ספרדים-אשכנזים? דוד חכם ואדמקר בעימותהעיתונאים דוד חכם ויקי אדמקר בעימות סוער באולפן 'כיכר השבת'
ח' בכסלו תשפ | 06.12.19
זיוף יעדי הגיוס החרדי; שתיקת החרדים לתחבורה ציבורית בשבת בגוש דן והפוגרום בישיבה הספרדית בבני ברק • העיתונאים דוד חכם ויקי אדמקר בעימות סוער באולפן (חרדים)
מפיק: איציק אוחנהד"ר מלאך: אפשר להגיע להבנות בחוק הגיוסישי כהן2
הירידה במתגייסים החרדים לצה"ל; הדיונים בניסוח חוק הגיוס במשרד הביטחון; הדיונים עם הח"כים החרדים והמאבק עם איווט ליברמן. ד"ר גלעד מלאך, ממנסחי חוק הגיוס, בראיון (TV)
נתניהו, הערבנתניהו: 'רוצה שנתיים כרוה"מ; לא חצי שנה'אלי רוטמן6
ראש הממשלה הבהיר כי ההצעה במו"מ עם 'כחול לבן' כי יתפטר מתפקידו בממשלת אחדות אפשרית לאחר חצי שנה, לא היתה על דעתו, והוסיף: הבחירה הישירה - מעניינת (בארץ)
הדמוקרטיה הישראלית ז"ל; קווים לדמותההדמוקרטיה הישראלית ז"ל; קווים לדמותהעו"ד יצחק שינפלד10
אמת, ישנן הרשעות של נבחרים, אך רשימת אלו שבסופו של הליך כלל לא הוגש נגדם כתב-אישום בעוד גורלם הפוליטי הוכרע בינתיים, וכן רשימת הזכאים, ארוכה עשרת מונים (דעה)
איילת שקדאיילת שקד מגיבה: "הנתונים לא רלוונטיים"אבי רבינא2
איילת שקד, שעמדה בראש הוועדה על 'חוק הגיוס' אומרת כי צריך לבדוק את זיוף נתוני הגיוס של החרדים אך לדבריה, צריך ש"השכל הישר יגבר על האופורטוניזם הפוליטי" (אקטואליה)
מפיק: איציק אוחנהבן 14 ושולט בפוליטיקה; נועם כץ באולפן 'כיכר'ישי כהן7
הוא בגיל 14 בלבד אבל כבר שולט במה שקורה בפוליטיקה הישראלית, מתארח באולפנים ומביע דעה, מתנגד לאיווט ומפרגן לחרדים • נועם כץ בראיון באולפן 'כיכר השבת (חדשות)
גפני: 'את לא דואגת לכלום'; אורלי לוי: 'חצוף'גפני: 'את לא דואגת לכלום'; אורלי לוי: 'חצוף'אבי רבינא33
עימות סוער פרץ בוועדת הכספים בין היו"ר ח"כ גפני לח"כ אורלי לוי-אבקסיס, שהאשימה את גפני בהאשמות שונות ואף קראה לעברו "חצוף", כשטען שהיא "פופוליסטית. צפו (בארץ)
צוחק על כולם. אביגדור ליברמןח"כ אביגדור ליברמן: "עשיתי הכל למנוע בחירות שלישיות"ישי כהן19
ח"כ אביגדור ליברמן, הפוליטיקאי שגרר את מדינת ישראל לשנת הטלטלה שלא ידעה מעולם ומוביל אותה לבחירות שלישיות בתוך שנה בלבד, מצהיר: "עשיתי הכל בכדי למנוע בחירות שלישיות" (ארץ)
נתניהוהצעה: תודה בשוחד - ונסדר חנינה מהנשיאיוני גבאי2
גורמים במערכת הפוליטית מקדמים הצעת חנינה לנתניהו, לפיו הוא יודה בחלק מהאישומים ויקבל חנינה מהנשיא. בתוך כך, יו"ר העבודה ח"כ עמיר פרץ, דחה הצעה לרוטציה (פוליטי)
שיתוף הפעולה בין טיבי לגפני - הקפיץ את היועצת החרדיתשיתוף הפעולה בין טיבי לגפני - הקפיץ את היועצת החרדיתאבי רבינא18
שיתוף הפעולה בין הנציגים החרדים - מ'יהדות התורה' וש"ס ל'רשימה המשותפת', הגיע לשיא חדש בוועדת הכספים, בדאגה לרשויות הדרוזיות - שהקפיץ את היועצת החרדית רבקה פאלוך. צפו (בארץ)
הנשיא, רה"מ ויו"ר 'כחול לבן'הנשיא נגד ביבי וגנץ: "אתם רוצים להשתגע"ישי כהן2
נשיא המדינה ראובן ריבלין, שניסה לקדם מתווה פשרה בין 'כחול לבן' ל'הליכוד', במתקפה חריגה נגד בנימין נתניהו ובני גנץ: "השתגעו! אך מדוע לגרור יחד אתכם את העם" (חדשות)
בני גנץ במהלך הסיור, הבוקרגנץ משיב אש: "נתניהו התבצר בעמדותיו"אבי רבינא
יו"ר 'כחול לבן', ח"כ בני גנץ האשים את 'הליכוד' כי היו מוכנים עם הודעה על פיצוץ המגעים - עוד קודם שהסתיימה פגישתו עם נתניהו, בה לדבריו לא הוצע שום דבר חדש (פוליטי, בארץ)
נתניהו, הבוקרנתניהו: "אם ניקלע לבחירות - ננצח בהן"כיכר השבת5
ראש הממשלה בנימין נתניהו המריא לביקור בזק בפורטוגל, לצורך פגישה מדינית עם שר החוץ האמריקני מייק פומפאו, והאשים את יאיר לפיד כי הוא מונע ממשלת אחדות (אקטואלי)
הדיון בוועדהמיקי לוי הטיח בעודד פורר: "גם הילדים של ש"ס הם ילדים"אבי רבינא4
חה"כ מ'כחול לבן' הטיח דברים חריפים בח"כ מ'ישראל ביתנו', בגין המתקפות בתקשורת נגד העברת התקציבים למוסדות חינוך של ש"ס. בנתיים, בוועדה מנסים להגיע להסכמות מול האוצר (אקטואליה)
הליכוד וישראל ביתנו: "כחול לבן אשמים"הליכוד וישראל ביתנו: "כחול לבן אשמים"אבי רבינא
יו"ר סיעת 'הליכוד', ח"כ מיקי זוהר וח"כ עודד פורר מ'ישראל ביתנו' האשימו הבוקר את 'כחול לבן' בכך שישראל הולכת לבחירות בפעם השלישית במקום ממשלת אחדות (פוליטי)
ליברמןליברמן: החרדים מאיימים על החזון הציוניאבי רבינא48
יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן, שמוביל את ישראל לבחירות שלישיות ברצף, ממשיך בהסתה נגד הציבור החרדי ונציגיו בכנסת וטוען כי הם מאיימים על החזון הציוני (אקטואלי)
נתניהו, גנץ ולפידבני גנץ צייץ, נתניהו הגיב ויאיר לפיד הצטרףכיכר השבת9
לאחר הפגישה הכושלת בין רה"מ בנימין נתניהו לבני גנץ, צייץ גנץ נגד נתניהו והחסינות, שמצדו לא נשאר חייב וצייץ נגד יאיר לפיד שהצטרף לקרב בציוץ משלו נגד נתניהו (חדשות, פוליטי)
אורלי לוי: הראנו לפקידי האוצר מי בעל הביתאורלי לוי: הראנו לפקידי האוצר מי בעל הביתאבי רבינא2
לאחר הדרמה בוועדת הכספים כשהיו"ר משה גפני נעל בהפתעה את הישיבה, הסבירה ח"כ אורלי לוי כי מדובר בשיתוף פעולה שהסביר לפקיד האוצר מי בעל הבית. צפו (אקטואליה)
גנץ ונתניהו. ארכיוןנתניהו נועד עם גנץ במשך 45 דקות בלבדאבי רבינא3
פגישתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר 'כחול לבן' בני גנץ נמשכה 45 דקות בלבד, בסיומה, שבו הצדדים להטיח זה בזה את האשמה באי הקמת ממשלת אחדות (חדשות, פוליטי)
ביבי: ממשלת אחדות לפני הבחירות בארה"בביבי: ממשלת אחדות לפני הבחירות בארה"ביוני גבאי
ראש הממשלה הסביר במפגשים עם פעילי ליכוד כי ממשלת אחדות לפני הבחירות בארצות הברית, תצליח להוביל את סיפוח בקעת הירדן - וברית הגנה קריטית עם ארה"ב (פוליטי)
אביגדור ליברמן ואריה דרעידרעי: איווט אחראי לבחירות, מטרפד אחדותישי כהן8
השר אריה דרעי יצא למתקפה נוספת נגד ח"כ אביגדור ליברמן, והאשים אותו כמי שמנסה לטרפד כל אפשרות לממשלת אחדות בכדי להיגרר לבחירות שלישיות בתוך שנה בלבד (ארץ)
פורר עם ליברמןח"כים בישראל ביתנו: לחבור לממשלת ימיןאבי רבינא7
ליברמן נפגש עם שניים מנאמניו, ושמע מהם כי יש להעניש את כחול לבן המסרבת לפשרות של הליכוד, על ידי חבירה לממשלת ימין-חרדים; הערב ייפגשו נתניהו וגנץ למו"מ (בארץ)
ח"כ ינקלביץ' במליאה: ליבי באמת שותת דםח"כ ינקלביץ' במליאה: ליבי באמת שותת דםישי כהן19
חברת הכנסת עומר ינקלביץ' נאמה בכנסת והתייחסה למוות טרגי אליו נקלעים בני נוער, בצל סגירת הוסטלים: "אין מי שיתחזק את ההחלמה שלהם, עד כמה אבסורדי". צפו (פוליטי)
ח"כ גדעון סערראש מועצת ישע לשעבר בעד גדעון סערישי כהן5
חננאל דורני, לשעבר ראש מועצת ישע, הודיע על תמיכה בח"כ גדעון סער: עם כל האהבה לרה"מ נתניהו, אל לנו להגיע למצב בו המחנה הלאומי יאבד את השלטון לשמאל (אקטואלי)
אם הכנסת תתפזר, הבחירות ייערכו בל' בשבטאם הכנסת תתפזר, הבחירות ייערכו בל' בשבטיוני גבאי6
ועדת הבחירות המרכזית אישרה הערב את האפשרות לקיצור מערכת הבחירות מ-90 יום כיום ל-75 יום, אם לא יצליחו להקים ממשלה וישראל תלך לסבב שלישי של בחירות (חדשות, פוליטי)
בחירות 2020? אלו התאריכים המסתמניםבחירות 2020? אלו התאריכים המסתמניםישי כהן14
כפי המסתמן, מדינת ישראל הולכת לבחירות שלישיות בתוך שנה אחת בלבד • התאריכים המסתמנים: ראש חודש אדר. ז' אדר. כא אדר • בני גנץ ובנימין נתיהו מקשיחים עמדות (פוליטי)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook