ישי ריבו  טראמפ  גד אלבז  מוטי..
האדמו"ר מדליק בשנה שעברה (צילום: ארכיון)חשיפה: האדמו"ר מבאיאן דוחה ההדלקהישראל אהרון25
אחרי פרסום מכתב הרבנים הראשיים, הקוראים לדחות את ההדלקה במירון ליום ראשון בעקבות חילול השבת, הודיע האדמו"ר מבאיאן על דחיית ההדלקה (חרדים)
חברון גרנביץ´הישראלי היפה: חברון נותן בו סימניםחברון גרנביץ22
במוצאי יום העצמאות מונה חברון גרנביץ´ 16 סימנים לישראלי הממוצע. מוקדש לנהגי מוניות, לשליחי פיצה ולאלה ש"רק באו לקחת מרשם מהרופא" (כיכר, ארץ)
הנאצה על מבנה הישיבה, היוםשנאת החרדים לשיא: צלבי קרס על ישיבהיוני גבאי17
הכתובת על הקיר: אלמונים ריססו על היכל ישיבת "פני מאיר" בכפר יונה צלבי קרס וכתובות נאצה נגד חרדים. ראש המוסדות: "מזכיר לי ימים אפלים" (חדשות, ארץ)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)עסקנים בגרוש: כך נסגרה 'דרך מהדרין'ניצן ארליך9
שבועות לפני ל"ג בעומר עסקנים רבים מספרים כי הם פועלים למען 'דרך מהדרין'. העובדות בשטח: המשטרה השאירה רק כניסה אחת לדרך - קשה להליכה (בארץ)
(צילום: פלאש 90)שלום בגרודנא? מתגבש הסכם מפתיעישראל כהן4
כבר חודשים ארוכים ניטש מאבק על השליטה בישיבת גרודנא אשדוד. אחרי דיונים מרתוניים, מתגבש הסכם מפתיע. אם ייצא אל הפועל, מיליוני ש"ח יחליפו ידיים
הרב רוזנברג, אמש (צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)די לשפיכות הדמיםיצחק לנדאו51
באתר חרדי פורסם טור נגד הדלקת המשואה של הרב שמעון רוזנברג. הכותב שפך את דמו של הרב רוזנברג ולא העיז לשקר: "הוא הכריז שהרבי שליט"א" (דעות)
בני-ברק: קיצונים השתוללו מול פוניבז'בני-ברק: קיצונים השתוללו מול פוניבז'יהודה פרקוביץ133
מול דגל ישראל המונף מדי שנה על ישיבת פוניבז' בבני ברק, הפגינו אנשי נטורי קרתא כשסביבם סקרנים רבים. הם הניפו דגל שחור והציתו את דגל המדינה (חרדים)
העולים להר הביתשפל: גם עלו להר הבית, גם אמרו "הלל"יוני גבאי67
ההידרדרות נמשכת: קבוצת חרדים עלתה היום להר הבית, למרות דעת גדולי הדור, ואמרו "הלל" על שחרור הר הבית. אנשי הוואקף גירשו את המתפללים (בארץ)
הרב ישראל גליס (צילום: פלאש 90)המדינה רודפת חרדים. להתפלל לשלומה?איטל קציר21
הרב ישראל גליס מתאר את התחושה האישית שלו ביום העצמאות: "מרגיש מעורבב". האם הוא מתפלל לשלום המדינה? "אין צורך. זה כמו להתפלל לשלום תנובה"
אבישי בן חייםבן חיים: החרדים של היום מתונים יותרכיכר השבת21
פרשן חדשות 10, אבישי בן חיים, בשיחה מרתקת ברדיו "קול חי" משרטט קווים לראשית ההתנגדות החרדית ליום העצמאות. "הרבה מאוד דברים השתנו לאחרונה" (ארץ)
מימין: הרב וולפא ומשי-זהב (צילומים: ארכיון)ראש בראש: משי-זהב והרב וולפא בעימותישראל אהרון17
יהודה משי-זהב, יו"ר זק"א שהדליק בעבר משואה והרב שלום-דובער וולפא התעמתו בשידור - בעקבות הדלקת המשואה של הרב שמעון רוזנברג. היה סוער (חרדים)
מדליק את המשואה, הערבחשיפה: נכד ה'אמרי חיים' הדליק משואהישראל כהן26
בצל הסערה סביב הרב רוזנברג, לא ניתנה תשומת לב מספקת לחרדי נוסף שהדליק משואה: הושע פרידמן בן-שלום, נכדו של מרן ה'אמרי חיים' מויז'ניץ זצ"ל (חרדים)
עיבוד מחשב (צילום: פלאש 90)משי-זהב: "אסור לרב רוזנברג להיכנע"ישראל כהן69
הסערה סביב הדלקת המשואה היום על-ידי הרב שמעון רוזנברג, חסיד חב"ד, בעיצומה: להגנתו מתייצב יהודה משי זהב, יו"ר זק"א, שהדליק משואה וספג ביקורת
הרב יונה מצגר (צילום: פלאש 90)הרב מצגר לחרדים: "לימדו לע"נ החיילים"איטל קציר8
הרה"ר פונה במכתב נרגש לתלמידים ואברכי כולל: "אנא הקדישו מזמנכם ביום הזיכרון לחללי צה"ל, ללמוד משנה - אותיות נשמה, לעילוי נשמות הנופלים" (חדשות, בארץ)
מהומות: המשטרה עצרה איש נטורי קרתאמהומות: המשטרה עצרה איש נטורי קרתאיוסי נכטיגל110
הפרובוקציה השנתית: אנשי "נטורי קרתא" חוללו אתמול מהומה, לאחר שניסו להצית דגל ישראל בעיצומה של צפירת יום הזכרון. המשטרה עצרה את אחד מהם (צפו)
ניר ברקת, ראש העיר ירושלים (פלאש 90)משבר הכנסיות תם: העירייה הסירה חסותבני סגל2
עיריית ירושלים מסירה את הפרסומים והחסות מאירועי האופרה בכנסיות. יוקם מערך משותף לפיקוח ועידכון לאירועים דומים. "זה לא אירוע שלנו", אומרים בעירייה
(צילומים: מהיר חימה, כיכר השבת)לראשונה: אבטחה מיוחדת בדרך המהדריןב. ניסני6
כ-300,000 חוגגים יגיעו השנה להר מירון, במסגרת חגיגות ל"ג בעומר - כך מעריכה המשטרה. ההערכות בעיצומה. "כיכר השבת" מגיש: החניונים והמפות (ארץ)
(עיבוד: כיכר השבת)תקנות בויז'ניץ: אסור סלולרי, גם כשרצביקה גרוניך28
רבני חסידות ויז'ניץ שלחו בימים האחרונים מכתב לאלפי משפחות החסידות מכל רחבי הארץ - בו תקנות חדשות: איסור החזקת סלולרי, אינטרנט ונגנים (חדשות, חרדים)
הרב עובדיה יוסף (צילום: מאיר אלפסי, כיכר השבת)"חתנים מחלקים סיגריות? מנהג רע מאוד"חיים שקדי15
נשיא מועצת חכמי התורה יוצא חוצץ נגד המעשנים. "מי שיכול להימנע, יותר טוב יעשה כל מאמץ להימנע מזה". וגם: הדרך המלא לרוצים להיגמל מעישון (חדשות, ארץ)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)השמאל על לומדי התורה ביום העצמאות: 'מבזים את המדינה'איטל קציר48
במהלך יום העצמאות ילמדו יותר מ-50,000 תלמידים ותלמידות הנמנים על "מוסדות הפטור" החרדים, כבכל יום רגיל ● "העובדה שהמוסדות הללו מקיימים לימודים ביום העצמאות היא זלזול במדינת ישראל", אומרים גורמים בשמאל ● דורשים: להפסיק להעניק מימון למוסדות (חדשות, חרדים)
הרב שך (צילום: לע"מ)הרב שך הזהיר מפני עמנואל ומודיעין עליתכיכר השבת61
העיתונאי יצחק הורביץ, בעקבות סכנת מדינת פלסטין: "מורי ורבי יצא בצורה פומבית ודי בוטה נגד הקמת העיר עמנואל. עכשיו, 25 שנים אחרי, רואים שהוא צדק" (ארץ)
פינוי בית-הכנסת, השבועאחרי מאבק: ישיבת "חוג חתם סופר" פירקה בית-כנסת ספרדיישראל כהן58
חמישים שנה של מאבק משפטי ממושך באו אל סיומם רק השבוע: ישיבת "חוג חתם סופר", הממוקמת ברחוב קאליש בבני-ברק הביאה לפינוי בית-כנסת לבני עדות המזרח, שפעל במקום כיובל שנים ● בישיבה טוענים: "אנשי עולם תחתון איימו עלינו" ● סיקור ותיעוד בלעדי (חרדים, אקטואליה)
זוסמן. כתב אישם חמור (צילום: אלי סגל)הוגש כתב אישום זוסמן: מרמה במליוניםישראל כהן20
הבוקר הוגש לבית-המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד איש העסקים החרדי, מוישי זוסמן, החשוד בהונאת ענק ● כל הפרטים על כתב האישום (בארץ)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)נערה חרדית טבעה בבריכה, מצבה קשהחיים שקדי23
בת 15 טבעה בבריכת השחייה של "בית חינוך עיוורים" בירושלים. אמבולנס של מד"א פינה את הבחורה במצב קשה, לאחר החייאה מוצלחת לבית-החולים "שערי צדק"
עולים להר הבית, היוםתיעוד: אברך חרדי השתחווה בהר-הביתניצן ארליך95
קבוצות חרדים ממשיכים לעלות להר-הבית, ללא קבלת אישור מגדולי הדור ● אחרי העלייה בחול-המועד, עלתה היום קבוצה נוספת. אחד מהם השתחווה ● תיעוד (ארץ)
זיוף? תמונה שהעלה גולש לטוויטר. צ´: סקיי איטליהפפנהיים: "אסור לשמוח על מות בן-לאדן"שמואל חיים פפנהיים131
הרב שמואל-חיים פפנהיים, מהוגי הדעות של הציבור החרדי, לא אוהב את השמחת על חיסולו של בן-לאדן: נאמר 'בנפול אויביך אל תשמח'". מיוחד (דעה, בעולם)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
די לביזוי גדולי ישראל // הרב רונן רוזנפלד
הרב רונן רוזנפלד
די לביזוי גדולי ישראל // הרב רונן רוזנפלד
ד' בתמוז תשעח30
אילוסטרציה
הרב נחמיה היילברון
המונדיאל משגע גם נוער חרדי - בדרך לאבדון
א' בתמוז תשעח99