מישקולץ  מנחה  מקלב  משה גלסנר
חיים אפשטייןאפשטיין ל'כיכר': כנראה לא נתערב בבחירותאבי רבינא75
לאחר פגישתו עם משה ליאון, מבהיר חיים אפשטיין, יו"ר סיעת 'בני תורה' בעיריית ירושלים כי יש להם בעיה עם שני המועמדים ולפי המסתמן כרגע הם לא יתערבו בבחירות (בארץ)
הגר"ש בעדני חיתן את נכדתו • צפו בגלריההגר"ש בעדני חיתן את נכדתו • צפו בגלריהכיכר השבת3
השבוע התקיימה בבני ברק שמחת החתונה לנכדת חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני, בת לחתנו הגר"י בן יוסף, ראש כולל 'אור תורת שלום' בנס ציונה. צפו (חרדים)
"מי שעושה פילוג מביא את מלאך המוות""מי שעושה פילוג מביא את מלאך המוות"ישי כהן75
במהלך שיעורו השבועי התייחס הגאון רבי בן ציון מוצפי לגזירות הקשות בפטירתם של ילדים רבים וקרא להפסיק את המחלוקות ולדאוג שילדים יקראו תהילים. צפו בזעקת הרב (חרדים, בארץ)
אוטובוסים של 'דן' בבני ברקבכיר ב'דן' נגד עיריית בני ברק: 'רודפים אותנו'שאול כהנא7
לאחר שחברת 'דן' השביתה את פעילות האוטובוסים בשכונת קריית הרצוג בבני ברק, בכיר בחברה תוקף את עיריית בני ברק: "הפקחים של העירייה רודפים את הנהגים שלנו" (אקטואליה)
הגרא"ד אוירבך והמכתבהרב אוירבך נגד קובי: לא להיכנס לקואליציהשאול כהנא17
הגרא"דאוירבך, יוצא במכתב חריף נגד ראש עיריית טבריה הנבחר, רון קובי, מורה שלא לשבת עמו בקואליציה ומזהיר: "נגרום סערה עולמית על חילול עיר הקודש". המכתב (חדשות)
סגן השר מאיר פרושפרוש: אחדות גם בצפת, לא רק בבית שמששאול כהנא102
סגן שר החינוך מאיר פרוש, יו"ר 'שלומי אמונים', מציב קווים ברורים ל'דגל התורה' - תמיכה במשה ליאון בירושלים וגוש חרדי בבית שמש - תמורת תמיכה בנחמן גלבך בצפת (חדשות)
אבוטבול והנציגים, השבועאחדות בבית שמש: אבוטבול יתפטר לטובת 'שלומי אמונים'אבי רבינא12
ראש עיריית בית שמש היוצא, משה אבוטבול, הודיע יתפטר מחברותו במועצת העיר - כפי שהתחייב, לטובת נציג "שלומי אמונים" - זאת לאחר שהמאמצים לאחדות הגוש החרדי - נשאו פרי (אקטואליה)
צוות האמבולנס בבית החולים המקומי באומןאומן: צעירה חרדית נפצעה בראש ממדפסתקובי רוזן1
צעירה חרדית בת 23 נפצעה באורח בינוני לאחר שנפלה עליה מדפסת בביתה, בסמוך לציון רבי נחמן מברסלב זצ"ל בעיר אומן. היא פונתה עם חשש לפגיעת ראש (חרדים בעולם)
אמסלם ונתניהודיווח: התקדמות במגעים על 'חוק הגיוס'כיכר השבת2
נציגי המפלגות החרדיות נועדו עם יו"ר הקואליציה אמסלם ועם נציגים של משרד הביטחון והתקדמו להבנות בנושא חוק הגיוס - גם בשאלת הסנקציות הכלכליות. ליברמן: שטות (ארץ)
ההתנצלות של ראוכברגר בפני 'אגודה'. צפוההתנצלות של ראוכברגר בפני 'אגודה'. צפושאול כהנא83
בישיבת 'תורה אור' התכנסו רבנים ופעילים התומכים במשה ליאון. יו"ר 'דגל' בירושלים, אליעזר ראוכברגר, התנצל בנאומו בפני 'אגודת ישראל' על החגיגות לאחר הבחירות (אקטואליה)
עליזה בלוךבכיר ב'הפלג': "יש מגעים עם עליזה בלוך"אריאל ליבא12
גורם בכיר במפלגת 'בני תורה' בבית שמש, אומר ל"כיכר השבת" כי "עדיין אין גוש חוסם". לדבריו, יש מגעים עם בלוך. ומה תשובתו לשאלה האם הם הצביעו לעליזה בלוך? (חדשות)
העסקן הרפואי שנלחם נגד החצבת. ראיוןהעסקן הרפואי שנלחם נגד החצבת. ראיוןחזקי שטרן8
העסקן הרפואי הרב שמעון ברוין, שפועל לחסן את תושבי מאה שערים מפני החצבת, מספר בראיון ל'כיכר' על הדאגה, המבצע והטענות השקריות כי התושבים לא מחוסנים (חרדים)
הגר"ש עמאר: 'בג"ץ הטיל אימה על הרבנים'הגר"ש עמאר: 'בג"ץ הטיל אימה על הרבנים'שאול כהנא6
רבה של ירושלים הראשל"צ הגאון רבי שלמה עמאר, אירח בלשכתו רבנים צעירים ונשא בפניהם שיחה על חשיבות אי-הפחד משלטון הבג"ץ. "להיות חזקים", הורה להם (חדשות)
אילוסטרציההאוטובוסים של 'דן' דילגו על קרית הרצוגשאול כהנא15
