בנט לפוטין: "רואים בך ידיד אמת של ישראל"בנט לפוטין: "רואים בך ידיד אמת של ישראל"
ט"ז בחשוון תשפב | 22.10.21
ראש הממשלה, נפתלי בנט, ונשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, נועדים כעת לראשונה בעיר סוצ׳י, רוסיה מאז כניסתו של בנט למשרד ראש הממשלה. השניים ישוחחו גם על איראן (מדיני)
איתמר בן גביר משחזר את רגעי התקיפהאיתמר בן גביר משחזר את רגעי התקיפהישי כהן3
הביקור בחדר אסיר חמאס והתקיפה של ח"כ איימן עודה; ההתנגדות למעצר מנהלי; ההסתה שקדמה לרצח רבין והנאום של יאיר לפיד. ח"כ איתמר בן גביר בראיון לישי כהן באולפן (TV)
יוליה מלינובסקיסעיף תמים חשף פרצה ברפורמת הכשרותרפאל כהן2
פרצה חמורה; לפי תיקון בסעיפי רפורמת הכשרות, התוכנית תצא לדרך גם ללא תקנות שיציג השר לשירותי הדת. משמע: גם אם הרבנות לא תקבע תקן לכשרות - היא תרוץ (פוליטי)
מקלב תקף: "כהנא סמרטוט של ליברמן"מקלב תקף: "כהנא סמרטוט של ליברמן"רפאל כהן16
בוועדה לשירותי דת יהודיים שדנה בחוק הרפורמה בכשרויות, חבר הכנסת אורי מקלב (יהדות התורה) תקף בחריפות ואמר כי "הפכתם את השר לשירותי דת לסמרטוט של ליברמן" (פוליטי)
נתניהו בכנסנתניהו פסימי? יתכן שהממשלה תחזיק שניםרפאל כהן10
בנאום שנשא יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו בוועידת השלטון המקומי, תקף את הממשלה ואמר כי "אנחנו נחזור מהר ונתקן. זה יכול להיות עוד שבועיים או עוד 3 וחצי שנים" (פוליטי)
רגב במהלך נאומה במליאהרגב התסיסה את בן ברק: 'אתה שונא ישראל'יוני גבאי25
סגן ראש המוסד לשעבר וכיום יו"ר ועדת חוץ וביטחון רם בן ברק כונה בידי מירי רגב "שונא ישראל" ורתח. חברי קואליציה שנכחו במליאה המטירו תגובות על שרת התרבות לשעבר (TV)
האופוזיציה חוגגתהקואליציה הובסה לראשונה, והחרדים חגגורפאל כהן43
הצעת החוק להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית לבחינת העברות ושיבוץ מורות ומורים ערביים עברה על חודו של קול • באופוזיציה צהלו, חברי כנסת חרדים וערבים כאחד (פוליטי)
מליאת הכנסת, היוםצרחות על בנט: סדרנים נאלצו להפריד • צפויאיר טוקר68
אחרי שהצביע נגד החרדים, חברי אופוזיציה החלו להשפיל את בנט במילים קשות • ניר אורבך התערב וסדרני הכנסת נאלצו להפריד • רה"מ יצא מהמליאה כשברקע קריאות "בושה" (TV)
מיקי זוהר: הממשלה יציבה, לפיד יהיה רה"ממיקי זוהר: הממשלה יציבה, לפיד יהיה רה"מישי כהן5
ח"כ מיקי זוהר (הליכוד) מתייחס ליציבות הממשלה בראשות נפתלי בנט ומודה כי מדובר בקואליציה יציבה. לדבריו, יאיר לפיד ייכנס ללשכת רה"מ בעוד כשנתיים • צפו (חדשות, בארץ)
שאשא ביטוןשאשא ביטון דורשת חשיפת דיוני הקורונהרפאל כהן1
שרת החינוך יפעת שאשא-ביטון דורשת מבנט את השקפת דיוני קבינט הקורונה, שעוד מהממשלה הקודמת נותרים תחת חיסיון. שאשא ביטון "יחזק את אמון הציבור בממשלה" (פוליטי)
אשר בכנסתהשר אלקין טען להסכמה חרדית - והוכחשרפאל כהן6
במענה לח"כ אשר על גניזת תכנית של בניית יח"ד לחרדים, אלקין טען שקיבל אישור מפינדרוס שבמקום זאת תקודם תכנית מצומצמת. אשר מחה: "אתה זורה חול בעיני הציבור" (פוליטי)
החל ממחר: עוד 3,000 עזתים יכנסו לישראלהחל ממחר: עוד 3,000 עזתים יכנסו לישראלב. ניסני3
מתאם פעולות הממשלה בשטחים הודיע היום על הגדלת מכסת הסוחרים העזתים העוברים דרך מעבר ארז, הגדלה שהתקבלה בתום "הארכת מצב" ותיכנס לתוקף מחר (מדיני)
ח"כ כץח"כ מהליכוד: אם יוגש אישום, ביבי יתפטריוני גבאי8
ח"כ חיים כץ תועד ב-2008 אומר כי "זה ביבי. כשיהיה ר"מ, אם יוגש נגדו כתב אישום שיתפטר". את הדברים אמר לאחר שנתניהו תמך בחוק להדחת ר"מ עם כתב אישום (פוליטי)
בן גביר לאחמד טיבי: אתה גם רוצה להרביץ?בן גביר לאחמד טיבי: אתה גם רוצה להרביץ?כיכר השבת16
בוועדה לביטחון הפנים פרץ עימות בין ח"כ אחמד טיבי לבין ח"כ איתמר בן גביר; טיבי קבל על הפרת התקנון, ובמהלך עימות מילולי עם בן גביר, הוציאה מרב בן ארי את טיבי (פוליטי)
איילת שקדשקד: מתנגדת לחוק של סער נגד נתניהוכיכר השבת28
שרת הפנים איילת שקד אמנם לא חברת-כנסת ולא יכולה להצביע על החוק, אך הבוקר מבהירה שוב כי היא מתנגדת לחוק של סער נגד נתניהו; הרשימה המשותפת תומכים (בארץ)
סילמן וליברמןסילמן נגד גזירת המעונות והאברכים החרדיםישי כהן43
מתוך דאגה לאברכי הציונות הדתית, עידית סילמן יוצאת נגד "גזירת המעונות" של ליברמן, אך פתרון שהעלתה - נגד האברכים החרדים, נדחה; בסביבת ליברמן לא מתרגשים (ארץ)
בראשית 1ישראל והאמירויות יניפו יחד דגלים על הירחכיכר השבת6
השרה אורית פרקש-הכהן שיצאה לביקור באיחוד האמירויות צפויה לחתום על הסכם שיתוף פעולה היסטורי; בפרוייקט החלל 'בראשית 2' המדינות יניפו דגל על הירח (חדשות, מדיני)
סער ונתניהו. ארכיוןסער הציג את החוק נגד כהונת נתניהורפאל כהן25
שר המשפטים גדעון סער, ממשיך בקו נגד בנימין נתניהו, ומפרסם לציבור את סעיפי החוק שימנע מנאשם בפלילים לכהן כראש ממשלה • בליכוד תקפו: "אנטי דמוקרטיה" (פוליטי, ארץ)
בן גביר: יצחק רבין הסית לרצח יצחק רביןבן גביר: יצחק רבין הסית לרצח יצחק רביןישי כהן15
ח"כ איתמר בן גביר, יו"ר 'עוצמה יהודית', התייחס לטענות כי הימין הסית לרצח רבין וטען באולפן 'כיכר השבת' כי יצחק רבין ז"ל וחבריו להנהגה הם אלו שהסיתו והובילו לרצח • צפו (ארץ)
שקד ולפידשקד: "התכווצתי כששמעתי את נאום לפיד"ישי כהן65
שרת הפנים, איילת שקד, במתקפה נגד נאומו של רה"מ החליפי ושר החוץ יאיר לפיד, בישיבת המליאה לזכרו של יצחק רבין: "תיוג של ציבור מצביעים גדול הוא עוול נוראי" (חדשות)
אורית פרקש-הכהן"גנבת; משוגעת": שרות כחול לבן בעימותיוני גבאי4
השרות הבכירות של 'כחול לבן', נצפו צועקות אחת על השנייה במשרד רה"מ, בויכוח על קרדיט • 'את מתנהגת כמו גנבת. את לא משנה פסיק מההודעה', נשמעה אחת מהן אומרת (בארץ)
ח"כ בוסו: 'בנט הגיע מוכן לשגר את ההסתה'ח"כ בוסו: 'בנט הגיע מוכן לשגר את ההסתה'ישי כהן3
"שאפחד לא יתבלבל לרגע, נפתלי בנט במופע ההגבלה שלו בשבוע שעבר הגיע ערוך ומוכן לשגר את ההסתה כנגד הציבור החרדי", תקף ח"כ אוריאל בוסו את ראש הממשלה (אקטואליה)
השר אלי אבידרליברמן רומז: אלי אבידר לא יישאר במפלגהיוני גבאי6
לאחר חשיפת ההקלטות בהן נשמע השר אלי אבידר מדבר בזלזול על יו"ר מפלגתו, אמר ליברמן בישיבת הסיעה כי "אלי אבידר החליט ללכת בדרכו ואני מאחל לו בהצלחה" (פוליטי)
נשיא רוסיה ולדמיר פוטיןבנט במחווה לפוטין: הכרה בחיסון הספוטניקקובי אטינגר13
ראש הממשלה בנט לחץ על השרים לפיד ורזבוזוב להכיר בחיסון הרוסי - 'הספוטניק', כמחווה לנשיא רוסיה פוטין לקראת ביקורו הצפוי בישראל. משרד הבריאות מתנגד למהלך (עולם)
הציוץ שצייצה ח"כ פינטו ומחקה לאחר שקמה סערה ברשתח"כית ימינה קראה לנתניהו 'מסית' ומחקהמישאל לוי4
ח"כ פינטו מ'ימינה' צייצה ציוץ שנוי במחלוקת נגד יו"ר האופוזיציה נתניהו: "נדמה שהוא אף פעם לא עזב את המרפסת. מסית היה ומסית יישאר" הציוץ נמחק (פוליטי)
ראש הממשלה המנוח יצחק רבין ז"לאתם מבזים את יצחק רבין ז"ל // ישי כהןישי כהן29
דווקא ביום הזיכרון לרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל בוחרים במשפחתו ובמערכת הפוליטית להרבות את המחלוקות, לפלג עוד יותר את העם. תלמדו מיום ההילולה למרן זצ"ל (טור דעה)

עוד כתבות

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook