הרב אוירבעךהסכסוך ביתד: זעקה בבית הרב אוירבעךישראל כהן203
הרב שמואל לוין, מרבני ארגנטינה במתקפה חריפה על מאבקי השליטה ביתד נאמן: "הרב שך לא היה סומך על הנגיד מאמריקה. לקדוש ברוך הוא יש יותר כסף" (ארץ)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהאלימות קשה בהפגנת השבת: "שוטרים היכו ותקפו בלי סיבה"ישי כהן38
עשרות מפגינים השתתפו במחאת השבת, שהתקיימה הפעם ברחוב דבורה הנביאה בסמוך למשרד החינוך. מפקח העדה החרדית בהפגנה: "השוטרים הכו מפגינים מבלי שהם ישאו תג זיהוי. אחד המפגינים שאל שוטר לשמו - כדי להתלונן עליו - וספג מכות". עימותים עם פעילים חילונים (אקטואליה)
אילוסטרציהמלחמת הקברים: "תהיי אלמנה"ישי כהן21
אחרי שנזרקו פצצות סירחון לעבר ביתו של בן ראב"ד ירושלים הרב משה שטרנבוך, החלו גורמים שונים לשלוח איומים מפורשים למעורבים בחפירות (אקטואליה, ארץ)
משרדי יתד נאמןהפרוטוקולים של יתד: איומים ואלימותישראל כהן72
מסמך בן עשרות עמודים, המורכב מתלונות למשטרה ומפרוטוקולים מגלה מה מתרחש בתוככי מערכת יתד נאמן מאז נסיון ההשתלטות שמסעיר את המגזר (ארץ)
מה באמת קורה בקומה השמינית?הצצה נדירה למקום בו מאושפז הגרי"שאריה ארליך, משפחה20
מה באמת קורה שם במקום בו מאושפז מאור ישראל מרן הגרי"ש אלישיב? אריה ארליך מעיתון משפחה עשה לילה במקום אליו נשואות עינייהם של רבים מישראל
הפגנות השבתהפגנות השבת מתחדשות?ישי כהן37
האם נראה שוב עמותים קשים בין חילונים לחרדים בבירה? אנשי שמאל הודיעו כי בכוונתם להגיע השבת לרחוב הנביאים להתעמת עם המפגינים החרדים
הפגנה נגד חרדים בקריית יובל, ארכיוןקריית יובל: דמוקרטיה, לא לחרדיםישי כהן6
נציגי מנהל חילונים בקריית יובל נחרדו לשמוע כי בחירות למנהל בפתח, ומהרו לבקש מראש העיר ברקת לבטל את הבחירות, הסיבה: חרדים יבחרו למנהל (חרדים)
סטודנטים חרדים"רוצים להשתלב בחברה החילונית"מענדל גרוזמן6
האוניברסיטה הפתוחה: חרדים מתמודדים לאגודת הסטודנטים. אחד המתמודדים לכיכר השבת: "אני לא מתמודד כחרדי, המצע שלי הוא לא מצע חרדי" (חרדים)
יעקב לבין ביציאה ממשרדי 'יתד'יעקב לבין הורחק לשבוע ממשרדי 'יתד'חיים שקדי19
מנכ"ל 'יתד' המפוטר יעקב לבין ואנשיו קיבלו צו הרחקה לשבוע ממשרדי העיתון בשל האלימות. וגם, שוב נחשף ניסיון לזיוף מכתבם של גדולי ישראל. הפרטים (חרדים)
'יתד' תחת אבטחה: צפו בתיעוד בלעדי'יתד' תחת אבטחה: צפו בתיעוד בלעדיישראל אהרן9
לידי "כיכר השבת" הגיע תיעוד וידאו בלעדי, בו נראים מאבטחים בכניסה ל'יתד' כשהם מונעים את כניסת איש מנעולים שהוזעק על-ידי ההנהלה החדשה. צפו (חרדים)
הגראי"ל שטיינמן והגר"ח קנייבסקי"הוא גדול הדור היום", משיב רבי חייםחיים שקדי16
לאחר מכתבו ההיסטורי כי מנהיג הדור הוא מרן הגראי"ל שטיינמן, מפנה מרן הגר"ח קנייבסקי לא מעט אנשים אל ראש הישיבה באומרו: "הוא גדול הדור היום" (חרדים)
גליס על רקע משרדי 'יתד', אתמולעורך 'יתד' לשעבר חושף סודות אפליםיצחק רבינוביץ62
הרב ישראל גליס, עורך 'יתד נאמן' בשנותיו הראשונות, חושף סודות אפלים על העיתון: "הפעילו לחצים שאכתוב נגד כשרות הרב לנדא, כדי לפאר את 'שארית'" (חרדים)
הגיליון הראשון של 'יתד' נאמן'הגיליון הראשון: "לא להיאבק באנשים"חיים שקדי16
בעוד הטלטלה ב'יתד נאמן' נמשכת, לידי "כיכר השבת" הגיע הגיליון הראשון של העיתון, שמאמר המערכת שלו מוכיח כי ההנהלה הישנה שהודחה סטתה מהקו (חרדים)
הסודות האפלים של בית הלוויות  'שמגר'הסודות האפלים של בית הלוויות 'שמגר'ישי כהן34
מה קורה בחדרי הטהרה של בית הלוויות שמגר הפועל בירושלים? תחקיר "כיכר השבת" מגלה מחדל בטיחותי חמור המהווה ביזיון המת. הפרטים והתמונות (חרדים)
מערכת יתד נאמןהמהומה נמשכת: פצוע במערכת יתד נאמןכיכר השבת24
מוקד מד"א קיבל דיווח על תקרית אלימה במערכת יתד נאמן. מתנדבים הוזעקו למקום וסיפרו כי המאבטחים סרבו לאפשר להם להיכנס למבנה. דיווח (אקטואליה)
כ"ק האדמו"ר מבעלזאהמשפיעים: הרב אלון לפני הרבי מבעזלאישראל כהן77
מגזין פורבס ישראל מדרג את 20 הרבנים המשפיעים: הרב עובדיה בראש ואחריו הרב אלישיב. כ"ק האדמו"ר מליובאוויטש ורבי נחמן מברסלב במקום 5 (חדשות)
הפגנה ברחבת 'כיכר השבת', ארכיוןגיוס חרדים: עצרת ענק באשמורת הבוקרישי כהן43
העדה החרדית מכריזה מלחמה על החוק לגיוס חרדים: במסגרת המחאה, צפויה להתקיים בשבועות הקרובים מחאת ענק ברחבת כיכר השבת בירושלים (חרדים)
לבין וגליק בתחנת המשטרה, היוםתיעוד בלעדי: גליק ולבין בתחנת המשטרהישראל כהן, חיים שקדי55
שמעון גליק ויעקב לבין הגיעו אל תחנת משטרת רמת גן, שם נצ"מ אלברט אוחיון ינסה לגשר ביניהם. בנתיים, כל העובדים חתמו על נאמנות לגליק. תיעוד בלעדי (חדשות)
הרב יעקב יוסףדיווחים שקריים על מצבו של הרב יוסףישי כהן4
ביממה האחרונה הופצו שמועות בציבור שמצבו הרפואי של הרב יעקב חי יוסף הדרדר וכי הוא מאושפז בביה"ח. בני משפחתו מכחישים את השמועות הרבות (חרדים)
התייצבות במצבו של מרן הרב אלישיבהתייצבות במצבו של מרן הרב אלישיבישי כהן5
בשורה טובה: במהלך הלילה חלה התייצבות במצבו של מרן פוסק הדור הרב יוסף-שלום אלישיב. בבית-החולים מדגישים כי המצב קריטי ונשקפת סכנה לחייו (חרדים)
יעקב לביןמכה ללבין: יוקם מדריך טלפונים מתחרהחיים שקדי22
בעקבות מאבק יעקב לבין - לשעבר מנכ"ל 'יתד', בגדולי ישראל, הוחלט להקים מדריך טלפונים מתחרה ל"מפתח העיר" שבבעלותו. מי היוזם? חשיפה בלעדית (חרדים)
הכניסה למשרדי יתד נאמן, אתמולהטלטלה ב'יתד'; תלונות הדדיות במשטרהישראל כהן24
לאחר הדרמה במערכת 'יתד נאמן', ההנהלה הותיקה הגישה תלונה למשטרה. גם ההנהלה החדשה העבירה תלונה משלה. אוחיון בתגובה: לא נתערב (חרדים)
המפגש עם השר כחלוןתופעה: החרדים החדשים מצטרפים לליכודמענדל גרוזמן57
אברכים עטורי זקנים וחובשי כיפות שחורות, כולם חרדים בהגדרתם, התכנסו בירושלים למפגש ראשון במסגרת המטה החרדי בליכוד. "אין לנו ייצוג בכנסת" (בחדשות)
יקטר על רקע הפגנה נגד חילול קבריםיקטר רותח: אתרא קדישא - ארגון טרורכיכר השבת16
איש הועדה למניעת חילול קברים עונה לאנשי אתרא קדישא: הם עושים טרור לכולם, הם עושים חילול השם, מיידים אבנים בשבת. עשו את כל העבירות (חדשות)
הרב אלישיב. מימין: הצוות הרפואי סמוך לחדרו של מרןמנהל שערי צדק: מצב הרב לא מבשר טובישי כהן14
מנהל בית-החולים שערי צדק, פרופ' יהונתן הלוי, עושה סדר בדיווחים על מצבו של פוסק הדור, מרן הרב יוסף שלום אלישיב. "הרב לא יצא מכלל סכנה" (בחדשות)
בוקר חדש בציבור הליטאי: תם עידן הפחדבוקר חדש בציבור הליטאי: תם עידן הפחדיצחק רבינוביץ54
זר לא יבין זאת: במשך שנים, הציבור הליטאי היה שבוי על-ידי קומץ עבריינים שלא מציית לגדולי הדור. הלילה, אפשר לומר בפה מלא: תם עידן הפחד. בוקר טוב (דעה)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook