משה גלסנר  משפחת עטר  נתנאל ישראל  ספר תורה
אילוסטרציהילד בן 12 נפל מגובה בתלמוד תורה ונפצעכיכר השבת2
ילד חרדי בן 12 נפצע בראשו ובגפיו לאחר שנפל מגובה במהלך שהותו בתלמוד תורה ספרדי בשכונת מקור ברוך בירושלים. לאחר טיפול ראשוני הוא פונה לבית חולים (חרדים)
יוחנן ויצמןנציג גור בירושלים לחבריו: "בואו ונתאחד"ישי כהן86
יממה לפני הבחירות, בסיבוב השני, לראשות העיר ירושלים, נציג חסידות גור - יוחנן ויצמן, קורא לחבריו החרדים במועצת העיר להתאחד ולהשאיר בצד את המחלוקות (חדשות, חרדים)
הפוליטיקה החרדית מתפרקת? / דוד רוזנטלהפוליטיקה החרדית מתפרקת? / דוד רוזנטלדוד רוזנטל11
התפרקות הפוליטיקה החרדית איננה התפרקות החרדיות. נהפוך הוא – החרדיות מתחזקת. ההתפרקות הפוליטית החרדית, היא תוצאה של התחזקות המגזר החרדי (טור דעה)
הפגישות החשאיות לדיל 'צפת י-ם' התפוצצוהפגישות החשאיות לדיל 'צפת י-ם' התפוצצואבי רבינא121
לאחר שדווח מוקדם יותר על אפשרות בה תתמוך 'דגל' בנחמן גלבך בצפת בתמורה לתמיכת אגודת ישראל במשה ליאון בירושלים, מתברר כי הגרי"ג אדלשטיין התנגד למהלך (חרדים)
פגישות חשאיות בדרך לדיל המלא: צפת תמורת ירושליםפגישות חשאיות בדרך לדיל המלא: צפת תמורת ירושליםאבי רבינא9
האם נמצא הפתרון לתמיכה החסידית במשה ליאון בירושלים? פגישות חשאיות בין חברי מועצת גדולי התורה של דגל התורה לבין חברי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל לעסקה סיבובית (חרדים)
האדמו"ר הרד"ח פינטו: להצביע למשה ליאוןהאדמו"ר הרד"ח פינטו: להצביע למשה ליאוןאבי רבינא8
האדמו"ר הרב דוד חנניה פינטו, לו יש השפעה על עולים רבים מצרפת יצא בקריאה מיוחדת בצרפתית להצביע עבור המועמד משה ליאון בסיבוב השני שייערך לראשות ירושלים (חרדים)
ה'דיל' ייקבר? רב "דגל" בקמפיין יריבו של  המועמד החסידיה'דיל' ייקבר? רב "דגל" בקמפיין יריבו של המועמד החסידיאבי רבינא40
ברקע הדיבורים על דיל בין 'דגל' לאגו"י, לפיו יעבירו הליטאים את תמיכתם לגלבך בתמורה לתמיכת חסידית בליאון בי-ם, הצטלם רב דגל בצפת לקמפיין אוחנה, יריבו של גלבך (חרדים)
הבן ליקט מהחרדים תעמולה נגד אביו? צפוהבן ליקט מהחרדים תעמולה נגד אביו? צפואבי רבינא7
בפנים גלויות, וכנראה במחשבה שלא ייתפס, שוטט מי שזוהה כבנו של המועמד לראשות עיריית צפת שוקי אוחנה, ואסף מתיבות דואר בשכונה חרדית חומרים פוליטיים. תיעוד (חרדים)
הנכד של מרן בירך את בלוך: "היא תצליח"הנכד של מרן בירך את בלוך: "היא תצליח"אריאל ליבא84
בבית שמש נערכו במקביל - מסיבת הניצחון של ראש העיר הנבחרת עליזה בלוך, ומסיבת מלווה מלכה שערך ראש העיר היוצא, משה אבוטבול. נכדו של מרן בא לברך את בלוך (בארץ)
3 צעירים נתפסו על חם בזמן פריצה לדירה3 צעירים נתפסו על חם בזמן פריצה לדירהקובי רוזן5
תושבים בבני ברק הבחינו בצעיר אשר מטפס לעבר דירה ברחוב ריינס, בשעה ששני חשודים נוספים מתצפתים על הרחוב. מתנדבי 'השומרים' הביאו למעצרם של השלושה (ארץ)
אבוטבול לירושלמים: בי"ש נפלה - משאננותאבוטבול לירושלמים: בי"ש נפלה - משאננותאבי רבינא63
בכנס בחירות בי-ם תיאר משה אבוטבול, ראש העיר המודח של בית שמש, את המבוכה לאחר הפסדו בבחירות וקרא לירושלמים להתעורר ולעבוד יום אחד כדי לנוח 5 שנים (בארץ)
זירת השריפהשריפה פרצה בישיבת 'תורה אור': 13 נפצעודניאל הרץ3
שלושה מבוגרים ועשרה בחורים צעירים נפגעו באורח קל כתוצאה משריפה שפרצה במבנה ישיבת 'תורה אור' בירושלים. החשד: מצנם שהופעל על מזרן גרם לשריפה (חדשות חרדים)
מודעות בירושליםצודקים, יאללה מלחמה // הרב רונן רוזנפלדהרב רונן רוזנפלד51
צודקים אנשי ש"ס וצודקים גם אנשי 'שלומי אמונים', צודקים אנשי 'דגל התורה' וצודקים גם אנשי 'אגודת ישראל'. הבעיה היא שאין אחד שמחפש להיות חכם... אז יאללה מלחמה (טור)
והמשכיל... // הרב ישראל גליסוהמשכיל... // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס25
בימים האחרונים נתבקשתי להביע את דעתי על מה שאמור להיות בירושלים, לקראת יום שלישי, יום הבחירות לראש עיריית ירושלים. הרב ישראל גליס בטור מיוחד לפני הבחירות (דעות)
המודעה באולםאין כניסה למי שלא חוסן נגד 'מחלת החצבת'כיכר השבת1
באולם במאה שערים נערך טקס פדיון הבן לתינוק ששוחרר מבית החולים למספר שעות עבור הטקס, אך בהוראת הרופאים הכניסה למי שלא חוסן נגד מחלת החצבת - נאסרה (חדשות)
תולשים את המודעותראש ישיבת בריסק מכחיש שוב את הקיצוניםשאול כהנא7
קיצוניים הפיצו מודעות בשם ראש ישיבת בריסק הגרמ"ד סולובייצ'יק ובהם "התקפה" נגד אדמו"רים וגדולי ישראל. ראש הישיבה הורה לתלמידיו הקרובים לפרסם הכחשה (חרדים, ארץ)
מאיר רובינשטיין ומנחם זיידהמאיר רובינשטיין מחק את התביעה וישלםדניאל הרץ17
יום לפני שהיה צריך לעלות לדוכן העדים ולהיחקר על ידי עו"ד בן גביר, משך ראש עיריית ביתר מאיר רובינשטיין את תביעת השתקה נגד האופוזיציה וישלם 84 אלף שקל לנתבעים (ארץ)
בחורים אמריקאים שיכורים הפכו רכב חונהבחורים אמריקאים שיכורים הפכו רכב חונהדניאל הרץ14
בכניסה לשכונת הר נוף, ברחוב קצנלבוגן בסמוך לבית החולים כפר שאול, הפכו כעשרה בחורי ישיבה אמריקאים, ככל הנראה שיכורים רכב חונה. לא היו נפגעים באירוע והוא נחקר (חרדים)
עבודות בהרכבתבאר יעקב: בחורי ישיבה חסמו עבודות רכבתחזקי שטרן9
תלמידי ישיבת 'גרודנא' בבאר יעקב גילו בליל שבת כי החלו עבודות במתחם הרכבת בעיר, תוך חילול השבת. בתוך שעה הגיעו מאות להפגין עד שכוחות יס"מ פתחו את הכביש (חרדים)
"ברקוביץ אני אוהב אותך, תוריד מועמדות""ברקוביץ אני אוהב אותך, תוריד מועמדות"אבי רבינא34
נשיא המועצת הגר"ש כהן התייחס לבחירות, בסיבוב השני, לראשות העיר ירושלים: "ברקוביץ אני אוהב אותך, אני מייעץ לך שתוריד את מועמדותך ותעשה כבוד שמיים גדול" • וידאו (ארץ)
הגר" מאזוז, הראש"ל הגר"ש עמאר והגר"ש כהןמנהיג 'יחד': "הגיע הזמן שכל המחלוקת תעבור מן העולם"ישי כהן68
הגר"מ מאזוז התייחס למחלוקת הפנים ספרדית והכריז כי הגיע הזמן שהמחלוקת תעבור מהעולם: "ויגיע הזמן ששני הפלגים כביכול של היהדות הספרדית יתאחדו ביניהם" • יש גם גימטריה (חרדים)
תיעוד: מושל טוקומן בלשכת הרב הראשיתיעוד: מושל טוקומן בלשכת הרב הראשיישי כהן2
מושל פרובנציית טוקומן בארגנטינה חואן מנואל מנצור וראשי הממשל והקהילה היהודית בטוקומן הגיעו לביקור מיוחד בלשכת הרב הראשי הגר"ד לאו • תיעוד (חרדים)
הגר"מ צדקה לצד מכתבוהגר"מ צדקה: 'לעשות כהוראת גדולי ישראל'ישי כהן23
הגר"מ צדקה, מבכירי הרבנים הספרדים וראש ישיבת 'פורת יוסף', פרסם מכתב בנושא הבחירות לראשות העיר י-ם: "כל ישראל עריבין זה לזה. לעשות כהוראת גדולי ישראל" (חרדים)
בהלווית הרב רוזנטל: "שהקב"ה ימחל לאלה שביזו אותך"בהלווית הרב רוזנטל: "שהקב"ה ימחל לאלה שביזו אותך"אבי רבינא23
דברים קשים בהלווייתו של הרב אברהם רוזנטל ז"ל ראש מועצת טלז סטון שנפטר בפתאומיות מדום לב. הסופדים רמזו לכך שאולי הלך לעולמו בשל הניסיונות להדיחו מתפקידו לאחרונה • צפו (חרדים)
הראיון האחרון של אברהם רוזנטל ז"ל • צפוהראיון האחרון של אברהם רוזנטל ז"ל • צפואבי רבינא4
הלילה הלך לעולמו ראש מועצת טלז סטון, אברהם רוזנטל ז"ל בעקבות דום לב. צפו בראיון האחרון בו הוא מספר על רצונו להמשיך בתפקיד לאחר עשרות שנות פעילות (חדשות חרדים)
ליאון וברקוביץ' חוגגים את העלייה לסיבוב שני'הפלס': לא נבחר במשה ליאון לראשות י-םדניאל הרץ70
ביטאון הפלג הירושלמי, 'הפלס', תוקף במאמר מערכת את מועמדותו של משה ליאון ומצהיר כי סיעת 'בני תורה' לא תתמוך בו בסיבוב השני כנגד עופר ברקוביץ' (חדשות חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
מודעות בירושלים
הרב רונן רוזנפלד
צודקים, יאללה מלחמה // הרב רונן רוזנפלד
ג' בכסלו תשעט51
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
והמשכיל... // הרב ישראל גליס
ג' בכסלו תשעט25