עיבוד: כיכר השבתביבי, יש לי קושיהניצן ארליך7
יש לכם שאלה לראש-הממשלה? עכשיו תקבלו תשובה. נתניהו מזמין גולשים לשגר אליו שאלות בכל שפה. איך עושים זאת? כל התשובות - בכתבה המלאה (בכיכר)
מוכן לשחוט (צילום: פלאש 90)בן-ארי: "אני מוכן לקחת סכין ולשחוט המנוולים בשידור חי"ישראל אהרון49
חבר-הכנסת מיכאל בן-ארי מסיעת "האיחוד הלאומי" דיבר על פענוח הטבח של בני משפחת פוגל באיתמר לפני חודש וחצי: "אני מוכן להיות זה שיקח את הסכין וישחט את המנוולים האלה בשידור חי לעיני העולם כולו", אמר בן-ארי. קריאות לביצוע גזר-דין מוות על המחבלים (חדשות, בארץ)
אריה דרעי (צילום: פלאש 90)דרעי תוקף את ביבי: 'אפילו רבין בנה בי-ם'חגי סגל, מקור ראשון96
ראיון חג: "אם לא הרב עובדיה יוסף, הייתי מצביע נגד אוסלו", מגלה אריה דרעי בראיון ל"מקור ראשון". וגם: האם הוא תומך בחלוקת ירושלים? מרתק (אקטואליה)
ליברמן, אתמול (צילום: פלאש 90)ליברמן עדיין זכאי, אל תתבלבלועו"ד צפריר אוסטשינסקי6
"אל תתבלבלו מהקמפיין שנעשה נגד ליברמן. הוא עדיין זכאי. עינוי הדין שעבר במשך למעלה מעשור שנים מחייב הגבלה בחוק של זמן חקירתם של חשודים" (דעה, ארץ)
עם שלם: סקרים נותנים לנו 5 מנדטיםעם שלם: סקרים נותנים לנו 5 מנדטיםישראל אהרון264
5 חודשים אחרי שהודח מש"ס, הרב חיים אמסלם יוצא לדרך חדשה ● באירוע בירושלים, הוא השיק את תנועתו "עם שלם" והכיפות הסרוגות והשקופות שלטו שם (ארץ)
הרב אמסלם על רקע לוגו התנועה החדשההערב: השקה למפלגת אמסלם ● בלעדייוני גבאי136
תנועת "עם שלם" של ח"כ אמסלם יוצאת לדרך ● המצע: שילוב תורה עם פרנסה, מאבק באפליה, הנחלת השרות בצה"ל ופתרון בעיות הגיור ● המצע המלא (חדשות)
הגר"ח ושר החוץ, היום (צילום: משה גולדשטיין)השר ליברמן אצל הגר"ח: תמליל הפגישהיוני גבאי14
על רקע כתב האישום המסתמן, הגיע אמש שר החוץ אל מעונו של מרן הגר"ח קנייבסקי, והתברך מפיו. בלעדי בכיכר השבת: על מה שוחח הגר"ח עם ליברמן? (צפו)
ח"כ אייכלר בכנסת (צילום: פלאש 90)קרקס בכנסת, כמו "האח הגדול"ח"כ ישראל אייכלר13
רוב ראשי המדינה עסוקים בהגנה על עצמם במקום להגן על העם. כלי התקשורת מעסיקים את הציבור בפוליטיקה ובשעשועים. והכנסת? קרקס. מאמר דעה נוקב (פוליטי)
תוקף. ח"כ זבולון אורלב (צילום: פלאש 90)מתקפה: ח"כ אורלב נגד הרבנות הראשיתשמעון הורביץ29
במאמר חריף תוקף ח"כ אורלב את התנהלות הרבנות הראשית לישראל: "לעתים נדמה שפחד הגישה החרדית נפל עליה והיא מתנהלת כרבנות של מגזר מסוים בלבד"
נתניהו עם קנצלרית גרמניהנתניהו בברלין: "נגיש תביעה ביום ראשון"מנחם כץ2
ראש-הממשלה סיים פגישה עם הקלנצרית מרקל והגיב על הפיגוע: "אני לא מנהל את האירוע מכאן". על הדיווח אמש בערוץ 10: "לא היה שום מימון כפול. נתבע" (עולם)
נתניהו (צילום: פלאש 90)דרוקר ממשיך: "נתניהו קיבל מימון כפול"כיכר השבת4
על רקע פתיחת חקירת המבקר, ערוץ 10 מפרסם כי נסיעתו של נתניהו לארה"ב ב-2006 קיבלה מימון משני גורמים שונים, אחד מהם ללא אישור האתיקה (פוליטי)
צפו בתיעוד: השר מרגי במוזיאון גוש קטיףצפו בתיעוד: השר מרגי במוזיאון גוש קטיףב. ניסני7
מוזיאון גוש קטיף בירושלים אירח היום את השר לשרותי דת, יעקב מרגי. מרגי צפה בתמונות ההתנתקות, שמע על סבלם של המפונים וחתם בספר האורחים (בחדשות)
עו"ד צפריר אוסטשינסקיתעזבו את נתניהועו"ד צפריר אוסטשינסקי12
פוליטיקאים וגורמי תקשורת אינטרסנטיים, חברו יחדיו לנצל את הליקוי החקיקתי - בכדי לפגוע ביסודי שיטת הממשל ולהפריע לראש הממשלה במילוי תפקידו (דעה)
גולדסטון וישי (צילום: פלאש 90)למרות הזמנת ישי: גולדסטון הודיע כי לא יפעל לביטול הדוחאיטל קציר11
השופט ריצ'ארד גולדסטון אמר כי נכון לעכשיו, הוא אינו מתכוון לבטל את הדוח שחיבר בעקבות מבצע "עופרת יצוקה", המטיח ביקורת נוקבת בישראל ● גולדסטון אמר כי לדעתו, אין לשקול מחדש את נוסח הדוח ● השופט הוזמן לביקור בישראל על-ידי אלי ישי, ושרי הממשלה מתחו ביקורת על המהלך (ארץ)
אטיאס וישי (צילום: פלאש 90)מבוכה בשידור: "ישי הזמין? לא מאמין"ישראל אהרון25
שר השיכון והבינוי, אריאל אטיאס, עלה לשידור ב"קול ברמה" ונשאל על ההזמנה של ישי לגולדסטון. "אני לא מאמין שהוא עשה את זה. לא שמעתי". האזינו (פוליטי)
גולדסטון וישי. בקרוב יחד בישראל (צילום: פלאש 90)גולדסטון יגיע לישראל בהזמנת ישי: 'כבוד'יוני גבאי13
שר הפנים, אלי ישי, הזמין את השופט ריצ´ארד גולדסטון לביקור בישראל, ימים אחדים לאחר שהביע חרטה על מסקנות הדוח. ישי: "הביקור ישפיע לטובה על ישראל"
סער על רקע ישיבת פוניבז' (צילום: פלאש 90)לבקשת הגר"ג: גדעון סער יבקר בפוניבז´יוני גבאי12
על רקע הפשיטות על מוסדות התורה ברחבי הארץ, מגיע שר החינוך, גדעון סער, לביקור היסטורי בישיבת פוניבז´. הגר"ג אדלשטיין ייפגש איתו תחילה בביתו (ארץ, חרדי)
השופט ריצ´ארד גולדסטון (צילום: פלאש 90)אלי ישי כותב לגולדסטון: "הפתעת אותי"אברהם הלוי12
שבוע לפני "מכתב החרטה" של ריצ´ארד גולדסטון, שיגר אלי ישי מכתב לשופט הקורא לו לחזור בו ממסקנותיו נגד ישראל. אתמול, שיגר אליו ישי מכתב נוסף (ארץ, פוליטי)
נתניהו וברק (צילום: פלאש 90)"לזרוק את דוח גולדסטון לפח ההיסטוריה"יוסי נכטיגל
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מגיב לדבריו של השופט ריצ´ארד גולדסטון, שחזר בו חלקית מן הדוח שכתב: "האמת יצאה לאור". אהוד ברק: "דוח מסולף ומעוות"
נתניהו בראיון, אתמולנתניהו: "יש עיתונאים שלא אוהבים אותי"ניצן ארליך8
ראש-הממשלה נתניהו ענה לשאלות גולשים ביוטיוב. "יש עיתונאים שלא אוהבים שאני ר"מ והם מנסים לשנות את זה", השיב לאחד הגולשים. ומה דעתו על הדיור (פוליטי)
מלחמת סקרים. דרעי וישי (עיבוד: כיכר השבת)סקר "שווקים": דרעי 7, ישי 6; ש"ס: "סקר פנימי נותן לנו 11"מנחם כהן, שמוליק קמינקר150
"קול ישראל" פרסם סקר לפיו דרעי מקבל 7 מנדטים, מול ישי שמקבל 6 מנדטים ● בש"ס טוענים שמסקר פנימי עולה כי לו הגר"ע יוסף ייצא נגד דרעי - הוא לא עובר את אחוז החסימה, וש"ס תקבל 11 מנדטים ● בסביבת דרעי לא מתרגשים: "הנתונים מדברים בעד עצמם" ● בלעדי (חדשות, פוליטי)
(צילום: פלאש 90)הגרי"מ לאו: האו"ם אשם במצבו של שליטב. ניסני3
הרב הראשי של תל אביב יפו, הרב ישראל מאיר לאו, מפנה אצבע מאשימה כלפי האו"ם והצלב האדום, שאינם עושים די לשחרורו של החייל החטוף. ראיון סוער (בארץ)
מושב עמוס. גפני (צילום: פלאש 90)גפני חותם מושב מוצלח עם 14 חוקיםיוני גבאי4
בימים הקרובים מושב החורף של הכנסת יסתיים. נתונים רישמיים: ח"כ גפני במקום השלישי ברשימת המחוקקים, עם 14 חוקים שהצליח להעביר. כל הנתונים (פוליטי)
יהפוך לנשיא. וקנין במליאה (צילום: פלאש 90)וקנין יהפוך לנשיא: האם יחון את בניזרי?ישראל אהרון9
נשיא המדינה ויו"ר הכנסת יוצאים לחו"ל. חבר-הכנסת יצחק וקנין יהיה גם נשיא וגם יו"ר הכנסת. האם יחון את השר לשעבר שלמה בניזרי במבצע בזק? (פוליטי-מדיני)
(צילום ארכיון: פלאש 90)מבצע כבשיםישראל אהרון10
כוחות צה"ל נכנסו ביום חמישי בלילה למחנה הפליטים קלנדיה וחיפשו שם כבשים. היחיד שהיה מעורב במבצע, הוא חבר-הכנסת מיכאל בן-ארי. כל הפרטים (ביטחון)
ישי בזירה, היום (צילום: אתר חב"ד COL"האירועים האחרונים יחייבו אותנו לפעול"מנחם כץ10
סגן ראש-הממשלה ושר הפנים אלי ישי אומר בצהריים ל"כיכר השבת" כי "האירועים האחרונים יחייבו אותנו לפעול". נתניהו דחה את נסיעתו לרוסיה (פוליטי-מדיני)

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook
המשכיל בעת ההיא יידום //  יצחק שינפלד
עו"ד יצחק שינפלד
המשכיל בעת ההיא יידום // יצחק שינפלד
י"ז בחשוון תשפ1
מנדלבליט
אבי רבינא
אל תחטטו לנו בטלפונים // אבי רבינא
ו' בחשוון תשפ1