מאיר גרין  ישי ריבו  קול תורה  גד אלבז
אילוסטרציה - "לטוויטר תפקיד מפתח בהצלחת דאעש""לטוויטר תפקיד מפתח בהצלחת דאעש"אלי רוטמן1
ארגון 'שורת הדין' הגיש בארה"ב תביעת פיצויים נגד ענקית הרשת החברתית. לטענתו, מוכח כי מתקפות הטרור בפריז ובבריסל יצאו לפועל באמצעות טוויטר - ולא לראשונה (חוק)
אילוסטרציה - גם עובדי מדינה יוכלו לדרוש אינטרנט מסונןגם עובדי מדינה יוכלו לדרוש אינטרנט מסונןאלי רוטמן1
הגורמים האחראים על המחשוב הממשלתי החליטו להטמיע את האפשרות לרשת מפוקחת בנהלי המשרדים הממשלתיים, לאור פניות רבות של עובדים חרדים אל ח"כ מקלב (טכנולוגיה)
אילוסטרציה - כך המכשיר החכם שלכם יהפוך ל"ינשוף"כך המכשיר החכם שלכם יהפוך ל"ינשוף"אלי רוטמן2
סטודנט צעיר מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, גילה איך המכשירים החכמים הצמודים לכל צעיר עשויים להפוך ל"ינשוף" מאולתר המגלה את רמת האלכוהול בדמו (דיגיטל)
6 דברים שלא ידעתם שאפשר לעשות בוואטסאפ6 דברים שלא ידעתם שאפשר לעשות בוואטסאפמאמע
מהעברת שיחה מפלילה לארכיון עד סימון הצ'אט כלא נקרא, כל הטריקים המגניבים בווטסאפ שאולי לא ידעת שהם קיימים
באיחור של חודשיים: אפל משיקה אזניות איירפודסבאיחור של חודשיים: אפל משיקה אזניות איירפודסבני סולומון
חברת אפל הודיעה כי האזניות החדשות שפיתחה יגיעו לחנויות החל מהשבוע הבא זאת לאחר חודשיים עיכוב לאחר תאריך ההשקה המתוכנן מראש בשל תקלות טכניות (דיגיטל)
האותיות הוזזו: הכירו את מקלדת המחשב החדשההאותיות הוזזו: הכירו את מקלדת המחשב החדשהבני סולומון12
מכון התקנים העביר להערות הציבור תקן חדש ולא מחייב של מקלדת מחשב בה הוזזו כמה מהאותיות בעברית וכן מיקום הפיסוק בדומה לשפה האנגלית כדי ליצור אחידות (טכנולוגיה)
הפיתוח המדעי שיפתור את בעיית החלודההפיתוח המדעי שיפתור את בעיית החלודהדניאל הרץ1
גילוי מדעי יפתור את בעיית החלודה של מתכות שימושיות. באמצעות הקרנת לייזר עוצמתית על משטח מתכת, חוקרים הצליחו להפוך משטח מתכתי רגיל לדוחה מים לחלוטין (דיגיטל)
AirPods - אפל מוכרת אוזניות שהיא לא מצליחה בכלל לייצראפל מוכרת אוזניות שהיא לא מצליחה בכלל לייצרבני סולומון3
כבר חודשיים ש'אפל' מציעה למכירה מוקדמת את האוזניות המהפכניות שלה - שעדיין לא יוצרו בכלל. הסיבה: אפל לא מצליחה לייצר את האוזניות החדשניות (דיגיטל, טכנולוגיה)
"מהפכת המאה" של אמזון שתשנה את חיי כולנו"מהפכת המאה" של אמזון שתשנה את חיי כולנובני סולומון4
ענקית הרשת 'אמזון' השיקה ביממה האחרונה את שירות 'Amazon Go' - שיש כבר מי שמכנה אותו כ"מהפכת המאה בתחום הצרכנות". איך בדיוק הוא הולך לשנות את חיינו? (דיגיטל)
צפו: כך מלמדים רובוט אנושי לעקוף מכשוליםצפו: כך מלמדים רובוט אנושי לעקוף מכשוליםבני סולומון
מפתחי הרובוט האנושי 'אטלס' מתעדים בסרטון חדש כיצד הם מלמדים את הרובוט דמוי האדם לעבור מעל מכשולים תוך כדי שהוא שומר על שיווי המשקל שלו בהצלחה. צפו (דיגיטל)
שירות המשאיות החדש מוצג - הדרך המהירה להעברת מידע.... משאיתהדרך המהירה להעברת מידע.... משאיתבני סולומון
בעידן האינטרנט והפס המהיר מתברר כי לפעמים הדרך המהירה ביותר להעביר כמויות עצומות של מידע היא באמצעות משאית של אמזון עמוסת כוננים קשיחים (דיגיטל)
זהירות: יותר ממיליון חשבונות גוגל נפרצוזהירות: יותר ממיליון חשבונות גוגל נפרצוחיים אבני
חברת 'צ'ק פוינט' חשפה כי חוקרי האבטחה שלה זיהו מתקפת סייבר המכוונת למכשירי אנדרואיד שחשפה יותר ממיליון חשבונות גוגל. בפנים: כך תגלו אם חשבונכם נפרץ (דיגיטל)
צפו: נמצא הרובה שישתלט על רחפני מחבליםצפו: נמצא הרובה שישתלט על רחפני מחבליםבני סולומון7
לאור החשש משימוש ברחפנים על ידי ארגוני טרור, חברת אלקטרוניקה אוסטרלית מציעה רובה רדיו מיוחד שיפיל כל רחפן בשניות ויוביל לחשיפת בעליו (דיגיטל)
הדרישה האמריקאית החדשה: "מצב נהג"הדרישה האמריקאית החדשה: "מצב נהג"דניאל הרץ6
הממשל הפדרלי פנה בבקשה לכמה יצרניות סמרטפונים כדי שייצרו "מצב נהג" בו ניתן לקבל שיחות ואף להיכנס לכמה אפליקציות אך בצורה פחותה שתמנע הסחת דעת (דיגיטל)
אילוסטרציה - מלחמה נגד מפיצי שירים בוואטסאפמלחמה נגד מפיצי שירים בוואטסאפמשה פריגן15
משתפים שירים ומוזיקה בקבוצות הוואטסאפ? אתם בסיכון לתביעת זכויות יוצרים מצד הפדרציה הישראלית לתקליטים וקלטות. מנהל קבוצה שאוים: "לא ידעתי שאסור" (אינטרנט)
הפתרון המהיר בעולם לקובייה הונגרית • צפוהפתרון המהיר בעולם לקובייה הונגרית • צפובני סולומון8
הרובוט הגרמני Sub1 מדהים בפתרון המהיר שהוא מציג לחידת הקובייה ההונגרית מעט יותר מחצי שנייה מספיקה לו כדי לפתור את הקובייה בשלמות • צפו בביצוע (טכנולוגיה)
הרחפן המתרסק - ריקול מלא לרחפן החדש של חברת "גו פרו"ריקול מלא לרחפן החדש של חברת "גו פרו"בני סולומון1
מכה לחברת הטכנולוגיה "גו פרו": הוכרז ריקול לרחפן החדש אותו השיקו רק לפני שבועיים מתברר כי הוא נוטה להתרסק לפתע. בינתיים ללא נפגעים, אך הסכנה קיימת (טכנולוגיה)
מהיום אפשר להפקיד צ'קים באפליקציהמהיום אפשר להפקיד צ'קים באפליקציהבני סולומון1
החל מהיום ניתן להפקיד צ'קים של כמעט כל הבנקים באמצעות האפליקציות במידה והם "למוטב בלבד" ולחסוך את ההגעה הפיזית לכספומט או סניף הבנק (חדשות הטכנולוגיה)
הילרי קלינטון מועמדת דמוקרטית נשיאות ארה"ב - מפרסמים ובוכים: בוויקיליקס לא בדקו את אמיתות המיילים שפרסמומפרסמים ובוכים: בוויקיליקס לא בדקו את אמיתות המיילים שפרסמויוסי גורביץ2
האם זויפו מיילים של קלינטון כדי לחבל בבחירות, המודיעין האמריקאי מאיים במתקפת סייבר נגדית על רוסיה, ושליחים טוענים שאובר גונבת את הטיפים שלהם (בעולם)
אייפון 7 - גם הח"כים בוחרים: 'אייפון 7 פלוס' - מובילגם הח"כים בוחרים: 'אייפון 7 פלוס' - מובילדניאל הרץ5
חברי הכנסת החלו בשדרוג מכשירי הסמרטפון שלהם על פי מכרז החשב הכללי עם חברת פלאפון. בינתיים רוב חברי הכנסת בחרו במכשירי האייפון של חברת אפל (טכנולוגיה)
רוצים להאריך את החיים? תשתמשו בפייסבוקרוצים להאריך את החיים? תשתמשו בפייסבוקדניאל הרץ4
מחקר חדש של אוניברסיטת קליפורניה וכמובן בשיתוף פייסבוק מצא כי שימוש ברשתות חברתיות מעלה את הסיכויים לחיים ארוכים יותר, זאת בגבול הנכון ובצורה מאוזנת (טכנולוגיה)
השעון בלי שעון - שעון בלי שעון: השעון שלא מראה שעהשעון בלי שעון: השעון שלא מראה שעהדניאל הרץ6
"כאשר אתה מקדיש את עצמך למשהו שאתה אוהב, הזמן הופך ללא רלוונטי", חרט מאסטרו, מעצב השעון ללא שעון על המוצר החדש שיימכר ב-150 דולר (טכנולוגיה)
רק באוקראינה: אייפון 7 קיבל אייפון 7רק באוקראינה: אייפון 7 קיבל אייפון 7בני סולומון5
חנות באוקראינה הציעה לחמש הראשונים שישנו את שמם ל... 'אייפון 7', מתנה מכשיר בעלות 850 דולר. מתברר שנמצא המשוגע שהסכים ושינה את שמו עבור המכשיר (דיגיטל)
מיליארדר סיני ישקיע באפליקציה ישראליתמיליארדר סיני ישקיע באפליקציה ישראליתדניאל הרץ1
ווינסון וונג, ישקיע 30 מיליון דולר באפליקציית השיחות הישראלית SSL Calls המאפשרת החזקת מספרים שונים ממדינות שונות על מכשיר טלפון אחד ובסים אחד (דיגיטל)
אייפון 7 - למרות האייפון החדש: 'אפל' צונחת במכירותלמרות האייפון החדש: 'אפל' צונחת במכירותבני סולומון4
ענקית הטכנולוגיה אפל שלא רשמה ירידה בהכנסות החל משנת 2011, מדווחת על ירידה משמעותית במכירות, בהכנסות וברווח הנקי. האייפון 7 לא הצליח להציל את החברה (חדשות)
מנעול אופניים חדשני יגרום לגנב להקיאמנעול אופניים חדשני יגרום לגנב להקיאבני סולומון5
פיתוח חדש ינסה למנוע גניבת אופניים באמצעות חיתוך המנעול בחותך דיסק. המנעול החדשני ישחרר חומר כימי שגורם להקאות ובתוך שניות ספורות הוא יחוש ברע (דיגיטל)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

עדכונים
כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8