המעצר בגבעת זאב, הבוקרחשודים בהונאת מיליונים נעצרוישראל אהרון34
חוקרי מפלג ההונאה וחוקרי מס הכנסה עצרו שלושה חשודים בהונאת המדינה בעשרות מיליונים באמצעות עמותה פיקטיבית דרכה קיבלו תקציבים ממשרד החינוך (חדשות)
הסבים לייכטר ושטיצר, ואבי הילד שנהרג, בשמחהתיעוד: שתי משפחות, שמחה אחתחזקי שטרן8
משפחת לייכטר חיתנה את בנה, חודשים ספורים לאחר פטירתו הטראגית של הנכד חנוך בוימל ז"ל. משפחת שטיצר, משפחת הנהג, ערכה שבע ברכות שמח במיוחד (חרדים)
הגר"א גנחובסקי זצ"להמכתב נחשף: "בזכותו העולם קיים"יוסף פאר7
במכתב נדיר של מרן הגר"נ קרליץ שמתפרסם לקראת השלושים לפטירתו של הגאון רבי אברהם גנחובסקי ראש ישיבת טשעבין, מכנה אותו הגר"נ "בזכותו העולם קיים" (חרדים)
אנשי נטורי קרתא באירוע לזכרו של ערפאתצפו: נטורי קרתא ב'יארצייט' לערפאתשאול כהנא71
היום מציינים הפלסטינים את יום השנה למותו של מנהיג אש"ף יאסר ערפאת, כם אנשי נטורי קרתא ציינו את היום והשתתפו באירוע לזכרו בעיר הפלסטינית רמאללה (חדשות, חרדים)
משה אבוטבולפשקווילים נגד אבוטבול "רשע וטמא"יוסף פאר19
ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול צפוי להגיע לביקור במונסי, קיצוני הקהילה מתכננים לו "קבלת פנים חמה". בפשקווילים שהופצו נגדו נכתב: "צאו והפגינו כנגד אותו רשע" (חרדים)
שולחן הנשיאות בוועידהתיעוד: הוועידה הראשונה של דרשוכיכר השבת2
שבת גיבוש מרוממת, מלווה מלכה לאלפי יהודי ארה"ב, שירה סוחפת - ובימת הכבוד של גדולי רבני אמריקה. כך ציינו את הוועידה הראשונה של ארגון "דרשו" בארה"ב. צפו בתיעוד (בארץ)
תיעוד: נשות מאה שערים מתעמתותתיעוד: נשות מאה שערים מתעמתותישי כהן59
כוחות גדולים של משטרה ויס"מ פשטו הבוקר על שכונת בתי וורשא שבמאה שערים, כשבידיהם צו בית משפט לפינוי דירה. נשות השכונה התקהלו והחלו לזעוק. תיעוד (חדשות)
אילוסטרציההעדה החרדית נגד מאפיית אנג'לשאול כהנא21
ועד הכשרות של העדה החרדית פרסם מודעות נגד המאפייה שנמצאת תחת כשרותו: "מאפיית אנג'ל שיווקה בחנויות ורשתות המזון אריזות לחמניות עם מבצע פסטיגל ומדבקות" (חרדים)
בצל הסערה: כינוס 'דרשו' בניו יורקבצל הסערה: כינוס 'דרשו' בניו יורקכיכר השבת
למרות הסופה הפוקדת בימים אלה את ניו יורק, ההכנות לכינוס הגדול של 'דרשו' שיתקיים הערב - נמשכות. באירוע משתתפת משלחת ראשי ישיבות מישראל בראשות הגרב"ד פוברסקי
רבי דוד והנציג המיועד, יעקב בן חמוהאם רבי דוד רוצה נציג בכנסת?ישי כהן108
האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא מנהריה מבקש למנות את תלמידו לחבר כנסת בש"ס - כך מעידים תלמידיו. מקורבו מאיר גל הכחיש: "הרב לא מתערב בפוליטיקה" (בארץ)
מנחם כרמלכרמל ינטוש את הפלס ויהיה ח"כישראל כהן18
בימים האחרונים נראה כי כרמל שוקל את צעדיו בשאלת הפילוג הליטאי. לפי הסכם שמתגבש, כרמל יפסיק לפרסם ב'הפלס' ובתמורה יקבל מכתב חיזוק מהגר"ח קנייבסקי (חדשות, פוליטי)
הבטחה. סער וליברמן"לא ניתן יד לפסילת החרדים"אבי בלום6
שר החינוך ומנהל המו"מ הקואליציוני מטעם הליכוד, גדעון סער, מצהיר אמונים ל'שותפים הטבעיים': "לא ניתן יד לפסילת החרדים כמו בממשלת שרון". תעודת סוף קדנציה (פוליטי)
בניין ישיבת לייקוודארה"ב: עשרות מיליונים לישיבותישראל אהרן7
ארה"ב מתקצבת ישיבות וכוללים בעשרות מיליוני דולרים בשנה באמצעות תקציבים לסטודנטים. הלימודים בישיבות עברו "התאמה רעיונית" כדי להתאים לקבלת המלגה (חרדים)
זירת התאונה, הבוקרירושלים: נערה חרדית נפגעה אנושותמישאל לוי8
נערה חרדית, בת 20, נפצעה באורח קשה מאוד בראשה מפגיעת מיניבוס ברחוב דרך חברון בירושלים, ופונתה תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים כשמצבה אנוש (חדשות)
'דירת תועבה' חדשה: "יהיה פה דם"'דירת תועבה' חדשה: "יהיה פה דם"ישי כהן84
לא רק בשמואל הנביא: סערה סביב 'דירת תועבה' ברמות א'. "מגיעים לדירה עבריינים וערבים בכל שעות היום והלילה", מספר אחד השכנים, ומזהיר: "עוד יישפך פה דם" (חרדים)
ההוריקן חלף - האברכים מתחזקיםההוריקן חלף - האברכים מתחזקיםכיכר השבת
אלפי אברכים ובני תורה מכל רחבי ארה"ב וקנדה ישתתפו במוצאי השבת הקרובה בוועידה הראשונה - "הקונוונשן" ההיסטורי של הארגון העולמי להפצת תורה - "דרשו" בארה"ב
קבר שמעון הצדיק לצד הפשקוויל המשמיץ'מראות אסורות' בקבר שמעון הצדיק?ישי כהן14
במסגרת המאבק על השליטה בקבר שמעון הצדיק בירושלים, הופצו הערב פשקווילים משמיצים כנגד הרב שמנהל את הציון, הרב נורי חנניה, בטענות כי הוא מקלקל בחורי ישיבות
ישראל גליסלמה 'יהדות התורה' לא גדלה?מענדל גרוזמן40
למה הכוח האלקטורלי של הציבור החרדי לא גדל? הרב ישראל גליס תוקף את אי הטיפול בנוער הנושר, ואומר: "אם רוצים את תמיכתם צריכים לטפל בהם במהלך כל ארבעת השנים"
הרב רביד נגרהנערה נפגעה, הרב: תודי לה'יוסף פאר78
תשובה שענה הרב רביד נגד לאישה שעברה בצעירותה אירוע שבו היא הותקפה על ידי גבר זר "התשובה פשוטה, העולם הזה הוא עולם התיקון" גרמה לסערה בכלי התקשורת.
שמחת 'פדיון הבן', אמש בבית הרב.אמש: פדיון לנכדו של הרב משה יוסףישי כהן14
שמחת פדיון הבן לנכדו של הרב משה יוסף והרבנית יהודית יוסף נערכה אתמול בירושלים. הכהן הפודה היה הגאון הרב שלום כהן. דרעי הגיע לשמחה ועזב באמצע (אקטואליה, חרדים)
יתד נאמןמתקפה: 'יתד' נגד הפלג הירושלמיישראל כהן32
לראשונה מתייחס הביטאון הליטאי 'יתד נאמן', ליוזמתם של עסקני הפלג הירושלמי להימנע מהצבעה למפלגה החרדית, ותוקף אותם בחריפות: "הם הסכנה הגדולה ביותר" (חדשות)
דרעי והרב אשכנזי בפגישהדרעי נפגש עם רבני כפר חב"דישי כהן87
אריה דרעי ממשיך במגעים עם קהילת חב"ד במטרה להביא לסוף הסכסוך בינהם בעקבות הסכמי אוסלו. אמש, הוא נפגש עם רבני חב"ד ואמר: "לא עמדתי מאחורי אוסלו" (חדשות)
הרב יצחק כדורי זצ"למסיונרים זייפו מכתב של הרב כדורישאול כהנא5
תלמידים של הרב יצחק כדורי הופתעו לגלות כי ארגונים מסיונרים עושים שימוש בשמו של רבם, לטענת המסיונרים, הרב כדורי השאיר פתק התומך באמונתם. תלמידיו: "הכל שקר וכזב"
הרבנים הראשיים, כהונתם הוארכהכהונת הרבנים הראשים הוארכהיוסף פאר14
למרות פגרת הכנסת, אישרה היום המליאה את הצעת חוק הרבנות הראשית, במסגרת ההצעה יתוקן החוק, וכהונת הרבנים הראשיים תוארך בשלושה חודשים עקב הבחירות לכנסת
הרב מאיר פדידההרב מאיר פדידה שוחרר למעצר ביתניסים בן חיים24
התפתחות נוספת בפרשת חטיפת האברך: הרב מאיר פדידה מרכסים, שנחשד במעורבות בחטיפת הבחור החרדי, שוחרר למעצר בית. בנתיים, נרשמה תפנית חדה בחקירה (חרדים)
הפאנל בכנס אילת לעיתונות, היוםדובר צה"ל מעריך את לימוד התורהישי כהן13
"יש ערך בלימוד התורה במדינת ישראל", כך אמר דובר צה"ל בכנס אילת לעיתונות. אבישי בן חיים עורר סערה כשאמר כי הצבא משקר את אזרחי המדינה בנושא גיוס החרדים (חדשות)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
כותב השורות
הרב בן ציון נורדמן
האתגר שבהזדמנות // הרב בן ציון נורדמן
י' בתמוז תשפ1