דגל התורה  יעקב שוואקי  ישי ריבו  שולי רנד
רק שישה הצליחו לפתור את חידת השב"כרק שישה הצליחו לפתור את חידת השב"כבני סולומון8
השב"כ פרסם באתר החדש שלו חידת סייבר מאתגרת אותה ניסו לפתור 60 אלף ישראלים, רק 6 מתוכם הצליחו לפתור אותה בשלמותה. הפותרים מועמדים להצטרף לארגון (דיגיטל)
רובוט. אילוסטרציה"בעוד 30 שנה רובוטים יחליפו את המנכ"לים"שירות כלכליסט
לדברי ג'ק מא, מנכ"ל מעצמת המכירות 'על'באבא', רובוטים הם מהירים ורציונליים יותר מבני אדם, הם לא נותנים לרגשות להשתלט עליהם - ולכן הם עוד יחליפו את המנכ"לים (דיגיטל)
גלישה בפייסבוקזיוף? פייסבוק מחקה 30 אלף חשבונותרפאל קאהאן
הרשת החברתית גם פרסמה בעיתונים בצרפת ובגרמניה סדרה של מודעות שמספקות טיפים והסברים בנושא החדשות המזויפות
הכלי החדש של גוגל יעזור לכם לשרבט טוב יותרהכלי החדש של גוגל יעזור לכם לשרבט טוב יותרבני סולומון1
גוגל משיקה אפליקצייה חדשה שמתאימה לכל מכשיר - מסמארטפון ועד מחשב שולחני, ומאפשרת לכם להפוך כל שרבוט חובבני שלכם על המסך - לאיור מקצועי (חדשות הדיגיטל, טכנולוגיה)
העז להתלונן בפורום ובתגובה המכשיר נותקהעז להתלונן בפורום ובתגובה המכשיר נותקבני סולמון1
לקוח שרכש מכשיר שמאפשר פתיחת ג'ראז' באמצעות הפלאפון העז לבקר את המוצר באתר החברה ובאמאזון, בתגובה החליטה החברה לחסום לו את השירות (דיגיטל)
מטען לרכב שגם יציל את חייכם בעת הצורךמטען לרכב שגם יציל את חייכם בעת הצורךבני סולומון
מטען הסטינגר עוצב בצורה פונקציונלית שתאפשר לו בעת תאונה ח"ו להפוך לסכין שיחתוך את חגורת ההצלה ולפטיש שינפץ את השמשות ויאפשר לצאת מהרכב הפגוע (טכנולוגיה)
אילוסטרציהמח+מחשב: הפרויקט הבא של יזם הדיגיטלבני סולומון2
איש הטכנולוגיה החדשני, אילון מאסק, הקים חברת טכנולוגיה חדשה שהחזון שלה הוא שילוב חלקי מחשב במוח האנושי כדי להגדיל ולשפר את יכולות המוח האנושי (חדשות הטכנולוגיה)
איך ישפיע עליכם אישור המאגר הביומטרי?איך ישפיע עליכם אישור המאגר הביומטרי?עומר כביר2
החל מה-1 ביוני יחויבו כל אזרחי ישראל להצטרף למאגר הביומטרי • מה קובעות התקנות שאושרו אתמול? מה יקרה ב-1 ביוני? ואיך ניתן לעכב את כניסתכם למאגר? (טכנולוגיה)
טוויטרטוויטר השעתה 377 אלף חשבונות בשל קידום טרורשירות כלכליסט
מדי חודש טוויטר השעתה כ-63 אלף חשבונות שקידמו טרור. בנוסף, קיבלה החברה 88 בקשות משפטיות מרחבי העולם להסיר תכנים שפורסמו על ידי עיתונאים וכלי תקשורת (דיגיטל)
אפליקצית גוגל מפות תתריע לפני בוא הפקחאפליקצית גוגל מפות תתריע לפני בוא הפקחכיכר השבת
אפליקציית המפות של גוגל מוסיפה לשירותיה עדכון שיחסוך לכם הרבה זמן, לחץ וכסף. בנוסף לסימון מקום החניה שיעזור לכם להתמצא בחניון, תוכלו לציין את זמן החניה המותר, והאפליקציה מצידה תדאג להזכיר לכם לחזור לרכב לפני שתחטפו דו"ח
בעיית השחמט מוכיחה: האדם עדיף על המחשבבעיית השחמט מוכיחה: האדם עדיף על המחשבבני סולומון
אנו נוטים להעריך מאד את יכולות המחשב אך בעיית שחמט שהציב המתמטיקאי פנרוז מוכיחה כי המוח האנושי יעיל פי כמה ממחשבי העל החזקים ביותר בעולם (חדשות טכנולוגיה)
משרדי מובילאיימכירת מובילאיי: המרוויחים הגדולים ואלה שפספסודרור רייך ורחלי בינדמן
מלבד שני מייסדי מובילאיי, שמואל חרל"פ מבעלי כלמוביל הוא המרוויח הגדול ויגזור מיליארד דולר. לעומתם, לב לבייב, גיל אגמון ואילן בן דב מכרו מניותיהם מוקדם מדי (דיגיטל, חדשות)
מי המדליף שהביך את סוכנויות המודיעין?מי המדליף שהביך את סוכנויות המודיעין?דניאל הרץ
האמריקאים נסערים עדיין מהמסמכים שהודלפו על ידי אתר ההדלפות ויקיליקס מהם נחשפו שיטות ההאזנה המפוקפקות של המודיעין האמריקאי. ה-CIA מנסה לאתר את המדליף (דיגיטל)
נחשף: ה-CIA מאזין דרך הסמארטפון ומחשבנחשף: ה-CIA מאזין דרך הסמארטפון ומחשבדניאל הרץ6
האם אפשר להאזין לכם דרך הסמארטפון? מסתבר שכן. המודיעין האמריקאי נבוך לנוכח הדלפת הענק של ויקליקס שחשפה את דרכי הפעולה להשגת מידע של המודיעין (דיגיטל)
המדענים מציגים את המשקפייםהעתיד: משקפיים שיתאימו לכם את המספר הנכוןבני סולומון
המשקפיים החדשים שייצרו מדענים מאוניברסיטת יוטה מתאימים בעצמם את המספר על פי המרחק מהעצם עליו מסתכלים. ההערכה: השיווק לקהל הרחב - תוך 3 שנים (דיגיטל)
אילתהעיר הראשונה עם פרישת רשת דור 4.5 מלאהכיכר השבת1
הושלמה פריסת רשת דור 4.5 באילת, שהופכת לעיר הראשונה בישראל שתהנה מביצועי רשת משופרים. המשמעות: מי שיחזיק בבעלותו מכשיר סלולרי תומך יוכל לקבל קבצים באיזור ה-100 מגה ביט בשנייה (דיגיטל)
המנגנון שמונע בליעת משחק לילדים קטניםהמנגנון שמונע בליעת משחק לילדים קטניםבני סולומון
בחברת נינטנדו היפנית מצאו פתרון מעניין כדי למנוע את הכנסת קלטות המשחק החדשות שלהם לפה של ילדים קטנים על ידי ציפוי הקלטות בחומר מר במיוחד (חדשות הטכנולוגיה)
30 יום בכלא וקנס כספי על התרסקות רחפן30 יום בכלא וקנס כספי על התרסקות רחפןבני סולומון
מפעיל רחפן מסיאטל נשלח ל-30 יום בכלא וקנס של 500 דולר בגלל שהרחפן שהפעיל במסגרת עבודתו התרסק על קהל והביא לאיבוד הכרתה של אישה (חדשות הטכנולוגיה)
אילוסטרציהוואו: מ-0% ל-100% סוללה בפחות מ-20 דקותבני סולומון
המשיח הדיגיטלי כבר כאן: חברת מייזו הגדירה מחדש את המושג 'טעינה מהירה' כשהציגה בתערוכת הסלולר בברצלונה סוללת 3,000 מיליאמפר/שעה שנטענה מ-0% ל100% בפרק הזמן שאורך לנו לשתות כוס קפה (דיגיטל)
עמוס 6 בבניההלווין עמוס 7 יחל במתן שירות מסחריכיכר השבת
לווין התקשורת שמחליף את עמוס 6 שהתפוצץ לפני כחצי שנה הגיע בהצלחה לנקודת המסלול שיועדה לו. בנוסף בחלל תקשורת רכשו לווין נוסף מבואינג (חדשות בארץ)
ניסה לשחק במחשב במשך 24 שעות ומתניסה לשחק במחשב במשך 24 שעות ומתדניאל הרץ2
שחקן משחקי מחשב בן 35 שניסה לעשות שידור חי בו הוא משחק 24 שעות ברצף מת במהלך המשחק ככל הנראה מאירוע לבבי שנגרם ככל הנראה מהעומס הגופני (דיגיטל)
המטען האלחוטי הראשון הופך למציאותהמטען האלחוטי הראשון הופך למציאותדניאל הרץ1
פרויקט מימון המונים חדש חשף מטען אלחוטי אמיתי למרחק של כ-25 סמ' ואפילו כמה מכשירים בו זמנית. המחיר 79 דולר והצפי שהוא יגיע לחנויות בתוך כחצי שנה (חדשות טכנולוגיה)
המצאה חדשה: נוזל שמגן נגד שריטות מסךהמצאה חדשה: נוזל שמגן נגד שריטות מסךבני סולומון
חברה גרמנית מוכרת נוזל ייחודי שאמור להגן על המסך מפני שריטות ואפילו מכת פטיש או סכין יפנית. התענוג עולה 17-39 דולר ועד עתה החברה גייסה כ-82 אלף דולר (טכנולוגיה)
עמדת עבודה שגרתית בגוגלכשהמנכ"ל ענה לילדה בת 7 שבקשה לעבוד בגוגלכיכר השבת
כשקלואי שאלה את אביה מהו מקום העבודה האידיאלי מבחינתו, 'גוגל' היתה התשובה. אחרי שהיא ראתה את התמונות של משרדי החברה שכוללים אינספור אטרקציות ופינוקים, היא השתכנעה סופית והחליטה לשלוח מכתב שהביע את רצונה לעבוד בחברה (בעולם)
פיתוח חדש: סוללה שלא תגמר עשר שניםפיתוח חדש: סוללה שלא תגמר עשר שניםבני סולומון1
חוקרים באוניברסיטת הרווארד פיתחו סוללה חדשה שלא מאבדת מכוחה במשך עשור. כיום אנו משתמשים בסוללות הליתיום יון שאורך החיים של קצר מידיי (חדשות דיגיטל)
המצלמות תיעדו: מחשב נייד הופך ברגע לכדור אשהמצלמות תיעדו: מחשב נייד הופך ברגע לכדור אשמישאל לוי2
מצלמות אבטחה בביתה של משפחת ג'ונסון, הצליחו לתעד רגע חריג ומפחיד במיוחד: מחשב לפטופ של חברת Dell שהיה מונח על ספת הסלון המשפחתי, התפוצץ לפתע פתאום ויצר כדור אש ענק בחדר (מעניין)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8