רבי דן אונגרישרארונו של זקן ראשי הישיבות מגיע לישראלישראל כהן6
מסע ההלוויה של זקן ראשי הישיבות וראש ישיבות "בית מדרש עליון" בארה"ב ובישראל, הגאון רבי דן אונגרישר זצ"ל החל בארה"ב. בצהריים, ייטמן בירושלים (חרדים)
סקר ה'סיקריקים' הגדול: בעד או נגד?סקר ה'סיקריקים' הגדול: בעד או נגד?כיכר השבת109
ה'סיקריקים' הולכים ומשתלטים על השיח ברחוב החרדי. 'כיכר השבת' מקדיש את הסקר השבועי לתופעה המכונה 'סיקריקים'. בעד או נגד? הקליקו כאן (בכיכר, מעניין)
הרב יצחק בלומנטל (איור)המכה שלא כתובה בתורה: הסיקריקיםהרב יצחק בלומנטל123
הרב יצחק בלומנטל יוצא לקרב נגד החרדים שלקחו את החוק לידיהם - הסיקריקים, ומציג סדרת שאלות נוקבות. האם ניתן למנוע את האלימות? כתבה ראשונה (חרדים)
הגר"ח קנייבסקי ווינרוט (צילום: מאיר אלפסי, פלאש 90)הברכה של הגר"ח לוינרוט: "הכל יסתדר"ישראל כהן22
לפני כמה ימים, ערב הדיון המכריע בבית המשפט, הגיע עו"ד יעקב וינרוט אל ביתו של הגר"ח קניינבסקי וביקש את ברכתו. הבוקר, התגשמה הברכה המופלאה (כיכר, ארץ)
(צילום: פלאש 90)סקר 'כיכר השבת': החרדים נגד הליבהכיכר השבת56
6588 גולשים השתתפו בסקר המקיף של 'כיכר השבת' בנושא הליבה במוסדות החרדיים. רוב מוחץ הצביע נגד הליבה: "ייהרג ואל יעבור". בפנים: כל הנתונים (בכיכר)
תמו ימי השבעה: הגר"ח בעצרת הזיכרוןתמו ימי השבעה: הגר"ח בעצרת הזיכרוןצילומים: מאיר אלפסי7
בתום ימי השבעה לרבנית בת-שבע קנייבסקי ע"ה, נערך אירוע זכרון מרכזי בבני-ברק. הגר"ח קנייבסקי, הגר"ש וואזנר והגר"ג אדלשטיין השתתפו. צפו בגלריה (חרדים)
הגראי"ל שטיינמן (צילום: פלאש 90)הגראי"ל לישיבה באשדוד: לימדו כרגילישי כהן15
ראש ישיבה מאשדוד הגיע לביתו של ראש הישיבה, מרן הגראי"ל שטיינמן ושאל האם לפתוח את "זמן החורף" כרגיל. הגראי"ל השיב: התורה תגן (אקטואליה, בארץ)
כדאי הוא רבי שמעוןכדאי הוא רבי שמעוןצילומים: ישי כהן8
יותר משלושים אלף מתפללים השתתפו בהילולת שמעון הצדיק בירושלים, בסוף השבוע. למרות החשש, האירוע עבר ללא אירועים ביטחוניים. צפו בגלריית ענק (חרדים)
הטיל משוגר מעזהחשש בישיבות בדרום: "זמן החורף" יידחהישראל כהן6
"זמן החורף" בישיבות הדרום לא ייפתח במועדו? תלמידי הישיבות חוששים כי בשל המצב הבטחוני, לא יהיה ניתן לשוב אל ספסל הלימודים. אייכלר יצא אל זירת הנפילות
(צילומים: יהודה פרקוביץ ופלאש 90)בגלל האסונות: גדולי הדור בקריאה לציבורישראל כהן18
גדולי ישראל קוראים נרגשות לציבור להתחזק במידות ויראת שמיים ולהקפיד על לימוד מוסר. "עת צרה היא ליעקב", כותבים אדמו"רים ופוסקי הדור (אקטואליה)
שנה אחרי הטרגדיה: הכנסת ס"ת מרגשתשנה אחרי הטרגדיה: הכנסת ס"ת מרגשתחיים שקדי4
המונים חגגו בהכנסת ספר תורה לעילוי נשמת הבחור אליהו אברמן ז"ל, בנו של הרב אהרון אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה'. גדולי ישראל כתבו אות. צפו בגלריה (ארץ)
הרבנית ע"ה (צילום: כיכר השבת)תופעה: משנים את השם לזכר הרבניתחיים שקדי8
מאז פטירת הרבנית קנייבסקי, הפך קברה בבית-החיים 'שומרי שבת - זכרון מאיר', למוקד עלייה לרגל. עשרות מוסדות וסמינרים משנים שמם לעילוי נשמתה (בחרדים)
הירשמן הפצוע והתמונה שהופצה (צילום: קובי ישעיהו)יומיים אחרי שהותקף: תביעת לשון הרע נגד אברהם הירשמןישראל כהן41
הערב הוגש לבית משפט השלום בירושלים כתב תביעה בשם האברך אלעזר ויגדרוביץ נגד אברהם הירשמן - בשל הוצאת דיבה ופרסום לשון הרע. עורך הדין אלקנה בישיץ ל"כיכר השבת": "מאז המקרה נטפלה כנופיית הירשמן וחבריו הסיקריקים לאברך תמים שאין לו קשר לעניין. נעשה לזה סוף" (חרדים)
חברון גרנביץאיך החרדים חושבים שחרדים מטומטמים?חברון גרנביץ20
זה מתחיל בכרוזי רחוב רוטטי לב של "הקשיבו הקשיבו" ממשיך ב- "אישור גדולי ישראל" ומסתיים בקול יבבה של "איש בל יעדר". הם באמת חושבים שכולנו פסיכים?
בתום ה'שבעה': מרן הגר"ח קנייבסקי עלה לקבר הרבניתבתום ה'שבעה': מרן הגר"ח קנייבסקי עלה לקבר הרבניתיהודה פרקוביץ, כיכר השבת16
במלאת ה'שבעה' לפטירת הרבנית, הגר"ח קנייבסקי עלה הבוקר לקברה. לאחר העלייה, החלה כתיבת 2 ספרי-תורה בבית הגר"ח קנייבסקי, לע"נ הרבנית ע"ה, כשבימים הקרובים יחלו להיכתב ספרי-תורה נוספים. במוצאי-שבת: עצרת התעוררות מרכזית בבני-ברק. צלם 'כיכר השבת' בתיעוד מיוחד (חרדים)
מחאה בכיכר השבת: "למגר את הפשע במגזר החרדי"מחאה בכיכר השבת: "למגר את הפשע במגזר החרדי"קובי ישעיהו ואברהם הלוי37
יום אחרי תקיפתו של האברך אברהם הירשמן, נערכה בכיכר השבת עצרת מחאה. בשעת לילה, כאלף איש התאספו בכיכר וזעקו להפסקת האלימות. הדוברים בעצרת הזכירו את רצח לייבי קלצקי והזהירו: שכונת בתי ורשא עלולה להפוך לבית קברות. "כיכר השבת" מגיש תיעוד מיוחד (בחרדים)
הירשמן הפצוע מובהל לבית החולים (צילום:קובי ישעיהו)מרים הירשמן: "איימו עליי - 'נהרוג אותך'"חיים שקדי55
מרים הירשמן, רעייתו של האברך שהותקף מגוללת בשיחה בלעדית עם "כיכר השבת" את מה שארע, שלב אחר שלב וחושפת: "קיבלתי איומים בטלפון" (חרדים)
הרבנית קנייבסקי ע"ה (צילום: עוזי ברק)מוצ"ש: עצרת ענק לזכר הרבנית קנייבסקיחיים שקדי9
במוצ"ש תתקיים עצרת זכרון ענק לעילוי-נשמת הרבנית קנייבסקי ע"ה, באודיטוריום ברמת אלחנן בני-ברק. מרן שר התורה, הגר"ח קנייבסקי, צפוי ליטול חלק (חרדים)
מתנדבי איחוד הצלההרב למתנדבים: פגיעה בכם היא פגיעה ביחיים שקדי6
המאבק בין ארגוני ההצלה בבני-ברק, אינו פוסק, ולא אחת אף חוצה קווים אדומים. הגאון רבי יהודה סילמן, מרבני "איחוד הצלה" בהתבטאות חריפה (בחדשות)
הפגנה בירושלים (צילום: פלאש 90)יום אחרי התקיפה הברוטאלית: עצרת זעקה ותפילה בירושליםישי כהן19
ביום שאחרי תקיפת אברהם הירשמן במאה שערים, ועל רקע המאבק האלים סביב בתי ורשא, מתקיימת כעת עצרת תפילה וזעקה בכיכר השבת. בעצרת אמורים להשתתף עסקני וזקני מאה שערים, וייתכן שגם חברי העדה החרדית שעד עתה לא התערבו במאבק - יקחו חלק. המארגנים הבטיחו: בלי אלימות (חרדים)
(צילום: כיכר השבת)"תג מחיר לרצח" במא"ש; הערב: הפגנהישי כהן36
לאחר פציעת הירשמן, רוססו על בתי וורשא גרפיטי "תג מחיר לרצח". המשטרה הקימה צוות חקירה מיוחד: "נגיע אל התוקפים". הערב: הפגנה בכיכר השבת (חרדים)
הלברטל, לצד דרעי ולפיד (צילומים: כיכר השבת, פלאש 90)דרעי-לפיד-הלברטל במפלגה מאוחדת?שימי סגל ● צילום: יעקב אריה185
ר' דב הלברטל, נאמן ביתו של הגרי"ש אלישיב, מדבר בראיון וידאו מיוחד ל'כיכר השבת' על השקפת עולמו במגוון נושאים. חושף: מפץ פוליטי חדש? (אקטואליה)
(צילום: מהיר חימה)זעם במאה שערים: "הזהרנו את המשטרה"ישראל כהן55
ביום שאחרי התקרית האלימה, בה הוכה בכל חלקי גופו אברהם חיים הירשמן תושב שכונת בתי ורשא בירושלים, בשכונה מאשימים את משטרה: "התרענו". תיעוד (בארץ)
צילום: מגזין פייןפרח מוגןרחל קליין, מגזין פיין55
על אנשים מיוחדים שפתחו את ליבם לנשמות הטהורות שאיבדו את דרכן במהלך הדרך - מרכז תלם בחשיפה על פעילות קודש נסתרת במגזר החרדי . מבט אחר על עולם מיוחד. מגזין פיין חושף עולם נסתר וחשוך על בנות אבודות שעדיין לא מצאו את האור
הרב יעקב עדס (פלאש 90)הרב עדס לבחורים שנזרקו: "תחזרו"ישראל אהרן37
המקובל הרב יעקב עדס התייחס לסערה סביב סילוקם של בחורי ישיבת "באר התורה" שנתפסו עם רישיונות: "שיחזרו. ראש-הישיבה לא ישתמש באלימות" (חרדים)
(צילום בלעדי)הגר"ח לקלצקי: "בנך היה נשמה גבוהה"ישראל כהן19
נחמן קלצקי, אבא של לייבי ז"ל, הגיע הערב לנחם את מרן הגר"ח קנייבסקי, שהשיב לו: "בנך היה גלגול של נשמה גבוהה שסיימה את תפקידה בעולם" (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
כותב השורות
הרב בן ציון נורדמן
הסתה לעומת נתינה // הרב בן ציון נורדמן
י"ט בטבת תשפ1
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
דמעות על ירושלמי אמיתי // הרב ישראל גליס
ט"ז בטבת תשפ2
בר מצווה ל-1000 ילדים עולים מרוסיה בשנת 1995
הרב אלכסנדר חייט
לקרב ולא להרחיק // הרב אלכסנדר חייט
ט"ו בטבת תשפ8