50 מליון..  gur  GYR, AKNV  turi jzi
הגר"ד לאו והשר לשירותי דת וקניןפרסום ראשון: היועמ"ש עוצר שיבוץ דייניםישי כהן1
המשנה ליועמ"ש הודיע לנשיא בית הדין העליון הרה"ר הגאון רבי דוד לאו, כי הוא עוצר את שיבוץ הדיינים ברחבי הארץ, שכבר נחתם בשל העובדה שמדובר כעת בערב בחירות (חוק)
הנציגים המאוחדיםסוף ל'מפץ'? הוגשה רשימת "יהדות התורה"אבי רבינא21
נציגי 'דגל' ו'אגודה' בועדת הבחירות הגישו את הרשימה המאוחדת של יהדות התורה לכנסת ה-21, מה שמפחית משמעותית את הסיכוי שתהיה ריצה משותפת עם ש"ס (בארץ)
עו"ד עומר ינקלביץ'מחשבות של יהודי בוחר // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס17
הגברת ינקלביץ' היא לא ליפמן או חרדי מחמד אחר. היא אישה עם דעות ועקרונות שיצאה למסע מסוכן. אם בזכותה יהיה עוד בחור ישיבה שלומד והשנאה נגדנו תרד, לדעתי זה שווה (דעה)
בני המשפחה בהארכת מעצר, אתמולבעל ואשה נעצרו בחשד לרצח בני הזוג כדוריקובי רוזן32
קרוב משפחה של בני הזוג יהודה ותמר כדורי ז"ל חשוד ברצח של השניים, אשתו חשודה במעורבות ברצח ובשיבוש הליכים, כך הותר לפרסום. אמש, מעצרם הוארך בביהמ"ש (אקטואליה)
ח"כ דני סיידהח"כ דני סיידה מש"ס הודיע על פרישתוישי כהן23
שנה אחרי שמונה לכהן כחבר-כנסת מטעמה של תנועת ש"ס, והיה לסמל העממי שלה, מודיע היום (רביעי) ח"כ דני סיידה על פרישתו ואי רצונו להשתלב ברשימת המפלגה (חדשות, פוליטי)
"מה רבו": המקובל השקיף על נחלי הצפון"מה רבו": המקובל השקיף על נחלי הצפוןכיכר השבת4
המקובל רבי דב קוק מטבריה התפלל בציוניהם של רבי נחמיה העמסוני ורבי ישמעאל בעל הברייתות זיע"א, ובדרכו נעמד וצפה בנחלים הזורמים והתפלל עם ישראל. צפו בתיעוד (בארץ)
התזמורת והאומנים ברגעי השמחה'צלילים למרפא' קיימה אירוע משמח לחולים ולמשפחות במוצ"ש תצוהכיכר בשיתוף צלילים למרפא2
האירוע שהמיס לבבות ונתן כח לחולים ולמשפחות, התקיים באולמי "בית ישראל" בירושלים בליווי תזמורתו של בני לאופר ואומנים רבים שהגיעו בהתנדבות מלאה (חרדים, שיווקי)
מוסקבה: 'מלוה מלכה' לטובת הגמ"ח המרכזימוסקבה: 'מלוה מלכה' לטובת הגמ"ח המרכזישאול כהנא1
בפעם ה-ח"י התאספו מאות ידידים ותומכים בחגיגה גדולה ומפוארת, בראשות רבה של רוסיה. אורח הכבוד: מנהל ביה"ח 'שניידר' פרופ' יוסף פרס. פרקי שירה: גדול החזנים ר' איצ'ה מאיר הלפגוט (חרדים)
גפני ודרעי. ארכיוןהחרדים יחכו עם 'המפץ' עד לרגע האחרוןישי כהן14
בש"ס וביהדות התורה החליטו להמתין עם הגשת הרשימות עד מחר, כאשר במקביל התחדשו השיחות על ריצה משותפת. בכיר ב'דגל': "הסיכויים קלושים, הפערים גדולים" (אקטואליה)
