כך מונעים את הידבקות הרופאים ב'קורונה'מונעת הידבקות רופאים: הטכנולוגיה לטיפול בחולי קורונה
כ"ט באדר תשפ | 25.03.20
בימים אלו מותקנת טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת לרופאים לאבחן ולנטר בכל רגע נתון את מצב החולים בקורונה - מרחוק ובכך להוריד את הסיכון להידבקות של הצוות הרפואי • צפו בפרק המלא (הייטק)
העלתם מידע לאינטרנט  ומחקתם? זה נשמרהעלתם מידע לאינטרנט ומחקתם? זה נשמרכיכר השבת2
שחר בר אור, מנכ"ל Western Digital ישראל, שפיתחה את הדיסק און-קי ומאחסנת חלק מהמידע של וואטסאפ ופייסבוק מתארח ב"כיכר הייטק" וחושף: אנחנו מעסיקים חרדים (הייטק)
ענקית הטכנולוגיה 'אינטל' - ב'כיכר הייטק'ענקית הטכנולוגיה 'אינטל' - ב'כיכר הייטק'כיכר השבת3
13 אלף איש מועסקים ב'אינטל' ישראל. למה החברה רכשה 2 חברות ישראליות ב-17 מיליארד דולר ומה סוד ההצלחה בהעסקת חרדים? דובר החברה בראיון מיוחד • צפו (הייטק TV)
כך נראה הסמארטפון המתקפל החדש של סמסונגכך נראה הסמארטפון המתקפל החדש של סמסונגרפאל קאהאן, כלכליסט1
מדליף מנוסה הצליח להציג סרטון ובו הסמארטפון המתקפל החדש של סמסונג, הגלקסי Z Flip. בסרטון הקצר ניתן להתרשם מעיצובו הייחודי ומגודלו הקומפקטי כשהוא מקופל לגמרי (דיגיטל)
חיטוי מקוואות, הדברה ביולוגית וייעול תוריםחיטוי מקוואות, הדברה ביולוגית וייעול תוריםכיכר השבת2
מנהלי 'מקווה-ריין' שפיתחה את השיטה לחיטוי טבעי לבריאות המקוואות בראיון; הדברה ביולוגית כתחליף להדברה רעילה, ראיון עם המנכ"ל יניב קטרון; ואפריים טיישר מנכ״ל חברת QUZE על ייעול תורים (הייטק, טכנולוגיה)
משנה כיוון: 'ידידות טורונטו' תתמוך בהייטקמשנה כיוון: 'ידידות טורונטו' תתמוך בהייטקכיכר השבת3
סמנכ"ל ומנהל תחום אקדמיה בקרן ידידות טורונטו נתן קנדלר, מתארח בתוכנית "הייטק בכיכר" ומדבר על פעילות הקרן והבשורה: תמיכה בהכשרת תעסוקה להייטק החרדי (הייטק)
מפתיע: צפייה במסכים אינה גורמת לדיכאוןמפתיע: צפייה במסכים אינה גורמת לדיכאוןשירות כלכליסט1
מחקר חדש מצא שהקשר בין שימוש בסמארטפונים לבין דיכאון, חלש מאוד עד בלתי קיים. מסקנה זו, המנוגדת לדעה הרווחת, עלתה מניתוח של לא פחות מ-40 מחקרים (טכנולוגי)
תכנית העילית שמייצרת את דור העתיד של המפתחות בהייטקתכנית העילית שמייצרת את דור העתיד של המפתחות בהייטקכיכר בשיתוף כיוון
המחזור השני של תכנית Excellenteam הגיע לסיומו - 19 בוגרות נוספות מהמגזר החרדי צפויות להשתלב בתפקידי פיתוח בכירים בתעשיית ההייטק (הייטק, מקודם)
מסך מתגלגל וערסל חשמלי: צפו בפיתוחיםמסך מתגלגל וערסל חשמלי: צפו בפיתוחיםשליח 'כיכר' ל-CES1
בתערוכת CES הבינלאומית לטכנולוגיה, המתקיימת מדי שנה בלאס ווגאס, נצפו השנה מסכים מתקדמים לצד מוצרים שישנו את בתיכם מקצה לקצה • צפו בטעימה מן התערוכה (חדשנות)
אילוסטרציהבואו לראות במו עיניכם איך יוצרים מציאותכיכר בשיתוף בסדנו
במהלך כנס לדעת להרוויח שייערך בשבוע הבא בירושלים, ניתן יהיה להכיר מקרוב את 'אוגמיינד', אחת מחברות ההזנק המבטיחות לענף הבנייה והנדל"ן, שמציגה טכנולוגיה של מציאות רבודה "חלקה" ואיכותית (הייטק טכנולוגיות, מקודם)
'בוגרי ההייטק' נפגשו לאחר כשבע שנים'בוגרי ההייטק' נפגשו לאחר כשבע שניםבשיתוף J.B.H1
בוגרי תוכנית ההייטק המיוחדת, נפגשו לאחר כשבע שנים מהיום שהתחילו ללמוד את המקצוע. במהלך הכנס דיברו על חשיבות המפגש ועל הדגש הייחודי שמנהלי הפרויקט שמו על שמירת אורח חיים חרדי (דיגיטל)
הסטרימינג השתלט לגמרי על שוק המוזיקה בעשור האחרוןהסטרימינג השתלט לגמרי על שוק המוזיקה בעשור האחרוןשירות כלכליסט
אפליקציות הסטרימינג השתלטו על כ-80% משוק המוזיקה האמריקאי. אלבומים פיזיים כגון דיסקים ותקליטי ויניל מהווים כ-9% בלבד מכלל המכירות וכך גם המכירה של אלבומים דיגיטליים דרך פלטפורמות כגון אייטיונז מיוזיק סטור (דיגיטל)
אילוסטרציהחברות הייטק צריכות להצטרף למשימה הלאומית של שילוב החרדיםכיכר בשיתוף ביזמקס1
ועידת ההייטק החרדי שתיערך בשבוע הבא בירושלים, ממשיכה לעורר הדים בתעשייה • נציב שירות המדינה פרופ' דניאל הרשקוביץ הודיע שישתתף באירוע לצד בכירים נוספים מהשירות הציבורי והתעשייה (הייטק, מקודם)
הנוט 7 של סמסונגעשרת הפלופים הטכנולוגיים של העשור האחרוןרפאל קאהאן, כלכליסט
עולם הטכנולוגיה נבנה בעיקר על כשלונות מפוארים; יזמים מפריחים רעיונות לאוויר העולם, ומשקיעי הון סיכון מנסים לברור את המוץ מהתבן, ולמצוא את הדבר הבא ששווה להשקיע בו; אלה המוצרים שנכשלו (דיגיטל)
אילוסטרציהמה בחרתם לחפש בגוגל בשנה החולפת?בני סולומון2
מדי סוף שנה, חברת גוגל מפרסמת מה היו החיפושים - שאתם הגולשים חיפשתם הכי הרבה במהלך השנה שחלפה. בין החיפושים; הרב פירר, כרמל מעודה ואיך ממלאים לוטו (בארץ)
חלומו של כל תלמיד מתגשם: מיקרוסופט השיקה אפליקציית מתמטיקהחלומו של כל תלמיד מתגשם: מיקרוסופט השיקה אפליקציית מתמטיקהשירות כלכליסט2
ענקית הטכנולוגיה השיקה אפליקציית מתמטיקה חדשה שמסוגלת לפתור משוואות על ידי צילום שלהן או שרבוט על המסך; היא גם מספקת הסברים, כלי לימוד לכל הרמות ואפילו תחפש תשובות אונליין (דיגיטל)
מפגש צמרת במשרדי 'רימון' - האתגרים בשוק התקשורת 2020מפגש צמרת במשרדי 'רימון' - האתגרים בשוק התקשורת 2020כיכר בשיתוף אינטרנט רימון
לקראת שנת הכספים החדשה מנכ"ל משרד התקשורת נתי כהן וצוות לשכתו התארחו במשרדי אינטרנט רימון והתרשמו ממגון פתרונות הסינון לצד הטכנולוגיה המתקדמת (טכנולוגיה, מקודם)
הרחבת השירות גם לאלעד ולביתר עיליתהזמן פגישה עם בנקאי לאומי מתי שנוח לך ובלי תורכיכר בשיתוף לאומי
בהמשך למהפכת השירות בלאומי מתמאפשר להזמין פגישה עם בנקאי במועד ובמיקום שנוח לו, בכל סניפי לאומי או בשלוחות הדיגיטליות ברחבי הארץ
אילוסטרציהבואו לבחור את אנשי ההייטק החרדי 2020כיכר בשיתוף ביזמקס1
לקראת ועידת ההייטק החרדי שתיערך ב-'וולדורף אסטוריה', מרכז החדשנות 'ביזמקס' בשיתוף 'כיכר' פותחים בהרשמה להגשת מועמדת לבחירת 'אנשי השנה בהייטק החרדי' (הייטק)
יש לנו את כל מה שתרצו: חברות הטכנולוגיה מסתערות על העו''ש שלכםיש לנו את כל מה שתרצו: חברות הטכנולוגיה מסתערות על העו''ש שלכםויקי אוסלנדר, ניו יורק, כלכליסט
גוגל מציעה חשבונות עו"ש, פייסבוק השיקה שירות תשלומים: ענקיות הטכנולוגיה לוטשות עיניים גם אל המידע הפיננסי שלנו בדרכן להפוך לחנות היחידה שאי פעם נצטרך. אז למה דווקא הבנקים הם המרוויחים הגדולים? (דיגיטל)
איך תדעו לחמוק מפושעי סייבר בצורה נכונה?איך תדעו לחמוק מפושעי סייבר בצורה נכונה?רפאל קאהאן, כלכליסט
לא פעם קורה שמחליפים מכשיר ומעבירים אותו לילד או לחבר, או שעושים לו טרייד אין אם מדובר באחד ששייך לעסק; פושעי סייבר יודעים לדלות מידע ממחשבים וסמארטפונים, ומדריך זה ילמד אתכם לעשות להם חיים קשים (דיגיטל)
פייסבוק הסירה 3.2 מיליארד חשבונות פיקטיבייםפייסבוק הסירה 3.2 מיליארד חשבונות פיקטיבייםשירות כלכליסט2
הרשת החברתית פרסמה דו"ח שקיפות שמראה את מאמציה לסינון תוכן פוגעני. בין השאר, הוסרו מיליוני פוסטים שעודדו פגיעה עצמית ותמכו בהתאבדות, ומיליוני פריטי תוכן אסור (דיגיטל)
כך ייראה הגלקסי המתקפל הבא של סמסונגכך ייראה הגלקסי המתקפל הבא של סמסונגרפאל קאהאן, כלכליסט1
החברה הציגה את עיצוב הסמארטפון ההיברידי המוזל שהיא בונה, וצפויה לחשוף בחודשים הקרובים. בנוסף, נחשפו בו שני מחשבים ניידים חדשים בעלי מסכים בהירים במיוחד (דיגיטל)
פייסבוק תובעת חברה ישראלית: "ריגלה באמצעותנו"פייסבוק תובעת חברה ישראלית: "ריגלה באמצעותנו"כיכר השבת
חברת פייסבוק הגישה תביעה נגד חברת NSO Group, בגין מעקב שביצעה לטענתה נגד פעילי זכויות אדם, עיתונאים ופוליטיקאים בעזרת פרצה באפליקציית וואטסאפ (חדשות)
לאחר חצי שנה: אפל שוב החברה הגדולה ביותר בארה"בלאחר חצי שנה: אפל שוב החברה הגדולה ביותר בארה"בשירות כלכליסט1
התחזקות מניית אפל הקפיצה את שווי החברה ל-1.074 טריליון דולר - מעט יותר מהשווי של מיקרוסופט שעומד על 1.066 טריליון דולר. אפל נדחקה מצמרת טבלת החברות בעלות השווי הגבוה ביותר בארה"ב בחודש אפריל האחרון
האייפוניסטים התלוננו, והחברה תתקן בחינםהאייפוניסטים התלוננו, והחברה תתקן בחינםבני סולומון4
חברת אפל הודיעה כי התלונות של הצרכנים שלהם בנוגע לתקלה במכישר - אכן היו מוצדקות. בשל כך היא תישא בתוצאות התיקון, אם תיקנתם לבד תקבלו החזר כספי (דיגיטל)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8