כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף"אטיאס לא עשה את המוטל עליו"ישי כהן45
האדמו"ר מקרעטנשיף תוקף בחריפות את אחד מראשי ש"ס ושר השיכון אריאל אטיאס "משר חרדי היה מצופה לפעול בכדי לפתור את מצוקת הדיור החרדי, הוא לא עשה את המוטל עליו"
ישיבת פוניבז'"אין קשר בין הקרע ב'דגל' לפוניבז"ישראל כהן16
בכיר ב'דגל התורה' מגיב לפגישותיו של ח"כ גפני עם הרב אשר דויטש המקורב להגר"ש אויערבך, ואומר כי הם נועדו להבהיר שאין קשר בין הקרע ב'דגל' לסכסוך בפוניבז' (חרדים)
אברך חרדי: "כן לפיקוח חילוני"אברך חרדי: "כן לפיקוח חילוני"כיכר השבת19
בעקבות תשובת העותרים בפרשת האפליה בסמינרים שהוגשה הבוקר שלח אברך חרדי מכתב חריף בו הוא מביע כעס רב על האפליה במוסדות וקורא לישום מערכת פיקוח חילונית
עיתון הפלסבגלל הפרסום ב'הפלס': האירוע בוטלישראל כהן21
לפני מספר חודשים הוחלט להחרים את אולמי 'היכלי מלכות' שבבעלותו של מנחם כרמל, זאת בעקבות הפרסום ב'הפלס'. הערב, יתקיים בישיבה בבני ברק אירוע שבוטל בשל ההוראה
חרדים נרשמים לשירות האזרחיהקפאת השירות לחרדים - מזיקהיוסף פאר1
מנכ"ל השירות האזרחי טוען, כי מידי יום פונים למנהלת השירות עשרות אברכים שרוצים לשרת במסגרתה, ונענים בסירוב בשל המצב החוקי. ומבקש: להסדיר השירות לפני הבחירות
מפגש מרגש: האם והבת החטופהמפגש מרגש: האם והבת החטופהישי כהן120
אחרי נתק ממושך, נפגשו היום אם ובתה באולם בית המשפט לענייני משפחה בירושלים. הבת, שהוריה טענו כי נחטפה על-ידי כת השאלים, חיבקה את אמה בהתרגשות • תיעוד בלעדי
אילוסטרציה. למצולמות אין קשר לנאמר"אפרטהייד בסמינרים החרדים"מענדל גרוזמן21
מה באמת מתרחש בסמינרים החרדים? אנשי נוער כהלכה הגישו תשובה לבית המשפט ובה נתונים מדויקים, לטענתם, על כמות התלמידות הספרדיות. כמה לומדות בכל סמינר? (חרדים)
שי גדסי עם הגר"ש אויערבךבראש מפלגת נצח הליטאית - ספרדיישראל כהן74
אנשי "הפלג הירושלמי" לא זונחים את פיתוח מנגנון מפלגת "נצח". ל"כיכר השבת" נודע כי המועמד המוביל לעמוד בראשות הרשימה הוא הרב שי גדסי, יו"ר ארגון "מרביצי תורה" (ארץ)
צביקה הרבסטציבור גדול מרגיש שלא סופרים אותוישראל כהן58
צביקה הרבסט, בכיר ב'דגל התורה', בראיון סוער ל'כיכר השבת' מדבר על הקרע בציבור הליטאי והקמת מפלגה חדשה ואומר כי "ציבור ליטאי גדול מרגיש שלא סופרים אותו" (חרדים)
ראש העיר הבא? ישראל פרוש לצד יצחק עידן ראש העיר הנוכחיישראל פרוש: אתמודד לראשות אלעדישי כהן21
ישראל פרוש, סגן ראש עיריית אלעד, תוקף בחריפות את ההתנהלות בעיר ואומר כי ישקול התמודדות לראשות העיר "אני לא מציע לאף אחד לבדוק מי תומך בי ומי לא" (חרדים)
הרב אהרן לייב שטיינמןהפסק נגד 'הליגמן' הוא מעשה שטןישראל כהן13
הגראי"ל שטיינמן הורה אמש לאנשי בית הכנסת 'הליגמן' לערער על ההחלטה המתירה לפנות את מבנה בית הכנסת. "הפסק הוא מעשה שטן, הצדק יצא לאור" אמר הרב שטיינמן (חרדים)
תלמידי ישיבותועד הישיבות נערך ל'שלטונות הגיוס'חזקי שטרן3
וועד הישיבות שיגר לראשי הישיבות מכתב ל"היערכות מול שלטונות הגיוס", בשל ביטול מעמד תורתו אומנותו, ובו הנחיות לצווי הגיוס והתצהיר עליו יש לחתום. צפו בתצהיר (חרדים)
יריב אופנהיימר,יריב אופנהיימר: אני נגד כפיה חילוניתכיכר השבת8
לאחר שהצהיר כי יתמודד בבחירות הקרובות במסגרת מפלגת 'העבודה', התייחס היום יריב אופנהיימר לסוגיות שבין דת ומדינה בישראל, והפתיע כשאמר: "אני מתנגד לכפיה חילונית"
הח"כים החרדים במליאת הכנסתמימון המפלגות של הסיעות החרדיותחיים שקדי3
דוח מבקר המדינה, על חוק מימון המפלגות של הסיעות השונות בכנסת ה-18 בשנת 2011 מעלה כי הסיעות החרדיות פעלו כחוק, למעט סיעת 'אגודת ישראל'. כל המספרים (כלכלה)
מנהיגי הפלג הירושלמי, כרמל, גרוסמן ולביןבכיר ב'דגל': "נתי גרוסמן מובטל"ישראל כהן30
בכיר ב'דגל התורה' משיב אש בשיחה עם "כיכר השבת" על פעילות הפלג הירושלמי ואומר: "מדובר בקומץ קטן של פעילים, נתי גרוסמן מובטל וגורר לפילוג מיותר". בלעדי (חרדים)
אנשי אגודת ישראלהמודיע: דרעי רוצה מלחמת חרדיםישראל כהן63
המתקפה של דרעי על הסמינרים, וההבטחה לסגור כל סמינר שיפלה ספרדיות מעוררת זעם במפלגה השכנה, אגודת ישראל. בטאונה של המפלגה, המודיע, מפרסם הבוקר מאמר חריף
מנחם כרמלהפלג הירושלמי: נתמודד נגד דגלישראל כהן80
אנשי 'הפלג הירושלמי' שבראשותו של הגר"ש אויערבך, התכנסו בירושלים, ודנו באפשרות של ריצה במפלגה חדשה. המפלגה: גייסנו כבר מיליון שקלים. בלעדי (אקטואליה, חרדים)
משה אבוטבולאבוטבול מגיב: קיצונים לא שולטים בימענדל גרוזמן8
ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, שהואשם על ידי אנשי 'טוב' בכך שלא הקים וועדת רבנים נגד האפליה, מגיב בשיחה לכיכר השבת: לא מתאים ועדת רבנים, נלחמתי באפליה (חרדים)
'מאה שערים' נערכת נגד הבחירות'מאה שערים' נערכת נגד הבחירותכיכר השבת14
הבחירות יתקיימו עוד כ-90 יום, אבל במאה שערים כבר נערכים ויוצאים לקמפיין ענק ומאסיבי כנגד הבחירות לכנסת. מטה מיוחד יוקם בזמן הקרוב בשכונה. וגם - עצרת ענק
אלי ישי, נורי חנניה וקצין המשטרהמה באמת קורה ב'שמעון הצדיק'?ישי כהן11
האם מנהלי ציון שמעון הצדיק הם "פרחחים ונערים פוחזים"? כך נטען במודעות שפורסמו בעיתונות החרדית. אבל, מה הסיפור האמיתי מאחורי המאבק על ניהול הציון? כל הפרטים
לא יאומן, הרבנים מנקים בעצמםלא יאומן: הרבנים הפכו לפועלי ניקיוןאברהם הלוי19
אין בושה באלעד: העירייה לא שילמה את משכורתן של עובדות המקוואות, אלו פתחו בשביתה, ורבני העיר יצאו לנקות בידיהם את המקוואות. ממחר אין מקוואות לגברים (חרדים)
הגר"ש אוירבעךהמגעים ב'דגל' עלו על שרטוןישראל כהן44
מגעים קדחתניים שהתקיימו בשבוע החולף במטרה להביא לשלום בתנועה הליטאית - עלו על שרטון. במסגרת המגעים הוצע כי עיתון 'הפלס' יסגר, ובתמורה ישובץ כרמל ברשימה
מסיבת העיתונאים, היום"משה אבוטבול נשלט על ידי קיצונים"מענדל גרוזמן10
אנשי סיעת 'טוב' בבית שמש קיימו היום מסיבת עיתונאים והודיעו על פרישה מהקואליציה בבית שמש, לדבריהם: ראש העיר לא נלחם באפליה, ונשלט על ידי קיצוניים. מכתב הפרישה המלא
אילוסטרציה. למצולמות אין קשר לנאמרירושלים: סמינר ספרדי לזכר הגרי"שחזקי שטרן30
סמינר ספרדי חדש יוקם בירושלים, לזכרו של מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל, וייקרא "בנות אלישיב". בראש צוות המחנכות תעמוד הגברת יוכבד אלישיב, כלתו של פוסק הדור (חרדים)
אילוסטרציהעלה לתורה והציל מתפללמישאל לוי4
בן 97, נפגע אנושות בתאונת דרכים בעת שיצא לאחר התפילה מבית הכנסת הגדול בירושלים. אריה יפה, חובש שדקות קודם לכן חגג את שבת החתן שלו, מיהר לטפל בו (חרדים)
תיעוד: הרב קוטלר  אצל גדולי ישראלתיעוד: הרב קוטלר אצל גדולי ישראלכיכר השבת2
ראש ישיבת "לייקווד", הרב מלכיאל קוטלר, נכנס בסוף השבוע אל גדולי ישראל בבני-ברק, הגרי"ג אדלשטיין, הגר"ח קנייבסקי והגר"נ קרליץ לקבל את ברכתם. גלריה (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
כותב השורות
הרב בן ציון נורדמן
האתגר שבהזדמנות // הרב בן ציון נורדמן
י' בתמוז תשפ1