רגע השיגורשני לוויינים תוצרת ישראל שוגרו לחלל • צפודניאל הרץ1
שני לוויינים שפותחו ונבנו בישראל, אחד עבור ישראל ואחד עבור איטליה, שוגרו הבוקר בהצלחה על ידי סוכנות החלל הצרפתית. בשעות הקרובות הלוויינים ייכנסו למסלולם (דיגיטל)
הדלפה טכנולוגית: האייפון החדש יזהה פניםהדלפה טכנולוגית: האייפון החדש יזהה פניםבני סולומון7
בטעות או שלא ענקית הטכנולוגיה אפל הדליפה את תכניות מכשיר הדגל החדש שלה שיצא בחודשים הקרובים מהן עולה כי המכשיר יזהה פנים לביטול נעילה וללא כפתור בית (דיגיטל)
המטען שיטעין לכם את הסוללה תוך שניותהמטען שיטעין לכם את הסוללה תוך שניותבני סולומון
חוקרים ייצרו מטען חדש העשוי מחומר מיוחד המאפשר טעינה של הסוללות הרגילות והמוכרות לנו בתוך כמה שניות. זהו מכשיר ראשוני שצפוי להגיע לחנויות בעוד כמה שנים (דיגיטל)
בקרוב בצה"ל: הצמיד שיציל חיי פצועיםבקרוב בצה"ל: הצמיד שיציל חיי פצועיםכיכר השבת
הצמיד האלקטרוני שיעזור להציל פצועים בשטח פותח על ידי מדעני הטכניון בשיתוף עם חיל הרפואה. הצמיד יעביר את כל המידע הרפואי הנדרש לידי ביה"ח בצורה מסודרת (דיגיטל)
המטרייה הממוזגת בהדגמהמהנדס סעודי המציא את המטרייה הממוזגתכיכר השבת7
הגאדג'ט החדש שלכם: כדי להקל על החום העז בסעודיה השיק מהנדס מקומי מטרייה מיוחדת עם מאוורר ומערכת צינון הפועלת באמצעות מים על אנרגיית השמש או סוללות (דיגיטל)
אב הטיפוס הראשוני בו נעשתה השיחהמדענים פיתחו סלולרי שלא זקוק לטעינהבני סולומון1
החוקרים מאונ' וושינגטון הצליחו לייצר מכשיר שיכול לבצע שיחות מבלי סוללה כלל זאת באמצעות שימוש בגלי רדיו בטכנולוגיה ייחודית. לפני שאתם שמחים, המכשיר בלי מסך (דיגיטל)
רחפן צילום, ארכיוןחובבים רחפני צילום? בקרוב חקיקה מגבילהכיכר השבת3
ח"כ נחמן שי יוזם חקיקה מגבילה לשימוש ברחפני צילום, שהשימוש בהם גבר לאחרונה והפך לפופולרי • המפעילים יוגבלו מאחר והרחפנים גורמים לנזק, לטענת יוזמי החוק (דיגיטל)
אופניים חשמליים בגלגל אחד חדשני וייחודיאופניים חשמליים בגלגל אחד חדשני וייחודיכיכר השבת6
חברת GeoOrbital פיתחה גלגל ייחודי עם מנוע, סוללה ובקר שהופכים כל אופניים לאופניים חשמליים תוך כדקה התקנה בלבד ולא צורך בהכנה טכנית קודמת. המחיר-1000$ (דיגיטל)
משרדי גוגל בקליפורניהגוגל נקנסה בקנס שיא של 2.7 מיליארד דולרבני סולומון
ענקית הטכנולוגיה האמריקאית נקנסה על ידי האיחוד האירופי בקנס שיא של 2.7 מיליארד דולר - הגבוה מעולם, זאת בשל התנהלות החברה וניצול מעמדה בתחום החיפוש (דיגיטל)
ראש השב"כ, נדב ארגמןארגמן: "2,000 מחבלים נתפסו לפני הפיגוע"בני סולומון3
ראש השב"כ נשא דברים בכנס הסייבר והתייחס שם למלחמה בטרור גם בזירת הסייבר וחשף את המלחמה היומית בטרור ובזיהוי מפגעים מבעוד מועד באמצעות הטכנולוגיה (דיגיטל)
חום או קור? שמיכה חדשנית ללילה טובחום או קור? שמיכה חדשנית ללילה טובבני סולומון1
שמיכה חדשנית שהושקה ב'אינדיגוגו' והצליחה לגייס יותר מ-365 אלף דולר תווסת את רמת החום ותאפשר לכם לחמם או לקרר את המיטה כרצונכם באמצעות אפליקציה (דיגיטל)
בקרוב: כך תקבלו הרבה פחות דואר זבלבקרוב: כך תקבלו הרבה פחות דואר זבלבני סולומון
המדינה מחמירה את תנאי חוק הספאם עם הנחיות חדשות במטרה לצמצם את דואר הזבל שאנו מקבילים מחברות ומכירת מאגרי מידע של החברות להם אישרנו לשלוח מיילים (דיגיטל)
משרדי גוגל בקליפורניההאם 'גוגל' תיקנס בכמיליארד וחצי דולר?בני סולומון
נציבות האיחוד האירופי מתכוונת לקנוס את 'גוגל' בקנס ענק בשל שימוש לא הוגן וניצול מעמד שעשתה ענקית הטכנולוגיה לצורך מכירת מוצרים דרך השירות שלה (חדשות הטכנולוגיה)
הרחפן השרוףרחפן קרע חוטים וגרם להפסקת חשמלבני סולומון
1600 בתים בקליפורניה היו במשך כמה שעות ללא חשמל לאחר שרחפן פגע בחוטי חשמל וקרע אותם. המטיס, לפי העדויות, נמלט מהמקום והמשטרה מחפשת אחריו (טכנולוגיה)
אפל השיקה את מערכת ההפעלה החדשהאפל השיקה את מערכת ההפעלה החדשהבני סולומון
באירוע מרשים בהשתתפות אלפי מריעים השיק מנכ"ל אפל, טים קוק, את מערכת ההפעלה החדשה של החברה לאייפון. זאת לצד אייפד חדש ורמקול ביתי משוכלל ומסקרן (טכנולוגיה)
ציוד קצה של רשת, ארכיוןכך ניתן לגנוב סיסמאות עם הראוטר • צפוכיכר השבת1
חוקרי סייבר מאוניברסיטת בן גוריון בנגב הצליחו לחדור למידע ולמחשבים באמצעות ציוד קצה של רשת ובאמצעות ראוטרים • צפו בסרטון המסביר את הפעילות שבוצעה (מחשבים)
בקרוב תצטרכו קוד סודי יחד עם האשראיבקרוב תצטרכו קוד סודי יחד עם האשראיבני סולומון
המפקחת על הבנקים פרסמה היום כי החל מחודש אוגוסט יחויבו עסקים שרוכשים מסופי חיוב חדשים לעבוד בתקן האבטחה EMV שמכריח שימוש בקוד סודי בנוסף (טכנולוגיה)
קנסות והלשנות: הרובוט המשטרתי בדובאיקנסות והלשנות: הרובוט המשטרתי בדובאיבני סולומון
השבוע הושק בדובאי רובוט משטרתי חדש שיכול לזהות הבעות פנים, לשוחח וכן לקבל תשלומי קנסות או הלשנות של אזרחים. "המטרה שלנו היא לסייע ולעזור לאנשים" (דיגיטל)
מידע כוזב: פייסבוק תיקנס ב-110 מיליון אירומידע כוזב: פייסבוק תיקנס ב-110 מיליון אירובני סולומון
האיחוד האירופי יקנוס את חברת פייסבוק בסך של 110 מיליון אירו בשל מה שלטענתו היה "מסירת מידע כוזב" בכל הנוגע לעסקת הרכישה של אפליקציית המסרים וואטסאפ (טכנולוגיה)
המכשיר החדשהמכשיר שיסייע לכם להפחית את כאבי הגבבני סולומון
גאדג'ט בריאותי חדש של חברה ישראלית שזכה לתמיכה של יותר ממיליון דולר, יסייע לכם לשים לב שגבכם ישר באמצעות מכשיר שמתריע בפניכם כאשר אתם אינכם זקופים (דיגיטל)
אחרי יותר מעשרים שנה: הסוף של ה-MP3אחרי יותר מעשרים שנה: הסוף של ה-MP3כיכר השבת4
המכון שעסק בפיתוח ה-MP3 הודיע כי הוא מפסיק את פיתוחו והטיפול בו וממליץ לעבור לשימוש לקבצי AAC. המשמעות: יצרני נגנים ומכשירים דיגיטליים יפסיקו את השימוש בו (דיגיטל)
אפל רשמה פטנט לטעינה אלחוטית מלאהאפל רשמה פטנט לטעינה אלחוטית מלאהבני סולומון1
ענקית הטכנולוגיה רשמה פטנט שיאפשר טעינה של מכשירים סלולריים דרך שימוש בקרינה האלקטרו מגנטית של ה-WI-FI. לא ברור עדיין מתי ואם בכלל יצא הפטנט לשימוש (טכנולוגיה)
רק שישה הצליחו לפתור את חידת השב"כרק שישה הצליחו לפתור את חידת השב"כבני סולומון8
השב"כ פרסם באתר החדש שלו חידת סייבר מאתגרת אותה ניסו לפתור 60 אלף ישראלים, רק 6 מתוכם הצליחו לפתור אותה בשלמותה. הפותרים מועמדים להצטרף לארגון (דיגיטל)
הכלי החדש של גוגל יעזור לכם לשרבט טוב יותרהכלי החדש של גוגל יעזור לכם לשרבט טוב יותרבני סולומון1
גוגל משיקה אפליקצייה חדשה שמתאימה לכל מכשיר - מסמארטפון ועד מחשב שולחני, ומאפשרת לכם להפוך כל שרבוט חובבני שלכם על המסך - לאיור מקצועי (חדשות הדיגיטל, טכנולוגיה)
העז להתלונן בפורום ובתגובה המכשיר נותקהעז להתלונן בפורום ובתגובה המכשיר נותקבני סולמון1
לקוח שרכש מכשיר שמאפשר פתיחת ג'ראז' באמצעות הפלאפון העז לבקר את המוצר באתר החברה ובאמאזון, בתגובה החליטה החברה לחסום לו את השירות (דיגיטל)
מטען לרכב שגם יציל את חייכם בעת הצורךמטען לרכב שגם יציל את חייכם בעת הצורךבני סולומון
מטען הסטינגר עוצב בצורה פונקציונלית שתאפשר לו בעת תאונה ח"ו להפוך לסכין שיחתוך את חגורת ההצלה ולפטיש שינפץ את השמשות ויאפשר לצאת מהרכב הפגוע (טכנולוגיה)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8