הלם בעיר מעלות: תלמוד התורה נשרף כלילהלם בעיר מעלות: תלמוד התורה נשרף כלילאבי רבינא7
בשעה שהמקום ריק מילדים, שהיו אמורים להתחיל את הלימודים בימים הקרובים, פרצה שריפה בתלמוד התורה בעיר מעלות, שעלה כולו באש • הערכה: האש - מקצר חשמלי (ארץ)
הגר"י יוסףהמלצה: 'להדיח' את הגר"י יוסף מתפקיד דייןישי כהן70
אורי שוהם, נציב תלונות הציבור על השופטים, ממליץ 'לבחון' את המשך כהונתו של הראשל"צ, הגאון רבי יצחק יוסף, כדיין בבית הדין הגדול בשל התבטאות נגד בג"צ והרפורמים (בארץ)
בניזרי: תקשורת אנטי חרדית = 'דר שטירמר'בניזרי: תקשורת אנטי חרדית = 'דר שטירמר'ישי כהן66
הרב שלמה בניזרי בראיון סוער על ההסתה כנגד הציבור החרדי: "רוקדים על הדם בצורה הכי נוראית, כמו ה'דר שטירמר' בגרמניה. הם חרדים מזה שאנחנו מתרבים" (חרדים)
רבי שמעון אגסי והבן איש חיהאם ייתכן שגדול בישראל - טעה וחזר בו?!ישראל שפירא17
"הבן איש חי התחרט על מעשיו, וטען שפיתו אותו בשקרים", טען רבי שמעון אגסי, כשנלחם נגד בית הספר, בו תמך הבן איש חי בעצמו; האם ייתכן שגדול בישראל טעה? (היסטוריה)
אילוסטרציה. למצולמים אין כל קשר לתוכן הידיעהטיילו, נתקעו ו...מואשמים בהפרת סגרחיים גולדברג6
בילוי תמים של 'בין הזמנים', שהסתבך כאשר אופניהם של שלושה אחים חרדים נתקעו בדרך עפר והם נזקקו לחילוץ, הגיע לאחרונה עד כדי כתב אישום על הפרת חוק הסגר (ארץ)
מפיק: איציק אוחנהד"ר אלרעי: קשה לי מאוד עם ההסתה נגדכםישי כהן7
ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ד"ר אלרעי שרון פרייס, בראיון באולפן על הקורונה במגזר החרדי, התחלואה לצד השמירה, היקף הבדיקות, הנפטרים וההסתה • צפו (ארץ)
הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחיבגלל הנגיף? זיהום חריף בגופו של רה"יאבי רבינא17
חבר ה'מועצת' הגרב"מ אזרחי, ר"י 'עטרת ישראל, נכנס היום לשלב הקריטי של נגיף הקורונה בו נדבק, ומקורביו מבקשים להתפלל לרפואתו - אחרי שברגלו התגלה זיהום חריף (חרדים)
אנשין בבית המשפטהורשע רוצח בתו שנמלט מביה"חחיים גולדברג18
נחמן אנשין, רוצח בתו הפעוטה בירושלים לפני כעשור, שנעצר לאחר שנמלט מבית החולים וברח עם אשתו לאנגליה, הורשע בבית משפט השלום בעבירה של בריחה ממשמורת (אקטואלי)
בחצרות, בגנים ובחניונים: הילדים 'מתמידים'בחצרות, בגנים ובחניונים: הילדים 'מתמידים'אבי רבינא11
כך, בתלמוד תורה של החינוך העצמאי בעיר מודיעין עילית, מקיימים את לימוד התורה של הילדים כהוראת גדולי ישראל, תוך הקפדה מלאה על הנחיות משרד הבריאות. תיעוד (חרדים)
האזינו לסיפור המפעיםמחילת הזוג לבחור שהלשין - הצילה את חייודוד הכהן65
סיפור שהשמיע המשפיע הגר"א בידרמן, הפך לשיחת היום: מחתונה בניגוד להנחיות, עבור דרך הלשנה למשטרה, מעצר החתן והכלה והסליחה, ועד ההצלה מהתאונה. האזינו (חרדים)
"החובשת פאה - מכניסה עבודה זרה לבית""החובשת פאה - מכניסה עבודה זרה לבית"ישי כהן316
הראשל"צ, הגר"י יוסף, במתקפה חריפה נגד הנשים החובשות פאה: "התברר לי במאה אחוז שזה מגיע משיער של עבודה זרה. אדם שקונה פאה נוכרית, לא יגיד למה יש לי צרות" (ארץ)
אילוסטרציהאב ל-7 נעצר בחשד ליידוי אבן בליל שבתחיים גולדברג5
מ"ל, אב לשבעה ילדים מבית שמש, נעצר בליל שבת בחשד כי יידה אבנים על שוטרים. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בחמישה ימים אך בית המשפט שחררו למעצר בית (אקטואליה)
דבריו של השר לביטחון פניםאוחנה: רוצים להפגין? תפגינו כמו גורחנני ברייטקופף24
סערת ההפגנות נגד ראש הממשלה נתניהו, למרות הקורונה: השר לביטחון פנים מסביר היום, כי אין בעיה בעצם ההפגנות בימים אלו, אם הן נערכות כמו זו של גור בערד. האזינו (חרדים)
בבני ברק: עצרת לזכרו של הרב עזרא צ'ולק ז"לבבני ברק: עצרת לזכרו של הרב עזרא צ'ולק ז"לשימי שפר10
במלאות השבעה לפטירתו של הרב עזרא צ'ולק ז"ל, שנפטר לאחר שנדבק בנגיף הקורונה, נערכה בבית המדרש ברחוב בלוי בבני ברק עצרת חיזוק והתעוררות לזכרו. תיעוד (חדשות)
טראמפ והמכתבהאדמו"רים איחלו לטראמפ: תמשיך להנהיגשימי שפר17
מכתב תמיכה יוצא דופן מתפרסם בארה"ב, במסגרתו מביעים גדולי האדמו"רים והרבנים את הערכתם לנשיא טראמפ, מודים לו על פתיחת בתי הכנסת ומברכים שימשיך להנהיג (אקטואלי)
זכרתם להזיז? הלילה, עברנו לשעון חורףזכרתם להזיז? הלילה, עברנו לשעון חורףכיכר השבת
זכרתם להזיז? שעון הקיץ בא הלילה (ראשון) אל סיומו - לאחר 210 ימים - ושעון החורף נכנס לתוקף. במקביל, אמש החלנו באמירת "ותן טל ומטר", והיום צפוי גשם מקומי (חדשות בארץ)
הבחור משחזר: "המפגין נצמד אלי, ונגח בי"הבחור משחזר: "המפגין נצמד אלי, ונגח בי"חיים גולדברג76
הבחור שהותקף על ידי מפגין במחאה נגד ראש הממשלה מספר ל'כיכר השבת' על רגע הנגיחה בפרצופו • סנ"צ אלון כלפון: "אירוע חמור. אנחנו נתפוס את החשוד" • צפו (חרדים)
במהלך המחאה נגד נתניהו: מפגין נגח בפניו של צעיר חרדיבמהלך המחאה נגד נתניהו: מפגין נגח בפניו של צעיר חרדיחיים גולדברג65
במהלך ההפגנה הקבועה, מידי מוצאי שבת, נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, תועד אחד המפגינים כשהוא נוגח בפניו של צערי חרדי • המפגין נמלט מהמקום; המשטרה פתחה בחקירה (חרדים, בארץ)
החרדים וקק"ל: הקרב הלוהט על "הפושקע"החרדים וקק"ל: הקרב הלוהט על "הפושקע"יצחק הורוויץ22
דגל התורה הצטרפה לש"ס, בהסכמתה לאמנה הציונית. להצטרפות להסתדרות משמעות היסטורית, שכן גם אם ציוניים נלהבים הם עדיין לא - אנטי ציוניים, הם כבר ודאי לא (חרדים)
כשהשוטר בא לפנות את "גן הילדים" • צפוכשהשוטר בא לפנות את "גן הילדים" • צפוכיכר השבת151
בכל מוצאי שבת, צמד היוצרים מני וקשטוק ואפי סקקובסקי מגישים מערכון חדש של 'ברדק', המתפרסם לראשונה ב'כיכר השבת' • צפו בפרק 9 מהסדרה ששוברת את הרשת (חרדים)
הבן איש חי"תמיכת הבן איש חי בלימודי חול - מתועדת"ישראל שפירא15
סיכום הפולמוס בין המגיד שיעור למחנך על דברי הבן איש חי על לימודי גאוגרפיה; הגר"ש שפיגל נקט כרש"י על התורה ואילו המחנך הרב בניהו טבילה נקט כחז"ל ממסכת שבת (ארץ)
ההנהגה של 'דגל התורה'סערת ההסתדרות; השקפת 'דגל' השתנתה?ישראל שפירא40
עשור אחרי שתקפה את ש"ס, סיעה המזוהה עם 'דגל התורה' הצטרפה ל'הסתדרות הציונית'. האם ההשקפה השתנתה? ומה הקשר בין 'החרדים החדשים' ל'רפורמים'... (היסטוריה)
תלמוד התורה בנהריה נסגר ומנהליו נקנסותלמוד התורה בנהריה נסגר ומנהליו נקנסודניאל הרץ17
המשטרה סגרה אתמול תלמוד תורה בנהריה שפעל בניגוד להנחיות. במקום פעלו כיתת הגן עד לכיתה ב' בניגוד להנחיות שמתירות רק עד גיל 6. המנהל נקנס ב-5000 ש"ח (חרדים)
אילוסטרציהנעצר חשוד בניקוב צמיגי מחלק העיתוניםחיים גולדברג11
כוחות משטרה עצרו צעיר חרדי שחשוד בכך שלפני 5 חודשים יחד עם אנשים נוספים ניקבו את צמיגי הרכב של מחלק העיתונים באזור מאה שערים, הבוקר הוארך מעצרו (חרדים)
חוף הים בתל אביב. בווידאו: השרה רגב בפגישה בעיריית בני ברקבב"ב יכולים לנשום לרווחה: הקווים לים יחזרוחנני ברייטקופף26
לאחר שקווי התחבורה הציבורית לחופי הים באזור בני ברק בוטלו, והתושבים נאלצו לשלם עשרות שקלים לחברה פרטית • שרת התחבורה, הגיעה לעיר והכריזה על חזרת הקווים (חרדי)
עמירן דביר: כך ניתן תשובה מול דור המבולעמירן דביר: כך ניתן תשובה מול דור המבולעמירן דביר4
על ההבדל בין צדיק לתמים, על לידת נח ומי נתן לו את שמו, על ההקלה בעבודת האדמה בזכותו, על אלף שנים שנעלמו מהמקרא, על מהי נשיאת חן, ועל העולם שאחר המבול (טור)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
קצר בתקשורת // קובי נחשוני
קובי נחשוני
קצר בתקשורת // קובי נחשוני
י"א בחשוון תשפא
נתנאל לייפר
נתנאל לייפר
כשבת סמינר מתגוללת שיכורה בלילה / טור
ט' בחשוון תשפא81