13  Ãƒâ€”©Ã..  yex  אברבנל
נתניהו מחזיר לבני גנץ: "תתבייש לך" • צפונתניהו מחזיר לבני גנץ: "תתבייש לך" • צפוכיכר השבת7
לאחר שתקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו, על שטס לחו"ל בעת שהוא שירת בצבא, מחזיר נתניהו במתקפה משלו על בני גנץ: "תתבייש לך, על מה אתה תוקף אותי?" (חדשות)
גפני הזהיר מפילוג בימין: "גנץ יחבור ללפיד"גפני הזהיר מפילוג בימין: "גנץ יחבור ללפיד"כיכר השבת11
בנאום שנשא, התבטא ח"כ גפני נגד הפילוג בין מפלגות הימין והזהיר כי "אנחנו נמצאים על פרשת דרכים, התוצאה תהיה שמישהו לא יעבור את אחוז החסימה". צפו בווידאו (אקטואליה)
ליברמן, הערבאיווט: דרישות החרדים - דברים בלתי סביריםכיכר השבת14
אביגדור ליברמן, יו"ר 'ישראל ביתנו' המדשדשת בסקרים, הציג את רשימת מפלגתו ושב להפיץ הסתה. "נצטרך להתמודד עם אלו שרוצים להפוך את ישראל למדינת הלכה", אמר (אקטואלי)
בני גנץ, הערבבני גנץ: "השליט היחיד לחוץ, פוחד, מזיע"כיכר השבת27
באירוע הצגת הרשימה לכנסת, תקף גנץ חזיתית את נתניהו, ואמר כי הבחירות הן בין "ביבי לפני הכל או ישראל לפני הכל", והצהיר כי לאחר יזמין את לפיד לפגישה עוד הערב (אקטואליה)
טל רוסו. ארכיוןהאלוף טל רוסו מצטרף למפלגת 'העבודה'כיכר השבת4
האלוף במיל' טל רוסו, לשעבר מפקד פיקוד דרום, מצטרף למפלגת 'העבודה' בראשות אבי גבאי, זאת לאחר שורת ניסיונות לצירוף דמויות מוכרות לרשימה, ללא הצלחה (פוליטי)
בן ארי ובן גביראנשי 'עוצמה יהודית' סירבו למקומות 5-ו-8כיכר השבת9
המשא ומתן בין האיחוד הלאומי והבית היהודי לבין עצמה יהודית התפוצצה לאחר ויכוח על סדר המקומות ברשימה. רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ' לא התייצבו לפגישה המכרעת (פוליטי)
נתניהו עם ראש ממשלת הונגריההונגריה תפתח נציגות דיפלומטית בירושליםכיכר השבת
בצל היעדרות פולין, מפגש ראש הממשלה בנימין נתניהו עם ראשי המדינות - הונגריה, סלובקיה וצ'כיה, כשחלקם מכריזים על הקמת שלוחות דיפלומטיות בירושלים (חדשות, מדיני)
אלי ישי אצל הרב מאזוז, היוםישי דחה את הצעת האיחוד במפלגות הימיןכיכר השבת20
הבית היהודי הציעו לאלי ישי את המקום השמיני ברשימה וראש הממשלה דחק בו להסכים בתמורה להבטחה כי ימונה לשר. הרב מאזוז דחה את ההצעה, והמו"מ נמשך (פוליטי)
גפני, מקלב, אשר ואזולאיאלו הח"כים החרדים שלא טסו בכנסת ה-20כיכר השבת10
מתוך 16 הח"כים שלא טסו לחו"ל על חשבון עבודתם הפרלמנטרית, נמצאים שלושת ח"כי 'דגל התורה' וח"כ נוסף מסיעת ש"ס. הרשימה אינה כוללת שרים וסגני שרים (פוליטי)
נתניהוהליכוד מבטיח: לא נתקוף את האיחוד בימיןכיכר השבת4
באיחוד הלאומי הביעו חשש כי בליכוד יציגו אותם כקיצוניים לאחר האיחוד עם עוצמה יהודית. בליכוד מכחישים ואומרים כי בנימין נתניהו מעוניין מאד בחיבור מפלגות הימין (פוליטי)
רפי פרץפרץ: "עוצמה יהודית מביאים עלינו אוסלו 2"ישי כהן33
יו"ר 'הבית היהודי' רפי פרץ יצא למתקפה חריפה נגד 'עוצמה יהודית' בראשות בן ארי ובן גביר וטען: "הם ממשיכים לזרוק מנדטים לפח ומביאים עלינו את אוסלו ב'", האשים (אקטואליה)
אלי ישי ובנימין נתניהונתניהו הפציר באלי ישי: אל תתמודד עצמאיישי כהן68
ראה"מ נתניהו נפגש אמש עם יו"ר 'יחד' אלי ישי והפציר בו שלא יגרום לאיבוד קולות בימין. נתניהו ביקש מישי להסכים להשתבץ במקום ריאלי והתחייב לתפקיד בממשלה (אקטואליה)
יאיר לפידיאיר לפיד: "האיחוד עם בני גנץ על השולחן; נהפוך כל אבן"ישי כהן28
יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד הכריז הערב כי האיחוד עם יו"ר 'חוסן לישראל' בני גנץ - עדיין על השולחן: "נהפוך כל אבן. בניגוד לכל מה שפורסם, אין בכלל דיון עם גנץ על מיקומים או רוטציה" (אקטואלי)
ח"כ שמולידורשים חקירה: יש קשר בין שמולי ל'ידיעות'?כיכר השבת
הליכוד מצטט את העיתונאי רביב דרוקר שדיווח על עסקה בין העיתון 'ידיעות אחרונות' לח"כ שמולי, שהגיע ראשון בפריימריז במפלגת העבודה, ודורשים מהיועמ"ש לפתוח בחקירה (פוליטי)
איתמר בן גביר מאשים: הימין מתנשא עלינואיתמר בן גביר מאשים: הימין מתנשא עלינוישי כהן21
עו"ד איתמר בן גביר, חבר במפלגת 'עוצמה יהודית' מדבר על הכל בראיון ל'כיכר השבת' • ההתנשאות של הבית היהודי; ההכנות לריצה עצמאית והחיבור עם יו"ר 'יחד' אלי ישי (פוליטי)
נתניהו וסמוטריץ'. ארכיוןסמוטריץ מסרב להיפגש עם רה"מ נתניהוישי כהן9
ראש הממשלה בנימין נתניהו קורא לימין להתאחד עם 'עוצמה יהודית' ומזהיר מפני איבוד מנדטים, אך נתקל בסירוב: "את הליכוד לא מעניין הגוש אלא הליכוד. כל השאר ספינים" (בארץ)
הרב שודריך לצד נשיא פוליןהרב הראשי לפולין נגד שר החוץ ישראל כ"ץדוד הכהן5
לאחר שהפולנים ביטלו את הגעתם לוועידה בארץ, הם זוכים לתמיכה יהודית מבית; הרב שודריך, רבה של פולין כותב שדברי שר החוץ כ"ץ פוגעים ומעליבים את העם הפולני כולו (מדיני)
בנט ושקדבתמורה לתמיכה? נציג לצהר ב'ימין החדש'דניאל הרץ3
הקרב על קולות הציבור הדתי: ארגון הרבנים 'צהר' יתמכו במפלגה החדשה של השרים בנט ושקד, ואורי שכטר, בכיר בארגון ומנהל אחד האגפים ישובץ ברשימה לכנסת (פוליטי)
הגר"ע יוסף וציפי לבניכך הוביל מרן לסיום דרכה הפוליטית של לבנימישאל לוי10
ההוראה שנתן מרן הגר"ע יוסף לש"ס שלא להיכנס לקואליציית לבני, הרחיקו אותה מראשות הממשלה והובילו לגל האירועים הפוליטיים שגרמו לה להודיע כי לא תתמודד בבחירות (פוליטי)
לבנילבני הודיעה: מפלגת התנועה לא תתמודדכיכר השבת13
יו"ר מפלגת התנועה ציפי לבני הודיעה כי לא תתמודד בבחירות הקרובות לכנסת, אחרי כישלון האיחוד עם חוסן לישראל. "אין לנו מספיק כוח פוליטי לממש את הדרך שלנו לבד" (פוליטי)
נתניהונתניהו דורש איחוד בימין: "בכייה לדורות"כיכר השבת3
ראש הממשלה, המקדם את איחוד מפלגות הימין, מגביר כעת את פעילותו בנושא על רקע האיחוד בין גנץ ללוי ופרישת לבני. בבית היהודי קראו לשלב את עצמה יהודית בליכוד (פוליטי)
חזן, בפריימריז האחרונים בליכודרץ לבד: חזן התלבש על השלד של 'צומת'יוני גבאי10
לאחר שהתברר כי הוא לא יהיה בכנסת הבאה, מתוך רשימת הליכוד, חבר הכנסת אורן חזן מתכוין להתמודד בבחירות הקרובות באמצעות סיעת 'צומת' שאינה פעילה זה מכבר (פוליטי)
על רקע המדבראלישיב רייכנר מצטרף למפלגת הימין החדשיוני גבאי1
מצטרף חדש לשורות 'הימין החדש' העיתונאי אלישיב רייכנר. בנט: "ישראל תחזור לנצח גם בפריפריה". רייכנר: "אני מקווה לבטא את עולם הערכים שלי גם בזירה הציבורית" (אקטואליה)
גפני ל'כיכר': האיחוד עם ש"ס לא על הפרקגפני ל'כיכר': האיחוד עם ש"ס לא על הפרקאבי רבינא8
בתום כינוס מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' בביתו של מרן הגר"ח קנייבסקי, השיבו חברי הכנסת לשאלות בעניין איחוד עם ש"ס, השוויוניות, ליצמן, עומר ינקלביץ ועוד (פוליטי)
יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזןחצי מיליארד ש"ח לא יועברו אל הפלסטיניםדוד הכהן5
לאחר שהחוק עבר לפני יותר מחצי שנה, הקבינט החליט ליישם אותו, ויותר מחצי מיליארד ש"ח לא יועברו לפלסטינים, בשל תמיכתם הכספית במחבלים ומשפחותיהם (מדיני ביטחוני)
נתניהו ומורבייצקיפולין מענישה את ישראל: ועידה בדרג נמוךדוד הכהן2
לאחר שראש הממשלה נתניהו הבהיר היום את דבריו לגבי חלקם של הפולנים בשואה, המתיחות נמשכת: ראש ממשלת פולין לא יגיע מחר לוועידה המתוכננת בישראל (פוליטי מדיני)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
עו״ד יצחק שינפלד
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
ח' בשבט תשעט9
שרי הממשלה, אמש
בצלאל כהן
הפתרון או הבעיה? // בצלאל כהן
י"ט בטבת תשעט6