משה גלסנר  משפחת עטר  נוסה%20נוסה  ספר תורה
הרב בן ציון אזרחי בחתונת בנוראש ומנהל הישיבה הגרב"צ אזרחי מאושפזדניאל הרץ4
בנו של הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, ראש הישיבה ומנהלה בפועל של 'עטרת ישראל' הגאון רבי בן ציון אזרחי, אושפז בבית החולים לאחר דלקת ריאות. תפילות לשלומו בישיבה (חרדים)
נאומו של יו"ר ש"ס, הערב"השטן הוציא צו 8, לאנשים עם מעיל ארוך"אבי רבינא78
הקרב הפוליטי על י-ם, מוציא מיו"ר ש"ס השר דרעי נאום חריף בו הוא מדבר על השמחה לאיד ממפלת 'אגודה', על חלוקת התיקים העתידית ועל יועציו החרדים של ברקוביץ (חרדים)
גלבך, עם כותבת הפוסט החריגגלבך התנצל ותלה מודעות אבל על חשבונואבי רבינא16
הסתה שהחלה בעקבות תקרית מצערת בעת מערכת הבחירות בצפת, מצד פעיליו של המועמד החרדי, נרגעה - ואף הפכה לאקט של קידוש ה': 'מזל שהכרתי אותך מקרוב' (חרדים)
אילוסטרציהמזעזע: ההורים התעללו קשות ב-11 ילדיהםקובי רוזן33
הורים למשפחה חרדית ברוכת ילדים מאזור המרכז, נעצרו היום בתום חקירה סמויה, בחשד כי נהגו להתעלל פיזית ונפשית ב-11 ילדיהם. כמה מהילדים כבר מסרו עדות בפרשה (חרדים)
דייטש מספר על דרעי. ההקלטהדרעי התרברב? 'אנחנו נהיה בעלי הבית בי-ם'אלי רוטמן117
דרעי התבטא באוזני חבר מועצה מ'אגודה' באופן די פוגעני כלפי האדמו"ר מגור, ואף הודה שהוא ישלוט בעיר במידה וליאון ינצח בבחירות - כך לטענת יוסי דייטש, שהוקלט בסתר (חרדים)
'"טפו עליך": הגר"ש כהן - בקמפיין ברקוביץ'"טפו עליך": הגר"ש כהן - בקמפיין ברקוביץאלי רוטמן31
התבטאותו החריגה של נשיא ה'מועצת', כשגינה את החרדים שלא צייתו ל'דעת תורה' בבחירות, מככבת עכשיובקמפיין נגטיבי חדש נגד הצבעה למשה ליאון בבחירות בי-ים (חרדים)
האוטובוס עלה על המדרכה; חמישה נפצעוהאוטובוס עלה על המדרכה; חמישה נפצעוכיכר השבת5
חמישה בני אדם נפצעו הערב (חמישי) מפגיעת אוטובוס שעלה על המדרכה ברחוב שדרות הירקון בבית שמש, עד שנבלם בעמוד. נערה חרדית נפצע במצב קל עד בינוני (ארץ)
קריית הרצוג. אילוסטרציהרב חדש ל'מניין האברכים' בקריית הרצוגשאול כהנא7
חודשים ספורים לאחר שהגאון רבי בונים שרייבר, עזב את קהילת "מנין אברכים" בשכונת קריית הרצוג, עקב מעבר לירושלים, הוחלט על מינוי רב חדש לבית הכנסת (חרדים, ארץ)
נציגי 'דגל' בבית שמש. ארכיון"ניסיון לחתור נגד המפלגה"; הנציגים שיגרו מכתב לח"כיםאבי רבינא13
יו"ר סיעת 'דגל התורה' בבית שמש פנה במכתב בהול אל ח"כי המפלגה בדרישה לפגישה דחופה • הסיבה: חשש לניסיון חתירה נגד המפלגה • בכיר ב'דגל' ל'כיכר': "ניסיון כזה יוביל להשלכות" (בארץ)
הגר"ח הורה: להישאר בארץ עבור הבחירותהגר"ח הורה: להישאר בארץ עבור הבחירותאבי רבינא16
ראש כולל מירושלים שהיה צריך לטוס ביום ראשון לחו"ל, שאל את מרן הגאון רבי חיים קנייבסקי האם עליו להישאר בארץ בגלל הסיבוב השני של הבחירות. "כן", השיב הגר"ח (חדשות)
ח"כ דוד אמסלםאמסלם: בשבוע הבא נסכם את 'חוק הגיוס'ישי כהן1
1,380 בחורי ישיבה מבצעים היום שירות לאומי אזרחי - רק 170 רווקים, כך עלה בדיוני הוועדה שדנה בחוק הגיוס. יו"ר הוועדה אמסלם: "נתכנס לסיכומים במהלך שבוע הבא" (בארץ)
ועדת השמונה של אגו"י, ארכיוןמדוע הודעת 'ועדת השמונה' - לא פורסמה?חזקי שטרן26
החלטת ועדת השמונה לקדם מו"מ עם משה ליאון, לא פורסמה בבטאוני הסיעה, למרות שההודעה נוסחה ואף עברה הגהות. בנתיים, 'יתד' עולים להתקפה נגד 'המבשר' (חסידים)
חיסון המקובל נגד החצבת: ג' פסוקים וצדקהחיסון המקובל נגד החצבת: ג' פסוקים וצדקהכיכר השבת15
בעקבות הבהלה סביב התפשטות החצבת, יעץ המקובל רבי דב קוק, לומר מדי יום שלושה פסוקים - שהם השורש של חיסון החצבת - אחר נתינת משהו לצדקה. הפסוקים וההסבר (בארץ)
הרב הראשי הגר"ד לאו"מעמד הרבנות אינו במיטבו; זרים נאבקים"ישי כהן14
הרב הראשי הגר"ד לאו מסכם את כהונתו כנשיא מועצת הרבנות ומזהיר: "מעמד הרבנות - אינו במיטבו. זרים מנהלים מאבק במטרה לשנות את צביונה היהודי במדינה" (חדשות)
הגר"א כהנמן בהיכל הישיבה. ארכיוןהידרדרות חמורה במצבה של הרבנית כהנמןשאול כהנא10
הידרדרות חמורה במצבה הבריאותי של הרבנית רבקה כהנמן, בת ה-97, המאושפזת במצב קשה מאוד בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק, לשם פונתה במהלך הלילה (חרדים, בארץ)
תלמידות אשכניות וספרדיות. אילוסטרציהש"ס תוותר על התיק שהציל בנות ספרדיות?ישי כהן43
בניגוד להצהרות ש"ס בקמפיין הבחירות, מפרטי המו"מ בין המועמד לראשות עיריית י-ם משה ליאון לסיעות התומכות בו נראה, כי היא זונחת את אחיזתה בתיק משפיע במיוחד (חרדים)
הריקוד שהסעירביקורת פנים-ליטאית: עינת קליש "לא כשרה לבוא בקהלנו"חזקי שטרן103
צעירים ליטאים בחיפה שפצחו בריקודי שמחה על תבוסתו של יהב, סביב המנצחת עינת קליש רותם, הבעירו את הרשת החברתית והובילו לביקורת חסידית. כעת נחשף מכתב נוקב של ר"י ליטאי (חרדים)
ילד חרדי מתחסן נגד חצבת, אתמולבהלת חצבת: 'מי שלא מתחסן - שופך דמים'אלי רוטמן3
גדולי הפוסקים יוצאים בפסק הלכה פומבי, בו הם מכריזים כי חלה על כלל הציבור חובה הלכתית להתחסן מפני הנגיף • חסיד חולה שהגיע לרבו, יצר פאניקה במודיעין עילית (חרדים)
משה ליאוןדרמה בירושלים: אגו"י צפויה לתמוך בליאוןאבי רבינא56
למרות ש'אגודה' בדרכה לתמוך במועמדות ליאון, כפי שנודע ל"כיכר השבת", אנשי ליאון מבהירים: נעמוד בסיכומים - רק בתנאי שתהיה עבורו הצבעה סוחפת בריכוזים החסידיים (ארץ)
הילד הפצוע לאחר הטיפול הרפואיביתר: נפצע מסלע שהושלך מ'חיידר' שכןכיכר השבת35
מריבות בין ילדים משני ת"תים בביתר עילית הגיעו לכדי פיקוח נפש • טענות: "יש בחיידר הליטאי שנאה לחב"ד, והצוות עוצם עין" • ההנהלה ל'כיכר': "אין שום שנאה. חיים בשלום" (חרדים)
גלבך, עם יו"ר ש"ס השר דרעיש"ס ל'דגל': 'שכנעתם ספרדים למרוד במרן'אבי רבינא54
"חציית קו אדום" - כך מכנים בש"ס-צפת את התנהלות דגל התורה לטענתם בקרב על הסיבוב השני בבחירות בעיר, בהתמודדות בין גלבך החרדי לליכודניק הנתמך בידי 'דגל' (ארץ)
דייטש וליאון נפגשים באולפן כיכר השבתיקבל תמיכה? אנשיו של ליאון בלשכת דייטשאבי רבינא17
בשעה האחרונה נערכה פגישה חשאית במשרדו של דייטש יחד עם אנשי ליאון, כדי לבדוק אפשרות של תמיכה רשמית בו. כעת, מתקיימת פגישת וועדת ה-8 באגו"י באותו נושא (חרדים)
פעילים במטה ברקוביץהקרב על הקול החסידי: החרדים שתומכים בעופר ברקוביץאבי רבינא154
לא מעט פעילים חסידיים עובדים בימים אלו במטה המועמד החילוני עופר ברקוביץ, זאת בטרם נפלה ההכרעה ב'מועצת' החסידית • אחד הפעילים מסביר ל'כיכר' כי "מדובר באדם ממש מדהים" (חסידים)
עליזה בלוך וההודעההחשש מבלוך: בנייה מהירה של בתי כנסתחזקי שטרן38
גבאים בבית שמש מאיצים בניית בתי כנסת - לפני כניסת עליזה בלוך לתפקיד. במודעת התנצלות לשכנים הם מודיעים כי במהלך השבוע הקרוב תואץ בניית בית הכנסת (אקטואליה)
חרדי שנדקר יקבל מהמחבל 60 אלף שקליםחרדי שנדקר יקבל מהמחבל 60 אלף שקליםדניאל הרץ7
מחבל ערבי שדקר צעיר חרדי שהיה בדרכו לכותל המערבי בליל שבועות, לפני כשלוש וחצי שנים, יאלץ לשלם לנדקר - לאחר שנתבע על ידו, פיצויים על סך 60 אלף שקלים (חדשות)
חיים אפשטייןאפשטיין ל'כיכר': כנראה לא נתערב בבחירותאבי רבינא75
לאחר פגישתו עם משה ליאון, מבהיר חיים אפשטיין, יו"ר סיעת 'בני תורה' בעיריית ירושלים כי יש להם בעיה עם שני המועמדים ולפי המסתמן כרגע הם לא יתערבו בבחירות (בארץ)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
מודעות בירושלים
הרב רונן רוזנפלד
צודקים, יאללה מלחמה // הרב רונן רוזנפלד
ג' בכסלו תשעט51
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
והמשכיל... // הרב ישראל גליס
ג' בכסלו תשעט25