טיול דרך עדשת המצלמה לשפלת יהודהטיול דרך עדשת המצלמה לשפלת יהודהכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק בגלריה מרהיבה בה הוא מתעד את נופי שפלת יהודה. בריכת ניצנים, חורבת מדרס, יער בן שמן, יער קולה, חופי אשקלון ועוד (תיירות בארץ)
סיור דרך עדשת המצלמה לנופי השרוןסיור דרך עדשת המצלמה לנופי השרוןכיכר השבת3
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לצלם את הנופים הייחודיים של השרון, ביניהם יער חורשים, נחל אלכסנדר, גשר הצבים, נחל חדרה, עמק חפר, פארק יקום ועוד (תיירות בארץ)
הר סדוםטיול דרך עדשת המצלמה לדרום מדבר יהודהכיכר השבת1
הצלם מוטי ל. מבני ברק לוקח אותנו לסיור מצולם נוסף בנופים הקסומים של דרום מדבר יהודה והפעם עם נופי הר סדום, נחל סדום ונחל פרצים (תיירות בארץ)
טיול למצדה ולנופי דרום מדבר יהודה • גלריהטיול למצדה ולנופי דרום מדבר יהודה • גלריהכיכר השבת2
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לטייל וחזר עם גלריה מרהיבה של נופי דרום מדבר יהודה. חווארי מצדה, חמי זוהר, ים המלח, קניון תמר, נחל בוקק ועוד מהאזור הקסום ביופיו (תיירות בארץ)
מופע האשליות קם לחיים – רק לצפות וליהנותמופע האשליות קם לחיים – רק לצפות וליהנותאסף מגידו
מתכננים יום גיבוש לעובדים? ערב מרתק לבחורים בישיבה? ואולי בכלל פשוט אירוע פרטי? תכירו את מתן רוזנברג, אמן חושים בינלאומי שידהים אתכם בכל מה שחשבתם עם מופע אשליות (תיירות, שיווקי)
עין גדיטיול דרך עדשת המצלמה לצפון מדבר יהודהכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק לוקח אותנו לטיול מצולם בצפון מדבר יהודה עם הנופים המרהיבים של ים המלח והרי מדבר יהודה, מצוקי דרגות, עין גדי והנחלים הקסומים שבאזור (תיירות בארץ)
סיור מצולם באגמון החולה • צפו בגלריהסיור מצולם באגמון החולה • צפו בגלריהכיכר השבת
חממה לפני שבירת השיא עם 51 אלף עגרונים באגמון החולה יצא הצלם דוד כהן לסיור מוצלם באגם המלאכותי במרכז עמק החולה ומגיש גלריה מרהיבה • צפו (תיירות בארץ)
טיול לגליל המערבי והעליון דרך עדשת המצלמהטיול לגליל המערבי והעליון דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק עורך טיול של ממש בנופים המרהיבים של הגליל: הרי מירון, גוש חלב, נהר הירדן, מאגר דלתון, עמק החולה, נחלי הצפון וראש הנקרא (תיירות בארץ)
טיול ל"עמודי שלמה" דרך עדשת המצלמהטיול ל"עמודי שלמה" דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
פארק תמנע בדרום, כ-25 ק"מ מהעיר אילת מכיל מראות ייחודיים ביניהם מכרות הנחושת שפעלו במקום, עמודי שלמה והאגם המלאכותי שנבנה במקום (תיירות בארץ)
טיול מצולם לגבעת הרקפות של טל שחרטיול מצולם לגבעת הרקפות של טל שחרכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק, יצא בשבוע שעבר לצלם בגבעת הרקפות ובסמוך לה, במושב טל שחר שבשפלת יהודה. זוהי עונתן של הרקפות שמושכות מטיילים רבים לאזור (תיירות)
טיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לגלילטיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לגלילכיכר השבת1
הצלם מוטי ל. מבני ברק ניצל את מזג האוויר הנוח כדי לערוך טיול מרהיב לנופי הגליל התחתון כשהוא מתעד את הארבל, הכנרת, טבריה וכמה מהנחלים הסמוכים (תיירות בארץ)
טיול מצולם אל גבעת הרקפות ברמות מנשהטיול מצולם אל גבעת הרקפות ברמות מנשהכיכר השבת1
האביב מתקרב ואיתו הפריחה, גבעת הרקפות ברמות מנשה שבכרמל נחשבת לאחת המקומות היפים אליהם מגיעים אנשים כדי לצלם את הפרחים היפיפיים (תיירות בארץ)
הלכה רחוק: הדיילת שמגעילה נוסעים אוכלי בשרהלכה רחוק: הדיילת שמגעילה נוסעים אוכלי בשרכיכר השבת4
לא קל להיות צמחוני או טבעוני, במיוחד אם התפקיד שלך כולל גם הגשת אוכל לחברת אנשים שלא כל כך דוגלים בהתנזרות הזאת. הדיילת הזאת, לקחה את המוסריות שלה קצת רחוק מדי (תיירות)
"צבע אדום" - מרבדי כלניות בנגב  • גלריה"צבע אדום" - מרבדי כלניות בנגב • גלריהכיכר השבת2
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא ביום שישי לצלם את מרבדי הכלניות האדומות ביער שוקדה שבנגב המערבי. הכלניות נחשבות לפרח מוגן וקטיפתן אסורה (תיירות בארץ)
הכרמל, הגלבוע ועמק יזרעאל • תיעוד מרהיבהכרמל, הגלבוע ועמק יזרעאל • תיעוד מרהיבכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק ניצל את הימים היפים במזג האוויר, כדי לתעד את הכרמל הקסום, הגלבוע ועמק יזרעאל על נחליו והנופים היפיפיים (תיירות בארץ)
מטוס של חברת Royal Jordanianבמהלך טיסה לנתב"ג, ישראל נמחקה מהמפהכיכר השבת
טראמפ הכריז כי ירושלים בירת ישראל? מסתבר שזה לא כל כך הרשים את חברת התעופה Royal Jordanian שמקיימת טיסות לישראל וממנה, אך לא מציגה אותה על המפה (תיירות)
מזג האוויר התחמם: סיור מצולם בחופי השרוןמזג האוויר התחמם: סיור מצולם בחופי השרוןכיכר השבת
חופי נתניה הצוקיים וצפונה, המרינה בהרצליה, חוף השרון בשפיים במראות מרהיבים של חופי הים היפים של ישראל. עצמת הגלים אל מול הסלעים הגדולים והייחודיים (תיירות)
השבוע התכנסו סביב שולחן אחד.מנגישים את אתרי המורשת למגזר החרדיkikar.co.il בשיתוף מורשת
איזה קרב היסטורי התחולל בעמק האלה? האם ידעתם מי חי בעיר ציפורי? את פניהם של אלו רבנים קיבלו ביישוב מוצא בואכה ירושלים? את כל התשובות לשאלות האלה ונושאים רבים אחרים מתחומי ההיסטוריה היהודית בארץ ישראל, תדעו בקרוב. מיזם חדש של משרד ירושלים ומורשת, להנגשת והתאמת אתרי המורשת למגזר החרדי, בקרוב יצא לדרך (תיירות, שיווקי)
הפנים החדשות של מלון כינר בגליל.הפנים החדשות של מלון כינר גלילkikar.co.il בשיתוף כינר בגליל
נוף עוצר נשימה, אוושת עצי האשל, קול תנועת הקנים, ושכשוך מי הכנרת, יוצרים את ההרמוניה הייחודית ואת האווירה הפסטורלית, המקדמת את פני הבאים בשערי מלון 'כינר גליל' (תיירות, שיווקי)
השלג ברמת הגולן והזרימות העזות בנחלי הצפון • צפוהשלג ברמת הגולן והזרימות העזות בנחלי הצפון • צפוכיכר השבת8
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לרמת הגולן בעקבות השלגים וזרימות המים של הסערה האחרונה והביא את המראות החורפיים המרהיבים של בריכת רם, הגולן ונחלי הצפון (תיירות)
אילוסטרציההזמינו סופ"ש בבית מלון, אך גילו כי הוא נסגר לשיפוציםכיכר השבת1
הזמנתם פיצה וכשהגעתם לבית אתם מגלים שהמגש ריק, עכשיו תנסו להבין את עוגמת הנפש של הזוג שהגיע לבית המלון וגילו שהוא בעצם אתר בניה (תיירות)
מדהים: להקת זרזירים במחזה מרהיב במיוחדמדהים: להקת זרזירים במחזה מרהיב במיוחדכיכר השבת5
הצלם יונתן זינדל (פלאש 90) תיעד להקת זרזירים ענקית ליד רהט שבדרום. העופות יוצרים מראות מרהיבים בשמים, כשהם מסתחררים במעופן • צפו בתמונות (תיירות בארץ)
אחרי גשמי הברכה: אתר שבע הטחנות • צפואחרי גשמי הברכה: אתר שבע הטחנות • צפוכיכר השבת2
שבע טחנות הוא אתר היסטורי השוכן על גדות נחל הירקון, בתחומיו של פארק הירקון בתל אביב-יפו. במקום פעלו לפחות אחד-עשר זוגות של אבני רחיים, אשר הונעו בכוח מימיו של הירקון. מוטי ל. צילם את האתר לאחר הגשמים הרבים (תיירות)
החרמון ליד מטולההגליל, נחלי הצפון והחרמון בתיעוד מרהיבכיכר השבת1
אחרי גשמי הברכה של סוף השבוע האחרון יצא מוטי ל. מבני ברק לטיול בגליל והביא את המראות של ארצנו היפה. עמק החולה, הכנרת, הירדן ההררי והחרמון • גלריה (תיירות בארץ)
אל על מבטלת את מותג הלואו קוסט שלהאל על מבטלת את מותג הלואו קוסט שלהדניאל הרץ1
חברת התעופה הישראלית הודיעה כי תבטל את מותג הלואו קוסט שלה "UP" ותשיק במקומו שיטת תשלום חדשה לטיסות שתאפשר רמות שונות של שירות באותה טיסה (תיירות בארץ)
סובלים מקריוקי? 15 חופים בכנרת הוכרזו כ'שקטים'סובלים מקריוקי? 15 חופים בכנרת הוכרזו כ'שקטים'כיכר השבת5
יצאתם לחופשה וקיוויתם לעבור אותה בשקט ופתאום מהרכב שלידכם הוצאה ערכת קריוקי שהשביתה לכם את השלווה באחת? איגוד ערים כנרת עושה לזה סוף וכבר בעונת הרחצה הקרובה תיאסר ברוב החופים השמעת מוזיקה(תיירות)

תיירות חורף

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג4
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74