עומר..  13  yex  אוהליך
סידור תפילה (צילום: לויק ט´)דרמה בציון: אברך השחית סידורים - ונעצריוסי פוקס89
המשטרה עצרה היום אברך שהשחית סידורי תפילה בקבר שמעון הצדיק, וקרע מהם את דפי ה"מי שברך" לחיילי צה"ל. הרבנים הורו: לתפוס אותו על חם (ארץ)
הרב דב ליאור ואברכים חרדים בהר הביתחרדים שוב עלו להר הבית: 'אין בזה איסור'אברהם הלוי77
רבה של קרית ארבע-חברון, הרב דב ליאור, ליווה קבוצת חרדים שעלתה בסוף השבוע להר הבית. הסביר: "בשל מדידות שבוצעו, מותר כיום לעלות להר הבית" (חדשות)
אשר דהן בבית-המשפט (צילום: פלאש 90)מסתמן: מחר יוגש כתב אישום נגד דהןחיים שקדי14
פרקליטות מחוז דרום צפויה להגיש ככל הנראה מחר כתב אישום נגד אשר דהן מאלעד, בגין רצח הבאבא אלעזר ● הפרקליטות תבקש חוות דעת נוספת (אקטואליה)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)הלם ב"קול תורה": מיליון שקלים נגנבוחיים שקדי37
בערב שבת התרחשה גניבת ענק במשרדי ישיבת "קול תורה" בשכונת בית וגן בירושלים: כמיליון שקלים נגנבו. החשודים: פועלים שעבדו בבניין הישיבה (באקטואליה)
ברק עם תושבים בבאר-שבע (צילום: פלאש 90)הרב בצרי: "הקללה מתקיימת בבאר-שבע"ישראל אהרן20
"לצערנו הרב הקללה 'ופחדת יומם ולילה' מתקיימת בעיר באר-שבע" - כך אומר הערב הרב בנימין בצרי רב הקריה החרדית בבאר-שבע. ברק: "צה"ל מכה קשות" (בארץ)
אייכלר מבקר פצוע, היוםהפצועים מהשטיבל מתאוששים: "נס גדול"ישראל כהן25
חל שיפור ניכר במצבם של שני חסידי גור שנפצעו קשה מנפילת הרקטות על השטיבל באשדוד. בבית-החולים ציינו בפליאה את החלמתם המהירה (אקטואליה)
על ראש שמחתנו. מתוך הקרבוידאו נדיר: כך נראה קרב של רפאל הלפריןיוסי וייס76
"זירת חיי", כך נקרא הספר בו תיעד הרב רפאל הלפרין את התקופה בה שימש כמתאבק, בטרם פרש והתמסר לגמרא. הורים, צפו בוידאו, בטרם תראו לילדים (חרדים)
(צילום: מתוך הוידאו)פרסום ראשון: הלווית האדמו"ר מבעלזאיצחק רבינוביץ6
'כיכר השבת' מתכבד להגיש וידאו מיוחד על הרה"ק מרן מהר"א מבעלזא זצ"ל שאמש חל יומא דהילולא. בוידאו: קטע נדיר בפרסום ראשון מההלוויה המונית. צפו (חרדים)
הגראי"ל שטיינמן (צילום: קובי ישעיהו)הרב שטיינמן הורה: לבטל קייטנה בדרוםישראל כהן10
עמותת "עזר מציון" ארגנה קייטנה מיוחדת לילדים חולים בנתיבות, אךהמתקפה על הדרום שיבשה את התוכניות. הגראי"ל שטיינמן הורה: לבטל את הקייטנה (בחדשות)
רוטנברג בבית-החולים'הנסיון לרצוח את רוטנברג - מעשה קונדס'אברהם הלוי38
חברי הנהלת מוסדות סקווירא פרסמו מכתב תמיכה בנער החשוד בהצתת ביתו של רוטנברג: "הוא לא התכוון לפגוע באיש. שיחק עם אש לקראת ל"ג בעומר" (חרדים, עולם)
הרב עובדיה נושא תפילה על קבר הרבניתבלעדי: הרב עובדיה יוסף על קבר הרבניתיוסי פוקס30
17 שנים בלי הרבנית: מרן הרב עובדיה יוסף עלה יחד עם בני משפחתו לקברה של רעייתו, הרבנית מרגלית ע"ה. הרב יעקב יוסף מסר שיעור מיוחד. צפו בתיעוד (חדשות)
תפילה (צילום: פלאש 90)בעקבות הירי: שבת של תפילות בירושליםיוסי פוקס2
ירושלים נושאת תפילה: במהלך השבת נערכו תפילות המוניות בכותל המערבי ובבית-הכנסת המרכזי, בשל המצב בדרום הארץ. ילדי תשב"ר התכנסו (בחדשות)
הרב אדלשטיין על רקע האוטובוס שהותקף (פלאש 90)רבי גרשון אדלשטיין: האסונות בעוונותינו. זכות התורה חסרהחיים שקדי22
ראש ישיבת פוניבז', מרן הגאון הרב אדלשטיין, התייחס באוזני מקורביו למתקפת הטרור ולמצב הרגיש בדרום, הביע את כאבו לנוכח החללים שהפילה: "האסונות הללו פוקדים אותנו בעוונותינו. חסר את זכות התורה, ש'מגנא ומצלא'. מרגישים את החיסרון בלימוד התורה בימי בין הזמנים" (ארץ)
זירת האירוע (צילום: משה רוזנשטיין, חדשות 24)'שמענו בום אדיר. אנשים נפלו על הריצפה, הכל היה מלא עשן'ישראל כהן19
בבית-החולים קפלן מאושפזים שני אברכים, חסידי גור, שנפצעו קשה בעקבות נפילת רקטות בשטיבל באשדוד ● ד"ר יורם קליין, מנהל המחלקה לכירורגיה בקפלן, סיפר כי אחד מהם נותח ומצבו התייצב ● עדות ותיעוד מקיף: רגעי הדרמה בבית הכנסת, הבוקר (אקטואליה, חדשות)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)האפליה: אוזלת היד של ועדות השיבוץחיים שקדי9
לפחות מאה בנות ספרדיות, רובן ספרדיות, עדיין ללא מקום לימודים מסודר, בשל בעיית האפליה בסמינרים. תחקיר: מה באמת עושות ועדות השיבוץ? (בחדשות)
דם, אש ותמרות עשן: צפו בדרמה באשדודדם, אש ותמרות עשן: צפו בדרמה באשדודשאול כהנא6
דקות אחדות לאחר הפגיעה הישירה בבניין הישיבה באשדוד, תיעד כתב חדשות 10 את המהומה במקום: המונים מתגודדים בזירה, המומים. צפו בוידאו (בארץ)
אשדוד בלהבות (צילום: יחיאל)פאניקה באשדוד: חרדים נמלטים מהעירישראל כהן20
שעות לפני כניסת השבת, רבים מתושבי אשדוד בוחרים לעזוב את העיר ולחפש מקלט בטוח. תלמידי ישיבת גור פינו את מבנה הישיבה, אחרי שהותקפה. צפו (בחדשות)
הרב יצחק בלומנטל (איור)בלומנטל נגד השטן: "מערים עליי קשיים"הרב יצחק בלומנטל72
תהיתם מדוע נעלמו טוריו של הרב בלומנטל בתקופה האחרונה? "היצר הרע מערים עליי קשיים", הוא מסביר וטוען כי ימי חמישי מועדים לפורענות נגד עיתונאים (טור)
התמונה שהפכה לראיה. צילום: מאיר אלפסיצלם 'כיכר' תיעד, התמונה הפכה לראיהיוסי וייס18
תמונתו של צלם כיכר השבת מאיר אלפסי, המתעדת כיצד מושך שוטר באכזריות, מפגין חרדי בפאותיו, הגיעה למחלקה לחקירת שוטרים, שפתחה בחקירה (חרדים)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)החילונים בעד שכונה חרדית חדשה: "שיצאו לנו מהוריד"אברהם הלוי17
חברי מועצה חרדים דורשים מעיריית ירושלים להקים שכונה נוספת במזרח ירושלים, שתהיה מיועדת לשומרי מצוות בלבד ● גם חילונים מצטרפים ליוזמה ומעניקים לה גיבוי: דני מנדלר, ממנהיגי ועד קרית יובל החופשית אמר כי "הגיע הזמן שהחרדים ירדו מהווריד שלנו". ואיך מגיבה העירייה? (ארץ)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)"בין הזמנים" של הסיקריקים: משחיתים בתי עסק בטבריהיוסי פוקס89
בשעה שמאות משפחות חרדיות מנצלות את ימי "בין הזמנים" לנופש על שפת ים כנרת, מתמודדים בעלי החנויות בעיר טבריה מול קבוצת סיקריקים שמחבלת בבתי העסק ומשחיתה שלטים ותמונות ● בעלי החנויות זועמים: "בניגוד לריכוזים החרדיים, אנחנו לא נשתוק". וגם: מודעות מזהירות מפני נופש בעיר (ארץ)
(צילום: פלאש 90)החופש של תלמידי הישיבות: "הבחורים לא נוסעים הביתה"ישראל כהן13
בזמן שתלמידי בתי הספר חוגגים חופש ארוך במיוחד, במגזר החרדי ממשיכים לנצל גם את ימי הקית החמים ללימוד. בישיבת גור, למשל, החופש כולו אורך שבוע בלבד. בישיבות חסידות בעלזא מקיימים חופש מקוצר, שמתחיל לאחר ט' באב ומסתיים בשבוע הבא. וגם: על הקעמפים היחודיים לישיבות (ארץ)
פינסקי פוגש את ראש הישיבה, היוםבכיר במשרד החינוך בבית הגראי"לשאול כהנא4
אחרי ביקורו של שר החינוך, גדעון סער, בישיבת פוניבז' וסבב הפגישות בבתי גדולי ישראל, הגיע היום יהודה פינסקי, מנהל האגף לחינוך חרדי אל ביתו של הגראי"ל
בדוק ומנוסה. חברון גרנביץ"סגולה" בדוקה ומנוסה ל"קרציית" מכירותחברון גרנביץ26
היא נכנסה אלי לחנות, פניה נפולות, בידה אחזה מעטפה גדולה ובחשבונית של אלף שקלים "תעזור לי", התחננה בפני. נתתי לה את סגולתו הבדוקה של אבי שיחי' (דעות)
הרב צבי ביאלוסטצקי ומבנה בית הכנסת ההרוסביאלוסטוצקי ניצח: "עזרת הנשים תיבנה"יוסי וייס40
סאגת בית כנסת המריבה ברח' בעש"ט בבני ברק לא נגמרת: אחרי שבשבוע שעבר נהרסה כליל עזרת הנשים בגיבוי המשטרה, הורה היום בית המשפט לבנותה מחדש
מיהו "חבר לאיש משחית? הגאב"ד הגאון רבי טובי-ה וייסהעדה החרדית יוצאת נגד העדה החרדית?יוסי וייס33
האם גאב"ד העדה החרדית דהיום - הרב טוביה יצחק וייס מכנה את ראשי 'העדה' בדור הקודם בתואר "חבר לאיש משחית"? על פי מכתבים שהגיעו לידנו, נראה כי אכן כך

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מחשבות של יהודי בוחר // הרב ישראל גליס
ט"ו באדר א' תשעט17
ליצמן עם הילד דודי מילר ז"ל. ארכיון
חיים מילר
הרל"ש ש"ניצל את מעמדו" // חיים מילר
י"ד באדר א' תשעט15
תנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעה
יערית אלבז
תנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעה
י"ג באדר א' תשעט37