גור  בית שמש  ישיבת חברון  זלזניק
שכנת קרית הרצוג בבני ברק. אילוסטרציהקנס לעמותה תורנית: עובדיה לא זכו לפנסיהאלי רוטמן6
עמותה המפעילה מוסדות חינוך בב"ב, לא הפרישה פנסיה לעובדיה כמחויב, ונקנסה בכמיליון שקל על ידי שופט בית הדין לעבודה, שכתב: "זה משול לשליחת יד לכיס העובד" (חרדים)
גריבנרג בכינוס "מטה יראים"אחות המועמד רמי גרינברג - מ'נשות הכותל'אבי רבינא23
בלילה, הקים המועמד לראשות עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, את "מטה היראים" כדי להשיג תמיכה חרדית. בבוקר, אחותו, דינה גרינברג, הופיעה כחלק מ"נשות הכותל" (חדשות)
פגישת נציגי 'דגל'המו"מ בבית שמש בהקפאה - "עד אלול"אבי רבינא6
קרוב לחודש ימים שהמו"מ הקואליציוני בבית שמש, בין 'דגל התורה' ו'שלומי אמונים לראש העיר משה אבוטבול, תקוע. אך לדברי הצדדים - הוא יחודש רק בחודש אלול (חדשות, חרדים)
אילוסטרציההתוכניות, העלויות והקשיים • הקעמפים של עולם הישיבותיענקי קצבורג ויוסי גיטלר, קו עיתונות7
בין הזמנים מתקרב והקעמפים כובשים בסערה את עולם הישיבות • פרויקט מיוחד על ההיערכות בכל הישיבות; התוכניות - ג'יפים, קוסמים והופעות; העלויות - כחצי מיליון שקלים; הדרישות והקשיים (ארץ)
אילוסטרציה. למצולמות אין קשר לנאמר בכתבהגדולי ישראל: האיסור לרישום אזורי - בתוקףישראל כהן14
בעקבות החלטת בית המשפט לחיייב את עיריית אלעד לפרסם את מודעות הרישום האזורי לסמינרים, חידשו בימים האחרונים גדולי הדור את האיסור על הרישום • בפנים: המכתב (חדשות)
מעצר החשוד. ארכיוןבתוך דקה: כוחות בילוש עצרו חשוד במא"שכיכר השבת9
כוחות משטרה פשטו הלילה על ביתו של פעיל ברחוב יחזקאל בירושלים, ועצרו אותו זאת לאחר שהצליח לחמוק מספר פעמים ממעצר. המעצר בוצע בתוך דקה ועבר בשקט (חרדים)
הפגנת התושבים מול עיריית צפתאחרי שבוע ללא חשמל בצפת: יושג פתרון?אבי רבינא6
לאחר כשבוע ימים ללא חשמל, תתכנס מועצת העיר צפת ותמנה מהנדס זמני לעירייה, שיוכל לחתום על הטופס המבוקש ובכך עשרות משפחות חרידות יחוברו חזרה לחשמל (חדשות)
זירת התאונהאוטובוס עלה על נערה חרדית; מצבה בינוניכיכר השבת13
נערה כבת 15 נפצעה הערב (מוצאי שבת) באורח בינוני מפגיעת אוטובוס בכניסה לעיר החרדית מודיעין עילית. היא פונתה עם קטיעה חלקית לבית החולים שיבא (חדשות חרדים)
הגר"א כהנמןבתשעת הימים: הגר"א כהנמן יטוס לחו"לישראל כהן12
בהוראת ראשי ישיבת פוניבז', יצא הערב (מוצ"ש) נשיא ישיבת פוניבז', הגאון רבי אליעזר כהנמן, למסע גיוס כספים בלונדון לטובת הישיבה - זאת למרות שמדובר בתשעת הימים (חרדים)
בית הכנסת 'אשי ישראל'. ארכיוןבני ברק: מפגיני 'הפלג' גרמו לחילול שבתישראל כהן37
מפגני 'הפלג' שהתפללו בסמוך לביתו של יו"ר 'דגל' ח"כ משה גפני, יצאו בליל שבת במחאה נגדו וגרמו לניידת משטרה להגיע למקום, לאחר שהמחאה נקלטה במצלמות (אקטואליה)
התלמידים מסיימים את המסכתהבחורים סיימו מסכת במעמד נשיא המועצתכיכר השבת5
תלמידי ישיבה צעירים שהתחייבו לפני כשנה לנשיא המועצת ראש הישיבה חכם שלום כהן לסיים מסכת, ערכו השבוע את הסיום המובטח ונשיא המועצת הגיע במיוחד להשתתף (בארץ)
המקובל רבי שריה דבילצקי זצ"לנפטר המקובל רבי שריה דבילצקי זצ"לישראל כהן30
בליל שבת קודש נסתלק לגנזי מרומים המקובל הגאון רבי שריה דבילצקי זצ"ל, והוא בגיל 93 • לאחר חצות הלילה הוא פונה לבית החולים, אך מצבו הידרדר וכעבור זמן קצר נפטר (חרדים)
זירת התאונהילד חרדי רכב על אופניו ונפצע באורח קשהכיכר השבת15
ילד חרדי כבן 8 נפצע בצהריים (ערב שבת קודש) באורח קשה לאחר שנפגע מרכב בעת שרכב על אופניו ברחוב חניתה פינת טרומפלדור בחיפה. הוא סובל מפגיעה רב מערכתית (חרדים)
מזוודה בשדה תעופה. אילוסטרציההמדבקה נפלה; ראש הישיבה נותר חסר כלאלי רוטמן14
ר"י בית מדרש עליון המריא לפנמה למסע התרמה, ונדהם לגלות כי המזוודה עם כל חפציו האישיים והמסמכים הנדרשים, סורבה כניסה למדינה המרוחקת - מסיבה ביטחונית (חרדים)
"הסכם שלום" ראשוני בין הנהלת הישיבה למובילי המרד"הסכם שלום" ראשוני בין הנהלת הישיבה למובילי המרדאבי רבינא128
הסכם שלום ראשוני בין הנהלת הישיבה למובילי המרד בישיבת חברון • בחורי הישיבה ישובו לפקוד את בית המדרש ואת השיעורים כאשר במקביל יימשך המו"מ על המים החמים במקלחות (חרדים, בארץ)
גפני ליצחק רביץ: קשה להיכשל אבל תתחזקגפני ליצחק רביץ: קשה להיכשל אבל תתחזקישראל כהן14
יו"ר דגל התורה פגש את חבר מועצת העיר ביתר עילית, יצחק רביץ שהודח בפריימריז הפנימיים בעיר ועודד אותו. "רביץ הוא אחד הנציגים הטובים המוכשרים והמסורים של דגל" (חרדים)
הרכב שנפגעתאונה באומן עם רכב הסעות של חרדיותכיכר השבת10
קבוצת נשים ישראלית נפגעה בתאונת דרכים בכביש המוביל בין קייב לאומן. למרבה הנס לא נגרמו להן פציעות קשות, אך הן פונו לבית החולים לבדיקות רפואיות כנדרש (חדשות חרדים)
הרבנים: "במצב חירום לא סופרים את הרב"הרבנים: "במצב חירום לא סופרים את הרב"כיכר השבת5
רבנים בכנס רבני השכונות בירושלים הביעו את דאגתם. "המצב כיום הוא בלתי אפשרי. במצב חירום לא סופרים את הרב, האיש שמכיר את האנשים בקהילה טוב מכולם" (חרדים)
מהפך בירושלים? ה'פלג הירושלמי' יריץ את חיים אפשטייןמהפך בירושלים? ה'פלג הירושלמי' יריץ את חיים אפשטייןאבי רבינא וישראל כהן77
תנועת 'בני תורה' של הפלג הירושלמי שוב טורפת את הקלפים כשהיא מודיעה כי תריץ שוב מועמד עצמאי בבחירות לעיריית ירושלים. המועמד יהיה נציגה במועצת העיר, סגר"ע חיים אפשטיין (חרדים)
בית כנסת 'אשי ישראל', מוקד היציאה להפגנותמצלמות אבטחה הותקנו מעל ביכנ"ס 'הפלג'ישראל כהן2
ההפגנות מול ביתו של ח"כ גפני, שהופכות עם הזמן ליותר מסיתות, לא הותירו לאנשי מערך האבטחה ברירה אלא להציב מצלמות מעל בית הכנסת של הפלג העומד מאחוריהן (חרדים)
האדמו"ר מגוראייכלר נועד עם הרבי מגור לגבי "חוק הגיוס"ישראל כהן1
הנציג הבעלזאי הבכיר הגיע למעונו של האדמו"ר מגור, ככל הנראה בניסיון לגבש עמדה אחידה של חברי ה'מועצת' החסידית באשר לשינויים הנדרשים בנוסח 'חוק הגיוס' (חרדים)
האדמו"ר מסלונים בכניסה לישיבת ה'מועצת' הדרמטיתסלונים נגד דגל: 'מנהלים נגדנו קמפיין שקרי'ישראל כהן24
פרסום ראשון: גורמים בכירים בחסידות סלונים כועסים על דגל התורה, בעיקר בשל ציטוטים של ח"כ מהתנועה הליטאית נגד קיצוניות עמדת רבני החסידות בסוגיית "חוק הגיוס" (חרדים)
אילוסטרציה"מנהלים אשכנזים; אל תתעסקו עם בנותינו"אלי רוטמן39
ח"כ מרגי תוקף בחריפות את מנהלי הסמינרים האשכנזים, שלדבריו מנציחים את אפליית הספרדיות בגלל כסף • וגם אגודת ישראל לא יוצאת נקיה משבט לשונו • האזינו (חרדים)
רבי קלמן גולדשמידט זצ"לבתו של המשפיע רבי קלמן זצ"ל - התארסהאבי רבינא10
כחודש וחצי לאחר פטירת המשפיע הברסלבאי הנודע רבי קלמן גולדשמידט זצ"ל, בתום שנות התמודדות כואבת עם מחלה קשה, שמחה במשפחתו: בתו הדסה התארסה (חרדים)
זירת התאונהילד בן 12 נפצע בינוני מפגיעת רכב באופניודניאל הרץ6
תאונת דרכים בבני ברק בין ילד שרכב על אופניו ברחוב הרב כהנמן לבין רכב פרטי. הילד שנפגע באורח בינוני טופל על ידי כוחות ההצלה במקום והועבר לביה"ח להמשך טיפול (חרדים)
ישיבת חברון, וראש הישיבה ר"ד כהןראש הישיבה החליט על פסק זמן משיעוריואבי רבינא201
המחאה השבוע בהיכל ישיבת חברון, שפרצה בשל טענות התלמידים, ממחסור במים חמים במקלחות ועד סילוק בחורים ללא תיאום, הובילה את הגר"ד כהן להחלטה דרמטית (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
טכנולוגיה. אילוסטרציה
אליהו פולק
אני הוא הקיצון… // אליהו פולק
ו' באב תשעח6
המלחמה הכושלת באינטרנט. אילוסטרציה
כיכר השבת וצריך עיון
לגרש, להילחם ולהפחיד? לא! להתמודד...
ה' באב תשעח7