דריכות, מתח ועבודה מאומצת לשעות הקריטיותדריכות, מתח ועבודה מאומצת לשעות הקריטיותכיכר השבת
התרגשות רבה וצפיה דרוכה להצלחת קמפיין גיוס הכספים הראשון בעולם הישיבות הספרדי • מטה הקמפיין לישיבת הרב סלים 'מאור התורה' עובד במרץ • שעות מכריעות ! (חרדים)
ארנונה דרך האינטרנטבני ברק: הנחות בארנונה גם דרך האינטרנטדניאל הרץ1
עיריית בני ברק תאפשר לראשונה הגשת טפסים להנחה בתשלום הארנונה דרך האינטרנט, זאת כדי להקל על המבקשים. העירייה מבטיחה לסייע גם לאברכים בכך (חרדים)
ילדות מקהילת השאליםיום אחרי בר המצווה של החתן הוא התחתן עם ילדה בת 12חיים גולדברג73
באישון לילה, בשכונת מאה שערים, התקיימה חתונה של קהילת השאלים, כאשר החתן רק בן 13 - יום אחרי בר המצווה שלו, והכלה רק בת 12. אביה של הכלה שהה בחו"ל ולא השתתף בחתונה (חדשות)
הריסת בתי הכנסת: המחאה בעיר מתעצמתהריסת בתי הכנסת: המחאה בעיר מתעצמתאבי רבינא11
צווי ההריסה שנשלחו למספר בתי כנסיות שהוצבו שלא כחוק ברמת בית שמש ג', כפי שפורסם לראשונה ב'כיכר השבת', ממשיכים לעורר סערה והמחאה בעיר מתעצמת (אקטואליה)
חיים ביטוןחיים ביטון הודיע: לא אכנס לרשימה לכנסתישי כהן13
מנכ"ל הרשת חיים ביטון, הודיע כי החליט להישאר בתפקידו ולא להצטרף לרשימה. השמות המובילים: אבוטבול, בוסו וברנז. הערב ב-19:00 משדר מיוחד מבית נשיא המועצת (אקטואליה)
ליצמן בחופת גור, אמשהאדמו"רים מבעלזא וויז'ניץ חיזקו את ליצמןחזקי שטרן8
האדמו"ר מבעלזא בירך את סגן השר יעקב ליצמן לאחר חופת גור כי "הכל ייגמר בלא כלום", האדמו"ר מויזקניץ התקשר אל סגן השר וחיזק אותו במשך דקות כי לא יאונה לו כל רע (חרדים)
מרן הגר"ח קנייבסקיבחורים התחייבו מצ'ינג על דפי גמרא והבריזואבי רבינא2
מרן הגר"ח קנייבסקי נשאל האם מצוות צדקה חלה גם הסכום שמוכפל בשיטת המצ'ינג או רק על מה שתרם. וגם, מה דינם של בחורים שקיבלו ללמוד דפי גמרא במצ'ינג והבריזו? (חרדים)
הרב מלכא - מימין עם הגרי"י יעקובוביץ זצ"להגר"מ מלכא מונה למ"מ רב העיר הרצליהכיכר השבת16
חודש וחצי לאחר פטירתו של רב העיר הרצליה, הגאון רבי יצחק יחיאל יעקובוביץ' זצ"ל, הוסמך הגאון רבי מרדכי מלכא, למ"מ רב העיר הרצליה על ידי מועצת הרבנות הראשית (ארץ)
הגר"ע אוירבך והגרב"ש דויטש בלייקווד. צפוהגר"ע אוירבך והגרב"ש דויטש בלייקווד. צפויוחנן בלייך8
חברי המועצת של 'הפלג הירושלמי', הגאון רבי עזריאל אוירבך והגאון רבי ברוך שמואל דויטש, התקבלו בכבוד בקהילה הפורחת בלייקווד - והתרשמו ממוסדות התורה • צפו (חרדים)
