הרב יצחק..  ניסים בלאק  נתניהו  גור
לאחר חצי שנה: אפל שוב החברה הגדולה ביותר בארה"בלאחר חצי שנה: אפל שוב החברה הגדולה ביותר בארה"ב
ט"ו בתשרי תשפ | 14.10.19
התחזקות מניית אפל הקפיצה את שווי החברה ל-1.074 טריליון דולר - מעט יותר מהשווי של מיקרוסופט שעומד על 1.066 טריליון דולר. אפל נדחקה מצמרת טבלת החברות בעלות השווי הגבוה ביותר בארה"ב בחודש אפריל האחרון
האייפוניסטים התלוננו, והחברה תתקן בחינםהאייפוניסטים התלוננו, והחברה תתקן בחינםבני סולומון4
חברת אפל הודיעה כי התלונות של הצרכנים שלהם בנוגע לתקלה במכישר - אכן היו מוצדקות. בשל כך היא תישא בתוצאות התיקון, אם תיקנתם לבד תקבלו החזר כספי (דיגיטל)
האייפוןה'אייפוניסטים' מתרגשים: הלילה ההשקה • כל הפרטיםכיכר השבת2
במסגרת השקת 'אייפון 11' בישראל, רק שבוע לאחר ארצות הברית, המשווקת של אפל בישראל תערוך "לילה לבן", במסגרתו יחלקו אייפונים בחינם. בנוסף מחירי האייפון יוזלו (דיגיטל)
ווטסאפ: סטטוסים יוכלו להפוך לסטורי בפייסבוקווטסאפ: סטטוסים יוכלו להפוך לסטורי בפייסבוקרפאל קאהאן, כלכליסט
השיתוף בין שתי הפלטפורמות הינו אופציונלי, ונבחן בצורה מוגבלת - אם כי זמין עבור חלק מהמשתמשים בישראל; התכונה תאפשר לשתף תוכן בין שתי האפלקציות (דיגיטל)
בגלל המטבע הדיגיטלי: חברת הביטוח ליברה תובעת את פייסבוקבגלל המטבע הדיגיטלי: חברת הביטוח ליברה תובעת את פייסבוקליטל דוברוביצקי, כלכליסט
החברה טוענת להפרת סימן המסחר "ליברה" ותובעת 5 מיליון שקל. עוד דורשת התובעת מפייסבוק שלא לעשות בישראל כל שימוש בסימן המסחר מאחר והדבר מטעה את הציבור כביכול (דיגיטל)
אינטל חושפת את "הבניין הכי חכם בעולם" בפתח תקווהאינטל חושפת את "הבניין הכי חכם בעולם" בפתח תקווהגולן חזני, כלכליסט
מרכז הפיתוח החדש של אינטל מצויד בין השאר במעליות חכמות שלומדות את הרגלי העובדים, במערכת תאורה אוטונומית וב-14 אלף חיישנים. עלות הקמתו עמדה על 650 מיליון שקל (דיגיטל)
ההשקה הרשמית של אמזון בישראל צפויה מיד אחרי הבחירותההשקה הרשמית של אמזון בישראל צפויה מיד אחרי הבחירותאורנה יפת, כלכליסט
ענקית הסחר המקוון איננה מתכוונת לעלות לאוויר לפני הבחירות, בין היתר משום שתקציבי המדיה בימים אלה יקרים בשל הקמפיינים הפוליטיים. החברה מציעה באנרים במתנה למוכרים ישראלים שיתנו את ההנחות המשמעותיות ביותר לצרכן (דיגיטל)
ה"קובוט"  הגיע לאולפן לשחק סנוקר • צפוה"קובוט" הגיע לאולפן לשחק סנוקר • צפוכיכר השבת
מפעלים גדולים כבר עברו לתהליך של אוטומציה ורובוטיקה. ה"קובוט" - הוא רובוט שיתופי שיכול לעבוד בסביבת בני אדם בצורה ידידותית • צפו ב"קובוט" בפעולה באולפן כיכר (דיגיטל)
יוטיוב לוגובלי פרסומות: יוטיוב תשיק אתר מיוחד לילדיםשירות כלכליסט
שירות יוטיוב Kids הוצג לפני כשנתיים כסביבה בטוחה לבני פחות מ-13, אך חשיפה מתמשכת לתוכן פוגעני, פעילות עבריינים ופרסום המנוגד לחוק הובילו לביקורת על גוגל, בעלת הפלטפורמה. עתה נודע שתשיק אתר מפוקח נפרד, בו יחולק התוכן לפי גיל הילדים (דיגיטל)
האנשים שחיים ברשת האינטרנט • צפוהאנשים שחיים ברשת האינטרנט • צפוכיכר השבת2
בלי לשים לב העולם הופך להיות וירטואלי, התכנית השבוע מארחת את "חתול הרשת" עידו קינן שמשתף אותנו מעולמו ועל ההשפעות של הטכנולוגיה על אנשים וקבוצות (דיגיטל)
Xbox one S קונסולות גיימינגמיקרוסופט האזינה בסתר למשתמשים דרך האקסבוקס מאז 2013שירות כלכליסט
ענקית התוכנה הפעילה כלי זיהוי קולי בקונסולת האקסבוקס One מימיה הראשונים, והעבירה את ההקלטות לשותפותיה; בין השאר, אספה הקלטות של פקודות ושיחות סקייפ. לטענת החברה, הדבר נעשה כדי לשפר את ביצועי ההפעלה הקולית (דיגיטל)
משה לוינגר- סמארט קליקאיזה קמפיין אפקטיבי יותר? הדיגיטל מול הפרינטמשה לוינגר- סמארט קליק3
התנועה הגדולה של האתרים והכלים המקצועיים שמאפשרים לך למדוד בכל רגע נתון את האפקט של הקמפיין, הופכים את הפרסום בדיגיטל החרדי לתנאי בסיסי • טור שלישי (דיגיטל)
טלפנים מוקד טלפוני תמיכה טכנית מענה שירות לקוחותמערכות בינה מלאכותית הופכות שירות לקוחות לגרוע יותר בכוונהשירות כלכליסט
טכנולוגיות הבינה המלאכותית במוקדי השירות הפכו לאמצעי לבדיקת מפלס העצבים של הלקוח. הן מסייעות לחברות לזהות עד כמה הלקוח יסבול לפני שינטוש (חדשות הטכנולוגיה)
הגבלים עסקיים? גוגל הופכת עונש שקיבלה אירופה למקור רווחהגבלים עסקיים? גוגל הופכת עונש שקיבלה אירופה למקור רווחרפאל קאהאן, כלכליסט
גוגל הודיעה כי תפתח את אנדרואיד להתקנת מנועי חיפוש מתחרים, בעקבות קנסות שספגה באיחוד האירופי בגין כוח לא מידתי בפלטפורמה שלה. ואולם, מפעילי מנועי החיפוש יהיו אלה שישלמו לה הכי הרבה, במבנה של מכרז (דיגיטל)
השינוי של פייסבוק בווטסאפ ואינסטגרםהשינוי של פייסבוק בווטסאפ ואינסטגרםשירות כלכליסט
הכיתוב "Instagram from Facebook" הושם במסך ההגדרות של אינסטגרם, ויגיע בקרוב גם לווטסאפ; "רוצים להיות ברורים יותר בנוגע למוצרים שהם חלק מפייסבוק" (דיגיטל)
לקוחות WE4G מתלוננים על תקלה בקליטהלקוחות WE4G מתלוננים על תקלה בקליטהבני סולומון
לקוחות חברת הסלולר WE4G של אקספון מתלוננים כי הבוקר הם סובלים מתקלות קליטה חמורות. בחברה אומרים כי הם מכירים את התקלה והיא כעת בטיפול (חדשות הטכנולוגיה)
ווטסאפ webבפיתוח: ווטסאפ שלא מצריכה טלפון סלולרירפאל קאהאן, כלכליסט2
רכיבי קוד חדשים מעידים על בניית גרסה שאין בה זיקה למכשיר ספציפי. דרכה, יוכלו משתמשים להתכתב בצ'ט דרך כל מכשיר שייבחרו, על בסיס אותה הפלטפורמה (טכנולוגיה)
ארצות הברית: מחוקקים רוצים לשלול מפייסבוק את הזכות לצנזר פוסטיםארצות הברית: מחוקקים רוצים לשלול מפייסבוק את הזכות לצנזר פוסטיםרפאל קאהאן, כלכליסט
הצעת חוק חדשה כוללת שינוי בחוק הפרסום בתקשורת, ומוציאה מידי חברות טכנולוגיה את הכוח למחוק תוכן שפורסם, אם אינו עובר במפורש על החוק (דיגיטל)
מארק צוקרברגפייסבוק נקנסה בסכום של 5 מיליארד דולרשירות כלכליסט1
נציבות הסחר הפדרלי חשפה את עונשה של החברה על פרשת קיימברידג' אנליטיקה. לצד העונש הכספי, תמונה ועדה חיצונית לפייסבוק שתגביל את כוחו של מארק צוקרברג (עולם)
מכירות שיא בפריים דיי של אמזון; יותר מבלאק פריידי וסייבר מאנדי יחדמכירות שיא בפריים דיי של אמזון; יותר מבלאק פריידי וסייבר מאנדי יחדשירות כלכליסט
אמזון מפרסמת נתונים ראשונים על שני ימי הפריים: יותר מ-175 מיליון מוצרים נמכרו ב-18 מדינות שבהן התקיים האירוע, כולל 100 אלף לפטופים, יותר ממיליון צעצועים ו-300 אלף ערכות יופי (דיגיטל)
פעיל חמאס כותב לחיילחמאס כשל בניסיון להוציא מידע בוואטסאפכיכר השבת4
המודיעין של החמאס עובד שעות נוספות כדי לדלות פרטים על הערכות צה"ל בעוטף עזה. הניסיון של פעיל המודיעין החמאסי להוציא מידע מחייל כשל, לאור הערנות של החייל (אקטואליה)
הרשת החברתית 'טוויטר' קרסה - אך חזרההרשת החברתית 'טוויטר' קרסה - אך חזרהבני סולומון
גולשים ברחבי העולם, וגם בישראל, דיווחו בשעות הערב על תקלות בטעינת הרשת החברתית הפופולרית 'טוויטר' - תקלה שלשמחתם נפתרה לבסוף, לאחר כשעה וחצי (חדשות דיגיטל)
כי מציון תצא תורה - וחדשנות מ...ירושליםכי מציון תצא תורה - וחדשנות מ...ירושליםכיכר השבת1
אפליקציה לתדלוק, אפליקציה לניהול תורים של מקוואות - המכנה המשותף לכל, שכולם נמצאים באקסלרטור החדש שנפתח בלב ירושלים. המנהל - בראיון מרתק. צפו (הייטק, TV)
דונלנד טראמפטראמפ לא יכול לחסום 'חברים' בטוויטרשירות כלכליסט
בית המשפט האמריקאי קבע שהנשיא דונלד טראמפ הפר את החוקה האמריקאית בכך שחסם אנשים שביקרו אותו או לעגו לו ופסק כי אסור לו לחסום "חברים" בטוויטר (דיגיטל, חדשות)
שוב זה קורה: תקלות בווטסאפ ובאינסטגרםשוב זה קורה: תקלות בווטסאפ ובאינסטגרםכיכר השבת3
משתמשים רבים מדווחים על קשיים בשליחת ובקבלת סרטונים, תמונות והודעות קוליות באפליקציית ההודעות וואטסאפ. במקביל, דיווח על תקלה גם באינסטגרם (דיגיטל)
שיתוף הפעולה עם 'אמזון' להצלת חיי אדםשיתוף הפעולה עם 'אמזון' להצלת חיי אדםכיכר השבת1
אלי פולק, מנכ"ל איחוד הצלה, בראיון ראשון מאז נכנס לתפקידו לאולפן 'כיכר הייטק', בו הוא מספר על 'האקתון' טכנולוגי במטרה להציל חיים • צפו בתכנית המלאה (כיכר TV)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

עדכונים
כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8