עומר..  %D7%A9%D7%..  aiha  anutk
החלה 'וועידת וורשה' הבינלאומית על איראןהחלה 'וועידת וורשה' הבינלאומית על איראןדניאל הרץ
לאחר שנושא הוועידה היה תחת איפול, המריאו הלילה ראש הממשלה ורעייתו לוועידת וורשה אותה מקיימים האמריקנים עם הפולנים בהשתתפות בכירים רבים מהעולם הערבי (מדיני)
רפי פרץ, יו"ר הבית היהודייפעת ארליך תוצב במקום ה-3 ב'בית היהודי'כיכר השבת1
המועצה הציבורית של מפלגת הבית-היהודי הודיעה הבוקר (רביעי) על בחירתה של יפעת ארליך למקום השלישי ברשימה. "תוספת כח, מייצגת את ציבור הצעירים המגוון", נאמר (פוליטי)
"פועלים כל יום, כולל אתמול, נגד איראן""פועלים כל יום, כולל אתמול, נגד איראן"כיכר השבת5
ראש הממשלה בנימין נתניהו המריא הערב (שלישי) לוורשה ואישר כי ישראל היא זו שתקפה אמש בסוריה. "אנחנו פועלים כל יום, כולל אתמול, נגד איראן", אמר נתניהו. צפו (אקטואליה)
החגיגות ב'עבודה', אמשסקר: 'העבודה' מתחזקת, בני גנץ נחלשכיכר השבת9
מפלגת 'העבודה' מתאוששת מעט לאחר הפריימריז ועולה לשמונה מנדטים, כך עולה מסקר 'החדשות 13'. 'הליכוד' עם 32 מנדטים, בני גנץ - 21, יהדות התורה - 7 וש"ס - 6 (פוליטי)
אלי ישי נפגש עם רפי פרץ בנוגע לעתידואלי ישי נפגש עם רפי פרץ בנוגע לעתידודניאל הרץ95
יו"ר יחד נפגש עם יו"ר הבית היהודי בניסיון להגיע לריצה משותפת של שני המפלגות. הפגישה הוגדרה "טובה מאד". על פי הדיווח ישי מוכן לוותר על המקומות הראשונים (פוליטי)
מצביעים בפריימריז בתל אביב, למצולמים אין קשר לכתבהתוצאות הבחירות בליכוד יוזנו שוב למחשביםדניאל הרץ
לאחר תלונות של מבקר הליכוד על אי סדרים בספירת הקולות בפריימריז במפלגה שנערך בשבוע שעבר החליטה ועדת הבחירות לערוך שוב את הזנת הקולות למחשב (פוליטי, מדיני)
רפי פרץפרץ: ביבי יכול לצרף אליו את מרזל ובן גבירישי כהן17
יו"ר 'הבית היהודי' רפי פרץ עקץ את רה"מ בנימין נתניהו והזמין אותו לצרף ל'ליכוד' את 'עוצמה יהודית' של איתמר בן גביר וברוך מרזל: אנחנו עסוקים באיחוד עם סמוטריץ' (אקטואליה)
ישי, סמוטריץ' ובן ארינתניהו: הימין חייב להתאחד, כולל אלי ישיישי כהן41
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש אמש עם מובילי דעה בציונות הדתית והתייחס למו"מ לאיחוד מפלגות הימין ולראשונה הזכיר את אלי ישי: "להציל 6-7 מנדטים " (חדשות)
אבי גבאי, אתמולמאחורי גבו של אבי גבאי: מגעים לאיחוד מפלגות השמאלישי כהן4
יממה לאחר הפריימריז במפלגת 'העבודה', רוב חברי הכנסת המכהנים צפויים לראות את הכנסת הבאה מהמסך בבית • כעת הם צפויים להעלות הילוך בניסיון להתאחד עם 'מרצ' (חדשות, פוליטי)
המנצח. ח"כ איציק שמוליאיציק שמולי ראשון; איתן כבל בדרך החוצהישי כהן12
ח"כ איציק שמולי הוא המנצח בפריימריז במפלגת 'העבודה' המרוסקת • במקום השני והשלישי ח"כ סתיו שפיר וח"כ שלי יחימוביץ • ח"כ איתן כבל נבחר במקום לא ריאלי והודח (פוליטי)
הגנב בידי השוטרים, היוםבלב בני ברק: הפורץ הסדרתי נתפס על חםקובי רוזן
שעות הצהריים בב"ב, מתנדב מבחין בחשוד שמנסה לגנוב אופניים, החשוד מנסה להימלט אך לבסוף נעצר • מתברר כי מדובר בפורץ סדרתי שהצליח להימלט שוב ושוב (אקטואליה)
הכותל הרפורמי, שבת וגיוס: ניר ברקת באולפן כיכר השבתהכותל הרפורמי, שבת וגיוס: ניר ברקת באולפן כיכר השבתישי כהן5
הכותל הרפורמי, חוק הגיוס, חוק המרכולים, היחסים עם החרדים, קמפיין השנאה של איווט ליברמן, הניצחון בפריימריז והשאיפה להיות ראש ממשלה • מועמד הליכוד לכנסת ניר ברקת בראיון (פוליטי)
היו"ר גבאי מצביעהפריימריז בעבודה: קרב על מקומות בודדיםיוני גבאי
היום מתקיים הפריימריז במפלגת העבודה, וחברי הכנסת שלה מנהלים קרב הישרדות של ממש, בניסיון להתברג במקומות הספורים שהסקרים מנבאים לה בבחירות הכלליות (אקטואליה)
אילוסטרציהנתניהו הודיע לבית היהודי: לא נשריין אתכםיוני גבאי1
לאחר ספקולציות בדבר איחוד אפשרי בין 'הליכוד' לבין 'הבית היהודי' שבראשותו החדשה של רפי פרץ, חייג ראש הממשלה לפרץ והודיע שהאופציה ירדה מן הפרק לאחר בדיקתה (פוליטי)
אריה דרעי ויעקב ליצמןדרעי הכריז: 'מפץ חרדי'? רק אחרי הבחירותישי כהן33
הכרעת נשיא המועצת: יו"ר ש"ס השר אריה דרעי הודיע הערב כי אחדות חרדית תהיה רק אחרי הבחירות, אז יקימו המפלגות החרדיות בלוק אחד במסגרת המו"מ הקואליציוני (אקטואליה)
נתניהו: "כולנו מתפללים לשלום הנפגעים"נתניהו: "כולנו מתפללים לשלום הנפגעים"ישי כהן4
ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח ישיבת הממשלה השבועית לאסון האוטובוס ואמר: "עודכנתי לפני זמן קצר על התאונה הקשה, כולנו מתפללים לשלום הנפגעים" (חדשות)
אבי גבאי"פרצופו האמיתי"; גבאי הפעיל תח"צ בשבתישי כהן12
יו"ר 'העבודה' הפעיל אוטובוס שפעל בשבת, גיבה את ר"ע טבריה והכריז: "נקדם תחבורה ציבורית בשבת" • שר הדתות: "התשובה להתרסקות בסקרים היא לא שיסוי" (פוליטי, חדשות)
רפי פרץ, בשבוע שעברפיצוץ במו"מ בין רפי פרץ ל'איחוד הלאומי'ישי כהן12
הם נפגשו ביום שישי, הגיעו להסכמות ואף נעמדו לתמונה משותפת לאחר שהחליפו טיוטות הסכם אך הערב הודיע יו"ר 'הבית היהודי' ליו"ר 'האיוד הלאומי' שההסכם מבוטל (חדשות)
ישי, סמוטריץ' ובן אריסקר מנדטים מעודכן: מפלגות הימין בסכנהישי כהן19
מסקר של מנו גבע ומינה צמח עולה כי 'הליכוד' שומר על כוחו עם 32 מנדטים, בני גנץ - 22. יהדות התורה - 7 וש"ס עם 6. רוב מפלגות הימין לא מצליחות לעבור את אחוז החסימה (ארץ)
ח"כ מאיר כהן'יש עתיד' נגד גנץ ויעלון: מסע שופינג המביךיוני גבאי4
"הוא עשה מסע שופינג מביך של פוליטיקאי דרג ח'", במילים אלו תקף ח"כ מאיר כהן מ'יש עתיד' את בוגי יעלון. על גנץ אמר: "אני רוצה לשמוע מ'חוסן ישראל' יותר מהות" (חדשות)
ראש העיר רון קובינציגיו של ליברמן ירדו לעודד תחבורה בשבתישי כהן37
אם לא די בכך שתושבי טבריה, שומרי השבת, מתמודדים עם ראש העיר שהחליט להפעיל תחבורה ציבורית בשבת, השבת הגיעו נציגיו של אביגדור ליברמן לעודד את המהלך (אקטואלי)
נתניהו וסער בימים טובים יותרגשייד: "נתניהו השתתף אישית בחיסול סער"אבי רבינא17
מתקפה וחיבוק: האסטרטג החרדי יצא במתקפה מול ראה"מ בנימין נתניהו, "איך זה שכל כך הרבה פוליטיקאים שעבדו איתך ותחתיך, הורחקו או ברחו או גומדו או חוסלו" (חדשות, פוליטי)
ישי, סמוטריץ' ובן אריבחב"ד מאיימים: בלי איחוד במפלגות הימין - לא נצביע להןדוד הכהן66
שבועיים להגשת הרשימות: 'הבית היהודי' ו'האיחוד הלאומי' במשא ומתן מתיש, עוצמה יהודית נערכת לריצה עצמאית - ובחב"ד מגבירים את הלחץ על הצדדים, כדי שירוצו יחדיו בבחירות הקרובות (חרדים)
אורן חזן יחבור למפלגת "עוצמה יהודית"?אורן חזן יחבור למפלגת "עוצמה יהודית"?דניאל הרץ24
לאחר שנדחק מרשימת הליכוד למקום לא ריאלי בוחן חבר הכנסת אורן חזן את חבירתו לרשימת 'עוצמה יהודית'. במפלגת הימין הקיצוני אישרו את הפנייה של מקורבי הח"כ (פוליטי)
בני גנץ חשף: אלו האנשים שישובצו בצמרתבני גנץ חשף: אלו האנשים שישובצו בצמרתחזקי שטרן5
אורית פרקש-הכהן, חילי טרופר, יועז הנדל, מיכאל ביטון, מיקי חיימוביץ', מירב כהן, וצבי האוזר ישובצו במקומות מרכזיים ברשימת חוסן לישראל-תל"ם בבחירות המתקרבות (פוליטי)
נתניהו וחייליםנאסר על נתניהו להשתמש בתמונות עם חייליםדוד הכהן1
היועמ"ש אביחי מנדלבליט: מחשש לתעמולת בחירות אסורה, נתניהו ושאר המתמודדים בבחירות ייאסר לפרסם צילומים עם חיילי צה"ל, במקרים חריגים, יינתן היתר מיוחד (בחירות 2019)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
עו״ד יצחק שינפלד
לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב / טור דעה
ח' בשבט תשעט9
שרי הממשלה, אמש
בצלאל כהן
הפתרון או הבעיה? // בצלאל כהן
י"ט בטבת תשעט6