ההמונים בהספדעצרת הספד בצרפת על הרב של 'רש"י שול'כיכר השבת3
מאות מבני הקהילה החרדית בצרפת התאספו אמש (שני) לעצרת הספד במלאות השבעה להסתלקותו של הגאון רבי חיים צבי רוזנברג ז"ל, רב ביהמ"ד "רש"י שול". תיעוד (חרדים)
בני המשפחה בהארכת מעצר, היוםרצח הזוג כדורי: סתירות בגרסאות המשפחהכיכר השבת19
חוקרי המשטרה גילו סתירות בגרסאות של בני המשפחה, בעל ואישה, שנעצרו ונחקרו באזהרה בחשד למעורבות ברצח, והיום ביהמ"ש הורה להשאירם במעצר, כך דווח ב'כאן 11' (חדשות)
אדמו"רים וראשי ישיבות בשמחת  המשגיחאדמו"רים וראשי ישיבות בשמחת המשגיחכיכר השבת5
האדמו"ר מבויאן, האדמו"ר מרחמסטריווקא, הגר"ד כהן, הגר"י חברוני, הגר"י הלל, ורבנים נוספים השתתפו בשמחת שבע ברכות לנכדת המשגיח הגאון הצדיק רבי דן סגל. צפו (חרדים)
חיילי 'נצח יהודה', ארכיון. למצולמים אין קשר לכתבהגיבוי מ'הפלג': "חרדי בצבא השמד - מדרדר"שאול כהנא12
בקו של 'הפלג' גיבו את דבריה של אושרת קוטלר על חיילי צה"ל, והתמקדו בחיילים החרדים - אותם האשימו בהידרדרות "עד עמקי שאול תחתית של איבוד התנהגות אנוש" (חדשות)
מלכיאלי ומקלב. ארכיוןהצבעה עדתית? עימות בין מקלב ומלכיאליכיכר השבת29
ח"כ אורי מקלב ביקר בקריית מלאכי והתבטא כי "הציבור אינו מצביע כהצבעה עדתית אלא על פי הוראתם וברכתם של גדולי ישראל", ח"כ מלכיאלי שיגר הודעה נזעמת בתגובה (חדשות)
רון קוביהתגובה של קובי: 50 אלף חילונים - בשבתשאול כהנא74
ראש עיריית טבריה רון קובי מבטיח בתגובה לוועדת הרבנים למען השבת שהתכנסה בטבריה כי "השבת הקרובה יגיעו כ-50,000 חילונים להביע תמיכה ולבלות בטבריה" (אקטואלי)
נשיא המועצת הגר"ש כהןבש"ס הקדימו את ישיבת ה'מועצת' למחרישי כהן16
בלשכתו של יו"ר ש"ס אריה דרעי פעלו להקדים את ישיבת מועצת חכמי התורה למחר, יום רביעי, בכדי לסיים את המתח במפלגה, והישיבה נקבעה לשעה 19,00 בערב, מחר (חדשות)
אילוסטרציהכל הפרטים על פרשת "סרבן הגט" החדשהחנני ברייטקופף61
בית הדין הרבני בירושלים קבע כי אלי סומפולינסקי, בנו של ראש ישיבה מוכר, הוא סרבן גט לאחר שמסרב לגרש את רעייתו אסתי, אך אלי מכחיש • הסיפור המלא וטענות הצדדים (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מחשבות של יהודי בוחר // הרב ישראל גליס
ט"ו באדר א' תשעט17
ליצמן עם הילד דודי מילר ז"ל. ארכיון
חיים מילר
הרל"ש ש"ניצל את מעמדו" // חיים מילר
י"ד באדר א' תשעט15
תנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעה
יערית אלבז
תנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעה
י"ג באדר א' תשעט37