אברהם פריד  aueh xknui  aueh xkunui  gur
מכירות שיא בפריים דיי של אמזון; יותר מבלאק פריידי וסייבר מאנדי יחדמכירות שיא בפריים דיי של אמזון; יותר מבלאק פריידי וסייבר מאנדי יחד
ט"ו בתמוז תשעט | 18.07.19
אמזון מפרסמת נתונים ראשונים על שני ימי הפריים: יותר מ-175 מיליון מוצרים נמכרו ב-18 מדינות שבהן התקיים האירוע, כולל 100 אלף לפטופים, יותר ממיליון צעצועים ו-300 אלף ערכות יופי (דיגיטל)
פעיל חמאס כותב לחיילחמאס כשל בניסיון להוציא מידע בוואטסאפכיכר השבת3
המודיעין של החמאס עובד שעות נוספות כדי לדלות פרטים על הערכות צה"ל בעוטף עזה. הניסיון של פעיל המודיעין החמאסי להוציא מידע מחייל כשל, לאור הערנות של החייל (אקטואליה)
הרשת החברתית 'טוויטר' קרסה - אך חזרההרשת החברתית 'טוויטר' קרסה - אך חזרהבני סולומון
גולשים ברחבי העולם, וגם בישראל, דיווחו בשעות הערב על תקלות בטעינת הרשת החברתית הפופולרית 'טוויטר' - תקלה שלשמחתם נפתרה לבסוף, לאחר כשעה וחצי (חדשות דיגיטל)
כי מציון תצא תורה - וחדשנות מ...ירושליםכי מציון תצא תורה - וחדשנות מ...ירושליםכיכר השבת
אפליקציה לתדלוק, אפליקציה לניהול תורים של מקוואות - המכנה המשותף לכל, שכולם נמצאים באקסלרטור החדש שנפתח בלב ירושלים. המנהל - בראיון מרתק. צפו (הייטק, TV)
דונלנד טראמפטראמפ לא יכול לחסום 'חברים' בטוויטרשירות כלכליסט
בית המשפט האמריקאי קבע שהנשיא דונלד טראמפ הפר את החוקה האמריקאית בכך שחסם אנשים שביקרו אותו או לעגו לו ופסק כי אסור לו לחסום "חברים" בטוויטר (דיגיטל, חדשות)
שוב זה קורה: תקלות בווטסאפ ובאינסטגרםשוב זה קורה: תקלות בווטסאפ ובאינסטגרםכיכר השבת3
משתמשים רבים מדווחים על קשיים בשליחת ובקבלת סרטונים, תמונות והודעות קוליות באפליקציית ההודעות וואטסאפ. במקביל, דיווח על תקלה גם באינסטגרם (דיגיטל)
שיתוף הפעולה עם 'אמזון' להצלת חיי אדםשיתוף הפעולה עם 'אמזון' להצלת חיי אדםכיכר השבת1
אלי פולק, מנכ"ל איחוד הצלה, בראיון ראשון מאז נכנס לתפקידו לאולפן 'כיכר הייטק', בו הוא מספר על 'האקתון' טכנולוגי במטרה להציל חיים • צפו בתכנית המלאה (כיכר TV)
בעיית הביטקוין של איראן: כריית קריפטו מאיימת על רשתות החשמלבעיית הביטקוין של איראן: כריית קריפטו מאיימת על רשתות החשמלרפאל קאהאן, כלכליסט1
אזרחים איראניים פונים לכריית ביטקוין כמענה למשבר הכלכלי החמור בו נתונה המדינה; בצפונה פשטו הרשויות על שני מבנים נטושים שהכילו כאלף מכונות כריית ביטקוין, שצרכו חשמל בשיעור כזה שהביא את הרשת המקומית למצב מסוכן
יוטיוב שוקלת: "YouTube Kids" לילדיםיוטיוב שוקלת: "YouTube Kids" לילדיםרפאל קאהאן, שירות כלכליסט4
יוטיוב תייצר ככל הנראה אפליקציה חדשה - YouTube Kids - שתיועד לשימוש בקרב ילדים. אופי ההפעלה של אפליקציית ילדים יכריח סינון תכנים הרבה יותר קפדני ובקרה על פרסומות (דיגיטל)
מיזמות הייטק - למפלגתו של בני גנץ: ראיוןמיזמות הייטק - למפלגתו של בני גנץ: ראיוןכיכר השבת1
לאחרונה אנו פוגשים את בכירי ההייטק גם בפוליטיקה, מנסים לעשות מהפכות ויוזמות גם בביצה הפוליטית. האם מה שרואים מעולם ההייטק ניתן ליישם גם שם? צפו ב'כיכר הייטק' (דיגיטל)
ה־G20 התחייבו: להגדיל מיסוי לענקיות הדיגיטלה־G20 התחייבו: להגדיל מיסוי לענקיות הדיגיטלרובין הרדינג, פייננשל טיימס, שירות כלכליסט
שרי האוצר של הכלכלות הגדולות בעולם יגבשו רפורמה במערך המיסוי של חברות בינלאומיות עד סוף 2020. המשמעות: פייסבוק וגוגל ייאלצו לשלם מסים (דיגיטל)
אמזון חשפה רחפן משלוחים ייחודי, תשיק בקרוב משלוחים מעופפיםאמזון חשפה רחפן משלוחים ייחודי, תשיק בקרוב משלוחים מעופפיםניצן סדן
מדובר בכלי בעל תצורת גוף שמאפשרת שילוב בין טיסה יציבה ומהירה, שמסוגל לשאת חבילות של 2.2 ק"ג לטווח של 24 ק"מ. אמזון טענה שתשיק את השירות תוך חודשים ספורים ושהכלי שלה בטוח כמו מטוס מסחרי; האם מינהלת התעופה האמריקאית תסכים איתה? (דיגיטל)
כיצד מאתרים ומחלצים נעדרים ב-2019. צפוכיצד מאתרים ומחלצים נעדרים ב-2019. צפוכיכר השבת2
הציוד החדשני ששוויו מעל למיליון שקלים, בו משתמשים מתנדבי כוחות החילוץ לצורכי חילוץ ואיתור - הגיע לאולפן 'כיכר הייטק' • כך מונעים אסונות קשים בים וביבשה (כיכר TV)
פייסבוק מחקה 2.2 מיליארד חשבונות פייקפייסבוק מחקה 2.2 מיליארד חשבונות פייקרפאל קאהאן, שירות כלכליסט
פייסבוק הפעילה שורת כלים, ביניהם תוכנות חכמות, לאיתור וחיסול הפרופילים הפיקטיביים. מספר הזיופים צמח משמעותית בהשוואה לשנים קודמות, בשל התעצמות הספאמרים (דיגיטל)
אילוסטרציההונאה חדשה: "לא להתפתות להעביר כסף"דניאל הרץ1
קיבלתם הודעה באחת מהרשתות החברתיות על בקשה להעברת כסף דרך אפליקציה תמורת 400 ש"ח? כנראה נפלתם לתרמית של נוכל הנמצא תקופה ארוכה ברשת (בארץ)
הפיתוח החדשני - באולפן: משקפים לעיווריםהפיתוח החדשני - באולפן: משקפים לעיווריםכיכר הייטק3
מתן בר נוי מחברת 'אורקם', מתארח באולפן 'כיכר הייטק' ומציג את פלאי הפיתוח הישראלי פורץ הדרך, אשר משנה את חייהם של עיוורים • מהחברה שהביאה לנו את 'מובילאיי' (טכנולוגיה)
אילוסטרציה'אמזון' צינזרה פרסומות בעלות מסרים דתייםרפאל קאהאן, שירות כלכליסט
לאחר שמספר סוחרים התלוננו, טענה החברה שהצנזורה מקורה בטעות של עובדים ולא כשינוי מדיניות. אסור לפרסם באמזון תוכן, שמציג דת אחת כנכונה יותר מאחרת (טכנולוגיה)
גוגל כרום יחסום אוטומטית קובצי קוקיזגוגל כרום יחסום אוטומטית קובצי קוקיזשירות כלכליסט
קובצי קוקיז מסייעים לאתרים לנתח תעבורת גולשים - ולחברות פרסום מקוון, לאסוף מידע ולמקד קמפיינים; גוגל צפויה לחסום אותם לחלוטין בדפדפן הכרום, במטרה למנוע תחרות (דיגיטל)
מהפכה באינסטגרם: הלייקים יוסתרומהפכה באינסטגרם: הלייקים יוסתרוניצן סדן, שירות כלכליסט1
הרשת החברתית בוחנת בקנדה תכונה יוצאת דופן, שתמנע מהגולש להציג לאחרים כמה לייקים קיבל, מה שיוכל לעזור לקהל פשוט להתמקד בתוכן. מה עומד מאחורי המהלך? (דיגיטל)
אפל: מחקנו אפליקציות שהתחרו בשירותינואפל: מחקנו אפליקציות שהתחרו בשירותינורפאל קאהאן, שירות כלכליסט
החברה הסירה אפליקציות פופולריות בתחום בקרת הורים על השימוש של ילדיהם בטלפון. המפתחים טענו שהסיבה היא תחרות לא הוגנת והגישו תלונות לרגולטור האירופי (דיגיטל)
כך יכולים להשתלט לכם על ה'וואטסטפ'כך יכולים להשתלט לכם על ה'וואטסטפ'בני סולומון8
חזנים רבים איבדו הלילה את חשבון הוואטסאפ שלהם באמצעות תרמית מתוחכמת שמטרתה עדיין לא ברורה. זו שיטתו של הפורץ לגנוב את השליטה בחשבון שלכם (דיגיטל)
ממשלת צרפת השיקה אפליקצית צ'ט משלהממשלת צרפת השיקה אפליקצית צ'ט משלהרפאל קאהאן, שירות כלכליסט1
השלטון הצרפתי השקיע ביישום מבוסס קוד פתוח, שיהיה בטוח יותר מאפלקציות צ'ט סטנדרטיות. צרפת אף הצליחה לתקן באג רציני באפליקציה בזכות קהילת המפתחים (דיגיטל)
הסוקרים: מסכי הגלקסי המתקפל - כושליםהסוקרים: מסכי הגלקסי המתקפל - כושליםשירות כלכליסט
מספר מכשירים הועברו לעיתונאים מומחים בארצות הברית ואירופה - וארבעה מהם דיווחו שהמכשיר החדשני חווה כשלים טכניים במסך כשקיפלו אותו. החברה: הנושא בבדיקה (דיגיטל)
רוצים עוזר אישי וירטואלי בבית? זה לא חלוםרוצים עוזר אישי וירטואלי בבית? זה לא חלוםכיכר השבת1
רוצים להשמיע מוזיקה או להדליק את האור? יש מי שיעשה את זה בשבילכם. בנוסף, המערכת גם תזהה שמתקרבים לבית ותדליק בוילר בחורף, ומזגן קירור בימי הקיץ החמים (דיגיטל)
כל האפליקציותהתקלה באפליקציות הפופולאריות - טופלהיאיר טוקר1
משתמשים מכל רחבי העולם דיווחו בצהרי היום על קשיים בהעלאת תכנים, בשלושת האפליקציות הפופולריות השייכות ל'פייסבוק' • "אנו מתנצלים על חוסר הנוחות" (חדשות, דיגיטל)
המנכ"ל מארק צוקרברגכחצי מיליארד חשבונות פייסבוק היו חשופיםכיכר השבת
540 מיליון חשבונות פייסבוק היו פרוצים לכל דורש, בעקבות טעות שנבעה מהעברת נתונים משרת של חברת אמאזון לחברה מקסיקנית • פייסבוק הסירה את הנתונים (דיגיטל)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8