BFH  tkkv ctct  www..  אבי אילסון
ההכנות להשבעההיום בכנסת: אבוטבול יושבע; פינדרוס ייפרדישי כהן5
הכנסת ה-22 תושבע היום במליאת הכנסת בטקס מיוחד בהשתתפות נשיא המדינה ראובן ריבלין • משה אבוטבול יושבע לתפקיד הנחשק בעוד יצחק פינדרוס ייפרד מהמשכן (חדשות)
אריה דרעי ואיווט ליברמן בימים טובים יותרליברמן מגיש את חוקי הגיוס, הגיור, הליבה ותחבורה בשבתישי כהן35
מבטיח ומקיים: יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן הורה לחברי סיעתו להגיש, היום, יומה הראשון של הכנסת ה-22, את חוקי הגיוס, הגיור, ברית הזוגיות, ביטול חוק המרכולים וחובת לימודי ליבה (חדשות)
החרדים לא התנגדו: נתניהו ייפגש עם איווטהחרדים לא התנגדו: נתניהו ייפגש עם איווטיוני גבאי4
ראש הממשלה שוחח עם אביגדור ליברמן, והשניים קבעו להיפגש מחר: "אין טעם לבזבז את זמנה של המדינה. ניפגש, נראה אם זה רציני" • החרדים הסכימו לפנייה לליברמן (פוליטי)
נתניהו תוקף: לפיד מחזיק את גנץ כבן ערובהנתניהו תוקף: לפיד מחזיק את גנץ כבן ערובהיוני גבאי3
ראש הממשלה מאשים את יאיר לפיד בעובדה שלא הקימו ממשלת אחדות. "לפיד גורר מדינה שלמה לבחירות רק כי הוא לא מוכן לזנוח את החלום שלו להיות ראש ממשלה" (אקטואלי)
ההכנות במשכן הכנסת'הליכוד' ו'כחול לבן' הגיעו להבנות ראשונותיוני גבאי5
יממה להשבעת הכנסת החדשה: בעוד המגעים להקמת ממשלת אחדות קרסו בינתיים, המפלגות הגדולות הגיעו להבנות לגבי חלוקת מבנה הוועדות השונות (חדשות, פוליטי)
ליצמן, נתניהו וליברמןנתניהו לא מחזיר את המנדט; ליברמן יושיע?ישי כהן6
נתניהו מתעכב עם החזרת מנדט הרכבת הממשלה, ובמהלך ישיבה שהתקיימה היום עלתה - על דעת ראשי המפלגות החרדיות - האפשרות לפנות לליברמן • כל הפרטים (אקטואלי)
נתניהונתניהו נועד עם ראשי סיעות הימין והחרדיםכיכר השבת
ראש הממשלה בנימין נתניהו כינס הבוקר (רביעי) את ראשי סיעות הימין והמפלגות החרדיות. מ'הליכוד 'נמסר כי עדיין לא התקבלה החלטה האם להחזיר את המנדט לנשיא (אקטואליה)
מליאת הכנסתהזמר ישי ריבו יופיע בטקס השבעת הכנסתישי כהן13
ההכנות לישיבת הפתיחה של הכנסת ה-22, שתערך מחר (חמישי) כבר בסיומן. לקראת יום הכיפורים, בחרו בכנסת בזמר ישי ריבו, למופע שמלווה את הטקס החגיגי (חדשות, פוליטי)
צוותי המו"ממשא ומתן: מבוי סתום בין 'הליכוד' וכחול לבן'כיכר השבת5
ערב ראש השנה, צוותי המשא ומתן של 'הליכוד' ו'כחול לבן' נפגשו במשך שעתיים והגיעו למבוי סתום. נתניהו שוחח בטלפון עם גנץ והשניים קבעו להיפגש ביום רביעי (אקטואליה)
גלנט, עם הליכודניקיםחבר הקבינט איבד את הכרתו באמצע הכנסדוד הכהן7
שר העלייה והקליטה וחבר הקבינט המדיני-ביטחוני, ח"כ יואב גלנט, התמוטט באמצע טקס 'הרמת הכוסית' שערכה הערב מפלגתו והובהל לבית החולים איכילוב - שם אושפז (אקטואליה)
גנץ לנתניהו: "מו"מ - בלי תנאים מוקדמים"גנץ לנתניהו: "מו"מ - בלי תנאים מוקדמים"יוני גבאי30
יו"ר כחול לבן דורש משא ומתן ללא תנאים מוקדמים, ומול מפלגת הליכוד בלי כל בלוק הימין. "למען עם ישראל - בואו נבנה פה ממשלת אחדות אמיתית", קרא גנץ לנתניהו (פוליטי)
בנט: לפיד גורר את גנץ לקפוץ מצוק לתהוםבנט: לפיד גורר את גנץ לקפוץ מצוק לתהוםיוני גבאי4
נפתלי בנט תוקף את יאיר לפיד ומאשים אותו בגרירת המדינה למערכת בחירות שלישית: הציבור מתפלל כן, לפיד צעק לא. גנץ, תן פקודה, צייץ בנט. דרעי לגנץ: שישמור על הגב (פוליטי)
אריה דרעיאריה דרעי התלונן על התוצאות; ברשת לעגויאיר טוקר47
יו"ר ש"ס אריה דרעי התלונן על תוצאות הבחירות: "שס וג' גדלו ב-90 אלף קולות בבחירות. שתי המפלגות נשארו עם 16 מנדטים", וספג תגובות לועגות: 'חסר ידע בחשבון בסיסי' (ארץ)
גנץ וחברי הכנסת עודה, יזבק וטיביעודה חשף את התיאום המלא עם 'כחול לבן'יוני גבאי2
