יניב בן..  ממצלמות..  מרק תירס  משה סילבר
אביגדור ליברמן במסיבת העיתונאיםליברמן מתפטר: "הפסקת האש וההסדרה - כניעה לטרור"
ו' בכסלו תשעט | 14.11.18
שר הביטחון, אביגדור ליברמן, הודיע על התפטרותו מתפקידו וקרא להגיע לתאריך מוסכם לבחירות. לדבריו, הפסקת האש זו כניעה לטרור והוסיף כי יש להעביר את חוק הגיוס בלי שינויים (אקטואליה)
דרעי מאושר: צפו בשיחה לידידו משה ליאוןדרעי מאושר: צפו בשיחה לידידו משה ליאוןכיכר השבת17
יו"ר ש"ס התקשר למשה ליאון, מי שמסתמן כמנצח בבחירות לראשות העיר ירושלים, והעתיר עליו צרור איחולים חמים, כשעל פניו ניכר האושר מההישג של ידידו זה שנים. צפו (ארץ)
'ביבי עושה עלינו סיבוב': מאבק יצרי בקבינט'ביבי עושה עלינו סיבוב': מאבק יצרי בקבינטאלי רוטמן4
סביבת ראש הממשלה נתניהו הדליפה כי השרים ליברמן, בנט ושקד יישרו איתו קו באשר למתווה הפסקת האש מול חמאס - מה שעורר את חמתם של חברי הקבינט הללו (חדשות, בארץ)
ברקוביץ: זו הזדמנות לשותפות עם 'אגודה'ברקוביץ: זו הזדמנות לשותפות עם 'אגודה'ישי כהן ואבי רבינא47
שעות לפני פתיחת הקלפיות, המועמד לראשות העיר ירושלים עופר ברקוביץ מדבר על הכל באולפן 'כיכר השבת': תמיכת אגודת ישראל, הפלג, סטטוס קוו והיום שאחרי • צפו (אקטואלי)
במטהיממה לבחירות: נפתח מטה ליאון החסידיקובי רוזן43
פעילים ל'כיכר': "האדמו"רים השאירו לנו שיקול דעת, לעת הזו צריך לפעול למען מועמד דתי שידאג לקדושת ירושלים. יש וואקום ואנשים לא יודעים מה לעשות" • שעות אחרונות (פוליטי)
וידאו: אריה דרעי חוגג ניצחון בפתח תקווהוידאו: אריה דרעי חוגג ניצחון בפתח תקווהישי כהן11
יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי הגיע לעיר פתח תקווה בכדי לחגוג את הניצחון של ש"ס שהצליחה להגדיל את כוחה באלפי קולות: "כל הנוטל עצה מן הזקנים אינו נכשל" (חדשות חרדים)
ראש הממשלה בפגישתו עם פוטיןנתניהו נפגש עם פוטין בארמון האליזה בפריזדניאל הרץ5
ראש הממשלה ששוהה בפריז לחגיגות 100 שנה לסיום מלחמת העולם הראשונה, פגש את הנשיא הרוסי לראשונה מאז הפלת המטוס הרוסי לפני חודשיים ושוחח עמו (מדיני)
נתניהו, במסיבת העיתונאים בפריזנתניהו סירב להביע תמיכה באיש הימין ליאוןישי כהן11
ראש הממשלה נשאל היום במסיבת עיתונאים במי הוא מתכוין לתמוך בסיבוב השני של הבחירות שייערכו מחרתיים בירושלים, בליאון או בברקוביץ • צפו בתשובתו המתחמקת (חדשות בארץ)
עופר ברקוביץי-ם: תוגברה האבטחה סביב עופר ברקוביץישי כהן49
לאחר הפרסום ב'כיכר השבת', לפיו אריה דרעי הגדיר את עופר ברקוביץ כ"שטן שהוציא 'צו 8'", החליטו בסביבתו של המועמד לראשות העיר ירושלים, לתגבר את האבטחה סביבו (אקטואלי)
נתניהו על 'הצוללות': 'לגביי אין אפילו טענה'נתניהו על 'הצוללות': 'לגביי אין אפילו טענה'יוני גבאי4
ראש הממשלה המריא לפריז והתייחס לפרשת הצוללות: "טוענים הרבה טענות והן מתנפצות ויורדות למצולות". על הדרום: "לכל צעד יש מחיר", וכיצד הגיב על ברק? צפו (בארץ)
ראש חזיר בפתח בית הכנסת ברמת השרוןביבי: הנחת החזיר בבית כנסת - מעשה נפשעישי כהן3
ראש הממשלה נתניהו מתייחס להנחת ראש חזיר בפתח בית כנסת ברמת השרון: "מגנה בתוקף את המעשה הנפשע. לא נסבול התנהגות בזויה כלפי בתי כנסת ומוסדות דת" (פוליטי)
ברק ונתניהו בימים טובים יותראהוד ברק: פרשת הצוללות על גבול הבגידהיוני גבאי3
ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו, למרות שאינו חשוד בתיק הצוללות: "הדבר הזה לגופו הוא על הגבול של בגידה" • בליכוד משיבים אש (חדשות)
ראש החזיר, ביום שישיחזיר בבית הכנסת: רשעים, פשע שנאה נוראישי כהן2
במערכת הפוליטית מגיבים להנחת ראש חזיר בפתח בית הכנסת ברמת השרון. דרעי: "הזדעזעתי עד עמקי נשמתי". גבאי: "רשעים תלו ראש חזיר בבית כנסת. פשע שנאה" (בארץ)
עמיר פרץח"כ פרץ חשף: התמודדתי עם מחלת הסרטןישי כהן3
ח"כ עמיר פרץ חשף במהלך ראיון כי בחודשים האחרונים התמודד עם מחלת הסרטן, ממנה הבריא, אך לא סיפר לאיש על הטיפולים שעבר: "אפילו האחים שלי לא ידעו על זה" (ארץ)
נאום הניצחון של אשר: יש מותג חדש; 'יהב'נאום הניצחון של אשר: יש מותג חדש; 'יהב'ישי כהן14
מגבה את מיכי אלפר, תוקף את יונה יהב, מפרגן למשה גפני ועוקץ את "אדריכלי הניצחון" • ח"כ יעקב אשר, שניהל את המאבק בחיפה, בנאום הניצחון • צפו בוידאו (חדושת, פוליטי)
שר הביטחוןבכיר חרדי: 'ליברמן מעכב את הפשרה בגיוס'ישי כהן7
גורם פוליטי בכיר, העוסק בנושא חוק הגיוס, התבטא אמש כי שר הביטחון אביגדור ליברמן מעכב את הפשרה בחוק הגיוס: "הוא מחכה לראות אם נתניהו רוצה ללכת לבחירות" (אקטואלי)
סויד: "שקד, תורידי את הידיים שלך מזילבר"סויד: "שקד, תורידי את הידיים שלך מזילבר"כיכר השבת8
מהומה פרצה במליאת הכנסת בעקבות דבריה של ח"כ רויטל סויד, שתקפה את שרת המשפטים איילת שקד בחריפות בעקבות מאבקה נגד דינה זילבר. צפו בווידאו מהמליאה (ארץ)
השרה איילת שקד ודינה זילברשקד למנדלבליט: על דינה זילבר להתפטרכיכר השבת5
לאחר שדינה זילבר, המשנה ליועמ"ש, תקפה את חוק 'נאמנות בתרבות' שיזמה השרה מירי רגב, יוצאת שרת המשפטים נגדה בחריפות והודיעה כי אינה מייצגת את המשרד (חדשות, פוליטי)
בכיר ש"ס-צפת: 'יחד' השתלטו על שוקי אוחנהבכיר ש"ס-צפת: 'יחד' השתלטו על שוקי אוחנהאבי רבינא37
נהוראי לחיאני מתייחס לבחירות, בסיבוב השני, לראשות העיר והתמיכה המפתיעה של ש"ס במועמד 'שלומי אמונים' נחמן גלבך, ותמיכת 'יחד' במועמד 'הליכוד' שוקי אוחנה. צפו (מקומי)
יונה יוהביהב: כל סוג של מלחמה היה כשר אצל גפניקובי רוזן28
ראש עיריית חיפה היוצא, שהפסיד בבחירות לטובת עינת קליש רותם, התייחס למאבק שניהל נגדו יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני: "כל סוג של מלחמה נגדי היה כשר מבחינת גפני" (בארץ)
אורן חזן לח"כ הנכה: "אתה חצי בן אדם"אורן חזן לח"כ הנכה: "אתה חצי בן אדם"ישי כהן25
מהומה במליאת הכנסת: ח"כ אורן חזן התעמת עם ח"כ אילן גלאון והתבטא כי הח"כ ממר"צ הוא "חצי בן אדם", לאחר מכן הבהיר כי לא התכוון לרמוז על הנכות ממנה הוא סובל (פוליטי)
ליאון וברקתלקראת תמיכה: פגישה בין ברקת לליאוןאבי רבינא14
המועמד לראשות העיר י-ם משה ליאון צפוי להיפגש הערב עם ראש העיר היוצא ניר ברקת, לקראת הכרזה על תמיכתו בסיבוב השני. ברקע: העימות בין ברקת למועמד עופר ברקוביץ (בארץ)
מנהל אולפן: אריאל ליבאנחמן גלבך מדבר: "אני לא 'המועמד החרדי'"אבי רבינא14
הרוחות סוערות בבירת הגליל - צפת, לקראת הסיבוב השני שייערך בשבוע הבא, ובו ייקבע מי יהיה ראש העיר הבא • הנציג החרדי, נחמן גלבך, מספר על שאיפות ותוכניות (בארץ)
הדיון הסוער בכנסתעימות עם המשמיץ מטבריה: "תגמור בכלא"ישי כהן18
דיון בכנסת, התפתח לעימות בין ראש עיריית טבריה רון קובי, שזעזע אתמול באמירותיו כלפי החרדים, לבין הח"כים, במהלכו צעק לעברו מיקי רוזנטל: "אתה עוד תגמור בכלא". צפו (בארץ)
אלי ישימלכיאלי ואלי ישי בעימות חדש: 'אין לו עתיד'ישי כהן68
ישי: "לתקן את הפגיעה שפגע מלכיאלי בשבת". מלכיאלי: "אין לו בוחרים, אין לו מפלגה, אין לו עתיד פוליטי. נשאר לו רק חשבון טוויטר עם מספר עוקבים כמספר המצביעים" (חדשות)
השר איוב קרא עוכב בשדה התעופה בדובאיהשר איוב קרא עוכב בשדה התעופה בדובאיכיכר השבת
השר איוב קרא הגיע בשבוע שעבר לכנס תקשורת בינ"ל בדובאי, אך בדרכו לארץ, עוכב בשדה התעופה במשך זמן רב, לטענתם, לאחר שלא נשמע להוראות גורמי השלטון (בעולם)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
יעקב שטיין
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
ב' בסיון תשעח9
כיכר רבין. חוגגים את הניצחון הישראלי, אמש
הרב נחמיה היילברון
קולה של השבת: קחו מאיתנו את האירוויזיון
כ"ח באייר תשעח130