בחירות רביעיות או אופוזיציה: החרדים לאן?בחירות רביעיות או אופוזיציה: החרדים לאן?אבי רבינא20
זה כבר נראה סופית. גוש הימין קיבל רק 58 מנדטים ובמפלגות החרדיות מתחילים להיערך לקראת התרחישים האפשריים הבאים • האם יעזבו את הבלוק עם נתניהו? • פרשנות (פוליטי)
ה'בלוק', בישיבת סיעה משותפת. ארכיוןהלחץ ב'בלוק הימין': כלל הסיעות מתכנסותאבי רבינא4
המצב בו גוש הימין צפוי למנות פחות מ-60 מנדטים, וכוונת סיעות השמאל-מרכז למנוע את הרכבת הממשלה הבאה מנתניהו, מזעיק את הח"כים בגוש לישיבה משותפת (אקטואלי)
מביאים מעטפות לספירהתוצאות אמת: גוש הימין-חרדים עם 58 בלבדיוני גבאי31
תחושת הניצחון הראשונית ממוצאי הבחירות, מתחלפת באכזבה בימין ובמפלגות החרדיות, לאור תוצאות האמת ההולכות ומתגבשות - בהן כוחן נחלש ביחס לציפיות; אלו הנתונים (חדשות)
בעזרת ליברמן: כך נתניהו עלול להיות מודחבעזרת ליברמן: כך נתניהו עלול להיות מודחאבי רבינא60
'חוק נתניהו': בעקבות הנתונים הכמעט-סופיים מספירת הקולות, סיכוייו של נתניהו להקים ממשלה חדשה בראשותו פוחתים דרמטית, ויריביו כבר זוממים את הדחתו המהירה (ארץ)
ספירת הקולות בכנסת, הלילהספירת הקולות נמשכת: הליכוד 36, ש"ס 9; גוש הימין - 58כיכר השבת19
בשעה 01:30 בלילה החלה ועדת הבחירות המרכזית בספירת כ-340 אלף מעטפות כפולות והתזוזות בחלוקת המנדטים נמשכות כל העת • גוש הימין עומד על 58 מנדטים לעומת 55 גוש השמאל (ארץ)
ספירת קולות. ארכיון'כחול לבן' מגבירים את הפיקוח על ספירת הקולות בוועדהכיכר השבת7
במפלגת 'כחול לבן' הזעיקו את יו"ר הסיעה ח"כ אבי ניסנקורן כדי שיפקח מקרוב על ספירת הקולות בוועדת הבחירות המרכזית. לאחר ספירת 93% מהקולות - שוב שינוי במפת המנדטים (אקטואליה)
כך נראה הלילה של המפלגות • תיעוד ענקכך נראה הלילה של המפלגות • תיעוד ענקכיכר השבת4
באיזו מפלגה חגגו ורקדו והיכן בקושי השתתפו אנשים? מי נאם כמנצח ומי נשא את נאום ההפסד בפנים נפולות? צפו בתיעוד ענק ומסכם מהלילה שעבר על המפלגות השונות (אקטואליה)
לראשונה בכנסת: מוסלמית עטויה בחיג'אבלראשונה בכנסת: מוסלמית עטויה בחיג'אבכיכר השבת24
אימן חטיב, תהפוך לאישה הראשונה המייצגת את התנועה האסלאמית בכנסת, ולחברת הכנסת הראשונה עם חיג'אב • "ניצחנו. אם נרצה, נוכל לחיות בשלום ובשלווה", אמרה (ארץ)
נתניהו בכנסת, הערב92% מהקולות: כך נראית מפת המנדטיםכיכר השבת21
לאחר ספירת 92% מהקולות, מפת המנדטים שוב משתנה כאשר גוש הימין שוב עם 59 מנדטים. הליכוד - 36, כחול לבן -32, הרשימה המשותפת - 15 (פוליטי, חדשות)
הפרשנות של סמוטריץ': ממשלת נתניהו-גנץהפרשנות של סמוטריץ': ממשלת נתניהו-גנץכיכר השבת7
יו"ר האיחוד הלאומי חושש מפני תרחיש במסגרתו בני גנץ מפרק את כחול לבן ומצטרף עם 15 חברי סיעתו לקואליציה של ביבי: "נתניהו רוצה להקים מדינה פלסטינית" (אקטואליה)
בני גנץגנץ: 'אני וחבריי ממתינים לתוצאות הסופיות'כיכר השבת5
בעוד גוש הימין עומד על 59 מנדטים ורה"מ נתניהו החל במגעים להרכבת ממשלה, יו"ר 'כחול לבן' וחבריו ממתינים לתוצאות הבחירות הסופיות. בנתיים, הוא מודה לפעילים (ארץ)
הנשיא מצביע, אתמולמתי תוטל הרכבת הממשלה? הלו"ז המלאכיכר השבת
בעוד ועדת הבחירות סופרת במרץ את מאות אלפי הקולות האחרונים, בבית הנשיא נערכים לפתיחת ההתייעצויות לקראת הטלת מלאכת הרכבת הממשלה על המועמד הנבחר (חדשות)
ביקורת על עמיר פרץ שהגיב: "אני לא פורש"ביקורת על עמיר פרץ שהגיב: "אני לא פורש"יוני גבאי4
מפלגת אוכלת ראשיה: בעקבות התוצאה של איחוד מפלגות השמאל, עולה דרישה להדיח את יו"ר מפלגת העבודה, עמיר פרץ, שמצידו אמר היום: "יש לי הרבה מאוד תכניות" (חדשות)
רוב מוחץ: ביישוב של רפי פרץ הצביעו ל...ג'רוב מוחץ: ביישוב של רפי פרץ הצביעו ל...ג'יוני גבאי16
