5 כתבות..  SCHR FVI..  vhscru,  אור יוסף
כהן: במשך עשור גפני פגע אלמנות ויתומיםכהן: במשך עשור גפני פגע אלמנות ויתומיםישי כהן66
סגן שר האוצר ח"כ איציק כהן התארח בתוכנית 'פרשיית השבוע', התייחס לתוכנית 'ביטוח לאברכים' שאושרה ויצא במתקפה חריפה נגד ח"כ משה גפני • הראיון המלא (פוליטי)
נתניהו, אמש ב'מרכז הרב'ביבי: "מדינת ישראל לא תהיה מדינת הלכה"ישי כהן17
ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לנאומו של יו"ר 'האיחוד הלאומי' בצלאל סמוטריץ, המבקש להתמנות לשר המשפטים, והצהיר כי: "מדינת ישראל לא תהיה מדינת הלכה" (אקטואליה)
לפיד: ביבי לא היה רוצה משפט לפי דין תורהלפיד: ביבי לא היה רוצה משפט לפי דין תורהדוד הכהן50
בעקבות דבריו ב'יום ירושלים' של ח"כ בצלאל סמוטריץ', שר המשפטים המיועד - בעיני עצמו - כי שאיפתו היא להחזיר את משפט התורה לישראל, שחרר ח"כ לפיד סרטון עוקצני (פוליטי)
נתניהו מצביע היום בכנסתנתניהו ניצח: מתניהו אנגלמן נבחר למבקריוני גבאי3
אנגלמן, מועמד הקואליציה שהוצע לתפקיד על ידי נפתלי בנט, זכה ב-67 קולות, בעוד מועמד האופוזיציה, גיורא רום קיבל 48 קולות בלבד. ביבי וגפני התקשרו לברך אותו על הניצחון (ארץ)
דרשוביץ, בראיוןהפרקליט הבכיר בעולם בראיון בלעדי • צפוכיכר השבת40
פרופ' אלן דרושביץ, בשיחה בלעדית עם 'כיכר השבת', מותח ביקורת על חברו הוותיק - נתניהו, מסביר את יחסו לטראמפ ומביע את דעתו באשר להתנהלות החרדים בישראל (בעולם)
לפיד בישיבת סיעהלפיד: כמעט קמה ממשלת סחטנים וקיצוניםדניאל הרץ15
בכיר 'כחול לבן', חבר הכנסת יאיר לפיד, תקף את החרדים ונתניהו בישיבת סיעתו, ואמר כי "ביבי ניסה להקים ממשלת סחטנים וקיצונים - כדי שתוציא אותו מהכלא" (חדשות, בארץ)
ראש עיריית טבריה רון קובירון קובי שוקל להתמודד בבחירות לכנסתשאול כהנא37
כחצי שנה לאחר שנבחר לראשות עיריית טבריה ולקראת התערבות משרד הפנים בשל אי העברת התקציב, לאחר שלא הקים קואליציה, רון קובי שוקל להתמודד לכנסת ה-22 (פוליטי)
יוליה מלינובסקידע את האויב // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס3
לפנינו, שלושה חודשים וחצי של הכנות לקרב על דמותה של ארץ ישראל. משכך, צריך ללמוד מי נגדנו ומי לצידנו. מי היא חברת הכנסת יוליה מלינובסקי מ'ישראל ביתנו'? (טור, דעות)
הרב דרוקמןהרב דרוקמן: הדלת לא סגורה לבנט ושקדיוני גבאי5
הרב חיים דרוקמן, מבכירי רבני הציונות הדתית, אומר כי 'הבית היהודי' לא סגור בפני נפתלי בנט ואיילת שקד וכי הוא בעד איחוד - אך "צריך לשבת ולהחליט באילו פרטים", אמר (פוליטי)
אבי גבאיהערכה: אבי גבאי יפרוש מהחיים הפוליטייםישי כהן6
במערכת הפוליטיים מעריכים כי אבי גבאי לא יתמודד שוב על ראשות 'העבודה', כך שדבריו בשיחות פנימיות שלא יישאר ח"כ, מלמדים כי הוא עשוי לפרוש מהחיים הפוליטיים (חדשות)
לפיד וגנץשוב: הסכם הרוטציה בין בני גנץ ויאיר לפידכיכר השבת5
מפלגת 'כחול לבן' הודיעה כי בבחירות הקרובות תרוץ באותה מתכונת של הבחירות הקודמות - כולל הסכם הרוטציה בין בני גנץ ויאיר לפיד, במידה וירכיבו את הממשלה הבאה (אקטואליה)
מליאת הכנסתסקר: גוש הימין בלי ליברמן - 59 מנדטיםכיכר השבת14
בסקר מנדטים של 'מאגר מוחות' המתפרסם בעיתון 'ישראל היום', גוש הימין מקבל 59 מנדטים בלי איווט ליברמן. ש"ס ויהדות התורה עם 7 מנדטים כל אחת והליכוד עם 36 (פוליטי)
הנשיא דונלד טראמפטראמפ על המצב בישראל: "בלגן; מגוחך"כיכר השבת
נשיא ארצות-הברית, דונלד טראמפ, התייחס בשנית להליכה החוזרת של ישראל אל הקלפי ואמר: "ה בלגן, צריכים לסדר את זה". לדבריו, "זה מגוחך, אנחנו לא מאושרים מזה" (אקטואליה)
בנט ושקדראש הממשלה פיטר את בנט ואיילת שקדישי כהן15
ראש הממשלה בנימין נתניהו פיטר את שר החינוך נפתלי בנט ושרת המשפטים איילת שקד • השניים הגיעו היום - לראשונה מאז ההפסד - לישיבת הממשלה • ימונו שרים חדשים (פוליטי)
הקלפי במליאהמחר: חברי הכנסת ייבחרו את מבקר מדינהישי כהן
120 חברי הכנסת ייבחרו מחר את מבקר המדינה שיחליף את השופט יוסף שפירא, ראש הממשלה תומך במתניהו מרדכי אנגלמן בעוד האופוזיציה תומכת באלוף גיורא רום (אקטואליה)
בנט בכניסה לישיבת הממשלהלראשונה מאז ההפסד: בנט הגיע לממשלהישי כהן8
מספר חודשים לאחר שהפסיד בבחירות ומפלגתו לא עברה את אחוז החסימה, השר נפתלי בנט הגיע בצהריים - לראשונה - לישיבת הממשלה: "אנחנו צריכים אחדות. לא קיטוב" (פוליטי)
בדרך לפריימריז: שוב סוער במפלגת העבודהבדרך לפריימריז: שוב סוער במפלגת העבודהיוני גבאי1
אבי גבאי הודיע על בחירות פנימיות לתפקיד היו"ר, בלי בחירות להרכב הרשימה, במקביל לסערה בתוך הסיעה בשאלה מי התנגד להצטרפות לממשלת נתניהו, ומי תמך בהצעה (פוליטי)
תחזור לבנט? מי בראש?נתניהו הבהיר: לא אשריין את שקד ב'ליכוד'דניאל הרץ12
שרת המשפטים, איילת שקד, מחפשת לעצמה בית פוליטי חדש או ישן לקראת הבחירות שהוקדמו. שקד שבדקה את האפשרות לשריון בליכוד, נדחתה על ידי בנימין נתניהו (פוליטי)
גבאי ונתניהוכשגבאי שלף את הטלפון וצילם את נתניהודוד הכהן14
לאחר שבליכוד טענו כי הצעת ההצטרפות ליו"ר העבודה היתה ספין בלבד, כדי להלחיץ את ליברמן, מתברר, כי ביבי התחייב לגבאי לתת גט כריתות לליברמן, ואף תועד על כך בסרטון (ארץ)
האדם שהחליט שהוא עם // ישראל יוסקוביץהאדם שהחליט שהוא עם // ישראל יוסקוביץישראל יוסקוביץ'37
מה עובר על ליברמן? עזבו את ההתגלחות המוזרה שלו על הציבור החרדי שבמשך שנים רק סייע לו פוליטית, איזה רווח הוא מבקש להשיג? יוסקוביץ בטורו מתוך 'משפחה' (טור דעה)
ארבעת מנהיגי 'כחול לבן'בכירי 'כחול לבן' נגד יאיר לפיד: הוא מזיק לנוקובי רוזן42
3 נגד 1: גנץ, יעלון ואשכנזי סבורים כי על ח"כ יאיר לפיד לוותר על הרוטציה בראשות המפלגה, ולקרב בכך את החרדים. אחד מהם אף הודה: "צריך להפיק לקחים לקראת הבחירות" (בארץ)
טקס העברת הלפיד // עו"ד יצחק שינפלדטקס העברת הלפיד // עו"ד יצחק שינפלדעו"ד יצחק שינפלד10
בזובור משפיל שליברמן העביר למפלגות החרדיות, איווט ליברמן אימץ במוחצנות טיפוסית, את אג׳נדת ׳לפיד-השנאה לחרדים ולדת׳, ונטלה מיאיר-לפיד הלא רלבנטי בעליל (דעה)
הסקרים מראים: שוב ליברמן לשון המאזנייםהסקרים מראים: שוב ליברמן לשון המאזנייםדניאל הרץ30
סקרים שמתפרסמים הערב מלמדים כי בינתיים כוחו של ליברמן עולה משמעותית לקראת הבחירות החדשות, והוא צפוי להמשיך ולהיות לשון המאזניים גם בקואליציה הבאה (פוליטי)
נתניהו, עם גרף המנדטים היורד של ליברמן"איווט 'מפיל לאומי'; עשה דילים עם חרדים"יוני גבאי28
ראש הממשלה מסר הצהרה מיוחדת לעם בישראל - פחות מיממה לאחר שיזם את פיזורה של הכנסת, ותקף באורח חסר תקדים את אביגדור ליברמן המסית נגד החרדים. צפו (חדשות)
גנץ ולפיד, ראשי 'כחול לבן'דיווחים: יאיר לפיד יידרש לוותר על הרוטציהדניאל הרץ13
על פי הדיווח ב'הארץ', אנשיו של גנץ רוצים להפריד כוחות מיש עתיד, זאת בשל ההבנה שאם הוא רוצה להיות ראש ממשלה הוא חייב את המפלגות החרדיות - ולפיד ימנע זאת (אקטואליה)
דרעי, במענה לשאילת 'כיכר השבת'דרעי: 'חסר רק שאיווט יגיד שיש לנו אף ארוך'ישי כהן45
"שקרן, מסית וסחטן" - אלו חלק מהביטויים הקשים שהפנה היום יו"ר ש"ס דרעי נגד חברו לשעבר איווט ליברמן שהוביל לבחירות. "השתמשו בי", הוסיף • צפו במתקפה (חדשות, ארץ)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
דע את האויב // הרב ישראל גליס
כ"ט באייר תשעט3
האדם שהחליט שהוא עם // ישראל יוסקוביץ
ישראל יוסקוביץ'
האדם שהחליט שהוא עם // ישראל יוסקוביץ
כ"ו באייר תשעט37
טקס העברת הלפיד // עו"ד יצחק שינפלד
עו"ד יצחק שינפלד
טקס העברת הלפיד // עו"ד יצחק שינפלד
כ"ה באייר תשעט10