אילוסטרציהבמסע הלוויה: הסיקריק נעצר בידי בלשיםישי כהן4
מאבק המשטרה בסיקריקים נמשך: בעיצומו של מסע הלוויה לילי בהר הזיתים, צוות בילוש עצרו את אחד הסיקריקים המוכרים במאה שערים (חדשות, חרדים)
שמחת מאקאווא-קוידינובשמחת מאקאווא-קוידינובצילום: יהודה פרקוביץ6
מאות חסידים השתתפו בחתונת בתו של רבי אברהם יחיאל לעמבערגר זצ"ל אב"ד מאקווא בני-ברק עב"ג נכד האדמו"ר מנארול ובן האדמו"ר מקוידינוב. צפו (חסידים)
הנופשים בגרמניה חגגו עם הרב אזרחיהנופשים בגרמניה חגגו עם הרב אזרחיישראל אהרן14
חרדים הנופשים בימים אלו בעיר דרזדן שבגרמניה, זכו לחגוג את סיום הש"ס, במעמד נדיר, בהשתתפות ראש-ישיבת עטרת ישראל, רבי ברוך מרדכי אזרחי (חרדים)
בעיצומו של החופש: אין מים באלעדבעיצומו של החופש: אין מים באלעדמישאל לוי4
לקראת השעה 21:00 המים הפסיקו לזרום בבתים רבים בעיר החרדית אלעד. תושבים הזדרזו לחנויות לקנות מים וגילו שהכל אזל. שעתיים אחרי, המים חזרו (דיווח, ארץ)
אילוסטרציהזה החל: המשטרה הצבאית עצרה חרדיםישי כהן40
המשטרה הצבאית עצרה שלושה תלמידי ישיבות, תושבי ירושלים. שניים מהעצורים - תלמידי מיר, והשלישי תלמיד ישיבה בשכונת בית ישראל. עסקן: "הצבא מחמיר" (צבא)
רכבת אווירית: מנחמים את משפחת הגביררכבת אווירית: מנחמים את משפחת הגבירישראל כהן21
אדמו"רים, רבנים ואישי ציבור מגיעים בימים האחרונים מכל רחבי אירופה, ארה"ב וישראל כדי לנחם את הרב אליש אנגלנדר, הנגיד החסידי שאיבד את בנו (בעולם)
חיים על מאדים: מה חושבים גדולי ישראל?חיים על מאדים: מה חושבים גדולי ישראל?מענדל גרוזמן31
ערב נחיתת האדם על הירח, נשאל הרב המקובל מרדכי שרעבי האם ייתכנו חיים בחלל החיצון. מה חשבו רבני ישראל על החיים שבכוכב אחר? פרויקט מיוחד (כיכר)
רגעי הדרמה: כך הותקף הנגמ"ש מהאוויררגעי הדרמה: כך הותקף הנגמ"ש מהאוויריוני גבאי16
סרטון שצולם ממטוס חיל האוויר ברגעי ההפצצה של הנגמ"ש, פורסם בצהריים. ראש הממשלה אמר היום: "סיכול פיגוע גדול מאד. פעלתם נכון" (אקטואליה)
עיירת הנופשאברך הגיע לנופש והותקף על ידי אנטישמיישראל כהן16
זה קרה בסרפאוס שבאוסטריה, אחד מייעדי התיירות העיקריים באירופה. אברך מלונדון שהזמין מוקדם יותר דירת נופש בא לקחת את המפתח, והותקף (חדשות)
נתניהו וברק בוחנים את הנגמ"ש המצרי, היוםתיעוד: נתניהו וברק מסיירים בכרם שלוםישי כהן
ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון אהוד ברק סיירו היום בזירת האירוע בכרם שלום, במקום בו נמנע אמש מגה-פיגוע על-ידי חוליית מחבלים. תיעוד (צבא)
אילוסטרציהפטנט לשמירת העיניים: משקפיים ומדבקותשאול כהנא24
פטנט חדש לשמירת העיניים המשווק בימים אלו מציע משקפיים עם מדבקות מיוחדות המטשטשות את הראיה בטווח העולה על שלושה מטר. והמחיר: 25 שקל (בכיכר)
מכה לאסד: ראש-הממשלה ערק לירדןמכה לאסד: ראש-הממשלה ערק לירדןמישאל לוי
מכה קשה לנשיא אסד: ראש ממשלת סוריה ריאד חיג'אב, ערק היום לירדן עם משפחתו. התקשורת הסורית מדווחת כי הוא פוטר מתפקידו. העימותים במדינה נמשכים (עולם)
ילד חרדי טבע בבריכה; מצבו קשהילד חרדי טבע בבריכה; מצבו קשהשאול כהנא3
תינוק בן 3, בן למשפחה חרדית מירושלים, טבע בבריכה מיוחדת לגיל הרך במושב כפר רות - הסמוך לעיר מודיעין ופונה במצב קשה. אתמול: ילד חרדי טבע למוות (בארץ)
האדמו"ר מבעלזא, בשבוע שעברעל מה בירך האדמו"ר מבעלזא "הגומל"?ישראל כהן, ישי כהן20
האדמו"ר מבעלזא הפתיע הבוקר את חסידיו כאשר לאחר שעלה לתורה בירך ברכת "הגומל" בשם ומלכות. בבעלזא יש הטוענים כי זו הודאה על הנס בסיכול הפיגוע (חרדים)
היומונים והשבועונים: נתוני האמת של TGIהיומונים והשבועונים: נתוני האמת של TGIחזקי שטרן13
היומונים: 'יתד נאמן' ו'המבשר' - מתחזקים, 'המודיע' יורד. השבועונים: 'בקהילה' יורד, 'משפחה' עולה ואילו 'יום ליום' מזנק. וגם: מה קורה בגזרת החינמונים? הנתונים (כיכר)
צפו: הרגע בו נחת רכב החלל על המאדיםצפו: הרגע בו נחת רכב החלל על המאדיםמישאל לוי5
הבוקר נחת רכב החלל "סקרנות" על המאדים. 8 חודשים לקח לרכב להגיע למאדים, לאחר שעשה למעלה מ-560 מיליון קילומטרים בחלל. תיעוד מיוחד: הנחיתה (בעולם)
הרמטכ"ל והנגמ"שהרמטכ"ל: סיכלנו את הפיגוע ב-15 דקותחזקי שטרן13
הרמטכ"ל בני גנץ סייר הבוקר בזירת הפיגוע באזור כרם שלום, ואמר כי "מהירות השילוב של כולם הביאה לידי כך שבתום 15 דקות הצלחנו לסכל את הפיגוע". צפו (צבא)
ברק, היוםברק מאיים על החרדים: "תבוצע אכיפה"חזקי שטרן4
שר הביטחון אהוד ברק מאיים בצעדי אכיפה נגד חרדים שלא ירצו להתגייס: "עוגן מרכזי לבעייתיות, הוא החיבור שנוצר בין לימוד בישיבה מול דחיית השירות" (חרדים)
נשות האדמו"ריםביוזמת רבניות: סיום הש"ס הנשי הראשוןישראל כהן49
לא רק הגברים חוגגים: לראשונה, ייערך בעוד כשבועיים כנס סיום הש"ס לנשים, בראשות רבניות חשובות ונשות אדמו"רים וגדולי תורה. כל הפרטים. חשיפה (חרדים)
ביטוח לאומי: להאריך בחודש דמי האבטלהביטוח לאומי: להאריך בחודש דמי האבטלהמישאל לוי1
המדינה נערכה לניזוק בשיעור האבטלה בישראל: ביטוח לאומי יפנה למשרד האוצר, בבקשה להאריך את תקופת הזכאות לדמי אבטלה ב־30 יום בממוצע (כלכלה, דיווח)
300,000 ילדים רכשו אות בספר-תורה300,000 ילדים רכשו אות בספר-תורהישראל אהרן
המבצע הגדול של חב"ד יגיע לסיומו ביום רביעי הקרוב, בהכנסת ספר-התורה החמישי של ילדי ישראל, בכותל המערבי. 304,805 ילדים רכשו אות. מיוחד (בכיכר)
הרב עובדיה והאדמו"ר מבעלזא באירועבעלזא: לא הזמנו את הרב עובדיה לסיוםישי כהן37
לאחר הפרסום ב'כיכר השבת' כי מרן הרב עובדיה יוסף הוזמן לסיום הש"ס בראשותו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא, בחסידות מכחישים בתוקף. בבית הגר"ע תוקפים (ארץ)
הרב עובדיה והאדמו"ר מבעלזא באירועהרב עובדיה הוזמן ל'סיום הש"ס' בבעלזאישי כהן8
ביום חמישי צפוי להתקיים מעמד סיום הש"ס המרכזי של חסידות בעלזא בירושלים בראשותו של מרן האדמו"ר שליט"א. הרב עובדיה הוזמן למעמד הסיום (בחרדים)
אילוסטרציהטרגדיה: ילד חרדי טבע למוות בחוף הבוניםשאול כהנא5
ילד כבן עשר, תושב בית שמש, טבע למוות כשנכנס למים עם חבירו בחוף הבונים הסמוך לעתלית. צוות של זק"א הגיע למקום ומטפל בפינוי הגופה (אקטואליה, בארץ)
כותב השורותמשפטית ומוסרית: החרדים פטורים משירותאורי וייס24
המשפטן אורי וייס בטור מיוחד ל'כיכר השבת': למרות 'חוק טל' שפקע, החרדים עדיין פטורים משירות צבאי. לדבריו: "אין ניגוד בין חוק למוסר. שניהם בעד הפטור" (מאמרים)
פרידמן ולפיד"גיוס חרדים בכוח ישבש את שוק העבודה"ב. ניסני8
שר המשפטים לשעבר, פרופ' דניאל פרידמן, אומר כי נושא גיוס תלמידי הישיבות מוכיח כי "למשפט יש גבול". ואיזו עתירה מכין העותר הראשון נגד אי גיוס חרדים (חדשות)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook