שמחת בית..  יניב בן..  מוטי..  הקבלת פני..
הראשון לציון הגר"י יוסףהראש"ל על הטבילה והווידוי בערב יום כיפורישי כהן2
הראשון לציון ונשיא מועצת הרבנות הגאון רבי יצחק יוסף בתשובה מפורטת על המנהג לטבול במקווה בערב יום הכיפורים, זמן הטבילה והווידוי הנהוג בזמן הטבילה (יום כיפור)
מתפללים באומן. אילוסטרציהבהלה: אותרו חולי חצבת בדרך מאומן לארץאלי רוטמן8
חשד לחצבת בטיסות לישראל: משרד הבריאות מפרסם הודעה לכל השבים מאומן שבאוקראינה ומי שבא עמם במגע, לפיה עליהם ליצור קשר כדי לבדוק אם הם צריכים להתחסן (חרדים)
תיעוד מיוחד: שוק ארבעת המינים בצפתתיעוד מיוחד: שוק ארבעת המינים בצפתכיכר השבת
לקראת חג הסוכות תושבי העיר צפת כבר מתכוננים לחג ותרים אחר ארבעת המינים מהודרים, עוד בערב יום הכיפורים. צפו בגלריה של הצלם דוד כהן מבירת הגליל צפת (חרדים, בארץ)
הגר"א נבנצלזיווג שני: רב העיר העתיקה בן ה-83 - התארסאלי רוטמן14
הגאון רבי אביגדור נבנצאל המוכר כרבה של העיר העתיקה בירושלים, בא בברית האירוסין, בפעם השנייה, עם כלה מאנגליה. לפני כשלוש שנים התאלמן הרב הישיש (אקטואליה)
'התנכלות': רכבו של מזכיר ה'מועצת' פונצ'ר'התנכלות': רכבו של מזכיר ה'מועצת' פונצ'ראבי רבינא8
ברקע הכעס כלפי ולצר בחסידות ויז'ניץ, ממנה ערק טרם מינויו לתפקיד מזכיר מועצת גדולי התורה, הוא סובל כך מתברר משורת התנכלויות, שהגיעה אמש עד להשחתת רכבו (חרדים)
ערב כיפור: שר התורה בוחן ארבעת המיניםערב כיפור: שר התורה בוחן ארבעת המיניםאבי רבינא
בימים האחרונים עולים למעונו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי, סוחרי אתרוגים ולולבים להציגם בפני הגר"ח, שובחן היטב כל אתרוג וכל לולב. צפו בתיעוד מיוחד (חרדים)
ישיבת ההיערכות בעיריית בני ברקהצירים שייחסמו והתפילות: המחאה בב"בשאול כהנא25
בלשכת זייברט התכנסה ישיבת היערכות לקראת מחאת הענק בליל שבת נגד חילולי השבת, 'דגל' נעדרו. הגר"ש בעדני הביע תמיכה בעצרת. כל הפרטים על התוכנית המתגבשת (בארץ)
הנכרי תיעד: כך שבת קודש נרמסת באשדודהנכרי תיעד: כך שבת קודש נרמסת באשדודאבי רבינא27
ויכוח בין תושב חרדי לשכנו הגוי על מספר העסקים מחללי השבת באשדוד, הוביל את השכן לצאת למסע ברחבי העיר, ממנו שב עם תיעוד של עשרות עסקים המחללים שבת (בארץ)
כפרות. אילוסטרציהה"כפרות" שהצילו את חיי האישה החולהמישאל לוי4
אישה חולה שהרופאים כבר התייאשו מחייה, שבה לחיים באור פלא, לאחר שרבנית צדקנית, ערכה לה את מנהג הכפרות, במיטת חוליה במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים (חרדים)
מסע החיזוק של הגר"ג אדלשטיין בהיכלי הישיבותמסע החיזוק של הגר"ג אדלשטיין בהיכלי הישיבותכיכר השבת2
ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין ערך אמש (ראשון) מסע חיזוק בהיכלי ישיבות בבני ברק, בהן ישיבת "בית מדרש עליון" וישיבת "ארחות תורה". סיקור ותיעוד (חדשות חרדים)
התורה של "החברים של יאיר" // עמירן דבירהתורה של "החברים של יאיר" // עמירן דבירעמירן דביר4
הזמר והיוצר עמירן דביר בטור מרגש על חברות אמת שחוצה מחיצות וגבולות, חשיבות התורה וכתיבתה מדור לדור, וציוויו האחרון של משה רבינו רגע לפני פטירתו מהעולם (טור דעה)
מי כעמך ישראל: המונים בסליחות בכותלמי כעמך ישראל: המונים בסליחות בכותלצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת1
עשרות אלפים התכנסו בחצות הלילה (שני) לאמירת הסליחות, יומיים לפני יום הכיפורים, ברחבת הכותל המערבי. צלם "כיכר השבת" חיים גולדברג מגיש תיעוד מיוחד מהכותל (אקטואלי)
עצרת חרדית. ארכיוןהמועצת החסידית: "להשתתף בתפילה ברחובה של עיר"שאול כהנא11
מועצת גדולי התורה של 'אגודת ישראל' יוצאת במחאה חריפה נגד חילולי השבת בבני ברק - "דאגה עמוקה ולב כואב", וקוראת לציבור "להשתתף בתפילת רבים ברחובה של עיר". כל הפרטים (חדשות)
חרדים בהפגנה. אילוסטרציהמסתמן: תפילת ליל שבת המונית בכביש גהה ובז'בוטינסקישאול כהנא18
בעקבות חילולי השבת בעבודות הרכבת הקלה בבני ברק, בליל השבת הקרובה צפויה להיערך תפילה המונית לאורך כביש גהה ורחוב ז'בוטינסקי. מועצות גדולי התורה יקראו להשתתף בתפילה (חדשות)
העריק לא שוחרר, הקיצונים חסמו את הכיכרהעריק לא שוחרר, הקיצונים חסמו את הכיכרדניאל הרץ12
ערב החגים בשיאן של הקניות החליטו הקיצונים לחסום את כיכר השבת ולגרום לפקקי ענק באזור, זאת בשל מעצרו המתמשך של העריק החרדי שנעצר בנתב"ג • צפו (חרדים)
אחת ממודעות הקמפייןהמועמד הרוסי מסית נגד החרדים ב...אידישאבי רבינא6
המועמד הרוסי לראשות עיריית אשדוד, עו"ד אלי נכט פנה בשלטים כנגד הנהגת הציבור החרדי בעיר בשפת האידיש, זאת לדבריו כדי לחשוף את ה"בלוף החרדי" (חדשות חרדים)
נטורי קרתא ערכו כפרות על עוף ה'בראקל'נטורי קרתא ערכו כפרות על עוף ה'בראקל'צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת8
עשרות אנשי נטורי קרתא ערכו הערב טקס כפרות על תרנגול אחד דווקא מזן הבראקל הנתון במחלוקת. צלם כיכר השבת, חיים גולדברג היה במקום כדי לתעד את האירוע • צפו (חרדים)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לידיעהדלת ברזל נטרקה וקטעה את אצבע בן ה-5קובי רוזן4
אצבעו של ילד בן חמש נקטעה, כתוצאה מדלת ברזל שנסגרה על ידו בכניסה לביתו שבמושב החרדי קוממיות. הוא הובהל לבית החולים, בנסיון לאחות את היד שותתת הדם (אקטואליה)
מאיר פרוש וינקי קנייבסקי. ארכיוןפרוש נגד ינקי קנייבסקי: משנה את עמדותיוישי כהן16
סה"ש פרוש במכתב חריף לח"כ גפני בו הוא טוען כי רגע לפני חתימה על טיוטת הסכם, דרש ינקי קנייבסקי 13 שינויים: "זיהינו בוודאות שאינכם מוכנים לקיים את ההסכם" (אקטואלי)
הגאון רבי משה צדקההגר"מ צדקה נגד הריסת בית הכנסת ברמותאבי רבינא2
הגר"מ צדקה, ראש ישיבת 'פורת יוסף', מצטרף למאבק נגד הריסת בית הכנסת בשכונת רמות בירושלים: "צריכים לבקש ולהתחנן על זה שח"ו להרוס מקום תורה ותפילה" (אקטואליה)
סליחות בעשרת ימי תשובה אצל רשב"י. צפוסליחות בעשרת ימי תשובה אצל רשב"י. צפוכיכר השבת
מדי חצות לילה מתקבצים המוני יהודים לאמירת הסליחות במירון, חלקם בסמוך לציון רבי שמעון בר יוחאי ואחרים בסמוך לציון רבי יוחנן הסנדלר. צפו בגלריה ממירון (חדשות, חרדים)
משקפי 'קרולינה למקה'"רומסת השבת": לא לפרסם את 'קרולינה למקה'אלי רוטמן32
מאבק שבת חדש: לאחר שבקשה לסגירת סניפי רשת האופטיקה בשבתות, לא נענתה בחיוב, פנתה 'ועדת הרבנים' לאפיק אחר: חרם פרסומות במדיה החרדית על 'קרולינה למקה' • חשיפה (אקטואלי)
ערב ראש השנה בקהילה היהודית במוסקבהערב ראש השנה בקהילה היהודית במוסקבהכיכר השבת
בערב ראש השנה נערכו הכנות רבות במרכז היהודי ובית הכנסת המרכזי "מארינה רושצ'ה" במרכז מוסקבה, לקראת קליטתם של אלפי מתפללים. צפו תיעוד מיוחד (חרדים, בעולם)
"זֶה הַתַּרְנְגוֹל יֵלֵךְ": צפו בכפרות בעיר צפת"זֶה הַתַּרְנְגוֹל יֵלֵךְ": צפו בכפרות בעיר צפתכיכר השבת2
לקראת יום הכיפורים רווח המנהג בעם ישראל לערוך "כפרות", מי בכסף ומי בתרנגולים, המועברים שלחיטה ולצדקה. צפו בגלריה מעריכת הכפרות על תרנגולים בעיר צפת (חרדים)
דייטש עם הגר"ד כהן, מרבני 'דגל' בירושליםמסתמן: דגל ואגודה ירוצו ברשימה אחת בי-םישי כהן11
לאחר שהיה נראה כי הקרע בלתי ניתן לאיחוי, 'דגל התורה' ו'אגודת ישראל' הגיעו להסכמות לפיהן הסיעות ירוצו יחדיו בירושלים תחת מפלגה אחת. מו"מ על הרכב הרשימה (מקומי)
פינוי האוהלהגר"ח קנייבסקי נגד פינוי בתי הכנסת בי-םאבי רבינא3
מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, שהובא בפניו דבר פינוי בתי הכנסת ב"מצפה רמות", הורה לנציגים בעיריית ירושלים "להיאבק בכל דרך" על מנת למנוע את פינוי בתיהכ"נ (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב אברהם בורודיאנסקי
הרב אברהם בורודיאנסקי
למה נוטשים את החרדיות? // טור דעה נוקב
י"ב בתשרי תשעט109