ישי ריבו  ויזניץ  מאיר גרין  מלך..
מועצת הרבנות הראשית. ארכיוןנשים - באסיפה הבוחרת את מועצת הרבנותכיכר השבת2
היועץ המשפטי לממשלה הנחה את הממשלה לפעול למינוי נשים לחברי האסיפה הבוחרת את מועצת הרבנות הראשית, באופן שייתן ביטוי לשני המינים, במגבלות החוק (אקטואליה)
גפני ורובינשטיין אצל האדמו"ר מבעלזא, היוםהשליחים של הגר"ח אל האדמו"ר מבעלזאישראל כהן21
בהוראת מרן הגר"ח קנייבסקי, לקדם את חוק הגיוס בזהירות הנדרשת ומתוך אחדות, עלו בצהריים מזכיר המועצת הליטאית וח"כ גפני למעונו של האדמו"ר מבעלזא לדיון על החוק (בארץ)
בית הוראה של הנטורי קרתאנטורי קרתא: גם לישראל יש מרגלים באיראןכיכר השבת32
סערת מעצרו של השר לשעבר גונן שגב, בחשד לריגול לטובת איראן לא מרגשת את הנטורי קרתא, שטוענים למסע צביעות של פוליטיקאים: "גם ישראל משתמשת במרגלים" (אקטואליה)
הרב אריה שכטר בלשכת אבי דיין, הבוקרשמועה באלעד: "שוטרים בביתו של אבי דיין"אבי רבינא16
בעיר אלעד התרוצצה הבוקר שמועה שקרית על פשיטה של המשטרה על ביתו של חבר המועצה אבי דיין - שבאותה עת היה בלשכתו בפגישה עם הגאון רבי אריה שכטר (חרדים בארץ)
מועצת עיריית אלעדהאישה השתוללה בעירייה, העובדים ישבתואבי רבינא9
כ-300 עובדי עיריית אלעד ישבתו מחר - יום רביעי - במחאה לאחר שתושבת העיר התפרצה למחלקת הנדסה והתפרעה במקום. העובדים לא יקבלו קהל ולא יענו לטלפונים (חדשות)
השר כץ בניחום אצל ראש הישיבההשר כץ: 'המדינה חיה בניסים בזכות התורה'ישראל כהן28
השר ישראל כץ ניחם את ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין ואמר כי "המדינה חיה רק בניסים בזכות לימוד התורה". הגר"ג השיב לו כי "כל מה שאנחנו ניצולים ומצליחים, זה רק ניסים" (חרדים)
עצרת בלונדון. ארכיוןלונדון: "יום תפילה" בעקבות "גזירת החינוך"ישראל כהן47
בשעות הצהריים ייערך בלונדון עצרת "יום תפילה", על ידי התאחדות קהילות החרדים תחת הכותרת "צאי לך בעקבי הצאן", בעקבות "גזירת החינוך" על המוסדות החרדים (בעולם)
שוטר בבני ברק. אילוסטרציהפרדס כץ: אברך הוכה באלימות ושיניו נשברוקובי רוזן13
תושב שכונת פרדס כץ בבני ברק, בן 21, נעצר ע"י המשטרה בחשד כי תקף תושב אחר באלימות, הכה אותו בכל חלקי גופו ושבר את שיניו. הוא הועבר לחקירה ויובא בפני ביהמ"ש (ארץ)
צפו: מרן שר התורה בוחן את תלמידי החיידרצפו: מרן שר התורה בוחן את תלמידי החיידרכיכר השבת2
תלמידי תלמוד תורה 'תשב"ר' בב"ב, נכנסו להתברך במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, כשמרן פונה בנעימות לילדים ושואל מספר שאלות ולבסוף מברכם בחום. צפו (חרדים)
מדוע ראש הישיבה מסר שיעור בעברית. צפומדוע ראש הישיבה מסר שיעור בעברית. צפוישי כהן8
חבר מועצת חכמי התורה, הגר"ד יוסף, הגיע אמש לנחם את ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין וסיפר כי בבחרותו למד בשיעור של ראש הישיבה שבגללו מסר שיעור בעברית. צפו (חרדים)
זעם בב"ב: Waze מפנה לעיר רכבים בשבתזעם בב"ב: Waze מפנה לעיר רכבים בשבתאבי רבינא3
תושבי בני ברק זועמים: אפליקציית 'Waze' מפנה לעיר רכבים בעיצומה של השבת. התושבים חתמו על עצומה לראש העיר וביקשו התערבות בהצבת שלטים, פקחים ומצלמות (חדשות)
בשירת 'ימים': מרן הגר"ח משמח חתן וכלהבשירת 'ימים': מרן הגר"ח משמח חתן וכלהישראל כהן7
תיעוד נדיר שהגיע לידי "כיכר השבת": מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי צועד לשמח חתן וכלה בשמחת נישואי בן אחד ממקורביו באולמי ארמונות פרידמן בבני ברק. צפו (חרדים,וידאו)
גפני, פרוש, מוזס ומקלבסוער ב'יהדות התורה': 'למה לרוץ ולהרוס לחרדים?'ישראל כהן37
'יהדות התורה' התכנסה לישיבת סיעה שהפכה לסוערת במיוחד סביב חוק הגיוס. חילופי צעקות רמות נשמעו מחדר הסיעה, הליטאים התלוננו על החסידים שניסו מנגד להסביר את עמדתם (חרדים, ארץ)
חברי הוועדההוועדה למינוי דיינים רוצה לעשות היסטוריהישי כהן3
