בית שמש  זלזניק  ישיבת חברון  גיטל
תקיפת הנערההמשטרה עצרה חשוד נוסף בתקיפת הנערהכיכר השבת15
תושב רמת בית שמש כבן 27 נעצר הלילה על-ידי המשטרה בחשד למעורבות באירוע תקיפת הנערה בטענה כי לא היתה לבושה בצניעות. הוא הועבר לחקירה ויובא לביהמ"ש (חרדים)
השרה גילה גמליאלגמליאל: "קיצונים משליטים טרור על נשים"ישי כהן5
השרה גילה גמליאל תוקפת בחריפות את תקיפת הנערות בבית שמש ואומרת כי "מדובר בפלגים קיצוניים, אלימים ומסוכנים מנסים להשליט טרור על נשים במרחב הציבורי" (אקטואליה)
הגר"ח לבני הישיבות: אל תלכו למקום סכנההגר"ח לבני הישיבות: אל תלכו למקום סכנהישראל כהן6
בכינוס חיזוק לבני ישיבות הובאו דברי מרן הגר"ח קנייבסקי כי אין ללכת למקום סכנה בחודש אב. ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין: "הסקרנות סביב חוק הגיוס - בזבוז זמן" (חרדים)
רבי שריה דבליצקי זצוק"לכשהחזון איש שכנע את הרב להקל בכשרותישראל כהן3
מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי נזכר בסיפוריו של המקובל רבי שרי'ה דבילצקי זצ"ל, שהלך השבוע לעולמו. ביניהם: הרגע בו מרן החזון איש שכנע אותו להקל בכשרות בשל חוליו (חדשות)
סגן השר ליצמןתחקיר: המינויים של מקורבי ליצמן בבתי החולים בישראליוני גבאי60
תחקיר של חברת החדשות מעלה שאלות על סדרת מינויים של קרובי משפחה של סגן שר הבריאות יעקב ליצמן וחסידי גור למערך הרבנות והכשרות בבתי החולים בישראל. ליצמן: "אין לו קשר" (בארץ)
השופטת חוי טוקרהעצור הטיח בשופטת החרדית: את לא דתיהמישאל לוי87
העצור החרדי שנחשד בהשתתפות בהפגנות אלימות ובתקיפת חיילים, התפרץ לעבר השופטת החרדית חוי טוקר והטיח בה כי היא "לא חרדית" מאחר והיא עובדת בערכאות (חדשות, חרדים)
רבי משה לסריבן 91: הרב שניצח את 'אליאנס' הלך לעולמוכיכר השבת12
רבי משה לסרי זצוק"ל, יליד קזבלנקה, הלך לעולמו בגיל 91 והובא למנוחות בירושלים. הקים את מוסדות "אוצר התורה" במרוקו, תוניס, אלג'יר ואירן כדי להיאבק ב"אליאנס" (חדשות)
אלקין אצל הרבי מבעלזאהפגישה החשאית של אלקין והרבי מבעלזאאבי רבינא7
הקרב על הציבור החרדי בירושלים נמשך. השר זאב אלקין נועד בחשאי עם האדמו"ר מבעלזא במעון הנופש בטלז סטון, אך טרם ברור האם האדמו"ר יתמוך בו בבחירות (חרדים, בארץ)
פקח מודיע על ביטול הצו, היוםניצחונה של השבת: עיריית תל אביב נכנעהאבי רבינא14
עיריית תל אביב מתקפלת והודיעה על ביטול ההליכים נגד הפעלת צופרי השבת בעיר, בטענה לטעות טכנית בצו שניתן • נתן אלנתן: שמח שהעירייה השכילה להבין כי טעתה (חדשות)
התיעוד המקומםשאגות אימים: קיצונים אחרי נערה אחת. צפואלי רוטמן117
4 נערות נרדפו על ידי חבורת חרדים קיצונים בבית שמש. אחת מהן מודה כי לבוש חברותיה היה "די פרוץ", ובמקביל הוסיפה: "חייבת לציין שלא כל החרדים ככה" • אדם אחד נעצר (חרדים)
וידאו ותמונות: הילולת האר"י בצפת • צפווידאו ותמונות: הילולת האר"י בצפת • צפוכיכר השבת3
עשרות אלפים נוהרים היום (שלישי) לקברו של האר"י ז"ל בבית העלמין בצפת לרגל יום ההילולה • הצלם דוד כהן בתיעוד מיוחד מההילולה, התפילות, הטיש והשריפה הלילית (חרדים)
המלחמה הכושלת באינטרנט. אילוסטרציהלגרש, להילחם ולהפחיד? לא! להתמודד...כיכר השבת וצריך עיון7
מנסים לגרש, להדחיק, להילחם, להפחיד, להתעלם - העיקר שיעוף מכאן. אבל הוא לא הולך. מתעקש להישאר, נוכח ונוגס, בחיינו ובחיי ילדינו ולעתים חודר לכיס. האינטרנט (מתמודדים)
הכפר חוסאן. אילוסטרציה, למצולמים אין כל קשר לתוכן הידיעהצעירים מביתר עילית נעצרו: חשד לתג מחיראלי רוטמן7
מספר צעירים מביתר עילית, בנים למשפחות חרדיות, חשודים כי הם שהסתתרו כרעולי פנים וביצעו פעולות 'תג מחיר' בכפר הסמוך לעירם. העו"ד: "מקווים שאחד מהם יישבר" (חרדים)
טביעת הילדה החרדית: אישום נגד המצילהטביעת הילדה החרדית: אישום נגד המצילהכיכר השבת7
תהילה בת ה-6, תלמידת בית יעקב ברחובות, טבעה במלון רמדה ונפטרה לאחר כחודש. הבוקר הוגש כתב אישום הוגש נגד המצילה בבריכה, שלא הייתה מרוכזת במלאכתה (חרדים)
מרן הגר"ח קנייבסקי והגר"ג אדלשטייןבין הזמנים: גדולי ישראל יחזקו את בני התורהישראל כהן
מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי וראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין ישתתפו הערב במעמד חיזוק לבני התורה בעיר בני ברק. במרכז הכנס: חיזוק לקראת בין הזמנים (חדשות חרדים)
שריפה גדולה בבית העלמין בצפת • תיעודשריפה גדולה בבית העלמין בצפת • תיעודכיכר השבת9
בשעה שאלפים פוקדים את קברו של האר"י ז"ל בצפת, לרגל יום ההילולה, פרצה שריפה גדולה בבית העלמין בצפת. ארבעה צוותי כיבוי הוזעקו למקום לכיבוי האש • צפו (חרדים)
"'מירפלד' קיבלה ספרדים, אבל אל תציין בכתבה""'מירפלד' קיבלה ספרדים, אבל אל תציין בכתבה"אבי רבינא154
אורי זלזניק, שמוכר כ'רשם הראשי' של עולם הישיבות, מכחיש כי דרש תשלום בתמורה לשיבוץ בחורים ספרדים בישיבות אשכנזיות. על מירפלד: "קיבלה השנה יותר ספרדים, אבל אל תציין את זה" (חרדים)
כ"ק האדמו"ר מגור וחיים לוינסון"לבבי"; הרבי מגור ריגש את עיתונאי 'הארץ'יאיר טוקר21
עיתונאי 'הארץ' חיים לוינסון ביקר במעונו של כ"ק האדמו"ר מגור, ויצא נרגש. בצאתו מהמפגש סיפר: "זה היה מעמד מיוחד מאוד, לבבי מאוד, עם הרבה חום בין אנושי" (חדשות, חסידים)
נאוה בוקר ופארן כהןמהומה במליאה: ח"כית התלבשה 'לא צנוע'ישי כהן21
ח"כ יעל כהן פארן ספגה הערה מסגנית יו"ר הכנסת נאוה בוקר על לבוש 'לא צנוע', ובמליאה פרצה מהומה: "מה את מביישת אותה על הדוכן?". יחימוביץ: "חוצפה אינסופית" (אקטואליה)
אסתר זוסמןחיפושים בירושלים: אסתר זוסמן נעלמהקובי רוזן14
כוחות משטרה ומתנדבים משתתפים בחיפושים אחר אסתר זוסמן מירושלים שנעלמה מאז שעות הבוקר וקיים חשש כבד לחייה. זק"א מבקשים את עזרת הציבור בחיפושים (אקטואליה)
ארכיוןאין הפסקת אש: שיגור ראשון מרצועת עזהב. ניסני2
יומיים לאחר שארגוני הטרור ברצועת עזה הכריזו על 'הפסקת אש', אזעקת 'צבע אדום' נשמעה בחוף אשקלון • ניסיון השיגור כשל • צה"ל השמיד עמדות חמאס ברצועה (צבא וביטחון)
אצל גדולי ישראל: התלמידים נבחנו על 'ויקרא'אצל גדולי ישראל: התלמידים נבחנו על 'ויקרא'כיכר השבת1
תלמידי ת"ת "חקרי לב" נבחנו על חומש 'ויקרא' אצל הרה"צ רבי שמעון גלאי, ערכו את ה'הדרן' אצל הגר"ל אדלשטיין והתברכו אצל מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי • תיעוד (חרדים)
ארון הקודש בבית הכנסתב"איצקוביץ'": הפרוכת הוקדשה ליוני נתניהואבי רבינא13
מרים פרץ, ששכלה את שני בניה החיילים בקרבות והתפרסמה השנה במיוחד כשזכתה בפרס ישראל, התרגשה מתמונת הפרוכת באיצקוביץ המוקדשת לזכרם ולזכר יוני נתניהו (חרדים)
הכניסה לטלז סטון. ארכיוןסוער בטלז סטון: מי יהיה המועמד לראשות?אבי רבינא38
מאמצי הרב שולמן להצניח את שלמה קרלנשטיין לראשות מועצת טלז סטון, נתקלו בהתנגדות התושבים. קרלנשטיין עצמו לקח צעד אחורה ובורסת השמות נפתחה מחדש (בארץ)
"משחילים להם מחיר?". האזינו לשיחה המקוממתגן החיות מציג: מחירון נפרד לילדים חרדים - כפול מחילוניםאלי רוטמן38
לא ייאמן: עבור הילד שלכם, החרדי, תאלצו לשלם 35 שקלים על כניסה ל'חי-כיף', בעוד ילד חילוני בן גילו ישלם 15 שקלים בלבד • גן החיות: "טענות משוללות כל יסוד" • האזינו לשיחות המקוממות (ארץ)
אייכלר, בהתייעצות עם רבו, האדמו"ר מבעלזאבכיר ב'דגל' תוקף: אייכלר לא מתייעץ עם רבוישי כהן24
בעקבות הביקורת של אייכלר במכתבו לח"כים על חוק הלאום, מקיימים כעת חברי דגל התורה התייעצות פנימית; אחד מהם תוקף את הח"כ הבלעזאי באופן חסר תקדים (חדשות, חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
טכנולוגיה. אילוסטרציה
אליהו פולק
אני הוא הקיצון… // אליהו פולק
ו' באב תשעח8
המלחמה הכושלת באינטרנט. אילוסטרציה
כיכר השבת וצריך עיון
לגרש, להילחם ולהפחיד? לא! להתמודד...
ה' באב תשעח7