NBA  www..
בתפילהצפו: תפילה מיוחדת בבית כנסת עתיק בצפתחנני ברייטקופף1
תפילה בנוסח מיוחד התקיימה היום בבית הכנסת העתיק - "אבוהב" שבצפת בראשות הרב שמואל אליהו. תפילה בסגנון הזה תתקיים גם בחברון ובירושלים במהלך החג. צפו (חרדים)
מאות איש בהקבלת פני רבו של מנהיג הפלגמאות איש בהקבלת פני רבו של מנהיג הפלגשאול כהנא3
ראשי ישיבות, רבני קהילות, נציגי המפלגה בעיריות ומנהלי המוסדות, הגיעו ל"קבלת פני רבו" של מנהיג 'הפלג הירושלמי' הגאון רבי צבי פרידמן, באולמי כליל מלכות בבני ברק (חרדים)
מתוך הוידאוהפצוע החרדי: 'תתפללו חזק לרפואת אשתי'אלי רוטמן18
אלעזר חיות, אחד הפצועים החרדים מפגיעת הברק בחוף הזיקים, מתאר ממיטתו בבית החולים את השתלשלות המקרים. אלעזר מתחנן: "רק התפילות יעזרו - אנא תתפללו על אשתי. צפו (אקטואלי)
בושה: העירייה הורתה לפקחים לפרק סוכותבושה: העירייה הורתה לפקחים לפרק סוכותאיציק אוחנה35
עיריית רמת גן הורתה לפקחיה לפרק סוכות ב"פארק הלאומי" בטענה כי הן לא בטיחותיות. בני ישראלוביץ, שהקים את הסוכה, מתאר ל'כיכר השבת' את השתלשלות המקרה (בארץ)
בשכונה חרדית: המשטרה חילקה דו"ח בחגבשכונה חרדית: המשטרה חילקה דו"ח בחגיענקי כץ26
בשכונה החרדית, 'עזרת תורה' בירושלים שסגורה לתנועה בשבת וביום טוב, החליטה המשטרה לחלק דו"חות למכוניות שלא "חנו כחוק". המשטרה בתגובה: לא מתנצלים (אקטואלי)
רפאל אלבזהסוכה שהצילה לי את הילדה // רפאל אלבזרפאל אלבז15
את הנמנום שלי קטעה בבת אחת צרחה של אמא שלי: 'רפאל... בא מהר הילדה לא נושמת. היא מגלגלת לי עיניים...'. זינקתי, קיבלתי מאמא ילדה קטנה וזעירה, כולה כחולה... (טור)
טיטוליםטיטולים זה דבר מצויין // משה מנסמשה מנס11
לפני כשלוש שנים טבעתי בתאונת צלילה. עברתי החייאה. הייתי מורדם ומונשם. התעוררתי. השתקמתי. עכשיו הכל טוב. אם יש דבר אחד שאסור לי לשכוח מהתקופה ההיא, זה הסיפור הבא (טור אישי)
שבת ההתאחדות של "תקווה ומרפא". צפושבת ההתאחדות של "תקווה ומרפא". צפוכיכר השבת
עמותת "תקוה ומרפא", המלווה את ילדי הדיאליזה ומושתלי הכליה בבתי החולים שערי צדק ושניידר, יזמה בשבת פרשת כי תבוא, שבת התאחדות ומנוחה ל-50 זוגות הורים בטבריה (ארץ)
הרוחות במודיעין עיליתשוב - גשם; צפו ברוחות מפרקות את הסוכותכיכר השבת9
ברחבי הארץ נושבות רוחות עזות, מלוות בסופות רעמים וברקים, ובחלק מהערים יורדים גשמים שהניסו את היושבים בסוכה • צפו בסוכות מתפרקות במודיעין עילית (מזג האוויר)
שמחת בית השואבה. ארכיוןהיכן תחגגו הלילה את שמחת בית השואבה?כיכר השבת2
עם זמרים חסידים או מזרחיים, בישיבות, בבתי הכנסת או בחצרות הקודש - יש לכם את כל האפשרויות לחגוג את סוכות כמו שצריך. אספנו לכם את רשימת האירועים היומית (סוכות)
ה'הלל' של רש"י: בשירה ובריקודים • תיעודה'הלל' של רש"י: בשירה ובריקודים • תיעודצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת1
היכל ישיבת רש"י המה הבוקר (שלישי) במתפללים, כמדי חול המועד, כאשר ברגעי השיא, באמירת ההלל עם ארבעת המינים, פצחו המתפללים בשירה וריקודים • צפו בתיעוד (ארץ)
צפו: המקובל שר את ה'הלל' בליווי מוסיקליצפו: המקובל שר את ה'הלל' בליווי מוסיקלייענקי כץ2
את תפילת חול המועד סוכות נוהג המקובל הגאון רבי דב קוק לערוך בשירה וזמרה כשהוא עובר לפני התיבה ושר ואחד מחסידיו מנגן את שירי ה'הלל' באורגן • צפו בתיעוד (חרדים)
הרב טוביה נוביקהמשגיח של חדרה אושפז עם מיחושים בלביענקי כץ3
משגיח ישיבת 'כנסת יצחק - חדרה', הגאון רבי טוביה נוביק, מוותיקי בעלי המוסר בעולם הישיבות ומחשובי רבני 'הפלג הירושלמי', אושפז בבית החולים לאור מיחושים בליבו (חדשות)
בחורי 'עטרת שלמה' בשמחת בית השואבהבחורי 'עטרת שלמה' בשמחת בית השואבהשימי שפר1
בישיבת 'עטרת שלמה' במודיעין עילית חגגו אמש (שני) את שמחת בית השואבה המרכזית, בראשות ראשי ורבני הישיבה, ובהשתתפות הבחורים. צפו בתיעוד מהשמחה הגדולה (בארץ)
במעמד הראש"ל: 'הקבלת פני רבו' לגר"ש מחפודבמעמד הראש"ל: 'הקבלת פני רבו' לגר"ש מחפודדוד הכהן
המונים השתתפו אמש (שני) במעמד 'הקבלת פני רבו' לגאב"ד 'יורה דעה', הגאון רבי שלמה מחפוד, בהשתתפות הראשון לציון והרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף • צפו בתיעוד (חרדים)
ברקים בירושלים, אמשהרב מסביר: הגשמים בחג - לא סימן לקללההרב יוסף חיים אוהב ציון8
לאחר שאמש החל לרדת מטר כבד בירושלים ובריכוזים חרדיים נוספים ברחבי הארץ, מגיד השיעור הירושלמי הרב יוסף חיים אוהב ציון עושה סדר ומסביר ש"אין זה סימן לקללה" (יהדות)
ראש ישיבת פוניבז' בשמחת בית השואבהראש ישיבת פוניבז' בשמחת בית השואבהשימי שפר
ראש ישיבת פוניבז' הגאון רבי ברוך דב פוברסקי הגיע אמש (שני) להשתתף בשמחת בית השואבה בבית הכנסת המרכזי בשיכון ה' בבני ברק, בראשות הגר"א דינר ובהשתתפות הגאון הרב שמעון גלאי • תיעוד (חרדים)
גפני תוקף: הגר"ח עזר לש"ס - הם כפויי טובהגפני תוקף: הגר"ח עזר לש"ס - הם כפויי טובהיענקי כץ136
באירוע של 'דגל התורה', שנערך הערב בטלז סטון. יור" התנועה חבר הכנסת משה גפני תקף את ש"ס בביטוים חריפים ואף אמר שלדרעי אין הכרת הטוב למרן הגר"ח (חרדים)
סלבודקא: כלב התנחל בסמוך לארון הקודשסלבודקא: כלב התנחל בסמוך לארון הקודשאבי רבינא14
מקרה לא שגרתי קרה הערב במודיעין עילית, לישיבת 'סלבודקא' לצעירים, נכנס כל בר אימתני ולא הסכים לצאת ממקום מושבו 'במזרח', עד לפתרון שמצאו הבחורים (אקטואלי)
גשמים עזים בריכוזים החרדיים ברחבי הארץגשמים עזים בריכוזים החרדיים ברחבי הארץכיכר השבת33
למרות החום ששורר ברחבי הארץ, בשעה האחרונה החל מטר כבד של גשמים לרדת בירושלים, מודיעין עילית ובני ברק. מחר, יש חשש לשיטפונות במדבר יהודה. צפו במטח (מזג אויר)
אלעדהדרה חרדית? אלעד לא תאשר כניסה לגינהיענקי כץ19
לאחר שהציבור החרדי חווה 'הדרה' מגינות ציבוריות ברחבי הארץ. כעת, עיריית אלעד מפרסמת, כי הכניסה לפארק שלה יהיה רק לתושבים. לאחר פניית 'כיכר', העירייה חזרה בה (ארץ)
אילוסטרציהבטבריה: הסוכות התפרקו במהלך ליל החגשימי שפר11
בליל היום הראשון של סוכות, כאשר רוב האנשים כבר הלכו לישון, שמי טבריה התקדרו ורוחות עזות החלו לנשוב בעוצמה אדירה. תושבי טבריה מספרים ל'כיכר' על הלילה שעברו (ארץ)
מהלולב עד הבדלה; החג בצל הגר"מ גריינמןמהלולב עד הבדלה; החג בצל הגר"מ גריינמןאבי רבינא6
שמחת חג אצל הגאון רבי מאיר גריינמן: מוטי גרין יצא לתעד את ההכנות לחג ראשון, ואת ההבדלה ביציאת החג, אצל בנו הרה"ג רבי צבי גריינמן שם ישהה במהלך החג. צפו (חרדים)
צפת במוצאי החגצפת בחג: עשרות סוכות התפרקו מהרוחותחנני ברייטקופף13
לקראת השעה 1 בליל החג, החלו גשמים עזים המלווים ברוחות לפקוד את צפת. תושבי צפת מספרים ל'כיכר', "עשרות סוכות נפסלו ואנשים פתחו את בתיהם לאורחים בלילה" (ארץ)
'חרדים תש"פ', הפרק הראשוןהחרדים מספרים על עצמם: תשובה לגלי ההסתה והשנאהכיכר השבת8
כמענה לגל העכור נגד החרדים, שמאיים להטעין את כולנו באנרגיות שליליות, בחרנו, ב'כיכר השבת', להכניס לאולפן דמויות יצוגיות, מקבוצות ומגזרים שונים, ולתת להן לספר את... האמת • צפו (מיוחד)
נעדרת ממוצ"ש: חרדית בת 14 מירושליםנעדרת ממוצ"ש: חרדית בת 14 מירושליםכיכר השבת29
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור במציאת נערה ממשפחה חרדית, בשם מרגלית טובול בת 14 תושבת גבעת שאול בירושלים, מערב החג לא מצליחים ליצור עמה קשר (חדשות)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
טיטולים
משה מנס
טיטולים זה דבר מצויין // משה מנס
ט"ז בתשרי תשפ11
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה
גואל ועקנין
סוכת הנייעסנים // גואל ועקנין
י"ד בתשרי תשפ7