hah urchbt..  tbh hvush  אבי אילסון  אבי דרור
נתניהו בשיחה עם טראמפטראמפ: נכיר בריבונות ישראל על הגולן • נתניהו: נס פורים
י"ד באדר ב' תשעט | 21.03.19
נשיא ארה"ב הודיע כי "הגיע הזמן שארצות הברית תכיר באופן מלא בריבונות הישראלית על הגולן". נתניהו לטראמפ: "עשית היסטוריה בפעם השלישית" • הכרה רשמית - בשבוע הבא (פוליטי מדיני)
הנשיא ריבלין חילק משלוחי מנות לחייליםהנשיא ריבלין חילק משלוחי מנות לחייליםיוני גבאי
נשיא המדינה הגיע לחלוקת משלוחי מנות ללוחמות ולוחמי המעברים של המשטרה הצבאית מגדוד 'תעוז': "אל תהססו מול אף סכנה. כך חונכתם ועבור זה התאמנתם". צפו (מדיני)
העזות של ליברמן: "אני הרב הצדיק" • צפוהעזות של ליברמן: "אני הרב הצדיק" • צפוכיכר השבת
יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן בסרטון פורים, בועט בכל הקדוש והיקר לציבור החרדי, קורא לעצמו "הרב הצדיק" שמתיר תחבורה ציבורית בשבת ונישואים אזרחיים. צפו (בארץ)
לפיד גנץ ונתניהוגנץ מתאושש, החרדים -12 הימין החדש -6כיכר השבת
לאחר בליץ הראיונות שקיים אמש בני גנץ ערכו 2 חברות החדשות המסחריות סקרים חדשים מהם עולה כי גנץ הצליח להרים את הראש, וב'החדשות' מקבל 5 מנדטים יותר (פוליטי)
נתניהו בהצהרה היוםנתניהו לגנץ: מה איראן יודעת ואתה מסתיר?יוני גבאי8
ראש הממשלה פנה לבני גנץ בשאלה פומבית: איך תעמוד מול איראן, כשהיא מחזיקה עליך חומר רגיש? לטענת נתניהו, 'כחול לבן' תוקפים אותו על פרשת הצוללות כי הם בפאניקה (פוליטי)
ליצמן מגיב לכחלון: לא העברת שקל למשרדליצמן מגיב לכחלון: לא העברת שקל למשרדשלומי זייבלד5
בתגובה להאשמות כחלון כי הוא לא מבין לאן נעלמו מיליארד ש"ח, מגיב סגן שר הבריאות כי לקבל את הכסף הנחוץ כל כך לפסיכיאטריה, ומכחיש כי הסכום הועבר ממשרד האוצר (בארץ)
זירת הפיגועשיפור נוסף במצבו של החייל שנפצע בפיגועכיכר השבת
בית החולים 'בילינסון' מדווח כי מצבו של החייל אלכסנדר דבורסקי שנפצע באורח קשה, בפיגוע המשולב בתחילת השבוע - התייצב והוא מוגדר "פצוע בינוני" (חדשות, בארץ)
'שפת הגוף של גנץ - אגרסיבית': צפו בניתוח'שפת הגוף של גנץ - אגרסיבית': צפו בניתוחיוחנן בלייך11
מומחה שפת הגוף, אליקים ביננשטוק, מכניס לחדר הניתוח את נאומי הפוליטיקאים • והשבוע: נאומו של בני גנץ בגבול הדרום, לאחר הפריצה האיראנית לטלפון שלו • פרק 3 (פוליטי)
בני גנץבני גנץ 'שבר שתיקה' - וזה מה שהוא אמרכיכר השבת18
בני גנץ, יו"ר 'כחול לבן', שבר שתיקה תקשורתית והעניק ראיונות לשלושת ערוצי הטלוויזיה. "כיכר השבת" ליקט את עיקרי הדברים מהראיונות - ואת ההתייחסות לחרדים (חדשות)
נתניהו וגנץהליכוד - 32, כחול לבן - 29 וש"ס - 4 מנדטיםיוני גבאי43
סקר חדש שפורסם בצהריים מלמד כי מגמת ההיחלשות של בני גנץ ויאיר לפיד נמשכת • בנימין נתניהו זוכה ב-32 מנדטים, 'כחול לבן'- 29 וש"ס בראשות דרעי בגבול אחוז החסימה (ארץ)
נתניהו על פרשת הצוללות: לא קיבלתי שקלנתניהו על פרשת הצוללות: לא קיבלתי שקליוני גבאי4
ראש הממשלה הגיב על מתקפת 'כחול לבן' בעקבות הגילויים החדשים בפרשת הצוללות. "הם נלחצו מהפריצה האיראנית לתוך הטלפון של גנץ ומנסים להסיט את תשומת הלב" (פוליטי)
אביגדור ליברמן, היוםליברמן: "הכנסת תהיה הכי חרדית אי פעם"ישי כהן36
ליברמן לא עוצר באדום, וממשיך בדבריו הקשים נגד הציבור החרדי, והפעם הוא מודאג כי מסתמן שיהיו הרבה חרדים בכנסת: "מסתמנת ככנסת החרדית ביותר אי פעם" (חדשות)
המהומה הערבפעילי 'עוצמה' וחרדים תקפו את הרב בני לאוכיכר השבת23
"רפורמי, אנטישמי, כל עם ישראל שונא אותך", צעקו פעילי עוצמה יהודית, בהם חרדים, לעבר הרב בני לאו שהשווה בעבר בין אידיאולוגיית 'עוצמה' לתורת נירנברג הנאצית (פוליטי)
נתניהופייסבוק דרשה מנתניהו להפסיק לאגור מידעכיכר השבת1
ראש הממשלה וצוות הליכוד אוגרים מידע על משתמשים בפייסבוק תוך כדי שימוש ב'בוט' המדמה שיחה אישית עם נתניהו דרך המסנג'ר • פייסבוק ביקשו ממנו להפסיק (פוליטי)
בני גנץ, הערבכך גנץ מתכוון להקים ממשלה בשיתוף המפלגות החרדיותישי כהן19
"אני שולח לכם דף ריק, חתום למטה בני גנץ, שני שליש דף שלכם תמלאו למטה מה שאתם רוצים, תשאירו לי שליש, אני אמלא מה שאני רוצה" • בני גנץ מעוניין להקים ממשלה עם החרדים (פוליטי)
כחול לבן, הערבגנץ מאשים: "נתניהו פגע בביטחון ישראל"יוני גבאי4
גנץ תוקף הערב את ראש הממשלה על רקע פרשת הצוללות: "פרשת השחיתות החמורה ביותר בתולדות המדינה" • יעלון סיפר על הבירור שערך על מכירת הצוללות למצרים (פוליטי)
"גנץ לא מסוגל לשמור על הטלפון, איך ישמור על המדינה""גנץ לא מסוגל לשמור על הטלפון, איך ישמור על המדינה"ישי כהן9
על רקע פרשת הפריצה האיראנית, ראש הממשלה נתניהו יצא במתקפה נגד יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ: "מסתבר שבזמן שאני הוריתי לפרוץ לארכיון הגרעין של איראן, איראן פרצה לטלפון הנייד שלו" (בארץ)
בן גביר ובן אריהדרישה: לשבץ את בן גביר במקום בן ארייוני גבאי6
בעקבות החלטת בג"ץ לפסול את התמודדותו של מיכאל בן ארי, הגישו באיחוד מפלגות הימין בקשה לשינוי ההרכב, ולהצבת איתמר בן גביר כמספר חמש ברשימה לכנסת (פוליטי)
ארדואן ויאיר נתניהוארדואן: "יאיר נתניהו כמו המחבל מניו זילנד"כיכר השבת4
נשיא טורקיה תקף שוב את בנו של ראש הממשלה נתניהו: "נחנך את ישראל אם נתניהו או הבן שלו ימשיכו לדבר בגנות טורקיה". ביבי הגיב: "ישראל לא מתרגשת מאיומים" (מדיני)
יריב לויןלוין מלגלג: "התכנית למעבר אחוז החסימה"יוני גבאי2
יריב לוין, הרואה עצמו כמועמד לשר המשפטים, תקף את תכניתה של השרה איילת שקד. "תכנית שקד למהפכה משפטית נראית כמו התכנית למעבר אחוז החסימה" (פוליטי)
סמוטריץ'סמוטריץ שוקל לתבוע: אילן כינה אותו מחבליוני גבאי3
סגן ראש השב"כ לשעבר המתמודד כיום ב'כחול לבן' טען כי סמוטריץ' תכנן לפוצץ מכוניות בנתיבי איילון לפני ההתנתקות. הח"כ בתגובה, הכחיש והאשים את אריק שרון (חדשות, פוליטי)
השרה איילת שקד, הבוקראיילת שקד הציגה את 'המהפכה המשפטית'כיכר השבת7
שרת המשפטים ויו"ר משותף ב'ימין החדש', איילת שקד, הציגה הבוקר את תכנית 100 הימים שלה למהפכה משפטית, ובה תוכנית לביטול הוועדה למינוי שופטים לעליון (אקטואליה)
ראשי 'עוצמה יהודית' הערבאין שופטים בירושלים; יש פוליטיקאים / דעהדוד רוזנטל15
פסילת מפלגות קיצון לא רק בעייתית עד מאד מבחינה דמוקרטית, אלא גם פרקטיקה מטומטמת - שמשרתת בדיוק את מה שהיא באה לנסות למנוע • טור דעה (אקטואליה)
בן ארי, בן גביר וברוך מרזל במסיבת העיתונאיםבן ארי: "מבקשים לדכא את זעקת הטבוחים"כיכר השבת57
מתקפה חריפה על ה'חונטה' של ביהמ"ש העליון, על פרקליט המדינה, על היועץ המשפטי ועל עופר כסיף ובל"ד שאושרו • ראשי 'עוצמה יהודית' - במסיבת עיתונאים זועמת (אקטואליה)
בן ארי וגפניגפני: "עוד נתחרט על הסמכות של ביהמ"ש"כיכר השבת23
בתגובה לפסילתו של מיכאל בן ארי על ידי בית המשפט העליון, אומר ח"כ משה גפני כי "שופטי ביהמ"ש העליון התעלו על עצמם, החליטו שהעם לא בוחר בו - כיוון שהם העם" (פוליטי)
בן גביר זועם היום בבית המשפטבימין זועמים על הבג"צ: "סוף ידוע מראש"דניאל הרץ10
במפלגות הימין מגיבים בזעם על החלטת בג"צ לפסול את מועמדותו של ד"ר מיכאל בן ארי ולמנוע ממנו להתמודד לכנסת במסגרת איחוד מפלגות הימין. "תיאטרון האבסורד" (פוליטי)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
אלי חזן
אלי חזן
שינוי לצד זהירות // אלי חזן
כ"ו באדר א' תשעט