זלזניק  חברון  תשעה באב  מוטי..
(צילום: פלאש 90)הגר"ע לגבירים: "אל תתרמו לרב המגרש"אברהם הלוי227
"הרב המגרש" יגורש מהקהילה בארגנטינה? ל"כיכר השבת" נודע כי הרב יעקב בן נאים, שוהה בארגנטינה ● חשיפה: הגר"ע לגבירים: "אל תתנו לו לדרוש" (חרדים)
ריבלין ובלום (עיבוד: כיכר השבת)"מצוקת הדיור מדירה שינה מעיני הגר"ע"איטל קציר12
השר אריאל אטיאס התארח בתוכנית "פילפוליטיקה" עם אבי בלום ויעקב ריבלין: על הדיור, המהפכה המתוכננת וגם על השינוי המסוים שחל בסדר יומה של ש"ס (בכיכר)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)נצחון לחסידי גור בבית-משפט: "שטיבל המריבה" יישאר שלהםישראל כהן21
בית השפט השלום בתל-אביב פסק הבוקר כי חסידי גור רשאים להשתמש במבנה "קול הדף" בבני ברק - כבית כנסת לתפילה ולימוד ● הרב צבי ביאליסטוצקי שניהל את האסטרטגיה המשפטית סביב המחלוקת על בית הכנסת אומר הערב ל"כיכר השבת": "אני שמח שהאמת יצאה לאור" ● כל הפרטים (ארץ)
שמואל-חיים פפנהיים (צילום: פלאש 90)פפנהיים: "המדינה מפלה גברים על נשים"שמואל חיים פפנהיים10
יום האישה הבינלאומי? הצחקתם את פפנהיים. "נקודות זיכוי ממס הכנסה לאנשים שעובדים ינתנו אך ורק לאשה נשואה שעובדת. למה מפלים גברים", הוא שואל (דעה)
(צילום: דוד כהן, כיכר השבת)"אני אמסור שיעור, אתם תחכו בחוץ"דוד כהן20
הפקחים הגיעו לישיבת "מיר ברכפלד" והתקבלו בשירה של הבחורים. ראש-הישיבה אמר לפקחים: "אני אמסור שיעור, אתם תחכו בחוץ". בפנים: תיעוד בלעדי (חרדים)
הרבנים הראשיים (צילום: פלאש 90)מסתמן: הרבנים הראשיים יתמודדו שובישראל אהרון26
האם הרבנים הראשיים לישראל יתמודדו שוב לתפקיד? קרוב למחצית חברי-הכנסת חתמו באחרונה על ההצעה לתיקון חוק הרבנים הראשיים. כל הפרטים (אקטואליה)
יצחק אריאל (צילום: ערוץ 2)מה קורה בתפרח? הסיפור המלאב. ניסני33
היישוב הקטן תפרח עומד בעין סערה בימים האחרונים. מה קורה ביישוב ואיך הגיעו שם להצתות רכבים? כוכב הסיפור מדבר בראיון למנחם טוקר בגלי ישראל (חרדים)
ירושלים (צילום: פלאש 90)מסע הטריפות: "ברובע היהודי, הכל כשר"ישראל שקד4
מנכ"ל החברה לשיקום הרובע היהודי, הרב שלומי אטיאס בעקבות סערת מסע הטריפות בירושלים: "העירייה תציין במפורש מה כשר ומה לא. מהומה על לא מהומה" (ארץ)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)ביקורת במודיעין ע´: פקחים נטשו הכולליםדוד כהן26
בעיצומה של ביקורת בכוללים במודיעין-עלית, החליטו פקחי משרד האוצר לעזוב את הכוללים - בזמן שבמקום נרשמה נוכחות של 52% מהאברכים ● חשיפה (חרדים)
הרב חיים אמסלם (צילום: פלאש 90)תאמינו שיכולים לתקןהרב חיים אמסלם112
מהלך התיקון יתחיל רק כאשר יבינו הספרדים שאין להם שום צורך להיות סמוכים על שולחנם של אחרים * מאמרו של ר' מיכאל קקון הכעיס את הרב אמסלם (טור, חרדים)
עורך-הדין ששי גז (צילום: פלאש 90)פרשת החטיפה: ההורים שוחררו לביתםישראל כהן9
בני-זוג חרדים מלונדון המואשמים בנסיון חטיפת ביתם מישראל לפני למעלה משלושה חודשים שוחררו למעצר בית. כתב "כיכר השבת" היה בדיון. בלעדי (חרדים)
אילוסטרציה (צילום: מאיר אלפסי, כיכר)הר"י לחתן: "תלבש פראק, או שלא אבוא"דוד כהן237
תלמיד ישיבה ספרדית בירושלים טוען: "הרב רכש לאחד התלמידים, ערב נישואיו, פראק והורה לו ללבוש אותו. זה תנאי לבואו לחתונה". אפקט דומינו בישיבות (בחרדים)
מימין: יצחק קקון ואחיו מיכאל (צילום: כיכר השבת)קקון נגד קקוןמיכאל קקון167
ר´ מיכאל קקון, אחיו של עורך "יום ליום", משיב למתקפה של אחיו נגד ראש-הישיבות ה´משתכנזים´: "בלעדם, היינו נאבדים. בזכות הליטאים הגענו עד הלום" (דעה, חרדים)
הפצוע עם הרב הלפרין (צילום: כיכר השבת)"המשטרה לא עושה דַי למיגור האלימות"ישראל כהנא10
ימים ספורים לאחר שחבורת ערבים פצעו אברך חרדי בשכונת "שמעון הצדיק" במזרח ירושלים, סיירה קבוצת עסקנים בזירה. בפנים: צפו בתיעוד מהביקור (בארץ)
הרב שלמה אבינר (צ´ ויקיפדיה)מה עדיף, חרדי או דת"ל? אף אחד מהםיוסי וייס34
למי ראוי להתחבר, לחרדים או לדת"ל? הנה תשובתו של הרב אבינר: "לחרדים יש מעלה גדולה של יראת ה´. לדת"ל יש מעלה ביחס לתחיית האומה בארצה" (חרדים)
תיעוד בלעדי: חסידי גור ספגו מטר אבניםתיעוד בלעדי: חסידי גור ספגו מטר אבניםדוד כהן17
פורעים ערביים יידו אבנים לעבר אוטובוס שהיה עמוס בחסידי גור, סמוך לכפר סילואן במזרח ירושלים ● הנהג משחזר ל"כיכר השבת" את רגעי הדרמה. תיעוד (חרדים)
יש עשן בלי אש? אריה דרעיקמפיין דרעי עולה שלב: הודעות טלפוניותיוסי וייס43
החל מהערב יקבלו בכל יום 10,000 איש טלפונים ממערכת ממוחשבת בשם ´התנועה למען כלל ישראל´, התומכת בחזרתו של דרעי לפוליטיקה. להאזנה (חרדים)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)אני חצי אשכנזי וחצי ספרדי, ושניהם טועיםהרב חיים פוקס18
לך תכריח מרוקאי, תימני, פולני, בוכרי וגרוזיני לעשות ההיפך ממה שהורה להם אביו • הרב חיים פוקס במאמר מיוחד: דרושה אחדות. האם המסר יעבור? (אקטואליה)
פגישת הרבנים, היום (צילום: כיכר השבת)בלעדי: שליח הגרי"ש נפגש עם הראשל"צישראל כהן21
בשליחות הגרי"ש אלישיב שליט"א הגיע חתנו, רבי יצחק זילברשטיין לביקור אצל הראשון לציון מרן הגר"ש עמאר. השניים דנו בפתרונות הלכתיים שונים ● חשיפה (חרדים)
ישי על רקע תלמידי ישיבה (צילום: פלאש 90)"הגר"ע יורה: לא לתרום למוסד שמפלה"יוסי נכטיגל31
שר הפנים ויו"ר ש"ס, אלי ישי, מתייחס לראשונה לפרשת "הרב המגרש 2" בראיון לרדיו "קול חי". חושף: "לא ירחק היום שהרב עובדיה יקרא לא לתרום לישיבה שמפלה"
הגר"ע יוסף ביקש, הציבור ביצעהגר"ע יוסף ביקש, הציבור ביצעישראל אהרון9
לפני שבועיים, ביקש מרן הגר"ע יוסף להתפלל לשלומו, לאחר שלא חש בטוב. מאות צעירים ערכו מעמד תפילה מיוחד בציונו של ה"בבא סאלי". צפו וידאו (מיוחד, כיכר)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)הקהילות בחו"ל: נפסיק לתרום למשתכנזיםניצן ארליך112
ל"כיכר השבת" נודע כי כמה קהילות ספרדיות בארה"ב, שוקלים להפסיק התרומות למוסדות ספרדים בישראל, שפועלים בניגוד למסורת הספרדית. חשיפה (אקטואליה)
תיעוד בלעדי: ראש השב"כ בישיבה חרדיתתיעוד בלעדי: ראש השב"כ בישיבה חרדיתדוד כהן13
בצעד נדיר, הגיע היום ראש השב"כ, יובל דיסקין, לביקור במוסדות התורה במודיעין-עלית ● הביקור החגיגי תוכנן בקפידה ונשמר תחת מעטה חשאיות ● בלעדי (חרדים)
הרב מחפוד (צילומים: שוקי לרר)הרב מחפוד גילה: "גזרו לי את הפיאות"ניצן ארליך51
במהלך כנס העשור לכשרות הרב שלמה מחפוד, הוא חשף לראשונה את סיפור חייו. "אמא, ניצחת אותם", הוא אמר בהתרגשות. סיקור מלא, גלריית ענק (אקטואליה)
הרב יעקב ברהום אצל מרן הגר"עקרב רב: תככים בבחירות באור-יהודהישראל אהרון20
הרב יעקב ברהום, בנו של הרב דוד ברהום זצ"ל ששימש כרב העיר אור-יהודה, יוצא למאבק במתמודדים האחרים בבחירות. אמו: "הגר"ע הבטיח שיהיה בן ממשיך" (ארץ)
(צילום: מאיר אלפסי)צפו בתיעוד: "סליחות" בחודש אדרישראל אהרון3
מאות באו הבוקר למחות על הפגיעה בציונו של המקובל רבי משה בן-טוב. הסיבה: הריסת הקבר על-ידי עיריית ירושלים. הקהל אמר "סליחות". צפו בתיעוד (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
טכנולוגיה. אילוסטרציה
אליהו פולק
אני הוא הקיצון… // אליהו פולק
ו' באב תשעח8
המלחמה הכושלת באינטרנט. אילוסטרציה
כיכר השבת וצריך עיון
לגרש, להילחם ולהפחיד? לא! להתמודד...
ה' באב תשעח7
הכי פופולריים
הכי מדוברים