משה גפני  נוער בסיכוי  סוס
(צילום: ארכיון)אסון הרכבת שליידידיה מאיר9
שלמה ידידיה מאיר, נכדו של רבי שלמה זלמן קוק זצ"ל שנספה לפני עשרות שנים עם רעייתו ושניים מילדיהם, חוזר לאסון שנצרב במשפחה (חרדים)
ישורון, השבוע (צילום: פלאש 90)"צרחתי: אבא שבשמים, לא, לא, לא!"ישראל אהרון17
יעקב-ישראל ישורון, נהג המיניבוס, העניק ראיון ראשון לעיתון "משפחה". על רגע האימה: "צרחתי אבא... לא.. לא... אל תעשה לי את זה" (חרדים)
´אלול´ בישיבה ביצהר´אלול´ בישיבה ביצהרדוד כהן10
ביצהר, היישוב שנמצא תחת מעקב מתמיד של "המחלקה היהודית" בשב"כ, החלו הלימודים בישיבה של הרב גינזבורג. תיעוד מיוחד (בארץ)
מצמרר: הורי הנהג מבקשים סליחהמצמרר: הורי הנהג מבקשים סליחהמנחם שוורץ26
הורי נהג המיניבוס הגיעו במפתיע לנחם אבלים ביום האחרון ל"שבעה", בבית משפחת ברנשטיין וביקשו סליחה בבכי קורע לב. תיעוד (חרדים)
אילוסטרציה. למטה: לוגו ישראל היום (: פלאש 90)הסמינרים מצאו כביש "עוקף אפליה"מנחם שוורץ46
ערב פתיחת שנת הלימודים, טוענים קבוצת הורים: הסמינרים לא מתייחסים לתלמידות ספרדיות - כך דווח ב"ישראל היום". עיקרי התחקיר (חרדים)
שגרה ביפו: מחאה נגד חילול הקבריםשגרה ביפו: מחאה נגד חילול הקבריםשמואל בן ישי, "חדשות 24"14
בשבועות האחרונים, כמעט מדי יום, מוחים מאות אברכים חרדים נגד חילול הקברים ביפו. כך זה נראה אמש: צעקות ועימותים. צפו בתיעוד (ארץ)
הלווית הרוגי תאונת הרכבת (צילום: פלאש 90)הכול משמים והאחריות עלינומנחם ברוד7
יש כאן שני צירים שמתנהלים במקביל: מצד אחד הכול משמיים, ובה-בעת האדם אחראי למעשיו. חייו של יהודי מתנהלים בשני הצירים האלה (דעה)
הגראי"ל ערך ביקור במחנה "בני תורה"הגראי"ל ערך ביקור במחנה "בני תורה"דוד כהן15
ביום בו צועדים רבבות בחורים ואברכים להיכלי התורה, "כיכר השבת" מגיש גלריה מביקור מיוחד שערך מרן הגראי"ל שטיינמן ב"בני תורה" (גלריה)
תיעוד: הכתרת הגר"י סילמן בברכפלדתיעוד: הכתרת הגר"י סילמן בברכפלדדוד כהן6
הגר"י סילמן הוכתר אמש לרבה של קהילת תורה ותפילה בברכפלד. האברכים קיבלו אותו בשירת "ימים על ימי מלך". צפו בוידאו ותמונות (גלריה)
אברהם קרויזרקרויזר מסר עדות: מנסים לפגוע בשמנואברהם הלוי3
היועץ האסטרטגי, השותף במשרד יחסי הציבור של אייל ארד הגיע למטה המשטרה ונתן עדות בפרשת גלנט: "המסמך מזוייף". האזינו (חרדים)
גוטשטיין בבית-החולים, היום (צילום: ערוץ 2)"חשבתי שכמו שאני חי, כולם חיים"ישראל אהרון16
דוד גוטשטיין, שאיבד את רעייתו ובני משפחתו בתאונת הרכבת מדבר בראיון לערוץ 2 על קבלת הבשורה: "התחילו עם אשתי, עברו לשאר" (צפו)
ישורון משחזר את התאונה, השבוע (צילום: פלאש 90)בית-המשפט שחרר את נהג המיניבוסדוד כהן10
נהג המיניבוס שהיה מעורב בתאונת הרכבת, בה נהרגו שבעה בני משפחת אחת, שוחרר בצהריים למעצר בית של 180 יום, בערבות כספית (ארץ)
הרב חיים גוטשטיין (צילום: ערוץ 10)אביו של דוד: "לא כועסים, יש מנהיג"ישראל אהרון11
הרב חיים גוטשטיין, אביו של דוד: "אין טעם לכעוס על הנהג, ה' מנהיג ומנהל את העולם; ממש שואה משפחתית". וגם: כך קיבל הבן הבשורה (חרדים)
מודעות התמיכה, הבוקר (חדשות 24)"מנסים להכפיש את אבא בכל מחיר"אברהם הלוי25
בנו של הרב יעקב יוסף שסירב להתייצב לחקירה, בשיחה ל'כיכר השבת': "יש כאן נסיון להכפיש את שמו של אבי ואת שמם של רבנים נוספים" (בארץ)
צפו: הגרי"ש בתפילת יום-כיפור קטןצפו: הגרי"ש בתפילת יום-כיפור קטןדוד כהן3
מרן הגרי"ש אלישיב ערך"תפילת יום-כיפור קטן", לקראת ראש-חודש אלול. למרות גילו המופלג, התעקש מרן הגרי"ש להשתתף. בלעדי (איצטלה)
הרב יעקב יוסף (צילום: פלאש 90)הגר"י יוסף מסרב להתייצב המשטרהמנחם שוורץ41
הגר"י יוסף זומן לחקירה בשל הסכמה שהעניק לספר של הרב שפירא, אולם הוא סירב להתייצב: "תורתינו אינה עומדת לחקירה". דיווח (חרדים)
(צילום: עוזי ברק)הגר"י סילמן יוכתר לרב בברכפלדדוד כהן16
סערה באחוזת ברכפלד במודיעין-עלית: כבר מחר יוסמך הגר"י סילמן לרבה של ברכפלד. כדי למנוע מחלוקות. ומה יהיה תוארו הרשמי? דיווח (חרדים)
הקראוונים בחצר (צילום: דוד כהן)הדיירים הופתעו: קראוונים פלשו לחצרדוד כהן31
מה עושים כשלא מוצאים שטח מספיק גדול כדי להקים ישיבה במודיעין עלית? פולשים לשטח של בניין פרטי. הדיירים: "גוטרמן הורה". צפו (חרדים)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)משפחה חרדית ניצלה ממארב בכבישדוד כהן34
תקרית חמורה בכביש העולה לירושלים: ערבים יידו אבנים לעבר שורת רכבים. באחד מהם, היתה משפחה חרדית מודיעין עלית. "נס גלוי" (חרדים)
ושוב, יפו בוערתושוב, יפו בוערתעוזי ברק12
מאות מפגינים הגיעו היום למתחם הרגיש ביפו, מחו בתוקף ו"זכו" לטעום על בשרם את אמצעי פיזור ההפגנות של המשטרה. צפו בתיעוד (ארץ)
השיחזור, הערבתחת אבטחה כבדה: הנהג ביצע שיחזורניצן ארליך20
ישר ישורון, נהג המיניבוס שהיה מעורב בתאונת הרכבת הקטלנית בה נהרגו שבעת בני משפחת ברנשטיין - חוזר לזירת הדמים לשחזור (חרדים)
(צילום: מתוך הוידאו)שעתיים לתאונה: ברנשטיין ובנו בגאולהישראל אהרון30
לידי "כיכר השבת" הגיע קטע וידאו, המתעד את הרב אריה ברנשטיין ובנו ז"ל קונה ביום חמישי שעבר סלטים לשבת בחנות ´הדר גאולה´ (חרדים)
תיעוד: בכי קורע לב על הקברים הטרייםתיעוד: בכי קורע לב על הקברים הטרייםדוד כהן8
למעלה מרבבת אנשים ליוו בשישי את משפחות ברנשטין וגודשטין למנוחות. בהר המנוחות נראו מחזות קורעי לב. דוד כהן מגיש תיעוד (חרדים)
משפחת ברנשטייןמשפחה שלימה נמחקה: תמונה אחרונהחנה בורט32
משפחת ברנשטיין מביתר נהרגה בתאונה אתמול. הבוקר תיערך מסע ההלויה מביכנ"ס קרלין סטולין ברחוב אבינועם ילין בי-ם. תמונה אחרונה (בארץ)
החתן שנותר (צילום: רופודוקציה)החתן הצעיר התעורר: היכן אשתי?חיים גריידינגר7
העיתונאי חיים גריידינגר שהה אמש בבית-החולים ´ברזילי´, שם מאושפז החתן שאינו יודע את הנורא מכל. וגם: בקשת החתן והטלפון מהאב (חרדים)
נפרדים, אמש (צילום: עוזי ברק)הנרות. הקדיש. הפרידה. הדמעותעוזי ברק4
הנרות, הקדיש, התהילים, הפרידה והדמעות. כך נפרדו מתנדבי זק"א מעמיתם, במעמד מרטיט על מסילות הרכבת המדממות. וידאו מצמרר (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
מודעות בירושלים
הרב רונן רוזנפלד
צודקים, יאללה מלחמה // הרב רונן רוזנפלד
ג' בכסלו תשעט51
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
והמשכיל... // הרב ישראל גליס
ג' בכסלו תשעט25