טיול למדבר הקסום בעדשת המצלמה • צפוטיול למדבר הקסום בעדשת המצלמה • צפוכיכר השבת1
במדבר יהודה חם בימים אלו מאד ולא בטוח שתרצו לטייל בו ב-40 מעלות חום, הצלמת ענת חרמוני צילמה את המדבר בגלריה מרהיבה שמציגה את המדבר בתפארתו (תיירות)
מראות הקרבות בסוריה מתוך גבול ישראלחשש בגולן: הירי מסוריה יבריח תייריםדניאל הרץ
החלטת צה"ל לאסור על כניסת אזרחים לאזורים הקרובים לגבול סוריה מחשש לזליגת ירי מעוררת חשש בקרב התיירנים בצפון שחוששים שאירועים מסוג זה יפגעו בתיירות (תיירות)
"חדש ישן": תל אביב מלמעלה • צפו בגלריה"חדש ישן": תל אביב מלמעלה • צפו בגלריהכיכר השבת1
הצלמת מרים אלסטר בגלריה מרהיבה של נוף העיר תל אביב - מהמגדלים הענקיים, כיכר רבין ומקומות נוספים בעיר שלא מפסיקה להתחדש ולהיבנות כל העת (תיירות בארץ)
האקווריום הירושלמי הענק נפתח • תמונותהאקווריום הירושלמי הענק נפתח • תמונותכיכר השבת7
האקווריום מתמקד בסביבה הימית של ישראל - בכנרת, ים המלח, ים סוף ובים התיכון. האקווריום נבנה על יד גן החיות אך עומד בפני עצמו כאטרקציה תיירותית נפרדת (תיירות בארץ)
גלריה מרהיבה ביופיה מעמק יזרעאל • צפוגלריה מרהיבה ביופיה מעמק יזרעאל • צפוכיכר השבת
הקיץ מביא איתו שוב מראות מרהיבים במיוחד מעמק יזרעאל בצפונה של הארץ. הצלמת ענת חרמוני תיעדה שדה חמניות ובית קסום שנראה כאילו יצא מתוך ספר אגדות (תיירות בארץ)
השמים של תל אביב • צפו בגלריה ממגדלי עזריאליהשמים של תל אביב • צפו בגלריה ממגדלי עזריאליכיכר השבת1
התצפית ממרומי מגדלי עזריאלי על 49 קומותיהם מציגה מראות מרהיבים של תל אביב הפרושה תחתיה עד לים. הצלם מנדי הכטמן תיעד את המראות בשקיעה ובלילה (תיירות בארץ)
יפיפיה ומסוכנת במיוחד, קולומביהמי המדינה המסוכנת ביותר בעולם לתיירים?דניאל הרץ17
דו"ח חדש של הפורום הכלכלי העולמי על 136 מדינות, מדרג אילו מדינות המסוכנות ביותר לתיירים ואלו הבטוחות ביותר. ישראל ממוקמת במקום ה-103 עם שיפור קל בציון (תיירות)
פסטיבל סירות הדרקון בנחל הירקון • צפופסטיבל סירות הדרקון בנחל הירקון • צפוכיכר השבת
היום, ערב החג, מתקיים פסטיבל סירות הדרקון בנחל הירקון בתל אביב. צפו בסירות הצבעוניות שמשתתפות בפסטיבל שמקורו בסין. המשתתפים מתחרים בחתירה בסירות (תיירות)
מרהיב במיוחד: שדה פרחים בעמק יזרעאלמרהיב במיוחד: שדה פרחים בעמק יזרעאלכיכר השבת6
שדות פרחים כאלו אנחנו רגילים לראות בתמונות מהולנד אבל מתברר שגם אצלנו יש מראות מדהימים • הצלמת ענת חרמוני תיעדה שדה פרחים עוצר נשימה בעמק יזרעאל • צפו (תיירות)
קק"ל תאלץ לכרות כ-90 עצים ביער חולדהקק"ל תאלץ לכרות כ-90 עצים ביער חולדהכיכר השבת2
קרן קיימת לישראל תכרות כ-90 עצים אשר זוהו על ידי מומחי קק"ל כבעלי סיכון ו/או פוטנציאל לקריסה פתאומית. מדובר בעצים עתיקים חלקם בני יותר מ-100 שנה (תיירות בארץ)
סיור בקבר שמואל הנביא בעדשת המצלמהסיור בקבר שמואל הנביא בעדשת המצלמהכיכר השבת
קבר שמואל הנביא - "נבי סמואל" ליד שכונת רמות בירושלים הפך בשנים האחרונות למקום תפילה ובקשה אליו מגיעים רבים כדי להתפלל. הצלם יעקב לדרמן תיעד (תיירות בארץ)
ים, ארובות ונמל: חיפה דרך עדשת המצלמהים, ארובות ונמל: חיפה דרך עדשת המצלמהכיכר השבת1
העיר חיפה מספקת מראות מרהיבים ביום ובלילה אל מול אורות הנמל ובתי הזיקוק והים שמשתרע לאורכה של העיר. הצלם יניב נדב תיעד את העיר מכיוונים שונים (תיירות בארץ)
טיולים לילדים בחופש. אילוסטרציהטיולים לילדים בחופש הגדול - המדריך המלאkikar.co.il בשיתוף ReGo
עכשיו, כשהקיץ כבר כאן, זה הזמן "לארוז" את הילדים ולצאת לטיול יום או טיול של כמה ימים ביעד כלשהו בארץ. למרות שארצנו קטנטונת, יש בה שפע של אתרים וגם אטרקציות שמתאימות למשפחות עם ילדים, כאלו שאפשר לשלב בכל סוג וסגנון של חופשה (תיירות, בשיתוף ReGo)
התייר הישראלי מעדיף לנפוש בחוץ לארץהתייר הישראלי מעדיף לנפוש בחוץ לארץכיכר השבת1
ירידה במספר הלינות של תיירים ישראלים בבתי המלון בישראל לצד עלייה משמעותית של 18% במספר התיירים הישראלים שנסעו לחו"ל בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד (תיירות)
חקלאות אקולוגית בגליל; זה גם נראה טובחקלאות אקולוגית בגליל; זה גם נראה טובכיכר השבת1
חוות עפרה בכפר ציפורי שבגליל הדרומי מספקת תמונות נהדרות של גידול במים של חקלאות אקולוגית וביולוגית צפו במראות הכפר והגידולים הלא שגרתיים שלו (תיירות בארץ)
הרגע לטיול אחרון לפני שחוזרים לישיבה. אילוסטרציהבין הזמנים: הרגע לטיול אחרון לפני שחוזרים לישיבהkikar.co.il בשיתוף טלחופש
סיור דרך עדשת המצלמה לעמק יזרעאלסיור דרך עדשת המצלמה לעמק יזרעאלכיכר השבת1
מראות האביב הפורח בעמק יזרעאל מרהיבים בימים אלו במיוחד. הצלם ליאור מזרחי בסיור מצולם במושב כפר ברוך והשדות הפורחים שסביבו (תיירות בארץ)
הפטריות מפורקות"פטריות" האבן של 'כיכר אתרים' יפורקוכיכר השבת
בשבועיים הקרובים תפרק עיריית ת"א בתהליך אטי את פטריות האבן הגדולות והמפורסמות של כיכר אתרים שהיה בעבר אחד מסמליה הבולטים של תל אביב עד לשקיעתו (תיירות בארץ)
אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבההמשטרה ממליצה: כך תטיילו באופן בטוחכיכר השבת1
לנוכח ימי בין הזמנים במשטרה יוצאים ברשימת המלצות כיצד לטייל בצורה נכונה ובטוחה שתמנע מקרים של איבוד דרך, פציעות או מצבים מסוכנים שנגרמים מהכנה לקויה (תיירות)
היכן לטייל בבין הזמנים? מפקדי צה"ל עוניםהיכן לטייל בבין הזמנים? מפקדי צה"ל עוניםכיכר תיירות4
שוקלים היכן לצאת לטייל בימים שנותרו עד לסיום בין הזמנים? הנה ההמלצות של מפקדי צה"ל בגזרות השונות למסלולים נבחרים ומהנים לסיום תקופת בין הזמנים. צפו בווידאו (תיירות)
צאו לחופשי: טיולים חינם ברחבי הארץ. אילוסטרציהטיולי משפחות בארץ שהכניסה אליהם חינםkikar.co.il בשיתוף טלחופש1
לא משנה אם בצפון, בדרום או במרכז, ברחבי הארץ תוכלו לצאת לטיולים משפחתיים, מהנים ומלאי אטרקציות וגם על הדרך לחסוך לא מעט. כיכר השבת בשיתוף טלחופש עם המקומות הנכונים לטייל בהם בחופשה (תיירות, שיווקי)
טיול לנהריים על גדות נהרות הירדן והירמוךטיול לנהריים על גדות נהרות הירדן והירמוךכיכר השבת
תחנת הכוח החרבה של רוטנברג בנהריים ואי השלום מספקים מראות מרהיבים במיוחד של פריחת תקופת האביב והנהרות שמתחברים בנקודה זו - נהר הירדן ונהר הירמוך (תיירות בארץ)
אביב הגיע פסח בא: עמק האלה בצבעיםאביב הגיע פסח בא: עמק האלה בצבעיםכיכר השבת1
האביב פה ואיתו הפריחה המרהיבה שנמצאת בכל מקום כשבמקומות מסוימים זה הופך למרהיב במיוחד כמו בעמק האלה שם שדות הפרחים יוצרים מראות יפים במיוחד(תיירות)
סאנליאן - כפר הציורים הסיני המרהיב • צפוסאנליאן - כפר הציורים הסיני המרהיב • צפוכיכר השבת
הכפר סאנליאן, שממוקם בצפון מזרח ג'יאנגסי, מככב לאחרונה באינטרנט הסיני בשל ציורי הקיר מיוחדים שבו. אמנים יצרו על קירות הבתים ציורים תלת-ממדיים גדולים ומרשימים (תיירות)
נופים, איכות ויוקרה. וילות כרמי אור הגנוז.וילות ציוריות לנופש משפחתי - כרמי אור הגנוזkikar.co.il בשיתוף כרמי אור הגנוז9
אם לא רוצים להצטופף בדירה של סבא, ולא להתפזר במלון המוני, הוילות מספקות אווירה משפחתית באווירה יוקרתית. לכל שבת או אירוע, תוכלו להתפנק ממטבח מאובזר, חדרי שינה ברמה גבוהה, ברכה מחוממת ונופים צבעוניים (תיירות, שיווקי)
סוסים דוהרים בחוות גמלא שבצפון • צפוסוסים דוהרים בחוות גמלא שבצפון • צפוכיכר השבת1
חלק מהתמונות שצילם הצלם דורון הורביץ ייראו לכם כמו פוסטר שנמכר בחנויות נוי, אבל מדובר בסוסים אמיתיים שמשתעשעים יחד במרעה בחוות גמלא שבצפון (תיירות בארץ)

תיירות חורף

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג4
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74