אברהם סלים  אוו מן הכל..  אופק  איווט
ליצמן עם הילד דודי מילר ז"ל. ארכיוןהרל"ש ש"ניצל את מעמדו" // חיים מילרחיים מילר15
כשנה וחצי לאחר פטירת בנו, דודי מילר ז"ל, ממחלה קשה, מסיר חיים מילר את העלטה מעל האיש הבכיר, חיים יוסטמן, שהתייצב לימינם - מבלי להכירם - וסייע ככל יכולתו (טור אישי)
מסע החיזוק של הפוסק, הדיין וה'גבירים' ברחובותמסע החיזוק של הפוסק, הדיין וה'גבירים' ברחובותשאול כהנא2
הפוסק הגאון רבי בן ציון הכהן קוק, אב"ד לונדון הגר"י אברהם וה'גבירים' הגיעו בתחילת השבוע לביקור מיוחד בבית הספר 'שובו' ברחובות • צפו בתיעוד (חרדים)
החטיף שהוענק לחייל החרדיאיש הנטורי קרתא שנתן ממתק לחייל החרדיאריאל ליבא44
"הוא התקרב אליי ואמר: 'כל הכבוד לך על השירות שלך בצבא למען כלל ישראל'. הוא התעניין ושאל היכן אני משרת ואף נתן לי חטיף במבה" • חייל חרדי מספר על אירוע יוצא דופן (חרדים)
הגר"מ מאזוז: "עשינו הכל בשביל השלום אבל הם מזלזלים"הגר"מ מאזוז: "עשינו הכל בשביל השלום אבל הם מזלזלים"ישי כהן126
בשיעור חריג שמסר ב'כסא רחמים', התייחס הגר"מ מאזוז לבחירות והניסיון להגיע לשלום: "ניסו לדבר איתם בשלום, אבל ככה היום מנבחים. מה הקנאה הזאת? מחפים, משקרים ומחפשים" • האזינו (ארץ)
ראש הישיבה הגר"ג אדלשטייןבכתב ידו: כך ניסח הגר"ג אדלשטיין את החלטות ה'מועצת'ישי כהן6
הקריאה להתחזק בלימוד תורה; הניסוח על עולם התורה; הדרישה להפסיק את הפגיעה בקדושת השבת והחיזוק לנציגים • כך ניסח ראש הישיבה הגר"ג אדלשטין את החלטות המועצת (אקטואלי)
חתן שובר כוסבני ברק: חתן נחתך ברגלו כששבר את הכוסקובי רוזן20
כוחות הצלה הוזעקו לאולם שמחות בבני ברק, לאחר שהתקבל דיווח על אזרח הסובל מחתך ברגלו. החובשים שמיהרו למקום גילו שמדובר בחתן עצמו שנפצע ב'שבירת הכוס' (אקטואליה)
ארכיוןאב הסגיר את בנו הקיצוני לחקירת המשטרהקובי רוזן17
במשטרה חיפשו בימים האחרונים אחר קטין, חרדי קיצוני, החשוד בריסוס הגרפיטי בסמוך לבית המדרש 'הר צבי' בירושלים. הצהריים, אביו הסגיר אותו לידי החוקרים (משטרה)
תלמידים חסידיים בלונדוןמשרד החינוך: בת"ת סאטמר מכים תלמידיםיוחנן בלייך18
משרד OFSTED, האחראי על מוסדות החינוך בבריטניה, סקר את תלמידי תלמוד התורה 'ייטב לב' בלונדון ושמע מהם כי 'סנקציות פיזיות' מופעלות כלפיהם כשיטה • מפתיע? (חרדים)
הדיון בטבריההתגובה לרון קובי: הוספת צופרי השבת בעירחזקי שטרן16
רבני ועדת הרבנים למען השבת הגיעו לטבריה עקב חילולי השבת, והחליטו כי בשבת הקרובה ישאו דברים בבתי הכנסיות לחיזוק שומרי השבת, וילמדו בת"תים הלכות שבת (אקטואליה)
איום להפגנות בבי"ש בשל צו הריסה לביכ"נאיום להפגנות בבי"ש בשל צו הריסה לביכ"נאבי רבינא31
תושבים בבית שמש הטוענים כי אין להם מקום תפילה, הניחו מבנים זמניים לא חוקיים והקימו בתי כנסת. העירייה הוציאה צו הריסה והתושבים מאיימים: "נרים את ראש העיר" (אקטואליה)
השר לשירותי דת יצחק וקניןאיציק וקנין מבקש להישאר קדנציה נוספת במשרד הדתותישי כהן8
יצחק וקנין הצהיר מספר פעמים כי זו הקדנציה האחרונה שלו בכנסת, כמתנת פרידה הוא קיבל מהשר אריה דרעי את תפקיד השר לשירותי דת, אך כעת הוא מבקש להישאר במשרד קדנציה נוספת (בארץ)
תנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעהתנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעהיערית אלבז37
לציבור החרדי יש הזדמנות להרוויח אשת עשייה עוצמתית, המייצרת השפעה גדולה סביבה. אם נשכיל לאמצה אל חיקנו, נוכל ליהנות מדמות מרשימה שתקדש שם שמים (חרדים)
מזכיר המועצת ל'כיכר': "איחוד עם ש"ס לא היה על הפרק"מזכיר המועצת ל'כיכר': "איחוד עם ש"ס לא היה על הפרק"אבי רבינא4
מזכיר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' אברהם רובינשטיין, בראיון ל'כיכר השבת' לאחר כינוס המועצת אמש כשהוא מתייחס לנושא האיחוד עם ש"ס ואמר "ההחלטות של גדולי הדור" (חרדים)
שלמה בניזריחוננו ה' חוננו // הרב שלמה בניזריהרב שלמה בניזרי54
כנראה שאני נאיבי חסר תקנה. כל כך הרבה פעמים נפגעתי ממערכות המשפט ו"הצדק" של מדינת ישראל, עד שאם אבוא לפרטם, יכלה הזמן והמה לא יכלו, ועדיין לא למדתי לקח (טור)
חסיד גור. אילוסטרציה למצולם אין קשר לנאמר בכתבההחסיד שהח"כים לא דאגו לו // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס14
"לי יש שתי בנות בבית, איפה אני קונה להן דירה? זה מעניין אותי, והם לא דאגו לי", כך מתלונן חסיד גור. ויש גם פניה למועמדת החרדית של בני גנץ. טורו של הרב ישראל גליס (דעה)
נציג ספרדי ב'דגל' - קישוט? פינדרוס: "הבחירה לא עדתית"נציג ספרדי ב'דגל' - קישוט? פינדרוס: "הבחירה לא עדתית"אבי רבינא17
דקות לאחר שנבחר למקום הרביעי ברשימת 'דגל התורה', התייצב יצחק פינדרוס לראיון ל'כיכר השבת' וטען כי המקום ריאלי, הסביר את פשר הצבת הנציג הספרדי ומה הם ייעדיו כח"כ מן המניין (אקטואלי)
מקלב: "זה מכונן שכולם באים לבית הגר"ח"מקלב: "זה מכונן שכולם באים לבית הגר"ח"אבי רבינא7
דקות לאחר כינוס 'המועצת' בה נקבע הרכב הרשימה לכנסת, תפס כתב 'כיכר' את ח"כ אורי מקלב לראיון, כאשר מקלב הבהיר: "נגיש את הרשימות כבר ביום רביעי". צפו (אקטואליה)
הגר" זצ"ל וספר תורהה'סימן משמים' לפטירת הגר"ש אוירבך זצ"לשאול כהנא38
שנה אחרי פטירת הגר"ש אוירבך זצ"ל, במהלך קריאת פרשת 'תצוה', התגלה בספר התורה שכתב כי האות 'צ'' מטושטשת. הגר"נ קופשיץ אמר כי זהו "סימן משמים" לפטירה (חדשות)
בחורי הישיבה שרו לשר כץ: "שאבעס" • צפובחורי הישיבה שרו לשר כץ: "שאבעס" • צפוכיכר השבת31
במהלך חתונת בתם של יצחק ורבקה רביץ, השתתפו זה לצד זה השר ישראל כץ ויו"ר דגל' ח"כ משה גפני. בחורי הישיבה, נצלו את ההזדמנות לשירה סוחפת על שבת קודש. צפו (בארץ)
בלעדי: נשיא המועצת גזר, והחקירה נסגרהבלעדי: נשיא המועצת גזר, והחקירה נסגרהישי כהן11
שלושה חודשים אחרי שנשיא המועצת הגר"ש כהן בירך את הרב אריה כהן, יו"ר ש"ס בראשן לציון: "הקב"ה יסיר מעליך כל המקטרגים והמשטינים", תיק החקירה - נסגר. צפו (אקטואלי)
מאות אברכי 'בית הלל' חגגו עם ראש הכוללמאות אברכי 'בית הלל' חגגו עם ראש הכוללכיכר השבת3
אמש (מוצ"ש) התקיימה שמחת השבע ברכות לרגל חתונת בנו של הגאון רבי יוסף מן ראש כולל 'בית הלל' בבני ברק. המעמד התקיים לכ-600 אברכים, בהשתתפות גדולי ישראל ובראשם ראשי ישיבת סלבודקא הגרמ"ה הירש חבר מועצת גדולי התורה והגר"ד לנדו, רבנים ואישי ציבור, בשמחה נצפה גם יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני (חרדים)
פרסום ראשון: אלו החלטות מועצת 'דגל' • וגם: סדר הסיעהפרסום ראשון: אלו החלטות מועצת 'דגל' • וגם: סדר הסיעהאבי רבינא28
חברי מועצת 'דגל התורה' התכנסו הערב בבני ברק, במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, על מנת לאשר את סדר הרשימה של המפלגה הליטאית לכנסת, לקראת הבחירות המתקרבות (אקטואלי)
נפתלי בנט באולפן 'כיכר', היוםראיון השר בנט לכיכר השבת: הגבאים נעלבויאיר טוקר11
"נתניהו רוצה להחזיר את הדתיים לעמדת 'הגבאי'", כך התבטא השר בנט בראיון באולפן 'כיכר השבת' והגבאים נעלבו: "תפקיד הגבאי הוא תפקיד חשוב מאין כמותו", כתבו (אקטואלי)
הרב ליכטשנטיין (מימין) והרב לאזארמלחמת הכשרות במרכז רבני אירופה נפתרהדניאל הרץ8
לאחר שמוצרי בד"צ לונדון בראשותו של הרב ליכנטשטיין הוסרו מהמדפים במוסקבה בהוראת הרב לאזאר, הם יושבו לאחר הידברות עם בעל המפעל ויישוב ההדורים בין הצדדים (חרדים)
אילוסטרציהשוב פעוט נכווה ממים רותחים: מצבו בינונידניאל הרץ2
פעוט כבן שנתיים ממשפחה חרדית באשדוד נפצע באורח בינוני לאחר שקומקום חשמלי מלא במים רותחים נפל עליו. הילד פונה לבית החולים להמשך טיפול רפואי (חדשות חרדים)
דניאלי ע"ה4 שנים אחרי: דניאלי זוננפלד ע"ה בטח גאהכיכר השבת1
מסכת חייה הקצרה של דניאלי היתה עשירה בנתינה, אהבה ועשייה, אך היא נקטפה בתאונת דרכים בשנת תשע"ה בגיל 20 • כך מנציחים בני משפחתה את זכרה הטהור (אקטואליה)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מחשבות של יהודי בוחר // הרב ישראל גליס
ט"ו באדר א' תשעט16
ליצמן עם הילד דודי מילר ז"ל. ארכיון
חיים מילר
הרל"ש ש"ניצל את מעמדו" // חיים מילר
י"ד באדר א' תשעט15
תנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעה
יערית אלבז
תנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעה
י"ג באדר א' תשעט37