עומר..  GYR, AKNV  אויררבך
צפו בתיעוד: השר מרגי במוזיאון גוש קטיףצפו בתיעוד: השר מרגי במוזיאון גוש קטיףב. ניסני7
מוזיאון גוש קטיף בירושלים אירח היום את השר לשרותי דת, יעקב מרגי. מרגי צפה בתמונות ההתנתקות, שמע על סבלם של המפונים וחתם בספר האורחים (בחדשות)
עו"ד צפריר אוסטשינסקיתעזבו את נתניהועו"ד צפריר אוסטשינסקי12
פוליטיקאים וגורמי תקשורת אינטרסנטיים, חברו יחדיו לנצל את הליקוי החקיקתי - בכדי לפגוע ביסודי שיטת הממשל ולהפריע לראש הממשלה במילוי תפקידו (דעה)
גולדסטון וישי (צילום: פלאש 90)למרות הזמנת ישי: גולדסטון הודיע כי לא יפעל לביטול הדוחאיטל קציר11
השופט ריצ'ארד גולדסטון אמר כי נכון לעכשיו, הוא אינו מתכוון לבטל את הדוח שחיבר בעקבות מבצע "עופרת יצוקה", המטיח ביקורת נוקבת בישראל ● גולדסטון אמר כי לדעתו, אין לשקול מחדש את נוסח הדוח ● השופט הוזמן לביקור בישראל על-ידי אלי ישי, ושרי הממשלה מתחו ביקורת על המהלך (ארץ)
אטיאס וישי (צילום: פלאש 90)מבוכה בשידור: "ישי הזמין? לא מאמין"ישראל אהרון25
שר השיכון והבינוי, אריאל אטיאס, עלה לשידור ב"קול ברמה" ונשאל על ההזמנה של ישי לגולדסטון. "אני לא מאמין שהוא עשה את זה. לא שמעתי". האזינו (פוליטי)
גולדסטון וישי. בקרוב יחד בישראל (צילום: פלאש 90)גולדסטון יגיע לישראל בהזמנת ישי: 'כבוד'יוני גבאי13
שר הפנים, אלי ישי, הזמין את השופט ריצ´ארד גולדסטון לביקור בישראל, ימים אחדים לאחר שהביע חרטה על מסקנות הדוח. ישי: "הביקור ישפיע לטובה על ישראל"
סער על רקע ישיבת פוניבז' (צילום: פלאש 90)לבקשת הגר"ג: גדעון סער יבקר בפוניבז´יוני גבאי12
על רקע הפשיטות על מוסדות התורה ברחבי הארץ, מגיע שר החינוך, גדעון סער, לביקור היסטורי בישיבת פוניבז´. הגר"ג אדלשטיין ייפגש איתו תחילה בביתו (ארץ, חרדי)
השופט ריצ´ארד גולדסטון (צילום: פלאש 90)אלי ישי כותב לגולדסטון: "הפתעת אותי"אברהם הלוי12
שבוע לפני "מכתב החרטה" של ריצ´ארד גולדסטון, שיגר אלי ישי מכתב לשופט הקורא לו לחזור בו ממסקנותיו נגד ישראל. אתמול, שיגר אליו ישי מכתב נוסף (ארץ, פוליטי)
נתניהו וברק (צילום: פלאש 90)"לזרוק את דוח גולדסטון לפח ההיסטוריה"יוסי נכטיגל
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מגיב לדבריו של השופט ריצ´ארד גולדסטון, שחזר בו חלקית מן הדוח שכתב: "האמת יצאה לאור". אהוד ברק: "דוח מסולף ומעוות"
נתניהו בראיון, אתמולנתניהו: "יש עיתונאים שלא אוהבים אותי"ניצן ארליך8
ראש-הממשלה נתניהו ענה לשאלות גולשים ביוטיוב. "יש עיתונאים שלא אוהבים שאני ר"מ והם מנסים לשנות את זה", השיב לאחד הגולשים. ומה דעתו על הדיור (פוליטי)
מלחמת סקרים. דרעי וישי (עיבוד: כיכר השבת)סקר "שווקים": דרעי 7, ישי 6; ש"ס: "סקר פנימי נותן לנו 11"מנחם כהן, שמוליק קמינקר150
"קול ישראל" פרסם סקר לפיו דרעי מקבל 7 מנדטים, מול ישי שמקבל 6 מנדטים ● בש"ס טוענים שמסקר פנימי עולה כי לו הגר"ע יוסף ייצא נגד דרעי - הוא לא עובר את אחוז החסימה, וש"ס תקבל 11 מנדטים ● בסביבת דרעי לא מתרגשים: "הנתונים מדברים בעד עצמם" ● בלעדי (חדשות, פוליטי)
(צילום: פלאש 90)הגרי"מ לאו: האו"ם אשם במצבו של שליטב. ניסני3
הרב הראשי של תל אביב יפו, הרב ישראל מאיר לאו, מפנה אצבע מאשימה כלפי האו"ם והצלב האדום, שאינם עושים די לשחרורו של החייל החטוף. ראיון סוער (בארץ)
מושב עמוס. גפני (צילום: פלאש 90)גפני חותם מושב מוצלח עם 14 חוקיםיוני גבאי4
בימים הקרובים מושב החורף של הכנסת יסתיים. נתונים רישמיים: ח"כ גפני במקום השלישי ברשימת המחוקקים, עם 14 חוקים שהצליח להעביר. כל הנתונים (פוליטי)
יהפוך לנשיא. וקנין במליאה (צילום: פלאש 90)וקנין יהפוך לנשיא: האם יחון את בניזרי?ישראל אהרון9
נשיא המדינה ויו"ר הכנסת יוצאים לחו"ל. חבר-הכנסת יצחק וקנין יהיה גם נשיא וגם יו"ר הכנסת. האם יחון את השר לשעבר שלמה בניזרי במבצע בזק? (פוליטי-מדיני)
(צילום ארכיון: פלאש 90)מבצע כבשיםישראל אהרון10
כוחות צה"ל נכנסו ביום חמישי בלילה למחנה הפליטים קלנדיה וחיפשו שם כבשים. היחיד שהיה מעורב במבצע, הוא חבר-הכנסת מיכאל בן-ארי. כל הפרטים (ביטחון)
ישי בזירה, היום (צילום: אתר חב"ד COL"האירועים האחרונים יחייבו אותנו לפעול"מנחם כץ10
סגן ראש-הממשלה ושר הפנים אלי ישי אומר בצהריים ל"כיכר השבת" כי "האירועים האחרונים יחייבו אותנו לפעול". נתניהו דחה את נסיעתו לרוסיה (פוליטי-מדיני)
ח"כ בוים ז"ל | צילום: פלאש 90אחרי מאבק: נפטר חבר-הכנסת זאב בויםאיטל קציר8
אחרי מאבק קשה במחלת הסרטן, הלך אתמול ח"כ זאב בוים לעולמו. ראש הממשלה: "היה ציוני אמיתי ופטריוט ישראל". לבני: "קדימה כואבת את מותו" (חדשות, ארץ)
ארכיון (צילום: פלאש 90)בדרך לעזה: לוחמי "שייטת 13" השתלטו על ספינה עמוסה נשקיוסי נכטיגל12
לוחמים של חיל הים השתלטו הבוקר על ספינת סוחר במרחק של 200 מייל מערבה לחופי ישראל ● בתום המבצע המורכב, מובלת כעת הספינה על ידי חיל הים לעבר חופי ישראל לצורך המשך הסריקות ובדיקה של המטען ● "נמשיך ונקיים פעילות אינטנסיבית לשמירת האינטרסים של ישראל" (ארץ)
הדס פוגל, הי"דחוק פוגל: עונש מוות לרוצחי חפים מפשעניצן ארליך41
סגן השר איוב קרא יוזם חוק המחיל עונש מוות לכל אדם הרוצח בכוונה תחילה: ילדים תמימים, חפים מפשע ורצח ממדרגה ראשונה. מה דעתכם? ספרו לנו (פוליטי, בארץ)
טיבי ובן ארי, ראש בראש (צילום: פלאש 90)טיבי גינה את הטבח, בן-ארי תקף וגורשאיטל קציר28
יומיים אחרי הטבח המזעזע, גינה ח"כ טיבי את הרוצחים וכינה אותם "מוגי לב" ● ח"כ בן-ארי, לא ממש אהב את הגינוי המאוחר, צעק לעבר טיבי והוצא מהאולם (פוליטי)
(צילום: מרים צחי)"שנתניהו ידבר בעברית ולא באנגלית"ניצן ארליך2
השרה לימור לבנת מתחה ביקורת על נתניהו בפגישה עם ראשי רשויות ביהודה ושומרון: "על נתניהו לומר את דבריו בישראל בעברית ולא בארה"ב באנגלית (ביטחון)
צילום: גבי ניומן, המועצה האיזורית שומרוןהמנחם הראשון בבית משפ´ פוגל: נתניהויוני גבאי44
אחרי מסע הלוויה, ראש הממשלה הגיע אל בית משפחת פוגל וניחם את בני המשפחה שנותרו בחיים. "הם יורים, אנחנו בונים. החלטנו לבנות כדי להגיד - עד כאן" (ארץ)
נתניהו נואם, אתמול, לצד זירת הטבח (פלאש 90)תגובה לטבח: מאות יח"ד בגושי התיישבותיוני גבאי19
שעות לאחר הטבח המחריד באיתמר, ראש הממשלה בנימין נתניהו הורה אתמול לאשר יחידות דיור בכמה יישובים בגושי ההתיישבות. וגם: תגובת הבית הלבן
ח"כ מיכאל בן ארי (צילום: פלאש 90)התגובות: בן ארי דורש לקיים "תג מחיר"כתבי "כיכר השבת"42
"הפיגוע הקשה והמזעזע מוכיח שוב כי הפת"ח לא חפץ בשום תהליך מדיני" - אומר ל"כיכר השבת" השר אלי ישי. וגם: הרב מצגר וח"כים מגיבים לטבח הקשה (בחדשות)
יונתן פולארד (צילום: פלאש 90)דיווח: השר משה כחלון יבקר את פולארדאיטל קציר2
המרגל הישראלי, ג´ונתן פולארד יזכה לביקור של שר ישראלי בכלא בארה"ב, לאחר שנים רבות של בדידות בכלא. משה כחלון יבקר אותו בשבוע הבא (אקטואליה)
מרגי וגפנים במליאה (צילום: פלאש 90)כהן נגד מרגי: "גפני לא עיכב תקציבים"מנחם כץ6
פחות משבוע אחרי המתקפה של מרגי נגד גפני, מתייצב ח"כ אמנון כהן לצד גפני: "הוא לא עיכב תקציבים". יועצו של מרגי: "כל ניסיון לפייס את גפני לא יצלח" (פוליטי)
(צילום: פלאש 90)"בלי הגנבים, מוסדות התורה יקבלו יותר"איטל קציר9
מערכת יחסים חיובת עם המגזר החרדי? השר גדעון סער מחייך כשהוא שומע זאת. בראיון ל"קול חי" הוא מותח ביקורת על הפשיטה במיר. וגם: יש סביבו כוורת חרדית?

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
עו״ד יצחק שינפלד
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
ח' בשבט תשעט9
שרי הממשלה, אמש
בצלאל כהן
הפתרון או הבעיה? // בצלאל כהן
י"ט בטבת תשעט6