גלישה במטוסלגלוש במטוס: אל על משיקה שירות Wi-Fi
כ"ח בתמוז תשעח | 11.07.18
השירות, שמושק לאחר פיילוט שהחל ב-2016, יהיה זמין תחילה בטיסות לאירופה ומאירופה, בשלוש חבילות שונות, החל מחבילה בסיסית וחינמית ועד לחבילה מלאה (תיירות)
טיול דרך עדשת המצלמה לנופיה של  עכוטיול דרך עדשת המצלמה לנופיה של עכוכיכר השבת
עיר הנמל עכו, אחת הערים העתיקות בישראל מציגה נופים מעניינים. הצלם דוד כהן יצא כדי לערוך סיור מצולם לעיר הייחודית והיפה (תיירות בארץ)
גלריה מרהיבה מנמל הקישון בחיפה • צפוגלריה מרהיבה מנמל הקישון בחיפה • צפוכיכר השבת3
נמל הקישון במפרץ חיפה, כולל גם מעגן דיג המשרת דיגים ובעלי ספינות ומעגן ספורט • הצלם דוד כהן יצא לנמל ותיעד את הסירות ואת השטים • צפו בגלריה מרהיבה (תיירות בארץ)
עגלת השירות הנוכחית. אילוסטרציההעתיד כבר כאן: עגלת השירות במטוס - מהתקרהאלי רוטמן
עגלת ה"סרוויס" החדשה, שנועדה למנוע את חסימת המעבר הצפוף במטוסי הנוסעים, תהיה מותקנת בתקרת המטוס ותשונע על מסילות מצד לצד בין המטבחים (תיירות)
תחנת החשמל הסולארית בנגב • גלריהתחנת החשמל הסולארית בנגב • גלריהכיכר השבת1
תחנת החשמל הסולארית "אשלים" שבנגב, היא הגדולה בארץ והחמישית בגודלה בעולם. התחנה מייצרת 2% מצריכת החשמל של ישראל - 121 מגהוואט • צפו בגלריה (תיירות)
"קאובויים" ישראלים ברמת הגולן • גלריה"קאובויים" ישראלים ברמת הגולן • גלריהכיכר השבת2
מגדלי הבקר של רמת הגולן משתמשים בסוסים כדי לטפל בעדרים במהלך המרעה. הצלם מאור קינסבורסקי תיעד את המראות הייחודיים (תיירות בארץ)
ההסבר של כחלוןהוחלט: המדינה תפצה צימרים בקו העימותישי כהן
שורת ביטולים של הזמנות נופשים סמוך לגבול עזה בדרום וסמוך לגבול סוריה בצפון, בשל המצב הביטחוני המתוח, הובילו את משרד האוצר להחלטה על פיצוי לעסקי התיירות (כלכלה)
הירדן ההררי, גשר הדודותטיול מצולם לנופי הגליל התחתון ועמק הירדןצילום: מוטי ל. מבני ברק3
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לאחרונה לצלם את הנופים הקסומים של הגליל התחתון,עמק הירדן ועמק יזרעאל. צפו בנהר הירדן, הכנרת וקבר רבי יהודה הנשיא בציפורי (תיירות)
קטיף בצלים בעמק יזרעאל • תיעוד צבעוניקטיף בצלים בעמק יזרעאל • תיעוד צבעוניכיכר השבת3
