צפו: מרן הגר"ע יוסף בקמפיין ש"סצפו: מרן הגר"ע יוסף בקמפיין ש"סיוסף פאר39
במוצאי שבת, דקות לפני השיעור השבועי, צולם הרב עובדיה לקמפיין ש"ס. "הרב שמע על הקמפיין ומאוד שמח, וביקש לקחת בו חלק באופן אישי" צפו בקטע מתוך הצילומים (פוליטי)
ליברמן, הבוקרליברמן מתנצל: "אשב לי בחושך"אברהם הלוי13
שר החוץ אביגדור ליברמן תקף בסוף השבוע את לבני, יחימוביץ' וגלאון וכינה אותן "ווייבערס". היום הוא פרסם התנצלות וסיים בחיוך: "אשב לי קצת בחושך לבד, ואחשוב על זה שוב" (פוליטי)
אביגדור ליברמןסופי: ליברמן הגיש את התפטרותוניסים בן חיים2
לאחר שחזר בו מהודעתו כי לא יתפטר, שר החוץ אביגדור ליברמן הגיש הבוקר את התפטרותו מתפקידיו כשר חוץ וסגן רוה"מ והצהיר כי הוא נפרד רק באופן זמני (פוליטי)
עלון שבת: מתנגד לש"ס? אפיקורסעלון שבת: מתנגד לש"ס? אפיקורסיוסף פאר217
עלון שבת בשם 'אור יצחק' טוען, כי מי שאומר שש"ס לא עשתה מספיק למען הציבור - סופו להיות כופר בהקב"ה. ותוקפים במרומז את הרב אמנון יצחק: הזכויות שלהם ירדו לשאול (פוליטי)
ליברמן, מתפטרליברמן: מתפטר מתפקידי כשר החוץשאול כהנא16
דקות לפני כניסת השבת הודיע שר החוץ אביגדור ליברמן על התפטרותו מתפקידו כשר החוץ. "לא עברתי כל עבירה" אמר ליברמן שרוצה שההכרעה תתקבל לפני הבחירות (ארץ)
חברי הכנסת של יהדות התורהנשים: לפסול את יהדות התורה וש"סישראל כהן24
ארגוני נשים דורשים לפסול את מועמדותן של המפלגות החרדיות ש"ס ויהדות התורה בשל הדרת נשים. ועדת הבחירות קיבלה פניה בנושא מחברת מועצת עיריית ירושלים (חדשות)
עיבוד מחשבסקר: הליכוד נחלש, עם שלם נמחקתיוני גבאי71
גוש הימין ממשיך לשמור על כוחו, התנועה של ציפי לבני ויש עתיד של יאיר לפיד מתחרות ראש בראש, ש"ס נותרת יציבה ומפלגתו של חיים אמסלם לא עוברת את אחוז החסימה (חדשות)
חיים אמסלםאמסלם יתמוך בנישואין אזרחייםכיכר השבת111
אחרי שהצהיר כי ייאבק למען תחבורה ציבורית בשבת באזורים חילוניים, ח"כ חיים אמסלם ממשיך להתקרב לציבור החילוני ומודיע כי יתמוך בנישואין אזרחיים. ציטוטים (פוליטי)
האם ליברמן יודיע על התפטרותו?האם ליברמן יודיע על התפטרותו?כיכר השבת
אחרי ההודעה על הגשת כתב אישום נגד השר ליברמן, הוא צפוי לכנס מסיבת עיתונאים בנושא. ליברמן שהודיע בעבר שיתפטר אם יוגש נגדו כתב אישום, יודיע על צעדיו (אקטואליה, בארץ)
משה פייגליןפייגלין תוקף את בנט: אקזיט פוליטיכיכר השבת
יו"ר מנהיגות יהודית, תוקף את מפלגת הבית היהודי ואת היו"ר שלה וטוען כי בחירתו של בנט בבית היהודי היא "אקזיט פוליטי, עטוף היטב בטרמינולוגיה של מנהיגות יהודית" (פוליטי)
אמסלם, אמשאמסלם מדשדש סביב אחוז החסימהישי כהן10
חודש וחצי לבחירות, השטח הש"סי מתעורר עם מנהיגותו של דרעי והדבר מתבטא בסקרים המעניקים לסיעה 12 מנדטים. לעומת זאת, אמסלם מדשדש סביב אחוז החסימה (פוליטי)
נפתלי בנט'להוציא משרדי הפנים והשיכון מש"ס'חזקי שטרן75
יו"ר 'הבית היהודי', נפתלי בנט, מצהיר כי יש להוציא את משרדי הפנים והשיכון מידי ש"ס. "לא יכול להיות ששר שיכון עוסק בעיקר בדאגה למגזר שלו", הוא אומר ל'מעריב' (פוליטי)
הקמפיין שנפסל לצד ראשי המפלגהקמפיין 'עוצמה לישראל' נפסל: 'גזעני'שאול כהנא23
לאחר עתירה שהגישו ארגוני שמאל לוועדת הבחירות המרכזית, החליט השופט אלייקים רובינשטיין, כי קמפיין המפלגה פסול מסיבות גזעניות. "הפרסום נועד להשפיל מגזר" (פוליטי)
אריה דרעיהקרב: דרעי נגד אמסלם "לא שירת"כיכר השבת7
אריה דרעי תוקף את הח"כ הפורש של ש"ס חיים אמסלם ומציין כי הוא היחיד מכל המפלגה שלא שרת בצה"ל. בעם שלם מגיבים: "בניגוד לדרעי הוא למד תורה ולא נכנס לכלא". (פוליטי)
השר אלי ישיאלי ישי: "אף אחד לא מדבר בשמי"ישי כהן18
לאחר ציטוטים מפי 'מקורבים' של השר ישי, כביכול והוא הפך ל'עוזר של אריה דרעי', מבהיר השר ישי, "המשתלחים בדרעי אינם מדברים בשמי, לא אתן לפגוע באחדות" (חדשות, פוליטי)
מצע כח להשפיע: גיוס, פטור ללומדיםמצע כח להשפיע: גיוס, פטור ללומדיםיוסף פאר26
אנשי תנועת 'כח להשפיע' בהנהגת הרב אמנון יצחק ממשיכים לפעול לקראת הבחירות הקרובות, ומפרסמים את מצע המפלגה, בתוכו: גיוס לכולם, אבל פטור ל'תורתו אומנותו' (פוליטי)
דרעי וישידרעי, ישי, אטיאס - זה מה שקורה שםאבי בלום70
דרעי דיבר על השכבות החלשות, אבל הדהים בעיקר עם אמירות חדשות: "קיבלתי את כל הסמכויות שאני צריך לקבל לנהל את תנועת ש"ס". מה קורה בין שלישיית ראשי ש"ס? (טור)
דרעי וישידרעי: "אני מנהל כיום את ש"ס"ישי כהן98
יו"ר ש"ס בפועל אריה דרעי הצהיר הערב כי היום, הוא האדם שמנהל את ש"ס, "אני היום מנהל את תנועת ש"ס" במענה לשאלה האם ישי יקבל תיק בכיר ענה דרעי "מי אמר?" (פוליטי)
הקמפיין של ש"ס בירושליםבגלל הדרת נשים: קמפיין ש"ס יורדכיכר השבת2
ש"ס שהשיקה אתמול קמפיין ענק לא תוכל לפרסם אותו על אוטובוסים בירושלים. הסיבה: כדי להימנע מפרסום תמונות נשים, בבירה לא מציגים דמויות בפרסומים על אוטובוסים (פוליטי)
בחירותסקר: החרדים לשון מאזנייםחזקי שטרן11
סקר של TNS-טלסקר מעיד על התחזקות בגוש מרכז-שמאל-ערבים לרמה של 57 מנדטים, וצמצום הפער מול גוש הימין-חרדים שזוכה ל-63 מנדטים בלבד. החרדים יכריעו? (פוליטי)
אריה דרעידרעי נגד לפיד: אין לו אג'נדהישי כהן53
יו"ר ש"ס בפועל אריה דרעי, תוקף את יאיר לפיד על רקע עתירתו לבג"ץ נגד החלטת הממשלה לאשר גיוס חרדים לשירות הלאומי. לדברי דרעי, ל'יש עתיד' אין אג'נדה' (בחירות)
הרב חיים אמסלםמופז ואמסלם חתמו על הסכם עודפיםיוני גבאי86
ח"כ חיים אמסלם העומד בראש תנועת 'עם שלם' חתם היום על הסכם עם שאול מופז יו"ר מפלגת 'קדימה'. מההסכם: המפלגות יתרמו את הקולות המיותרים אחת לרעותה (פוליטי מדיני)
בן ארי לצד קמפיין 'עוצמה לישראל'תלונה: 'עוצמה לישראל' - אנשי טרורישי כהן14
עו"ד אלדד יניב הגיש היום בקשה לוועדת הבחירות המרכזית, בה הוא מסקש לפסול את התמודדותם של אנשי 'עוצמה לישראל' לכנסת. הסיבה: בן גביר ומרזל 'הסיתו לגזענות' (פוליטי)
צפו: הרב אמנון מתראיין ל'טמבלויזיה'צפו: הרב אמנון מתראיין ל'טמבלויזיה'קובי רוזן308
במשך שנים רבות, הרב אמנון יצחק לא העניק ראיון ל"תשקורת הישראלית", אך כעת, עם השקת תנועת "כח להשפיע" הוא ניאות להתראיין לתוכנית "צינור לילה". צפו (ברנז'ה)
פנחסי והנהגת ש"סבכיר בש"ס: מעדיף את שלי על ביביחזקי שטרן32
חברי-הכנסת של 'הליכוד' הצהירו כי הם מעדיפים ממשלה ללא תנועת ש"ס, הבוקר, אומר רפאל פנחסי כי הוא מעדיף את שלי יחימוביץ' על-פני ביבי נתניהו. התגובה? (פוליטי)
מגדיל את הפער. נתניהוסקר הארץ: ביבי מביס את שלי וציפיכיכר השבת45
מהסקר שערכה חברת "דיאלוג", בפיקוחו של הפרופ' קמיל פוקס עולה כי גם הצטרפותה של ציפי לבני למירוץ הפוליטי לא פוגמת בסיכוייו של נתניהו להרכיב את הממשלה הבאה (פויטי)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
כותב השורות
גואל ועקנין
ישראלים, תהיו צרפתים // גואל ועקנין
י"ג בתמוז תשפ24
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני  / טור
הרב מנחם ישראלי
תוכנית המאה: חטא המרגלים המודרני / טור
כ"ה בסיון תשפ16