הוא יו"ר הבית היהודי והתמודד במסגרת רשימת ימינה לכנסת, אך כחלק מהתגברות כוחה של המפלגה החרדית במעוזי הציונות הדתית, למעלה ממחצית שכניו שמו ג' בקלפי (פוליטי)
מסירים את הווטו מליברמן? ראשי ה'בלוק' נועדו עם נתניהומסירים את הווטו מליברמן? ראשי ה'בלוק' נועדו עם נתניהואבי רבינא16
למרות ההסתה, האם יסכימו לצרף את יו"ר ישראל ביתנו לקואליציה? במפלגות החרדיות עדיין חלוקים בדעתם - ובמפלגת הליכוד מבהירים ל'כיכר השבת' כי לא יעשו אף צעד בלי התייעצות (אקטואליה)
גנץ: לנתניהו אין רוב של 61 להקמת ממשלהגנץ: לנתניהו אין רוב של 61 להקמת ממשלהאבי רבינא16
יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ, התייחס בצהריים לתוצאות הבחירות בהן מסתמן כי גוש השמאל חסר סיכוי להרכבת ממשלה וטען כי גם לנתניהו אין רוב להקמת ממשלה (פוליטי)
נתניהו אמש בחגיגות הניצחוןראשי ה'בלוק' ייפגשו עם נתניהו; ב'ליכוד' לא רוצים אחדותאבי רבינא8
ראש הממשלה בנימין נתניהו, מתכוון לנסות להקים ממשלה חדשה בהקדם. נתניהו וראשי הסיעות בבלוק הימין ייפגשו כבר היום בשעה 15:00 בכנסת, לישיבה ראשונה מאז הבחירות (פוליטי מדיני)
יועצו של נתניהו, יונתן אוריך, הבוקרמקורבי רה"מ: נשיג ח"כים שיערקו - ויהיו 61יוני גבאי6
יועציו ומקורביו של ראש הממשלה נתניהו טוענים הבוקר בתוקף, כי כבר נעשים ניסיונות לגרום לעריקתם של מספר חברי כנסת מגוש השמאל, כך שהימין יגיע ל-61 מנדטים (ארץ)
ארכיוןהפלסטינים: 'הניצחון - להתנחלויות ולסיפוח'יוסי נכטיגל4
ברשות הפלסטינית, ובארגוני הטרור חמאס וג'יהאד אסלאמי, מנסים לעכל את הניצחון המסתמן בבחירות 2020, של יו"ר הליכוד בנימין נתניהו וגוש הימין בראשו הוא עומד (אקטואליה)
ספירת קולותהתוצאות הרשמיות בבחירות צפויות בקרובדוד הכהן37
הליכוד מוביל בינתיים בשלושה מנדטים בלבד על פני כחול לבן ואילו ש"ס רושמת עלייה מפתיעה לעשרה מנדטים. תוצאות האמת והעדכונים השוטפים מספירת הקולות (פוליטי מדיני)
בנימין נתניהו: 'משנכנס אדר מרבין בשמחה'בנימין נתניהו: 'משנכנס אדר מרבין בשמחה'אלי רוטמן16
ראש הממשלה נשא לפנות בוקר נאום ניצחון מרשים לפני אלפי מעריציו - לאחר שמפלגתו הגיעה להישג היסטורי, 37 מנדטים לפי המדגמים, ושגוש הימין התקרב ל-61 • צפו (ארץ)
גנץ, בנאום ההפסד: 'הפיצו עלי שקרים רבים'גנץ, בנאום ההפסד: 'הפיצו עלי שקרים רבים'כיכר השבת15
אחרי התוצאה המאכזבת למפלגתו 'כחול לבן' ולגוש השמאל-מרכז, נאם היו"ר ח"כ בני גנץ בפני פעיליו, ניסה לעודד אותם - והביע ביטחון שפיצול פנימי לא יהיה. צפו (ארץ)
אלקין ל'כיכר': אסור לגרור לבחירות רביעיותאלקין ל'כיכר': אסור לגרור לבחירות רביעיותכיכר השבת
השר זאב אלקין אמר במשדר הבחירות של 'כיכר השבת' כי הוא "שמח מאוד על התוצאה. יש הכרעה ברורה מאד בכל פרמטר אפשרי. מי שלא יכיר בתוצאות, ויגרור את ישראל לבחירות נוספות, יגרום עוול לציבור" (פוליטי)
בן גבירבן גביר - האיש שמנע את ה-61 מגוש הימין?דוד הכהן62
רשימת הימין הקיצוני עוצמה יהודית, שסירבה לפרוש מהמירוץ לבחירות למרות הצעות מפתות מג'ומהליכוד, כצפוי לא עברה את אחוז החסימה, ויתכן שמנעה את ה-61 מגוש הימין (פוליטי)
ליברמן, הערבהתבוסה של אויב החרדים ח"כ איווט ליברמןאלי רוטמן52
לא כך ציפה יו"ר 'ישראל ביתנו' ח"כ ליברמן לסיים את מערכת הבחירות הנוכחית: לפי כלל המדגמים, הוא וסיעתו ספגו חבטה עזה מהישראלים - שהוכיחו: הפצת השנאה לא הועילה (בארץ)
רה"מ נתניהו שוחח עם ראשי 'גוש הימין'רה"מ נתניהו שוחח עם ראשי 'גוש הימין'כיכר השבת
לאחר תוצאות המדגמים שהעניקו 60 מנדטים לגוש הימין, מיהר ראש הממשלה נתניהו לשוחח עם ראשי המפלגות בגוש במטרה להקים ממשלה וקבע איתם פגישה למחר בבוקר (ארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook