משדר..  משפחת גרוס  משפחת עטר  נוסה%20נוסה
האדמו"ר מגורהרבי מגור צפוי לתמוך בליאון בסיבוב השניישי כהן86
האדמו"ר מגור צפוי להודיע על תמיכתו במשה ליאון, בסיבוב השני, לראשות ירושלים • במסגרת המגעים: 'אגודה' תדרוש סגן וראשות ועדת תכנון ובניה • ממתינים למועצת (חרדים)
"האפקט של הסנקציות על איראן - מורגש""האפקט של הסנקציות על איראן - מורגש"קובי רוזן
ראש הממשלה בנימין נתניהו הודה לנשיא ארה"ב דונלד טראמפ על חידוש מלא של הסנקציות הכלכליות על איראן: "האפקט של הסנקציות הראשוניות כבר מורגש" (אקטואליה)
ועדת הפנים תדון בטענות לזיופים בבני ברקועדת הפנים תדון בטענות לזיופים בבני ברקאבי רבינא19
ועדת הפנים של הכנסת תתכנס השבוע לדון בטענות סניף הליכוד בבני ברק כי בוצעו זיופים במהלך ספירת קולות החיילים: "האמת תצא לאור במוקדם או במאוחר" (אקטואליה)
ליברמן וליצמןליברמן ביקש מליצמן ופרוש: תתמכו בליאוןישי כהן ואבי רבינא17
השר אביגדור ליברמן נפגש עם סגן השר יעקב ליצמן ויו"ר 'שלומי אמונים' מאיר פרוש, בניסיון להשיג את תמיכת הסיעות במשה ליאון לראשות העיר ירושלים בסיבוב השני (אקטואליה)
נשיא ברזיל: נעביר את השגרירות לירושליםנשיא ברזיל: נעביר את השגרירות לירושליםדניאל הרץ3
נשיא ברזיל החדש, ז'איר בולסונרו, אמר אמש כי הוא מתכוון להעביר את שגרירות ארצו בקרוב. נתניהו בירך בתגובה את הנשיא ואמר: "זהו צעד היסטורי, נכון ומרגש!" (פוליטי מדיני)
עליזה בלוך, אמשהמהפך הדרמטי בב"ש; בפוליטיקה מגיביםישי כהן52
בפוליטיקה הארצית מגיבים לניצחון הדרמטי של עליזה בלוך בית שמש, וההפסד החרדי עם המועמד משה ליאון • אשר: "צריכים לעשות חשבון נפש". בנט: "זכייה היסטורית" (חדשות)
צפו: נאום הניצחון של ראש העיר עליזה בלוךצפו: נאום הניצחון של ראש העיר עליזה בלוךאריאל ליבא23
כנגד כל הסיכויים ובעזרת אלפי קולות חרדים, הצליחה עליזה בלוך לכבוש את ראשות העיר בית שמש ולהדיח את ראש העיר בעשור האחרון משה אבוטבול • צפו בנאום הניצחון (חדשות)
השר דרעי פותח את ישיבת הממשלה המיוחדתפטירת אזולאי: הממשלה קיימה ישיבת אבלישי כהן6
ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא הערב נאום פרידה נרגש, בישיבת ממשלה מיוחדת שהתכנסה הערב , לזכרו שר הדתות הרב דוד אזולאי ז"ל מש"ס, שנפטר לאחר מלה קשה (חדשות)
הרב יגאל כהן: "עיזבו את האינטרסים, הצביעו רק ש"ס"הרב יגאל כהן: "עיזבו את האינטרסים, הצביעו רק ש"ס"כיכר בשיתוף ש"ס47
"בבקשה בקשה אמיתית! בואו נראה לבורא עולם שאנחנו באמת אוהבים אותו! ישנה מפלגה שהקים מרן הרב עובדיה יוסף קוראים לה מפלגת ש"ס" • הדברים המלאים (חרדים)
ניר אריאל באולפן 'כיכר'יו"ר סיעת 'הן' בבני ברק בראיון ב'אולפן כיכר'כיכר השבת44
פחות מיממה לבחירות, אבי רבינא שוחח עם ניר אריאל ממפלגת 'הן' בבני ברק, שמספר על נתק בין התושבים לש"ס, תחושות קיפוח, דאגה למקורבים ותקווה לעתיד. צפו (בחירות)
אבי גבאיגבאי סירב להתמנות ליו"ר האופוזיציה - תמורת חוק הגיוסכיכר השבת8
שר מהליכוד ניהל מגעים עם אבי גבאי - בידיעת רה"מ נתניהו - לשנות את החוק כדי שימונה ליו"ר האופוזיציה למרות שאינו ח"כ - בתמורה לתמיכת 'המחנה הציוני' בחוק הגיוס. גבאי סירב (חדשות)
אילוסטרציההסתה: "אנחנו תמיד מצביעים - גם המתים"אלי רוטמן9
ארגון שמאלני יוצא בקמפיין בסגנון 'החרדים נוהרים לקלפיות', במטרה לעורר את החילונים מאדישותם ולגרום להם להצביע בבחירות הקרובות למועמדים המוגדרים 'ליברליים' (אקטואליה)
מזכ"ל 'יחד' והמועמד באשדוד מדבר על הכלמזכ"ל 'יחד' והמועמד באשדוד מדבר על הכלישי כהן29
הטענות של אריה דרעי, ההתמודדות ברחבי הארץ, תמיכת רבנים, התמודדות 'קול הלב' בעיר אשדוד • מזכ"ל מפלגת 'יחד' דוד אוזן בראיון באולפן 'כיכר השבת' • צפו (חדשות, מקומי)
סער ונתניהו בימים טובים יותרביבי: 'סער פועל להדיח אותי'; סער: 'עלילה'ישי כהן7
השר לשעבר גדעון סער הגיב למתקפה מצד ראש הממשלה בנימין נתניהו שטען כי פעל להדיחו ואמר: "ראש הממשלה מוקף חורשי מזימות, עליתי לדרגת איום על המשטר" (פוליטי)
משה ליאוןהקלטות ליאון: "נושא הגיוס הולך להסתדר"שאול כהנא65
העיתון 'ידיעות אחרונות' חושף את ההקלטות אל המועמד לראשות העיר ירושלים משה ליאון, המודה כי יש 'דיל' בין ליברמן למפלגות החרדיות: ירושלים תמורת חוק הגיוס (חדשות)
האשמותיו של נתניהו, הערבהמזימה שמייחס נתניהו לחברים רובי וגדעוןאלי רוטמן3
ראש הממשלה הפריח היום לחלל האוויר חשדות פוליטיים חמורים נגד יריבו מבית, השר לשעבר גדעון סער, שניסה לעשות נגדו יד אחת עם חברו נשיא המדינה ריבלין (אקטואלי)
הנאום התקיף של  אריה  דרעי בבית הנשיאהנאום התקיף של אריה דרעי בבית הנשיאישי כהן40
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, המשמש כמ"מ השר לשירותי דת, נאם בטקס השבעת חברי מועצת הרבנות הראשית בבית הנשיא, ותקף את המדינה שלא ממנה רבני שכונות (חדשות)
בבורסלינו וחליפה: השגריר הגיש כתב אמנהבבורסלינו וחליפה: השגריר הגיש כתב אמנהדניאל הרץ10
הוא רב אורתודוקסי ועובד משרד החוץ שבחר לבוא בחזות יהודית מובהקת לארמון הנשיאות באוקראינה, ומעתה רשמית גם שגריר ישראל בקייב. הכירו את הרב יואל ליאון (מדיני)
ריבלין ונתניהו, אתמולדיווח: נתניהו חשש ומנע הקדמת הבחירותכיכר השבת1
ראש הממשלה נתניהו החליט לפזר את הכנסת, אך ברגע האחרון חזר בו מחשש שנשיא המדינה ריבלין לא יטיל עליו את מלאכת הרכבת הממשלה. בית הנשיא: "פרנויה" (אקטואליה)
'י-ם לא תהפוך לב"ב?' • צפו בתשובת דייטש'י-ם לא תהפוך לב"ב?' • צפו בתשובת דייטשכיכר השבת בשיתוף מטה יוסי דייטש31
יוסי דייטש, המתמודד לראשות עיריית ירושלים, לא נבוך משאלת מורה בתיכון הימלפרב הדתי-לאומי היוקרתי בירושלים, ושלף באופן מיידי תשובה מוחצת לסוגיה המורכבת • צפו (ארץ)
הכניסה ל"אי השלום" בנהריים, בגבול בין ירדן לישראלשרים: הגדלת כמות המים לירדן היא אבסורדדניאל הרץ2
לאחר ההכרזה הירדנית על ביטול החכרת שטח נהריים וצופר לישראל והטענות בדבר אי קיום ההסכם בידי ישראל, טוענים שרים בכירים כי אין להעלות את כמות המים הניתנת (מדיני)
אילוסטרציהסקר "כיכר השבת": למי תצביעו ביום הבוחרכיכר השבת91
הבחירות לרשויות כבר מעבר לפינה: תושבי ירושלים, אלעד, אשדוד, חיפה, בני ברק, בית שמש? בואו להצביע בסקר הבחירות של 'כיכר השבת'. אתם מתכוונים לבחור? כנסו (ארץ)
פינדרוס, הבוקר בבית המשפט העליוןמקום מגורי המועמד יקבע בכניסתו לתפקידישי כהן33
בשל החלטת בג"צ לדחות את עתירת יצחק פינדרוס, מי שהיה מועמד באלעד ונפסל, ח"כ מיכאל מליכאלי מבקש להעביר חוק שיאשר למועמד להעתיק את מגוריו לאחר בחירתו (אקטואליה)
נאום התשובות של אריה דרעי למפלגת 'יחד'נאום התשובות של אריה דרעי למפלגת 'יחד'ישי כהן214
יו"ר ש"ס אריה דרעי נאם בכנס בחירות ויצא במתקפה נגד 'יחד': "יש בכלל בבחירות המקומיות עניין של ימין ושמאל? האם זה לא ברור מעל לכל ספק שזה להחליש את ש"ס?" (חרדים)
"אי השלום" בנהרים, ליד הגבול עם ירדןירדן מפתיעה: שטחים ישראלים יושבו לידינואלי רוטמן7
בירושלים לא צפו את זה בא: הממלכה ההאשמית החליטה למנוע את הארכתו של נספח בהסכם השלום ההיסטורי עם ישראל, ובכך ייאלצו חקלאים ישראלים להיפרד משטחם (מדיני)
נתניהו מצהיר: "הכפר חאן אל אחמר יפונה"נתניהו מצהיר: "הכפר חאן אל אחמר יפונה"דניאל הרץ3
ראש הממשלה נפגש הבוקר עם שר האוצר האמריקני ובמענה לשאלת עיתונאית אמר כי למרות דבריו אמש הוא מתכוון עדיין לפנות את הכפר הבדואי על פי החלטת בג"צ (פוליטי מדיני)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
יעקב שטיין
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
ב' בסיון תשעח9
כיכר רבין. חוגגים את הניצחון הישראלי, אמש
הרב נחמיה היילברון
קולה של השבת: קחו מאיתנו את האירוויזיון
כ"ח באייר תשעח130