תושבים רבים בשכונת קרית הרצוג בבני ברק, זועמים לאחר שהאוטובוסים של חברת דן לא הגיעו הבוקר לתחנות. בחברה מסבירים ל'כיכר' כי נהג הותקף באלימות בשכונה (אקטואליה)
המקובל רבי יעקב עדסהמקובל בחברון: כל טיפש יבדיל בין טוב לרעחזקי שטרן24
בשעת לילה מאוחרת, באוצר הספרים של ישיבת 'חברון', התבטא המקובל רבי יעקב עדס בעניין הבחירות בירושלים, וחשף מדוע משה ליאון לא סגר עם 'הפלג הירושלמי' (חדשות)
הגר"ש שטיינמן חיזק את טבריה • תיעודהגר"ש שטיינמן חיזק את טבריה • תיעודשאול כהנא6
הגאון רבי שרגא שטיינמן הגיע לעיר טבריה לחזק את הקהילה הליטאית ומסר מספר שיחות חיזוק, בהן אמר כי "יש עסקנים שמטפלים בפוליטיקה ואין לאברכי הקהילה לדבר". צפו (בארץ)
אילוסטרציה'מפגע צניעותי': בנות נושרות - בבנין מגוריםאבי רבינא42
בתוך בנין מגורים, באזור המתחרד של ב"ב - בחר ראש העיר היוצא זייברט לפתוח מוקד לטיפול בנערות נושרות • השכנים זועמים: 'היה מעז לעשות את זה ליד בית הרבי מגור?' (חרדים)
אילוסטרציהגבר חרדי נפצע בינוני לאחר שרכבו נפל עליודניאל הרץ4
גבר כבן 35 ניסה לתקן פנצ'ר ברכבו בבית שמש ובמהלך הפעולה החליק ככל הנראה הרכב ממתקן ההרמה ונפל עליו. הפצוע פונה במצב בינוני לבית החולים להמשך טיפול (חרדים)
הכרוז המפציר לרוץ ולהתחסןפאניקה: כל הילדים יחוסנו מחצבת - תוך יוםאלי רוטמן4
הרמקולים הקוראים להתחסן מחצבת סובבים ברחובות י-ם ו'טיפות החלב' פתוחות ברציפות, אך בכך לא די: ב'מאה שערים' יוזמים מערך שיחסן את כל הילדים - ביום אחד (חרדים)
המזוזה התלושה והמתפללים ההמומיםעליזה בלוך: נחרדתי; מבטיחה אפס סובלנותאריאל ליבא20
ר"ע בית שמש הנבחרת, עליזה בלוך, מביעה את זעזועה מהשחתת ביהכנ"ס בבית שמש 'הישנה', שנחשפה ב'כיכר השבת', ומגדירה את האחראים לכך "אלימים ובריונים" (חרדים)
הגר"ד לאו והדיינים בארה"בתיעוד: נשיא בית הדין ביקר בארצות הבריתישי כהן
הרב הראשי הגאון רבי דוד לאו סיים אמש ביקור בארה"ב, לראשונה מאז כניסתו לתפקיד נשיא בית הדין הגדול: "ישנה חשיבות לשיתוף הפעולה בין בתי הדין בארץ ובקהילות היהודיות בעולם" (חרדים)
רבני ירושליםנבדקת האפשרות להארכת כהונת רבני י-םישי כהן13
במשרד הדתות בוחנים כעת אפשרות להאריך את כהונת רבני ירושלים הראשל"צ הגר"ש עמאר והגר"א שטרן ב-5 שנים נוספות, עד לגיל 80 • המהלך זקוק לאישור נוסף (חדשות,ארץ)
אילוסטרציה. למצולמת אין קשר לנאמר בידיעהביה"ד גזר שנת מאסר והסרבן הסכים לגרשישי כהן8
עבריין, היושב בכלא, שסירב לגרש את אשתו במשך שנים רבות נשבר כאשר בית הדין הגדול הטיל עליו שנת מאסר נוספת ובדיון חריג ביום שישי הוא הובא בפני הדיינים וגירש (חרדים)
חצות לילה בכותל: גשם ומתפללים • גלריהחצות לילה בכותל: גשם ומתפללים • גלריהכיכר השבת1
צלם "כיכר השבת" חיים גולדברג יצא אמש, בחצות לילה, לשאת תפילה ברחבת הכותל המערבי ותיעד את המתפללים בתפילה תחת הגשם השוטף • תיעוד (חרדים)
הבן של יואליש חגג בר מצווה; הילדים תופפוהבן של יואליש חגג בר מצווה; הילדים תופפוכיכר השבת7
בשכונת מאה שערים התקיימה אמש שמחת בר המצווה לבנו של איש השכונה יואליש קרויס, מי שהוגדר כ'קמב"ץ העדה החרדית', ילדי הקיצונים הגיעו לתופף • צפו בגלריה (חרדים)
בית הדין האזורי בת"אנחשף: "מחצית מבתי הדין במצב לא ראוי"ישי כהן5
למעלה ממחצית מבתי הדין נמצאים במצב לא ראוי. ח"כ גפני: "המצב בבתי הדין לא נורמלי לחלוטין, חצי במקום לא ראוי, והחצי השני לא מתקרבים במצבם לבתי המשפט" (אקטואליה)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
מודעות בירושלים
הרב רונן רוזנפלד
צודקים, יאללה מלחמה // הרב רונן רוזנפלד
ג' בכסלו תשעט51
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
והמשכיל... // הרב ישראל גליס
ג' בכסלו תשעט25