ישוב אבני..  משםחת ברון  משפחת..  נתיבות
נתניהו ובנטדיווח: נתניהו ניסה להכפיש את אביו של בנט
ט"ו בשבט תשעט | 21.01.19
במסגרת 'תיק 4000', נחשפו תכתובות בין בעלי 'וואלה' וחברו של נתניהו לבין מנכ"ל האתר, בהן הציג הבעלים את רצונו של נתניהו בכתבת חיסול לבנט: טענה שאביו המנוח כמעט פגע פיזית ברבין (ארץ)
בנימין נתניהו"מי שמאיים להשמיד אותנו יישא באחריות"יוני גבאי1
ראש הממשלה התייחס לתקיפה הנרחבת של מטוסי חיל האוויר נגד הכוח האיראני בסוריה: "מי שמנסה לפגוע בנו - אנו פוגעים בו. מי שמאיים להשמיד אותנו יישא באחריות" (חדשות)
פעילות מערכות ההגנה הסוריות. ארכיוןאיראן מאיימת: אנחנו מוכנים למלחמה מוחצת עם ישראלכיכר השבת3
לאחר התקיפה של צה"ל נגד מטרות צבאיות איראניות בסוריה, מפקד הכוחות האוויריים בצבא איראן מאיים כי ארצו "מוכנה למלחמה מוחצת עם ישראל". דובר צה"ל: איראן תקפה אותנו והגבנו (חדשות)
הכנסת הרביעיתהכנסת - בתיעוד היסטורי • צפו בתמונותישי כהן2
בשנים האחרונות עבר ארכיון הכנסת דיגיטציה וארגון מחדש של כל המסמכים והפרוטוקולים מכל הכנסות, כך גם התמונות שצולמו לאור השנים. צפו בהצצה מיוחדת לתמונות (אקטואלי)
אריה דרעי ואביגדור ליברמןדרעי, ליצמן וגפני מסרבים לגנות את ליברמןישי כהן16
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, יו"ר 'דגל' ח"כ משה גפני ויו"ר 'אגודת ישראל' סגן השר יעקב ליצמן מסרבים עד כה לגנות את קמפיין השנאה של יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן (פוליטי)
דבריו של ראש הממשלהנתניהו: "פוגעים באיראן - גם כשאני בחו"ל"כיכר השבת4
ראש הממשלה הנמצא בביקור היסטורי במדינת צ'אד, נצפה כשהוא מסתודד עם מזכירו הצבאי - ובהמשך התייחס מול המצלמות למתיחות בצפון: התקיפה, השיגור והיירוט (חדשות)
קמפיין השנאה של איווט: חרדים לצד חמאסקמפיין השנאה של איווט: חרדים לצד חמאסישי כהן28
יו"ר 'ישראל ביתנו' ליברמן פתח הבוקר את קמפיין הבחירות שלו ולא שכח מההתבטאויות נגד הציבור החרדי • "ליברמן לא דופק חשבון לחרדים", לצד ארגון הטרור חמאס. צפו (חדשות)
החברותא, ירושלים וליאון | ניר ברקת בראיוןהחברותא, ירושלים וליאון | ניר ברקת בראיוןישי ורבינא בכיכר2
ניר ברקת - ראש עיריית ירושלים לשעבר ומתמודד בפריימריז של 'הליכוד' בהווה, התראיין באולפן 'ישי ורבינא בכיכר' וסיפר על החברותא שלו, השקט בירושלים ויחסיו עם ליאון (חדשות)
נתניהו המריא לצ'אד ותקף את מנדלבליטנתניהו המריא לצ'אד ותקף את מנדלבליטכיכר השבת3
ראש הממשלה בנימין נתניהו המריא לפנות בוקר (ראשון) לביקור רשמי בצ'אד ואמר כי מדובר בפריצת דרך. קודם לכן תקף בחריפות את היועץ המשפטי אביחי מנדלבליט (חדשות)
גפני: מחפשים את נתניהו; דרעי יצא זכאיגפני: מחפשים את נתניהו; דרעי יצא זכאיישי כהן27
יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני מגבה את ראש הממשלה נתניהו וטוען כי הוא נרדף על ידי מערכת אכיפת החוק וכי אין להזמינו לשימוע לפני הבחירות ומצהיר כי דרעי יצא זכאי (ארץ)
אבי גבאיאבי גבאי: "לקראת הבחירות יהיו חיבורים"ישי כהן3
אבי גבאי התבטא כי לקראת הבחירות יהיו הפתעות וחיבורים בשמאל. לדבריו: "יהיו כאן חילופי שלטון רק אם נתחייב שאחרי הבחירות אנחנו נתמוך בתוך המחנה במי שהכי חזק" (פוליטי)
נתניהוהיועמ"ש החליט להגיש כתב אישום בגין שוחד נגד נתניהוקובי רוזן11
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט החליט לקבל את המלצת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו בעבירת שוחד בתיק 4000, בינתיים נתניהו יצא בקמפיין (חדשות)
ח"כ ניסן סלומינסקי פורש מהעולם הפוליטיח"כ ניסן סלומינסקי פורש מהעולם הפוליטידניאל הרץ4
יו"ר וועדת החוקה ח"כ ניסן סלומינסקי הודיע בוועידת חברי מרכז הבית היהודי, כי לא יתמודד בבחירות הקרובות וכי יפרוש מהחיים הפוליטיים - כשהוא עוקץ את בנט ושקד (אקטואליה)
הסרטון הראשון, של יאיר לפידמלחמת סרטונים: יאיר לפיד "משמיד ראיות"כיכר השבת23
סרטון שפרסם לפיד, בו הוא גורס את החוקים שעברו בממשלה היוצאת, הוביל לסרטון של הליכוד בו הוא "נראה" משמיד ראיות למעשים חשודים - וגם גבאי לא נותר מאחור. צפו (אקטואליה)
היו"ר אבי גבאי, בוועידת מפלגתואלו כל המתמודדים בפריימריז של 'העבודה'יוני גבאי4
שישה ח"כים מכהנים כבר פרשו מהתמודדות נוספת על מקום בכנסת הבאה מטעמה, הסקרים חוזים לה עתיד עגום ביותר - אך 44 בני אדם כן החליטו לרוץ ב'העבודה'. אלו הם (חדשות)
דבריה של שקדאיילת שקד: "אני מאוכזבת מנשות השמאל"אלי רוטמן9
הקריאות להתפטרות שקד מתפקידה כשרת המשפטים, בגין החשדות החמורים נגד בן בריתה למינוי השופטים אפי נוה, הובילו את מנהיגת 'הימין החדש' למתקפה קשה. צפו (חדשות)
מאיר בן שבת בפגישתו עם מודיראש המל"ל נפגש בהודו עם נרנדרה מודידניאל הרץ
היועץ לביטחון לאומי מאיר בן-שבת שב מביקור בהודו במהלכו נפגש עם ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי. בן-שבת טס בטיסת אייר-אינדיה העוברת במרחב האווירי של סעודיה (פוליטי מדיני)
אולמרטאולמרט: 'הריח מהמטבח של ביבי - לא נעים'אלי רוטמן17
ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, שכזכור הורשע וריצה מאסר בגין עבירות שחיתות, תקף את ראש הממשלה הנוכחי נתניהו, והשווה בין הטיפול בחקירותיו לטיפול שהוענק לו (ארץ)
גנץ השיק קמפיין: "דיברתי יותר מידי". צפוגנץ השיק קמפיין: "דיברתי יותר מידי". צפוישי כהן13
הרמטכ"ל לשעבר בני גץ השיק את קמפיין הבחירות שלו ושחרר לפרסום את סרטון הבחירות הראשון: "ישראל לפני הכל", והוסיף בחיוך: "נראה לי שדיברתי יותר מידי" (אקטואליה)
בנט ושקדבנט מגבה: 'שקד לא עשויה מחומר שנשבר'ישי כהן9
יו"ר 'הימין החדש' נפתלי בנט מגבה את שותפתו להנהגה שרת המשפטים איילת שקד, בשל המתקפות נגדה בצל פרשת אפי נווה: "‏המתקפות הפוליטיות נגדה לא ירפו את ידה" (בארץ)
נתניהו ורעייתו עם נשיא צ'אד בנובמברראש הממשלה ימריא לביקור בזק בצ'אדיוחנן בלייך1
נתניהו עתיד לצאת ביום ראשון למדינה המוסלמית באפריקה, ייפגש עם הנשיא אידריס דבי וייתכן שהיחסים הדיפלומטיים בין המדינות יחודשו, לראשונה מאז הניתוק לפני 47 שנים (מדיני)
יאיר נתניהויאיר נגד גדעון: "שמאלני, אשתו שמאלנית"ישי כהן16
יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, במתקפה חריפה נגד בכיר הליכוד השר לשעבר גדעון סער: "שמאלני. אשתו שמאלנית קיצונית. זה עבד מעולה עם אולמרט ובוגי" (פוליטי)
טראמפ ונתניהוגורם אמריקני: טראמפ בעד חלוקת ירושליםיוסי נכטיגל9
הקמת מדינה פלסטינית בכ-90 אחוז משטחי יו"ש, שבירתה תהיה בחלקים ממזרח ירושלים: זו תכנית טראמפ שתוצג לאחר הבחירות בישראל, לפי תדרוך שקיים בכיר אמריקני (אקטואליה)
נתניהו ודרעיסקר טרי: הליכוד וש"ס מתחזקות, לבני - אפסיוני גבאי22
מערכת הבחירות לכנסת ה-21 מתחממת, עם גל הנטישות ב'העבודה' והפיצולים המתרבים, וסקר חדש מוכיח כמה נתניהו צדק כשמיקד את הקמפיין שלו במצבו המשפטי (חדשות בארץ)
איתן ברושיח"כ איתן ברושי פורש - ותוקף את מפלגתוקובי רוזן
חבר הכנסת שהושמעו נגדו טענות לביצוע מעשים חמורים, מודיע כי לא יתמודד בפריימריז של מפלגתו, ואף יפרוש כליל מהחיים הפוליטיים. ח"כ חיליק בר נקט בצעד זהה (אקטואליה)
השר משה כחלון"העם שלנו הוא גאון"; נאום העקיצות של השר משה כחלוןכיכר השבת18
גלנט - "ניסיון עם קרקעות" • גנץ - "למתווכי דירות יש יותר ניסיון" • נתניהו - "אנחנו קרובי משפחה, מצאו אצלו גן מזרחי" • לפיד - "לו היו עיניים אדומות בגלל הכלור בג'קוזי" • נאום העקיצות (חדשות)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
עו״ד יצחק שינפלד
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
ח' בשבט תשעט9
שרי הממשלה, אמש
בצלאל כהן
הפתרון או הבעיה? // בצלאל כהן
י"ט בטבת תשעט6