מפיק: איציק אוחנה'דגל התורה' vs ש"ס; עימות סוער באולפןישי כהן23
הדאגה לחרדים העובדים; מי הביא לחוק האפליה מתקנת? האם יתמכו בהקמת מוסדות ממלכתי חרדי והאם יתחייבו לסייע למודרנים? ח"כ מיכאל מלכיאלי ועו"ד משה מורגנשטרן (בארץ)
מפיק: איציק אוחנהאתיופים, שבת ועצמות: הגר"י דרעי באולפןישי כהן3
האזהרה שראש הממשלה מעלה גויים מאתיופיה; הפלשמורה; חילולי השבת ברשויות המקומיות וסערת 'ליקוט עצמות' • הגאון רבי יהודה דרעי, רבה של באר שבע, בראיון באולפן (TV)
הורים לגננת החשודה בהתעללות: "נפרסם אותך בכל ב"ב"הורים לגננת החשודה בהתעללות: "נפרסם אותך בכל ב"ב"חיים גולדברג58
בית המשפט הורה בינתיים על שחרורה למעצר בית של הגננת שחשודה בהתעללות בילדים במעון בו עבדה בבני ברק. הורים לילדים בגן הגיעו כדי לצרוח עליה בבית המשפט • צפו (חדשות חרדים)
ב'גרודנא' אשדוד ערכו מעמד הנחת אבן הפינה לבניין הישיבהב'גרודנא' אשדוד ערכו מעמד הנחת אבן הפינה לבניין הישיבהשימי שפר5
מעמד הנחת אבן הפינה לבנייני ישיבת גרודנא באשדוד התקיים בשבוע האחרון בהשתתפות בוגרי הישיבה, רבני וראשי הישיבה וגדולי ישראל • צפו בגלריה מהאירוע (חדשות חרדים)
הרב מרדכי גבלהעסקן ה'דגלאי' טבע במקווה - מצבו קשהיענקי כץ12
הלם ברחובות: יו"ר סניף דגל התורה בעיר, הרב מרדכי גבל, שרוי בסכנת חיים, לאחר שטבע אתמול במקווה ואושפז בבית החולים והוא במצב קשה מאד • בפנים: שמו, לתפילה (חרדים)
הרב יוסף בא גד מציג: ניצחון חרדי בהישג ידהרב יוסף בא גד מציג: ניצחון חרדי בהישג ידכיכר השבת6
ח"כ לשעבר הרב יוסף בא-גד, השתתף אף הוא בוועידת התיירות של חו"ל מהודר ו"כיכר השבת", והסביר כיצד לדעתו החרדים יכולים להציג הפעם הישג היסטורי • צפו בראיון (ארץ)
מחו מול ראש הישיבה, הוכנסו לביתו  - ונרגעומחו מול ראש הישיבה, הוכנסו לביתו - ונרגעויענקי כץ6
ר"י מיר נפגש עם אחד מיוזמי גיוס החרדים לצה"ל? ממש לא - אך העובדות לא הפריעו לקנאים להתפרע מול ביתו; הם התפזרו, רק כשהוכנסו לבית, עברו בחדריו וגילו שטעו (חרדים)
סמוטריץ' באולפן: התחבורה בבי"ש - בדרך לפיתרוןסמוטריץ' באולפן: התחבורה בבי"ש - בדרך לפיתרוןכיכר השבת2
שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' בראיון באולפן 'כיכר' שממוקם בוועידת 'כיכר השבת' ו'חו"ל מהודר' בנושא התיירות החרדית. סמוטריץ' התייחס לבחירות ולממ"חים החרדיים • צפו (חרדים)
ועידת התיירות: אפרים קמיסר חושף סודותועידת התיירות: אפרים קמיסר חושף סודותכיכר השבת
מנחה וועידת התיירות של 'כיכר השבת' ו"חו"ל מהודר", אפרים קמיסר בראיון באולפן כיכר השבת בוועידה על התיירות החרדית, על טיסות לואו-קוסט ועל חו"ל מהודר • צפו (חרדים)
מזירת הבחירות ועד 'האתיופים הגוים' • צפומזירת הבחירות ועד 'האתיופים הגוים' • צפוסוגרים שבוע4
מאיר פרוש על הצעת ביבי לבן גביר; הגר"י דרעי על הפלאשמורה; כתב הערבים הבכיר על 'סדרה האירנית' שהפיק; יועצו של דרעי; החסיד שנהיה רופא ופאנל סוער (TV)
צפו בשידור חוזר: ועידת התיירות של 'כיכר'צפו בשידור חוזר: ועידת התיירות של 'כיכר'כיכר השבת
ועידת התיירות הייחודית של 'כיכר השבת' ו'חו"ל מהודר', החלה - עם מיטב הפאנלים והאורחים. צפו כעת בשידור החוזר מאולם הוועידה, ומאולפן 'כיכר השבת' שפעל במקום (חרדים)
אילוסטרציהבקריה החרדית: ילד בן 6 נפל ממרפסת הביתאלי רוטמן4
ילד כבן 6 נפל ממרפסת ביתו לחצר בניין מגורים, בקהילה החרדית בקרית גת. לאחר טיפול רפואי ראשוני שהוענק לו בזירת הנפילה, הוא הובהל לבית החולים עם חבלת ראש (ארץ)
התיעוד המקומםהחרדי קולל: "שהאלוקים יחתוך אותך" • צפואבי רבינא16
בתיעוד שהגיע ל'כיכר' נראה נהג אוטובוס של חברת דן חוזר שוב ושוב על הקללה הבוטה, והכל בשל זעמו כשנתפס נכנס בנתיב נסיעה של נהג אחר - תוך פגיעה ברכבו הפרטי (חרדים)
הראשל"צ במעמד חלוקת מלגות בט"ו בשבטהראשל"צ במעמד חלוקת מלגות בט"ו בשבטכיכר בשיתוף המכון למצוות התלויות בארץ
מעמד תורני רב רושם התקיים באלעד ובו הוכתרו עשרת כותבי המאמרים הנבחרים אשר השתתפו בתחרות שיזם המכון למצוות התלויות בארץ (חרדים, מקודם)
העליה לציון  רבי חיים פלאג'י זיע"א • צפוהעליה לציון רבי חיים פלאג'י זיע"א • צפושימי שפר1
לרגל יום ההילולא של הצדיק רבי חיים פלאג'י זיע"א, בעל 'כף החיים', עלו אמש (רביעי) רבים לציונו הקדוש בעיר 'איזמיר' שבטורקיה, כאשר לראשונה הוקם אוהל מעל הציון (חרדים)
אוטובוסים של 'קווים', בביתר עילית. ארכיוןמזעזע: נהג קווים חשף בחור ישיבה לתועבהאלי רוטמן36
"רוצה לראות משהו?", שאל הנהג את הנער שעלה לאוטובוס, ושלף תמונת תועבה. הבחור, נבהל. "אסור להסתכל", אמר לו, ונמלט. הנהג פוטר, אך המשטרה סגרה את התיק (אקטואליה)
כמה רוע: מכה פעוטה ומתיישבת עליה • צפוכמה רוע: מכה פעוטה ומתיישבת עליה • צפוכיכר השבת81
הסרטון המלא המציג את ההתעללות של הסייעת במעון בב"ב - נחשף • בתיעוד ניתן לראות כיצד היא מכריחה פעוטה לישון, בעודה מתיישבת עליה • גננות צפו במעשה - ושתקו (חרדים)
ההכנות לוועידה בעיצומןאזלו הכרטיסים • 'כיכר' יקים אולפן בוועידהכיכר השבת
מאות הכרטיסים לוועידת התיירות של 'כיכר השבת' ו'חו"ל מהודר' - אזלו • חייבים לדעת ולראות את ההתרחשויות בוועידה? אל דאגה! צפו בשידור החי • התוכנית המלאה (כיכר)
הרב ברלנד בביהמ"ש, היוםמעצרו של הרב ברלנד הוארך בשמונה ימיםחיים גולדברג48
בית משפט השלום דן בבקשת המשטרה להאריך שוב את מעצרו של הרב ברלנד. עורך דינו: "מתעלמים ממצבו הוא לא ישרוד את זה". ביהמ"ש: מעצרו יוארך ב-8 ימים (חרדים, בארץ)
'הינוקא' סיים את הש"ס במודיעין עילית. צפו'הינוקא' סיים את הש"ס במודיעין עילית. צפואבי רבינא40
'הינוקא', הגאון רבי שלמה יהודה, שהתפרסם בעת האחרונה בשל בקיאותו בכל מכמני התורה, הגיע השבוע למודיעין עילית למעמד סיום הש"ס יחד עם מאות תושבים ורבנים. צפו (בארץ)
לוגו 'אמזון'הרב חותה: כך ניתן לבצע מכירות ב'אמזון'כיכר השבת2
לאחר ש'אמזון' השיקה את האתר בעברית, התעוררה שאלה האם ניתן לבצע מכירות דרך האתר, בשל החשש שגולשים יקנו בשבת קודש. זה הפתרון של הרב בנימין חותה (אקטואליה)
מפיק: איציק אוחנהכשיהודה סיפר לאשתו: אני רוצה להיות רופאישי כהן9
יהודה סבינר, שגדל בחסידות גור וכעת מסיים לימודי רפואה, התארח באולפן 'כיכר השבת', וסיפר על הרגע הראשון שסיפר לאישתו על הרצון ללמוד רפואה: "לא היה דיבור אלא בכי" (TV)
גפני חשף: "יוקמו בתי ספר עם לימודי חול"גפני חשף: "יוקמו בתי ספר עם לימודי חול"אבי רבינא33
שינוי דרמטי במערכת החינוך החרדית? יו"ר 'דגל התורה', ח"כ גפני, חשף בפני 'כיכר השבת', כי 'החינוך העצמאי' קיבל היתר להקים בתי ספר עם לימודי חול במגזר החרדי • צפו (חדשות)
הפסיק לעבוד בשבת, ומסביר: 'בגלל רון קובי'הפסיק לעבוד בשבת, ומסביר: 'בגלל רון קובי'אבי רבינא17
מקס בטלר, מנהל תחנת המוניות 'חוף הזהב' בראשון לציון, הודיע כי מפסיק לעבוד בשבת. המרא דאתרא רבי משה נחשוני וח"כ אורי מקלב עלו לברכו ושמעו את הסיבה להחלטה (בארץ)
הממסך ומרן הגראי"ל שטיינמן זצ"לנחשף: מסמכי העלייה של הגראי"ל לישראלחנני ברייטקופף
לאחר יותר מ-70 שנים, מסמכי העלייה לארץ של מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל נחשפים, כולל ההקצבה שהוא קיבל לצורך ההתאקלמות • בנו בירך והודה למוצאי המסמכים • צפו (בארץ)
אילוסטרציההווארט שהציל מקריאה בספר תורה פסוליענקי כץ
יהודי חסידי המשמש כמגיד שיעור בישיבה בשוויץ סיפר על השגחה פרטית, שהתרחשה בזכות ווארט חסידי ששמע במטוס, שהוביל לתיקו ספר תורה, לאחר שנים רבות (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
עו"ד רבקי לרנר
פחד מביקורת? קבל את האמת ממי שאמרה
כ"א בשבט תשפ4
פתרון מצוקת הדיור? אנחנו לא סוג ב' / טור
עו"ד נתן רוזנבלט
פתרון מצוקת הדיור? אנחנו לא סוג ב' / טור
ט"ז בשבט תשפ19