נתניהו וגנץנתניהו: "אני מרים את הכפפה ומציע לגנץ"
כ"ג בחשוון תשפ | 21.11.19
בבוקר שאחרי הכישלון של בני גנץ להרכיב ממשלה, ראש הממשלה בנימין נתניהו קורא לו לנהל משא ומתן ישיר: "אני מרים את הכפפה ומציע לו: בוא למשא ומתן אישי מיידי" (בארץ)
רכבת בחירות 2020 יצאה לדרך; לוח הזמניםרכבת בחירות 2020 יצאה לדרך; לוח הזמניםישי כהן
נשיא המדינה ראובן ריבלין יודיע היום ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין כי לראשונה בתולדות המדינה אף מועמד לא הצליח להרכיב ממשלה • נותרו 21 יום אחרונים • כך זה יעבור (פוליטי)
ליאון וברקוביץ'ברקוביץ: "ההשתלחויות של ליברמן כלפי החרדים איומות"ישי כהן
עופר ברקוביץ, מי שהיה מועמד לראשות העיר י-ם והפסיד למשה ליאון שנתמך על ידי החרדים ואיווט ליברמן, יוצא למתקפה נגד ההסתה: "השתלחויות איומות, החרדים לא הופכים לאנטי ציוניים" (בארץ)
אין מנוס מבחירות או שתקום בסוף ממשלה? 21 ימי הכרעהאין מנוס מבחירות או שתקום בסוף ממשלה? 21 ימי הכרעהאבי רבינא3
בני גנץ החזיר את המנדט לנשיא המדינה לאחר שגם הוא, כמו בנימין נתניהו, לא הצליח במלאכת הרכבת הממשלה בשל התוצאות, הבלוק והחרמות • לאן הולכים מכאן? אבי רבינא מסביר (פוליטי)
נתניהו עונה לגנץ: פנית למפלגות החרדיותנתניהו עונה לגנץ: פנית למפלגות החרדיותאבי רבינא
ראש הממשלה תקף את יו"ר כחול לבן: "היית מוכן להקים ממשלת מיעוט עם תומכי טרור שמקבלים הנחיות מאויבי ישראל", והוסיף קריאה להקמת ממשלת אחדות • צפו (פוליטי)
מנדלבליט החליט בתיקי נתניהו; יפרסם מחר?מנדלבליט החליט בתיקי נתניהו; יפרסם מחר?כיכר השבת1
היועץ המשפטי לממשלה הגיע להכרעה כי בתיק 1000 יואשם נתניהו במרמה והפרת אמונים. ביתר התיקים עדיין ישנן מחלוקות במשרד המשפטים. מנדלבליט יפרסם בקרוב (בארץ)
גנץ החזיר את המנדט והאשים את ה'בלוק' שהקים נתניהוגנץ החזיר את המנדט והאשים את ה'בלוק' שהקים נתניהואבי רבינא33
הדרמה במערכת הפוליטית: יו"ר כחול לבן טלפן הערב לרובי ריבלין, והודיע כי הוא לא הצליח להרכיב ממשלה בפרק הזמן שניתן לו. "אמשיך לעשות כל מאמץ בכדי להרכיב ממשלה טובה", אמר (פוליטי)
לא לשחק לידיים של ליברמן  // יצחק שינפלדלא לשחק לידיים של ליברמן // יצחק שינפלדעו"ד יצחק שינפלד3
איווט ליברמן מחכה ל׳חרם דרבותינו יעקב ומשה׳. זו משאת נפשו וחלומו. לו היה יכול, היה מתפלל על כך חמש פעמים ביום, כמו מוסלמי אדוק. עו"ד שינפלד בטור דעה פוליטי (דעה)
העימות הקולניסוער בבלוק: זוהר השתיק את השר סמוטריץ'אבי רבינא2
ויכוח קולני, מול המצלמות, פרץ במהלך ישיבת 'בלוק הימין', כאשר השר בצלאל סמוטריץ' תקף את ליברמן על שהסית נגד החרדים = בעוד מיקי זוהר מנסה להשתיק אותו. צפו (פוליטי)
איילת שקד על ליברמן: 'זו הפקרות פוליטית'איילת שקד על ליברמן: 'זו הפקרות פוליטית'אבי רבינא5
"לגרור את מדינת ישראל לבחירות פעם שלישית זו הפקרות פוליטית", כך הגיב ח"כ איילת שקד לדברי אייוט ליברמן. אחמד טיבי האשים אותו ב"גזענות ואנטישמיות לשמה" (אקטואליה)
ליברמן במסיבת העיתונאיםבמסיבת עיתונאים: ליברמן שוב השתלח והסית נגד החרדיםכיכר השבת42
במסיבת עיתונאים שכינס בכנסת האשים איווט ליברמן את כולם. את נתניהו וגנץ בוויכוח אישי שמנע הקמת ממשלת אחדות, את החרדים שהפכו לאנטי ציוניים וכמובן את המפלגות הערביות (אקטואליה)
התודה של אחמד טיביח"כ אחמד טיבי הודה לגפני: 'דברים אמיצים'אבי רבינא14
בפתח הדיון בוועדת הכספים הבוקר הודה ח"כ אחמד טיבי ליו"ר הוועדה ח"כ משה גפני על דבריו בעד הח"כים הערבים: 'דברים כנים ואמיצים; לא כל חבר בלוק יכול להיות אמיץ' (ארץ)
אריה דרעיאריה דרעי ליאיר לפיד: "די עם השקרים!"ישי כהן4
לפיד האשים את נתניהו במניעת ממשלת אחדות, בתגובה, תקף אותו יו"ר ש"ס השר דרעי וקרא לו להפסיק לשקר. "הייתם מוכנים לתת לנו הכל", חשף דרעי את הצעת 'כחול לבן' (ארץ)
גנץ ונתניהו. ארכיון'סרבן אחדות': נתניהו וגנץ בחילופי האשמותאבי רבינא1
לאחר שבליכוד האשימו את בני גנץ כי בטרפוד ממשלת האחדות, גנץ ולפיד עולים להתקפה נגד נתניהו: "ביבי צמוד לבלוק החרדי-משיחי. מוביל לבחירות בכל הכוח" (פוליטי בארץ)
ח"כ בני גנץהלילה בחצות יפקע המנדט של ח"כ בני גנץישי כהן1
בחצות לילה יצטרך ח"כ בני גנץ להודיע לנשיא המדינה ריבלין האם הצליח להרכיב ממשלה או להחזיר את המנדט מה שיוביל ל-21 יום שצפויים לגרור את ישראל לבחירות שלישיות (פוליטי)
בנימין נתניהורה"מ: הבהרתי שמי שיפגע בנו - אנו נפגע בוישי כהן1
ראש הממשלה נתניהו התייחס לתקיפת עשרות המטרות של איראן בסוריה: "הבהרתי שמי שיפגע בנו – אנו נפגע בו" • בנט: "המסר שלנו לאיראן פשוט: אינכם חסינים יותר" (חדשות)
גנץ ונתניהו, ארכיוןנתניהו מאשים: "בני גנץ מתכוון להקים ממשלת מיעוט"אבי רבינא1
משבר בשיחות בין "הליכוד" ל"כחול לבן. לאחר פגישה בין רה"מ נתניהו ליו"ר "כחול לבן" האשים נתניהו: "גנץ דוחה את מתווה הנשיא ומתעלם מרצון רוב העם שנקים יחד ממשלת אחדות" (פוליטי)
נתניהו לגנץ וליברמן: נקים ממשלה - ונספחנתניהו לגנץ וליברמן: נקים ממשלה - ונספחאבי רבינא1
אחרי שנפגש עם ליברמן, הגיע בני גנץ לפגישה עם ראש הממשלה נתניהו שפרסם קריאה פומבית להקמת ממשלת אחדות רחבה, שכצעד ראשון תספח את בקעת הירדן (פוליטי)
ריבלין נפגש עם נתניהו: נגד פסילת ציבוריםריבלין נפגש עם נתניהו: נגד פסילת ציבוריםיוני גבאי14
נשיא המדינה נפגש עם ראש הממשלה ועם צוות המשא ומתן של מפלגת הליכוד והדגיש שוב כי הוא סבור שמדינת ישראל זקוקה לממשלת אחדות איתנה ורחבה ככל שניתן (אקטואלי)
הורביץ: לא יודע מה הסיכוי לממשלת מיעוטהורביץ: לא יודע מה הסיכוי לממשלת מיעוטאבי רבינא2
"אמרתי לנשיא שבשום אופן אסור לעשות דה לגיטימציה לחברה הערבית כולה", סיפר הורביץ. לדבריו, "ראש ממשלה שמוגשים נגדו כתבי אישום לא יכול להמשיך בתפקידו" (פוליטי)
החל המו"מ האמיתי: גנץ וביבי ייפגשו הערבהחל המו"מ האמיתי: גנץ וביבי ייפגשו הערבישי כהן2
רה"מ בנימין נתניהו ייפגש עם ח"כ בני גנץ בניסיון נוסף להקמת ממשלת אחדות • צוותי המו"מ נפגשו מוקדם יותר • גנץ ייפגש עם לפיד • נתניהו ביקש מדרעי להשיג פשרות (ארץ)
הראיון עם ח"כ טיביח"כ טיבי: 'ביבי פרחח; הח"כים החרדים טעו'אבי רבינא17
חבר הכנסת אחמד טיבי, לא בוחל במילים בוטות כדי להביע את דעתו על נתניהו - שקרא לו תומך טרור; ממעיט בסיכוייה של 'ממשלת מיעוט' ומספר על אכזבתו מחבריו החרדים (ארץ)
נתניהו בגוש: טראמפ תיקן כאן עוול היסטורינתניהו בגוש: טראמפ תיקן כאן עוול היסטורייוני גבאי1
יממה אחרי שממשל טראמפ הודיע כי ההתנחלויות אינן מנוגדות לחוק הבינלאומי, סייר ראש הממשלה בנימין נתניהו בגוש עציון ונפגש עם ראשי מועצות ביהודה ושומרון (אקטואלי)
גפני, דרעי וליצמןפרסום ראשון: נידונה פשרה בנושאי ליבהאבי רבינא21
כיממה וחצי לפני שפג המנדט שניתן לגנץ כדי להרכיב ממשלה, נפגשים צוותי המו"מ שלו והליכוד; במקביל, המפלגות החרדיות דנו ברצינות על נוסחאות פשרה ב'דת ומדינה' (ארץ)
גפני על נציג הערבים: "נראה כמו איש 'דגל'"גפני על נציג הערבים: "נראה כמו איש 'דגל'"אבי רבינא8
יו"ר ועדת הכספים יוצא להגנתם של חלק מחברי 'הרשימה הערבית המשותפת', אותם תוקף לאחרונה ראש הממשלה כ"תומכי טרור" • צפו בחילופי הדברים המשעשעים (אקטואלי)
נתניהו וליברמןנתניהו וליברמן נועדו: 'פגישה טובה ועניינית'ישי כהן3
ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר 'ישראל ביתנו' ח"כ אביגדור ליברמן נפגשו היום, פעם נוספת, בי-ם, לאחר ששוחחו אמש בטלפון. דריכות במפלגות החרדיות: הפלונטר הפוליטי יסתיים על חשבונן? (ארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
לא לשחק לידיים של ליברמן  // יצחק שינפלד
עו"ד יצחק שינפלד
לא לשחק לידיים של ליברמן // יצחק שינפלד
כ"ב בחשוון תשפ3