 אלף איש למדו משניות לזכר הגראי"לישי כהן6
"אבקש שכל מי שרוצה בטובתי ילמדו כל יום פרק אחד משניות עד גמר י"ב חודש" ביקש מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל בצוואתו, ו-23 אלף קיימו את הצוואה וקיבלו על עצמם את הלימוד (ארץ)
כך נראים ימי  'בין הזמנים' של נשיא המועצתכך נראים ימי 'בין הזמנים' של נשיא המועצתישי כהן19
נשיא המועצת ראש הישיבה הגר"ש כהן שוהה למנוחה במעון קייט בעיר טבריה ואמש עלה להעתיר בתפילה בקברי התנאים שבגליל • מחר: יצא למירון, שם ישהה כשבוע נוסף (חרדים)
הפגנת הפלג הירושלמי, בשנה שעברהעריק ספרדי איחד את 'הפלג' לצאת ולהפגיןישראל כהן31
למרות חילוקי הדעות בתוך 'הפלג הירושלמי', תלמידי הישיבה הספרדית 'ראשית חכמה' הצליח לאחד את הנהגת הפלג שהודיעה כי הצהריים יתקיימו מחאות בירושלים וצפת (חרדים)
הרכב לאחר התאונהההרוגה בתאונה הקשה באלפים הצרפתים: יעל בסיס ע"הישראל כהן26
אסון כבד במיוחד סמוך לעיירת הנופש ואל טורנס שבאלפים הצרפתים. יעל בסיס ע"ה, אם לארבעה שעבדה כמשווקת של מלון במקום, נהרגה בתאונה. אורחים במלון: "זה הלם בלתי נתפס" (חרדים)
איציק ברנר, שלמה בריזל וזאב ליפסקר בחתימת ההסכםתמה הסאגה: 'דגל' תוביל רשימה מאוחדת בגבעת זאבאבי רבינא42
לאחר סאגה ממושכת שאיימה להבעיר את אש המחלוקת בגבעת זאב, כעת נראה כי העניינים נרגעו, ורשימה מאוחדת בהובלת "דגל התורה" תתמודד למועצה בגבעת זאב (חרדים)
המקובל נגד יו"ר ש"ס בטבריה: מצער אותיהמקובל נגד יו"ר ש"ס בטבריה: מצער אותיאבי רבינא32
הגר"ד קוק שמנסה לאחד את המפלגות בעירו לריצת אחדות משותפת פנה במכתב נוקב ליו"ר ש"ס בעיר שמעמיד בסיכון את המהלך ואמר לו כי מעשיו מצערים אותו (חדשות חרדים)
נפטר הנער אחיה ערקי בן ה-14 שטבע בירדןנפטר הנער אחיה ערקי בן ה-14 שטבע בירדןדניאל הרץ9
מבית החולים זיו אליו פונה הנער כשהוא במצב אנוש, נמסר כי למרות מאמצי הרופאים הוא נפטר. מחקירת ראשונית עולה כי הנער נפגע בראשו בקפיצה אל המים ולכן טבע (חרדים)
זירת התאונהאסון באלפים: חרדית, אם לארבעה נהרגה בתאונה קשהישראל כהן14
תאונת דרכים קשה בהרי האלפים בצרפת, הביאה למותה של אם לארבעה, תושבת אחת הערים החרדיות במרכז הארץ. כוחות ההצלה ניסו להציל את חייה אך מותה נקבע בבית החולים (חרדים)
שרוליק ומאיר פרוש. ארכיוןמאיר פרוש ובנו שרוליק נועדו עם הרב סילמןישראל כהן14
סגן השר מאיר פרוש ובנו ראש העיר ישראל פרוש נועדו אמש עם הדיין הגאון רבי יהודה סילמן ודנו בנושא הבחירות בעיר אלעד וההסכם של 'שלומי אמונים' ו'דגל התורה' (אקטואליה)
שני בחורי ישיבה נסחפו בכנרת וחולצו • צפושני בחורי ישיבה נסחפו בכנרת וחולצו • צפוקובי רוזן18
כמעט אסון התרחש בכנרת כאשר שני בחורי ישיבה, תושבי ירושלים, נסחפו עם סירת גומי למרחק של למעלה מחמישה קילומטרים מהחוף ומבלי יכולת לחזור • צפו בחילוץ (חדשות)
טלפון ציבורי בגאולה. אילוסטרציהמאבק בשכונת גאולה: התושבים נגד הטלפונים הציבורייםכיכר השבת36
תושבים בשכונת גאולה בירושלים יצאו למאבק נגד הטלפונים הציבוריים המוצבים ברחובות, לאחר שתופעת המתקשרים המטרידים, המחכים לילדים שיענו לטלפון, הלכה והתעצמה
גדולי הרבנים בחתונת בן הרב פרץ מאירגדולי הרבנים בחתונת בן הרב פרץ מאירישראל כהן4
קהל רב, אישי ציבור ובראשם גדולי הרבנים השתתפו בחתונת בנו של הרב פרץ מאיר, ראש מוסדות "שבילי אור" ומגדולי מחזירי התשובה בעיר • צפו בגלריה מהשמחה (חרדים)
מהאוויר: צפיפות בחוף הנפרד בנתניה • צפומהאוויר: צפיפות בחוף הנפרד בנתניה • צפוכיכר השבת48
חשבתם שרק החוף הנפרד באשדוד צפוף עד אימה? תחשבו שוב. תמונות שהגיעו ל"כיכר השבת" מהחוף הנפרד בנתניה, חוף גלי צאנז, מעידות על צפיפות אדירה גם שם • צפו (בארץ)
אילוסטרציהמטיילים, כך תמנעו את 'אסונות בין הזמנים'קובי רוזן6
תלמיד ישיבה התייבש במהלך טיול במדבר יהודה, בני זוג חולצו מנחל אוג, כוחות הצלה מטפלים בתאונה קשה בכביש 90, אלו רק חלק מהכותרות בימי בין הזמנים • כך תמנעו זאת (חרדים)
תכשיטיםבית הדין: גרושה לא צריכה להחזיר תכשיטיםישי כהן30
בית הדין הרבני דן בתיק בו אברך מירושלים תבע מגרושתו להחזיר את התכשיטים שהעניק לה במתנה. שלושת הדיינים חלקו בניהם אך לבסוף הוחלט: התכשיטים של האשה (חרדים)
אילוסטרציההורים, אל תהפכו לרוצחים // טור דעההרב רונן רוזנפלד16
הורים, הגיעו מים עד נפש. אנחנו לא רוצים לקבור ילדים, אנחנו לא עומדים בזה. אנא, שמרו על ילדיכם. לא צריך לקחת סיכון בשביל ליהנות. אסור לקחת סיכון בשביל ליהנות (דעות)
הגרפיטי במאה שערים, הבוקרכצפוי: קיצוני שכונת מא"ש נגד יוסי דייטשקובי רוזן4
זה כבר הפך לאירוע שגרתי, בכל תקופה שפוליטיקאי חרדי נכנס למערכת בחירות או נמצא בראש הכותרות, קיצוני מאה שערים יוצאים נגדו. והבוקר: המועמד החרדי יוסי דייטש (ארץ)
אשדודאשדוד סוערת: מכתבי הרבנים שפורסמו בעיתונים היו זיוףאבי רבינא8
במהלך שקט שנתפר לאורך השבועיים האחרונים, הוקמה ועדת רבנים באשדוד, שתהיה כפופה לרבני הקריות • גורם רבני באשדוד: "הרבנים בעיר בוזו כששוגרו מכתבים שלא על דעתם" (חדשות, חרדים)
שריפה בבני ברק: דירת מגורים נשרפה כלילשריפה בבני ברק: דירת מגורים נשרפה כלילכיכר השבת6
דירת משפחה חרדית ברוכת ילדים נשרפה הלילה כליל ברחוב הרי גולן בשכונת קרית הרצוג בבני ברק. בחסדי שמים ללא נפגעים בגוף או בנפש. נסיבות השריפה נחקרות (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook