התחרותטייסים אנושיים אאוט? מערכת AI הביסה טייס אנושי בקלות
ו' באלול תשפ | 26.08.20
מערכות בינה מלאכותית מוכיחות שוב את יעילותן גם בתחומים בהן נחשבו כלא יעילות מספיק מול המוח האנושי. בתחרות שנערכה בארה"ב הביסה מערכת כזו 5-0 טייס אנושי (דיגיטל)
הדפסה בטכנולוגיות מתקדמותבית דפוס שהוא מעצמת הייטק טכנולוגיתכיכר בשיתוף דפוס בארי
אתם רואים אותם כמעט על בסיס יומי, כשאתם מקבלים מכתב מאחד הארגונים הגדולים, אך מאחורי הקלעים נמצא רעיון טכנולוגי פורץ דרך שהולך ותופס נתח מרכזי בשוק (צרכנות)
אילוסטרציהחכמה בשבת תאמיןכיכר בשיתוף קוריץ מערכות
עם פתיחת זמן אלול, כולם מדברים על התלמיד חכם שלנו, אנחנו רוצים לדבר דווקא על ה'בית החכם', בית בני ברקי טיפוסי שהופך ביום אחד לבית חכם כפשוטו(טכנולוגיה, מקודם)
כל המידע שאנו זקוקים לו בכף הידמידע תחבורתי בכף היד ושירות חדש, מהפכני ומתקדםכיכר בשיתוף אגד
העידן הטכנולוגי יצר אפשרויות לקבלת מידע מיידי ולביצוע פעולות אונליין • אגד לקחה את זה צעד קדימה ופיתחה אפליקציה עדכנית ושימושית. בעוד שבועיים שירות חדש לתושבי ירושלים (טכנולוגיה, מקודם)
אנטנת G5 בבריטניהשלוש חברות זכו בפריסת רשת G5 בישראלבני סולומון8
הדור הבא כבר כאן: שלוש חברות זכו הערב במכרז התדרים לדור 5, מה שאמור להוביל את מדינת ישראל לחזית הטכנולוגיה העולמית לצד המדינות המתקדמות בעולם (בארץ)
אילוסטרציהקידום ממומן או קידום אורגני? במה לבחור?כיכר בשיתוף איזיפוינט
כל בעל עסק שלוקח ברצינות את העסק שלו צריך להבין שפשוט אסור לו לזנוח את המרחב הדיגיטלי, כך למשל, לאחר שבעל העסק מסיים עם בניית האתר לעסק שלו השלב הבא יהיה להגיע לכמה שיותר אנשים שישתמשו בשירות של העסק (דיגיטל, מקודם)
ריגול ממשלתי ניטור המוני פרטיות מצלמות מעקב 1טכנולוגיית AI ישראלית תנתח סרטונים ממצלמות אבטחה לזיהוי חולי קורונהרפאל קאהאן, כלכליסט1
חברת Corsight AI פיתחה מערכת בינה מלאכותית המנתחת תוך שניות סרטונים בסביבה בה שהה חולה מאומת. לטענתה המערכת מסוגלת לאתר את החולה גם אם הוא עוטה מסכה על הפנים (דיגיטל)
אילוסטרציהשינויים במסחר הדיגיטלי כתוצאה מהקורונהכיכר בשיתוף ריל מדיה
הבידוד והסגר שנגזר על אנשים רבים העלה את השימוש בהזמנות מקוונות בדיגיטל, אוכלוסיות רבות נאלצו ללמוד כיצד להשתמש לראשונה בחנויות דיגיטליות - סקירה (טכנולוגיה, מקודם)
פיל בפארק הלאומי צאבו שבאפריקהתהיה תיירות? אפריקה בונה על ספארי וירטואלישירות כלכליסט1
רוצים לבקר באפריקה? ארגוני תיירות ביבשת השיקו טיולים דיגיטליים בתקווה שהמבקרים יגיעו פיזית אחרי מגפת הקורונה (חדשות הטכנולוגיה)
כעבור כחצי שעה: התקלה בוואטסאפ סודרהכעבור כחצי שעה: התקלה בוואטסאפ סודרהכיכר השבת4
גולשים רבים דיווחו על תקלה באפליקציית המסרים המיידיים 'וואטסאפ', וזאת לאחר שהתקשו לשלוח ולקבל הודעות באפליקציה. כעבור במחצית השעה - התקלה סודרה (דיגיטל)
חממת הסטארט-אפים הירושלמית-חרדית ביזלאבס פותחת מחזור שלישיחממת הסטארט-אפים הירושלמית-חרדית ביזלאבס פותחת מחזור שלישיכיכר בשיתוף ביזלאבס
החממה הטכנולוגית BizLabs הפועלת ב'ביזמקס – מרכז החדשנות החרדי' – הצמיחה כבר 14 סטארט-אפים בבעלות יזמים חרדים (טכנולוגיה, מקודם)
הרב צבי שרייבר מנכ"ל לוסטיג בהאקתוןמקום ראשון בהאקתון: פלטפורמה וירטואלית של סטודנטיות מלוסטיגכיכר בשיתוף מרכז האקדמי לב2
קרוב ל-100 סטודנטיות מקמפוס טל, תבונה ולוסטיג של המרכז האקדמי לב, התמודדו בהאקתון מקוון שנערך על ידי 'לב טק', מרכז היזמות במרכז האקדמי לב (חדשות טכנולוגיה, מקודם)
משתמשת באפליקציית טיקטוקכך יכולה טיקטוק לרגל אחר נתונים אישיים שלכםרפאל קאהאן, כלכליסט
עושים הרבה "העתק-הדבק"? מפתחים גילו שהאפליקציה מנסה לגשת למידע המאוחסן בלוח העריכה היכול לכלול כתובות מייל, שמות משתמשים, סיסמאות ומידע פיננסי (טכנולוגיה)
תחבורה ציבורית נוסעים  אוטובוסמשרד המשפטים רשם את אפליקציות התשלום בתחבורה ציבורית ואז התכחש אליהןאודי עציון וליאור גוטמן, כלכליסט
הרשות להגנת הפרטיות, שטענה בדיון הכנסת כי לא הכירה את אפליקציות התשלום בתחבורה הציבורית, דווקא מלווה אותן כבר חצי שנה ואישרה את מאגרי המידע שלהן. גם בדואר הביעו התנגדות, ושכחו להזכיר הכנסה של 20 מיליון שקל משירות רב קו המתחרה (דיגיטל)
משרדי אמזון בסיאטלבאור אדום וצפצופים: כך אמזון תתגבר על הביקורתשירות כלכליסט
על רקע ביקורת גוברת מצד מחוקקים ואיגודי עובדים, הקמעונאית הגדולה בעולם תלביש את עובדי המחסנים במכשור שיאיר וישמיע התרעה במקרי הצטופפות החורגים מהתקנות. עיגולי צבע מוקרנים יסמנו את המרחק הנדרש (בעולם)
לוגו סלקום ולוגו גולן טלקוםאושר המיזוג בין חברות סלקום וגולן טלקוםאביאור אבו
יומיים לאחר שמשרד האוצר הודיע כי אינו מתנגד לרכישת גולן טלקום על ידי סלקום, רשות התחרות הודיעה היום כי היא מאשרת את העסקה, שלושה חודשים מאז הוגש לפתחה (ארץ)
אילוסטרציההקורונה, האינטרנט ואנ"ש: האם חל פה שינוי?כיכר בשיתוף אינטרנט רימון1
היהדות החרדית המתמודדת בשנים האחרונות במאמץ להתנזר מ'הכלים הטכנולוגיים' כפי שהם מכונים, קיבלה עליית מדרגה באתגר ההתמודדות עם פרוץ משבר הקורונה (דיגיטל)
בזק לא מסרה מידע מלא ותשלם למדינה 4.2 מיליון שקלבזק לא מסרה מידע מלא ותשלם למדינה 4.2 מיליון שקלאביאור אבו, כלכליסט1
החברה הודתה כי מסרה מידע מוטעה במסגרת בדיקה של רשות התחרות על פגיעתה בתחרות באספקת שירותי תקשורת; סכום זה מתווסף לעיצום כספי של 30 מיליון שקל אשר הוטל על החברה בסיום הבדיקה (דיגיטל)
אפל מאשרת: פרצת אבטחה חמורה קיימת ב-iOS מזה כמעט 8 שניםאפל מאשרת: פרצת אבטחה חמורה קיימת ב-iOS מזה כמעט 8 שניםרפאל קאהאן, כלכליסט
הפרצה מתרשת במערכת ההפעלה הניידת של החברה המותקנת מראש על כל אייפון, אייפד ואייפוד. באמצעותה ניתן להשתלט על תיבת המייל. לעת עתה אפל טרם שחררה עדכון לתיקון הפריצה (דיגיטל)
זום Zoom שירות שיחות הוידאו, עבודה מרחוק, עבודה מהבית, קורונאחרי הביקורת: Zoom מתקנת את פרצות האבטחהרפאל קאהאן, כלכליסט
וזום אינה לבדה: ענקיות הווידאו צ'ט מזדרזות לתקן, לשפר ולהוסיף פיצ'רים לאפליקציות שלהן על מנת להתאים את עצמן לעידן הקורונה (חדשות הטכנולוגיה)
כך מונעים את הידבקות הרופאים ב'קורונה'כך מונעים את הידבקות הרופאים ב'קורונה'כיכר הייטק2
בימים אלו מותקנת טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת לרופאים לאבחן ולנטר בכל רגע נתון את מצב החולים בקורונה - מרחוק, ובכך להוריד את הסיכון להידבקות • צפו בפרק המלא (הייטק)
העלתם מידע לאינטרנט  ומחקתם? זה נשמרהעלתם מידע לאינטרנט ומחקתם? זה נשמרכיכר השבת2
שחר בר אור, מנכ"ל Western Digital ישראל, שפיתחה את הדיסק און-קי ומאחסנת חלק מהמידע של וואטסאפ ופייסבוק מתארח ב"כיכר הייטק" וחושף: אנחנו מעסיקים חרדים (הייטק)
ענקית הטכנולוגיה 'אינטל' - ב'כיכר הייטק'ענקית הטכנולוגיה 'אינטל' - ב'כיכר הייטק'כיכר השבת3
13 אלף איש מועסקים ב'אינטל' ישראל. למה החברה רכשה 2 חברות ישראליות ב-17 מיליארד דולר ומה סוד ההצלחה בהעסקת חרדים? דובר החברה בראיון מיוחד • צפו (הייטק TV)
חיטוי מקוואות, הדברה ביולוגית וייעול תוריםחיטוי מקוואות, הדברה ביולוגית וייעול תוריםכיכר השבת2
מנהלי 'מקווה-ריין' שפיתחה את השיטה לחיטוי טבעי לבריאות המקוואות בראיון; הדברה ביולוגית כתחליף להדברה רעילה, ראיון עם המנכ"ל יניב קטרון; ואפריים טיישר מנכ״ל חברת QUZE על ייעול תורים (הייטק, טכנולוגיה)
משנה כיוון: 'ידידות טורונטו' תתמוך בהייטקמשנה כיוון: 'ידידות טורונטו' תתמוך בהייטקכיכר השבת3
סמנכ"ל ומנהל תחום אקדמיה בקרן ידידות טורונטו נתן קנדלר, מתארח בתוכנית "הייטק בכיכר" ומדבר על פעילות הקרן והבשורה: תמיכה בהכשרת תעסוקה להייטק החרדי (הייטק)
תכנית העילית שמייצרת את דור העתיד של המפתחות בהייטקתכנית העילית שמייצרת את דור העתיד של המפתחות בהייטקכיכר בשיתוף כיוון
המחזור השני של תכנית Excellenteam הגיע לסיומו - 19 בוגרות נוספות מהמגזר החרדי צפויות להשתלב בתפקידי פיתוח בכירים בתעשיית ההייטק (הייטק, מקודם)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8