אחרי גשמי הברכה: אתר שבע הטחנות • צפואחרי גשמי הברכה: אתר שבע הטחנות • צפוכיכר השבת2
שבע טחנות הוא אתר היסטורי השוכן על גדות נחל הירקון, בתחומיו של פארק הירקון בתל אביב-יפו. במקום פעלו לפחות אחד-עשר זוגות של אבני רחיים, אשר הונעו בכוח מימיו של הירקון. מוטי ל. צילם את האתר לאחר הגשמים הרבים (תיירות)
החרמון ליד מטולההגליל, נחלי הצפון והחרמון בתיעוד מרהיבכיכר השבת1
אחרי גשמי הברכה של סוף השבוע האחרון יצא מוטי ל. מבני ברק לטיול בגליל והביא את המראות של ארצנו היפה. עמק החולה, הכנרת, הירדן ההררי והחרמון • גלריה (תיירות בארץ)
אל על מבטלת את מותג הלואו קוסט שלהאל על מבטלת את מותג הלואו קוסט שלהדניאל הרץ1
חברת התעופה הישראלית הודיעה כי תבטל את מותג הלואו קוסט שלה "UP" ותשיק במקומו שיטת תשלום חדשה לטיסות שתאפשר רמות שונות של שירות באותה טיסה (תיירות בארץ)
סובלים מקריוקי? 15 חופים בכנרת הוכרזו כ'שקטים'סובלים מקריוקי? 15 חופים בכנרת הוכרזו כ'שקטים'כיכר השבת5
יצאתם לחופשה וקיוויתם לעבור אותה בשקט ופתאום מהרכב שלידכם הוצאה ערכת קריוקי שהשביתה לכם את השלווה באחת? איגוד ערים כנרת עושה לזה סוף וכבר בעונת הרחצה הקרובה תיאסר ברוב החופים השמעת מוזיקה(תיירות)
נחל דבורהבשל סכנה: מסלול הג'ילבון הארוך נסגרכיכר השבת
בשל מזג האוויר מסלול הג'ילבון הארוך נסגר למטיילים ממפל הג'ילבון ועד בריכת הקצינים (ג'לבינה). הכניסה לקטע הסגור אסורה ומסוכנת. הקטע נסגר עד להודעה חדשה (תיירות)
נתב"גנתב"ג: 5 מיליארד שקלים יושקעו בשיפוץ ובהרחבהכיכר השבת
אלו שצפו את המספר האדיר הזה לשנת 2030 נדהמים לגלות כי התחזית שלהם מאוחרת בכשש שנים, וכי רק בשנה החולפת עברו בנתב"ג 20 מיליון נוסעים (תיירות)
חנוכה במיני ישראל. אילוסטרציהחנוכה: מגוון פעילויות לכל המשפחה במיני ישראלkikar.co.il בשיתוף מיני ישראל
הרכבל החדשמקצרים הליכים: בדרך לאישור הרכבל לכותלכיכר השבת3
המסלול יעבור בעיקר דרך שטחים ציבוריים; האישור ידון בוועדה מיוחדת - כך מתכננת המדינה לקדם את פרויקט הרכבל לכותל במינימום הזמן האפשרי, כ'פרויקט תיירותי' (ארץ)
נתב"גמתחילת השנה עברו בנתב"ג 18.8 מיליון נוסעיםתומר הדר
אל על היא החברה המובילה בנתב"ג, עם 5.2 מיליון נוסעים. במקום השני נמצאת טורקיש איירליינס עם 937 אלף נוסעים מתחילת השנה ובמקום השלישי איירופלוט, עם 749 אלף נוסעים (תיירות)
מישהו עוקב אחריכם. אילוסטרציההמופע שהופך את החיים שלכם לסרט מתחkikar.co.il בשיתוף tlv show1
האם תצליחו לפתור את התעלומה המסתורית שמחכה לכם? האם תצליחו להבחין בין מציאות לדמיון? חוויה בלתי נשכחת שתיקח אתכם לתוך מופע שהוא גם משחק וגם אטרקציה, לא בתוך חדר חשוך ולא מול מסכים, אלא באור יום, ברחובות, כאשר כל אחד יכול להיות החשוד...(אטרקציות, שיווקי)
שמחה לכל המשפחה. אילוסטרציההמשפחה גדולה מדי בשביל לחגוג ביחד? לא תירוץ!kikar.co.il בשיתוף כרמי אור הגנוז1
המשפחה גדולה וברוכת ילדים? רוצים פרטיות אבל כולם מסתכלים עליכם במסעדה? ומה קורה אם רוצים להישאר לישון? כל מה שצריך לדעת רגע לפני שמתכננים שמחה, והמקום הטוב ביותר עבורכם לשמוח בו (משפחה, שיווקי)
סגוואי. מתאים בדיוק למגזר.מתלבטים על חנוכה? הגיע הזמן לרחף על סגוויkikar.co.il בשיתוף zuzu סגווי
לא משנה מי אתם, כמה אתם ואיפה אתם, סיורי סגווי הם כנראה הדרך הטובה ביותר ליהנות באופן שווה כולם ביחד. אז נכון, בני הנוער בטח ירשו לעצמם ליסוע מהר יותר מאתנו המבוגרים, אבל העיקר שסוף סוף גם הבחורים יוכלו לבוא לטיול משפחתי בלי פרצופים משועממים (תיירות, שיווקי)
שקנאים נודדים במעגן מיכאל • תיעוד מרהיבשקנאים נודדים במעגן מיכאל • תיעוד מרהיבכיכר השבת
עונת הנדידה של הציפורים מאירופה הקרה לאפריקה החמה מספק לנו בארץ ישראל המשמשת תחנת מעבר עבור העופות מראות מרהיבים. הצלמת ענת חרמוני תיעדה (תיירות בארץ)
וילת בוטיק כרמי אור הגנוז.מבצע מיוחד: וילת בוטיק לשבת משפחתיתkikar.co.il בשיתוף כרמי אור הגנוז
ציפורי הפלמינגו בשמורת כפר יהושע • צפוציפורי הפלמינגו בשמורת כפר יהושע • צפוכיכר השבת2
ציפורי הפלמינגו עושות את דרכן בימים אלו מאירופה הקרה לאפריקה החמימה בדרך הן עוצרות למנוחה בשמורת כפר יהושע. צפו בתיעוד המרהיב של ענת חרמוני (תיירות בארץ)
אילוסטרציההלמ"ס: עלייה חדה בתיירות הנכנסת לישראלכיכר השבת1
מהדו"ח עולה כי ישראל זוכה לפופולריות רבה בקרב תיירים, וכי סיני הפכה ליעד מבוקש עבור ישראלים שמחפשים חופשה שונה, אה.. וזולה מאוד (תיירות)
מעץ הזית ועד לבקבוק שמן הזית  - גלריהמעץ הזית ועד לבקבוק שמן הזית - גלריהכיכר השבת1
מסיק הזיתים בין כפר אדומים למישור אדומים החל מהמסיק עצמו ועד לפעולות כבישת הזיתים וייצור השמן בבית הבד. צפו בסיור מקיף דרך עדשת המצלמה של יניב נדב (תיירות בארץ)
מרהיב במיוחד: ראש הנקרה ומערת קשת • צפומרהיב במיוחד: ראש הנקרה ומערת קשת • צפוכיכר השבת12
מה רבו מעשיך השם • יופיו המיוחד של צפון הארץ ניכר היטב בתמונותיה המרהיבות של הצלמת ענת חרמוני, מהנקיקים בראש הנקרה והמים השוצפים ועד למערת קשת וקיבוץ אדמית • צפו בגלריה (תיירות)
קורס צילום פרוג. אילוסטרציהקורס הצילום של פרוג: 20 זוויות לזריחה בים המלחkikar.co.il בשיתוף פרוג1
לא כל יום יוצא לחברי קורס לימודים להשכים קום ולצאת באמצע לילה לשיעור מקצועי באזור ים המלח. אבל למי שהחל ללמוד בשנה שעברה בקורס הצילום של בית 'פרוג' בסניף ירושלים, החוויה המדהימה והלא שגרתית הזו, נוספה לצד שאר חווית הלמידה המקצועית בקורס (לימודים, שיווקי)
גלילי כותנה מול השקיעה  - גלריה מרהיבהגלילי כותנה מול השקיעה - גלריה מרהיבהכיכר השבת4
זה לא ג'ימבורי: הצלמת ענת חרמוני תיעדה שדה כותנה בצפון לאחר קצירתו ואיסוף הכותנה לגלילי ענק. צפו בילדים קופצים על הגלילים אל מול השקיעה (תיירות בארץ)
צבאים בספירה האחרונהירידה רק של שבעה 'צבאי נגב' מול אשתקדדניאל הרץ
מסיכום ראשוני כולל של סך צבאי הנגב שנספרו עולה כי מספרם דומה לזה שנספר בשנה שעברה. בחלק מהאזורים ישנו חשש ממשי לעתידם לאור לחצי בנייה ופיתוח תשתיות מואצים (תיירות בארץ)
המשחק קם לחיים. אילוסטרציההרפתקה מטורפת: המשחק קם לחייםkikar.co.il בשיתוף tlv show
הסתיו הגיע לעמק יזרעאל • גלריה מרהיבההסתיו הגיע לעמק יזרעאל • גלריה מרהיבהכיכר השבת1
עם בוא הסתיו החקלאים ממהרים לחרוש את שדותיהם לקראת הגשמים הראשונים. הצלמת ענת חרמוני תיעדה את העבודות בעמק יזרעאל היפיפה (תיירות בארץ)
טיול לגליל התחתון  דרך עדשת המצלמהטיול לגליל התחתון דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
מערת קשת המרהיבה, הסחנה, נחל כזיב, הגן הארכאולוגי ליד בית שאן, מבצר המונפורט, עין יזרעאל והיישוב שדמות מחולה בבקעת הירדן כל אלו דרך המצלמה של הדס פרוש (תיירות)
היכן לטייל? ההמלצות של מפקדי צה"להיכן לטייל? ההמלצות של מפקדי צה"לכיכר השבת4
מיוחד ל"כיכר השבת": שוקלים היכן לטייל ביום האחרון של חול המועד? צפו בהמלצות של מפקדי צה"ל בגזרת עציון למסלולים נבחרים ומהנים לסיום החג. צפו בווידאו (תיירות)
סגוואי.לא משנה איפה - פשוט תעלו על סגוויkikar.co.il בשיתוף segs
לקראת חול המועד סוכות הבאנו לכם אטרקציה מיוחדת במינה: מסע עם סגווי ברחבי נופי ארצנו. משפחה, חברים, ישיבות, יום גיבוש, ובכלל לכל אירוע שרק תחשבו, אתם בוחרים היכן ומתי, ותתחילו לנוע (תיירות, שיווקי)

תיירות חורף

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג4
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74