אברהם פריד  50 המשפיעות  shooting..  אבאלה
ינקלביץדיווח: עמר ינקלביץ נתפסה 'על חם' - כמדליפה
ט"ו בתמוז תשעט | 18.07.19
"הדמות החרדית" של כחול לבן נחשדה בהדלפת מידע רגיש לתקשורת, אליו נחשפה כאשת אמונו של היו"ר בני גנץ. בעקבות כך - דווח ב'חדשות 12' - גנץ ולפיד קיימו שיחה קשה (פוליטי)
פרץ ולוי-אבקסיס, הערבבמקום מרצ: 'העבודה' ואורלי לוי - מתאחדיםיוני גבאי5
יו"ר 'העבודה' עמיר פרץ בישר הערב במסיבת עיתונאים מיוחדת כי מפלגת 'גשר' של אורלי לוי-אבקסיס תחבור למפלגתו בבחירות הקרובות. ל'מרצ' הוא ענה בשלילה (פוליטי)
גנץ תומך בהפעלת תחבורה ציבורית בשבתגנץ תומך בהפעלת תחבורה ציבורית בשבתיוני גבאי7
"ניתן יהיה למצוא את דרך המלך ולהפעיל תחבורה בשבת ברשויות שירצו בכך", הצהיר ח"כ בני גנץ, המתמודד לראש הממשלה מטעם 'כחול לבן' • נתניהו: הוא חסר ניסיון (פוליטי)
בשבת, צפוי ראש הממשלה לקבוע שיא חדשבשבת, צפוי ראש הממשלה לקבוע שיא חדשיוני גבאי4
מחר ישווה נתניהו את מספר ימיו כראש ממשלה לימיו של ראש הממשלה הראשון, דוד בן גוריון, וביום השבת, ישבור את השיא החדש: ראש הממשלה שמכהן הכי הרבה זמן בתפקיד (בארץ)
פייק שנאה: הקשרים של ליברמן והחרדיםפייק שנאה: הקשרים של ליברמן והחרדיםכיכר השבת3
מערכת הבחירות הנוכחית מתאפיינת במאבק בין ליברמן לחרדים • המפלגות החרדיות החליטו לחשוף את הקשרים הענפים שלהם לאורך השנים • כתבתו של עקיבא ווייס (פוליטי)
בני גנץגנץ: החרדים מבינים שהם צריכים להתגמשיוני גבאי8
יו"ר 'כחול לבן' ח"כ בני גנץ התייחס לניסיונות שלו לקרב את החרדים ואף להשיג מהם תמיכה לראשות הממשלה, כשלצידו חברו להנהגה יאיר לפיד, ואמר: לפיד הוא לא אנטי-חרדי (ארץ)
לפיד צייץ סקר לעוקביו, ומחק בגלל התוצאהלפיד צייץ סקר לעוקביו, ומחק בגלל התוצאהיוני גבאי19
ח"כ יאיר לפיד שאל את עוקביו ברשת החברתית את מי היו רוצים לראות בקבינט: את הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי או את בצלאל סמוטריץ'. בעקבות התוצאות - מחק את הציוץ (פוליטי)
ליברמןהצביעות נחשפת: כשאיווט התכופף לרבניםדוד הכהן7
ליברמן נזעק השבוע בעקבות דיווח כי סוכם שעבודות בשבת ייעשו בתיאום עם הרה"ר, והתריע מפני 'מדינת הלכה'; אלא שבדיקת 'כיכר' מעלה שהוא חתם בעבר על סיכום זהה - בתחום הגיור (אקטואלי)
פרץ והורוביץבדרך לאיחוד: עמיר פרץ וניצן הורוביץ - נועדוכיכר השבת1
יו"ר מפלגת 'העבודה' הנבחר, ח"כ עמיר פרץ נפגש עם יו"ר 'מרצ' ח"כ ניצן הורוביץ. השניים הגיעו להסכמות בנושאים עקרוניים ואידאולוגיים, אך לא דיברו על שיבוץ המקומות (בארץ)
אביגדור ליברמןסקר 'החדשות': איווט ליברמן עם 10 מנדטיםכיכר השבת36
סקר שבוצע עבור "המהדורה המרכזית" של חברת החדשות מעניק 10 מנדטים לליברמן, 31 מנדטים לליכוד ו-30 ל'כחול לבן'. ומה יקרה אם יהיו איחודים בשמאל או בימין? (אקטואליה)
שלי יחימוביץ'שלי יחימוביץ': לוקחת פסק זמן מהפוליטיקהכיכר השבת8
ח"כ שלי יחימוביץ', שכיהנה בעבר כיו"ר מפלגת 'העבודה', מפתיעה את המערכת הפוליטית ומודיעה כי היא לוקחת פסק זמן מהפוליטיקה. "עייפתי מהחלק הפוליטי", הסבירה (חדשות)
הסרטון המביך של ברקברק גיחך על ביבי - אך הביך את עצמו • צפודוד הכהן27
"לפני שהגאון לועג לנתניהו, כדאי שיבדוק טוב טוב שהוא לא מפרסם את פרטי כרטיס האשראי שלו. יאללה, חברים; מסגרת של 2.3 מליון דולר... פיצות לכולם" • הפאדיחה של ברק (ארץ)
ביבי חתם: עבודות בשבת - באישור הרבנותביבי חתם: עבודות בשבת - באישור הרבנותיוני גבאי17
בהסכמים הקואליציוניים בין ראש הממשלה נתניהו לבין השותפות העתידיות סוכם כי חוק הגיוס יגובש לפי "מתווה אטיאס" הקובע שיעדי הגיוס יועברו לסמכות הממשלה (פוליטי)
מוגריני: הסכם הגרעין חי; ביבי: כמו שנות ה-30מוגריני: הסכם הגרעין חי; ביבי: כמו שנות ה-30יוני גבאי1
שרת החוץ של האיחוד האירופאי אמרה כי "הסכם הגרעין עם איראן לא במצב טוב, אבל הוא עדיין בחיים" • ראש הממשלה הגיב: "לא יתעוררו עד שטילים יפלו על אדמת אירופה" (מדיני)
חברים מהעבר, ליברמן ודרעיביבי: לפני רגע איווט היה בברית עם החרדיםישי כהן21
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם 25 נציגים של המגזר הרוסי שעבדו בעבר עם אביגדור ליברמן וכעת ערקו למטה הליכוד. נתניהו תקף את קמפיין ההסתה של ליברמן (אקטואלי)
לפיד ויעלוןיעלון: לפיד היחיד בעד הרוטציה בינו לבין גנץכיכר השבת13
בהקלטה חשאית, נשמע בוגי יעלון - מרביעיית ההנהגה של 'כחול-לבן' מתבטא כנגד הסכם הרוטציה בין יאיר לפיד לבני גנץ והסביר: "אותו לילה בסביון זו בכייה לדורות" (פוליטי, בארץ)
ליברמן אצל ליצמןמדינת הלכה או צביעות? התמונה של איווטיוני גבאי15
יו"ר מפלגת ישראל ביתנו ממשיך לטעון כי ראש הממשלה מקדם מדינת הלכה והעלה תמונה של נתניהו בשמחת השבע ברכות שערך סגן השר ליצמן - אירוע בו השתתף בעצמו (ארץ)
מתוך הסרטון החדשאהוד ברק מתחייב: תחבורה ציבורית בשבתישי כהן20
יו"ר מפלגת 'ישראל דמוקרטית', אהוד ברק, פרסם היום את ההתחייבויות שלו במידה ויכנס לממשלה שתקום לאחר הבחירות: נישואים אזרחיים ותחבורה ציבורית בשבת (חדשות)
חסן נסראללהביבי לנסראללה: ננחית מכה צבאית מוחצתישי כהן6
ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לאיומים של מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה, ואמר: "אם חיזבאללה יעז לעשות איזו שטות- ננחית עליו ועל לבנון מכה צבאית מוחצת" (מדיני)
איילת שקדהמתווה שיחבר בין איילת שקד לאיחוד הימיןכיכר השבת15
איילת שקד ו'איחוד מפלגות הימין', ממשיכים במו"מ למציאת פתרון שיאפשר לשקד לרוץ יחד. על הפרק: פרץ ראשון, שקד שניה עם בחירה ראשונה של התיק בממשלה (חדשות, פוליטי)
ביטון: "לפיד שינה את המנגינה על החרדים"ביטון: "לפיד שינה את המנגינה על החרדים"ישי כהן12
בכיר 'כחול לבן', ח"כ מיכאל ביטון, בראיון מיוחד באולפן 'ישי ורבינא בכיכר', על השיתוף פעולה עם החרדים, המתקפות של יאיר לפיד, חוק הגיוס והפרדה בין גברים לנשים במכללות (TV)
דבריו של דרעי בראיון ל'קול חי'דרעי: פעם היינו משחדים אוקראינים בכסףאלי רוטמן14
אחרי פתרון מצוקתם של הנוסעים מישראל לאוקראינה, מזהיר שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי את הבאים למדינה, כי היא השתנתה, וכי לא ניתן יותר לקנות פקידים בכמה רובלים (מדיני)
ביבי ל'טיים': "תומכי משולהבים מהאשמות"ביבי ל'טיים': "תומכי משולהבים מהאשמות"יוני גבאי5
ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו קובע שיא של הופעות על שער המגזין היוקרתי 'טיים'. לכתבת השער הרביעית עליו מתלווה ראיון קצרצר, בו הוא מתייחס למצבו הפלילי (אקטואלי)
מזוזה וברכת הראשל"צ: אמסלם נכנס לתפקידומזוזה וברכת הראשל"צ: אמסלם נכנס לתפקידודוד הכהן1
ח"כ דוד אמסלם נכנס אמש לתפקידו החדש כשר התקשורת • בטקס מיוחד, הראשון לציון הגר"ש עמאר קבע מזוזה • אמו של אמסלם נכחה באירוע והעניקה לו ברכת אם • תיעוד (פוליטי)
איווט ליברמןסקר: ליברמן יכריע מי ירכיב את הממשלהיוני גבאי17
סקר מכון 'מדגם' בראשות מנו גבע מעלה כי אם הבחירות היו מתקיימות היום הרי ש'ישראל ביתנו' בראשות אביגדור ליברמן תחזיק במפתחות הרכבת הממשלה. שוויון בצמרת (אקטואליה)
בנט ושקדנפתלי בנט: 'אני ושקד משתדלים לרוץ ביחד'דוד הכהן2
יו"ר 'הימין החדש' נפתלי בנט התייחס לשאלה האם ירוץ יחד עם שותפתו למפלגה איילת שקד ואמר כי הם עושים השתדלות לרוץ במשותף. לדבריו: "נהיה חייבים להתאחד" (חדשות,ארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
זימבבואה כבר כאן // הרב ישראל גליס
כ"ז בסיון תשעט16
האדם שהחליט שהוא עם // ישראל יוסקוביץ
ישראל יוסקוביץ'
האדם שהחליט שהוא עם // ישראל יוסקוביץ
כ"ו באייר תשעט37