בחורים ב'וולפסון' קיימו 'מחאה' נגד הישיבהבחורים ב'וולפסון' קיימו 'מחאה' נגד הישיבהחנני ברייטקופף9
בחורי ישיבת 'נתיבות חכמה', של הרב וולפסון, קיבלו הוראה מהצוות כי הם לא יוכלו להשתתף ב'ערב הוקרה' לישיבה, הבחורים החליטו לנקוט ביוזמה מקורית ולא שגרתית (חרדים)
העיר טבריה, 1970הראשון לציון - הראשון; המינוי - והפסיקהישראל שפר
היום, לפני 331 שנים, החזיר את נשמתו לבוראה הראשון לציון הראשון, רבי משה גאלנטי זצ"ל. סיפור מינויו מרתק במיוחד, וגם: הפסק המדהד של הראשל"צ על 'קרן פרינסיפאל' (בארץ)
אילוסטרציהקיצוץ ענק של תקציבי 'הנוער הנושר החרדי'יענקי כץ4
החלטה טריה של החשב הכללי במשרד האוצר, על קיצוץ רוב התקציב באמצעותו נעשית פעילות מניעה וטיפול עם נוער נושר, מעוררת דאגה רבה בערים החרדיות. כל הפרטים (בארץ)
תוצאות הסקר הגדולהסקר הגדול: לאלו מפלגות יצביע "הפלג"?ישי כהן17
15 ימים לבחירות, 'כיכר' מגיש את סקר הבחירות הגדול של מכון 'אסקריא' - על דרך ההצבעה הצפויה של החרדים • למי יצביעו ה'מודרנים' והפלג והאם חרדים יצביעו לחילונים (אולפן)
כך מתכוננים לחג הפסח - ברוסיה • תיעודכך מתכוננים לחג הפסח - ברוסיה • תיעודכיכר השבת2
ההכנות לקראת חג הפסח בקרב הקהילות היהודיות במדינת רוסיה, נמצאות בימים אלו - כחודשיים לפני החג, בשיאן. הגר"ב לאזאר ביקר במאפיית המצות בעיר בית שמש (חדשות, חרדים)
השר סמוטריץ' בביקור בבני ברק, ארכיון"פקחי משרד התחבורה באו לב"ב - בשבת"יענקי כץ
משרד התחבורה יוזם שורת פתרונות למצוקת התחבורה בבני ברק, אך תושבים טוענים כי פקחים שנשלחו למשימה - הגיעו לפני צאת השבת. השר סמוטריץ': "נבדוק ונתקן" (אקטואליה)
הרב בנצי נורדמן באחת מפעילויותיו הרבותהגר"ח התרשם ותרם - שעות אחרונות! כנסוכיכר בשיתוף יהדות ומדעים
הרב בנצי נורדמן הינו איש חזון ועשייה שפועל למען עם ישראל במסגרות רבות בהם מושם דגש על הטמעת ערכי היהדות והמסורת באהבה ובמתיקות עם פעילויות חסד ענקיות (צדקה)
ה"מלשינון" החרדי חולק לתושבי בני ברקה"מלשינון" החרדי חולק לתושבי בני ברקדניאל הרץ17
סטודנטים חרדים חילקו לתושבי בני ברק "מלשינון" - עשרות אלפי חוברות "מדריך אזרחי חרדי", כדי ליידע אותם על זכויותיהם מול הרשויות המקומיות ונבחריהם (חדשות, חרדים)
הגר"צ רוטברגראש הישיבה בשיחה ראשונה אחרי הניתוחיענקי כץ4
בליל שבת, פרשת 'יתרו', נרשמה התרגשות מיוחדת בישיבת 'בית מאיר' לאחר שראש הישיבה הגאון רבי צבי רוטברג, מסר שיחה ראשונה לאחר החלמתו מהניתוח המסובך (חרדים, ארץ)
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרהפחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרהעו"ד רבקי לרנר4
עתים אנו נשבים באהבה עצמית מופרזת ובאמונה תמימה בצדקת דרכנו. בטוחים, כי מוסדות קהילתנו מושלמים ונעדרים מכל זירה לתיקון, אולם ראוי לנו ללמוד ממשה רבינו (טור דעה)
המשב"ק בירמץ, כולם באו לברך • גלריההמשב"ק בירמץ, כולם באו לברך • גלריהכיכר השבת6
משבק"ו ויד ימינו של נשיא מועצת חכמי התורה ראש הישיבה חכם שלום כהן, הרב דוד בן שמעון, הכניס את בנו לעול תורה ומצוות • רבנים, ראשי ישיבות ואישי ציבור עלו לברך (חרדים)
עמירן דביר בטורו השבועי: "הסוד של יתרו"עמירן דביר בטורו השבועי: "הסוד של יתרו"עמירן דביר2
על מציאות שהיא אימה לאחד ושמחה לשני, על הבחירה החשובה שעשה יתרו, ועל מהותה וחשיבותה של מצוות כיבוד אב ואם, ומדוע היא כתובה בין חמשת הדברות של בין אדם למקום. עמירן דביר בטורו השבועי לפרשת יתרו (דעה)
טלפון ציבוריפרסום ראשון: "לא להסיר טלפונים ציבוריים"אבי רבינא4
האם בקרוב ייעלמו הטלפונים הציבוריים המותקנים בסמוך לישיבות ומוסדות חינוך חרדיים? כך לפחות הצהיר משרד התקשורת לאחרונה רשמית - והקפיץ את ח"כ מקלב (חרדים)
התמונה ש"הסגירה"פעיל ג' חדר לקבוצה של ישראל ביתנו וסולק יענקי כץ6
