משה יוסף  משתרה  מת מפקד..  נח טוניק
ניסיון פינוי ההתנחלות הבדואיתנתניהו נכנע: פינויו של 'חאן אל-אחמר' נדחהאלי רוטמן11
ההתנחלות הבדואית הבלתי-חוקית שליד כפר אדומים, עמדה לפני פינוי קרוב - שאף אושר בבג"ץ, אך ברגע האחרון הגיעה הוראה מלמעלה לדחות את הביצוע עד להודעה חדשה (מדיני)
אמסלםדיווח: חיים אמסלם יחבור לאורלי לוי-אבקסיסאלי רוטמן35
חבר הכנסת לשעבר ש'הופרש' מתנועת ש"ס, נמצא במגעים מתקדמים לחבור למפלגתה החדשה של ח"כ אורלי לוי אבקסיס - כך פרסם העיתונאי בן כספית בטורו בעיתון 'מעריב' (חדשות)
לפיד בבאר שבע: "אני ימינה מהממשלה"לפיד בבאר שבע: "אני ימינה מהממשלה"כיכר השבת13
יו"ר 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד, מיהר הבוקר לבקר את בני המשפחה שביתה נפגע מפגיעת הרקטה בבאר שבע ואמר כי "החמאס צריך לשלם מחיר יקר". צפו בווידאו (פוליטי, חדשות)
מנהיגי המדינה סופדים לרבי יעקב וינרוט ז"למנהיגי המדינה סופדים לרבי יעקב וינרוט ז"לישי כהן2
ראש הממשלה התייחס לפטירת פרקליטו עו"ד ר' יעקב וינרוט ז"ל: "היה מופלא באישיותו, בחוכמתו, בחריפות שכלו" • התגובות במערכת הפוליטית לפטירת פרקליט הצמרת (בארץ)
נתניהו במזנון: "חוק הגיוס הוא טוב לחרדים"נתניהו במזנון: "חוק הגיוס הוא טוב לחרדים"ישי כהן2
ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לחוק הגיוס, ובשיחה עם כתבים במזנון הכנסת אמר: "אני לא צריך תירוץ כדי ללכת לבחירות, צריך להיפתר מהנושא הזה, זה חוק טוב" (חדשות)
צפו: המנהיגים מתייחסים להחלטת המועצתצפו: המנהיגים מתייחסים להחלטת המועצתישי כהן2
נראה כי חוק הגיוס החדש לא יוביל למשבר קואליציוני והליכה לבחירות, וזה לאחר החלטת מועצת גדולי התורה • ראשי המפלגות התייחסו להחלטת המועצת • צפו בסיכום (אקטואלי)
ראש הממשלה במליאת הכנסת, היוםנתניהו: המדינה שלנו לא גנובה אלא מגניבהישי כהן15
ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס, בפתח מושב החורף, לחוק הגיוס ואמר: "אני מקווה שנעביר בקרוב את חוק הגיוס, מתוך הכרה וחשיבות הערך של לימוד התורה" (חדשות, פוליטי)
דבריו החמורים של לפידלפיד מסית: 'הבוסים האמיתיים פה; החרדים'אלי רוטמן36
יאיר לפיד שב לעשות את הדבר שהוא יודע לעשות הכי טוב: להסית נגד החרדים. כשהלחץ מכך שהממשלה תמשיך להחזיק מעמד ניכר עליו, שחרר לפיד את דבריו החמורים • צפו (בארץ)
דבריו של ליברמןליברמן על החלטת מועצג"ת: שקולה וחכמהאלי רוטמן7
ליברמן החדש: לאחר ההתנהלות המתונה לכאורה של ה'מועצת' החסידית לגבי חוק הגיוס, גם יו"ר ישראל ביתנו משנה טון, ואף מסרב להצהיר שוב שיתנגד לכל שינוי בו (ארץ)
משה ארבל והשר דרעיהבוס החדש במשרד הדתות: משה ארבלישי כהן8
בשל מצבו של השר לשירותי דת דוד אזולאי, יו"ר ש"ס השר אריה דרעי קיבל לידיו את סמכויות שר הדתות והודיע כי ממנה את ראש המטה שלו משה ארבל לאחראי על ענייני הדת (ארץ)
רגב ואדלשטיין, היוםאחרי העימות: סולחה בין אדלשטיין לרגבישי כהן
אחרי עימות מתוקשר וחסר תקדים בין שני בכירים במפלגת השלטון, הצהריים נרשמה סולחה בין יו"ר הכנסת יואל יולי אדלשטיין לשרת התרבות מירי רגב : "ליבנו את המחלוקת" (פוליטי)
הראיון עם אבי אמסלם, יו"ר ש"ס באשדודאבי אמסלם: אלי ישי רוצה רק להרוס ולהרוסישי כהן76
בטוח שיחיאל לסרי ינצח בסיבוב ראשון, חושב ש'אגודת ישראל' טועה באי התמיכה בראש העיר ותוקף את אלי ישי המריץ מפלגה בעיר • יו"ר ש"ס באשדוד, אבי אמסלם, בראיון (חדשות)
קריאתו של ראש הממשלה לאדמו"ריםרוה"מ: 'קורא ל'מועצת'; קבלו החלטה נכונה'אלי רוטמן3
ראש הממשלה בנימין נתניהו יוצא היום בקריאה פומבית לחברי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל שיתכנסו הערב, ומבקש מהם לאשר ל-3 הח"כים החסידיים לתמוך ב'חוק הגיוס' (בארץ)
ליברמן בראיוןליברמן: 'הגענו לרגע; חייבים להכות בחמאס'אלי רוטמן10
שר הביטחון מתייחס לפריצת 20 מחבלי חמאס את גדר הביטחון והחדירה ההמונית שנהדפה ברגע האחרון. בענין חוק הגיוס, הוא מבהיר כי עמדתו האנטי-חרדית לא השתנתה (ארץ)
עופר שלח ויעקב ליצמן"זנב כמו ליצמן יקבע לאן הממשלה הולכת"ישי כהן16
יו"ר סיעת 'יש עתיד', ח"כ עופר שלח, תקף את התנהלות הקואליציה ואמר כי: "האם זה בסדר שזנבות קואליציוניים כמו ליצמן וסמוטריץ' יקבעו לאן הממשלה הולכת" (חדשות, פוליטי)
ירושלים, בית שמש ואלעד • מסכמים שבועירושלים, בית שמש ואלעד • מסכמים שבועכיכר השבת19
ירושלים, אלעד, בית שמש וביתר עילית • ישי כהן ואבי רבינא מסכמים שבוע בבחירות לרשויות המקומיות • מההסכם בין 'דגל' וש"ס באלעד ועד הריצה של יוסי דייטש בי-ם. צפו (בארץ)
קריספל נואם, אמשש"ס נלחמת על אלעד: 'לקריספל יהיה כוח יותר מראש עיר'ישי כהן102
"סגן ראש עיר בהסכם נכון הוא יותר חזק גם מראש עיר", כך התבטא מנכ"ל ש"ס חיים ביטון בכנס הפוליטי הראשון בעיר אלעד • ש"ס יוצאת למאבק על כל קול ספרדי בכדי לנצח את פרוש (בחירות)
התמונות והנרות במטה האו"םבמטה האו"ם: תמונות נרצחי הפיגוע ונרותכיכר השבת5
יומיים חלפו מהפיגוע הקשה בברקן אך באו"ם עדיין לא נשמע כל גינוי, מה שהביא את המשלחת הישראלית להציג את תמונות הנרצחים במטה האו"ם ולהדליק נרות לזכרם (חדשות)
נתניהו. ארכיוןהמהלך שיחלץ את נתניהו מכתב אישום?קובי רוזן6
גורמים במערכת הפוליטית סבורים כי ראש הממשלה נתניהו עשוי לבקש מהכנסת לשמור על חסינותו. מיתרונות המהלך: אינו כרוך בחקיקה ממושכת, די בהצבעה אחת במליאה (בארץ)
עדינה בר שלום"צריכים להתרגל; השרה עדינה בר שלום"ישי כהן40
גורם בכיר בש"ס התייחס לסקר החדש של מינה צמח ומנו גבע, לפיו מפלגה בראשות הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ תזכה ב - 12 מנדטים והעריך כי עדינה בר שלום תמונה לשרה (חדשות)
יוסי דייטש מול 3 מתחריו: צפו בעימות המלאיוסי דייטש מול 3 מתחריו: צפו בעימות המלאכיכר השבת140
יוסי דייטש, זאב אלקין, משה ליאון ועופר ברקוביץ' • ארבעת המועמדים לראשות עיריית ירושלים בעימות באולפן 'פגוש את העיתונות' • צפו בעימות המלא (בחירות לרשויות המקומיות)
רוצים לשבת ל'פגישה אישית' עם ח"כ מרגי?רוצים לשבת ל'פגישה אישית' עם ח"כ מרגי?כיכר השבת1
חבר הכנסת האנרגטי שנחשב בעיני רבים לש"סניק האמיתי, משתתף בפרויקט היחודי של 'כיכר השבת' ויכול להיפגש איתכם על כוס קפה. מעוניינים? כנסו והצביעו עבורו (מיוחד)
ראש הממשלה בנימין נתניהוישראל הולכת לבחירות? נתניהו טרם החליטישי כהן1
בשבוע הבא יפתח בכנסת מושב החורף , אך ראשי המפלגות טרם יודעים האם ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכוון להודיע על הליכה לבחירות. נתניהו: "עדיין לא החלטתי" (אקטואליה)
נתניהו וריבלין. ארכיוןנתניהו: פיגוע טרור קשה; ריבלין: חש צער רבכיכר השבת8
לאחר הפיגוע בברקן אמר רה"מ נתניהו כי מדובר בפיגוע טרור קשה ושלח תנחומים. הנשיא ריבלין קרא לפלסטינים לגנות. נתניהו, התייחס גם לשיח הפוליטי על הקדמת הבחירות (ארץ)
ח"כ בצלאל סמוטריץ'סמוטריץ': לעצור העלאת בני הפלאשמורהישי כהן10
לקראת הדיון בממשלה על הבאתם לישראל של הורים ואחים של מי שעלו לישראל מקהילת הפלאשמורה, מתריע ח"כ סמוטריץ' כי הדבר יפגע בגיור ויביא הנה גויים רבים (חדשות)
סיידה עם ביטן בפריזסיידה טס לפריז ל"חיזוק הזהות היהודית"כיכר השבת5
חה"כ דני סיידה (ש"ס) יצא לפריז יחד עם חברי הכנסת דוד ביטן ונחמן שי, מטעם הסוכנות היהודית. לדבריו, "חיזוק הזהות היהודית הוא הדבר החשוב ביותר לעצירת ההתבוללות" (עולם)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
יעקב שטיין
הייתם טסים בחברה גרמנית ב-1942?
ב' בסיון תשעח9
כיכר רבין. חוגגים את הניצחון הישראלי, אמש
הרב נחמיה היילברון
קולה של השבת: קחו מאיתנו את האירוויזיון
כ"ח באייר תשעח130