אלול  ישיבת חברון  רובשקין  עימות
טוויטרטוויטר השעתה 377 אלף חשבונות בשל קידום טרורשירות כלכליסט
מדי חודש טוויטר השעתה כ-63 אלף חשבונות שקידמו טרור. בנוסף, קיבלה החברה 88 בקשות משפטיות מרחבי העולם להסיר תכנים שפורסמו על ידי עיתונאים וכלי תקשורת (דיגיטל)
אפליקצית גוגל מפות תתריע לפני בוא הפקחאפליקצית גוגל מפות תתריע לפני בוא הפקחכיכר השבת
אפליקציית המפות של גוגל מוסיפה לשירותיה עדכון שיחסוך לכם הרבה זמן, לחץ וכסף. בנוסף לסימון מקום החניה שיעזור לכם להתמצא בחניון, תוכלו לציין את זמן החניה המותר, והאפליקציה מצידה תדאג להזכיר לכם לחזור לרכב לפני שתחטפו דו"ח
בעיית השחמט מוכיחה: האדם עדיף על המחשבבעיית השחמט מוכיחה: האדם עדיף על המחשבבני סולומון
אנו נוטים להעריך מאד את יכולות המחשב אך בעיית שחמט שהציב המתמטיקאי פנרוז מוכיחה כי המוח האנושי יעיל פי כמה ממחשבי העל החזקים ביותר בעולם (חדשות טכנולוגיה)
משרדי מובילאיימכירת מובילאיי: המרוויחים הגדולים ואלה שפספסודרור רייך ורחלי בינדמן
מלבד שני מייסדי מובילאיי, שמואל חרל"פ מבעלי כלמוביל הוא המרוויח הגדול ויגזור מיליארד דולר. לעומתם, לב לבייב, גיל אגמון ואילן בן דב מכרו מניותיהם מוקדם מדי (דיגיטל, חדשות)
מי המדליף שהביך את סוכנויות המודיעין?מי המדליף שהביך את סוכנויות המודיעין?דניאל הרץ
האמריקאים נסערים עדיין מהמסמכים שהודלפו על ידי אתר ההדלפות ויקיליקס מהם נחשפו שיטות ההאזנה המפוקפקות של המודיעין האמריקאי. ה-CIA מנסה לאתר את המדליף (דיגיטל)
נחשף: ה-CIA מאזין דרך הסמארטפון ומחשבנחשף: ה-CIA מאזין דרך הסמארטפון ומחשבדניאל הרץ6
האם אפשר להאזין לכם דרך הסמארטפון? מסתבר שכן. המודיעין האמריקאי נבוך לנוכח הדלפת הענק של ויקליקס שחשפה את דרכי הפעולה להשגת מידע של המודיעין (דיגיטל)
המדענים מציגים את המשקפייםהעתיד: משקפיים שיתאימו לכם את המספר הנכוןבני סולומון
המשקפיים החדשים שייצרו מדענים מאוניברסיטת יוטה מתאימים בעצמם את המספר על פי המרחק מהעצם עליו מסתכלים. ההערכה: השיווק לקהל הרחב - תוך 3 שנים (דיגיטל)
אילתהעיר הראשונה עם פרישת רשת דור 4.5 מלאהכיכר השבת1
הושלמה פריסת רשת דור 4.5 באילת, שהופכת לעיר הראשונה בישראל שתהנה מביצועי רשת משופרים. המשמעות: מי שיחזיק בבעלותו מכשיר סלולרי תומך יוכל לקבל קבצים באיזור ה-100 מגה ביט בשנייה (דיגיטל)
המנגנון שמונע בליעת משחק לילדים קטניםהמנגנון שמונע בליעת משחק לילדים קטניםבני סולומון
בחברת נינטנדו היפנית מצאו פתרון מעניין כדי למנוע את הכנסת קלטות המשחק החדשות שלהם לפה של ילדים קטנים על ידי ציפוי הקלטות בחומר מר במיוחד (חדשות הטכנולוגיה)
30 יום בכלא וקנס כספי על התרסקות רחפן30 יום בכלא וקנס כספי על התרסקות רחפןבני סולומון
מפעיל רחפן מסיאטל נשלח ל-30 יום בכלא וקנס של 500 דולר בגלל שהרחפן שהפעיל במסגרת עבודתו התרסק על קהל והביא לאיבוד הכרתה של אישה (חדשות הטכנולוגיה)
אילוסטרציהוואו: מ-0% ל-100% סוללה בפחות מ-20 דקותבני סולומון
המשיח הדיגיטלי כבר כאן: חברת מייזו הגדירה מחדש את המושג 'טעינה מהירה' כשהציגה בתערוכת הסלולר בברצלונה סוללת 3,000 מיליאמפר/שעה שנטענה מ-0% ל100% בפרק הזמן שאורך לנו לשתות כוס קפה (דיגיטל)
עמוס 6 בבניההלווין עמוס 7 יחל במתן שירות מסחריכיכר השבת
לווין התקשורת שמחליף את עמוס 6 שהתפוצץ לפני כחצי שנה הגיע בהצלחה לנקודת המסלול שיועדה לו. בנוסף בחלל תקשורת רכשו לווין נוסף מבואינג (חדשות בארץ)
ניסה לשחק במחשב במשך 24 שעות ומתניסה לשחק במחשב במשך 24 שעות ומתדניאל הרץ2
שחקן משחקי מחשב בן 35 שניסה לעשות שידור חי בו הוא משחק 24 שעות ברצף מת במהלך המשחק ככל הנראה מאירוע לבבי שנגרם ככל הנראה מהעומס הגופני (דיגיטל)
המטען האלחוטי הראשון הופך למציאותהמטען האלחוטי הראשון הופך למציאותדניאל הרץ1
פרויקט מימון המונים חדש חשף מטען אלחוטי אמיתי למרחק של כ-25 סמ' ואפילו כמה מכשירים בו זמנית. המחיר 79 דולר והצפי שהוא יגיע לחנויות בתוך כחצי שנה (חדשות טכנולוגיה)
המצאה חדשה: נוזל שמגן נגד שריטות מסךהמצאה חדשה: נוזל שמגן נגד שריטות מסךבני סולומון
חברה גרמנית מוכרת נוזל ייחודי שאמור להגן על המסך מפני שריטות ואפילו מכת פטיש או סכין יפנית. התענוג עולה 17-39 דולר ועד עתה החברה גייסה כ-82 אלף דולר (טכנולוגיה)
עמדת עבודה שגרתית בגוגלכשהמנכ"ל ענה לילדה בת 7 שבקשה לעבוד בגוגלכיכר השבת
כשקלואי שאלה את אביה מהו מקום העבודה האידיאלי מבחינתו, 'גוגל' היתה התשובה. אחרי שהיא ראתה את התמונות של משרדי החברה שכוללים אינספור אטרקציות ופינוקים, היא השתכנעה סופית והחליטה לשלוח מכתב שהביע את רצונה לעבוד בחברה (בעולם)
פיתוח חדש: סוללה שלא תגמר עשר שניםפיתוח חדש: סוללה שלא תגמר עשר שניםבני סולומון1
חוקרים באוניברסיטת הרווארד פיתחו סוללה חדשה שלא מאבדת מכוחה במשך עשור. כיום אנו משתמשים בסוללות הליתיום יון שאורך החיים של קצר מידיי (חדשות דיגיטל)
המצלמות תיעדו: מחשב נייד הופך ברגע לכדור אשהמצלמות תיעדו: מחשב נייד הופך ברגע לכדור אשמישאל לוי2
מצלמות אבטחה בביתה של משפחת ג'ונסון, הצליחו לתעד רגע חריג ומפחיד במיוחד: מחשב לפטופ של חברת Dell שהיה מונח על ספת הסלון המשפחתי, התפוצץ לפתע פתאום ויצר כדור אש ענק בחדר (מעניין)
תמונה מטושטשת. התוכנה החדשה תדע לשחזרגוגל ייצרה מערכת שתשחזר תמונות מטושטשותאלי רוטמן
אף שהתוצאה לא ברזולוציה מאוד חדה, היא מצליחה לשחזר טוב פרטים רבים של התמונה המקורית, ומאפשרת לזהות את המקום או את האדם בדיוק רב. על מדפי החנויות - לא בזמן הקרוב (דיגיטל)
סיסמאות שאפילו ילד יכול לפרוץ בקלותסקר חדש קובע: הסיסמה שלכם גרועה!בני סולומון2
הישראלים גרועים למדי בשמירה על המידע שלהם. מחקר חדש על הרגלי הסיסמאות של הישראלים חושף תמונת מצב בעייתית שמגלה עד כמה הנתונים חשופים לפריצה (דיגיטל)
האינסולוג מותקן על עט ההזרקהההמצאה שתקל על חייהם של חולי הסוכרתבני סולומון4
מדובר ב'אינסולוג', גאדג'ט ישראלי שיוריד מעל חולי הסוכרת את העול לרשום או לזכור את זמני וכמות הזרקת האינסולין שלהם, דבר שגורם לא אחת לתקלות ומקרים רפואיים (דיגיטל)
חברי הכנסת יקבלו אתר אישי באתר הכנסתחברי הכנסת יקבלו אתר אישי באתר הכנסתבני סולומון
אתר הכנסת מציג: 120 אתרים חדשים. מהיום יפעלו 120 תתי אתרים אישיים לחברי הכנסת ובהם מידע מלא על הפעילות הפרלמנטרית של כל חבר כנסת כולל הצעות חוק ועוד (דיגיטל)
שעון חכם יחשוף חתימות ידניות שזויפושעון חכם יחשוף חתימות ידניות שזויפובני סולומון
חוקרים באוניברסיטת בן גוריון פיתחו תוכנה שמאפשרת לשעון החכם לזהות חתימות על סמך המהירות ותנועת היד מלבד חזות החתימה מה שיקשה מאד על זיוף חתימות (דיגיטל)
סמסונג גלקסי S3רכשתם גלקסי S3? ייתכן ומגיע לכם כסףכיכר השבת
פשרה שהושגה בבית המשפט בתל אביב מעניקה ל-3,800 התובעים הראשונים פיצוי כספי מחברת סמסונג. בכמה כסף מדובר ולמי מגיע הפיצוי המדובר? כל הפרטים (חדשות דיגיטל)
הגלקסי נוט 7הסיבה להתפוצצות המכשירים: הסוללותבני סלומון
חברת גלקסי הקוריאנית הודיעה כי הסיבה להתפוצצות מכשירי הגלקסי נוט 7 הייתה לא כשל במכשיר עצמו אלא כשל בסוללות של המכשיר שהביאו להתפוצצות ולשריפה (דיגיטל)
אילוסטרציה"לטוויטר תפקיד מפתח בהצלחת דאעש"אלי רוטמן1
ארגון 'שורת הדין' הגיש בארה"ב תביעת פיצויים נגד ענקית הרשת החברתית. לטענתו, מוכח כי מתקפות הטרור בפריז ובבריסל יצאו לפועל באמצעות טוויטר - ולא לראשונה (חוק)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

עדכונים
כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8