בצל הוא מרכיב משמעותי במיוחד במטבח היהודי והישראלי. צפו איך הוא נראה בעת הקטיף בשדה בעמק יזרעאל לפני שהוא יוצא לדרכו לרשתות המזון (תיירות בארץ)
הקסם של העיר צפת • גלריה מרהיבההקסם של העיר צפת • גלריה מרהיבהכיכר השבת4
בירת הגליל צפת בעלת קסם מיוחד המשרה אווירה שונה מהרגיל לכל מי שמבקר בין הסמטאות העתיקות • צפו בגלריה מרהיבה במיוחד מהסמטאות והקסם של הצלם דוד כהן (בארץ)
סקר: 57% מהתיירים שינו את דעתם על ישראלסקר: 57% מהתיירים שינו את דעתם על ישראלדניאל הרץ1
סקר של משרד התיירות מצא כי רוב התיירים בישראל שיפרו בעקבות הביקור את דעתם עליה ורק 1.5% מהתיירים דעתם הפכה לגרועה יותר בעקבות הביקור בישראל (תיירות בארץ)
מיוחד: עדר יעלים חוצה את הכביש • צפומיוחד: עדר יעלים חוצה את הכביש • צפוכיכר השבת7
במהלך נסיעה בכביש 90, מהמלונות לכיוון ירושלים, באזור עין גדי, נתקלו הנוסעים בקבוצת יעלים בצדי הדרך שלפתע חצו את הכביש במהירות • צפו בתיעוד המרתק (תיירות בארץ)
טיול דרך המצלמה לדיונות החול ליד אילתטיול דרך המצלמה לדיונות החול ליד אילתכיכר השבת
דיונות החול ליד הרי אילת יוצרים מראות מרהיבים שמזכירים יותר את מדבר סהרה מאשר נוף במדינת ישראל. הצלם מאור קינסבורסקי תיעד את המראות הקסומים (תיירות בארץ)
נאסרה הכניסה למים בשמורת 'היהודיה'נאסרה הכניסה למים בשמורת 'היהודיה'כיכר השבת
משרד הבריאות הודיע כי אין להיכנס לבריכת המשושים ולנחל יהודיה שברמת הגולן זאת בשל זיהום חריג שהתגלה במים. על פי ההערכה, אימון טנקים הוא שגרם לזיהום (תיירות בארץ)
מלון כינר.שבועות ב"כינר" עם קצין החיזבאללה שהפך לגר צדקkikar.co.il בשיתוף כינר
רוצים לחוות את חג השבועות באווירה הקסומה של הכנרת? מלון 'כינר-גליל' מציע לכם חווית חופשה משודרגת עם ערך מוסף לנשמה. חופשה בשבת-שבועות ב'כינר' בשילוב הרצאה מרתקת של מי שהיה קצין חיזבאללה ועשה את כל הדרך מלבנון ועד שנעשה גר צדק (תיירות, שיווקי)
מירוץ הג'ירו ד'איטליה במכתש רמון • גלריהמירוץ הג'ירו ד'איטליה במכתש רמון • גלריהכיכר השבת3
מירוץ האופניים הבינלאומי ביומו השלישי מתקיים בכבישי הדרום. הצלם יונתן זינדל תיעד את הרוכבים בכביש המתפתל של מכתש רמון (תיירות בארץ)
אגם הנקיק בראשון לציוןטיול ייחודי לנופי גוש דן דרך עדשת המצלמהצילום: מוטי ל.
הגן היפני בחולון, האגם בחיריה, אגם גן הנקיק, האגם בסופרלנד אתרים נוספים ומעניינים בגוש דן דרך עדשת המצלמה של מוטי ל. מבני ברק • צפו בגלריה (תיירות בארץ)
מהפכת כשרות הגורמה. אילוסטרציהבכל אתר ואתר: מהפכת כשרות הגורמה בעולם התיירותkikar.co.il בשיתוף כושר בוקינג1
סוף סוף מצאתם את חופשת החלומות? רגע לפני שאתם מוותרים על הטיסה בגלל הכשרות, כדאי שתכירו את מהפכת הכשרות הקולינרית, שעושה למלון את מה שעשו חברות התעופה לארוחות בטיסה: אוכל גורמה, עשיר ובכשרות מהודרת שמגיע עד אליכם. כן, עד המלון עצמו (תיירות, שיווקי)
אילוסטרציהכנפי רשב"י: להגיע למירון תוך 55 דק' בלבדkikar.co.il בשיתוף כנפי רשב"י10
מיזם חדש ופורץ דרך מבית היוצר של יישוב אור הגנוז מוצא פתרון לכל הביקורים בציון רשב"י, קברי צדיקים בצפון ובכלל למטיילים הרבים בצפון הארץ. איך אפשר לדלג מעל כל הפקקים? כל הפרטים (תיירות, שיווקי)
טיול לחופי תל אביב דרך עדשת המצלמהטיול לחופי תל אביב דרך עדשת המצלמהצילום: מוטי ל.1
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לצלם בחופי תל אביב וחזר אלינו עם גלריה מרהיבה במיוחד הכוללת שקיעות צבעוניות להפליא אל תוך מי הים הכחולים (תיירות בארץ)
סיור מיוחד בקבר שמואל הנביא • צפוסיור מיוחד בקבר שמואל הנביא • צפוכיכר השבת1
על פסגת ההר, צפונית-מערבית לירושלים, שוכן קבר שמואל הנביא • המבנה הבולט ביותר בשטח הוא מצודה בגובה של שתי קומות • חיים גולדברג התפלל במקום ותיעד. צפו (תיירות)
סיור ליפו העתיקה דרך עדשת המצלמהסיור ליפו העתיקה דרך עדשת המצלמהצילום: מוטי ל.4
הצלם מוטי ל. יצא כדי לצלם את נופיה הקסומים והייחודיים של יפו העתיקה, הסמטאות המסתוריות, חופי הים וכיכר השעון המפורסמת. צפו בתיעוד מתוך הטיול (תיירות בארץ)
מלון 'כינר-גליל'  צועד קדימהמלון 'כינר-גליל' צועד קדימהkikar.co.il בשיתוף 'כינר גליל'
תנופת הפיתוח וההתחדשות של מלון 'כינר גליל' נמשכת: שכשוך מי הכינרת, האווירה הפסטורלית, המבנה והחדרים המפוארים, אוושת עצי האשל, יוצרים יחד את ההרמוניה המיוחדת של חווית האירוח במלון 'כינר גליל'. את פני הבאים בשבועות האחרונים למלון 'כינר גליל', מקדם לובי חדש ומפואר. הלובי עוצב בשפה חדשנית ומרשימה, כחלק המהפכה העיצובית שעובר מלון 'כינר גליל' בשנה האחרונה. הלובי משרה אווירה נינוחה ומותאמת לשהייה של האורחים במלון היוקרתי והמפואר 'כינר גליל'
גבעת התחמושת.בין הזמנים: מה עם קצת טיול של הרגע האחרון?kikar.co.il בשיתוף המשרד לענייני ירושלים ומורשת
חול המועד מאחורינו, אבל החופש עוד לא נגמר. עכשיו, שהמקומות פחות עמוסים והכבישים עם תחבורה נורמלית, הגיע הזמן שלכם. אם במקרה עוד לא הספקתם לטייל ולחוות, קחו רכב ופשוט תצאו. גם באיחור של כמה ימים (תיירות, שיווקי)
הפארק הלאומי ברמת גן בעדשת המצלמה • צפוהפארק הלאומי ברמת גן בעדשת המצלמה • צפומוטי ל.10
הפארק הלאומי ברמת גן משמש כפינת מרגוע לרבים המחפשים את הירוק והמרחבים במרכז הארץ. הצלם מוטי ל. ביקר במהלך החג במקום ותיעד את המראות (תיירות בארץ)
פסח בירושלים בעיר העתיקה.עוד לא עליתם לירושלים? פסח אקסטרים בעיר העתיקהkikar.co.il בשיתוף משרד ירושלים ומורשת
יום אחרון לחול המועד, והחופש עוד רגע מאחורינו...אם עוד לא עליתם לירושלים, הגיע הזמן שלכם לנצל את מזג האוויר האביבי בשלל פעילויות ואטרקציות למשפחה בעיר העתיקה. כל הפרטים (תיירות, שיווקי)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74