ב'ישראל ביתנו' ינסו לאמוד את הנזק שגרם להם פעיל יהדות התורה, שהיה חבר סמוי בקבוצת וואטספ פנימית של פעיליה - עד הערב, כשנחשף בגלל תמונה אחת של השר בנט (חרדים)
מפיק: איציק אוחנהמגור לתפקיד הרופא: יהודה סבינר באולפןישי כהן23
הוא גדל כילד גור, מעט לאחר החתונה הוא חשף בפני רעייתו על הרצון ללמוד רפואה, היא הגיבה בבכי • בימים אלו הוא מסיים שמונה שנות לימוד. יהודה סבינר בראיון באולפן (חרדים)
הגר"י זלברשטייןה'פתרון': לקשור את הרב בחוט - ולחתוךיענקי כץ42
אברך שאביו דרש ממנו לנתק קשר עם רב, המשתייך לפלג עמו הוא במחלוקת, הגיע לגר"י זילברשטיין, תינה את מצוקתו ונענה בהצעה חריגה מאוד • וגם: התמונה שעל הקיר (חרדים)
החרדים שהיו בסעודיה: "תבואו איתנו" • צפוהחרדים שהיו בסעודיה: "תבואו איתנו" • צפוכיכר השבת1
שני החרדים שביקרו בסעודיה, הגיעו לאולפן 'כיכר', בועידת התיירות וסיפרו על המסע הבלתי שגרתי שעברו; איך הגיעו לסעודיה, האירוח שלהם ולמה הם ממליצים לנסוע לשם (ארץ)
אילוסטרציהפרסום ראשון: המדריך פגע בנערים נוספיםחיים גולדברג15
בבית המשפט נחשף - בערב שבת - כי הצעיר בן ה-22 מירושלים, שנאשם כי תקף ילד באכזריות בזמן שעבד כמדריך במוסד מפורסם, חשוד בביצוע 'עבירות מזעזעות וחמורות' בעוד נערים (חדשות חרדים)
מנהל מטה אל על: באתי לנפץ את הסטיגמותמנהל מטה אל על: באתי לנפץ את הסטיגמותכיכר השבת4
מנהל המטה של מנכ"ל אל על, שלומי עם-שלום, מתעקש לדבר באולפן 'כיכר', על המחדלים של חברת אל על ומסביר: לא תאמינו אילו שינויים עברנו, ויש לי הפתעה לחרדים (חרדים)
ממנהל חיידר ועוזר של רביץ - לסוכן מצליחממנהל חיידר ועוזר של רביץ - לסוכן מצליחכיכר השבת4
מנהל התלמוד תורה מבית וגן, ר' יוסף גרז, משמש כסוכן נסיעות וותיק והוא מסביר; איך אני מצליח להתנהל בלי פרסום, מי הסוכנים שיחזיקו מעמד ומה השאיפות לעתיד. צפו (חרדים)
אילוסטרציהאסון: פעוט ממשפחה חרדית לא קם משנתואלי רוטמן4
טרגדיה: בבית החולים שערי צדק בירושלים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו של פעוט כבן שנה וחצי, שלא קם משנתו היום בצהרים, בבית משפחתו החרדית בשכונת רמות בעיר (חרדים)
רב העיר שכנע בנועם - תערוכת הרכב בוטלהרב העיר שכנע בנועם - תערוכת הרכב בוטלהיענקי כץ2
בבני ברק תכננו אתמול למנוע חילולי שבת צפויים, מכיוון תערוכה הסמוכה לעיר, בעזרת משאיות לפינוי זבל, אך הרב שבא לשטח הצליח לשנות את דעתם של יוזמי האירוע (חרדים)
רבי עובדיה הדאיה על רקע מירוןהמקובל שדחה את אגדת המשקוף והמשיחישראל שפר4
היום, כ' בשבט, לפני 51 שנים החזיר את נשמתו ליוצרה הדיין והמקובל רבי עובדיה הדאיה זצ"ל, שפרך האגדות שהגאולה תבוא על-ידי נפילת משקוף בבית כנסת עתיק במירון (חרדים)
מפיק: איציק אוחנהימין, ביבי וחרדים עובדים; מאיר פרוש באולפןישי כהן2
ההיערכות לבחירות; הקמת המטה הספרדי ב'דגל'; המאבק על קולות החרדים העובדים; תוכנית טראמפ; ריצת בן גביר והצעת ביבי. סגן השר מאיר פרוש בראיון באולפן 'כיכר השבת' (פוליטי)
דינה זילברהפתעה מלשכת זילבר: בעד הפרדה לחרדיםיענקי כץ7
לשכת המשנה ליועמ"ש דינה זילבר בהוראה מפתיעה "רואים חשיבות רבה בתכנית משפיעים חרדים לעתיד המדינה. שתתקיים בהפרדה". זאת לאחר עתירות ארגוני נשים (חרדים)
המגיש הפופולרי: חרדים עושים לי את התוכניתהמגיש הפופולרי: חרדים עושים לי את התוכניתכיכר השבת
מגיש התוכנית הוותיקה, 'הקשר הישראלי', מספר על הקשרים שלו עם חרדים, שלדבריו: "הם נמצאים בכל העולם, ותמיד מצליחים לייצר עניין, אני אוהב לראיין אותם בתוכנית שלי" (TV)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
עו"ד רבקי לרנר
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
כ"א בשבט תשפ4
פתרון מצוקת הדיור? אנחנו לא סוג ב' / טור
עו"ד נתן רוזנבלט
פתרון מצוקת הדיור? אנחנו לא סוג ב' / טור
ט"ז בשבט תשפ19