jhki  NBA  thk duki..  www..
סיור צבעוני בשוק פתח תקווה • גלריהסיור צבעוני בשוק פתח תקווה • גלריהכיכר השבת1
הצלם יהב גמליאל צילם את הצבעים המרהיבים של שוק פתח תקווה, הפירות והירקות והמוכרים המגוונים שמרכיבים את מראות השוק (תיירות בארץ)
עומס בנתב"גתוכניות להרחבת נתב"ג ב-3 מיליארד שקלכיכר השבת4
משרד התחבורה אישר תקציב של כ-3 מיליארד שקל להרחבת טרמינל 3 בבן גוריון, השיפוצים יכללו בין היתר הרחבה קרקעיתשל 80 אלף מטר, הרחבת הדיוטי פרי, וחניות (תיירות)
מחצית מהנשרים ברמת הגולן הורעלו למוותמחצית מהנשרים ברמת הגולן הורעלו למוותדניאל הרץ12
עצוב: ברשות הטבע והגנים הודיעו כי מצאו את פגריהם של שמונה נשרים, מחצית מאוכלוסיית הנשרים ברמת הגולן, לאחר שאכלו מפגריהם של בעלי חיים שהורעלו (תיירות בארץ)
מאגר בית זית המלא • גלריה שופעת במיםמאגר בית זית המלא • גלריה שופעת במיםכיכר השבת3
הצלם מוטי ל. מבני ברק בעוד גלריה מרהיבה כשהפעם הוא טייל וצילם במאגר בית זית שבהרי יהודה המלא כעת במי הגשמים לאחר חורף ברוך במיוחד בחסדי שמים (תיירות בארץ)
נחל פרוד בגליל העליון בגלריה מרהיבהנחל פרוד בגליל העליון בגלריה מרהיבהכיכר השבת7
הגשמים שהגיעו עד לתוך חג הפסח, מילאו את המעיינות בשפע של מים וברכה. הצלם מוטי ל. מבני ברק ביקר בערב שביעי של פסח בנחל פרוד שבגליל העליון (תיירות בארץ)
הנחלים פרוד ועצמון • גלריה מרהיבההנחלים פרוד ועצמון • גלריה מרהיבהכיכר השבת5
החורף ממאן לעזוב אותנו מה שהופך את נחלי הצפון לעמוסי מי ברכה הזורמים בשצף קצף אל הכינרת המתמלאת. הצלם מוטי ל. ביקר נחלי הצפון ותיעד את הזרימה העזה (תיירות)
מה מחפש לגיונר מסתורי בין חורבות ארמון ההרודיון?'אתרים במרחק נגיעה' - פעילות חוויתיתכיכר בשיתוף רשות הטבע והגנים
בחוה'מ הפסח, מציעה רשות הטבע והגנים מגוון פעילויות לכל המשפחה שיהפכו את חווית החג שלכם לבלתי נשכחת • כתבה שניה בסדרה - 'אתרים במרחק נגיעה' (תיירות, שיווקי)
נחל פרודהצפון המרהיב וכמה מנחליו בגלריה מרהיבהכיכר השבת1
מוטי ל. מבני ברק טייל וצילם השבוע בצפון שכל צבעי האביב עולים ממנו מכל פינה החל בנחלי המים המלאים עדיין מגשמי הברכה וכלה בפריחה המרהיבה שנמצאת בכל מקום (תיירות)
ערב חג האביב: הפריחה היפה בצפון הארץערב חג האביב: הפריחה היפה בצפון הארץכיכר השבת
תקופת האביב כבר כאן, ופריחת הצמחים נראית במלוא יופיה ברחבי הארץ. צפו בתיעוד של ענת חרמוני מפלאש 90 מהפריחה הנהדרת ליד קיבוץ יפעת, בצפון הארץ (תיירות)
"לשמוח הוא ובניו ובני ביתו כל אחד ואחד בראוי לו"תערוכת ההומור היהודי המקיפה הראשונה בישראלכיכר בשיתוף בית התפוצות5
העולם מצחיק, לא? אז צוחקים. בעיקר אם אתם יהודים. לעתים זה כל מה שנשאר. אז אחרי 2000 שנות גלות וקצת יותר מ-5000 שנות קיום, מוזיאון העם היהודי בבית התפוצות מציג את תערוכת ההומור היהודי המקיפה הראשונה בישראל (תיירות)
אחרי הגשם: תיעוד מצולם מהכינרת המלאהאחרי הגשם: תיעוד מצולם מהכינרת המלאהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת12
לאחר גשמי הברכה, הכינרת התמלאה משמעותית בשבועות האחרונים והמפלס עלה בעשרות סנטימטרים. צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג, מגיש תמונות מרהיבות (תיירות בארץ)
12 אתרי מורשת ברחבי הארץ - פעילות חינם12 אתרי מורשת ברחבי הארץ - פעילות חינםכיכר בשיתוף משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים1
בסימן "עבר בונה עתיד" יתקיימו מופעים לכל המשפחה; מפגשי סופר, הצגות לילדים, סדנאות, הפעלות מיחזור ופעילויות מלאכות קדומות • ללא תשלום (תיירות בארץ, שיווקי)
טיול דרך עדשת המצלמה לנחל חילזוןטיול דרך עדשת המצלמה לנחל חילזוןצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת
רק לפני כמה חודשים טבע שם חייל למוות וכעת ניתן לראות את נחל חילזון כשהוא כמעט וריק לחלוטין. חיים גולדברג תיעד את הנחל הקטלני עם תחילתו של האביב (תיירות בארץ)
הפתעה: ירידה במספר הנוסעים בנתב"גהפתעה: ירידה במספר הנוסעים בנתב"גתומר הדר, שירות כלכליסט4
לפי נתוני רש"ת, בחודש שעבר נרשמה ירידה של 4.3% במספר הנוסעים בטרמינל 3 ושל 0.4% בטרמינל 1; ירידה של 10% בטיסות לאילת (חדשות תיירות)
האביב כבר פה, לפחות בין גשם לגשם • צפוהאביב כבר פה, לפחות בין גשם לגשם • צפוכיכר השבת1
גלריה מקסימה של המוזיקאי והצלם מאיר צ'ורטקוב המתגורר ביבניאל שבגליל התחתון. צפו במראות האביב המתאחר, נדידת הפרפרים והפריחה הקסומה והצבעונית (תיירות בארץ)
דרכון ישראליאלה הדרכונים הטובים בעולם - איפה אנחנו?שירות כלכליסט
הדרכון היפני שמר על המקום הראשון בדירוג הדרכונים הטובים בעולם עם כניסה ללא פחות מ-188 מדינות ללא צורך בויזה. ואיפה אנחנו? ספוילר! לא בתחתית הרשימה (תיירות)
מבט מלמעלה על העיר עכו העתיקה והנמלמבט מלמעלה על העיר עכו העתיקה והנמלכיכר השבת5
סיור מצולם בעיר עכו העתיקה, המוקפת בחומה בחלק מהצדדים, ובמי הים מהצדדים האחרים. העיר הוכרזה על ידי ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. צפו בתיעוד (תיירות)
פריחה ברמות מנשה בצפון • גלריה מרהיבהפריחה ברמות מנשה בצפון • גלריה מרהיבהכיכר השבת1
אמנם הגשם חזר אלינו לביקור (אחרון?) אבל בצפון כבר הכל נראה כמו אביב עם פריחה מרהיבה במיוחד המשתרעת לכל עבר. הצלמת ענת חרמוני תיעדה ברמות מנשה (תיירות בארץ)
פריחה אביבית בגליל התחתון • גלריהפריחה אביבית בגליל התחתון • גלריהכיכר השבת1
המוזיקאי מאיר צ'רטקוב מיבניאל ממשיך להביא תמונות מרהיבות, יצירתיות ומיוחדות אותן הוא קולט באמצעות מכשיר הסלולר שלו. ארץ ישראל והגליל במלוא יופיו (תיירות בארץ)
'נתראה ברמון': צפו בטיסה האחרונה מאילת'נתראה ברמון': צפו בטיסה האחרונה מאילתכיכר השבת7
הקמת שדה התעופה רמון, הביאה לסגירת השדה באילת. צפו בתיעוד הטיסה האחרונה והאזינו להקלטה בין מגדל הפיקוח לטייס. "להתראות בשדה התעופה החדש. בהצלחה" (תיירות)
תיעוד אחרון: פרידה משדה התעופה באילתתיעוד אחרון: פרידה משדה התעופה באילתכיכר השבת3
העיר אילת נפרדת משדה התעופה העירוני. החל מהיום, כל הטיסות לאילת וממנה ינחתו וימריאו בשדה התעופה 'רמון', הממוקם 19 ק"מ מהעיר. צפו בפרידה האחרונה (תיירות)
בדואים על סוסים במרחבי הנגב • גלריהבדואים על סוסים במרחבי הנגב • גלריהכיכר השבת8
הצלם דורון הורביץ תיעד את הבדואים כשהם רוכבים על סוסיהם בנופי הנגב המרהיבים (תיירות בארץ)
טרמינל בן גוריוןנוסעים, שימו לב: טרמינל 1 ייסגר השבועכיכר השבת
השבוע במשך יומיים ייערכו עבודות שיפוץ ותחזוקה בטרמינל 1. אם הזמנתם טיסה לאילת או טיסה מעבר לים בחברת לואו-קוסט, שימו לב לשינויים בשעות ובימים (תיירות, טיסות)
המלון המפואר 5* רויאל ים המלחהפסח הזה בני מלכים ברויאל ים המלחכיכר בשיתוף נופשים למהדרין
חופשת פסח מלכותית למהדרין במלון המפואר 5* רויאל ים המלח • אמנים מובילים, פעילויות מסביב לשעון גם לילדים, ספא מפנק, בריכות והפסקה מתוקה בין הארוחות (תיירות, שיווקי)
שדות הכלניות ביער באר מרווה • גלריהשדות הכלניות ביער באר מרווה • גלריהכיכר השבת
הצלם יונתן זינדל תיעד את שדות הכלניות ביער באר מרווה הסמוך לגבול עם עזה. צפו במראות הצבעוניים של תחילת האביב (תיירות בארץ)
נופים מרהיבים מרמת הגולן וגבול הצפוןנופים מרהיבים מרמת הגולן וגבול הצפוןכיכר השבת1
אחרי גשמי הברכה הצפון כולו פורח. הצלם מאור קינסבורסקי תיעד את מראות רמת הגולן וגבול הצפון עם סוריה בגלריה צבעונית ומרהיבה (תיירות בארץ)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג3
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74