כיכר השבת  מרדכי צביון  משה חבושה  נאום..
הפארק הלאומי ברמת גן בעדשת המצלמה • צפוהפארק הלאומי ברמת גן בעדשת המצלמה • צפומוטי ל.10
הפארק הלאומי ברמת גן משמש כפינת מרגוע לרבים המחפשים את הירוק והמרחבים במרכז הארץ. הצלם מוטי ל. ביקר במהלך החג במקום ותיעד את המראות (תיירות בארץ)
פסח בירושלים בעיר העתיקה.עוד לא עליתם לירושלים? פסח אקסטרים בעיר העתיקהkikar.co.il בשיתוף משרד ירושלים ומורשת
יום אחרון לחול המועד, והחופש עוד רגע מאחורינו...אם עוד לא עליתם לירושלים, הגיע הזמן שלכם לנצל את מזג האוויר האביבי בשלל פעילויות ואטרקציות למשפחה בעיר העתיקה. כל הפרטים (תיירות, שיווקי)
פארק שבע הטחנות דרך עדשת המצלמהפארק שבע הטחנות דרך עדשת המצלמהמוטי ל.7
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לטיול אביבי בפארק שבע הטחנות הניצב ליד נהר הירקון. צפן בגלריה המרהיבה איתה חזר משם (תיירות בארץ)
מערות בבית שערים.חול המועד פסח: היכן מטיילים היום? קבלו טיפ שלנוkikar.co.il בשיתוף משרד ירושלים ומורשת1
הגיע חול המועד ועדיין לא החלטתם לאן ללכת? מחפשים בילוי לכל המשפחה אבל עם ערך מוסף? ומה עם לחסוך כסף? אתרי המורשת ברחבי הארץ מחכים רק לכם. הפעם בחרנו לכם משהו מיוחד (תיירות, שיווקי)
הקבלת פני רבו.היום: "הקבלת פני רבו" בבריכת הסולטן ירושליםkikar.co.il בשיתוף אל המעיין2
היערכות רבה לקראת האירוע המרכזי של חג הפסח בהשתתפות מועצת חכמי התורה, רבנים, דיינים, ראשי ישיבות ועוד. בתכנית האמנותית: זמרים ידועי שם בלווי תזמורת "המנגנים" בשמחת חג בהופעה מלאה. פתיחת שערם בשעה 18:00. מספר המקומות מוגבל (תיירות, שיווקי)
מרכז מורשת הרמב"ם.בדרך לכינרת? אל תפספסו את המרכז מורשת הרמב"םkikar.co.il בשיתוף משרד התרבות והספורט
חול המועד פסח בפתח, ומשפחות רבות עתידות לבקר בצפון ארצנו לטייל, לנוח, ובעיקר ליהנות ממזג האוויר האביבי והנופים המרהיבים. במרכז מורשת הרמב"ם בטבריה תמצאו הצגות, סדנאות, ואטרקציות מגוונות לכל המשפחה ללא עלות (תיירות, שיווקי)
רגע לפני החג: טיול לנופיה של ירושליםרגע לפני החג: טיול לנופיה של ירושליםמוטי. ל1
הצלם מוטי ל. מבני ברק הקדים את העלייה לירושלים ורגע לפני החג הוא לוקח אותנו לטיול דרך עדשת המצלמה למראות הקסומים של ירושלים העתיקה והחדשה (תיירות בארץ)
החסידות חוזרות לאירופה • גלריה מרהיבההחסידות חוזרות לאירופה • גלריה מרהיבהכיכר השבת1
החסידות חוזרות בימים אלו מאפריקה בדרכן חזרה לאירופה עם סיומו של החורף בדרך הן עוצרות ללינת לילה ליד המושב נהללאל בעמק יזרעאל. הצלמת ענת חרמוני תיעדה (תיירות)
מנהרות הכותל.חול המועד פסח: מבקרים בכותל המערבי בירושליםkikar.co.il בשיתוף הקרן למורשת הכותל
פעילויות לכל המשפחה בביקור חוויתי באתרי הכותל בחול המועד פסח - סיור שורשים מארץ המוצא של משפחתכם ועד לירושלים, סיורים במנהרות הכותל, ביקור בבית המקדש עם משקפות מציאות מדומה וכמובן ברכת הכוהנים המסורתית. כל הפרטים (תיירות, שיווקי)
נחל כסלוןטיול דרך עדשת המצלמה להרי יהודהמוטי ל.
מצפה הראל, מצפה יריחו, נחל כסלון, נחל קטלב, נחל שורק, עין חניה, ציר המעיינות ועוד אלו חלק מהנופים המרהיבים שמנציח הצלם מוטי ל. מבני ברק בגלריה מרהיבה (תיירות)
חוף יםלא רק חום: חופי הרחצה ייפתחו בחג הפסחכיכר השבת2
בסוף השבוע נקבל את שעון הקיץ, בצל מזג האוויר השרבי. בהוראת שר הפנים דרעי, חופי הרחצה ייפתחו השנה מוקדם מהרגיל - כבר בחול המועד פסח, עבור אלפי המטיילים (בארץ)
הרב פדווא יחד עם יעקב כהן, בעלים – תור פלוס. הכנות אחרונות לפסח: מנות הגורמה כבר בדרךkikar.co.il בשיתןף תור פלוס2
חברת התיירות "תור פלוס" נמצאת בשלבי התארגנות אחרונים לפסח. כבכל שנה, נשלחו מכולות גדולות למלונות בחו"ל מישראל ומרחבי אירופה המכילות ציוד מיוחד של מזון גורמה, לא שרויה, מצות עבודת יד ושאר פינוקים שיאפשרו לנופשים במלונות הפאר בכרתים, ונציה - איטליה וספרד פסח כשר למהדרין וטעים (תיירות, שיווקי)
טיול מרהיב להרי יהודה דרך עדשת המצלמהטיול מרהיב להרי יהודה דרך עדשת המצלמהמוטי ל.1
השנה לא ירד מספיק גשם כדי ליצור את המראה המרהיב של האגם הגדול בבית זית אך הצלם מוטי ל. פתח את הארכיון בגלריה מרהיבה של נופי הרי יהודה בחמש השנים האחרונות (תיירות בארץ)
עדר סוסים משתעשע ברמת הגולן • גלריהעדר סוסים משתעשע ברמת הגולן • גלריהצילום: מאור קינסבורסקי, פלאש 905
השדות המוריקים של רמת הגולן מהווים כר נרחב לפעילו לא רק עבור המטיילים הרבים אלא גם עבור... עדר סוסים • צפו בתיעוד מרהיב של הצלם מאור קינסבורסקי (תיירות, בארץ)
טיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לרמות מנשהטיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לרמות מנשהכיכר השבת6
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא ביום שישי האחרון לטיול באזור היפיפה להפליא של רמות מנשה ותיעד את גבעת הרקפות, מאגר רז, נחל רז ומפל רז וכן את נחל תנינים (תיירות בארץ)
שיא בפסח איילנד.שיא פסח באיילנד: כל הסוויטות נחטפו תוך חודשkikar.co.il בשיתוף כהנא גרופ3
חברת כהנא גרופ שברה שיא בנופשי פסח: תוך חודש מכרה את כל הסוויטות בחופשת פסח המדוברת ביותר השנה, במלון ׳איילנד׳ נתניה | בנופש יופיעו: מוטי שטיינמץ, ישי ריבו, שולי רנד ועוד (תיירות, שיווקי)
טיול דרך עדשת המצלמה לשפלת יהודהטיול דרך עדשת המצלמה לשפלת יהודהכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק בגלריה מרהיבה בה הוא מתעד את נופי שפלת יהודה. בריכת ניצנים, חורבת מדרס, יער בן שמן, יער קולה, חופי אשקלון ועוד (תיירות בארץ)
סיור דרך עדשת המצלמה לנופי השרוןסיור דרך עדשת המצלמה לנופי השרוןכיכר השבת3
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לצלם את הנופים הייחודיים של השרון, ביניהם יער חורשים, נחל אלכסנדר, גשר הצבים, נחל חדרה, עמק חפר, פארק יקום ועוד (תיירות בארץ)
הר סדוםטיול דרך עדשת המצלמה לדרום מדבר יהודהכיכר השבת1
הצלם מוטי ל. מבני ברק לוקח אותנו לסיור מצולם נוסף בנופים הקסומים של דרום מדבר יהודה והפעם עם נופי הר סדום, נחל סדום ונחל פרצים (תיירות בארץ)
טיול למצדה ולנופי דרום מדבר יהודה • גלריהטיול למצדה ולנופי דרום מדבר יהודה • גלריהכיכר השבת2
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לטייל וחזר עם גלריה מרהיבה של נופי דרום מדבר יהודה. חווארי מצדה, חמי זוהר, ים המלח, קניון תמר, נחל בוקק ועוד מהאזור הקסום ביופיו (תיירות בארץ)
מופע האשליות קם לחיים – רק לצפות וליהנותמופע האשליות קם לחיים – רק לצפות וליהנותאסף מגידו
מתכננים יום גיבוש לעובדים? ערב מרתק לבחורים בישיבה? ואולי בכלל פשוט אירוע פרטי? תכירו את מתן רוזנברג, אמן חושים בינלאומי שידהים אתכם בכל מה שחשבתם עם מופע אשליות (תיירות, שיווקי)
עין גדיטיול דרך עדשת המצלמה לצפון מדבר יהודהכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק לוקח אותנו לטיול מצולם בצפון מדבר יהודה עם הנופים המרהיבים של ים המלח והרי מדבר יהודה, מצוקי דרגות, עין גדי והנחלים הקסומים שבאזור (תיירות בארץ)
סיור מצולם באגמון החולה • צפו בגלריהסיור מצולם באגמון החולה • צפו בגלריהכיכר השבת
חממה לפני שבירת השיא עם 51 אלף עגרונים באגמון החולה יצא הצלם דוד כהן לסיור מוצלם באגם המלאכותי במרכז עמק החולה ומגיש גלריה מרהיבה • צפו (תיירות בארץ)
טיול לגליל המערבי והעליון דרך עדשת המצלמהטיול לגליל המערבי והעליון דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק עורך טיול של ממש בנופים המרהיבים של הגליל: הרי מירון, גוש חלב, נהר הירדן, מאגר דלתון, עמק החולה, נחלי הצפון וראש הנקרא (תיירות בארץ)
טיול ל"עמודי שלמה" דרך עדשת המצלמהטיול ל"עמודי שלמה" דרך עדשת המצלמהכיכר השבת2
פארק תמנע בדרום, כ-25 ק"מ מהעיר אילת מכיל מראות ייחודיים ביניהם מכרות הנחושת שפעלו במקום, עמודי שלמה והאגם המלאכותי שנבנה במקום (תיירות בארץ)
טיול מצולם לגבעת הרקפות של טל שחרטיול מצולם לגבעת הרקפות של טל שחרכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק, יצא בשבוע שעבר לצלם בגבעת הרקפות ובסמוך לה, במושב טל שחר שבשפלת יהודה. זוהי עונתן של הרקפות שמושכות מטיילים רבים לאזור (תיירות)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74