מכשיר כשר  מקבץ שירים..  נחלת שלמה  נפתלי מקלב
טיול מצולם לגבעת הרקפות של טל שחרטיול מצולם לגבעת הרקפות של טל שחרכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק, יצא בשבוע שעבר לצלם בגבעת הרקפות ובסמוך לה, במושב טל שחר שבשפלת יהודה. זוהי עונתן של הרקפות שמושכות מטיילים רבים לאזור (תיירות)
טיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לגלילטיול מרהיב דרך עדשת המצלמה לגלילכיכר השבת1
הצלם מוטי ל. מבני ברק ניצל את מזג האוויר הנוח כדי לערוך טיול מרהיב לנופי הגליל התחתון כשהוא מתעד את הארבל, הכנרת, טבריה וכמה מהנחלים הסמוכים (תיירות בארץ)
טיול מצולם אל גבעת הרקפות ברמות מנשהטיול מצולם אל גבעת הרקפות ברמות מנשהכיכר השבת1
האביב מתקרב ואיתו הפריחה, גבעת הרקפות ברמות מנשה שבכרמל נחשבת לאחת המקומות היפים אליהם מגיעים אנשים כדי לצלם את הפרחים היפיפיים (תיירות בארץ)
הלכה רחוק: הדיילת שמגעילה נוסעים אוכלי בשרהלכה רחוק: הדיילת שמגעילה נוסעים אוכלי בשרכיכר השבת4
לא קל להיות צמחוני או טבעוני, במיוחד אם התפקיד שלך כולל גם הגשת אוכל לחברת אנשים שלא כל כך דוגלים בהתנזרות הזאת. הדיילת הזאת, לקחה את המוסריות שלה קצת רחוק מדי (תיירות)
"צבע אדום" - מרבדי כלניות בנגב  • גלריה"צבע אדום" - מרבדי כלניות בנגב • גלריהכיכר השבת2
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא ביום שישי לצלם את מרבדי הכלניות האדומות ביער שוקדה שבנגב המערבי. הכלניות נחשבות לפרח מוגן וקטיפתן אסורה (תיירות בארץ)
הכרמל, הגלבוע ועמק יזרעאל • תיעוד מרהיבהכרמל, הגלבוע ועמק יזרעאל • תיעוד מרהיבכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק ניצל את הימים היפים במזג האוויר, כדי לתעד את הכרמל הקסום, הגלבוע ועמק יזרעאל על נחליו והנופים היפיפיים (תיירות בארץ)
מטוס של חברת Royal Jordanianבמהלך טיסה לנתב"ג, ישראל נמחקה מהמפהכיכר השבת
טראמפ הכריז כי ירושלים בירת ישראל? מסתבר שזה לא כל כך הרשים את חברת התעופה Royal Jordanian שמקיימת טיסות לישראל וממנה, אך לא מציגה אותה על המפה (תיירות)
מזג האוויר התחמם: סיור מצולם בחופי השרוןמזג האוויר התחמם: סיור מצולם בחופי השרוןכיכר השבת
חופי נתניה הצוקיים וצפונה, המרינה בהרצליה, חוף השרון בשפיים במראות מרהיבים של חופי הים היפים של ישראל. עצמת הגלים אל מול הסלעים הגדולים והייחודיים (תיירות)
השבוע התכנסו סביב שולחן אחד.מנגישים את אתרי המורשת למגזר החרדיkikar.co.il בשיתוף מורשת
איזה קרב היסטורי התחולל בעמק האלה? האם ידעתם מי חי בעיר ציפורי? את פניהם של אלו רבנים קיבלו ביישוב מוצא בואכה ירושלים? את כל התשובות לשאלות האלה ונושאים רבים אחרים מתחומי ההיסטוריה היהודית בארץ ישראל, תדעו בקרוב. מיזם חדש של משרד ירושלים ומורשת, להנגשת והתאמת אתרי המורשת למגזר החרדי, בקרוב יצא לדרך (תיירות, שיווקי)
הפנים החדשות של מלון כינר בגליל.הפנים החדשות של מלון כינר גלילkikar.co.il בשיתוף כינר בגליל
נוף עוצר נשימה, אוושת עצי האשל, קול תנועת הקנים, ושכשוך מי הכנרת, יוצרים את ההרמוניה הייחודית ואת האווירה הפסטורלית, המקדמת את פני הבאים בשערי מלון 'כינר גליל' (תיירות, שיווקי)
השלג ברמת הגולן והזרימות העזות בנחלי הצפון • צפוהשלג ברמת הגולן והזרימות העזות בנחלי הצפון • צפוכיכר השבת8
הצלם מוטי ל. מבני ברק יצא לרמת הגולן בעקבות השלגים וזרימות המים של הסערה האחרונה והביא את המראות החורפיים המרהיבים של בריכת רם, הגולן ונחלי הצפון (תיירות)
אילוסטרציההזמינו סופ"ש בבית מלון, אך גילו כי הוא נסגר לשיפוציםכיכר השבת1
הזמנתם פיצה וכשהגעתם לבית אתם מגלים שהמגש ריק, עכשיו תנסו להבין את עוגמת הנפש של הזוג שהגיע לבית המלון וגילו שהוא בעצם אתר בניה (תיירות)
מדהים: להקת זרזירים במחזה מרהיב במיוחדמדהים: להקת זרזירים במחזה מרהיב במיוחדכיכר השבת5
הצלם יונתן זינדל (פלאש 90) תיעד להקת זרזירים ענקית ליד רהט שבדרום. העופות יוצרים מראות מרהיבים בשמים, כשהם מסתחררים במעופן • צפו בתמונות (תיירות בארץ)
אחרי גשמי הברכה: אתר שבע הטחנות • צפואחרי גשמי הברכה: אתר שבע הטחנות • צפוכיכר השבת2
שבע טחנות הוא אתר היסטורי השוכן על גדות נחל הירקון, בתחומיו של פארק הירקון בתל אביב-יפו. במקום פעלו לפחות אחד-עשר זוגות של אבני רחיים, אשר הונעו בכוח מימיו של הירקון. מוטי ל. צילם את האתר לאחר הגשמים הרבים (תיירות)
החרמון ליד מטולההגליל, נחלי הצפון והחרמון בתיעוד מרהיבכיכר השבת1
אחרי גשמי הברכה של סוף השבוע האחרון יצא מוטי ל. מבני ברק לטיול בגליל והביא את המראות של ארצנו היפה. עמק החולה, הכנרת, הירדן ההררי והחרמון • גלריה (תיירות בארץ)
אל על מבטלת את מותג הלואו קוסט שלהאל על מבטלת את מותג הלואו קוסט שלהדניאל הרץ1
חברת התעופה הישראלית הודיעה כי תבטל את מותג הלואו קוסט שלה "UP" ותשיק במקומו שיטת תשלום חדשה לטיסות שתאפשר רמות שונות של שירות באותה טיסה (תיירות בארץ)
סובלים מקריוקי? 15 חופים בכנרת הוכרזו כ'שקטים'סובלים מקריוקי? 15 חופים בכנרת הוכרזו כ'שקטים'כיכר השבת5
יצאתם לחופשה וקיוויתם לעבור אותה בשקט ופתאום מהרכב שלידכם הוצאה ערכת קריוקי שהשביתה לכם את השלווה באחת? איגוד ערים כנרת עושה לזה סוף וכבר בעונת הרחצה הקרובה תיאסר ברוב החופים השמעת מוזיקה(תיירות)
נחל דבורהבשל סכנה: מסלול הג'ילבון הארוך נסגרכיכר השבת
בשל מזג האוויר מסלול הג'ילבון הארוך נסגר למטיילים ממפל הג'ילבון ועד בריכת הקצינים (ג'לבינה). הכניסה לקטע הסגור אסורה ומסוכנת. הקטע נסגר עד להודעה חדשה (תיירות)
נתב"גנתב"ג: 5 מיליארד שקלים יושקעו בשיפוץ ובהרחבהכיכר השבת
אלו שצפו את המספר האדיר הזה לשנת 2030 נדהמים לגלות כי התחזית שלהם מאוחרת בכשש שנים, וכי רק בשנה החולפת עברו בנתב"ג 20 מיליון נוסעים (תיירות)
חנוכה במיני ישראל. אילוסטרציהחנוכה: מגוון פעילויות לכל המשפחה במיני ישראלkikar.co.il בשיתוף מיני ישראל
הרכבל החדשמקצרים הליכים: בדרך לאישור הרכבל לכותלכיכר השבת3
המסלול יעבור בעיקר דרך שטחים ציבוריים; האישור ידון בוועדה מיוחדת - כך מתכננת המדינה לקדם את פרויקט הרכבל לכותל במינימום הזמן האפשרי, כ'פרויקט תיירותי' (ארץ)
נתב"גמתחילת השנה עברו בנתב"ג 18.8 מיליון נוסעיםתומר הדר
אל על היא החברה המובילה בנתב"ג, עם 5.2 מיליון נוסעים. במקום השני נמצאת טורקיש איירליינס עם 937 אלף נוסעים מתחילת השנה ובמקום השלישי איירופלוט, עם 749 אלף נוסעים (תיירות)
מישהו עוקב אחריכם. אילוסטרציההמופע שהופך את החיים שלכם לסרט מתחkikar.co.il בשיתוף tlv show1
האם תצליחו לפתור את התעלומה המסתורית שמחכה לכם? האם תצליחו להבחין בין מציאות לדמיון? חוויה בלתי נשכחת שתיקח אתכם לתוך מופע שהוא גם משחק וגם אטרקציה, לא בתוך חדר חשוך ולא מול מסכים, אלא באור יום, ברחובות, כאשר כל אחד יכול להיות החשוד...(אטרקציות, שיווקי)
שמחה לכל המשפחה. אילוסטרציההמשפחה גדולה מדי בשביל לחגוג ביחד? לא תירוץ!kikar.co.il בשיתוף כרמי אור הגנוז1
המשפחה גדולה וברוכת ילדים? רוצים פרטיות אבל כולם מסתכלים עליכם במסעדה? ומה קורה אם רוצים להישאר לישון? כל מה שצריך לדעת רגע לפני שמתכננים שמחה, והמקום הטוב ביותר עבורכם לשמוח בו (משפחה, שיווקי)
סגוואי. מתאים בדיוק למגזר.מתלבטים על חנוכה? הגיע הזמן לרחף על סגוויkikar.co.il בשיתוף zuzu סגווי
לא משנה מי אתם, כמה אתם ואיפה אתם, סיורי סגווי הם כנראה הדרך הטובה ביותר ליהנות באופן שווה כולם ביחד. אז נכון, בני הנוער בטח ירשו לעצמם ליסוע מהר יותר מאתנו המבוגרים, אבל העיקר שסוף סוף גם הבחורים יוכלו לבוא לטיול משפחתי בלי פרצופים משועממים (תיירות, שיווקי)
שקנאים נודדים במעגן מיכאל • תיעוד מרהיבשקנאים נודדים במעגן מיכאל • תיעוד מרהיבכיכר השבת
עונת הנדידה של הציפורים מאירופה הקרה לאפריקה החמה מספק לנו בארץ ישראל המשמשת תחנת מעבר עבור העופות מראות מרהיבים. הצלמת ענת חרמוני תיעדה (תיירות בארץ)

תיירות בארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74