הוועדה למינוי דיינים תתכנס בעוד כחודשיים ותנסה לעשות היסטוריה: מינוי כ-20 דיינים לבתי הדין האזוריים, ובכך תהפוך לוועדה שמינתה למעלה מרוב הדיינים המכהנים (אקטואליה)
הגר"מ ברזובסקי. ארכיוןהמגעים של הרב ברזובסקי עם גדולי הדורישראל כהן22
בימים האחרונים פנה הגאון רבי משה ברזובסקי, אל מרן הגר"ח קנייבסקי וכן אל ראשי ישיבות, חברי המועצת של 'דגל', והציג את עמדת המועצת החסידית נגד חוק הגיוס (אקטואליה)
זירת השריפהארבעה ילדים ואימם נפצעו בשריפה בביתםאלי רוטמן22
שריפה פרצה אחר הצהריים בדירת מגורים במרכז העיר בני ברק. כוחות כיבוי, לצד כונני ההצלה, חילצו מהדירה 4 ילדים ואימם, שפונו פצועים לבית החולים • צפו בתיעוד (חרדים)
הרכב הפוגע, לאחר התאונהמאה שערים: צעיר חרדי פגע בילדה - ונמלטאלי רוטמן1
רכב בו נהג צעיר בכניסה לשכונת מאה שערים, פגע בילדה חרדית. כשהוזעקו למקום שוטרים, ניצל הנהג רגע של חוסר תשומת לב מצידם, נכנס לרכבו ונמלט בדהרה מהזירה (חרדים)
תיעוד מהמקום'הסתגרו בבתים': שריפה ליד רמת בית שמשאלי רוטמן3
צוות של לוחמי אש, בתגבור של מסוקים מטייסת אלעד, הצליח ליצור קווי הגנה על בתי המגורים בשכונת רמת בית שמש החרדית, מפני להבות ענק של שריפת קוצים גדולה (חרדים)
ממראות הפינויפונו האוהלים שכיערו את 'החומה השלישית'קובי רוזן5
במבצע עירוני רגיש, ולאחר תלונות חוזרות ונשנות של דיירים באזור, הגיעו היום פקחי העירייה בליווי שוטרים אל מתחם האוהלים המוזנח ברחוב עידו הנביא בי-ם, ופינו אותו (חרדים)
האזינו: כך ניחם האדמו"ר מויז'ניץ את הגר"גהאזינו: כך ניחם האדמו"ר מויז'ניץ את הגר"גישראל כהן6
"זו לא טירחה בשבילכם?", שאל הגר"ג אדלשטיין את האדמו"ר מויזנ'יץ, שעה שבא לנחמו. האדמו"ר השיב כי "זו מצווה גדולה" והאריך בביאור "המקום ינחם אתכם" • האזינו לניחום (חרדים)
אילוסטרציהנהג אוטובוס "העז" לבקש תשלום - והותקףקובי רוזן5
שלושה נערים שעלו היום על אוטובוס בעיר מודיעין עילית, תקפו את הנהג וחבלו בו עד כדי שהוא נזקק לאחר מכן לטיפול רפואי, וכל זאת כי ביקש מהם לשלם עבור נסיעתם (אקטואליה)
מעצר האישה המאיימתעם סכין בידה, ניסתה "להרוג יהודים" • צפואלי רוטמן8
שכונת סטמפורד היל שבלונדון נחרדה לקול זעקות אישה שהחזיקה בידה סכין קצבים, הכריזה "להרוג את כל היהודים", וניסתה - ללא הצלחה - לדקור ילדים חרדים • צפו (חרדים)
צוריאל קריספל ואבי דייןאלעד: אבי דיין הגיש תביעת לשון הרע נגד צוריאל קריספלאבי רבינא61
חבר מועצת העיר אלעד אבי דיין, שערק מש"ס, הגיש תביעת לשון הרע נגד סגן ראש העיר צוריאל קריספל • דיין ל'כיכר': "בית המשפט יעשה סוף להכפשות" • קריספל מבטיח תגובה כואבת (בארץ)
הגאון רבי שלמה קורח חזר לשיעור הקבוע • גלריההגאון רבי שלמה קורח חזר לשיעור הקבוע • גלריהכיכר השבת8
שלושה חודשים לאחר שחלה ובעקבות כך לא יצא מביתו ולא השתתף בשיעור השבועי הקבוע, הגיע אמש הגאון רבי שלמה קורח לבני ברק ומסר דברי חיזוק בפני תלמידיו • תיעוד (חרדים)
תלמידי הישיבה שרו את ההמנון האמריקאיתלמידי הישיבה שרו את ההמנון האמריקאיישראל כהן52
בטקס שהתקיים לרגל סיום שנת הלימודים (לימודי החול) בישיבת פילדלפיה בראשות הגר"ש קמינצקי שרו התלמידים בגאווה את ההמנון האמריקני כשהם עומדים דום • צפו (עולם)
גפני ואשר עם הגר"ג אדלשטיין. ארכיוןגפני: "החוק בסדר"; אשר: "החוק לא טוב"ישראל כהן21
בעוד ראש הממשלה בנימין נתניהו פועל לקדם במהירות את חוק הגיוס ובעוד יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני אמר ל'כיכר' כי "החוק בסדר", טוען ח"כ יעקב אשר כי החוק לא טוב (בארץ)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
די לביזוי גדולי ישראל // הרב רונן רוזנפלד
הרב רונן רוזנפלד
די לביזוי גדולי ישראל // הרב רונן רוזנפלד
ד' בתמוז תשעח34
אילוסטרציה
הרב נחמיה היילברון
המונדיאל משגע גם נוער חרדי - בדרך לאבדון
א' בתמוז תשעח100