G  אבא מלך..  אדמה ושמיים  אדמה ושמים
הפגנה נגד מעצר עריק. ארכיון'הפלג' לעריקים: לא להתייצב לקבלת פטורשאול כהנא11
עשרות עריקים בני 'הפלג הירושלמי' שהגיעו לגיל 27 יכולים לקבלת 'פטור' מהצבא, אם רק יתייצבו בלשכת הגיוס לשם כך, אך בוועדה להצלת עולם התורה אוסרים זאת (חדשות, חרדים)
תיעוד: עצרת חיזוק בביהכ"נ שנפרץ וחוללתיעוד: עצרת חיזוק בביהכ"נ שנפרץ וחוללשאול כהנא6
המונים התאספו לעצרת חיזוק, תפילה והתעוררות, בבית הכנסת 'תפארת שמעון' ברחוב רבי עקיבא בבני ברק, לאחר הפריצה המזעזעת וגניבת ארבעת ספרי התורה. תיעוד (בארץ)
השכנה: "ילד הדליק אש וזה התפשט" • צפוהשכנה: "ילד הדליק אש וזה התפשט" • צפוכיכר השבת3
אחת השכנות בבניין בן 4 הקומות ברחוב מוסיוף בירושלים, בו פרצה שריפה, מספרת ל'כיכר' כי אחד הילדים בבניין הצית אש בגג וזה התפשט. "הוא סיפר וברח", אמרה. צפו בתיעוד (ארץ)
עמל התורה של הגרמ"ד סולובייצ'יק בביתועמל התורה של הגרמ"ד סולובייצ'יק בביתוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת4
לאחר שלוש שעות מול בית ראש ישיבת בריסק, הגאון רבי משולם דוד סולובייצ'יק, הצליח צלם 'כיכר' חיים גולדברג להנציח את עמל התורה של ראש הישיבה. צפו בתיעוד (בארץ)
אילוסטרציהמאחורי הקלעים: כך הושג פתרון לתלמידותחנני ברייטקופף45
למעלה מ-200 בנות בבני ברק היו ללא סמינר. 'כיכר השבת' חשף את האפליה, עקב אחר המאבק וכעת חושף את מאחורי הקלעים, ההצעות שנדחו, ההוראה והפתרון המלא (חדשות)
החייט נחשד שפגע בבחורי ישיבות - ונעצרהחייט נחשד שפגע בבחורי ישיבות - ונעצראלי רוטמן11
חייט מוכר, לא חרדי, המפעיל עסק בלב שכונת מאה שערים, נעצר בחשד כי פגע בבחורי ישיבות שהגיעו לבצע תיקונים. בהוראת הרבנים, הנפגעים הגישו תלונה במשטרה (חדשות)
"כשנשים רוצות לרקוד בלי גברים זו בעיה?""כשנשים רוצות לרקוד בלי גברים זו בעיה?"אבי רבינא17
ח"כ יצחק פינדרוס התייחס בנאום בכנסת ל"סערת ההפרדה", ותקף את ח"כ יעל גרמן על נאומה על "פלורליזם" ותהה האם פלורליזם זה לא לאפשר לחרדים לחיות לפי אמונתם (חדשות)
אילוסטרציהבזכות האורח: בן ה-4 ניצל מטביעה בצימרחזקי שטרן4
בימים האחרונים אנו עדים ללא מעט מקרים של טביעת ילדים בבריכות, בבתים ובצימרים. סיפור מרגש שסיפר המשפיע רבי אלימלך בידרמן, מלמד על המצווה שהצילה ילד מטביעה (בארץ)
חילול הספרים, הבוקרהתבטאות הגר"ח על גניבת ספרי התורהאבי רבינא1
בעקבות גניבת ארבעה ספרי תורה מבית הכנסת בבני ברק, נכנסו הגבאים למעונו של הגר"ח קנייבסקי שהורה לקיים עצרת תפילה והתעוררות והסיר אשמה מהמתפללים (חדשות)
הרב רוטברג בשיחהרבי צבי רוטברג הסביר: למה "המכשירים הטמאים" ניצחו?שאול כהנא24
בשיחה שמסר בפני בני שיעור א' ביום היארצייט לאביו, הסביר הגאון רבי צבי רוטברג, ראש ישיבת 'בית מאיר', כי הסיבה שנכשלים במאבק נגד המכשירים הטמאים - בגלל שלא נלחמים על התורה (חרדים)
למה מפלים תקציבית את גני החינוך החרדי?למה מפלים תקציבית את גני החינוך החרדי?אבי רבינא6
דרישת חברי הכנסת החרדים ממשרד האוצר להשוות את תנאי ילדי החינוך החרדי, לא אושרה • מרגי: "משרד החינוך פועלים בניגוד לחוק ומפלים את הגנים של החינוך המיוחד" (חרדים)
ישיבת חברוןבעקבות פטירת הבחור: עצרת חיזוק בחברוןאבי רבינא7
כ-1200 בחורי ישיבת חברון יתכנסו היום כדי לשמוע דברי התעוררות וחיזוק, בעקבות פטירתו הטראגית של תלמיד הישיבה יונתן שיפר ז"ל; אסון שזעזע את חבריו ורבותיו (חרדים)
הרב גבריאל לביאשיפור משמעותי במצבו של הפצוע מהפיגועדניאל הרץ
במצבו של פצוע פיגוע הדקירה הרב גבריאל לביא, האברך מ'שובו בנים' שהגיע לבית החולים כשהוא במצב אנוש - ניכר שיפור משמעותי. מחר הוא אף יתייצב מול התקשורת (חרדים)
החב"דניקים בפעולה, מול הילדיםמלחמת דת בר"ג: חרדים וחילונים; זה מול זהאבי רבינא22
"ילדים, בואו תגידו כמה פסוקים ותקבלו קרטיב", אמרו חסידים לילדים בגן שעשועים ברמת גן, והקפיצו את סגן ראש העיר - שפרסם תגובה מקוממת. האווירה בעיר נפיצה, גם בשל 'מצעד התועבה' (בארץ)
אילוסטרציהזהו אחוז מקרי הגירושין בכל הערים החרדיותקובי רוזן43
לא פחות מ-11,145 זוגות התגרשו בשנה הקודמת - עליה יחסית לשנה שלפניה. הערים החרדיות מספקות תמונה מרתקת למדי: בני ברק ואלעד, מול מודיעין עילית וביתר (בארץ)
שמחת הרבנים דרעי-אבא שאול • תיעודשמחת הרבנים דרעי-אבא שאול • תיעודישי כהן4
אמש התקיימה בי-ם שמחת נישואי נכדת הגר"א אבא שאול, בת לבנו הגרב"צ אבא שאול, עם בן הגר"נ דרעי רב שכונת בית וגן. רבנים, דיינים וראשי ישיבות הגיעו לאחל מזל טוב (חרדים)
עוגות גבינה. אילוסטרציהעוגות גבינה של בחורים הוחרמו: 'מקולקלות'אבי רבינא8
מאות מגשי העוגות שהוכנו לתלמידי הישיבה לכבוד 'שבועות', הוחרמו בפשיטה שיזם משרד הבריאות, כמו גם עופות רבים. הבחורים כעסו: 'אין סיבה לפיקוח כה הדוק על ישיבה' (חרדים)
זירת התאונה, הלילהשוחררה גופתו של שמואל קוסובסקי ז"לקובי רוזן7
גופתו של הבחור שמואל קוסובסקי ז"ל, שנהרג הלילה בתאונת אופנוע בירושלים, שוחררה הבוקר מהמכון רפואה משפטית באבו כביר. הלוויתו תתקיים הצהריים בירושלים (חדשות, בארץ)
זעזוע בבית כנסת בב"ב: אלמונים פרצו וגנבו 4 ספרי תורהזעזוע בבית כנסת בב"ב: אלמונים פרצו וגנבו 4 ספרי תורהקובי רוזן21
ארון קודש פרוץ; ארבעה ספרי תורה נגנבו; ספר תורה זרוק בביזיון על הרצפה; ספרי הנביאים גם הם הושלכו, זה המחזה אליו נחשפו הבוקר מתפללי בית הכנסת "תפארת שמעון" בבני ברק (אקטואליה)
פישר בבית המשפטנסגר התיק נגד החשוד בתקיפת חייל חרדיחיים גולדברג7
משה פישר, שנעצר בחשד לתקיפת חייל חרדי בשכונת מאה שערים במהלך חול המועד פסח האחרון, התבשר היום כי במשטרה סגרו את תיק החקירה נגדו, בלי נימוק מוסבר (בארץ)
י-ם: נער מ'שובו בנים' נהרג בתאונת אופנועי-ם: נער מ'שובו בנים' נהרג בתאונת אופנועקובי רוזן12
תאונה קטלנית: נער חרדי, מקהילת 'שובו בנים', נהרג הלילה בתאונת אופנוע בשכונת קריית מנחם בירושלים. שניים נוספים פונו מהזירה במצב בינוני ואשה במצב קל (ברוך דיין האמת)
נעצרו שלושה חשודים בהכאת חסידי דאראגנעצרו שלושה חשודים בהכאת חסידי דאראגקובי רוזן29
המשטרה עצרה הערב שלושה נערים החשודים במעורבות באלימות בבית המדרש דחסידי דאראג בבני ברק בחג השבועות, אירוע שבמהלכו נפצעו כ-20 אברכים ובחורים (ארץ)
המפעל פניציה"הסנקציות נגד חסידות גור - בניגוד לחוק"שלומי זייבלד8
עו"ד אורי ישראל פז שיגר מכתב לשר הכלכלה שגיבש סנקציות ממשלתיות נגד החרם החרדי על המפעל מחלל השבת, בו טען כי מדובר בפייק ניוז, אך עם זאת, אין בעיה חוקית בחרם (בארץ)
ביתר: ילדה נפגעה בתאונה, מצבה קשהביתר: ילדה נפגעה בתאונה, מצבה קשהקובי רוזן11
ילדה חרדית נפגעה הערב מרכב חולף, בעת שחצתה את הכביש ברחוב הר"ן בביתר עילית. היא פונתה לבית החולים כשמצבה מוגדר קשה: "סובלת מחבלות ופציעות" (אקטואליה)
הבן איציק, האוטיזם וההתמודדות; אבי מימרן מדבר על הכלהבן איציק, האוטיזם וההתמודדות; אבי מימרן מדבר על הכלישי כהן22
מגיש 'המהדורה המרכזית', העיתונאי אבי מימרן, בראיון מרגש על בנו איציק הסובל מאוטיזם; הרגע בו הם התבשרו על כך; המשבר; העידוד ממרן זצ"ל; המסר להורים והמעצר האלים בי-ם. צפו (אקטואלי)
פינדרוסכל קול קובע: המדינה בעד "ניצחון" פינדרוסאבי רבינא21
בתשובתה לבית המשפט, קבעה פרקליטות מחוז ירושלים כי דינה של העתירה שהגיש מועמד הליכוד, בדרישה להעברת המנדט השמיני של יהדות התורה לטובתו - להידחות (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
הרב בן ציון נורדמן
כיכר השבת
מזל טוב // הרב בן ציון נורדמן
י' בסיון תשעט3
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
אתם 'דוברים של ה''? "הוא לא צריך אתכם!"
ט' בסיון תשעט30
הרב בן ציון נורדמן
הרב בן ציון נורדמן
כאיש אחד בלב אחד // הרב בן ציון נורדמן
ד' בסיון תשעט