ישי ריבו  בית מאיר  סאטמר  גד אלבז
תקלה נרחבת בשימוש בכרטיסי האשראיתקלה נרחבת בשימוש בכרטיסי האשראיבני סולומון
עסקים רבים התלוננו על תקלה בשימוש בכרטיס אשראי ככל הנראה בשל תקלת תקשורת בין המסופים לבין מסופי הסליקה. לאחר כשעתיים דווח כי התקלה נפתרה לחלוטין (טכנולוגיה)
הכנסת אישרה: שיחות ספאם ב"צנתוק" - אסורותהכנסת אישרה: שיחות ספאם ב"צנתוק" - אסורותכיכר השבת4
מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק התקשורת של ח"כ אורי מקלב וקבוצת חברי כנסת, האוסרת הפצת פרסומות בשיחות ספאם כולל באמצעות "צנתוק" (דיגיטל)
תקלה מסתורית בקליטה הסלולרית בדרוםתקלה מסתורית בקליטה הסלולרית בדרוםאביב גוטר, כלכליסט1
השיבושים חלים על רשתות כל החברות הסלוללריות לסירוגין, ולא ברור בינתיים מה גורם להפרעות בשידור. לפי ההערכות, מקור התקלה מגיע בכלל מכיוון מצרים (חדשות טכנולוגיה)
הונאה חדשה ברשת: משתלטים על הג'ימיילהונאה חדשה ברשת: משתלטים על הג'ימיילבני סולומון6
שיטת הונאה חדשה מנסה להשתלט על חשבון הג'ימייל שלכם באמצעות הודעה כוזבת, כביכול בעוד כשבועיים כתובת המייל שלכם אמורה להשתנות כשהססמה תישאר כרגיל (דיגיטל)
טוויטר ציוצים ציוץ רשת חברתיתגם 'טוויטר' מכרה מידע של המשתמשיםעומר כביר, כלכליסט
על פי דיווח בבלומברג, טוויטר מכרה לאלכסנדר קוגן, החוקר שהעביר את המידע מפייסבוק לקיימברידג' אנליטיקה, גישה למידע ברשת החברתית, זאת באמצעות אפליקציית שאלון אישיות. בטוויטר אישרו את הדיווח (דיגיטל)
שיבושים ותקלות באפליקציית ה'טלגרם'שיבושים ותקלות באפליקציית ה'טלגרם'בני סולומון2
התחממות יתר של שרתי האפליקציה הפופולרית גורמת לתקלות למשתמשים הישראלים והאירופאים. מנכ"ל החברה אמר כי הנושא נמצא בטיפולה של טלגרם (חדשות טכנולוגיה)
צמרת ההייטק הישראלי בבני ברק.מה הביא את צמרת ההייטק הישראלי לבני ברק?kikar.co.il בשיתוף קמא טק
למעלה מ- 200 בכירים מקהיליית העסקים ותעשיית ההיי טק בישראל באו לאירוע קביעת המזוזה והשקת מתחם אמפרסנד, מתחם ההייטק הראשון מסוגו בבני ברק שנחנך במגדל קונקורד (כלכלה, שיווקי)
הכירו, צ'אט: גוגל ממציאה מחדש את האס־אם־אסהכירו, צ'אט: גוגל ממציאה מחדש את האס־אם־אסכיכר השבת
ענקית הדיגיטל גוגל פרסמה כי תשיק שירות SMS חדש תחת השם "Chat", זאת במטרה להחליף את האפליקציה המובנית המיועדת להחלפת מסרים ברוב מכשירי האנדרואיד (טכנולוגיה)
חזקים בסייבר? זה כתב החידה של 'המוסד'חזקים בסייבר? זה כתב החידה של 'המוסד'בני סולומון13
בהתאם למסורת של השלוש שנים האחרונות, פרסם 'המוסד' שוב כתב חידה מיוחד אותו צריכים לפצח מומחי הסייבר. מי שיפתור את החידה יוכל להתקדם בהליכי הגיוס במוסד (דיגיטל)
מזיזים לכם את האותיות: זו המקלדת החדשהמזיזים לכם את האותיות: זו המקלדת החדשהבני סולומון2
מכון התקנים הציג את המקלדת החדשה עם מספר תיקונים שנועדו למנוע טעויות הקלדה ולהקל על השימוש במקלדת בשפה העברית. התקן החדש אינו מחייב (טכנולוגיה)
אילוסטרציהמצלמת מעקב סינית זיהתה מבוקש בין 60 אלף אישבני סולומון3
סין היא אחת המדינות המובילות בתחום זיהוי פנים על ידי מצלמות מעקב חכמות. הערים הגדולות בסין מרושתות במיליוני מצלמות מעקב שכעת, מסתבר, יכולות גם לאתר מבוקשים (דיגיטל)
יש תכנים שאסור להיחשף אליהם - ויש דרך לעשות זאתיש תכנים שאסור להיחשף אליהם - ויש דרך לעשות זאתבשיתוף נטספרק
מנכ"ל 'אפל ישראל' נחקר בחשד להטעייהמנכ"ל 'אפל ישראל' נחקר בחשד להטעייהבני סולומון
הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן הודיעה על מעבר לחקירה גלויה של חברת אפל ישראל. היום נחקר במשרדי הרשות המנכ"ל רוני פרידמן, בפרשת האטת האייפונים (דיגיטל)
1000 דק' במבצע. אילוסטרציההדודה מחו"ל מחכה? 1000 דקות במבצע בפרטנרkikar.co.il בשיתוף פרטנר
כיאה לחברה שמחברת את כלל הציבור, קבוצת התקשורת פרטנר השיקה במיוחד לכבוד חג הפסח, תכנית אטרקטיבית לחיוג לחו"ל באמצעותה תוכלו לאחל חג שמח לקרוביכם ברחבי הגלובוס מבלי לחשוש מעלויות גבוהות (דיגיטל, שיווקי)
שבב שעליו 128 מחשבים מהסוג הזעיר שפותחמחשב זעיר בגודל מילימטר על מילימטרבני סולומון
חברת המחשבים IBM הציגה את "המחשב הקטן בעולם" בגודל מילימטר על מילימטר בלבד. המחשב בעל יכולות של מחשב בתחילת שנות ה-90 נועד לניהול שרשרת אספקה (דיגיטל)
לראשונה: אפל תייצר בעצמה את המסכיםלראשונה: אפל תייצר בעצמה את המסכיםבני סולומון
על פי דיווחים בארה"ב, ענקית הטכנולוגיה תייצר לראשונה עבור עצמה את מסכי המכשירים שלה מה שיהפוך אותה בסופו של דבר לעצמאית לחלוטין בכל הקשור לייצור המכשירים (דיגיטל)
ספוטיפיי סטרימינג מוזיקהרשמית: ספוטיפיי מושקת בישראל ב-19.90 ש"ח לחודשיואב סטולר, כלכליסט1
שירות המוזיקה בסטרימינג יציע מוזיקה ישראלית ולועזית במודל מנוי כשהחודש הראשון בחינם. לספוטיפיי יש 140 מיליון משתמשים, מהם 70 מיליון מנויים בתשלום; החברה תציע גם במודל חינמי (דיגיטל)
משקפי מציאות מדומהמבוכה בפייסבוק: משקפי אוקולוס הפסיקו לפעול בכל העולםרפאל קאהאן, כלכליסט
בעלי משקפי המציאות המדומה הופתעו לגלות שהמוצר לא מסוגל לעבוד ומציג הודעת כשל משונה. בדיקה מהירה גילתה שפייסבוק פשוט לא חידשה את תעודת האבטחה של המוצר - טעות מנהלתית שמיהרה לתקן (דיגיטל)
מאגר המידע הוצע למכירה אך המוכר נעצרמאגר המידע הוצע למכירה אך המוכר נעצרדניאל הרץ
המשטרה עצרה חשוד בגין ניסיון למכירת מאגר מידע השייך לחברת הפניקס. על פי החשד גורם מתוך החברה הוא זה שהדליף למוכר את פרטי המאגר והנושא נחקר (משטרה)
תקלת התקשורת בדרום: "סיכון של ממש"תקלת התקשורת בדרום: "סיכון של ממש"דניאל הרץ
במועצה האזורית אשכול מודאגים מהמשך תקלת הקליטה בדרום כשראש המועצה רומז לסיבה לכך: "אנו מבינים שמקור השיבושים הם כתוצאה מפעילות ביטחונית במצרים" (דיגיטל)
תקלת קליטה כללית בסלולר - בעיקר בדרוםתקלת קליטה כללית בסלולר - בעיקר בדרוםדניאל הרץ3
משרד התקשורת הודיע על הפרעות קליטה המשפיעה על כלל חברות הסלולר בעיקר באזור הדרום. במשרד התקשורת פועלים כדי לאתר את התקלה וכדי לפתור אותה (דיגיטל)
השתיל שבב של "רב-קו" בכף היד, ותובע את הרשויותהשתיל שבב של "רב-קו" בכף היד, ותובע את הרשויותכיכר השבת3
הם בחיים לא שוכחים את הרב קו בבית ולא כי יש להם זיכרון חזק, אלא כי הם השתילו אותו בגוף. רוצים גם? באוסטרליה זה מעט מסובך (דיגיטל)
מבנה אפל החדשלא בגלל האייפון: למה עובדי אפל נתקעים בקיר?כיכר השבת4
דחוף? משוך? לא זה ולא זה, הזכוכית הזאת היא בעצם קיר שעושה הרבה כאב ראש לעובדי חברת אפל שנתקעים בו מידי יום. ולא, לא כי הם שקועים באנדרואיד, סליחה, באייפון (דיגיטל)
פיתוח ישראלי: טעינה אלחוטית על אמתפיתוח ישראלי: טעינה אלחוטית על אמתבני סולומון1
חברת Wi-Charge הישראלית פיתחה מכשיר המאפשר טעינה של מכשירי חשמל קטנים גם ללא חיבור כבל באמצעות האינפרא האדום. המכשיר קיבל אישור של ה-FDA (טכנולוגיה)
זה כבר כאן: הרחפן שמטיס בני אדם • צפוזה כבר כאן: הרחפן שמטיס בני אדם • צפובני סולומון8
רוצים להגיע הביתה בלי פקקים? לסינים יש כבר פתרון, רחפן המסוגל להטיס בני אדם. הרחפן האנושי כבר נוסה על ידי הסינים שטוענים כי כבר בקרוב הוא יהיה זמין לשימוש (דיגיטל)
רוצים סלפי מהירח? זה המחיר שתצטרכו לשלםרוצים סלפי מהירח? זה המחיר שתצטרכו לשלםכיכר השבת4
סוכנות החלל הרוסית הודיעה כי יתכן ובקרוב יוכלו תיירי חלל לצאת למסעות קצרים על הירח. הסכום האסטרונומי שתצטרכו לשלם מוריד מעט מההתלהבות, ומזכיר שגם סלפי בהרי יהודה זה לא רע (דיגיטל)

חדשות הטכנולוגיה

כל מה שקורה בעולם הטכנולוגיה והדיגטל, בסיקור מיוחד על ידי טובי כתבי הטכנולגיה של המגזר החרדי. השקות בשידור חי, מחשבים וטכנולוגיות מתוחכמות בסיקור בלעדי.

כיכר facebook
אלי שפירא
אלי שפירא
אוי הוואטסאפ
כ"א בטבת תשעד8