עמירן דביר בטורו מסט צילומי הסרט בפוליןעמירן דביר בטורו מסט צילומי הסרט בפוליןעמירן דביר1
מדוע מזכירה התורה את היותו של יתרו כהן מדין? מדוע כתובה מצוות כיבוד אב ואם בין המצוות של בן אדם למקום, הקשר בין כיבוד הורים ליראת ה׳ ועל צילומים לסרט על הבעש"ט (טור)
פינוי הפעוט לבית החוליםבבית החרדי: הפעוט איבד הכרה, מצבו אנושחיים גולדברג15
פעולות החייאה בוצעו בפעוט בן החודשיים, שאיבד את הכרתו בביתו החרדי, לאחר מספר ימים שבהם חש שלא בטוב • מצבו מוגדר אנוש • "ראיתי אותו ללא דופק ונשימה" (חדשות חרדים)
יש אמת אחת? בחינוך ראוי לייצר התבדלותיש אמת אחת? בחינוך ראוי לייצר התבדלותישראל שפירא17
ארגוני החסד אינם מבדילים בין קהילה לקהילה ובין זרם לזרם ועוזרים לכולם - אך בחינוך, ראוי לייצר זהות, קו, וסגנון שונה, מהקהילות והזרמים האחרים - ולייצר התבדלות מלאה (מאמר)
בית מועצת העיר חדרהאפקט המומנטום // הרב בן ציון נורדמןהרב בן ציון נורדמן3
כשאנחנו רואים אדם – בעמדת מפתח, אנחנו צריכים לדעת כי הוא קיבל את המינוי הזה משמים, ועלינו להתייחס לכך בהתאם. מותר לנו להתכופף, להיכנע למציאות שסיבב הבורא בעיתוי הנוכחי, ולתת לו את הזמן שנקצב עבורו בכהונתו (טור)
חוק הגיוס; ההסדר של דרעי ועסקת נתניהוחוק הגיוס; ההסדר של דרעי ועסקת נתניהוישי כהן8
הרב הראשי הגר"ד לאו בריאיון בלעדי על הרפורמות בדת ומדינה; עו"ד נבות תל צור על הסדר הטיעון של דרעי ועסקת נתניהו; ד"ר רוקח על הקורונה והרב רייס על חוק הגיוס (ארץ)
גל התחלואה: האם מותר לקרוא תהילים בלילה?גל התחלואה: האם מותר לקרוא תהילים בלילה?כיכר השבת3
הרב יעקב סיני מתארח באולפן 'כיכר השבת' ומגיש פינה לשבת שירה מתורתו של מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל • והשבוע: גל התחלואה - האם מותר לקרוא תהילים בלילה? (TV)
בנט עם פוליטיקאים חרדים. ארכיוןבנט מחניף: "חסר לי שאתם לא בממשלה"רפאל כהן66
לפני מספר חודשים, בנט ביקש להגביל את החרדים, אך כנראה לאור הזעזועים הקואליציוניים והחשש שנתניהו יעזוב, הוא שוב מבקש את קרבת המפלגות; 'אני רגיש לכך' (חדשות)
הרב אברהם יוסף שוורץאיך הקב"ה כפה על ישראל הר כגיגית? • צפוכיכר השבת
השבוע בפרשת יתרו, יעסוק הרב אברהם יוסף שוורץ בשיעורו השבועי - איזה הר הגיע להתארח בהר סיני במעמד קבלת התורה? כפה עליהם הר כגיגית, גיגית הפוכה או ישרה? (ארץ)
הגר"ד לאו נגד מינוי הרב ברונר: " לא הגיוני"הגר"ד לאו נגד מינוי הרב ברונר: " לא הגיוני"ישי כהן8
בריאיון הבלעדי ל'כיכר השבת' התייחס הרב הראשי הגר"ד לאו להתנגדות שלו למינוי הרב בניהו ברונר לראש מערך הגיור: "צריך להיות שליח שלי" • הריאיון המלא, הערב (חדשות, ארץ)
'גיל הפטור ירד, מי יקבל את הנערים לעבוד?''גיל הפטור ירד, מי יקבל את הנערים לעבוד?'ישי כהן11
הרב יונתן רייס, לשעבר חבר צוות ההיגוי לחוק הגיוס של משרד הביטחון, בביקורת על ההתנהלות סביב חוק הגיוס והורדת גיל הפטור אך לא חושש מאי עמידה ביעדי הגיוס • צפו (אקטואלי)
הרב מקבל את הבגדיםהבגדים האבודים של הרב נמצאו אחרי שניםחיים גולדברג11
כל ניסיונות הרב החרדי לאתר את הבגדים היקרים ששכח במונית בעת שחזר מחתונת נכדו עלו בתוהו • אחרי כשלוש שנים הוא התרגש לקבל אותם • איפה הם נמצאו? (חרדי, ארץ)
שריפת בית, אילוסטרציהשכנים חרדים כעסו עליו, שרף להם את הביתחיים גולדברג15
צעיר שהסכסך על שכניו החרדים, שטענו שהוא עושה רעש שמציק להם, השליך נפצים על ביתם • חדר הבנות נשרף, נזק רב נגרם • זה העונש שהוטל עליו, וזה מה שניסה לתרץ (חרדי)
אלכס קושנירהאפליה בטלז-סטון: "בורות ושנאת חרדים"חנני ברייטקופף29
במכתב ארוך ומנומק ליו"ר וועדת הכספים, מסביר ראש מועצת קריית יעריים, על האפלייה בהחלטה לא לאשר את הרחבת היישוב; "בחרת להסית, לפלג, לסכסך ולהשפריץ שנאה" (ארץ)
הרב הראשי משיב אש לרפורמות השר כהנאהרב הראשי משיב אש לרפורמות השר כהנאישי כהן27
לא חוזר בו מההצהרה שלא יכיר בגיורי רפורמת כהנא • מכריז שאיש לא יחייב אותו לפסוק נגד ההלכה ולא חושש מהקריאות להדיח אותו • הרב הראשי, הגר"ד לאו, בריאיון מיוחד • הריאיון המלא, מחר (TV)
חתונה; אילוסטרציההמנהג הקדוש - "להכות את עדי הקידושין"ישראל שפירא14
בחתונה בעיר הקודש ירושלים נתקל ישראל שפירא במנהג פלאי - להכות את העדים לפני הקידושין; לאחר ההלם הראשוני הוא יצא לחקור את שורש המנהג ומה הסיבה למכות (היסטורי)
אליה מירון על רקע תקפת עו"ד פרנקלההקלטות חשפו: כשהמפקד הסביר לקצין - איזו גרסה לתתחיים גולדברג44
במהלך משפטו של קצין מג"ב, שמואשם בתקיפת עו"ד דב פרנקל והטחתו על הרצפה במהלך אכיפת תקנות הקורונה, נחשפו הקלטות שביצע עם מפקדו - שניסה להסביר לו מה להגיד לדובר (אקטואלי)
הרב יגאל כהן: איך לשחק במשחק החיים?הרב יגאל כהן: איך לשחק במשחק החיים?כיכר השבת
מזכה הרבים הגאון רבי יגאל כהן בשיעורו השבועי מבית מדרשו ומועבר בשידור ישיר באתר 'כיכר השבת' • הנושא השבועי: כשאתה בזמן הכי קשה של החיים • צפו בשידור חוזר (חרדים)
ח"כ אוריאל בוסומלגת משרד החינוך תפתח לכלל המקצועותכיכר השבת2
בפעילו ח"כ בוסו הוסכם כי מלגת טלדור של משרד החינוך, תפתח כבר בתחילת פברואר לכלל המקצועות. שרת החינוך הודיעה כי גויסו עוד 15 מיליון ש"ח לטובת קרן המלגות (ארץ)
"מישהו פגע בילד, ללכת למשטרה?" • צפו"מישהו פגע בילד, ללכת למשטרה?" • צפוכיכר השבת67
לפני כעשרים שנה, נשאל מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי, האם מותר לפנות למשטרה נגד אדם שפגע בילד? והשיב בנחרצות: "מותר, כדי להציל אחרים"; צפו בתיעוד (ארץ)
שער 'חשבון הנפש'ה'מומחים' מסלבודקא ו'חשבון הנפש'...ישראל שפירא2
את סדרת הפרקים על הספר "חשבון הנפש" של החכם לפין, נחתום בציטוט מהרב אביגדור מילר זצ"ל והחלטת ה'מומחים' מ'סלבודקא' שהעדיפו ספר זה על פני 'רבינו יונה' (היסטוריה)
מה גילה מומחה הכשרות בתוך האורז? • צפומה גילה מומחה הכשרות בתוך האורז? • צפוכיכר השבת26
מומחה הכשרות, הרב יוסף דורפמן, ישב בקולומביה ובדק אורז לכבוד שבת וחיפש האם יש נגיעות של חדקוניות, תולעים וזחלים, באורז המקומי?! • מה הוא מצא? • צפו וגלו (חרדים)
הרב מאיר אבוחצירא ובנו, הרב דוד, אב התינוקנכדו של אחד מרבני אשדוד - במצב קשהכיכר השבת15
נכדו של הרב מאיר אבוחצירא, רב קהילת "תפארת רפאל" באשדוד, רק בן שנה וארבעה חודשים, מאושפז במצב קשה • המשפחה מבקשת להגיע לעצרת תפילה לרפואתו (חרדים)
בני ברק: פעוטה איבדה הכרה, מצבה אנושבני ברק: פעוטה איבדה הכרה, מצבה אנושקובי רוזן6
כוחות הצלה הוזעקו הבוקר לבית מטפלת בעיר בני ברק, שם איבדה פעוטה ממשפחה חרדית את הכרתה • לאחר פעולות החייאה, מצבה מוגדר אנוש והרופאים נלחמים על חייה (בארץ)
הנאום של אייכלר במליאהח"כ: אייכלר: 'לא נכניס את ילדינו לכור היתוך'יוני גבאי5
בדיון על חוק הגיוס, הסביר אייכלר, "צבא הוא כור היתוך, זה בדיוק כמו שירות רפואי להגן על בריאות עם ישראל. האם יעלה על דעתו של מישהו לגייס בכפייה רופאים?" • צפו (אקטואליה)
אורי מקלב לצד הרב אפרתיהגר"י אפרתי תקף: 'שיבשו את דברי החזו"א'חנני ברייטקופף18
מקלב שתקף את הליכוד על 'נטיעות ההצלה' בנגב, והיו כאלה שניסו לטעון כי החזו"א היה מתיר את הנטיעות, קיבל מכתב חיזוק מהגר"י אפרתי, שתקף את חוסר המשילות בדרום (ארץ)
גפני, דרעי וליצמןהסיעות החרדיות: "גם אם ביבי פורש, לא נצטרף לממשלה"ישי כהן10
ראש הממשלה, נפתלי בנט, התבטא כי אם ראש האופוזיציה, בנימין נתניהו, יפרוש במסגרת הסדר טיעון הרי שהוא יפעל להרחבת הקואליציה, אך בסיעות החרדיות הבהירו: לא נהיה חלק (אקטואלי)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
בית מועצת העיר חדרה
הרב בן ציון נורדמן
אפקט המומנטום // הרב בן ציון נורדמן
י"ח בשבט תשפב3