ליברמן  מאיר גרין  אריה+דרעי  ישי ריבו
זאב אלקין עם רה"מ בנימין נתניהו - מחר: נתניהו יכריע מי המועמד לראשות י-םמחר: נתניהו יכריע מי המועמד לראשות העיר ירושלים
י"ב בסיון תשעח | 26.05.18
ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי לפרסם מחר את החלטתו באשר למירוץ לראשות העיר ירושלים. בכיר הליכוד השר זאב אלקין שואף לקבל את תמיכתו של נתניהו ולהכריז על התמודדותו (מקומי)
דוד ביטן בצאתו מעוד חקירה - ח"כ דוד ביטן: ברגע שאדבר  התיק נגדי ייסגרח"כ דוד ביטן: ברגע שאדבר התיק נגדי ייסגרישי כהן
ח"כ דוד ביטן שומר על זכות השתיקה בכל החקירות האחרונות, אך טוען כי ברגע שידבר התיק נגדו ייסגר. לדבריו: "דבריי הודלפו בצורה מגמתית - אז החלטתי להפסיק לדבר" (משטרה)
לראשונה: ביקור רשמי ליורש העצר בישראללראשונה: ביקור רשמי ליורש העצר בישראלדניאל הרץ11
יורש העצר הבריטי, הנסיך וויליאם, יגיע בחודש הבא לביקור בישראל וברשות הפלסטינית. זו הפעם הראשונה שהבריטים מאשרים ביקור רשמי לבן משפחת המלוכה בישראל (מדיני)
ח"כ דוד אמסלם - אמסלם בהצעת חוק חדשה: חוק הערעוריםאמסלם בהצעת חוק חדשה: חוק הערעוריםישי כהן2
יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם מנסה לקדם הצעת חוק חדשה: המדינה לא תוכל לערער על זיכויים של אישי ציבור. "מדינה מוסרית לא צריכה לרדוף אזרח", נימק (אקטואליה)
הכניסה לבונקר, אתמול - בבונקר הסודי הוחלט: כך יוכרז על מלחמהבבונקר הסודי הוחלט: כך יוכרז על מלחמהכיכר השבת3
הקבינט המדיני-ביטחוני התכנס לדיון במרכז לניהול משברים לאומיים (מנ"ל) שנמצא בבונקר תת קרקעי בירושלים ואישר כי רק לקבינט תהיה סמכות להכריז על יציאה למלחמה (חדשות)
שקד, בכנס - שקד: לא נחזיק מעמד כשהחרדים ילכו ויגדלושקד: לא נחזיק מעמד כשהחרדים ילכו ויגדלוישי כהן25
שרת המשפטים איילת שקד הביעה היום את דעת כי חובה לשלב את החרדים בכל מוסדות השלטון, בעיקר במערכת המשפט, והתגאתה במינויה של חוי טוקר לשופטת (אקטואליה)
השגריר והתמונה - יועצו של אבו מאזן נגד דיוויד פרידמן: "מסר גזעני ומסית"יועצו של אבו מאזן נגד דיוויד פרידמן: "מסר גזעני ומסית"ישראל כהן11
שגריר ארה"ב הבהיר כי לא היה מודעי לתמונת בית המקדש, אך יועצו הבכיר של אבו מאזן משתלח וטוען כי מדובר בצעד פרובוקטיבי והמטרה היא מחיקת הפלסטינים מירושלים וגירושם ממנה (ארץ)
ביטן ונציגים חרדים. ארכיון - דוד ביטן לחרדים: "אל תציבו אולטימטום"דוד ביטן לחרדים: "אל תציבו אולטימטום"כיכר השבת41
בעוד ראש הממשלה נתניהו פועל להאיץ את "חוק הגיוס", ח"כ דוד ביטן, טוען כי אין סיכוי שהחוק יעבור במושב הקיץ וקורא לחרדים: "אל תציבו אולטימטום כזה. זה מיותר" (אקטואליה)
הכניסה לבונקר - דיוני הקבינט הועברו לבונקר תת-קרקעידיוני הקבינט הועברו לבונקר תת-קרקעיכיכר השבת
ראש הממשלה בנימין נתניהו הורה כי ישיבות הקבינט המדיני ביטחוני שייערכו בשבועות הקרובים יתקיימו בבונקר התת-קרקעי שנבנה בשנים האחרונות באזור ירושלים (חדשות)
אילוסטרציה - "בלי משחקים": נתניהו מאיץ את חוק הגיוס"בלי משחקים": נתניהו מאיץ את חוק הגיוסכיכר השבת5
ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח בימים האחרונים עם שר הביטחון אביגדור ליברמן, וביקש להאיץ את ניסוח חוק הגיוס, כך דווח הערב. "לא יהיו משחקים" אמר רה"מ לליברמן (פוליטי)
אייכלר: "שטרן, יהודון מוסר ומלשין" • צפואייכלר: "שטרן, יהודון מוסר ומלשין" • צפוכיכר השבת29
חילופי מהלומות מילוליות נרשמו בכנסת ישראל במהלך עימות חריף שפרץ בין ח"כ אלעזר שטרן לח"כ ישראל אייכלר, שבנוסף קרא לח"כ מיקי לוי "רוצח", ולבסוף חזר בו • צפו (אקטואליה)
יהודה גליק במשכן. ארכיון - סרבן הגט הוזמן לכנסת כאורחו של ח"כ גליקסרבן הגט הוזמן לכנסת כאורחו של ח"כ גליקכיכר השבת14
סערה התחוללה בכנסת לאחר שח"כ יהודה גליק הזמין את סרבן הגט ירון אטיאס, כאורחו במשכן. ח"כ עזריה תהתה במליאה איך מי שכולא את אשתו זוכה לכבוד מלכים (חדשות)
חלק מההסתה החולנית - 'ביבי - לגז': כתובות נאצה בקיר מוסד לימודי'ביבי - לגז': כתובות נאצה בקיר מוסד לימודיאלי רוטמן2
"אח, אילו היינו מסגד - היה נשיא המדינה נושא משא לבני עמו...", אומר ראש "ישיבת בר אילן" שעל קירותיה התגלו היום כתובות גרפיטי, שחלקן אף מסיתות לרצח נתניהו (אקטואליה)
הסנטור רון דסנטיס - סנטור יוזם: הכרה אמריקאית ברמת הגולןסנטור יוזם: הכרה אמריקאית ברמת הגולןדניאל הרץ
הסנטור הרפובליקני רון דסנטיס, רק נחת מטקס העברת השגרירות האמריקאית בו השתתף והגיש הצעה חדשה לפיה, ארה"ב תכיר בריבונותה של ישראל גם ברמת הגולן (מדיני)
ראש המוסד יוסי כהן - ראש המוסד יוסי כהן: תענוג לגנוב מפרסיםראש המוסד יוסי כהן: תענוג לגנוב מפרסיםקובי רוזן15
במהלך תיקון ליל שבועות אמש התייחס ראש המוסד יוסי כהן למבצע המורכב באיראן בו הובאו חצי טון חומרים מסווגים על תוכנית הגרעין באיראן: "זה תענוג לגנוב מפרסים" (חדשות)
נתניהו בחוג התנ"ך, היום - כשנתניהו אמר בחיוך: "אז הלך האירוויזיון..."כשנתניהו אמר בחיוך: "אז הלך האירוויזיון..."ישראל כהן6
הדרישה שהועלתה השבוע למנוע חילולי שבת הצפויים בקיום תחרות זמר אירופית בה ניצחה ישראל, ודבריה של נואמת בחוג התנ"ך על בורא עולם, גררו תגובה מפתיעה מנתניהו (פוליטי)
רה"מ על מערכון התפילין: 'דבר שלא עושים'רה"מ על מערכון התפילין: 'דבר שלא עושים'אלי רוטמן6
ראש הממשלה בנימין נתניהו מצא הזדמנות להיפרע מתוכנית הסאטירה השמאלנית, והצטרף לגינויים של שאר החברים בקואליציה למערכון שהגחיך את תשמיש הקדושה (אקטואליה)
דרעי ולפיד - יאיר לפיד: צריך להעלות את אחוז החסימהיאיר לפיד: צריך להעלות את אחוז החסימהישי כהן8
יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד הודיע כי הוא מסכים עם עמדתו של יו"ר ש"ס אריה דרעי וכי יש להעלות את אחוז החסימה: "בשביל יציבות שלטונית צריך להעלות את אחוז החסימה" (פוליטי)
הנשיא ריבלין בגובל הרצועה, היום - הנשיא ריבלין: "ארדואן  עבר את כל הגבולות"הנשיא ריבלין: "ארדואן עבר את כל הגבולות"ישי כהן2
נשיא המדינה ראובן ריבלין תקף הצהריים את נשיא טורקיה רג'פ טאיפ ארדואן : "בלי כל ספק, הנשיא הטורקי עבר את כל הגבולות המותרים בין מדינות שמשתפות פעולה" (חדושת)
אריה דרעי, השבוע - דרעי: בעד העלאה נוספת של אחוז החסימהדרעי: בעד העלאה נוספת של אחוז החסימהישי כהן43
יו"ר ש"ס אריה דרעי לא חושש מהסקרים המנבאים למפלגה ארבעה מנדטים, מצהיר כי מטיל וטו על הצעת נתניהו להוריד את אחוז החסימה ומפתיע: "צריך לשקול להעלות את אחוז החסימה" (חדשות)
אשר מדינה - מזכיר סיעת ש"ס נגד יעקב ליצמן ומשה גפנימזכיר סיעת ש"ס נגד יעקב ליצמן ומשה גפנייאיר טוקר13
מזכיר סיעת ש"ס אשר מדינה מתח ביקורת נגד מכתבם של גפני וליצמן שביקשו מרוה"מ לקדם את חוק הגיוס: "שולחים מכתבים פומביים כדי לקבל כותרות של כמה שעות" (פוליטי)
גפני, ליצמן ונתניהו - יהדות התורה לנתניהו: "חוק הגיוס" - עכשיויהדות התורה לנתניהו: "חוק הגיוס" - עכשיוישראל כהן3
ההתמהמהות הבולטת בהליכי אישור "חוק הגיוס" בכנסת, כשהדד ליין אותו קבע לכך בג"ץ הולך ומתקרב, מביא את גפני וליצמן לפנות לראש הממשלה בדרישה חד משמעית (פוליטי)
הסיור של ליברמן - ליברמן בגבול: חמאס חטף מכה וחזר למלונהליברמן בגבול: חמאס חטף מכה וחזר למלונהאלי רוטמן6
שר הביטחון קיים סמוך לגבול עזה ישיבת הערכת מצב עם מפקדי צה"ל, ובסיומה הביע את סיפוקו מביצועי כוחות הביטחון שירו למוות בעשרות רבות של פורעים פלסטינים • צפו (בארץ)
נתניהו ומוראלס - הבוקר: שגרירות גואטמלה נפתחה בירושליםהבוקר: שגרירות גואטמלה נפתחה בירושליםדניאל הרץ1
נשיא גואטמלה ונתניהו פתחו את השגרירות בירושלים, יומיים לאחר העברת השגרירות האמריקאית. מורלס: הילדים שלכם יזכרו שמדינה אמיצה עשתה למענכם דברים אמיצים (מדיני)
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?יעקב שטיין7
מדוע ישראלים ויהודים ממשיכים להשתמש בשירותיה של חברת התעופה הטורקית? מה יש לחפש שם בטיולים? חופשות? האם הסיכון שווה את הכסף שנחסך? (טור דעה)
השגרירים גורשו והיחסים במתיחות עמוקההשגרירים גורשו והיחסים במתיחות עמוקהדניאל הרץ6
הנשיא הטורקי תקף את ישראל ונתניהו בצורה חריפה במיוחד בטוויטר על האירועים בעזה אך זכה לתגובה מנתניהו שתקף אותו על התנהגותו בקפריסין, סוריה ורצח הכורדים (מדיני)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
יעקב שטיין
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
ב' בסיון תשעח7
כיכר רבין. חוגגים את הניצחון הישראלי, אמש - קולה של השבת: קחו מאיתנו את האירוויזיון
הרב נחמיה היילברון
קולה של השבת: קחו מאיתנו את האירוויזיון
כ"ח באייר תשעח125