(צילום: פלאש 90)זאב מגיב להודעת יאיר לפיד: "מפלצת"ישי כהן3
הודעתו של יאיר לפיד מטלטלת את המערכת הפוליטית. ח"כ אייכלר: מסע ההסתה - תשדיר פתיחה למפלגה הזו. ש"ס: "הוא לא מהווה איום עלינו". התגובות (אקטואליה)
דרעי תוקף:  הכתבה על בית-שמש מבוימתדרעי תוקף: הכתבה על בית-שמש מבוימתשאול כהנא51
"זו לא כתבה אמינה שמתאימה לאולפן שישי, היא אולי כתבה שמתאימה למפלגת אולפן שישי", כך אמר יו"ר ש"ס לשעבר, אריה דרעי, על כתבת בית-שמש (חדשות, ארץ)
תזכורת: טומי לפיד בימי הזוהר בכנסתתזכורת: טומי לפיד בימי הזוהר בכנסתיוני גבאי51
"אתה חוצפן", הטיח טומי לפיד ז"ל במגיש "שש עם", עודד בן עמי, ביום שבו שינוי הביעה תמיכה בתקציב והכשירה את ההתנתקות. צפו בוידאו נוסטלגי (חדשות, בארץ)
יאיר לפיד (צילום: פלאש 90)בדרך לפוליטיקה: לפיד עוזב את ערוץ 2ישראל כהן20
דרמה פוליטית: יאיר לפיד, בנו של יו"ר שינוי, הודיע כי הוא עוזב את תפקידו בערוץ 2 - כנראה לקראת ריצה לכנסת. אריה דרעי כינה אותו: "מפלגת אולפן שישי" (אקטואליה)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)"הרוסים מתקבלים לעבודה בכל מקום"ניצן ארליך7
ישראל אייכלר בתגובה להצעת השר ליברמן: "החרדים לא מתקבלים לעבודה בשום מקום ציבורי והרוסים שחלק מהם הם גויים מתקבלים בכל משרה ציבורית" (פוליטי)
(צילום ארכיון: פלאש 90)לא סחבק, נטלניצן ארליך1
בליכוד החלו בהחתמת חברי-כנסת למניעת שיריון שר הביטחון אהוד ברק לליכוד. "ברק בליכוד זה סוס טרויאני שינסה לפגוע בערכי הליכוד", אמר ח"כ דני דנון (פוליטי)
דרעי (צילום: פלאש 90)דרעי: "לא רוצה להיות ראש-ממשלה"ישראל כהן49
אריה דרעי בנאום בתל-אביב: "אין לי כוונה לשמש ראש ממשלה". על המתיחות בין החרדים לחילונים אמר: "מי שאשם בהחרפה ביחסים - הם הקיצונים" (חדשות)
הרב אמסלם לצד הרב שטרן (שם-היוצר: GFDL, צילום: אריאל - ויקיפדיה)הרב המיועד לרבנות י-ם תומך באמסלםאבי בלום63
הרב אריה שטרן, שש"ס נתנה אור ירוק לבחירתו כרב האשכנזי לירושלים, חושף את עמדותיו בעד הרב חיים אמסלם. ש"ס: "לא ידענו שאלו עמדותיו" (פוליטי)
(למצולם אין קשר לכתבה. צילום: פלאש 90)11 פעילי ימין קיבלו צווי גירוש מנהלייםניצן ארליך5
11 צווי גירוש מנהליים חולקו הלילה למתיישבים ביהודה ושומרון. המתיישבים גורשו מיישובים פעילים, אחד מהם קטין, ללא משפט ובלי ראיות והוכחות (חדשות, בארץ)
יאיר לפידיאיר לפיד חוגג: יקבל 20 מנדטים בבחירותניצן ארליך30
סקר גיאוקרטוגרפיה: מפלגה בראשות יאיר לפיד תגרוף 20 מנדטים, ומפלגה בראשות אריה דרעי - אם לא תהיה חרדית, עשויה לזכות ב-12 מנדטים (חדשות, פוליטי)
הדתיים ליבו את האש. מקלב (צילום: פלאש 90)מקלב תוקף: "הדתיים ליבו את ההסתה"ניצן ארליך49
ח"כ אורי מקלב במתקפה נדירה על הציבור הדתי-לאומי שעמד בחזית ההסתה נגד החרדים. "הדתיים - היו חלק ממחוללי הפרוקובציה, הם ליבו את האש" (אקטואליה)
מעקב: כך התקשורת משפיעה על נתניהומעקב: כך התקשורת משפיעה על נתניהוניצן ארליך67
מעקב כתבי 'כיכר השבת': במשך שבוע רצוף, כל נאומי ראש-הממשלה בנימין נתניהו - באירועים השונים בהם השתתף, הוקדשו ל"הדרת נשים". מיוחד (אקטואליה)
ראש הממשלה מגן על הציבור החרדי: "רובם שומרי חוק"ראש הממשלה מגן על הציבור החרדי: "רובם שומרי חוק"ישי כהן45
יום אחרי ההצהרה הבלעדית שהעניק הנשיא שמעון פרס ל"כיכר השבת", ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מגן גם הוא על הציבור החרדי בנאום שנשא במליאת הכנסת. "הרוב המוחלט של הציבור החרדי משלב קיום ההלכה עם שמירה מלאה על החוק", אמר נתניהו. "מי שאומר כי הקבוצות משקפות חלקים נרחבים בציבור - משחיר מדינה שלמה" (ארץ)
גפני ונתניה (צילום: פלאש 90)קרע בין לשכת ראש-הממשלה למשה גפניישראל כהן13
מקורבי גפני נגד נתניהו: "כרגע קיים שיתוף פעולה טבעי עם מפלגות הימין, כלל אין זה לא בטוח שהברית תימשך לנצח", אומרים מקורבי גפני בזעם (חדשות, פוליטי)
בנימין נתניהו (צילום: פלאש 90)נתניהו: "לפעול בתקיפות נגד הדרת נשים"יוני גבאי9
ראש הממשלה שוחח עם השר לבטחון פנים אהרונוביץ': יש לפעול בתקיפות נגד האלימות במרחב הציבורי כלפי נשים. הבהיר: המרחב הציבורי פתוח לכולם (אקטואליה)
קמפיין קדימהקדימה נגד קווי המהדרין: "נשים מקדימה"ניצן ארליך33
קדימה משיקה קמפיין נגד קווי המהדרין, תחת הכותרת "נשים מקדימה". הקמפיין, כצפוי, מנוצל אך ורק למטרות פוליטיות כשהמילה "קדימה" - כלוגו המפלגה (פוליטי)
אטיאס ויאיר לפיד (צילומים: פלאש 90)אטיאס נגד לפיד: "כמו אבא שלו"שאול כהנא21
שר הבינוי והשיכון מתייחס לשנאת החרדים שמבעבעת בכלי התקשורת ותוקף את העיתונאי יאיר לפיד: "הוא לא מחפש בטובת החרדים". האזינו לראיון המלא (בכיכר)
אלי ישי (צילום: פלאש 90)ישי: בלי כיפה, לא הייתי סופג ביקורת כזוישראל כהן7
שר הפנים אלי ישי מתכונן לדו"ח מבקר המדינה בעקבות אסון הכרמל: "הרב עובדיה אמר לי - תמשיך במלחמתך. התרעתי תקופה ארוכה לפני האסון". ראיון נוקב (בארץ)
כבל מזהיר החרדים: אל תמתחו את החבלכבל מזהיר החרדים: אל תמתחו את החבלישי כהן26
בעקבות חשיפת "כיכר השבת", מגן ח"כ איתן כבל על לשכת ראש הממשלה ומביע תמיכה בקיצוץ הדרמטי בתקציבי ה'כוללים'. ויש לו גם מסר לחרדים (בארץ)
אטיאס זועם: "מנסים לפגוע בעולם התורה"אטיאס זועם: "מנסים לפגוע בעולם התורה"כתב וצילם: ישי כהן21
שר הבינוי אריאל אטיאס, תוקף את החלטת משרד ראש הממשלה לפגוע בכוללים: "זה לא יעבור, כולם יודעים שזה לא יעבור". ואיך הגיב ח"כ הרב אייכלר? (חדשות)
ליברמן (צילום: פלאש 90)ליברמן לצד פוטין: "יש תקלות בכל מקום"ניצן ארליך4
שר החוץ אביגדור ליברמן, מביע היום תמיכה בפוטין: "אני בטוח שתוצאות הבחירות משקפות את מצב הרוח בתוך רוסיה". ומה הוא חושב על סוריה? (פוליטי-מדיני)
השר ישי עם הגר"ע יוסף (צילום: פלאש 90)מדוע אישר הגר"ע יוסף לשחרר המחבל?מנחם כץ12
יו"ר ש"ס אלי ישי, מספר בשיחה בלעדית ל'כיכר השבת' את הנסיבות שגרמו למרן הגר"ע יוסף לאשר את שחרור המחבל שתכנן להתנקש בחייו לפני שנתיים (אקטואליה)
הגר"ע יוסףצרפת דורשת לשחרר מתכנן רצח הגר"עחיים שקדי8
אבסורד: מרן הרב עובדיה יוסף פעל רבות בעד העסקה לשחרור החייל גלעד שליט, וכעת צרפת דורשת לשחרר המחבל שתכנן לפגוע ברב עובדיה (חדשות, חרדים)
אייכלר (צילום: פלאש 90)אייכלר רומז: דברי קלינטון בגלל הלויישראל אהרן9
הרב ישראל אייכלר הגיב להילארי קלינטון שדיברה נגד "ההקצנה הדתית" בארץ: "אם אומרים לקלינטון שמדינת ישראל היא איראן, מה אתם מצפים שתגיד?" (פוליטי)
צפו: המשטרה הרסה ארון-קודש באיתמרצפו: המשטרה הרסה ארון-קודש באיתמרניצן ארליך22
כוחות משטרה הרסו בברוטליות גבעה שהוקמה לאחר רצח בני משפחת פוגל, על המקום ממנו חדרו הרוצחים ליישוב. ארון הקודש נהרס, סה"ת הוחרמו. צפו (פוליטי)
ישחזר את ההצלחה? דרעיאריה דרעי נחשף: השבר הגדול והקאמבקשאול כהנא37
אחרי שהודיע סופית על שובו לחיים הציבוריים, התוכנית "אנשים" בערוץ 2 הקדישה כתבה נרחבת לאיש שהביא את תנועת ש"ס לשיא של מנדטים. הוא עוד יחזור?

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook