אבידן מגיש לישי ולסרי את טפסי הוועדה, הצהרייםהשולטים ברשימת ש"ס: אנשי ישיישי כהן41
בעוד פחות מחודש ימים יגישו המפלגות לוועדת הבחירות את רשימתם לקראת הבחירות לכנסת. בש"ס, יש כבר אחראים להגשת הרשימה, נתי לסרי ויהודה אבידן - אנשי אלי ישי
החשודים בבית המשפט, היוםבנות ירושלים: הוארך מעצר החשודיםישי כהן19
פרשת "בנות ירושלים": בית המשפט האריך בשישה ימים את מעצרם של שלושת החרדים החשודים בהקמת עמותה פיקטיבית והונאת משרד החינוך בעשרות מיליוני שקלים (חרדים)
הרב חנניה צ'ולקחנניה צ'ולק על מחלת אשתו: טלטלהישי כהן17
הידיעה המרה על מחלה של אשת החסד רעייתו של הרב חנניה צ'ולק, יו"ר ארגון 'עזר מציון' מטלטלת את הציבור. במכתב נרגש, מתחנן הרב צ'ולק להרבות בתפילה (חרדים)
חרדים בביהמ"ש העליוןביקורת בבג"ץ על הקצבאות לאברכיםחזקי שטרן18
שופטי בג"ץ התכנסו לדיון אחרון בעתירה נגד מתן קצבאות הבטחת הכנסה לאברכים ומתחו ביקורת: "איך העובדה שנותנים לאדם כסף מקרבת השתלבותו בשוק העבודה? (חדשות)
326 אלף שקל. אלי ישיאלי ישי דורש 326 אלף שקלשאול כהנא42
326 אלף שקל, זהו הסכום שדורש שר הפנים אלי ישי, כהחזר להוצאות המשפטיות בדו"ח מבקר המדינה על אסון הכרמל, הסכום גבוה פי 16 מהסכום המרבי שקבע החשב הכללי (ארץ)
ראשי הפלג הירושלמי'הפלס': הכל בהכוונת הרב אויערבךישראל כהן24
בניגוד לדעה הרווחת בבני-ברק כי הרב אויערבך לא תומך במהלכים של אנשיו, מבהירים רבני עיתון 'הפלס', כי הכל נעשה בהכוונתו הרוחנית של הגר"ש אויערבך (חרדים)
המזימה: 14 אלף חרדים יגויסוהמזימה: 14 אלף חרדים יגויסויוסף פאר58
תוכנית צה"ל לחלופה לחוק טל נחשפה בתשובת המדינה לבג"ץ, לפיה, בתוך שנתיים יגויסו כ-14 אלף חרדים, במקביל, אלפי חרדים שמעל גיל 19 יקבלו פטור סופי מצה"ל (חרדים)
מנזקי הסופהשבועיים ל'סנדי': בגלל זלזול בתורהישראל כהן33
גדולי ישראל מסכמים ומחפשים אחר הסיבות לסופת ה'סנדי'. הרב סורוצקין, מראשי ישיבת טלז רמז בשיחה שמסר, כי הסופה היא תוצאה של זלזול בלימוד תורה "התורה קרעים קרעים"
חלק מעצורי 'המתמידים'כתבי אישום בפרשת 'המתמידים'יוני גבאי37
התפתחות בפרשת 'המתמידים': פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום כתבי אישום נגד 11 אברכים ובכירים בקהילה, על קבלת 48 מיליון שקלים במרמה ממשרד החינוך (חדשות)
המעצר בגבעת זאב, הבוקרחשודים בהונאת מיליונים נעצרוישראל אהרון34
חוקרי מפלג ההונאה וחוקרי מס הכנסה עצרו שלושה חשודים בהונאת המדינה בעשרות מיליונים באמצעות עמותה פיקטיבית דרכה קיבלו תקציבים ממשרד החינוך (חדשות)
הסבים לייכטר ושטיצר, ואבי הילד שנהרג, בשמחהתיעוד: שתי משפחות, שמחה אחתחזקי שטרן8
משפחת לייכטר חיתנה את בנה, חודשים ספורים לאחר פטירתו הטראגית של הנכד חנוך בוימל ז"ל. משפחת שטיצר, משפחת הנהג, ערכה שבע ברכות שמח במיוחד (חרדים)
הגר"א גנחובסקי זצ"להמכתב נחשף: "בזכותו העולם קיים"יוסף פאר7
במכתב נדיר של מרן הגר"נ קרליץ שמתפרסם לקראת השלושים לפטירתו של הגאון רבי אברהם גנחובסקי ראש ישיבת טשעבין, מכנה אותו הגר"נ "בזכותו העולם קיים" (חרדים)
אנשי נטורי קרתא באירוע לזכרו של ערפאתצפו: נטורי קרתא ב'יארצייט' לערפאתשאול כהנא71
היום מציינים הפלסטינים את יום השנה למותו של מנהיג אש"ף יאסר ערפאת, כם אנשי נטורי קרתא ציינו את היום והשתתפו באירוע לזכרו בעיר הפלסטינית רמאללה (חדשות, חרדים)
משה אבוטבולפשקווילים נגד אבוטבול "רשע וטמא"יוסף פאר19
ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול צפוי להגיע לביקור במונסי, קיצוני הקהילה מתכננים לו "קבלת פנים חמה". בפשקווילים שהופצו נגדו נכתב: "צאו והפגינו כנגד אותו רשע" (חרדים)
שולחן הנשיאות בוועידהתיעוד: הוועידה הראשונה של דרשוכיכר השבת2
שבת גיבוש מרוממת, מלווה מלכה לאלפי יהודי ארה"ב, שירה סוחפת - ובימת הכבוד של גדולי רבני אמריקה. כך ציינו את הוועידה הראשונה של ארגון "דרשו" בארה"ב. צפו בתיעוד (בארץ)
תיעוד: נשות מאה שערים מתעמתותתיעוד: נשות מאה שערים מתעמתותישי כהן59
כוחות גדולים של משטרה ויס"מ פשטו הבוקר על שכונת בתי וורשא שבמאה שערים, כשבידיהם צו בית משפט לפינוי דירה. נשות השכונה התקהלו והחלו לזעוק. תיעוד (חדשות)
אילוסטרציההעדה החרדית נגד מאפיית אנג'לשאול כהנא21
ועד הכשרות של העדה החרדית פרסם מודעות נגד המאפייה שנמצאת תחת כשרותו: "מאפיית אנג'ל שיווקה בחנויות ורשתות המזון אריזות לחמניות עם מבצע פסטיגל ומדבקות" (חרדים)
בצל הסערה: כינוס 'דרשו' בניו יורקבצל הסערה: כינוס 'דרשו' בניו יורקכיכר השבת
למרות הסופה הפוקדת בימים אלה את ניו יורק, ההכנות לכינוס הגדול של 'דרשו' שיתקיים הערב - נמשכות. באירוע משתתפת משלחת ראשי ישיבות מישראל בראשות הגרב"ד פוברסקי
רבי דוד והנציג המיועד, יעקב בן חמוהאם רבי דוד רוצה נציג בכנסת?ישי כהן108
האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא מנהריה מבקש למנות את תלמידו לחבר כנסת בש"ס - כך מעידים תלמידיו. מקורבו מאיר גל הכחיש: "הרב לא מתערב בפוליטיקה" (בארץ)
מנחם כרמלכרמל ינטוש את הפלס ויהיה ח"כישראל כהן18
בימים האחרונים נראה כי כרמל שוקל את צעדיו בשאלת הפילוג הליטאי. לפי הסכם שמתגבש, כרמל יפסיק לפרסם ב'הפלס' ובתמורה יקבל מכתב חיזוק מהגר"ח קנייבסקי (חדשות, פוליטי)
הבטחה. סער וליברמן"לא ניתן יד לפסילת החרדים"אבי בלום6
שר החינוך ומנהל המו"מ הקואליציוני מטעם הליכוד, גדעון סער, מצהיר אמונים ל'שותפים הטבעיים': "לא ניתן יד לפסילת החרדים כמו בממשלת שרון". תעודת סוף קדנציה (פוליטי)
בניין ישיבת לייקוודארה"ב: עשרות מיליונים לישיבותישראל אהרן7
ארה"ב מתקצבת ישיבות וכוללים בעשרות מיליוני דולרים בשנה באמצעות תקציבים לסטודנטים. הלימודים בישיבות עברו "התאמה רעיונית" כדי להתאים לקבלת המלגה (חרדים)
זירת התאונה, הבוקרירושלים: נערה חרדית נפגעה אנושותמישאל לוי8
נערה חרדית, בת 20, נפצעה באורח קשה מאוד בראשה מפגיעת מיניבוס ברחוב דרך חברון בירושלים, ופונתה תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים כשמצבה אנוש (חדשות)
'דירת תועבה' חדשה: "יהיה פה דם"'דירת תועבה' חדשה: "יהיה פה דם"ישי כהן84
לא רק בשמואל הנביא: סערה סביב 'דירת תועבה' ברמות א'. "מגיעים לדירה עבריינים וערבים בכל שעות היום והלילה", מספר אחד השכנים, ומזהיר: "עוד יישפך פה דם" (חרדים)
ההוריקן חלף - האברכים מתחזקיםההוריקן חלף - האברכים מתחזקיםכיכר השבת
אלפי אברכים ובני תורה מכל רחבי ארה"ב וקנדה ישתתפו במוצאי השבת הקרובה בוועידה הראשונה - "הקונוונשן" ההיסטורי של הארגון העולמי להפצת תורה - "דרשו" בארה"ב
קבר שמעון הצדיק לצד הפשקוויל המשמיץ'מראות אסורות' בקבר שמעון הצדיק?ישי כהן14
במסגרת המאבק על השליטה בקבר שמעון הצדיק בירושלים, הופצו הערב פשקווילים משמיצים כנגד הרב שמנהל את הציון, הרב נורי חנניה, בטענות כי הוא מקלקל בחורי ישיבות

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook