חברון  חיים ישראל  וואקלי  זוסמן
ביטן ונציגים חרדים. ארכיוןדיווח: ח"כ דוד ביטן יעמוד בראש ועדת הגיוסישי כהן1
האיש שהיה כל יכול במשכן הכנסת, התרסק לאחר חקירת המשטרה נגדו, חוזר לקדמת הבמה: ח"כ דוד ביטן ימונה לראש הוועדה שתהיה אחראית על אישור מחוק הגיוס החדש (פוליטי)
דבריו של נתניהונתניהו: העלילו עלי את "הצוללות". תתנצלוקובי רוזן14
לאחר שהמשטרה הסתפקה בעדותו ב'תיק 3000', פרשת הצוללות, פונה הערב ראש הממשלה אל יאיר לפיד, בוגי יעלון והתקשורת, ומבקש רק דבר אחד: "תתנצלו בפני". צפו (בארץ)
התפרצות הכעס של לפידלפיד צעק: 'להביא לפה את אבי המת? חצוף'ישי כהן66
הקמפיין המתחדש של יש עתיד נגד תקציבים לחרדים, חולל מהומה בכנסת, כששר מהליכוד הזכיר את הזגזוג של טומי לפיד, שהסכים עם העברת מאות מליונים לחרדים. צפו (בארץ)
המבחן של האו"ם: העולם יגנה את חמאס?המבחן של האו"ם: העולם יגנה את חמאס?דניאל הרץ1
ארה"ב לוקחת את ההגנה על ישראל באו"ם צעד נוסף קדימה ומתקיפה את חמאס באמצעות האו"ם. הסיכוי שהעולם יגנה את חמאס עדיין נמוכה אך הצביעות תיחשף (פוליטי מדיני)
אחרי שנים בתחפושת: יאיר לפיד חזר להסיתאחרי שנים בתחפושת: יאיר לפיד חזר להסיתישי כהן23
סרטון חדש שמפרסמת 'יש עתיד' מציג שורת קיצוצים שנועדה - לטענת לפיד - להוסיף למפלגות החרדיות 550 מיליון שקלים. הסיבה, ככל הנראה: הצניחה של יאיר לפיד בסקרים (חדשות)
דרעי וחיים ביטוןהאיום של השר אריה דרעי נגד מתנגדי ש"סישי כהן96
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי מאיים כי מוסדות שלא יתמכו בתנועה - יורחקו מ"רשת החינוך התורני". את המסר החריג והחריף העביר דרעי בפגישה שנערכה בלשכתו (אקטואליה)
אריה דערי בסיעת ש"סדרעי זימן את חברי הכנסת לישיבה חשאיתישי כהן18
יו"ר ש"ס אריה דרעי זימן הבוקר את שבעת חברי הכנסת של המפלגה לישיבה חשאית בלשכתו. הערכה: חלוקת אזורים לקראת הבחירות המוניציפליות ועדכון בנושא הגיוס (פוליטי)
סגן השר מאיר פרושפרוש: "לא נסכים עם מתווה הגיוס החדש"ישראל כהן5
סגן השר מאיר פרוש, שהיה מעורב בחקיקת חוק הגיוס הקודם, תוקף את החוק החדש שהגישה הוועדה שהקים ליברמן: "אסור להסכים עם המתווה החדש שמשנה מוסכמה" (פוליטי)
צפו בגלריה: תרגיל ביטחוני ברמת הגולןצפו בגלריה: תרגיל ביטחוני ברמת הגולןכיכר השבת
בימים אלו נערך תרגיל ביטחוני רחב היקף באזור רמת הגולן כחלק מרף האימונים השנתי • מאור קינסבורסקי מגיש גלריה מיוחדת מהאימונים, בין הבתים עם נשקים שלופים • צפו (ארץ)
אריה דרעידרעי נגד הסנקציות הכלכליות: "לא ניתן יד"ישי כהן7
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי התייחס למסקנות הגיוס של הוועדה שהקים שר הביטחון אביגדור ליברמן ותקף את הסנקציות הכלכליות: "לא ניתן יד לפגיעה במעמד בני הישיבות" (חרדים)
משה גפני, אביגדור ליברמן ויאיר לפידלפיד תומך במתווה הגיוס: 'חזרה לחוק שלנו'ישי כהן17
לאחר פרסום מתווה הגיוס החדש שגיבשה הוועדה המקצועית שהקים שר הביטחון ליברמן, חברי הכנסת החרדים שומרים על שתיקה. יאיר לפיד מברך: "חזרה לחוק יש עתיד" (אקטואליה)
ח"כ יהודה גליקח"כ גליק מאיים על השר כחלון: אשבות רעבישי כהן11
ח"כ גליק הודיע הערב כי יחל בשביתת רעב עד ששר האוצר כחלון יחליט להשוות את המס על הטבק לגלגול: "כחלון לוקח את הילדים שלנו בני ערובה משיקולים פוליטיים" (אקטואליה)
גבאי ולפיד. ארכיוןהקמפיין החשאי של גבאי נגד לפיד בפייסבוקישי כהן4
נחשף: חברה בשם "ספוטלייט מחקרים פוליטיים" - שהלקוח הגדול ביותר שלה היא מפלגת העבודה, היא זו שעומדת מאחורי הפצת המסרים נגד לפיד ברשתות החברתיות (פוליטי)
תא"ל עופר וינטראלי ישי נגד הרמטכ"ל: "חייב להתעשת"ישי כהן12
יו"ר 'יחד' אלי ישי במתקפה נגד החלטת הרמטכ"ל אייזנקוט שהחליט שלא לקדם את תא"ל הדתי עופר וינטר: "במקום לקדם קצינים דתיים, מכריחים חיילים דתיים להשתתף בערבי הווי ובידור, ואוסרים עליהם לגדל את זקנם" (פוליטי)
לפיד, היוםיאיר לפיד הסית - והודה: "אני פסול לעדות"ישי כהן33
ההעברות התקציביות שאושרו לאחרונה בכנסת, בין היתר לבקשת המפלגות החרדיות, שימשו היום את יו"ר יש עתיד כספין להסטת הזרקור מזגזוגיו הרבים שהפכו אותו ללעג (ארץ)
ישראל מציעה לאיראנים סיוע בהתפלת מיםישראל מציעה לאיראנים סיוע בהתפלת מיםדניאל הרץ7
במסר בין שתי דקות באנגלית, קרא ראש הממשלה נתניהו לאיראנים להיעזר בטכנולוגיות הישראליות להתפלת מים כדי להתמודד עם משבר המים שמכה באיראן לאחרונה (מדיני)
זוהר ונתניהו'שלא יעזוב אותנו': אושר מס מופחת לנתניהואלי רוטמן1
ח"כ מיקי זוהר מהליכוד הצליח לפני זמן קצר לסדר לראש תנועתו, ראש הממשלה בנימין נתניהו, הפחתת מסים בשיעור 100 אלף ש"ח בשנה, כדי "שהוא לא יעזוב אותנו" (אקטואליה)
נתניהו ודרעיהתאכזב: נתניהו דחה את דרעי: "זו החלטתי"ישי כהן3
ראש הממשלה דחה את בקשת יו"ר ש"ס לקדם במהירות את הצעת חוק הגיור שהעביר לפני כחצי שנה • דרעי התנגד לבקשת הארכה מבג"צ, ורוה"מ הגיב: "זו החלטתי" (פוליטי)
השר דוד אזולאימכרז: האיש שישלוט במשרד לשירותי דתישי כהן1
משרד הדתות יצא בימים אלו במכרז על תפקיד היועץ המשפטי למשרד. הגורם שישפיע יותר מכל על המתרחש בנושאי הדת, ממינוי רבנים דרך הכשרות, נישואין ועד בתי העלמין (חדשות)
מרים פיירברג. ארכיוןהתיק נגד פיירברג - קרס; מסתמן: איום נגד שראבי רבינא3
כמעט שלוש שנים אחרי המעצר התקשורתי של ראשת עיריית נתניה מרים פיירברג, ב"כאן "11 דווח כי התיק נגד פיירברג קרס. לעומת זאת, התיק נגד - שמעון שר לא נסגר (חדשות)
טראמפ עם מקרון וטרודו בפסגהדונלד טראמפ חתם על הסכם ה-G7 והתחרטדניאל הרץ
הנשיא האמריקני שהשתתף בפסגת ה-G7 שהתקיימה בקנדה חתם על ההסכם המשותף בנוגע למכסים אך חזר בו בשל דברי נשיא קנדה נגד ארה"ב והודיע כי יטיל מכסים נוספים (מדיני)
יאיר לפידבגלל סקר? לפיד סירב להגיע לראיון באולפןכיכר השבת12
בחדשות 10 פרסמו סקר חדש לפיו הליכוד מקבל 31 מנדטים ואילו יאיר לפיד 18 מנדטים. המגישה איילה חסון סיפרה לצופים כי לפיד סירב להגיע לראיון בגלל שידור הסקר (חדשות)
נתניהו ומוגריני, ארכיוןנתניהו סירב להיפגש ומוגריני ביטלה הגעתהדניאל הרץ8
שרת החוץ של האיחוד האירופי הייתה אמורה להגיע לישראל ביום ראשון אך סירובו של נתניהו לפגוש אותה בשל עמדותיה העוינות את ישראל הביאו לביטולו את הביקור (פוליטי מדיני)
זאב אלקין ומשה ליאוןליאון עתר לשופט הבחירות: שאלקין יתפטרישי כהן5
האם השופט חנן מלצר, יו"ר וועדת הבחירות, ימלא את מבוקשו של המועמד לראשות העיר משה ליאון ויורה למתחרהו השר אלקין להתפטר מתפקידו? • אלקין: "עתירה מגוחכת" (חדשות)
אבוטבולמשה אבוטבול בטוח: "כולם עוד יצטרפו אלי"ישראל כהן10
ראש עיריית בית שמש משדר אופטימיות ומתאר ל"כיכר השבת" כי הושגו הסכמות משמעותיות עם דגל התורה הארצית לגבי תמיכת המקומיים בו בבחירות הקרובות (פוליטי)
הנגבי וסיידהסיידה תוקף: "הנגבי תתעורר, הכל נשרף"כיכר השבת11
דבריו של השר הנגבי כי אינו מתרגש מטרור העפיפונים, עוררו את זעמו של ח"כ דני סיידה (ש"ס) שקורא בתגובה להעיר את הנגבי מהתרדמת - "עוד מעט לא יהיה מה להציל" (חדשות)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
יעקב שטיין
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
ב' בסיון תשעח9
כיכר רבין. חוגגים את הניצחון הישראלי, אמש
הרב נחמיה היילברון
קולה של השבת: קחו מאיתנו את האירוויזיון
כ"ח באייר תשעח129