מסי  מרדף..  משה לאיון  משה לוק
קריספל נואם, אמשש"ס נלחמת על אלעד: 'לקריספל יהיה כוח יותר מראש עיר'ישי כהן102
"סגן ראש עיר בהסכם נכון הוא יותר חזק גם מראש עיר", כך התבטא מנכ"ל ש"ס חיים ביטון בכנס הפוליטי הראשון בעיר אלעד • ש"ס יוצאת למאבק על כל קול ספרדי בכדי לנצח את פרוש (בחירות)
התמונות והנרות במטה האו"םבמטה האו"ם: תמונות נרצחי הפיגוע ונרותכיכר השבת5
יומיים חלפו מהפיגוע הקשה בברקן אך באו"ם עדיין לא נשמע כל גינוי, מה שהביא את המשלחת הישראלית להציג את תמונות הנרצחים במטה האו"ם ולהדליק נרות לזכרם (חדשות)
נתניהו. ארכיוןהמהלך שיחלץ את נתניהו מכתב אישום?קובי רוזן6
גורמים במערכת הפוליטית סבורים כי ראש הממשלה נתניהו עשוי לבקש מהכנסת לשמור על חסינותו. מיתרונות המהלך: אינו כרוך בחקיקה ממושכת, די בהצבעה אחת במליאה (בארץ)
עדינה בר שלום"צריכים להתרגל; השרה עדינה בר שלום"ישי כהן40
גורם בכיר בש"ס התייחס לסקר החדש של מינה צמח ומנו גבע, לפיו מפלגה בראשות הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ תזכה ב - 12 מנדטים והעריך כי עדינה בר שלום תמונה לשרה (חדשות)
יוסי דייטש מול 3 מתחריו: צפו בעימות המלאיוסי דייטש מול 3 מתחריו: צפו בעימות המלאכיכר השבת140
יוסי דייטש, זאב אלקין, משה ליאון ועופר ברקוביץ' • ארבעת המועמדים לראשות עיריית ירושלים בעימות באולפן 'פגוש את העיתונות' • צפו בעימות המלא (בחירות לרשויות המקומיות)
רוצים לשבת ל'פגישה אישית' עם ח"כ מרגי?רוצים לשבת ל'פגישה אישית' עם ח"כ מרגי?כיכר השבת1
חבר הכנסת האנרגטי שנחשב בעיני רבים לש"סניק האמיתי, משתתף בפרויקט היחודי של 'כיכר השבת' ויכול להיפגש איתכם על כוס קפה. מעוניינים? כנסו והצביעו עבורו (מיוחד)
ראש הממשלה בנימין נתניהוישראל הולכת לבחירות? נתניהו טרם החליטישי כהן1
בשבוע הבא יפתח בכנסת מושב החורף , אך ראשי המפלגות טרם יודעים האם ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכוון להודיע על הליכה לבחירות. נתניהו: "עדיין לא החלטתי" (אקטואליה)
נתניהו וריבלין. ארכיוןנתניהו: פיגוע טרור קשה; ריבלין: חש צער רבכיכר השבת8
לאחר הפיגוע בברקן אמר רה"מ נתניהו כי מדובר בפיגוע טרור קשה ושלח תנחומים. הנשיא ריבלין קרא לפלסטינים לגנות. נתניהו, התייחס גם לשיח הפוליטי על הקדמת הבחירות (ארץ)
ח"כ בצלאל סמוטריץ'סמוטריץ': לעצור העלאת בני הפלאשמורהישי כהן10
לקראת הדיון בממשלה על הבאתם לישראל של הורים ואחים של מי שעלו לישראל מקהילת הפלאשמורה, מתריע ח"כ סמוטריץ' כי הדבר יפגע בגיור ויביא הנה גויים רבים (חדשות)
סיידה עם ביטן בפריזסיידה טס לפריז ל"חיזוק הזהות היהודית"כיכר השבת5
חה"כ דני סיידה (ש"ס) יצא לפריז יחד עם חברי הכנסת דוד ביטן ונחמן שי, מטעם הסוכנות היהודית. לדבריו, "חיזוק הזהות היהודית הוא הדבר החשוב ביותר לעצירת ההתבוללות" (עולם)
אנגלה מרקלמרקל: לגרמניה יש אחריות לזכור את הפשעקובי רוזן1
בתום סיור באתר 'יד ושם', כתבה מרקל בספר האורחים: "היהודים בגרמניה סבלו משנאה ואלימות שלעולם לא ידעו קודם לכן. לגרמניה יש אחריות לזכור את הפשע הזה" (מדיני)
אריה דרעי ואלי ישי, בימים אחריםאלי ישי עקץ: "לא מספיק להתקרא אריה"ישי כהן135
במסגרת המאבק בין 'יחד' לש"ס ברשויות המקומיות, עקץ אלי ישי את השר אריה דרעי, וזה בצל המאבק על קדושת השבת בירושלים ונציגו אריה קינג: "לא מספיק להתקרא אריה" (ארץ)
השיירה של מרקלהקנצלרית הגרמנית נחתה בישראל לביקורכיכר השבת3
אנגלה מרקל הגיעה לביקור רשמי בישראל שיארוך יממה. הוא החל בארוחת ערב רשמית עם ראש הממשלה בנימין נתניהו במעונו ויימשך בפגישות עם הנשיא ונתניהו (פוליטי מדיני)
בני גנץירוצו יחד? בני גנץ במו"מ עם עדינה בר שלוםישי כהן16
הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ מקיים פגישות עם עדינה בר שלום, בתו של מרן פוסק הדור הגר"ע יוסף זצ"ל ועם ראש מועצת ירוחם מיכאל ביטון. על הפרק: ריצה משותפת לכנסת (חדשות)
מתפללים. השר אזולאי על רקע הכותלהפוליטיקאים מתפללים לרפואת דוד אזולאיישי כהן19
במערכת הפוליטית מתגייסים להתפלל לרפואתו של השר לשירותי דת דוד אזולאי הנאבק על חייו. ראש הממשלה: "בשם ממשלת ישראל ואזרחי ישראל אני מתפלל לרפואתו" (חדשות)
ראשי 'הבית היהודי' והשר ליברמןבנט תוקף: ליברמן חלש ושמאלן מול חמאסישי כהן4
יו"ר 'הבית היהודי' נפתלי בנט תוקף את שר הביטחון אביגדור ליברמן: "מדיניות ליברמן מול חמאס היא חלשה ושמאלנית; חמאס נעשה חצוף". ליברמן: "בנט הוא ימין משיחי" (חדשות)
השר נפתלי בנטליברמן: "נפתלי בנט הוא ימין משיחי וקנאי"קובי רוזן6
שר הביטחון אביגדור ליברמן במתקפה נגד יו"ר 'הבית היהודי נפתלי בנט, שלא מפסיק לבקרו סביב הטיפול בבלוני התבערה בדרום: "מוכן להקריב את הביטחון כדי להרוויח מנדט" (פוליטי)
ליצמן, נתניהו וליברמןנתניהו: "שהחרדים יפרקו את הקואליציה"ישי כהן10
בכיר בקואליציה התבטא כי הסיעות החרדיות ושר הביטחון ליברמן יכולים להגיע להבנות על חוק הגיוס, אך מחכים לראות האם ראש הממשלה רוצה בכלל לצאת לבחירות (אקטואליה)
'מי האושפיזין שלך': רוצה להיפגש עם מקלב?'מי האושפיזין שלך': רוצה להיפגש עם מקלב?כיכר השבת1
ח"כ מקלב, דמות מופת וסמל לגאווה חרדית, הוא אחד המועמדים בפרויקט היחודי של 'כיכר השבת'. רוצים להיפגש איתו? כנסו (מיוחד)
דוד חכםדוד חכם: 'בושה גדולה עבור הציבור הספרדי'יאיר טוקר57
בזמן שלא ברור האם ההסכם בין 'שלומי אמונים', ש"ס ו'דגל התורה' יצא אל הפועל, לכולם ברור כי ראש עיר ספרדי לא יהיה באלעד. העיתונאי דוד חכם יוצא במתקפה נגד ההסכם (מקומי)
נתניהו: לאיראן יש עוד מתקן גרעיני סודינתניהו: לאיראן יש עוד מתקן גרעיני סודייוסי נכטיגל7
לאיראן יש מתקן גרעיני סודי נוסף, כך חשף ראש הממשלה בנימין נתניהו במהלך נאומו באו"ם: "מחסן גרעיני סודי לאחסון כמויות של חומרים וציוד מתוכנית הגרעין הסודית" (אקטואליה)
צפו: רובי ריבלין פתח את שערי בית הנשיאצפו: רובי ריבלין פתח את שערי בית הנשיאכיכר השבת6
נשיא המדינה ראובן ריבלין אירח הצהריים (חמישי) בסוכת בית הנשיא כששת אלפים מבקרים שהגיעו מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים והקהילות • צפו בתיעוד (חדשות)
ניו יורק: נתניהו וא-סיסי נועדו במשך שעתייםניו יורק: נתניהו וא-סיסי נועדו במשך שעתייםכיכר השבת6
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הלילה (חמישי) עם נשיא מצרים עבד אל-פתאח א-סיסי בניו יורק. הפגישה ארכה שעתיים והשניים דנו במצב בעזה ובהתפתחויות באזור (מדיני)
אלקין: "מקווה שגדולי ישראל יתחשבו בפניה של נתניהו"אלקין: "מקווה שגדולי ישראל יתחשבו בפניה של נתניהו"אבי רבינא7
השר זאב אלקין, המועמד לראשות עיריית ירושלים, מדבר על הכל • התמיכה של נתניהו, הסקרים, הסיכוי בסיבוב שני, המועמדים משה ליאון ויוסי דייטש והמגעים עם 'הפלג הירושלמי' (אקטואליה)
טראמפ ונתניהו, היוםנשיא ארה"ב טראמפ: אני עם ביבי 100 אחוזיוסי נכטיגל
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש בניו יורק עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, לפני נאומו בעצרת האו"ם. טראמפ: "אני עם ביבי מאה אחוז. אוהב את פתרון שתי מדינות" (בעולם)
לבני בפגישה עם אבו מאזןניו יורק: ציפי לבני נפגשה עם אבו מאזןיוני גבאי12
במהלך הפגישהש נערכה במלון בו שוהים השניים, אמרה לבני לאבו מאזן כי "צריך לפעול למניעת התדרדרות. חשוב שתתגייס למציאת פיתרון לפני שעזה תהפוך לחמאסטן" (חדשות, מדיני)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
התפטרות ליברמן: ההזדמנות של החרדים
יצחק שינפלד, עו"ד
התפטרות ליברמן: ההזדמנות של החרדים
ז' בכסלו תשעט8
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
יעקב שטיין
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
ב' בסיון תשעח9