ברלנד  chyi  ds tkcz  Ynte
אבי בלום (צילום: בועז בן ארי, כיכר השבת)ומי ידאג לבת של השכן?אבי בלום29
כולנו יודעים במה מדובר. יודעים ושותקים. שומעים את נאקת הורי התלמידות, ומתעלמים. ולמי יש זמן ואנרגיה לדאוג לבת של השכן? ● טורו של אבי בלום (פוליטי)
חברי-הכנסת החרדיים נעלמו (צילום: פלאש 90)מי ברח מההצבעה למען החרדים? החרדיםישראל אהרון14
הכנסת דחתה היום הצעת חוק שייזם ח"כ בן ארי שביקש להרחיב את הגדרת המושג גזענות, כך שיכלול גם איסור על אמירות גורפות כנגד חרדים. נציגינו - נעלמו (פוליטי)
יעקב ליצמן (צילום: פלאש 90)המחאה של ליצמן: עזב בגלל נציג איראןאיטל קציר6
סגן שר הבריאות וחברי המשלחת הישראלית לכינוס הבריאות העולמי עזבו את אולם הדיונים במחאה. היום קרא ליצמן להתערבות בינלאומית למען גלעד שליט
(צילום: פלאש 90)ש"ס הכריזה: מלחמת חורמה באפליהיוני גבאי33
יו"ר הסיעה, ח"כ אברהם מיכאלי הגיש שתי הצעות חוק למיגור האפליה במוסדות חינוך. עו"ד ללום: "חבל שש"ס מתעוררת רק לקראת דו"ח מבקר המדינה" (בחדשות)
חרדים בכנסת. ארכיון (צילום: פלאש 90)הכנסת דנה על הרצל, ח"כים חרדים עזבוישראל כהן35
הדיון הפותח במושב הקיץ של הכנסת הוקדש ל"חוזה המדינה", בנימין הרצל ונקרא "יום הרצל" ● עם פתיחת הדיון, עזבו בהפגנתיות חברי-כנסת חרדים (בחדשות)
ח"כ אמנון כהן (צילום: פלאש 90)רוטציה בש"ס: אמנון כהן במקום אזולאיצביקה גרוניך7
חבר הכנסת אמנון כהן יחל לשמש כיו"ר ועדת הפנים של הכנסת, במקומו של חבר הכנסת דוד אזולאי. כהן הוא "אלוף החקיקה" של תנועת ש"ס לשנת תש"ע (פוליטי)
אבי בלום (צילום: בועז בן-ארי, כיכר השבת)שר הג´ובים של ש"ס מסבך את נתניהו?אבי בלום20
ר"ע חיפה דורש ממשרד החינוך: להתנות העברת כספים למוסדות החרדיים בהפחתת שכר הלימוד ● "חוק נהרי" פוגע ביציבות הרשויות החרדיות. טורו של בלום (דעה)
עד מתי? ציור של שליט בעזה (צ': פלאש 90)גלעד סובל, המדינה שלו חוגגתהרב אבא טורצקי22
לא חכמה גדולה לעמוד מעל כל בימה ולצעוק בקול ניחר "אנו נעשה הכל למענו של גלעד שליט. די - נמאס לשמוע את זה. האם לזאת תקרא עצמאות?! (דעה, בארץ)
אלירז פרץ הי"דשדולת א"י בכנסת נגד הפרקליטותב. ניסני3
ראשי שדולת א"י בכנסת פנו במכתב לנתניהו בו הם קובלים כי הפרקליטות עשתה דין לעצמה בתשובתה לבג"צ בעניין הריסת ביתו של אלירז פרץ ז"ל (פוליטי)
ביתר עלית. בקרוב בפלסטין? (צילום: פלאש 90)ביתר עלית ומודיעין עלית בסכנה בטחוניתכיכר השבת40
"יש מאה אלף חרדים בתוך גוש ההתיישבות, וכל אחד מהם יהיה עם מעמד בעייתי ברגע שתאושר המדינה הפלסטינית", קובע הפרשן יוסי אליטוב. תסריט אימה
כותב השורות, יוסי אליטובמדינה פלסטינית, היום שאחרייוסי אליטוב12
"האם מטוס ישראלי שיחוג מעל ביתר-עילית או מודיעין עילית מפר את כללי המשפט הבין-לאומי בגלל חדירתו למרחב האווירי של פלסטין?" פרשנות פוליטית (דעות)
ישי ורוזן | צילומים: פלאש 90, ערוץ 2ניצחון משפטי: ישי הביס את דני רוזןאברהם הלוי7
בית-המשפט דחה על הסף את תביעתו של דני רוזן, בן זוגה של אהובה תומר ז"ל, נגד השר אלי ישי. "צר לי על התביעה המגוחכת", הגיב ישי ל"כיכר השבת" (פוליטי)
דבר הנביא. אבי בלום (צילום: יצחק לב ארי)המתחרה הפלסטיני של הרב ניר בן ארציאבי בלום28
הכירו את המתחרה הפלסטיני של הרב פינטו וניר בן ארצי: אשרף אל-עג´רמי ● המהפכה שתשנה את מפת הסמינרים ● והברית החדשה של ישי ואטיאס (פוליטי)
חתמתם כבר? (עיבוד: כיכר השבת)הגיע הזמן לחתום על כרטיס "אדי"נתנאל קקון81
הציבור הספרדי הולך להתפלג בבחירות הקרובות. הגיע הזמן לחתום על כרטיס "אדי" שיאחד כוחות בציבור שלנו ויעצים את הכח הספרדי. התבלבלתם? כנסו (דעות)
ח"כ ניסים זאב (צילום: פלאש 90)זאב: "שדרעי לא יהיה כפוי טובה לש"ס"יוני גבאי92
אריה דרעי ישוב לש"ס, תחת הנהגתו של היו"ר אלי ישי? ח"כ ניסים זאב תומך נלהב ביוזמה. "אריה דרעי מחויב בהכרת הטוב לתנועת ש"ס", הוא אומר בראיון (בארץ)
(צילום: פלאש 90)בתו של הרב עובדיה נפגשה עם אבו-מאזןישראל אהרון125
בלי שקיבלו מנדט מהעם, קבוצה של ישראלים נפגשו בראמללה עם אבו-מאזן ● בניהם: עידן עופר, דני יתום, בתו של הרב עובדיה יוסף - עדינה בר שלום (בחדשות)
"פיברוק". דרעי (צילום: מנדי הכטמן)"יציעו לדרעי לחזור? הכל פיברוק"ישראל אהרון, מנחם כץ, אברהם הלוי122
האם ה'מועצת' תקרא לדרעי לשוב? גורמים בש"ס: "הכל פיברוק, שום דבר לא עומד על הפרק" ● אבישי בן-חיים: "ש"ס תציע לאובמה להיכנס לבית יוסף". מיוחד (פוליטי)
עיבוד: כיכר השבתביבי, יש לי קושיהניצן ארליך7
יש לכם שאלה לראש-הממשלה? עכשיו תקבלו תשובה. נתניהו מזמין גולשים לשגר אליו שאלות בכל שפה. איך עושים זאת? כל התשובות - בכתבה המלאה (בכיכר)
מוכן לשחוט (צילום: פלאש 90)בן-ארי: "אני מוכן לקחת סכין ולשחוט המנוולים בשידור חי"ישראל אהרון49
חבר-הכנסת מיכאל בן-ארי מסיעת "האיחוד הלאומי" דיבר על פענוח הטבח של בני משפחת פוגל באיתמר לפני חודש וחצי: "אני מוכן להיות זה שיקח את הסכין וישחט את המנוולים האלה בשידור חי לעיני העולם כולו", אמר בן-ארי. קריאות לביצוע גזר-דין מוות על המחבלים (חדשות, בארץ)
אריה דרעי (צילום: פלאש 90)דרעי תוקף את ביבי: 'אפילו רבין בנה בי-ם'חגי סגל, מקור ראשון96
ראיון חג: "אם לא הרב עובדיה יוסף, הייתי מצביע נגד אוסלו", מגלה אריה דרעי בראיון ל"מקור ראשון". וגם: האם הוא תומך בחלוקת ירושלים? מרתק (אקטואליה)
ליברמן, אתמול (צילום: פלאש 90)ליברמן עדיין זכאי, אל תתבלבלועו"ד צפריר אוסטשינסקי6
"אל תתבלבלו מהקמפיין שנעשה נגד ליברמן. הוא עדיין זכאי. עינוי הדין שעבר במשך למעלה מעשור שנים מחייב הגבלה בחוק של זמן חקירתם של חשודים" (דעה, ארץ)
עם שלם: סקרים נותנים לנו 5 מנדטיםעם שלם: סקרים נותנים לנו 5 מנדטיםישראל אהרון264
5 חודשים אחרי שהודח מש"ס, הרב חיים אמסלם יוצא לדרך חדשה ● באירוע בירושלים, הוא השיק את תנועתו "עם שלם" והכיפות הסרוגות והשקופות שלטו שם (ארץ)
הרב אמסלם על רקע לוגו התנועה החדשההערב: השקה למפלגת אמסלם ● בלעדייוני גבאי136
תנועת "עם שלם" של ח"כ אמסלם יוצאת לדרך ● המצע: שילוב תורה עם פרנסה, מאבק באפליה, הנחלת השרות בצה"ל ופתרון בעיות הגיור ● המצע המלא (חדשות)
הגר"ח ושר החוץ, היום (צילום: משה גולדשטיין)השר ליברמן אצל הגר"ח: תמליל הפגישהיוני גבאי14
על רקע כתב האישום המסתמן, הגיע אמש שר החוץ אל מעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי, והתברך מפיו. בלעדי בכיכר השבת: על מה שוחח הגר"ח עם ליברמן? (צפו)
ח"כ אייכלר בכנסת (צילום: פלאש 90)קרקס בכנסת, כמו "האח הגדול"ח"כ ישראל אייכלר13
רוב ראשי המדינה עסוקים בהגנה על עצמם במקום להגן על העם. כלי התקשורת מעסיקים את הציבור בפוליטיקה ובשעשועים. והכנסת? קרקס. מאמר דעה נוקב (פוליטי)
תוקף. ח"כ זבולון אורלב (צילום: פלאש 90)מתקפה: ח"כ אורלב נגד הרבנות הראשיתשמעון הורביץ29
במאמר חריף תוקף ח"כ אורלב את התנהלות הרבנות הראשית לישראל: "לעתים נדמה שפחד הגישה החרדית נפל עליה והיא מתנהלת כרבנות של מגזר מסוים בלבד"

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook