הרצל  אריה+דרעי  יום העצמאות
תיעוד מיוחד: כך גדל האבטיח • צפותיעוד מיוחד: כך גדל האבטיח • צפוכיכר השבת
אנו רגילים לראות את האבטיח הירוק והאדום בחנות, צפו כיצד נראה האבטיח במקום גידולו בשדה. הצלמת ענת חרמוני תיעדה שדה אבטיחים יפיפה בעמק יזרעאל (תיירות בארץ)
נחל יהודיהמסלולי הטיול שנסגרו בשל זיהום - נפתחוכיכר השבת
רשות הטבע והגנים הודיעה כי מסלולי הטיול בשמורת היהודיה והזוויתן נפתחו שוב לקהל הרחב לאחר שנסגרו בשבוע שעבר בשל זיהום. נחל הזאכי נותר סגור בינתיים (תיירות בארץ)
חלקים מ'היהודיה' ו'הזוויתן' נסגרו למטייליםחלקים מ'היהודיה' ו'הזוויתן' נסגרו למטייליםכיכר השבת
רשות הטבע והגנים הודיעה כי עד להודעה אחרת היא סוגרת את מסלול נחל יהודיה עליון ומסלול "הנקיק השחור" בנחל זויתן בשל זיהום שהתגלה במים. הכניסה מסוכנת (תיירות)
אילוסטרציהיוצאים ללינת שטח? יש לנו מדריך מיוחד עבורכםכיכר השבת1
השטחים הרבים שמעניקה לנו הארץ נותנים לנו את האופציה ליהנות מחווית שטח מושלמת ובהוצאה נמוכה ביחס למלון. איך להתכונן לטיול כזה בכדי שיהפוך למושלם? הנה כמה טיפים (תיירות בארץ)
פעילויות למשפחה וילדים קיץ בהר החרמון.קיץ בהר החרמון: פתרון שפוי למזג האווירkikar.co.il בשיתוף סקי חרמון
סיורים מודרכים לא תשלום לפסגת החרמון, מורשת, תוכן חינוכי, טבע ונופים מרהיבים, לצד נסיעה ברכבל, מזחלות אקסטרים, נסיעה עצמית בקרטינג במסלולי הגלישה ומדרון משופע לגלישה באבובי קיץ. (תיירות, שיווקי)
מאה שערים. ארכיוןהדרכתם סיור לחילונים במא"ש? הסתכנתםשושי מילר1
חוק אוסר על אנשים שאינם מחזיקי תעודת 'מורה דרך' להדריך טיולים ברחבי הארץ, וקנסות הוטלו על מדריכים חסרי תעודה. כעת, מבקש משרד התיירות לשנות את התקנון בנושא (בארץ)
ראשי בקר, סוסים ומה שביניהם • צפו בגלריהראשי בקר, סוסים ומה שביניהם • צפו בגלריהכיכר השבת4
צפו בעולמם של מגדלי הבקר הישראליים מקיבוץ מרום גולן שברמת הגולן. הצלם מאור קינסבורסקי תיעד את המראות המרתקים שיזכירו לכם חוות אמריקאיות ציוריות (תיירות בארץ)
ירושלים, תל אביב ו...מודיעין עילית מהאווירירושלים, תל אביב ו...מודיעין עילית מהאווירכיכר השבת1
הצלם גידי אבינרי תיעד ממבט הרחפן את הערים ירושלים, תל אביב-יפו והעיר החרדית מודיעין עילית. צפו בערים המוכרות והאהובות מזווית אחרת ומרתקת (תיירות בארץ)
נמל התעופה בן גוריון, אולם ההמתנה לטיסותנתב"ג נבחר לאחד מהנמלים הטובים בעולםכיכר השבת
מפתיע: נמל התעופה בן גוריון נבחר לאחד מעשרת נמלי התעופה הטובים והנוחים בעולם. ירושלים נבחרה במקום השני בקטגוריית העיר הטובה במזרח התיכון לתיירים (תיירות)
נחל היהודיהלאחר בדיקות: נחל היהודיה נפתח שוב למטייליםכיכר השבת
שמורת נחל היהודיה, הנחשבת לאחד האתרים היפים בצפון, נפתחה שוב למטיילים לאחר שנסגרה לפני כמה ימים בשל זיהום שהתגלה במים בעקבות התמעטות הזרימה (תיירות)
מטיילים בנחל פרתבשל זיהום: מסלולי הטיולים בנחל פרת נסגרוכיכר השבת
ברשות הטבע והגנים הודיעו כי מסלולי הטיול הרגליים בנחל פרת נסגרו למטיילים בשל זרימת ביוב ממתקן טיהור סמוך. עין מבוע ועין פרת פתוחים כרגיל למבקרים (תיירות, בארץ)
בשורה: המדוזות עוזבות את חופי ישראלבשורה: המדוזות עוזבות את חופי ישראלכיכר השבת5
רוצים ללכת לים אבל נמנעים בגלל כמויות המדוזות? היכונו להקלה. המכון לחקר ימים ואגמים הודיע כי ישנה הצטמצמות משמעותית בכמות המדוזות ממין חוטית נודדת (תיירות בארץ)
עלייה של 26% בכניסה של תיירים לישראלעלייה של 26% בכניסה של תיירים לישראלתומר הדר
על פי נתוני הלמ"ס, בין היתר נרשמה במחצית הראשונה של השנה עלייה של 76% בתיירות מסין, עלייה של 30% בתיירות מברה"מ לשעבר ועלייה של 20% בתיירות מארה"ב (תיירות)
סיור מצולם:  לטרון, גשרי הרכבת  ומיני ישראלסיור מצולם: לטרון, גשרי הרכבת ומיני ישראלכיכר השבת
אזור לטרון הוא מהאזורים היפים בארץ. הצלם גידי אבינרי תיעד באמצעות רחפן את מסילות הרכבת החדשות את פארק מיני ישראל ואת שדות החיטה עם ריבועי התבן המרהיבים (תיירות)
טיול למדבר הקסום בעדשת המצלמה • צפוטיול למדבר הקסום בעדשת המצלמה • צפוכיכר השבת1
במדבר יהודה חם בימים אלו מאד ולא בטוח שתרצו לטייל בו ב-40 מעלות חום, הצלמת ענת חרמוני צילמה את המדבר בגלריה מרהיבה שמציגה את המדבר בתפארתו (תיירות)
מראות הקרבות בסוריה מתוך גבול ישראלחשש בגולן: הירי מסוריה יבריח תייריםדניאל הרץ
החלטת צה"ל לאסור על כניסת אזרחים לאזורים הקרובים לגבול סוריה מחשש לזליגת ירי מעוררת חשש בקרב התיירנים בצפון שחוששים שאירועים מסוג זה יפגעו בתיירות (תיירות)
"חדש ישן": תל אביב מלמעלה • צפו בגלריה"חדש ישן": תל אביב מלמעלה • צפו בגלריהכיכר השבת1
הצלמת מרים אלסטר בגלריה מרהיבה של נוף העיר תל אביב - מהמגדלים הענקיים, כיכר רבין ומקומות נוספים בעיר שלא מפסיקה להתחדש ולהיבנות כל העת (תיירות בארץ)
האקווריום הירושלמי הענק נפתח • תמונותהאקווריום הירושלמי הענק נפתח • תמונותכיכר השבת7
האקווריום מתמקד בסביבה הימית של ישראל - בכנרת, ים המלח, ים סוף ובים התיכון. האקווריום נבנה על יד גן החיות אך עומד בפני עצמו כאטרקציה תיירותית נפרדת (תיירות בארץ)
גלריה מרהיבה ביופיה מעמק יזרעאל • צפוגלריה מרהיבה ביופיה מעמק יזרעאל • צפוכיכר השבת
הקיץ מביא איתו שוב מראות מרהיבים במיוחד מעמק יזרעאל בצפונה של הארץ. הצלמת ענת חרמוני תיעדה שדה חמניות ובית קסום שנראה כאילו יצא מתוך ספר אגדות (תיירות בארץ)
השמים של תל אביב • צפו בגלריה ממגדלי עזריאליהשמים של תל אביב • צפו בגלריה ממגדלי עזריאליכיכר השבת1
התצפית ממרומי מגדלי עזריאלי על 49 קומותיהם מציגה מראות מרהיבים של תל אביב הפרושה תחתיה עד לים. הצלם מנדי הכטמן תיעד את המראות בשקיעה ובלילה (תיירות בארץ)
יפיפיה ומסוכנת במיוחד, קולומביהמי המדינה המסוכנת ביותר בעולם לתיירים?דניאל הרץ17
דו"ח חדש של הפורום הכלכלי העולמי על 136 מדינות, מדרג אילו מדינות המסוכנות ביותר לתיירים ואלו הבטוחות ביותר. ישראל ממוקמת במקום ה-103 עם שיפור קל בציון (תיירות)
פסטיבל סירות הדרקון בנחל הירקון • צפופסטיבל סירות הדרקון בנחל הירקון • צפוכיכר השבת
היום, ערב החג, מתקיים פסטיבל סירות הדרקון בנחל הירקון בתל אביב. צפו בסירות הצבעוניות שמשתתפות בפסטיבל שמקורו בסין. המשתתפים מתחרים בחתירה בסירות (תיירות)
מרהיב במיוחד: שדה פרחים בעמק יזרעאלמרהיב במיוחד: שדה פרחים בעמק יזרעאלכיכר השבת5
שדות פרחים כאלו אנחנו רגילים לראות בתמונות מהולנד אבל מתברר שגם אצלנו יש מראות מדהימים • הצלמת ענת חרמוני תיעדה שדה פרחים עוצר נשימה בעמק יזרעאל • צפו (תיירות)
קק"ל תאלץ לכרות כ-90 עצים ביער חולדהקק"ל תאלץ לכרות כ-90 עצים ביער חולדהכיכר השבת2
קרן קיימת לישראל תכרות כ-90 עצים אשר זוהו על ידי מומחי קק"ל כבעלי סיכון ו/או פוטנציאל לקריסה פתאומית. מדובר בעצים עתיקים חלקם בני יותר מ-100 שנה (תיירות בארץ)
סיור בקבר שמואל הנביא בעדשת המצלמהסיור בקבר שמואל הנביא בעדשת המצלמהכיכר השבת
קבר שמואל הנביא - "נבי סמואל" ליד שכונת רמות בירושלים הפך בשנים האחרונות למקום תפילה ובקשה אליו מגיעים רבים כדי להתפלל. הצלם יעקב לדרמן תיעד (תיירות בארץ)
הכנות אחרונות לקראת הדלקת המדורה ביישוב אור הגנוז.ל"ג בעומר: הכנות אחרונות לקראת ההילולאkikar.co.il בשיתוף כרמי אור הגנוז1
במרחק נגיעה מציון רשב"י במירון, ביישוב אור הגנוז מחכים לאלפי המבקרים שיבואו להתארח בשבת לקראת הדלקת המדורות. כל מקומות האירוח נתפסו מראש, כאשר משפחות רבות עתידות לפקוד את המקום כאורחי כרמי אור הגנוז (תיירות, שיווקי)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74