מירון  איחוד הצלה  וואקלי  עטרת שלמה
אביב הגיע פסח בא: עמק האלה בצבעיםאביב הגיע פסח בא: עמק האלה בצבעיםכיכר השבת1
האביב פה ואיתו הפריחה המרהיבה שנמצאת בכל מקום כשבמקומות מסוימים זה הופך למרהיב במיוחד כמו בעמק האלה שם שדות הפרחים יוצרים מראות יפים במיוחד(תיירות)
המציאו את המריצה: מה שלא ידעתם על סיןהמציאו את המריצה: מה שלא ידעתם על סיןכיכר תיירות1
הם המציאו את המריצה, מדברים ביותר שפות מאשר בארה"ב ואסור להם לערוך טקסי גלגול נשמות. אבל היי, יש להם את הקניון הגדול ביותר בעולם. הנה חמישה דברים על סין (תיירות)
סאנליאן - כפר הציורים הסיני המרהיב • צפוסאנליאן - כפר הציורים הסיני המרהיב • צפוכיכר השבת
הכפר סאנליאן, שממוקם בצפון מזרח ג'יאנגסי, מככב לאחרונה באינטרנט הסיני בשל ציורי הקיר מיוחדים שבו. אמנים יצרו על קירות הבתים ציורים תלת-ממדיים גדולים ומרשימים (תיירות)
נופים, איכות ויוקרה. וילות כרמי אור הגנוז. - וילות ציוריות לנופש משפחתי - כרמי אור הגנוזוילות ציוריות לנופש משפחתי - כרמי אור הגנוזkikar.co.il בשיתוף כרמי אור הגנוז9
אם לא רוצים להצטופף בדירה של סבא, ולא להתפזר במלון המוני, הוילות מספקות אווירה משפחתית באווירה יוקרתית. לכל שבת או אירוע, תוכלו להתפנק ממטבח מאובזר, חדרי שינה ברמה גבוהה, ברכה מחוממת ונופים צבעוניים (תיירות, שיווקי)
סוסים דוהרים בחוות גמלא שבצפון • צפוסוסים דוהרים בחוות גמלא שבצפון • צפוכיכר השבת1
חלק מהתמונות שצילם הצלם דורון הורביץ ייראו לכם כמו פוסטר שנמכר בחנויות נוי, אבל מדובר בסוסים אמיתיים שמשתעשעים יחד במרעה בחוות גמלא שבצפון (תיירות בארץ)
טיול לגליל הפורח דרך עדשת המצלמהטיול לגליל הפורח דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
מנוף הוא יישוב קהילתי במשגב שבגליל התחתון הממוקם על הר שכניה, הצלמת הדס פרוש תיעדה את הפריחה המרהיבה באזור, את פינת החי וגן הפסלים הייחודי שביישוב (תיירות)
פריחה מרהיבה במיוחד בעמק יזרעאל  • צפופריחה מרהיבה במיוחד בעמק יזרעאל • צפוכיכר השבת1
האביב כבר בפתח עם פריחה צבעונית מדהימה ביופיה בעמק יזרעאל. הצלמת ענת חרמון תיעדה את פרחי האירוסים, הכלניות ופרחי הקאלה הלבנים והאציליים (תיירות בארץ)
ים המוות? ים המלח במראה מרהיב במיוחדים המוות? ים המלח במראה מרהיב במיוחדכיכר השבת2
ים המלח, המקום הנמוך בעולם שרוב היצורים אינם יכולים לחיות במימיו, מספק מראות קסומים במיוחד של התגבשות מלח והצבעים הייחודיים שמשתקפים במים המלוחים (תיירות)
ראש הממשלה באילת, בטקס ההכרזה - אילת בהרחבה: בירת התיירות תוכפלאילת בהרחבה: בירת התיירות תוכפלכיכר השבת
על פי הסכם גג שנחתם אתמול בין הממשלה לראש העיר, בשנים הקרובות ייצאו לפועל תוכניות להרחבתה לפי 2 מגודלה הנוכחי • "ההסכם יצעיד את העיר לקראת עצמאות כלכלית ויהפוך אותה למטרופולין" (תיירות)
טיול למכתש רמון דרך עדשת המצלמהטיול למכתש רמון דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
היופי הפראי של מכתש רמון על שלל נופיו ונחל צינים בגלריה מרהיבה של הצלמת הדס פרוש שלוקחת אותנו לטיול צבעוני במדבר האביבי (תיירות בארץ)
מדבר יהודה - צפו בקסם המדברי של האביבמדבר יהודה - צפו בקסם המדברי של האביבכיכר השבת3
זו התקופה היפה בשנה של המדבר אחרי השיטפונות ומי הגשמים במקומות רבים צומחים שיחים ועשבים שצובעים את פני המדבר. הצלם יניב נדב תיעד את מדבר יהודה (תיירות)
פריחה בעמק איילון דרך עדשת המצלמהפריחה בעמק איילון דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
נמצאים כל היום במשרד? כל היופי הזה נמצא שם בחוץ, קבלו טעימה מפארק קנדה שפורח בימים אלו. הצלם והמוזיקאי המוכשר משה שלו תיעד את המראות הקסומים (תיירות בארץ)
האביב עוד לא ממש פה - הפריחה כבר כןהאביב עוד לא ממש פה - הפריחה כבר כןכיכר השבת
הפריחה נמצאת בשיאה בימים אלו למרות שעדיין לא חמים כאביב ישנם ימים נאים דוגמת אתמול בו לקח הצלם גרשון אלינסון את מצלמתו ויצא ליד ירושלים לצלם פריחה (תיירות)
הקסם של מדבר יהודה דרך עדשת המצלמההקסם של מדבר יהודה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
מדבר יהודה מכיל נופים נפלאים והיסטוריה ארוכה. הצלם נתי שוחט מביא את מראות המדבר ממצפה רמון והאזור ליד יריחו. צפו בגלריה שתיקח אתכם לאווירת המדבר (תיירות בארץ)
השקדיה פורחת - תיעוד יפה ומלבלב מלטרוןהשקדיה פורחת - תיעוד יפה ומלבלב מלטרוןכיכר השבת
שיר הט"ו בשבט המפורסם עוסק בפריחת השקדיה בתקופה זו של השנה, פריחה היוצרת מראה מרהיב במיוחד. הצלם גרשון אלינסון תיעד את הפריחה הלבנה באזור לטרון (תיירות בארץ)
ים המוות? ים המלח בסדרת תמונות מרהיבהים המוות? ים המלח בסדרת תמונות מרהיבהכיכר השבת2
הצלמים נתי שוחט והדס פרוש מביאים את מראות המקום הנמוך בעולם, מלונות לצד חקלאות וערימות מלח לבן ומיוחד. "ים המוות" על כל חיותו בסדרת תמונות מרהיבה (תיירות)
הקסם של עמק האלה דרך עדשת המצלמההקסם של עמק האלה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
הצלם גרשון אלינסון ניצל את מזג האוויר הבהיר והנאה שהיה ביומיים האחרונים כדי לצלם את אזור עמק האלה על נופיו הקסומים והפריחה המדהימה של החורף (תיירות בארץ)
טיול בעיר תל אביב דרך עדשת המצלמהטיול בעיר תל אביב דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
תל אביב היא עיר שמחברת בין חדש וישן כשמה הלועזי "אלטנויי". הצלם סבי ברנס צילם את תל אביב מהזוויות הפחות מוכרות והמתוירות שלה ועדיין בעלות קסם ייחודי (תיירות)
בית הכנסת העתיק בקצרין דרך המצלמהבית הכנסת העתיק בקצרין דרך המצלמהכיכר השבת
טיול דרך עדשת המצלמה בבית הכנסת העתיק בקצרין, באנדרטה לזכרו של המרגל הישראלי אלי כהן ובמרינה בטבריה. הצלם יצחק הררי לוקח אתכם לצפון המרהיב (תיירות)
חורף במדבר: צפו בשיטפונות מגיעים לערוץ הנחלחורף במדבר: צפו בשיטפונות מגיעים לערוץ הנחלכיכר השבת1
נחל אוג במדבר יהודה משמש בחורף כמקום בו מתאספים חובבי השיטפונות שבאים לראות כיצד הגשם ממלא את הערוץ. הדס פרוש הייתה שם לאחר הסופ"ש הגשום (תיירות)
יופי חורפי: הרי ירושלים דרך עדשת המצלמהיופי חורפי: הרי ירושלים דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
לחורף צבעים משלו, ניגודים בין אפרורית השמיים לבין ירוק העלים והעצים וכמובן הרקפות הוורודות. הצלם נתי שוחט תיעד כמה ממראות החורף בהרי ירושלים (תיירות בארץ)
מערת הנטיפים החדשה - מערת נטיפים מיוחדת נחשפה בגליל. צפומערת נטיפים מיוחדת נחשפה בגליל. צפואלי רוטמן1
זוהי מערה בת אלפי שנים, קטנה יחסית בגודלה - 8/4 מטר - והיא כוללת מגוון גדול של אלמוגי מערות, נטיפים וזקיפים. בשלב זה המיקום שלה לא מפורסם בשל מסוכנותה (תיירות)
בעדשת המצלמה: טיול בתל מגידו. צפובעדשת המצלמה: טיול בתל מגידו. צפוכיכר השבת2
תל מגידו מוכר כאתר מורשת עולמית החל משנת 2005 והוא נחשב לאחד מהחשובים ומהמרשימים באתריה הארכאולוגיים של ישראל. הצלם יונתן זינדל מביא את המראות (תיירות בארץ)
תיעוד מרהיב: אלפי עגורים בעמק החולהתיעוד מרהיב: אלפי עגורים בעמק החולהכיכר השבת
עשרות אלפי העגורים מגיעים מידי שנה לימת החולה בדרכם מאירופה הקרה לאפריקה החמה ויוצרים מראות מרהיבים שנלכדו במצלמתו של מאור קינסבורסקי (תיירות בארץ)
מזג האוויר התבהר: 'דרך אלון' דרך המצלמהמזג האוויר התבהר: 'דרך אלון' דרך המצלמהכיכר השבת
הצלם יניב נדב בתיעוד יפיפה של דרך אלון במזרח השומרון בדרומה של ירושלים. צפו במראות הירוקים והיפים של השומרון דרך עדשת המצלמה (תיירות בארץ)
תיעוד מיוחד: להקת זרזירים בבקעת הירדןתיעוד מיוחד: להקת זרזירים בבקעת הירדןצילום: יניב נדב - פלאש 90
בבקעת הירדן ליד מושב משואה תועדה אתמול (ראשון) להקת זרזירים. צפו בתיעוד המרהיב של יניב נדב - פלאש 90 (תיירות, בארץ)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה - אל תשאלו מה קרה לי בצימר
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90) - ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74