מעצר החשוד בתקיפת גרוסמן הוארךמעצר החשוד בתקיפת גרוסמן הוארךיוסף פאר4
בית המשפט החליט להאריך את מעצרו של החשוד המרכזי בפרשת תקיפתו של עורך עיתון 'הפלס' נתי גרוסמן לפני יותר משבוע. מעצר החשוד הוארך ביומיים נוספים (חדשות, חרדים)
עיבוד מחשבצפו: הר' אמנון משבח את אנשי ש"סישי כהן318
ר' אמנון יצחק טוען בלהט כי מלחמתו אינה נגד מרן הרב עובדיה יוסף אלא רק נגד בני ביתו ואנשי תנועת ש"ס. אלא שבסרטון וידאו שהוציא בעבר, הוא נשמע קצת אחרת (חדשות, חרדים)
זילברשלג: "יהדות התורה-גן ילדים"זילברשלג: "יהדות התורה-גן ילדים"ישראל כהן54
אין זה סוד שרבים חשים ממורמרים מתפקודה של 'יהדות התורה'. אחד מהם, שלא חושש לומר זאת בפומבי, הוא דודי זילברשלג. לדבריו, גפני ומקלב הם "תינוקות שנשבו" (חרדים)
הפורצים, מימיןמי פרץ למשרד של מנחם כרמל?ישראל כהן23
במהלך השבת, בשעה 06:30 בבוקר, פרצו רעולי פנים למשרדו של מנחם כרמל, איש הפלג הירושלמי. לדברי מקורביו, מהמקום נגנבו מסמכים הקשורים לוועדת הדיור (חדשות)
רביד נגררביד נגר בעד ר' אמנון: מזכה הרביםשאול כהנא320
בעוד המתקפה נגד מפלגתו של הרב אמנון יצחק נמשכת, רביד נגר, מחזיר בתשובה מוכר, מתייצב לצידו ואומר כי צורת המאבק "פשוט מעוררת דחייה" ומרחיקה אנשים. (חרדים)
מרן הגראי"ל שטיינמןג': הגראי"ל יפתח את מסע הבחירותישראל כהן17
לאחר השקת קמפיין מפלגת 'יהדות התורה', מחר יגיע מרן הגראי"ל שטיינמן לאור יהודה ויפתח את מסע הבחירות של המפלגה. הגראי"ל צפוי לדבר על חשיבות המערכה (חרדים)
הגר"י יוסף עם אביו הגר"ע"להצביע ליכוד זה איסור דאורייתא"ישי כהן199
הגאון הרב יעקב יוסף תוקף בחריפות את פעילי 'הליכוד ביתנו' החרדים ושומרי המסורת, ואומר כי המצביע למפלגה שבראשות ליברמן ונתניהו, עובר על איסור דאורייתא (בחירות 2013)
נתי גרוסמןיתד נגד הפלס: רוקדים על דם גרוסמןישראל כהן26
שבוע לאחר תקיפתו של נתי גרוסמן, ב'יתד נאמן' בחרו לפרסם טור חריף כנגד אנשי הפלג הירושלמי שלטענתם "רוקדים על הדם". "הצד השני מנסה לפגוע בהצלחת ג' בקלפי" (חרדים)
פרוש מזהיר: ינסו לגייס נשים חרדיותפרוש מזהיר: ינסו לגייס נשים חרדיותישראל כהן14
ח"כ מאיר פרוש אמר בכנס בחירות כי ניסו לשבור את הטאבו בנושא "גיוס בנות". ציין: ש"ס אומנם נאבקת בנושא, אולם יהדות התורה היא זו שסוללת את הדרך לכך. צפו בדברים (בארץ)
ר' אמנון יצחק. למטה: כותרת מכתב הרבניםמכתב נוסף נגד הרב אמנון יצחקישי כהן350
רבני אשדוד חתמו על מכתב נגד ר' אמנון יצחק, בעקבות דבריו על מרן הרב עובדיה יוסף. הרבנים: יצחק "מכפיש ומבזה ושם ללעג ולקלס את כל ציבור היראים לדבר ה'". חשיפה (בארץ)
גרוסמן בבית החוליםבלשים פשטו על ישיבה בירושליםישי כהן1
בלשי משטרה פשטו הצהריים על ישיבת 'באר התורה-גיל' בשכונת בית וגן בירושלים, כדי לאתר אחד הרבנים שמלמד בישיבה, שבנו חשוד במעורבות תקיפת נתי גרוסמן (חדשות)
חכם אברהם חי בכתיבת ההבהרה, הבוקרהמקובל מבהיר: לשמוע לרב עובדיהישי כהן53
ברחבי העיר בני-ברק הופץ הלילה מכתבו של המקובל חכם אברהם חי בו מביע כביכול תמיכה בר' אמנון יצחק. הבוקר, הוא התיישב לכתוב מכתב חדש שבו הבהיר את דעתו (אקטואליה)
הקמפיין של 'קדימה'ועדת הבחירות: הקמפיין לא אנטישמיחזקי שטרן14
יו"ר ועדת הבחירות החליט שלא לפסול את הקמפיין של מפלגת 'קדימה' נגד האברכים, בטענה כי הוא בגדר השיח הציבורי הלגיטימי, אינו מסית נגד החרדים ואינו אנטישמי (פוליטי)
נתי גרוסמןהעצור השלישי ישוחרר ממעצריוני גבאי8
פרשת תקיפת נתי גרוסמן: עורכי הדין של החשוד השלישי הצליחו להביא לשחרורו ממעצר בהסכמה עם המשטרה. עו"ד רבקה שורץ: "מעצרו נועד לפגיעה ברבנים" (חרדים)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבהפלסטיני חשוד בניצול תלמידי ישיבהקובי רוזן34
זוועה בבני-ברק: פלסטיני בן 56 מרצועת עזה שהתגורר בעיר ושימש כ"גוי של שבת" נעצר בחשד כי ניצל תלמידי ישיבה קטינים לאחר שרכש את אמונם תמורת תשלום כסף (חדשות)
המודעה, הבוקרמודעות: ב'יהדות התורה' מתקוטטיםישראל אהרון17
תושבי הערים החרדיות ירושלים, בני ברק וקרית ספר התעוררו הבוקר ללוחות מודעות המכוסים במודעות ענק בצבע אדום זועק עם תמונותיהם של מועמדי 'יהדות התורה' (חרדים)
החסידים למען כבודו של הרב עובדיההחסידים למען כבודו של הרב עובדיהישראל כהן77
הביטאונים החסידיים התגייסו לפרסם את מכתב המחאה החריף כנגד ר' אמנון יצחק, ואומרים כי "לא הייתה התלבטות", זאת לעומת הביטאון הליטאי 'יתד נאמן' שבחר להתעלם (חרדים)
זקן המקובלים בבכי: 'משחקים באש'זקן המקובלים בבכי: 'משחקים באש'ישי כהן177
הפגיעה החמורה במרן הגר"ע יוסף, הביאה את זקן המקובלים הרב ניסים מויאל למחות על-כך בחריפות. "אני מפחד, הם משחקים באש", הוא זועק בבכי. צפו בדבריו המרטיטים (חרדים)
גדולי ישראל של 'אגודת ישראל'ג' החליטה: כנס ענק עם גדולי ישראלישראל כהן28
ועדת השמונה של 'אגודת ישראל' התכנסה היום בבני ברק והמשיכה בהליכים לקראת כינוס ענק בהשתתפות גדולי ישראל הליטאיים והחסידים. "כינוס שכזה הינו חובת השעה" (חרדים)
מרן הגר"ע יוסףאמנון יצחק: הגר"ע יוסף עבר עבירהישי כהן562
ר' אמנון יצחק לא עוצר באדום: הערב הוא הגיב למכתב הגר"ע נגדו ואמר: אם זה נכון, שהרב עובדיה כתב את זה זה חמור שבעתיים, כי זה עבירה דאורייתא לכתוב דבר כזה" (חרדים)
כישלון חריש?חריש: הסתיים השימוע לועדת הדיוראברהם הלוי12
דרמה מורטת עצבים לאלפי משפחות חרדיות שהניחו את כספם על קרן 'ועד הדיור'. אחה"צ הסתיים השימוע במינהל, נוכח הטענות להפרת תנאי המכרז. וגם: הבלוף בבית שמש (חרדים)
הרב אוירבך לצד אמנון יצחקהרב אוירבך לא תמך ב'כח להשפיע'ישי כהן69
אמש, בהרצאה שנשא, הצהיר ר' אמנון יצחק כי הרב שמואל אוירבך אמר כי מצווה להצביע ל'כח להשפיע'. היום, מכחיש מקורב לרב אוירבך: "בנושא הבחירות לא נאמר דבר" (חרדים)
הרב יצחק בלומנטלהרב בלומנטל בעד ר' אמנון יצחקהרב יצחק בלומנטל411
חובתו של הדיין לשמוע את שני הצדדים, בכל נושא וכל דיון, נכתבה בפירוש בשלחן ערוך: "אסור לדיין לשמוע דברי בעל דין חבירו". הרב יצחק בלומנטל מתייצב לצד ר' אמנון (דעות)
המכתב לצד מרן הגר"ע יוסףבלעדי: המכתב נגד ר' אמנון לא זויףישי כהן178
בימים האחרונים ניסה לרמוז ר' אמנון יצחק כי המכתב שכתב מרן הגר"ע יוסף בו הגדיר אותו "הקדיח תבשילו" מזויף, כעת, הגיע לידי 'כיכר השבת' המסמך המקורי • בפנים (חרדים)
לא נפסל. עמי אילוזלא יוצאו צווי מניעה לבכירים בש"סחזקי שטרן23
השופט אליקים רובינשטיין, החליט לדחות את בקשת חיים אמסלם להוצאת צווי מניעה נגד בכירים בתנועת ש"ס ולאסור עליהם פעילות פוליטית בשל תפקידם הציבורי (פוליטי, חרדים)
הרבנים נגד ר' אמנון: "מפלג ומשסע"הרבנים נגד ר' אמנון: "מפלג ומשסע"ישי כהן585
פרסום ראשון: מכתב מחאה חריף, וכמדומה ראשוני מסוגו בציבור החרדי ספרדי, נכתב ונחתם על-ידי רבנים רבים נגד הרב אמנון יצחק, מקים מפלגת 'כח להשפיע' (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
שוטר וילדים חרדים
אלי לינקר
אין שוטר רע - יש שוטר ששמע רע // דעה
כ"א בתמוז תשפ
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בטור
הרב מנחם ישראלי
מפגינים? אל תצעקו "שיקצע" לשוטרות
כ"א בתמוז תשפ33
פריצת הסגר, אמש
הרב נחמיה היילברון
"מפיצי מחלות" זה נורא - אבל זה מה שאתם
כ' בתמוז תשפ128