ח"כ איימן עודה חשף את שיתוף הפעולה המלא וההדוק עם ראשי 'כחול לבן'. לדבריו, בל"ד הסירה את ההמלצה על בני גנץ, לבקשת מקורביו, בכדי שנתניהו יזכה במנדט ראשון (ארץ)
טרמאפ התעניין בפלונטר הפוליטי בישראלטרמאפ התעניין בפלונטר הפוליטי בישראליוני גבאי
שר החוץ כץ נפגש עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ לתמונה משותפת בשולי עצרת האו"ם והתעניין במצב הפוליטי הסבוך בישראל, טראמפ שיגר דרישת שלום לנתניהו (חדשות)
גנץ נגד ביבי: "האחדות אינה אילוץ בחירות"גנץ נגד ביבי: "האחדות אינה אילוץ בחירות"יוני גבאי27
"כחול לבן בראשותי לא מסכימה לשבת בממשלה שכנגד העומד בראשה עומד כתב אישום חמור", הבהיר הערב בני גנץ שהאשים את 'בלוק הימין' בסיכול ממשלת האחדות (פוליטי)
ריבלין הטיל על נתניהו את הרכבת הממשלהריבלין הטיל על נתניהו את הרכבת הממשלהיוני גבאי23
השיחות בין מפלגת הליכוד לכחול לבן על הקמת ממשלת אחדות, נתקלה במבוי סתום. הנשיא, ראובן ריבלין, הטיל על נתניהו את הרכבת הממשלה - כנראה בדרך לבחירות (פוליטי)
הערב: הנשיא יודיע מי ירכיב את הממשלההערב: הנשיא יודיע מי ירכיב את הממשלהיוני גבאי3
ריבלין יודיע כבר הערב על מי יטיל את מלאכת הרכבת הממשלה, ככל הנראה על בנימין נתניהו • האם הדבר מלמד על כישלון האחדות או על רצון לזרז את ההליכים? (אקטואליה)
דרישות 'כחול לבן' במו"מ: נושאי דת ומדינהדרישות 'כחול לבן' במו"מ: נושאי דת ומדינהכיכר השבת15
במהלך פגישת המשא ומתן בין 'הליכוד' ו'כחול לבן', הוצגה דרישת 'כחול לבן' - בעיקר בסוגיות בנושאי דת ומדינה, כמו תחבורה ציבורית בשבת וחקיקת חוק הגיוס (חדשות, פוליטי)
ניתוח שפת הגוף של נתניהו וגנץ אצל ריבליןניתוח שפת הגוף של נתניהו וגנץ אצל ריבליןכיכר השבת22
הכותרות עסקו בתוכן הפגישה המשולשת אצל נשיא המדינה במאמצים להקמת ממשלת אחדות, אך מה ניתן ללמוד משפת גופם של המשתתפים? • אליקים ביננשטוק מנתח (חדשות)
פגישת גוש הימיןלוין ואלקין עדכנו את גוש הימין במשא ומתןכיכר השבת3
צוות המשא ומתן של גוש הימין, המונה את מפלגות הליכוד, ש"ס, יהדות התורה וימינה, התכנס אחר הצהריים לפגישת עדכון על המשא ומתן המתנהל בין הליכוד וכחול לבן (חדשות)
ארדואן: הטבח הישראלי בעזה - כמו השואהארדואן: הטבח הישראלי בעזה - כמו השואהיוני גבאי3
נשיא טורקיה ערך השוואה מזעזעת בין טבח העם היהודי לבין המתרחש ברצועת עזה. ראש הממשלה נתניהו הזכיר לו בתגובה את הכחשת טבח הארמנים והטבח בכורדים (מדיני)
נתניהו וליברמן. ארכיוןאיווט חשף: נציג ישראל ביתנו נפגש עם מקורבו של נתניהויוני גבאי4
נתניהו ביקש להרגיע את שותפיו למפלגות החרדיות והצהיר כי אינו מקיים מגעים עם אויבם מ'ישראל ביתנו', אך זה גילה בצהריים כי כבר אתמול נפגש שליחו ח"כ פורר עם השר אלקין, בכיר הליכוד (ארץ)
פגישה בין צוותי המו"מ של הליכוד וכחול לבןפגישה בין צוותי המו"מ של הליכוד וכחול לבןדניאל הרץ4
תוצאות הבחירות שהותירו את המדינה ללא הכרעה, השאירו רק ברירה אחת, טרם יציאה לבחירות - שלישיות, בתוך שנה: ממשלת אחדות רחבה. המשא ומתן, בתיווך הנשיא ריבלין, החל היום (חדשות)
ה'מתיחה' המוצלחתהח"כ הערבי הסגיר את השת"פ עם נתניהוקובי רוזן17
מתיחה מוצלחת, אישרה את השמועות על ה'דיל' שעשה ביבי עם ה'משותפת': ח"כ חאג' יחיא סיפר על הכימיה עם נתניהו ומקורביו שהובילה לפיזור הכנסת, בשיחה עם חקיין (אקטואלי)
נתניהו לראשי הסיעות: 'בלוק הימין' נמשךנתניהו לראשי הסיעות: 'בלוק הימין' נמשךיוני גבאי12
ראש הממשלה הרגיע את ראשי סיעות הימין אחרי הפגישה שתיווך נשיא המדינה בינו לבני גנץ, והתחייב כי הבלוק ביניהם יימשך • מחר: פגישת צוותי המו"מ של הליכוד וכחול לבן (ארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook