(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)אסון במודיעין-עלית: שילח קן ונפצע קשהישראל כהן16
אברך בן 30 ממודיעין-עלית ממודיעין-עילית, נפל אמש ממרפסת דירתו, כשקיים את מצוות שילוח הקן. האברך נפצע קשה ופונה לטיפול בבית-החולים (חדשות, בארץ)
לעיני המצלמה: אלימות קשה במאה שעריםלעיני המצלמה: אלימות קשה במאה שעריםשאול כהנא106
ערוץ 2 שידר תמונות קשות מהמאבקים במאה שערים. המשטרה, חסרת אונים. עורך דינו של אחד העצורים תוהה: "מה יש למשטרה נגד הסיקריקים?" (בחרדים)
שכן חדש לנתניהו בקיסריה: הרבי מבעלזאשכן חדש לנתניהו בקיסריה: הרבי מבעלזאישראל כהן16
ערוץ 2 מדווח היום על מעון הנופש החדש של האדמו"ר מבעלזא בקיסריה - ביתו של נשיא המדינה לשעבר עזר ויצמן ז"ל. האם החסידים יפתחו כולל במקום? (בארץ)
ציון הרשב"י במירון (צילום: פלאש 90)המבקר: "הזנחה והומלסים בקבר רשב"י"ישראל כהן17
מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס מותח ביקורת נוקבת על המתרחש בציונו של רבי שמעון בר-יוחאי במירון. קיים מחסור בנקודת שירות רפואית - הוא קובע (באקטואליה)
כ"ק האדמו"ר מבעלזא (צילום: מנדי הכטמן)האדמו"ר מבעלזא מתיר תקליטן בירושליםחיים שקדי43
פסק תקדימי: אברך ששאל את כ"ק האדמו"ר מבעלזא, האם יוכל להביא 'תקליטן' לחתונת בתו בירושלים, זכה לתשובה בכתב ידו של האדמו"ר. המכתב המלא (ארץ)
הגראי"ל שטיינמן (צילום: פלאש 90)הרב שטיינמן: "אין לגור באיזור חילוני"חיים שקדי57
האם יש בעיה להתגורר באיזור חילוני? נשאל מרן הגאון רבי אהרון לייב שטיינמן, והשיב: "אם יש שם פריצות ואי אפשר להיזהר, הרי נכשלים בחטאים". בלעדי (יהדות)
מימין: גפני, זאב, אייכלר וישי (צילומים: פלאש 90)בעקבות חשיפת 'כיכר': איום למשבר מיידימנחם כהן34
זעם במערכת הפוליטית-חרדית בעקבות חשיפת אתר 'כיכר השבת' על התוכנית לתקצב רק כוללים עם מנימום 50 אברכים. השר ישי: "רק הליכוד מסוגל לפגוע" (ארץ)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)הממשלה לא רוצה חרדים עובדיםניצן ארליך12
ועדת שרים דחתה הצעת חוק לשילוב חרדים בתעסוקה ע"י מתן העדפה מתקנת: יו"ר ועדת הכספים, משה גפני: "הממשלה נוהגת בצביעות בכל הנוגע לחרדים" (חרדים)
(צילום: פלאש 90)לשכת נתניהו בוחנת סגירת מאות כולליםמנחם כהן43
ל'כיכר השבת' נודע כי גורמים בלשכת ראש-הממשלה בוחנים אפשרות שרק 'כוללים' עם לפחות 50 אברכים יקבלו קצבאות. לשכת רוה"מ אישרה. חשיפה (חרדים)
אילוסטרציה (פלאש 90)נשות כת השאלים לא מוותרות: 'נחשוף את תמונות המתנגדים'ישי כהן70
הקמפיין של נשות השאלים ליצירת לגיטימיות במגזר החרדי: אחרי הפגנות ממושכות נגדן, מבטיחות נשות הכת לחשוף את פרצופם של המתנגדים. "אם יהיה צורך, יש בידינו חומרים קשים עליהם", אומרים מובילי המאבק. "אלה אברכים שמכורים להימורים. אין להם יראת שמים". בלעדי (חרדים)
ח"כ משה גפני (צילום: פלאש 90)גפני תוקף: יואב ללום מחפש כסף וכבודחזקי שטרן100
ח"כ גפני תוקף את מגישי העתירה לבג"ץ נגד הסמינרים: "העתירה נעשתה בשביל כסף". בתנועת "נוער כהלכה" הגיבו: "גפני משת"פ של הסמינרים" (אקטואליה, בארץ)
חברון גרנביץעל מה רבו בעל האולם ובעל השמחה?חברון גרנביץ16
אחד המלצרים הסב את תשומת ליבו, לילד קטן, שניכר היה כי אינו משתייך לאורחי השמחה. הילד הגיע לאולם בכדי לבקש אוכל למשפחתו "אין לנו לאכול" (חרדים)
תצלום המכתב, לצד הרב עובדיה והנשיא סרקוזי"נעתר לבקשתו", כתב הגר"ע לסרקוזימנחם כץ5
לידי 'כיכר השבת' הגיע מכתב התשובה שכתב הגר"ע יוסף לנשיא סרקוזי. "לאור הערכתי הרבה לכבוד הנשיא, אני נעתר לבקשתו", הוא כותב. צפו במסמך (חרדים)
מתנדב 'איחוד הצלה''איחוד הצלה': נשים לא יתנדבו אצלנוחיים שקדי18
לאור פרסומים שונים בכלי התקשורת לפיהם ב'איחוד הצלה' יגייסו את נשות המתנדבים לפעילות מעשית, מכחישים זאת בארגון ומבהירים: "לא עלה על דעתנו"
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)אנשי "כת השאלים" משיבים מלחמהישי כהן47
חברי בד"צ "העדה החרדית" שחתמו נגד נשות השאלים גילו במוצ"ש, להפתעתם, כי ביתם הפרטי הפך למוקד מחאה. מפגין נגד הרב רומפלר הותקף (חרדים, בארץ)
היכל ישיבת פוניבז' (צילום: משה גולדשטיין)המלחמה בפוניבז': שבת בעלטה מוחלטתישראל כהן69
מאבק השליטה בישיבת פוניבז' המשיך השבת במלוא עוזו. לפי עדויות של בחורים הנמנים על פלג המחבלים, בנו של מנהיג הפלג השני חיבל במערכת החשמל (ארץ)
המודעות שהופצומודעות נגד יואליש קרויס הופצו בירושליםישי כהן11
מי עומד מאחורי הפצת מודעות בגנותו של קמב"ץ העדה החרדית? חבריו של קרויס מעריכים: מתנגדי ה'שאלים' הפיצו את הפשקווילים. ואיך הגיב קרויס? (אקטואליה)
כותב השורותלמה אנחנו שונאים כל כך את כת השאלים?אשר גולד320
מה גרם לכך שדווקא כמה נשים, שכל חטאן מסתכם בכך שהן באמת רוצות להקפיד על הלכות צניעות - מפריעות לנו ולקיצוניים ביותר שבינינו? מאמר סוער (אקטואליה)
הרב יונה מצגר, הערב. צילום בלעדי: כיכר השבתעמותה חדשה: שיפור תנאי השוחטיםחיים שקדי4
בבני ברק הוקמה הערב עמותה חדשה, שמטרתה לפעול לשיפור תנאי העסקתם של השוחטים ובודקים מטעם הרבנות הראשית לישראל. דיווח מכינוס מיוחד (בארץ)
תיעוד: משפחה חרדית מותקפת באכזריותתיעוד: משפחה חרדית מותקפת באכזריותשאול כהנא70
קבוצת סיקריקים ביקשה לפגוע במשפחות המתגוררות ב"בתי ורשה". הסיקריקים תקפו אותן באבנים וריססו גז מדמיע לעברן. המשפחות הזעיקו את המשטרה
הגראי"ל שטיינמן (צילום: יהודה פרקוביץ')"ישנה גזירה בשמים להשמיד את ישראל"חיים שקדי93
הרב שטיינמן: "עצם זה שיש מי שמאיים עלינו - גם אם מדובר במטורף שמאיים, זהו סימן ברור מהשמיים - כי יש גזירה להשמיד את ישראל". איך תתבטל הגזירה? (ארץ)
הגנת העגלות במאה שערים, היום. צילום בלעדי: כיכר השבתתיעוד: במאה שערים גייסו פעוטות למחאהישי כהן, חיים שקדי21
עשרות הורים הגיעו בשעות הצהריים (חמישי) לרחובות מאה שערים, עם עגלות ילדיהם הקטנים וקיימו במקום מחאה. "האוטובוסים מסכנים את חיי ילדינו" (בחדשות)
ללום, היום (צילום: ישי כהן)לפני שהגיש העתירה: יואב ללום פרץ בבכיישי כהן131
עורך-הדין ואיש 'נוער כהלכה', יואב ללום הגיע הבוקר לבית-המשפט העליון להגיש את העתירה נגד אפליית הסמינרים כנגד הבנות הספרדיות ופרץ בבכי (בארץ)
ללום על רקע הנתוניםמה שלא ידעתם על 'עתירת הסמינרים'אבי בלום62
הפרשן אבי בלום מנתח את 'עתירת הסמינרים' שהגיש יואב ללום, חושף את הנתונים מתוך העתירה וגם מגלה סודות מאחורי הקלעים. ויש גם זווית של עורך-דין (דעה)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)"ביקשת שנשנה מאבוטבול לברקוביץ'"ישי כהן52
אמא למנהל: "כשבאתי אליך פעם ראשונה ביקשת ממני שהילדה לא תהיה על אבוטבול - אלא על שם ברקוביץ'". מיוחד: תמליל הקלטה שהוכנסה לעתירת ללום (חרדים)
נתניהו עם ישי (צילום: פלאש 90)נתניהו לישי: "תדחה את חוק האפליה"ניצן ארליך3
ראש-הממשלה נתניהו ביקש מיו"ר ש"ס אלי ישי לדחות את "חוק האפליה" בשבועיים. ב"נוער כהלכה" לא ממש משתכנעים: "חבל שש"ס עסוקה רק בהצהרות" (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
עו"ד רבקי לרנר
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
כ"א בשבט תשפ5
פתרון מצוקת הדיור? אנחנו לא סוג ב' / טור
עו"ד נתן רוזנבלט
פתרון מצוקת הדיור? אנחנו לא סוג ב' / טור
ט"ז בשבט תשפ20