ehbsrgkl  jhki  prjhnhtnh  trix
בכל הסקרים: עוצמה יהודית עם 4 מנדטיםבכל הסקרים: עוצמה יהודית עם 4 מנדטיםיוני גבאי61
הסקרים האחרונים משפרים את מצב הרוח בסביבת ראש הממשלה, שכן הם מלמדים כי עוצמה יהודית מניבה בסקרים 4 מנדטים - ובכך מקרבת את גוש הימין לספרה 61 (פוליטי)
עימות, נאומים והצבעה: כינוס מליאה אחרוןעימות, נאומים והצבעה: כינוס מליאה אחרוןצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת3
פחות משבוע לבחירות לכנסת ה-22, התכנסה היום הכנסת ה-21 לדיון מיוחד על חוק המצלמות. הכינוס היה סוער: עימות עם עודה, נאומים שוצפים והצבעה אחת שנכשלה. צפו (ארץ)
העימותלאחר העימות: הוגשה תלונה נגד ח"כ עודהיוני גבאי21
חברת הכנסת שרן השכל הגישה תלונה לוועדת האתיקה נגד יו"ר הרשימה המשותפת, שהתקרב אל ראש הממשלה עם הפלאפון ביד • בן גביר: פעם הבאה הוא ישלוף סכין (אקטואלי)
נתניהו בדיון היום על החוקהופל חוק המצלמות; הליכוד תוקף את איווטיוני גבאי2
האופוזיציה החרימה את ההצבעה והצעת החוק נכשלה לאחר שרק 58 חברי כנסת הצביעו בעדה, בעוד הדרישה המשפטית הייתה לרוב של 61 • גם אריה דרעי נעדר מההצבעה (פוליטי)
ח"כ משה גפני במליאה, היוםגפני נגד ליברמן: שקרן, אתה מזייף בבחירותישי כהן9
ח"כ משה גפני, יו"ר 'דגל התורה', יצא במתקפה חריפה נגד יו"ר 'ישראל ביתנו' ח"כ אביגדור ליברמן, המתנגד לחוק המצלמות: "כנראה שאתה נגד כי אתה זייפן, אתה מזייף" (ארץ)
עודה התקרב לביבי; החכ"ים זינקו עליו. צפועודה התקרב לביבי; החכ"ים זינקו עליו. צפוישי כהן82
ח"כ איימן עודה ניגש לראש הממשלה, במליאת הכנסת, כשהוא אוחז במכשיר סלולרי ומצלם אותו מקרוב, חברי הכנסת זינקו והפרידו בניהם. יו"ר הכנסת הוציא אותו מהמליאה (בארץ)
נתניהו: ליברמן, התחברת לשמאל ולערביםנתניהו: ליברמן, התחברת לשמאל ולערביםדניאל הרץ8
ראש הממשלה בנימין נתניהו הביע את תקוותו שישראל ביתנו תצביע בסופו של דבר בעד חוק המצלמות כשהוא מציין שאי הגעתו של ליברמן להצבעה תצביע על חבירה לשמאל (פוליטי)
איווט ליברמןליברמן: 'גוש החרדים והמשיחיים מגיע ל־61'ישי כהן30
יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן טוען הבוקר כי לגוש הימין - חרדים יהיה רוב להקים ממשלה צרה לאחר הבחירות: "התמונה שמסתמנת מבחינתנו היא מדאיגה מאוד" (חדשות)
איוב קראהקלטות ביבי: קרא יצא דובר אמת בפוליגרףיוני גבאי3
כשבוע לאחר חשיפת הקלטות ראש הממשלה בנימין נתניהו, בהן נשמע צועק על השר איוב קרא, בכירים בליכוד רמזו כי קרא הוא המקליט והמדליף, הפוליגרף קובע אחרת (אקטואלי)
השפלה לאומית: הפוליטיקאים מגיבים לביביהשפלה לאומית: הפוליטיקאים מגיבים לביבייוני גבאי55
אחרי שהורידו אותו מהבמה בשל ירי הטילים, מחקו במפלגת הליכוד את הסרטון כאשר הבינו כי מדובר בנזק לקמפיין • הפוליטיקאים כבר מגיבים ותוקפים את ראש הממשלה (פוליטי)
צפו: כך פינו את את נתניהו בזמן האזעקותצפו: כך פינו את את נתניהו בזמן האזעקותמישאל לוי12
האזעקות בעיר אשדוד, נשמעו במהלך נאומו של ראש הממשלה בכנס פוליטי. נתניהו הנחה את הקהל כיצד לצאת ברוגע, ומיד פונה על ידי המאבטחים לקול קריאות הקהל (ארץ)
הבית הלבן על הצהרת נתניהו: אין כל שינויהבית הלבן על הצהרת נתניהו: אין כל שינוייוסי נכטיגל1
בכיר בבית הלבן הצהיר עם זאת כי ההצהרה תואמה עם ארה"ב מראש • בכיר הרשות הפלסטינית: "הישראלים והקהילה הבינלאומית צריכים לעצור את השיגעון הזה" (מדיני)
פתקי ההצבעהשני סקרים: כחול לבן מובילה; עוצמה עוברתיוני גבאי34
גם לפי סקר חדשות 12 וגם לפי סקר חדשות 13, למרות שמפלגת הימין עוברת את אחוז החסימה, אין רוב לגוש הימין ללא איווט ליברמן • ומה בגזרת המפלגות החרדיות? (פוליטי)
הצהרת נתניהו: בימין מברכים, בשמאל - לאהצהרת נתניהו: בימין מברכים, בשמאל - לאיוני גבאי
ראש הממשלה הודיע על החלת הריבונות וראשי הרשויות ביהודה ושומרון מיהרו להוציא הודעות תמיכה נרגשות. מנגד, במפלגות השמאל טענו כי ביבי עושה ספין פוליטי זול (חדשות)
נתניהו: אחיל את הריבונות על בקעת הירדןנתניהו: אחיל את הריבונות על בקעת הירדןיוני גבאי17
ראש הממשלה הודיע כי אם ינצח, יחיל את הריבונות הישראלית בבקעת הירדן, בתיאום עם ארה"ב • הערב: הנשיא טראמפ ובכיר ממשלו ימסרו הצהרה בנושא, בבית הלבן (מדיני)
נתניהובמה תעסוק ההצהרה הדרמטית של נתניהויוני גבאי4
ההשערות אודות תוכן ההצהרה שמתכנן ראש הממשלה למסור לפנות ערב, שבוע בדיוק לפני הבחירות, נעות מהפן המדיני ועד זה האישי-דרמטי • כל האפשרויות והדיווחים (ארץ)
'חוג הבית'. במרכז - הסגנית של קובימספר 2 של רון קובי באסיפת בחירות של... ג'יענקי כץ39
ב'חוג בית' שקיים אמש בטבריה ח"כ משה גפני לטובת מפלגתו, השתתפה גם עו"ד מירי אזולאי - המוכרת כמקורבת ללא אחר מאשר רון קובי, ראש העיר הפרובוקטיבי (אקטואליה)
בשעה 18:00:  ביבי ימסור "הצהרה דרמטית"בשעה 18:00: ביבי ימסור "הצהרה דרמטית"ישי כהן15
ראש הממשלה בנימין נתניהו ימסור הערב, בשעה 18:00, הצהרה פוליטית בכפר המכבייה. ב'ליכוד' הגדירו את ההצהרה כ"הצהרה דרמטית" והבהירו: "לא נמסור פרטים נוספים" (ארץ)
הרב דוד חי הכהןערק ומסביר: 'הבית היהודי הורידו כתר תורה'אבי רבינא36
במכתב שמתפרסם היום, מסביר לראשונה הרב דוד חי הכהן, מהמוכרים מבין הרבנים בציונות הדתית, את פשר נטישתו את מפלגת הבית היהודי לטובת הצבעה עבור יהדות התורה (ארץ)
ראש הממשלה נתניהו, אמשסקר 'כאן': גנץ מוביל; לימין אין רוב לממשלהישי כהן22
סקר חדש שפורסם ב'כאן' מעלה כי סיעת 'כחול לבן' בראשות בני גנץ ויאיר לפיד מובילה, אחריה סיעת 'הליכוד' בראשות בנימין נתניהו. לימין והחרדים אין רוב להקמת ממשלה (חדשות)
שרה נתניהונתניהו: "התקשורת מנסה להרדים את כולם"ישי כהן10
רעיית רה"מ, שרה נתניהו, השתתפה בכנס בחירות לנשים דוברות רוסית ותקפה את יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן: "ליברמן בחר ללכת עם השמאל והמפלגות הערביות" (פוליטי)
שר החוץ האיראני: נתניהו רק רוצה מלחמהשר החוץ האיראני: נתניהו רק רוצה מלחמהיוסי נכטיגל3
אחרי שראש הממשלה חשף מתקן לפיתוח נשק גרעיני מדרום לאספהאן, אמר זריף: "מי שמחזיק נשק גרעיני אמיתי צועק זאב זאב על אתר שנהרס באיראן. ביבי רק רוצה מלחמה" (מדיני)
אריה דרעי ואביגדור ליברמןדרעי: לא מדבר עם ליברמן ארבעה חודשיםישי כהן13
יו"ר ש"ס אריה דרעי התייחס הערב לנתק שלו עם מי שהיה חברו הקרוב בפוליטיקה הישראלית, ח"כ אביגדור ליברמן, ואמר כי חש נבגד ממנו. לדבריו, הם לא שוחחו מאז ל"ג בעומר (ארץ)
בני גנץגנץ: ביבי משתמש במידע ביטחוני לתעמולהיוני גבאי22
יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ התייחס למסיבת העיתונאים של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שחשף מידע על אתרי הגרעין של איראן, והאשים אותו שמשתמש במידע לצורכי תעמולה (מדיני)
ראש הממשלה: ישראל חשפה אתרי גרעין סודיים באיראןראש הממשלה: ישראל חשפה אתרי גרעין סודיים באיראןכיכר השבת5
נתניהו מסר הערב הצהרה בנוגע לאיראן, עליה חזר גם בשפה האנגלית. בדבריו חשף את הפעילות האיראנית להשמדת המתקנים שנתגלו על ידי ישראל וקרא לעולם להפעיל לחץ על טהרן (מדיני)
נתניהו יחשוף פרטים על "הגרעין האיראני"נתניהו יחשוף פרטים על "הגרעין האיראני"דוד הכהן
ראש הממשלה ימסור הערב הצהרה לתקשורת בנושא הגרעין האיראני. ההערכה: יחשוף פרטים על אתרי גרעין נוספים • אתמול דווח כי נמצאו עקבות אורניום ב"מחסן האטומי" (בארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook