khpt..  Sexcoos  vtsnur..  אגד
מה הסיכוי למערכת בחירות שלישית? הליכוד: ספין של גנץמה הסיכוי למערכת בחירות שלישית? הליכוד: ספין של גנץיוני גבאי26
אחרי שהציג בלוק משותף עם המפלגות החרדיות וסיעות הימין, דרש ראש הממשלה משמעת קמפיין מחברי הכנסת של מפלגתו • האם נתניהו אינו פוסל בחירות חדשות? הדיווח - וההכחשה (אקטואלי)
פרץפרץ לנתניהו: "אין לך במה לפתות אותי"דוד הכהן23
יו"ר העבודה ח"כ עמיר פרץ, כינס את תומכיו והבהיר להם כי לא ישב עם נתניהו. בנאומו פנה לרה"מ להפסיק את ניסיונות הפיתוי, 'אין במה לפתות אותי, הייתי כבר בכל התפקידים' (ארץ)
טיביאחמד טיבי: לא נמליץ אוטומטית על בני גנץכיכר השבת19
יו"ר סיעת 'הרשימה המשותפת' דורש מכלי התקשורת להפסיק להציג את המפלגה שלו כחלק ממפלגות 'גוש השמאל', "אל תכלילו אותנו בגוש הממליצים על גנץ", דברי טיבי (חדשות)
נתניהו: או ממשלה בראשותי או עם הערביםנתניהו: או ממשלה בראשותי או עם הערביםיוני גבאי11
ראש הממשלה הציב 2 אופציות להקמת ממשלה: או ממשלת ימין בראשותו, או ממשלת שמאל הנשענת על המפלגות הערביות, דבר שלדבריו, יהיה מסוכן לביטחון ישראל (אקטואלי)
נתניהו, בעבר באו"םנתניהו לא יטוס לאו"ם בשל נסיבות פוליטיותיוני גבאי1
ראש הממשלה היה אמור לטוס לניו יורק, לנאום בפני העצרת הכללית של האו"ם אך ביטל בשל תוצאות הבחירות בישראל. שר החוץ ישראל כץ ימריא לשם וינאם במקום נתניהו (חדשות)
הפגישה עם נתניהוהימין לביבי: רוצה המלצה? תתחייב להישאריוני גבאי17
ראש הממשלה הקים בלוק ימין אחד שיפעל יחד לכינונה של הממשלה הבאה. נציגי הסיעות דורשים התחייבות פומבית כי יישאר איתם גם אחרי שיקבל את המנדט מנשיא המדינה (ארץ)
ליברמן, הבוקראיווט על החרדים: יריבים פוליטיים לא אויביםיוני גבאי40
ליברמן הציג את תנאי הסף שלו להצטרפות לקואליציה, ובהם תחבורה ציבורית בשבת ונישואים אזרחיים. בקריאה לנתניהו וגנץ הוסיף שלא יטרחו לחייג אליו בלי ממשלת אחדות (פוליטי)
החרדים התחזקו: האם זה בכלל עוזר להם?החרדים התחזקו: האם זה בכלל עוזר להם?נתנאל לייפר28
המפלגות החרדיות קיבלו על פי התוצאות העדכניות לשעה זו 17 מנדטים, עלייה של מנדט מהבחירות הקודמות, אך לא בטוח שזה משנה את כוחן. כל האפשרויות הפוליטיות (פוליטי)
חברי וועדת קלפי. אילוסטרציהאחרי ספירת 91% מהקולות: גוש הימין-חרדים עדיין בלי 61אלי רוטמן60
החרדים ומפלגות הימין יחדיו עדיין לא מגיעות ל-61 מנדטים; ספירה של 91.5 אחוז מקולות מעמידה אותן על 55 מנדטים, לעומת 56 לשמאל. ליברמן - 9 • ספירת המעטפות הכפולות תחל הלילה (ארץ)
נתניהו, על הבמהנתניהו קרא: "להקים ממשלה ציונית רחבה"דוד הכהן11
ראש הממשלה נתניהו, יו"ר הליכוד, נאם בכינוס מפלגתו - שעות לאחר פרסום התוצאות של המדגמים שהורו על הפסדו בבחירות, ורמז על רצונו בממשלה גם עם גנץ • צפו (אקטואלי)
גנץ בנאומו, הלילהבני גנץ מגלה: 'כבר דיברתי עם פרץ והורביץ'אלי רוטמן5
יו"ר כחול לבן, שלפי כל המדגמים זכה להישג יוצא דופן, נשא נאום בו נזהר מלהכריז על ניצחון, התקבל בתשואות ע"י חבריו ואמר: 'אנו פועלים להקמת ממשלת אחדות רחבה'. צפו (בארץ)
מירי רגב במטה הליכוד, הערבשיפור קל במצב גוש הימין - לעומת השמאלדוד הכהן4
הטלטלה הפוליטית שיצרו הבחירות, רק בתחילתה, כאשר נראה שהימין הולך לאבד את השלטון לטובת השמאל: ממשלה חילונית - עם לפיד ואיווט ליברמן • כל הדיווחים (חדשות, בארץ)
המדגמים המעודכנים: גוש השמאל התחזקהמדגמים המעודכנים: גוש השמאל התחזקאלי רוטמן34
לפי כלל המדגמים, גוש השמאל הולך ומתקרב למספר הנכסף של 61 מושבים בכנסת, המפלגה הערבית נוסקת - וקץ שלטונו של בנימין נתניהו כראש ממשלה, הולך ונראה וודאי (אקטואלי)
המקובל הגר"ד קוק בירך את מועמד עוצמההמקובל הגר"ד קוק בירך את מועמד עוצמהכיכר השבת3
"'יברכך ד' וישמרך' 'עוצמה יהודית'. ישא ד' פניו אליך ויחנכך 'עוצמה יהודית' וישם לך שלום' 'עוצמה יהודית'" ברך הרב קוק את יעקב עמאר, המקום השישי ברשימת עוצמה. צפו (בארץ)
קלפי, היוםישראל ביתנו: חסידי גור בערד הוציאו פתקיםיוני גבאי11
המפלגות הגישו תלונות לוועדת הבחירות בגין העלמת והחלפת פתקי הצבעה בקלפיות וצילום מצביעים • מזכירת קלפי מנעה מהנשים החרדיות להצביע עם כיסוי ראש (פוליטי)
טראמפ: הבחירות בישראל תהיינה צמודותטראמפ: הבחירות בישראל תהיינה צמודותדניאל הרץ
נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, אמר לכתבים בבית הלבן כי הבחירות בישראל חשובות וכי הוא צופה שהן תהיינה צמודות ומעניינות. טראמפ הביע בעבר את תמיכתו בנתניהו (אקטואלי)
הנשיא מסביר: זה תפקידי בהרכבת ממשלההנשיא מסביר: זה תפקידי בהרכבת ממשלהכיכר השבת15
"אזרחיות ואזרחי ישראל", פונה נשיא המדינה ראובן ריבלין לאזרחים, לקראת יום הבחירות לכנסת ה-22, ומסביר את החשיבות בהצבעה בבחירות וחלקו בהרכבת הממשלה (בארץ)
בני גנץ ביקר בכותל וספג קריאות: 'ביבי, ביבי'בני גנץ ביקר בכותל וספג קריאות: 'ביבי, ביבי'כיכר השבת60
יו"ר 'כחול לבן', ומועמדה לראשות הממשלה - ברוטציה, בני גנץ, שהצטרף למקהלת ההסתה נגד החרדים, ביקר בכותל, פתח סידור והטמין פתק אך התקבל בקריאות: 'ביבי, ביבי' (ארץ)
אורן חזן: "בלי שבת ותורה, אין לנו זכות קיום"אורן חזן: "בלי שבת ותורה, אין לנו זכות קיום"כיכר השבת2
במשדר ערב הבחירות של 'כיכר השבת' טען הח"כ לשעבר כי אם לא היה יוצא בגלוי נגד הטעויות שנעשו בליכוד - עדיין היה בכנסת. "גם חילונים מתכוננים להצביע ליהדות התורה" (ארץ)
כסיף: 'חרדים מצביעים לרשימה המשותפת'כסיף: 'חרדים מצביעים לרשימה המשותפת'כיכר השבת7
באחד הפאנלים שהתקיימו במשדר הבחירות המרכזי של 'כיכר' הואשם ח"כ עופר כסיף בהיותו "יהודון מחמד" - והגיב כי היה הראשון שדרש לפעול באלימות המשטרתית נגד חרדים (בארץ)
צפו: אלקין ובן גביר התווכחו: עוצמה תעבור?צפו: אלקין ובן גביר התווכחו: עוצמה תעבור?כיכר השבת28
באולפן 'כיכר השבת' התקיים עימות בין השר זאב אלקין לבין איתמר בן גביר: האם בסקרים של מפלגת הליכוד, עוצמה יהודית עוברת? האם הוא מסכן את גוש הימין? • תיעוד (פוליטי)
כשנתניהו כעס, וגער ביריבו: "תתבייש" • צפוכשנתניהו כעס, וגער ביריבו: "תתבייש" • צפויוני גבאי20
ראשי הליכוד וכחול לבן, הטוענים לכתר ראשות הממשלה בבחירות שיתקיימו מחר, בחילופי מהלומות מילוליות - בעקבות החשיפה כי מבצע צבאי בעזה כמעט ודחה את הבחירות (ארץ)
גנץ מעליבגנץ ממשיך להעליב: "חרדים, הצביעו - אבל לא ב-120%..."דוד הכהן41
יו"ר כחול לבן "התנצל" בראיון על פרסום הכרזה המשווה בין אחוזי ההצבעה בעיר בני ברק לבין שיעור המצביעים בתל אביב, אך המשיך להסית בציניות, ברמיזות לזיופים אצל החרדים, כמו איווט. צפו (ארץ)
ראשי 'ימינה'ב'ימינה' קורצים לקולות "החרדים החדשים"אלי רוטמן12
ראשי מפלגת הימין השיקו תכנית עם שורת התחייבויות לקידום הנושאים החשובים לציבור חרדי הולך וגדל, ואף הפצירו בהתייחס ל'עוצמה': "אין לנו זכות להמר על הקול שלנו" (ארץ)
יאיר לפידומי מאיים על יאיר לפיד? ילדים קטנים חרדיםאלי רוטמן46
"מי מפחד מילד שקורא קריאת שמע? יאיר, תתבייש. פשוט תתבייש!": הנתונים המפתיעים על הירידה באחוז החילונים במערכת החינוך, הציוץ של לפיד - והתגובה הכועסת (חדשות)
גנץ מאשר: יממש את דעות השמאל הקיצוניגנץ מאשר: יממש את דעות השמאל הקיצונייוני גבאי6
יו"ר 'כחול לבן' ח"כ בני גנץ אישר בפליטת פה כי אם ינצח בבחירות מחר, וייבחר לעמוד בראשות ממשלת ישראל, ימש את האג'נדה של המפלגות שמשמאל לו • צפו בדבריו (אקטואליה)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook