ahrv  HUNGARIEN  TV  unsubscribe
השר בנט: "חיפשתי נציג חרדי - ולא מצאתי"השר בנט: "חיפשתי נציג חרדי - ולא מצאתי"ישי כהן10
הרגע שהחליט לפרוש מ'הבית היהודי'; הרצון של ביבי לראות את הציונות הדתית כ'גבאים'; התמיכה בחוק הגיור; חקירת חברו ליצמן והחינוך החרדי • השר בנט באולפן "כיכר" (פוליטי)
השר כץ ומנכ"ל משרד החוץ, היוםרה"מ נתניהו מינה את ישראל כץ לשר החוץיוני גבאי1
השר ישראל כץ מונה על ידי נתניהו לשר החוץ, תפקיד אותו ימלא זמנית עד להרכבת הממשלה הבאה. כץ: "יחד עם רה"מ נמשיך להוביל את מדיניות החוץ להישגים נוספים" (אקטואליה)
בני גנץגנץ: בנושא האיראני אני לצד בנימין נתניהויוני גבאי1
הרמטכ"ל לשעבר ויריבו של רה"מ נתניהו, בני גנץ, התבטא הצהריים כי בנושא הגרעין האיראני הוא עומד לצד ראש הממשלה: " מניח את ההבדלים והמחלוקות ומתאחד" (פוליטי)
גנץ וניסקורןאבי ניסנקורן מצטרף לבני גנץ; הליכוד תוקףכיכר השבת1
מפלגת 'חוסן לישראל' הודיעה הערב על הצטרפותו של אבי ניסנקורן, יו"ר ההסתדרות החדשה, לצמרת הרשימה לכנסת. הליכוד תוקף: בני גנץ הוא שמאל חלש ופושט רגל (אקטואליה)
ח"כ מש"ס על אלי ישי: 'הוא שווה 4,000 קול'ח"כ מש"ס על אלי ישי: 'הוא שווה 4,000 קול'ישי ורבינא בכיכר89
ח"כ מלכיאלי במתקפה חריפה נגד יו"ר 'יחד' אלי ישי: "לא מבין למה רפי פרץ וסמוטריץ' רוצים להכניס אדם ששווה 4000 קולות. האדם הזה עד היום בוגד במורשת של מרן" (אקטואליה)
הנציגים החרדים לצד גל הירשהירש מציג: שלושה חרדים ברשימה לכנסתישי כהן21
תת אלוף במיל' גל הירש הציג הערב שלושה חרדים ברשימת 'מגן' לכנסת, אותם הוא מגדיר: "יחידת החוד החרדית". לדבריו: "שלושתם לוחמים בגדוד הנח״ל החרדי ופטריוטים" (אקטואלי)
עדינה בר שלוםעדינה בר שלום לקראת חתימה עם בני גנץקובי רוזן25
עדינה בר שלום, בתו של מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל, במו"מ מתקדם עם רא"ל במיל' בני גנץ לקראת הצטרפות למפלגתו • החתימה צפויה ביומיים הקרובים (פוליטי)
אביגדור ליברמןליברמן: רק אנחנו נעצור את הכפיה הדתיתישי כהן5
ליברמן ממשיך בדבריו הקשים כנגד הציבור החרדי והמפלגות החרדיות בכנסת: "המפלגה היחידה שיכולה לעצור את המשך הכפיה הדתית בממשלת הימין הבאה היא ישראל ביתנו" (ארץ)
נתניהו עם מורבייצקי בוועידת וורשהראש ממשלת פולין מאיים לא להגיע לי-םדניאל הרץ3
לאחר שנתניהו הזכיר שוב את חלקם של פולנים בהשמדת היהודים במהלך השואה, מאיימים הפולנים לבטל את הגעתו של ראש הממשלה מורבייצקי לפסגה שתתקיים בי-ם (מדיני)
פרץ וסמוטריץ', הלילההושג הסכם בין האיחוד הלאומי לבית היהודייוני גבאי28
לאחר מגעים ארוכים ומייגעים, תוך חילופי האשמות הדדיות, הגיעו שתי הסיעות הימניות-דתיות להסכם על ריצה משותפת נוספת לקראת הבחירות הקרובות. כל הפרטים (פוליטי, בארץ)
זנדברג מצביעה היוםלאחר פריימריז: זו רשימת מרצ לכנסת הבאהדניאל הרץ1
מפלגת מרצ בחרה היום לראשונה באמצעות בחירות מקדימות את רשימת המפלגה בבחירות המתקרבות. המקומות הראשונים הרלוונטיים נותרו בידי ח"כים מכהנים (פוליטי מדיני)
השיחה שתועדההתגובה של ביבי לחקירת ליצמן: 'הורג אותי'יאיר טוקר38
"תשמע, זה פשוט לא ייאמן": ראש הממשלה נתניהו, המבקר כעת בכנס בינלאומי נגד איראן בוורשה, נקלט במצלמות כשהוא שומע לראשונה על חקירתו של ליצמן . צפו (אקטואלי)
ח"כ חזןאורן חזן החליט: ירוץ בראשות מפלגה חדשהיוני גבאי33
יעבור את אחוז החסימה? אורן חזן, חבר הכנסת ה'צבעוני' מהליכוד, מתכוין להתמודד עצמאית בבחירות המתקרבות, לאחר שכשל בפריימריז במפלגתו ולא נבחר למקום ריאלי (ארץ)
שר החוץ בנימין נתניהוהמדינה לבג"ץ: שר חוץ ימונה ביום ראשוןדוד הכהן1
ראש הממשלה נתניהו מחזיק בשלושה משרדי ממשלה: חוץ, ביטחון ובריאות, עתירה של התנועה לאיכות השלטון, הביאה את המדינה להודיע על מינוי שר חוץ חדש ביום ראשון (פוליטי)
נתניהו ושרי החוץ בוורשאישראל, ארה"ב ומדינות ערב - בוועידה אחתדוד הכהן
בימים אלו נערכת בפולין ועידה אזורית, שותפים לה שישים שרי חוץ, בכירים אמריקנים וראש הממשלה נתניהו, הנושא האיראני על השולחן, הנושא הפלסטיני, נדחק לפינה (מדיני)
בן ארי: אם ישי יצטרף - הוא לא יהיה בראשבן ארי: אם ישי יצטרף - הוא לא יהיה בראשישי כהן23
ח"כ לשעבר ד"ר מיכאל בן ארי אומר בראיון באולפן 'כיכר' כי במידה ואלי ישי יחבור למפלגתו - הוא לא יזכה למקום הראשון. על סמוטריץ' ורפי פרץ - "מה שמניע פה זה אגו". צפו (פוליטי)
רג'וברג'וב: 'ישראל מקימה אושוויץ בערי פלשתין'יוני גבאי
בתגובה לכנס בפולין שבו משתתפים ראש הממשלה נתניהו לצד בכירי מדינות ערב ואירופה, הסית בכיר פת"ח, ג'יבריל רג'וב, כנגד ישראל ודבריו צוטטו בתקשורת הפלסטינית (מדיני)
אבי גבאיסקר 'כאן': אבי גבאי חוזר ל-11, ש"ס- 5, ג- 7ישי כהן24
אבי יכול לחייך: אחרי הפריימריז במפלגתו, 'העבודה' מתחזקת ל- 11 מנדטים. הליכוד - 30, בני גנץ - 20. במפלגות החרדיות: ש"ס בראשות דרעי - 5, יהדות התורה מתחזקת ל-7 (אקטואלי)
אבי ניסנקורןדיווח: בני גנץ רוצה לצרף את אבי ניסנקורןיוני גבאי
נותר שבוע להגשת הרשימות, ולפי טענות, משא ומתן בין סיעת 'חוסן לישראל' ליו"ר ההסתדרות נמשך זה כמה ימים • השיבוץ הזה חשוב לגנץ אך הוא טרם נסגר באופן סופי (פוליטי)
נתניהו וטוויטר, אילוסטרציהבגלל טעות תרגום: שר החוץ האיראני זועםיוני גבאי2
צוות משרד ראש הממשלה תרגם ציטוט של ראה"מ נתניהו בוורשה, באופן לא מדוייק - והעלה אותו לחשבון הטוויטר • שר החוץ האיראני מוחמד ג'וואד זריף: "אשליות של נתניהו" (מדיני)
משה גפני ויעקב ליצמןסקר מנדטים חדש: יהדות התורה- 9, ש"ס- 4ישי כהן44
מסקר מנדטים שפורסם ב'ישראל היום' עולה כי 'יהדות התורה' מתחזקת לתשעה מנדטים, ש"ס נחלשת לארבעה מנדטים • משה כחלון והבית היהודי לא עוברים את אחוז החסימה (ארץ)
המתקפה של גנץבני גנץ: "נתניהו משתמש בקודש הקודשים"יוני גבאי9
לאחר שראש הממשלה נתניהו חשף לעיתונאים כי ישראל היא זו שעמדה מאחורי התקיפה בסוריה בתחילת השבוע, יו"ר 'חוסן לישראל' בני גץ, רמטכ"ל לשעבר, טוען לפגיעה בביטחון (ארץ)
זקן רבני קהילות חב"ד הרב בלויפילוג בחב"ד: האיחוד הימני או יהדות התורהדוד הכהן45
בעוד הרב ברוד וגורמים נוספים בחב"ד הביעו תמיכה באיחוד הגוש הימני-דתי, זקן רבני קהילות חב"ד יוצא נגד ההצבעה לרשימת הימין המתגבשת ומכנה את המצביעים לה "חב"ד הליברלית" (חרדים)
נתניהו נפגש בוורשה עם שר החוץ העומאנינתניהו נפגש בוורשה עם שר החוץ העומאנידניאל הרץ1
ראש הממשלה נתניהו פגש לעיני המצלמות בשולי וועידת וורשה את שר החוץ של עומאן יוסף בן עלאוי. השניים שוחחו ומסרו הצהרות ספונטניות למדי לכלי התקשורת (פוליטי מדיני)
סאגת הבחירות המקדימות  בליכוד ממשיכהסאגת הבחירות המקדימות בליכוד ממשיכהחזקי שטרן
נתניהו החליט על הקלדה מחודשת של כל תוצאות הבחירות, ובינתיים, הבלגן חוגג. התוצאות, יגיעו רק בסוף השבוע. שרים, וח"כים בליכוד, חוששים כי מיקומם ברשימה ישתנה (פוליטי)
החלה 'וועידת וורשה' הבינלאומית על איראןהחלה 'וועידת וורשה' הבינלאומית על איראןדניאל הרץ
לאחר שנושא הוועידה היה תחת איפול, המריאו הלילה ראש הממשלה ורעייתו לוועידת וורשה אותה מקיימים האמריקנים עם הפולנים בהשתתפות בכירים רבים מהעולם הערבי (מדיני)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
עו״ד יצחק שינפלד
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
ח' בשבט תשעט9
שרי הממשלה, אמש
בצלאל כהן
הפתרון או הבעיה? // בצלאל כהן
י"ט בטבת תשעט6