מטפלת  מלך..  אברהם פריד  שוואקי
יואב הורביץ מקריא את מכתב הניחומים של נתניהובעריש תיעד: הניחום אצל הגר"ג אדלשטייןכיכר השבת2
אלפים רבים בהם גדולי הרבנים והאדמו"רים, אישי ציבור ועמך בית ישראל הגיעו בימים האחרונים לנחם את ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין • בעריש פילמר תיעד (חרדים בארץ)
די לביזוי גדולי ישראל // הרב רונן רוזנפלדדי לביזוי גדולי ישראל // הרב רונן רוזנפלדהרב רונן רוזנפלד34
למרבה הצער והבושה, עולם התורה נאלץ לחוש על בשרו מהו ביזוי התורה וכיצד מושפלת הנהגתה, על-ידי מי שחושבים כי הם המכבדים את התורה הקדושה ודואגים להאדרתה (דעות)
הגראי"ל נפטר והאברכים נותרו ללא מלגההגראי"ל נפטר והאברכים נותרו ללא מלגהאבי רבינא41
קריסה כלכלית? "ארבעה חודשים לא ראינו שקל". מוסדות רבים מתקשים להתאושש אחרי פטירת מרן הגרא"יל שטיינמן ואלפי אברכים לא קיבלו את מלגתם הצנועה (חדשות חרדים)
הנשיא ריבלין ניחם את ראש הישיבה • תיעודהנשיא ריבלין ניחם את ראש הישיבה • תיעודכיכר השבת7
נשיא המדינה ראובן ריבלין ניחם הערב את ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין • במהלך הניחום, עלה נושא לימוד התורה מול הגיוס לצה"ל • נתניהו שלח מכתב תנחומים (חדשות)
נחמה שפיגל, הטייסת החרדית בתא הטייס. עם בני הזוג נתניהוהמיזם החדש שיכניס את החרדים לתא הטייסאריאל ליבא8
לאחר שבעבר התפרסמה הטייסת החרדית נחמה שפיגל, כשהטיסה את נתניהו, היום הוסר חסם השירות הצבאי שעמד בפני כלל החרדים שביקשו להשתלב כטייסים מן המנין (חרדים)
אילוסטרציהבן 8 נפצע מפגיעת רכב באלעד; מצבו קשהאלי רוטמן15
נהג רכב פגע ופצע באורח קשה ילד בן 8, הולך רגל, בעיר אלעד. לאחר טיפול רפואי במקום, פונה הילד אל בית החולים תל השומר כשהוא ללא הכרה, עם חבלת ראש (חדשות חרדים)
ההוראות החדשות ב'מוסיוף'רוצים לתלות מודעה ב'מוסיוף'? תשלמו כסףישי כהן15
במשך שנים נהגו מתפללי בית הכנסת המיתולוגי 'מוסיוף' שבי-ם לתלות מודעות על הלוח המיועד לכך. אך כעת, הגבאים במקום דורשים כסף עבור כל יום - והמתפללים זועמים (חרדים)
הראשון לציון הגר"י יוסףהגישה של הראשל"צ: 'לא לענות לרפורמים'ישי כהן4
הגר"י יוסף במתקפה נגד הרפורמים והקונסרבטיבים, על רקע חוק הגיור שמכיר בהם, מציג את הגישה הראויה: "באמריקה הם כבר החריבו, עם ההתבוללות. לא עונים להם" (אקטואליה)
עמדה של "מרכז ההצלה"ישיבת מיר נגד קמפיין התרמה של הקיצוניםאלי רוטמן41
הארגון הפועל נגד גיוס חרדים לצה"ל, שיצא בסוף השבוע בקמפיין התרמה מתקדם שנחשף ב"כיכר השבת", הקים עמדה בשכונת בית ישראל, וב'מיר' כועסים (אקטואליה, חרדים)
מועצת הרבנות. ארכיוןמועצת הרה"ר תתכנס לדון במתווה הכשרותישי כהן8
בעקבות ביקורת חריפה שנשמעה מצד בכירים ברבנות על אי התכנסות 'המועצת' בנושא מתווה הכשרות החדש, והאיום מצד התערבות בג"צ, המועצת תתכנס בשבוע הבא (אקטואלי)
הגר"ח פסק: "מותר לחלל שבת להציל גוי"הגר"ח פסק: "מותר לחלל שבת להציל גוי"ישראל כהן8
מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי נשאל האם מותר לחלל שבת כדי להציל גוי והשיב כי אם אין מישהו אחר - מותר. הנימוק: "מדובר בסכנת נפשות וזה מה שהותר" • צפו (חרדים)
אבי אמסלם אצל הגר"ש כהן. ארכיוןפרסום ראשון: הספרדים באשדוד לא יתאחדואבי רבינא13
ניסיונות האחדות בין מפלגת ש"ס לרשימת "קול הלב" בעיר אשדוד - כשלו, לאחר שלא הובטח מקום לדודי בן חמו. האם תרוץ רשימה ספרדית מול סיעת ש"ס? • כל הפרטים (חדשות)
הנשיא ריבליןהערב: הנשיא ריבלין ינחם את ראש הישיבהישראל כהן2
באם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון צפוי להגיע הערב (ראשון) נשיא המדינה ראובן רבלין לביקור תנחומים אצל ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין • כל הפרטים (חרדים בארץ)
הגר"ח קנייבסקי והגר"ש כהןגיוס: תיאום בין הגר"ח קנייבסקי לגר"ש כהןישראל כהן11
ח"כ משה גפני נועד הבוקר עם ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין על חוק הגיוס, כחלק מסבב אצל ראשי הישיבות. במקביל, תיאום בין בית הגר"ח קנייבסקי לבית הגר"ש כהן (חרדים, ארץ)
אילוסטרציה, ארכיוןההתחשבות בחרדים: רק 4 ימים בהפרדה - מתוך חודשייםאבי רבינא19
עיריית ירושלים מפעילה החלקה על הקרח בימי החופשה, החרדים מונים חלק גדול מאוכלוסיית העיר אך רק ארבעה ימים מתוך החודשיים יכללו 4 שעות נפרדות בלבד בין גברים ונשים (חדשות חרדים)
ליצמן ופרושהחרדים: "אבי גבאי שכח מה זה להיות יהודי"ישראל כהן וישי כהן19
סגני השרים ליצמן ופרוש במתקפה נגד יו"ר 'המחנה הציוני' גבאי שנסע בשבת קודש בתחבורה ציבורית ובצאתה ביקר בבית הגר"ג אדלשטיין: 'מביא כישלון לעצמו ולמפלגתו' (פוליטי)
גוטרמן והאדמו"ר מבויאןפרסום ראשון: סולחה בין יעקב גוטרמן לבויאןאבי רבינא2
לאחר שבכירי חסידות 'בויאן' תקפו את ראש עיריית מודיעין עילית גוטרמן בטענה כי העירייה מעכבת במכוון את בניית הדירות עבור החסידות, נרשמה סולחה בין הצדדים (חרדים)
המודעות נגד ליברמן, בים שישיהמודעות נגד ליברמן שגרמו לסערה במא"שקובי רוזן9
מודעות נגד שר הביטחון אביגדור ליברמן גרמו לסערה במאה שערים. במועדות הופיע איווט עם דגל ישראל ולצד זה טענות על תקציב הגרעון של מערכת הביטחון • פרסום ראשון (בארץ)
ח"כ משה גפניגפני מבהיר: "אין החלטה בנושא חוק הגיוס"ישי כהן3
יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני יצא הצהריים (שישי) בהבהרה חריגה והודיע כי עד כה טרם התקבלה החלטה בנושא חוק הגיוס החדש: "גדולי התורה שליט"א הם שיחליטו" (אקטואליה)
שר התורה ניחם את ראש הישיבה •  תיעודשר התורה ניחם את ראש הישיבה • תיעודישראל כהן
שר התורה מרן הגר"ח קנייבסקי הגיע לניחום אבלים בביתו של ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שיושב שבעה על בנו הרב יוסף אדלשטיין זצ"ל. השניים דנו בדברי תורה המותרים (חרדים)
המדף המיותם בבית הכנסת חניכי הישיבותספרי 'איילת השחר' נעלמים מבתי הכנסתאבי רבינא55
תופעה מטרידה במודיעין עילית ששמה שונה השבוע ל'איילת השחר' - ספרי 'איילת השחר' של מרן הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל, נגנבים ומועלמים מבתי הכנסת בעיר באופן שיטתי (חדשות חרדים)
הפוליטיקאים חגגו עם יו"ר "אגודה" בצפתהפוליטיקאים חגגו עם יו"ר "אגודה" בצפתאבי רבינא1
אמש נחגגה ברית לבנו של יו"ר אגודת ישראל בעיר, חבר המועצה ומחזיק תיק חינוך חרדי נחמן גלבך. בברית השתתפו רבני העיר, עסקנים ונבחרי הציבור המקומיים (חדשות חרדים)
הכנסת ספר תורה לתלמוד תורה  'אור שרגא'הכנסת ספר תורה לתלמוד תורה 'אור שרגא'כיכר השבת4
השבוע התקיים טקס הכנסת ספר תורה לתלמוד התורה 'אור שרגא' בראשות הרב רפאל רפאלי. בתהלוכה החגיגית השתתפו מאות בני אדם ו-350 תלמידי התלמוד תורה (חרדים)
הגר"צ פרידמן: אם היו נאבקים היו מנצחיםהגר"צ פרידמן: אם היו נאבקים היו מנצחיםישראל כהן50
הגר"צ פרידמן מרבני 'הפלג' התייחס לראשונה לחוק הגיוס החדש והכריז כי לו הציבור היה מאוחד בדרך הגר"ש אויערבך היו מנצחים. "אנו הולכים לבתי סוהר. רק כך נצליח" (חרדים)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהלא בושה להתעניין בספורט // טור דעההרב רונן רוזנפלד117
הגיע הזמן שהחברה החרדית תכיל את מאות הבחורים שאוהבים ספורט, מתעניינים בספורט וצופים, אויה, בכדורגל, אך ממשיכים להגות בתורה הקדושה בשעת הסדרים (דעה)
כך ייראו שיעורי א'  בישיבות הגדולות בישראלכך ייראו שיעורי א' בישיבות הגדולות בישראלינקי קצבורג וישראל כהן63
השינויים בעולם הישיבות הגבוהות, לקראת ה'זמן' הבא: כמה בחורים התקבלו לשיעור א', באלו ישיבות יחולקו השיעורים והיכן יחולו תזוזות בצוות הר"מים • הנתונים האמתיים (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
די לביזוי גדולי ישראל // הרב רונן רוזנפלד
הרב רונן רוזנפלד
די לביזוי גדולי ישראל // הרב רונן רוזנפלד
ד' בתמוז תשעח34
אילוסטרציה
הרב נחמיה היילברון
המונדיאל משגע גם נוער חרדי - בדרך לאבדון
א' בתמוז תשעח100